knumv's
obelisk:size1monumental (1),
obliterated:highway5service (2), track (3),
observatory:type7astronomical (5), astrophysical (1), meteorological (1),
obstacle8gate (1), precipice (3), unevenness (3), vegetation (1),
obstacle:wheelchair1yes (1),
office14247* (1), 1 (1), 3 (1), 80 (1), accountant (62), administrative (161), admistrative (1), advertisement (6), advertising_agency (74), architect (63), archive (1), association (96), builder (1), building_company (1), camping (1), center (1), charity (17), club (1), commercial (4), : 2
Tomasz Rmn: 2
Chacky: 6
dmskd: 3
Игорь2875: 1
selb: 11
Devenup: 1
Оля3650: 1
Cheba: 1
Dr_sin: 3
- DoctoR -: 1
Zherebtsov2122: 1
Alina-M: 1
Carto_Graph: 1
xwitcher: 1
Anton 95: 1
Mech 2121: 2
MasterVideoMedia: 2
Domkot_Free: 1
Слава Т: 1
2V Software: 1
ZoomZomm: 4
CupCakeDoo: 4
Igor_Sorokin: 1
Aleksey Budzinskyi: 1
Андрей Дихтяр: 1
verset: 3
DikiyKot: 1
AlexFullmoon: 1
Argelini: 1
dedNikifor: 1
kmpoppe (@ Mapillary Update): 1
uabpss: 1
Andrey Dadaev: 1
Tesla: 5
AndreyGeograf: 2
Andgak: 2
kubahahaha: 2
Andredani90: 1
pogorelova84: 1
TaDesLok: 1
Dramorian: 1
avinet_ua: 8
bo4ek: 1
Agnest1: 3
Andrrew: 1
edward17: 3
bo_ka_mariupol: 1
emxm: 1
Headcrabik: 1
Osz Jozsef: 1
User-KHM: 32
GeoPRS: 1
Zinline: 3
SkyMamRarog: 1
Yra82: 2
feathered_ouul: 1
Ван Я: 9
Kilkenni: 14
BambarbiaKirgudu: 1
goodcat1: 1
ForstEK: 1
андриано: 52
Paperbagukr: 1
huge_acca: 1
SomeoneElse_Revert: 5
Ars-UA: 21
whalerich: 1
Max Vasilev: 1
Arxivist: 1
Artiom Komolov: 1
Hnatyuk: 1
Антон-1983: 3
Roman Tuz: 4
Sergey Kozyr: 1
Антон Марчевський: 1
voviks: 1
TriAxp: 1
darkonus: 22
olehz: 3
ErichKemmerich: 1
Maturi0n: 32
skfd: 1
bsvif: 1
MrPaschenko: 1
andriikulyk: 2
filutkie: 4
maraf24: 2
SergeyKh: 1
karoleks: 1
segreys: 1
EgerUa: 3
Sergey82K: 7
vokvax: 1
WestBam_Ukr: 5
VitalieS: 4
HubMiner: 3
Skifes: 11
pluton_od: 8
vmanulik: 4
Sergioni145: 1
m_p_13: 2
serhey: 1
mike140: 18
RostykL: 1
Mr_67: 8
XAN_ua: 1
i5IoXTZhmQ61ragH: 1
Thunder08: 18
Myhalchyn: 1
Ihor Vusyk: 2
Max_Ageev_Penza: 1
Bibiqon: 1
marcis60: 1
tbicr: 13
Глеб Лазо: 1
andergrin: 49
RiG's: 1
Володимир Новіцький: 7
Владимир К: 9
gektor1488: 2
Gontsa: 2
Jek_Rock: 1
wheelmap_visitor: 3
Andriy B: 5
Husim: 2
destnk: 1
fluffy_unicorn: 1
SLV_osm: 1
Kleindberg: 1
DoberGroup: 2
Владислав 7rpk: 1
hvictor: 3
elektrik izjum: 1
neviksasha: 2
Serik-San: 1
phase: 1
thepogreb: 6
Iscandel: 2
Anton Podrezov: 1
nikiforov: 11
Igor4uk: 1
kantsir: 1
Syarol: 13
Chieftl: 51
Givizub: 3
Вальдимар: 2
Artamon97: 1
Таракан: 1
sereban66: 2
Mezer: 1
CRCulver: 1
ti-lo: 1
UPegasus: 7
Approksimator: 2
Blackbird27: 8
Dimitris Gerasimus: 1
VaLeo: 1
Dima Isak: 1
militrik: 4
Андрей3003: 2
dnipro_import: 1
ququruzka: 144
mosstreet: 8
Dyoma: 6
Stunpix: 1
Alexander Bobko: 1
Плюшко Сергей: 1
Romantik_84: 1
algot: 3
PolosatiyKot: 1
Te-Ika: 1
iorant: 1
demon_h: 1
Artem Getman: 1
AndruhaTiraspol: 1
Женя Фурса: 1
Tarik “TRMC” Tristar: 1
lollipopsic: 3
Ярослав Шибаев: 1
Александр Пересунько: 1
danvyr: 1
Mellandr: 1
Сергей Роменский: 1
Takuto: 1
baas1991: 1
Kostik: 2
VARVAR8: 4
Николай Корнев: 1
Сергій Тимощук: 1
Vados2201: 1
SlavaWilde: 2
Stalker61: 3
Wishius: 1
Александр Ст: 3
StanislavX: 1
Konstantin Kuzmin: 1
SmartFinn: 3
StoneMD: 1
Ionut Paduretu: 1
saiprex: 1
Владислав Маліновський: 1
Salmonleg: 2
Silka123: 3
ganyak: 1
kohanevich: 1
ev_do: 1
Boyko Mykhaylo: 1
Wkiper: 1
Сергій Дубик: 28
mitdim8: 5
Mazarini001: 1
Александр Королёв: 1
Tonyandjanef: 2
masteravs: 2
siralhy: 1
Themetis: 1
Rst82: 1
See My Travel: 1
ue0: 2
Turistik: 21
KonTur: 1
Sergii Sydoruk: 1
Хельги Стафф: 1
Олежка_Тор: 1
tp-20: 3
NataliXen: 1
Bonya_23: 1
Евгений Шилов: 3
Alex_sever: 1
dudka: 3
Пётр Бричиков: 3
Юрий Кизименко: 1
0rest: 1
Михаил Дементьев: 1
Дмитрий Лавров: 1
Sharkun9l: 1
Василь Рибак: 1
as4tik: 1
SumyViktor: 1
us2ivb: 2
4004: 1
JulesGabrielVerne: 2
mark1992: 1
Andrey Pavlik: 1
Vital38: 2
Isaev_Maxim: 11
Pishite: 1
LNCP: 1
Bocharov Sergey: 1
Ruslan Kostiuk: 1
Christoph Lotz: 2
Алекс Мок: 2
iWowik: 40
Alex765: 2
ivankoo: 3
Strtg_: 2
qant2m: 1
Евгений Баланда: 1
Timur_Crimea: 1
Джахар Дудаев: 1
yarik_mapograf: 1
kurstak: 1
Grekmsk: 1
Something B: 5
Лях: 4
Bodya69: 4
Степан Войчук: 1
Олександр Мосійчук: 1
freeExec: 1
Кірыла: 1
indeed999: 1
Maksym Kukil: 1
Денис Андриенко: 1
Eugene Ghostishev: 1
Артур Нимиткин: 3
Serega M: 1
Nikolaїch: 4
Александр Недбайло: 8
zayats1974: 2
Fedorchenko Roman: 1
Texel1982: 2
parukhin: 8
Vladimir Rets: 1
novoetaxi: 1
NeginA: 1
Ihor Yahubets: 1
Василь164: 1
YuliaSerzhantova: 1
Paschaleo: 1
AndreyStr: 1
crvst: 1
VnTsokur: 1
фомака: 1
Константин Кууск: 1
Никита Половец: 1
Расшивина Дарья: 1
Nickkiril: 1
K2_UNDERGROUND: 2
Віталій Гопко: 1
GTA KaskaD: 1
Roman Khoroshailo: 1
Микола Ярощук: 2
TsnVictor: 2
Антін Сартенченко: 10
ТОЛИК КРАЩЕНКО: 1
Alina Kizilova: 1
lizalizaliza: 1
Константин Горовой: 1
billapixx: 1
solomka15: 1
CHEPURNA OSELYA: 1
Искандер 1775: 1
3010030: 1
Marfelya: 2
Sergi Skakun: 1
dTern: 1
fr1zzer: 1
garry potter: 1
Andrey Yakovenko: 1
Poliakoff Mykhailo: 33
Sliuzar Stas: 4
Alekseyrm: 1
TEMBON: 1
Gankulich: 1
ООО "Максрайз»: 1
Тарас Черненко: 1
Infamous85: 2
Андрей Чорба: 1
maximkooo: 6
kornden: 1
Galina Pokhyla: 1
Городовой_Киев: 3
Andrew Serge: 4
levrom: 1
Drakyl: 3
Maratok: 1
Eugene Chervony: 1
Антоха Довбыш: 1
Vova Svyryda: 1
Cotea: 1
Pitartal: 1
Dima Kravchenko: 3
Den S: 2
Vadim Russu: 1
deindsin: 1
_Olenka_: 1
ifor240: 1
duker_du: 3
syntex: 2
Ruslan Skavronsky: 1
Сергей Курилович: 1
vitek2816: 2
ZerVan398: 1
vlados76: 3
Антон Зилотин: 1
Dj UKRAINsky: 1
Vallgorr: 4
kuzenko-vv: 1
Gavriil-1: 1
Хайд Мст: 1
Boyavor: 1
Moldovan_Merkator: 1
Skalindmitrij: 1
crzmx: 1
niklon873: 1
Бр'Бо: 6
Vadim1973: 1
Sergii Parasunko: 1
Dreame: 1
Pan_Andriy: 5
Igor Pomaranskiy: 1
dimonster: 1
чистилів: 5
Movses: 16
Den dndz: 2
Dima Golivets: 1
Ayol: 1
rootua: 1
viter76: 1
ZeroMen: 1
Re:my: 1
pechnikdonetsk: 1
critical-mass: 2
Tymkolt: 1
Столичная Кладовка: 1
Poison_Donetsk: 1
Marvin_Unicorn: 1
Gregori Tsym: 2
MI$HA: 1
Vadlan: 3
apsplus: 1
fullyequip: 1
bdzik: 1
Кораблев Денис: 1
Michael Golubev: 1
Dmitrii Eroshenko: 1
VasiaS: 1
Mr_sheff: 1
jonik1982: 1
Владимир Нечай: 1
MolodoGvardeets: 1
michael_ua: 8
Li-H: 1
mr_mapper_123: 5
Trevor795: 1
Б Ю А: 1
igor_skor: 2
Andrey Sleptcow: 1
Андрей Федяков: 1
Владимир652: 1
Vadimka Vadzik: 1
Farmazolin: 1
user_8426256: 1
Володимир Любко: 1
Mazda05: 3
4_dprz: 3
Nazar_UA: 36
Serhiy Ponomarenko: 1
Olegoriy: 1
mtchk: 1
krimeauser: 1
Сергей Донецк: 1
Серёга1971: 1
Алексей Ник: 1
Optimus_S: 1
alMaximAL: 2
Ungoose: 2
Evgen005: 1
Sami_s_uSami: 2
Yuhan86: 1
KlepachSS: 2
Mordechai23: 2
Alexandr08: 1
Zavtik: 1
O_Tkachenko: 28
Lindroid: 4
WasilyMR: 1
weissekat: 1
Alexandr_alexandr: 1
olexua: 1
Velikodsky: 4
andriy_: 1
Myazyk: 6
82-15: 1
$erog@: 1
~Jhellico: 78
Дача: 2
vsilvestrov: 3
oleksandrmikolaenko: 1
Савич Володимир: 4
TRITONOS: 4
victhorvik: 2
fedotov-maxim: 1
Maan98: 1
Putnik007: 1
Stepanyuk: 2
BSN¹³: 1
Ypravdom Lviv: 1
DJOST: 2
VtSik88kiStV: 1
Andrej S: 2
Slavek701: 2
Serhiy Bobyk: 3
Олександр Рибак: 1
b-jazz-bot: 77
andygol: 546
Ukrainian spy: 18
ZinaidaZ: 1
Aleksey Belkin: 1
Vitas_255: 1
taxxxi: 2
neutrino1337: 1
Mapsme01: 2
boguch: 1
Yuriy Chernyshvych: 1
zwerss: 1
P1zdat1y: 1
muninnn: 8
O'Henry: 1
Asumarin: 1
alexcleac_: 1
Bagdasan: 7
Avp1985: 1
Vladimir Kalyuzhny: 1
ISSD: 1
')" onclick="ap(this)">company (2693)
, comu (1), construction_company (18), consulting (7), coworking (29), cproperty_management (1), creative_agency (1), customs (1), customs_agency (2), dating_agency (1), diplomatic (148), door_maker (2), educational_institution (156), electric_utility (1), electronics (1), employment_agency (109), enegy_supplier (1), energy_supplier (92), engineer (12), engineering (1), : 1
Alanantos: 1
Yurii Pylypenko: 2
kpv8: 1
Nedim D: 1
harlacz: 1
ded vadim: 3
Gregory UKR: 2
vellare: 3
va-deam: 5
DSem: 6
Дежурный сис админ ЕДДС: 1
000exploit: 1
Dima_S: 2
Vnuk7575: 1
KhanBevaer: 2
selb: 4
uaroadbot: 1
Кучеренко Мария: 1
wboy: 1
vt100: 1
avinet_ua: 6
User-KHM: 1
Ван Я: 1
андриано: 6
1gorok: 1
andrey550: 1
Sergey Kozyr: 1
darkonus: 1
Maturi0n: 2
Dogvillan: 1
filutkie: 12
Josef73: 1
SHCH: 1
pluton_od: 4
vmanulik: 1
mike140: 3
Thunder08: 7
andergrin: 5
RiG's: 1
Володимир Новіцький: 1
Владимир К: 1
Andriy B: 2
destnk: 1
Олег Еременко (Oleg Ieremenko): 1
DoberGroup: 1
hvictor: 1
mmaks24: 2
thepogreb: 7
nikiforov: 6
MacLondon: 1
Chieftl: 27
UPegasus: 1
_sev: 1
ququruzka: 13
algot: 2
iorant: 3
valeronm: 2
lollipopsic: 1
Игорь_: 1
VARVAR8: 3
SlavaWilde: 1
mykalyuk: 1
Silka123: 1
Сергій Дубик: 15
Turistik: 2
Alex_sever: 1
dudka: 2
Goga Goga: 1
ycsus: 1
Алексей Дитчук: 1
aks46: 1
iWowik: 4
Timur_Crimea: 1
Something B: 1
Bodya69: 2
Petro Nek: 1
parukhin: 1
Nik58: 2
Nickkiril: 1
Poliakoff Mykhailo: 5
Vetalok: 1
user_630853: 1
Городовой_Киев: 1
Just Boris: 1
Jaypep1: 1
Den S: 1
deindsin: 1
Бр'Бо: 1
Pan_Andriy: 1
Movses: 5
otdyhkafa: 1
bdzik: 1
Corsa5: 1
K@rmen0690: 1
Taxi 6565: 1
Александр Бабников: 1
Chudnoy: 1
Alexander Scherbatey: 1
mtchk: 3
AndyJam: 1
Novalon: 1
Reliser: 2
Компания RichCrimea: 1
Lindroid: 1
~Jhellico: 10
Roolet: 1
maximusyalos: 1
b-jazz-bot: 4
andygol: 56
Alex SK: 1
Krandrii: 14
')" onclick="ap(this)">estate_agent (342)
, film (1), film_production (1), financial (46), forestry (125), foundation (36), gas_supplier (1), geodesist (2), geodesy (3), government (4860), guide (20), harbour_master (1), healthcare (1), insurance (524), insurance_agency (1), isp (2), it (200), lawyer (982), lift_operator (1), logistic (1), logistics (64), luggage_depot (1), medical (1), military (2), money_lender (4), moving_company (3), mower_repair (1), natural_gas_utility (3), newspaper (169), ngo (295), notary (520), office (1), parish (1), patent attorney (1), pawnbroker (1), physician (45), political_party (80), post (2), post_office (54), private_investigator (1), property_maintenance (1), property_management (31), public_utilities (8), publisher (10), quango (5), radio (1), railway (1), recruitment center (1), religion (118), research (301), sales (1), security (12), state_agent (1), surveyor (2), tax (1), tax_advisor (6), taxi (2), telecommunication (715), television (1), therapist (3), tourism (1), translate (1), translation (8), translation_services (3), translator (10), transport (2), transporttation (1), travel_agency (2), travel_agent (121), travel_operator (1), undertakers (1), union (2), university (6), unknown (1), utility (10), vacant (2), visa (14), waste_disposal_utility (1), water_utility (74), webdesign (1), wedding_planner (1), window_maker (3), yes (582), Архітектурно-планувальне_бюро_БМР (1), Білгород-Дністровський морський торговельний порт (1), ДП_"АМПУ" (1), Комунальне некомерційне підприємство «Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області» (1), Комунальний заклад освіти "Василівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Малятко"Солонянської селищної ради Дніпропетровської області" (1), Новоселицький_РЦСТКЕУМ (1), ПАТ Турбоатом (1), ПРАТ "Херсонська меблева фабрика" (1),
office:number119 (1),
office_13delivery service (1), lawyer (1), visa (1),
official_name14289"Mega-Gaz" S.C. J. Hajduk P. Karaś (1), "Ананьївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей -дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області" (1), "Булахівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини імені Рогана Віктора Івановича" комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Богданівської сільської ради Дніпропетровської області (1), "Віта-фарм" Аптека №2 (1), "Гвіздівецький ліцей" Сокирянської районної ради Чернівецької області (1), "Діомед" Швидка медична допомога (1), "Ейендомссельскабет" (1), "Кам'янський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-гімназія" Ізмаїльської районної ради Одеської області" (1), "Комунальний заклад "Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області"" (1), "Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання і професійної орієнтації учнів" Чортківської районної ради Тернопільської області (1), "Навчально-виховний комплекс № 57 "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія" Дніпропетровської міської ради (1), "Острівська гімназія" Демидівської селищної ради Рівненської області (1), "Радужний" масив ж/масиву "Ульянівка" (1), "Укртелеком РЦ-6"ВАТ (1), 1-ше відділення ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" у м. Вінниця (1), 10 Державна пожежно-рятувальна частина Управління ДСНС України у Тернопільській області (1), 11. Poblats Marítims (1), 13 ДЕРЖАВНА ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНА ЧАСТИНА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ (1), 14 ГАРНІЗОННИЙ БУДИНОК ОФІЦЕРІВ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЮВІЛЕЙНИЙ" (1), 15 Державна пожежно-рятувальна частина (1), 15 Державна пожежно-рятувальна частина управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області (1), 154-й територіальний центр комплектування військовослужбовцями за контрактом (1), 16-та Державна пожежно-рятувальна частина 2-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області (1), 17 Державна пожежно-рятувальна частина Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (1), 1991 Центр розвитку стартапів (1), 2 Державна пожежно-рятувальна частина Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області (1), 2 прохідна ПрАТ "Сєвєродонецьке Об`єднання Азот" (1), 2-ге відділення ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" у м. Вінниця (1), 20 Державна пожежно-рятувальна частина головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області (1), 22 державна пожежно-рятувальна частина (1), 23 державна пожежно-рятувальна частина (1), 24 державна пожежно-рятувальна частина (1), 25 державна пожежно-рятувальна частина (2), 3 державна пожежно-рятувальна частина 1 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (1), 3 поліклінічне відділення Чернігівської міської лікарні №1 (1), 3-тє відділення ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" у м. Вінниця (1), 357-й Учебный центр воздушно-космических сил (1), 37 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області (1), 39 км (1), 3тя ДЕРЖАВНА ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНА ЧАСТИНА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ (1), 456 км (1), 45° Parallel (1), 50.018533660534004, 33.004681680891714 (1), 6-й Державний пожежно-рятувальний пост 1-го Державно пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області (1), 64-й окремий гарматний артилерійський дивізіон (1), 74 Державна пожежно-рятувальна частина 7 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області (1), A 73 Rijksweg (1), Akademia Rozwoju Małego Dziecka w Gminie Lutowiska (1), Appalachian Gateway (1), Apteka Pogodna (1), Art Mall (1), Auto Plus Auto Parts (1), Avis Car Rental (1), Banca Comercială Română (2), Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (1), Bazylika archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Jana Chrzciciela w Przemyślu (1), Berlin-Wannsee S-Bahn (1), Biblioteka Pedagogiczna w Zamosciu - Filia w Hrubieszowie (1), Bieszczadzka Bursa Szkolna (1), Bieszczadzki Ośrodek Historii Turystyki Górskiej "Zielony Domek" (1), Bieszczadzki Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych Szkolne Schronisko Młodzierzowe w Ustrzykach Dolnych (1), Bieszczadzki Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Ustrzykach Dolnych (1), Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych (1), Branżowa Szkoła I Stopnia (1), Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 w Hrubieszowie (1), Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Zespole Szkół Nr 4 w Hrubieszowie (1), Branżowa Szkoła II Stopnia Nr 1 w Hrubieszowie (1), Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia w Hrubieszowie (1), Burg Jhr Hoeufftlaan (1), Burgemeester van Suchtelenlaan (1), Bursa Międzyszkolna (1), Caboolture station to Redcliffe (2), Capri Service Sp. z o.o. (1), Castilla y León (1), Chop Gr. (1), Coastal (1), Columbia Sportswear (6), Corregimiento Pedro González (1), Credit Collection (коллектори Дніпропетровського РУ Приватбанку) (1), Cœur des Hauts-de-France (1), Cлавутська підстанція екстреної медичної допомоги (1), Cлобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області (1), Cпеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей зі зниженим слухом (1), Cпеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького (1), Cпеціалізована школа №189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов (1), Cтависький сільський клуб (1), Dom Pracy Twórczej "Chata Socjologa" (1), Dyckerhoff (2), Ecma Trade Sp. z o.o. (1), Europejskie Centrum Edukacyjne (1), Euskal Autonomia Erkidegoa / Comunidad Autónoma del País Vasco (1), FAME beauty studio (1), FG (1), Filia w Rudzie Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie im. Por Zbigniewa Twardego Ps "Trzask" (1), Firma Handlowa "Sancoop" sp. z o.o. (1), GPH Garmer-Wasylów (1), Gennep-Autoweg (4), Gminne Przedszkole w Ulhówku (1), Gniazdko Niepubliczne Przedszkole Z Pasją Do Natury (1), Gratiot (1), Groupement d'intérêt public Pays de Redon - Bretagne Sud (1), Główny Szlak Beskidzki im. Kazimierza Sosnowskiego (1), Highway 104 (1), Hotspot Sobrance (1), Hotspot Ubľa (1), Hotspot Ulič (1), Hotspot Veľké Slemence (1), Hotspot Vyšné Nemecké (1), Hurtownia mięsa i wędlin. Żołnierczuk Rafał (1), I Liceum Ogolnokształcące im. Ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie (1), I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (1), I-ше відділення садівницького товариства "Зоря" (1), II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu (1), II-ге відділення садівницького товариства "Зоря" (1), Ii Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Ustrzykach Dolnych (1), Ii Liceum Ogólnokształcące w Hrubieszowie (1), Inglot Cosmetics (1), Jelinka (1), Kaplica nr 41 Wyniesienie Maryi na Najwyższą Godność po Bogu (1), Kaplica nr32B Ukoronowanie Najświętszej Maryi Panny (1), Knauf Гіпс Київ (1), Konica PhotoExpress (1), Koza-Gotówka (1), Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jaksmanicach (1), Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krościenku (1), La Rioja (2), Lefatshe la Botswana (1), Lekdijk oost (1), Liceum Ogolnokształcace dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej w Hrubieszowie (1), Liceum Ogólnokształcące (1), Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykch Dolnych (1), Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zespole Szkół Nr 1 w Hrubieszowie (1), Liceum Ogólnokształcące im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Dubience (1), Liceum Ogólnokształcące w Horodle (1), Ligamenta (1), Lipová-lázně,,jeskyně žel.st. (1), Little White House (1), Longitudinal Sur, Sector: Av. Bernardo O'Higgins - Túnel Angostura (2), Lucyna Bak Sklep Spożywczo Przemysłowy Mini Smakołyk (1), METRO Cash&Carry (1), March to the Sea (1), Mazda «Авто-Импульс» (1), Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie (1), Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie (1), Morayfield Local Service (1), Most kolejowy im. Tadeusza Porembalskiego (1), Muzeum Historii Miasta Przemyśla (1), Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Stubienku (1), Niepubliczne Przedszkole "Chatka Skrzatka" (1), Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Kraina w Sierakoścach (1), Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Fantazja (1), Niepubliczne Przedszkole Maluszkowo (1), Niepubliczne Przedszkole Specjalne "Mamy Siebie" w Hrubieszowie (1), Niepubliczne Przedszkole w Stubnienku Kornelia Szejnar (1), Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Krowicy Samej (1), Niepubliczny Zakład Opiekuńczo – Leczniczy i Opieki Paliatywnej „Santa Rita” w Przemyślu (1), North Fork Catherine Creek Road (1), Noáin/Noain (1), Ochronka Świętego Maksymiliana Prowadzona Przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Nmp Np (1), Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Ustrzykach Dolnych (1), Otaci (1), OСТ. ПУНКТ ПМС-191 КМ (1), PETR Mâconnais Sud Bourgogne (1), PETR Pays Marennes Oléron (1), PETR Vézère-Auvezère (1), PETR du Pays horloger (1), PETR du Segréen (1), Park Zamkowy im. Mariana Strońskiego (1), Pearl Harbor Memorial Turnpike Extension (2), Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Ustrzykach Dolnych (1), Poleskie Centrum Edukacji Ekologicznej Dzieci I Młodzieży "Astur" w Okunince (1), Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej w Hrubieszowie (1), Policealna Szkoła Medyczna Edukacji Innowacyjnej w Hrubieszowie (1), Pomnik Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Berezowce (1), Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Hrubieszowie (1), Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ustrzykach Dolnych (1), Powiatowy Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczych w Hrubieszowie (1), Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego w Przemyślu (1), Princess-VAB, консультативно-діагностичний центр (1), Provincia de Cantabria (1), Provincia de València/Valencia (1), Prywatne Przedszkole "Truskawkowe Ranczo" (2), Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "LASO" (1), Przedszkole Niepubliczne "Kraina Maluszka" w Stubnie (1), Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Nmp Np (1), Przedszkole Nr 1 w Ustrzykach Dolnych (1), Przedszkole Nr 2 w Ustrzykach Dolnych (1), Przedszkole Nr 9 im. Czytelników Życia Przemyskiego (1), Przedszkole Pod Zieloną Koniczynką (1), Przedszkole Samorządowe w Dorohusku (1), Przedszkole Samorządowe w Grochowcach (1), Przedszkole Samorządowe w Kuńkowcach (1), Przedszkole Samorządowe w Lubyczy Królewskiej (1), Przedszkole Samorządowe w Nehrybce (1), Przedszkole Samorządowe w Ostrowie (1), Przedszkole Samorządowe w Strzyżowie (1), Przedszkole Specjalne w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Dorohusku (1), Przedszkole Wola Uhruska (1), Przedszkole w Horyńcu-Zdroju (1), Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego (1), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu (1), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kniażycach (1), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Futy w Dziekanowie (1), Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie "Im. Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej" (1), Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie (1), Publiczna Szkoła Podstawowa w Hulczu (1), Publiczna Szkoła Podstawowa w Przewodowie (1), Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach (1), Punkt Predszkolny Przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie (1), Punkt Przedszkolny (1), Punkt Przedszkolny Przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Prusa w Mirczu (1), Punkt Przedszkolny Przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Mieczysława Futy w Dziekanowie (1), Punkt Przedszkolny Przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dąbrowie (1), Punkt Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie (1), Punkt Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach (1), Punkt Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem (1), Punkt Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej w Czerniczynie (1), Punkt Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej w Ślipczu Z Siedzibą w Kozodawach (1), Punkt Przedszkolny w Kupiatyczach Przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Fredropolu (1), Punkt Przedszkolny w Obrowcu (1), Punkt Przedszkolny w Werchracie (1), Punkt Recepcji (12), Pôle Métropolitain Nord Franche-Comté (1), Pівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради (1), Redcliffe to Caboolture station (1), Reino de España (1), Republic of South Africa (2), Republica Moldova (1), Repúblika ng Pilipinas (2), Ribadesella/Ribeseya (1), Rijksweg 67 (4), Rijksweg A13 (1), Rijksweg A67 (2), Rijksweg N34 (1), Rock'n'Roll Cafe "Villa Крокодила" (1), România (1), Rzeczpospolita Polska (1), République française (1), SM de l'Agglomération Tourangelle (1), SM du Pays Castelroussin - Val de l'Indre (1), SM du Pays de Grande Sologne (1), SM du Pays de La Châtre en Berry (1), SM du SCOT du Biterrois (1), Sajószöged–Мукачево (Munkács) (1), Samorządowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Ustrzykach Dolnych (1), Samorządowe Przedszkole w Huwnikach (1), Samorządowe Przedszkole w Medyce (1), Schoenherr (1), Shepard Road (1), Sklep "LEWIATAN" (1), Sklep Spożywczy "GROSZEK". (1), Slovenská republika (1), Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (1), Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Prof. Zofii Sękowskiej w Hrubieszowie (1), Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dorohusku (1), Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach - Oddział Sawin, filia w Rudej Hucie (1), Stowarzyszenie ,,Edukator'' w Łomży Zespół Wychowania Przedszkolnego w Macoszynie Dużym (1), Stowarzyszenie Edukator w Łomży Publiczna Szkoła Podstawowa w Macoszynie Dużym (1), Stowarzyszenie Edukator w Łomży, Szkoła Podstawowa w Uhrusku (1), Szkolne Schronisko Młodziezowe w Wetlinie (1), Szkolne Schronisko Młodzieżowe (1), Szkolne Schronisko Młodzieżowe Krokodyl w Okunince (1), Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krowicy Samej (1), Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lutowiskach (1), Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Stuposianach (1), Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Werchracie (1), Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Woli Uhruskiej (1), Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykach Dolnych (1), Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie (1), Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hrubieszowie (1), Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych (1), Szkoła Podstawowa Nr 3 Specjalna (1), Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala" w Hrubieszowie (1), Szkoła Podstawowa Specjalna (1), Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Dorohusku (1), Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice (1), Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Piechoty "Wilków'' w Stefankowicach (1), Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Hubinku (1), Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie (1), Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Artylerii I Armii Wojska Polskiego w Dubience (1), Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustjanowej Górnej (1), Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Czarnej (1), Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Ropience (1), Szkoła Podstawowa im. J.I.kraszewskiego w Woli Uhruskiej (1), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mienianach (1), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sierakoścach (1), Szkoła Podstawowa im. Jana Szatowskiego Ps. "Kowal" w Świerżach (1), Szkoła Podstawowa im. Kapitana Kazimierza Filipowicza "Korda" w Dorohusku (1), Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Hermanowicach (1), Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju (1), Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie (1), Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Krównikach (1), Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Tarnoszynie (1), Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach (1), Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Steniatynie (1), Szkoła Podstawowa im. Poety Ks. Jana Twardowskiego (1), Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Grochowcach (1), Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Ulhówku (1), Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem (1), Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nehrybce (1), Szkoła Podstawowa im. dr Bolesława Orzechowicza w Kalnikowie (1), Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Zimnie (1), Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie (1), Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi w Ostrowie (1), Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Stubnie (1), Szkoła Podstawowa im.generała Nikodema Sulika (1), Szkoła Podstawowa imienia Wojsk Ochrony Pogranicza (1), Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ustrzykach Dolnych (1), Szkoła Podstawowa w Brzeźnie (1), Szkoła Podstawowa w Chotyńcu (1), Szkoła Podstawowa w Horodle (1), Szkoła Podstawowa w Hoszowie (1), Szkoła Podstawowa w Hureczku (1), Szkoła Podstawowa w Huwnikach (2), Szkoła Podstawowa w Korczowej (1), Szkoła Podstawowa w Lesznie (1), Szkoła Podstawowa w Machnowie Nowym (1), Szkoła Podstawowa w Medyce im. Króla Wł. Jagiełły (1), Szkoła Podstawowa w Nienowicach im. Hr. Aleksandra Fredry (1), Szkoła Podstawowa w Orchówku im. Jana Pawła II (1), Szkoła Podstawowa w Polanie (1), Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie im. Por. Zbigniewa Twardego Ps. "Trzask" (1), Szkoła Podstawowa w Siedliskach (1), Szkoła Podstawowa w Sośnicy im. Kpt. Władysława Ważnego (1), Szkoła Podstawowa w Strzyżowie (1), Szkoła Podstawowa w Torkach (1), Szkoła Podstawowa w Wojtkowej (1), Szkoła Podstawowa w Ślipczu Z Siedzibą w Kozodawach (1), Szkoła Policealna (1), Szkoła Policealna Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 w Hrubieszowie (1), Szkoła Policealna Nr 2 w Zespole Szkół Nr 4 w Hrubieszowie (1), Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy (2), Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Dorohusku (1), Sítio de Interesse Comunitário do Douro Internacional (1), Technikum (1), Technikum Nr 1 w Hrubieszowie (1), Technikum Nr 2 w Hrubieszowie (1), Technikum Nr 3 w Hrubieszowie (1), Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Hrubieszowie (1), Telewizyjna stacja retransmisyjna TSR Trójca *Góra Jaworów* (1), ThinkGlobal Львів Аеропорт (1), Tiffany & Co. (1), Towarzystwo Przyjaciół Nauk im. Kazimierza Marii Osińskiego w Przemyślu (1), TransGeorgia (1), Türkiye Cumhuriyeti (1), UTA Găgăuzia (1), United States of America (1), Unitățile administrativ-teritoriale din stînga Nistrului (1), València (1), Voie AS/16 (2), Vápenná,,most (2), Zamiejscowy Punkt Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej w Mienianach im. Jana Pawła II Z Siedzibą w Cichobórzu (1), Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 2 (1), Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fredropolu (1), Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fredropolu - Przedszkole w Fredropolu (1), Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fredropolu - Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Fredropolu (1), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baszni Dolnej (1), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku (1), Zespół Szkół Licealnych im. Józefa Piłsudskiego w Ustrzykach Dolnych (1), Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie (1), Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie (1), Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku (1), Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych (1), Zespół Szkół w Grochowcach (1), Zespół Szkół w Horodle (1), Zespół Szkół w Huwnikach (1), Zespół Szkół w Lutowiskach (1), Zespół Szkół w Nehrybce (1), Zespół Szkół w Ostrowie (1), Zespół Szkół w Woli Uhruskiej (1), Zespół Szkół w Woli Uhruskiej Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Woli Uhruskiej (1), Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej (1), http://dokl.poltava.ua (1), lawyer (1), lifecell (1), «Мебельный центр «Сильф» (1), Świecki Ruch Misyjny „Epifania” (1), Επαρχία Αμμοχώστου - Mağusa kazası (1), Κυπριακή Δημοκρατία - Kıbrıs Cumhuriyeti (2), Є. Гребінки вулиця (1), Є. Коновальця вулиця (3), Є. Петрушевича вулиця (1), ЄГОРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Євгена Маланюка провулок (1), Євгена Мєшковського вулиця (1), Євгенівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Євецько-Миколаївська філія Комунального закладу "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)" Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області (1), Єврейський базар (1), Єгорівська сільська бібліотека-філія комунального закладу «Центральна публічна бібліотека Вугледарської міської територіальної громади» (1), Єгорівський заклад загальної середньої освіти Вугледарської міської ради (1), Єгорівський сільський будинок культури (1), Єзупільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тисменицької районної ради Івано-Франківської області (1), Єланецьке відділення Новоодеського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області (1), Єланецький відділ обслуговування громадян Новоодеського об`єднаного управління Пенсійного фонду України (1), Єланецький дошкільний навчальний заклад ясла-садок №1 "Ромашка" (1), Єланецький дошкільний навчальний заклад №4 "Малятко" Єланецької селищної ради (1), Єланецький районний відділ ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (1), Єланецький районний суд Миколаївської області (1), Єлизаветівський заклад загальної середньої освіти Петриківської районної ради Дніпропетровської області (1), Єлиховицька школа (1), Єпархіальне управління Полтавської єпархії Української Православної Церкви (1), Єпіфанівська гімназія Сєвєродонецького району Луганської області (1), Єпіфанівська сільська рада Кремінського району Луганської області (1), Єрківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України В.М.Чорновола (1), І. Богуна вулиця (2), І. Вагилевича вулиця (1), І. Котляревського вулиця (1), І. Підкови вулиця (1), І. Підкови провулок (1), І. Франка вулиця (1), ІІ-Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), ІІ-й Свободи провулок (1), ІІІ-й Свободи провулок (1), ІП «АІС-Столиця» (1), Ів. Пулюя вулиця (1), Ів. Франка вулиця (2), Івана Богуна вулиця (2), Івана Богуна провулок (3), Івана Гавдиди вулиця (1), Івана Головка провулок (1), Івана Горовецького провулок (1), Івана Гороновича вулиця (2), Івана Гороновича провулок (1), Івана Кожемякіна провулок (1), Івана Піянзіна провулок (1), Івана Сухинова провулок (1), Івана Франка вулиця (3), Івана Чиркіна вулиця (1), Іванава - Радаўня (2), Іванава - Сухое (2), Іванава — мяжа Украіны (Махро) (26), Івангородська філія КЗ "Олександрівське НВО №2" (1), Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради (1), Іванковичівський НВК" Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Васильківського району Київської області (1), Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Іванни Блажкевич вулиця (1), Івано - Франківська загальноосвітня школа (1), Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня №9 (1), Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського (1), Івано-Франківське міжрайонне управління держсанепідемслужби (1), Івано-Франківський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області (1), Івановецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області (1), Івановицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Івановицький заклад дошкільної освіти Струмочок (1), Івановоселищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Іванівська загальноосвітня школа І ступеня Врадіївської районної ради Миколаївської області (1), Іванівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корецької районої ради Рівненської області (1), Іванівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Малинського району Житомирської області (1), Іванівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арбузинської районної ради Миколаївської області (1), Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Іванівська філія імені Героя Радянського Союзу А.З. Одухи Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області (1), Іванівське (1), Іванівський заклад загальної середньої освіти І-ІІступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (1), Іванівський заклад освіти І-ІІІ ступенів Петриківської районної ради Дніпропетровської області (1), Іванівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (1), Іванівський навчально-виховний комплекс Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області (1), Івахнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (1), Івашківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району Житомирської області (1), Івницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Житомирської області Андрушівського району (1), Ігаўка - Ясенкі (1), Ігоря Сікорського вулиця (1), Ізмаїльська гімназія № 11 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області (1), Ізмаїльська державна податкова інспекція (1), Ізмаїльська початкова школа № 4 Ізмаїльського району Одеської області (1), Ізмаїльський міський відділ управління поліції охорони в Одеській області (1), Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №16 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізяславська ДПІ Ізяславське управління ГУ ДФС у Хмельницькій області (1), Ізяславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 ім.В.Кобернюка Ізяславської міської ради Хмельницької області (1), Ізяславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Ізяславської міської ради Хмельницької області (1), Ізяславська районна державна адміністрація (1), Ізяславський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №4 Ізяславської міської ради Хмельницької області (1), Ізяславський дошкільний навчальний заклад (ясла/садок №2)загального розвитку Ізяславської міської ради Хмельницької області (1), Ізяславський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа 1 ступеня- дитячий ясла-садок № 7" Ізяславської міської ради Хмельницької області (1), Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дитячий ясла-садок комбінованого типу №6" Ізяславської міської ради Хмельницької області (1), Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія" Ізяславської районної ради Хмельницької області (1), Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" ім. О. Кушнірука Ізяславської міської ради Хмельницької області (1), Ізяславський навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради (1), Ізяславський районний військовий комісаріат (1), Ізяславський ясла – садок №1 Ізяславської міської ради Ізяславського району Хмельницької області (1), Іллі Звєрєва вулиця (1), Іллі Рєпіна вулиця (5), Іллінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області (1), Іллінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Іллінський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області (1), Ільковицький навчально- виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІступенів - дитячий садок" Сокальської районної ради Львівської області (1), Ільницька загальноосвітня школа (1), Ілярія Бриковича вулиця (1), Інгулецький районний виконавчий комітет (1), Інгуло - Камянська філія комунальног закладу "Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф.Козуля (1), Інклюзивно-ресурсний центр Луцької міської ради (1), Інститут Кібернетики імені В.М.Глушкова (1), Інститут біоколоїдної хімії НАН України ім. Ф. Д. Овчаренка (1), Інститут біохімії ім. О.В Палладіна НАН України (1), Інститут геофізики імені С. І. Субботіна НАН України (1), Інститут геохімії навколишнього середовища Національної Академії наук України (1), Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України (1), Інститут дизайну, архітектури та журналістики (1), Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України (1), Інститут магнетизму НАН України (1), Інститут металофізики імені Г. В. Курдюмова НАН України (1), Інститут мистецтв Прикарпатського національного унівенрситету ім. Василя Стефаника (1), Інститут міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги (1), Інститут нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова НАМН України (1), Інститут отоларингології імені професора О. С. Коломійченка (1), Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України (1), Інститут по вишукуванню та проектуванню автособільних шляхів та мостів (1), Інститут рибного господарства Національної Академії аграрних наук України (1), Інститут травматології та ортопедії Національної Академії медичних наук України (1), Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (1), Інтернет-магазин СпортКонтинент (1), Інфекційне відділення лікарні швидкої медичної допомоги (1), Інформативно-консультативний центр „Мира-Люкс“ (1), Ірпінська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 (1), Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. художнього профілю № 1 ім. А.С.Макаренка Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінське навчально-виховне об'єднання "Освіта" Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінський навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-Коцюбинський гуманітарний ліцей" Ірпінської міської ради Київської області (1), Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишевицької сільської ради Радомишльського району Житомирської області. (1), Іршанський заклад дошкільної освіти "Білочка" Іршанської селищної ради (1), Іршанський навчально-виховний комплекс "Гімназія - дошкільний навчальний заклад" Хорошівського району Житомирської області (1), Ісаївська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою Андрієво-Іванівської сільської ради Березівського району Одеської області (1), Ісаївська загальноосвітня школа (1), Іскоростенська середня загальноосвітня школа І ступеня Коростенського району Житомирської області (1), Іспаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області (1), Іспаський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вижницької міської ради Чернівецької області (1), Історико-археологічний музейний комплекс Древній Любеч (1), Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму (1), Історичний центр (2), Історії лоцманів дніпровських порогів (1), Іудейське кладовище (1), Їдальня ДП "Бродівський лісгосп" (1), Їдальня ТНТУ ім. Івана Пулюя (1), А. Малишка вулиця (3), А. Манастирського вулиця (6), А. Чайковського вулиця (2), АЗС upg №90 (1), АЗС Укрнафта № 19/004 (1), АЗС Укрнафта № 19/010 (1), АЗС Укрнафта № 19/011 (1), АЗС Укрнафта № 19/014 (1), АЗС Укрнафта № 19/015 (1), АЗС Укрнафта № 19/017 (1), АЗС Укрнафта № 19/018 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/001 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/002 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/003 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/005 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/006 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/007 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/008 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/009 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/013 (1), АЗС „Укрнафта“ № 19/016 (1), АК «Харківобленерго» комарівська електромайстерня (1), АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ №4 ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), АО „Тернопільська обласна колегія адвокатів“ (1), АТ "Миколаївобленерго" філія м.Миколаєва (1), АТБ №418 (1), АТП Черкаської обласної ради (1), Абазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради (1), Абрамівська сільська рада (1), Аварійно-відновлювальна дільниця з ремонту магістральних та розподільчих мереж №2 РТМ «Святошино» (1), Августівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Усатівської сільської ради Одеського району Одеської області (1), Авдіївська загальноосвітня вечірня школа II-III ступенів (1), Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 (1), Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 Авдіївської міської ради Донецкої області (1), Авдіївська центральна міська лікарня (1), Авдіївський дитячий дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу №12 "Вербиченька" Авдівської міської ради Донецької області (1), Авдіївський дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №11 "Дзвіночок" Авдіївської міської ради Донецької області (1), Авдіївський дошкільний навчальний заклад санаторного типу №7 "Теремок" Авдіївської міської ради Донецької області (1), Аврамівська філія опорного закладу загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" (1), Авто-Импульс Трейд (NISSAN) (1), Автовокзал (2), Автогаражний кооператив „Електрон 73, сектор 1“ (1), Автогосподарство Маріупольського порту (1), Автодром Запорожского государственного областного учебно-курсового комбината (1), Автокемпинг "Адмиральский причал" (1), Автоматизована газонаповнювальна компресорна станція АГНКС–3 Липники, відділення "Львівавтогаз" (1), Автопарк 357-го Учебного центра воздушно-космических сил (1), Авторизований сервісний центр VAILLANT (1), Автостанція Південна (1), Авіакосмічний ліцей Національного авіаційного університету (1), Авіаційний медичний центр Національного Авіаційного Університету (1), Агародня Гомельская - Уборак (6), Агенці нерухомості „Планета“ (1), Агенція нерухомого майна „Лад“ (1), Агенція нерухомості „Маєток“ (1), Агенція нерухомості „Оскар“ (1), Агенція розваг „Бедрик“ (1), Аграрний коледж управління і права Полтавської державної аграрної академії (1), Агропромислова компанія "Докучаївські чорноземи" (1), Адамівська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня (1), Адамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Врадіївської районної ради Миколаївської області (1), Адвокатська компанія А. З. Партнери (1), Адвокатське об’єднання Вовк та партнери (1), Адвокатське об’єднання „Тернопільська міська юридична консультація“ (1), Администрация Вилинского сельского поселения Бахчисарайского района Республики Крым (1), Адміністративно-побутовий комбінат цеху вивезення гірничої маси з Першотравневого кар'єру управління залізничного транспорту ПАТ «Північний ГЗК» (1), Адміністрація Державної прикордонної служби України (1), Адміністрація Немишлянська району Харківської міської ради (1), Адміністрація ТОВ „Тернопільський міський ринок“ (1), Адміністрація маріупольського морського порту (1), Адміністрація парку ім. О. С. Пушкіна (1), Адмінітрація ринку „Стандарт“ (1), Адрыжын — Падышча — Карсынь (6), Ажур (1), Азов (2), Академіка І. Горбачевського вулиця (1), Академіка В. Гнатюка вулиця (1), Академіка Корольова вулиця (2), Академіка О. Брюкнера вулиця (1), Академіка Павлова провулок (2), Академіка С. Балея вулиця (1), Академіка С. Дністрянського вулиця (1), Академіка Сахарова вулиця (3), Академіка Студинського вулиця (1), Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей № 1 імені А. С. Малишка Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №2 Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №3 Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області (1), Академія Державної пенітенціарної служби (1), Академія управління Міністерства внутрішніх справ (1), Акумуляторний супермаркет "АКБ ПЛЮС" (1), Акціонерне Товариство «Електро» (1), Акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (1192), Акціонерне товариство «Піреус Банк МКБ» (1), Алкогольно-безалкогольний комбінат "Дніпро" (1), Алупкинская общеобразовательная санаторная школа-интернат I-III ступеней Министерства образования и науки Автономной Республики Крым (1), Альманы — Велле (2), Алісівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (1), Амбарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Амбулаторно-поліклінічний заклад «Київський міський дитячий діагностичний центр» (1), Амбулаторія загальной практики сімейної медицини №1 (1), Амбулаторія загальной практики сімейної медицини №3 (1), Амбулаторія загальной практики сімейної медицини №8 (1), Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №11 (1), Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №12 (1), Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №13, №14 (1), Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №19 (1), Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №20 (2), Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №21 (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (2), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини N6 Центру первинної медико-санітарно допомоги N3 ПМР (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини м.Яремче (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1 (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №2 (2), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3 (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4 (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 (3), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №9 (2), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 3 (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №1 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №10 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №12 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №13 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №16 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №17 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №18 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №19 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №21 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №4 (КП "МО ЛМТГ") (1), Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Динівці (1), Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №7 (1), Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №8 (1), Амбулаторія лікарів сімейної медицини поліклініки #1 Солом'янского району (1), Амбулаторія сімейної медицини N1 (1), Амбулаторія № 11 центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 міста Донецька (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини селища Безлюдівка (1), Анатолівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Розквітівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Березівського району Одеської області (1), Анатолія Кохана вулиця (1), Анатолія Перепаді вулиця (2), Андреевский муниципальный округ (1), Андрусіївський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області (1), Андрушівська гімназія Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області (1), Андрушівська гімназія Житомирської області (1), Андрушівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Андрушівської міської ради (1), Андрушівський заклад дошкільної освіти "Малятко" Андрушівської міської ради (1), Андрушівський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Андрушівської міської ради (1), Андрушівський ліцей №1 Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області (1), Андрушівський міський Будинок культури (1), Андрушівський міський центр розвитку дитини "Дюймовочка" (1), Андрэеўка - Нікалаеўка - Ніўкі (3), Андрія Демченка вулиця (1), Андрієво-Іванівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (1), Андріївська загальноосвітня школа (1), Андріївська загальноосвітня школа І ступеня (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Андріївська філія опорного закладу "Диканський НВК комплекс імені М.В. Гоголя " (1), Андріївське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (1), Андріївський ліцей №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (1), Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (1), Антонюківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Антонівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів, Володимирецької районної ради, Рівненської області (1), Антонівська школа (1), Апелляционный суд Винницкой области (1), Аптека 22 ТОВ "Хустфарм" (1), Аптека Довіри (1), Аптека на Грушевського (1), Аптека № 112 ТВ ДТВП (1), Аптека №1 (1), Аптека №159 "Добрі Ліки" (1), Аптека №197 Полтавського обласного комунального підприємства Полтавафарм (1), Аптека №2 ЗАТ "Гайсинфарм" (1), Аптека №221 Полтавського обласного комунального підприємства Полтавафарм (1), Аптечний кіоск №1 (1), Аптечний пункт №94 Аптеки №159 "Добрі Ліки" (1), Арбузинська районна державна адміністрація (1), Аркадіївський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок (1), Арламівськоволянська ЗОШ (1), Артелярщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Архивный отдел ( на Черноморском флоте г.Севастополь) филиала Центрального архива Министерства обороны Российской Федерации (архив Военно-Морского Флота, г. Гатчина) (1), Архівний відділ Криворізької міської ради (1), Архітектурно-проектне бюро „Арко“ (1), Арцизький опорний заклад освіти №1- ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради (1), Арэхава (ад а/д Р-17) - Перавое (3), Арэхава - Зеляніца - Олтуш (3), Арэхава - Перавісь (2), Асавая - Мыслячы (да а/д М - 12) (5), Асаўцы - Варсынь (1), Астер Захід, ТОВ (1), Астрономічна обсерваторія Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1), Атманайська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області (1), Атюшівська дільнича ветеринарна лікарня (1), Аудиторська фірма „Консул“ (1), Аульська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), Б. Лепкого вулиця (1), Б. Хмельницького вулиця (7), БАЗАРСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" НАРОДИЦЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНОЇ СПАДЩИНИ ЛЬВОВА» (1), БМУ-3 БМФ «Укргазпромбуд» ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» (1), БОВСУНІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" ІМЕНІ П.П.БОВСУНІВСЬКОГО ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), БРОДІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА МИСЛИВЦІВ І РИБАЛОК (1), Бабайківський заклад дошкільної освіти "Барвінок" Царичанської селищної ради (1), Бабайківський ліцей Царичанської селищної ради (1), Бабаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Потапенка П.О. Харківської районної ради Харківської області (1), Бабинська середня загальноосвітня школа (1), Бабинський ліцей Бабинської сільської ради Рівненської області (1), Бабичівська гімназія з дошкільним підрозділом Глобинської міської ради (1), Бабичівська школа (1), Бабченський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний заклад) Богородчанської районної ради Івано-Франківської області (1), Багатянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Багачанський Перший заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Багачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради Миколаївської області (1), Багуцічы - Забоззе (3), Байбузівський навчально-виховний комплекс"загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області (1), Байрацька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Диканської районноїради Полтавської області (1), Байрацький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Бакшанський опорний заклад загальної середньої освіти Савранської селищної ради Одеської області (1), Баківська філія Новострілищанського ліцею ім. Миколи Лебедя (2), Балаклавский муниципальный округ (1), Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області (1), Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області (1), Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області (1), Балаклійський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Балаклійської районної ради Харківської області (1), Балакліївський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Балаховицький навчально- виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Балицький НВК (1), Балка (2), Балківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (1), Баловненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Новоодеської районної ради Миколаївської області (1), Балучинська ЗОШ І-ІІ ст. (1), Балучинська загальноосвітня школа I-II ступенів (1), Балясненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Балівський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровської районної ради Дніпропетровської області (1), Бандурівський ліцей Гайворонської міської ради Кіровоградської області (1), Банилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Діяконюка (1), Банк Кiпру (1), Баннівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Бар „Пиріжкова“ (1), Баранинський заклад освіти І ступеня Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (1), Баранівська дитячо-юнацька спортивна школа (1), Баранівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Баранівської міської ради (1), Баранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області (1), Баранівська районна державна адміністрація (1), Баранівський заклад дошкільної освіти комбінованого типу "Сонечко" Баранівської міської ради (1), Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради (1), Баранівський ліцей №2 ім О.Сябрук Баранівської міської ради (1), Баранівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області (1), Барахтівський НВК « ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» (1), Барахтівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад" (1), Барашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області (1), Барвинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району Житомирської області (1), Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (1), Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Барвінківської районної ради Харківської області (1), Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівської селищної ради (1), Баришівська селищна територіальна громада (1), Баришівський НВК "гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Баришівської селищної ради (1), Баршчоўка - Дубраўка (2), Басівський ЗЗСО І ступеня (1), Батальйон патрульної служби, підпорядкований Полтавському міському управлінню УМВС України в Полтавській області (1), Батьківська загальноосвітня школа І ступеня Батьківської сільської ради Бродівського району Львівської області (1), Бахмацька гімназія Бахмацької міської ради Чернігівської області (1), Бахмацький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Бахмацької міської ради Чернігівської області (1), Бахмацький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Бахмацької міської ради (1), Бахчисарайська середня загальноосвітня школа I-III ступенів №4 (1), Баївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Луцького району Волинської області (1), Безбродівська школа (1), Бездрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради Сумcького району Сумської області (1), Безлюдівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області (1), Безуглівський заклад загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (1), Белзька школа І-ІІІ ст (1), Белянок - Адамова - Пухавая (3), Белін - Малінаўка - Зарэчка (4), Белін — Белінок (2), Бенцаля вулиця (1), Бенянський навчально- виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад " Берегівської районної ради Закарпатської області (1), Беражное - Бор-Дубінец (2), Беражное - Рубель (11), Бердихівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" (1), Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2 (1), Бердичівська спеціальна школа Житомирської обласної ради (1), Бердичівський загальноосвітній колегіум№14 Житомирської області (1), Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4 Житомирської області (1), Бердичівський міський ліцей №15 Житомирської області (1), Бердянськ 23 Міське сезонне відділення поштового зв'язку № 2 Бердянськ Центр поштового зв'язку Запорізька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Бердянська гімназія №1 "Надія" Бердянської міської ради Запорізької області (1), Бердянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 Бердянської міської ради Запорізької області (1), Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Бердянської міської ради Запорізької області (1), Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Бердянської міської ради Запорізької області (1), Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Бердянської міської ради Запорізької області (1), Бердянський державний педагогічний університет імені Поліни Осипенко (1), Берегометська загально освітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області (1), Берегометська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області (1), Берегометська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області (1), Берегівська дитяча школа мистецтв імені Золтана Кодая (1), Берегівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 з угорською мовою навчання (1), Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Берегівської міської ради Закарпатської області (1), Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Берегівської міської ради Закарпатської області (1), Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Зріні Ілони (1), Берегівська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості (1), Берегівська середня загальноосвітня школа І ступеня (1), Берегівська угорська гімназія імені Габора Бетлена Берегівської районної ради Закарпатської області (1), Берегівський дошкільний навчальний заклад №1 Берегіської міської ради Закарпатської області (1), Берегівський районний освітньо-культурний центр національних меншин районного відділу освіти Берегівської райдержадміністрації (1), Бережанківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Городищенської сільської ради (1), Бережницька СЗШ I ст (1), Бережницька школа (1), Бережницький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти Банилівської сільської ради Вижницького району Чернівецької області (1), Бережонський навчально-виховний комплекс Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області (1), Березанська вечірня (змінна) школа ІІІ ступенів Березанської районної ради Миколаївської області (1), Березанська міська територіальна громада (1), Березанська районна державна адміністрація (1), Березанський ЗЗСО І - ІІІ ступенів Березанської селищної ради Миколаївської області (1), Березецька школа (1), Березинська загальноосвітня школа (1), Березинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Березківський навчально-виховний комплекс імені О. Галущинського "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кривоозерської районної ради Миколаївської області (1), Березнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березнянської селищної ради Менського району Чернігівської області (1), Березнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березнянської селищної ради Менського району Чернігівської області (1), Березнівська гімназія Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича (1), Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Березнівської районної ради Рівненської області (1), Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради Рівненської області (1), Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" (1), Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням" Березнівської районної ради Рівненської області (1), Березова вулиця (2), Березовобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г. Шевченка(опорний навчальний заклад) Вільшанської районної ради Кіровоградської області (1), Березоволуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Петрівсько - Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Березотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (1), Березотіцький заклад дошкільної освіти "Берізка" (1), Березівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Березівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області (1), Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області (1), Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради (1), Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради (1), Березівський заклад дошкільної освіти (1), Березівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (1), Березівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Рокитнівської районної ради Рівненської області (1), Берестівська гімназія Володимирецької селищної ради (1), Берецький навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області (1), Бериславська філія № 1 Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бериславської міської ради (1), Бериславський дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості Бериславської міської ради (1), Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №3 Бериславської міської ради Херсонської області (1), Бериславський районний суд Херсонської області (1), Бериславський районний історичний музей Херсонської області (1), Берлинська ЗОШ (1), Берлозівський заклад дошкільної освіти (1), Берлозівський старостат Козелецької селищної ради (1), Берлозівський сільський будинок культури (1), Бернівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Бесарабівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Кегичівської районної ради Харківської області (1), Бетманове (1), Бзівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -- дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Биківська гімназія Брусилівської селищної ради (1), Биківський заклад загальної середньої освіти Іст. Дрогобицького району, Львівської області (1), Бикізький навчально-виховний комплекс " Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Билицька ЗСШ (1), Бистрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бердичівської районної ради Житомирської області (1), Бистрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області (1), Бистрицька середня загальноосвітня школа І-ІІ ст. Дрогобицького району (1), Бистрицький ліцей Березнівської районної ради Рівненської області (1), Битківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області. (1), Бичівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любарська селищна рада Житомирська область (1), Бишляцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст. (1), Благовіщенський навчально-виховний комплекс № 1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти "Сонечко" Благовіщенської районної ради (1), Благовіщенський навчально-виховний комплекс №2 "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти "Дивоцвіт" Благовіщенської районної ради (1), Благодатне (1), Благодатненська загальноосвітня школа І ступеня Лиманської районної ради Одеської області (1), Блажівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області (1), Блок-пост 39 км (1), Блідчанська філія опорного навчального закладу "Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Іванківської селищної ради (1), Боб'ятинський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок"Сокальської районної ради Львівської області (1), Боберківська загальноосвітня школа (1), Боблівський ліцей ім. О.С.Панасюка Турійської селищної ради Ковельського району Волинської області (1), Бобрицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 Любашівського району Одеської області (1), Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (2), Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Бобровицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України (1), Бобровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Боброїдська загальноосвітня школа І ступенів (1), Бобрівницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Бовдурівська ЗОШ (1), Бовтиська філія комунального закладу "Олександрівське навчально-виховне обєднання №2" Олександрівської районної ради Кіровоградської області (1), Богдана Хмельницького вулиця (2), Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області (1), Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Богданівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Корецької районної ради Рівненської області (1), Богданівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти " Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області (1), Богданівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок імені Катерини Білокур (1), Богемський навчально- виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Врадіївської районної ради Миколаївської області (1), Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Богодухівська гімназія №1 Богодухівської районної ради Харківської області (1), Богодухівський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів" (1), Богодухівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9 ”Берізка” Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області (1), Богодухівський ліцей №3 Богодухівської районної ради Харківської області (1), Богоявленська сільська бібліотека-філія комунального закладу «Центральна публічна бібліотека Вугледарської міської територіальної громади» (1), Богоявленська філія Вугледарського навчально-виховного комплексу "МРІЯ" (загальноосвітня школа I-III ступенів дошкільний навчальний заклад) Вугледарської міської ради Донецької області (1), Богоявленський (2), Богунівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Коноплянської сільської ради (1), Богуславецький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" ім. М.О. Максимовича Золотоніської районної ради Черкаської області (1), Богушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області (1), Бодаквянський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Бойківська вулиця (1), Бойківське (1), Боково-Хрустальне (1), Бокіймівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району Рівненської області (1), Болгарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Болградської районної ради Одеськой області (1), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Болградської районної ради Одеської області (1), Болградський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Болозівська, ЗОШ (1), Болонська загальноосвітня школа (1), Болотківська ЗОШ І ступеня (1), Болотнянський ЗЗСО I-II ст. (1), Болтишський ліцей Божедарівської селищної ради Кам’янського району Дніпропетровської області (1), Боляновицька ЗОШ І-ІІ ступенів (1), Болярська загальноосвітня школа І ступеня (1), Боратинська загальноосвітня школа І ступеня Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області (1), Боратинський НВК (1), Борбинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області (1), Бордуляка вулиця (1), Боремельський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-II ступенів-колегіум" Боремельської сільської ради Демидівського району Рівненської області (1), Борзнянська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів імені Христини Алчевської Борзнянської міської ради Чернігівської області (1), Бориничцька школа (1), Боринська загальноосвітня школа (1), Боринська селищна територіальна громада (1), Бориса Йогансона провулок (1), Бориса Нечерди вулиця (3), Бориславська міська територіальна громада (1), Борисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Д.І.Яворницького Харківської районної ради Харківської області (1), Боровенська сільска рада (1), Боровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сагунівської сільської ради Черкаської області (1), Боровицький ліцей Колківської селищної ради Волинської області (1), Боровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської РДА Рівненської області (1), Бородянська районна державна лікарня ветеринарної медицини (1), Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (1), Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів (1), Бородянське бюро технічної інвентаризації (1), Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (1), Бородінський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Бородінської районної ради Одеської області. (1), Бортківська ЗОШ (1), Бортятинський НВК (1), Борушківецький НВК Любарської районної ради Житомирської області (1), Борщовицький НВК (1), Борщівська ЗОШ І-ІІ ст. (1), Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області (1), Борщівська гімназія – філія Малофонтанського опорного закладу освіти Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області (1), Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Радомишльської міської ради Житомирської області (1), Борі Бєлого провулок (1), Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області (1), Борівська школа (1), Борівське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" (1), Борівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)) Сєвєродонецької міської ради Луганської області (1), Ботанічна пам'ятка природи місцевого значення "Дуби княгині Ольги" (1), Ботанічна пам'ятка природи місцевого значення «Чердакли» (1), Ботанічна пам’ятка природи «Дубовий гай» (1), Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Крістерова гірка» (1), Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення „Заповідний куточок імені Миколи Чайковського“ (1), Ботанічний заказник «Острів Таволжанін» (1), Ботанічний заказник «Чорна Гора» Карпатського біосферного заповідника (1), Ботанічний заказник «Юліївська Гора» Карпатського біосферного заповідника (1), Ботанічний заказник загальнодержавного значення «Філофорне поле Зернова» (1), Ботанічний заказник місцевого значення «Балка Орлинська» (1), Ботанічний заказник місцевого значення «Гектова балка» (1), Ботанічний заказник місцевого значення «Довгий» (1), Ботанічний заказник місцевого значення «Знаменівська балка» (1), Ботанічний заказник місцевого значення «Старомлинівський» (1), Ботанічний заказник місцевого значення Лев'я́тинське боло́то (1), Ботанічний заказник місцевого значення „Чагарі Кутківецькі“ (1), Ботанічний заказник місцевого значення „Шляхтинецький“ (1), Ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України (1), Ботанічний сад Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (1), Ботанічний сад Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (1), Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна (1), Бохоницька середня загальноосвітня школа I-III ступенів (1), Бочаницький ліцей Гощанської селищної ради Рівненської області (1), Боянецька ЗОШ (1), Боярська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 (1), Боярська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 (1), Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (1), Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів (1), Боярський академічний ліцей "Гармонія" Києво-Святошинської районної ради Київської області (1), Боярський академічний ліцей "Лідер" Києво-Святошинської районної ради Київської області (1), Боярський коледж екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України (1), Брагинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петропавлівської районної ради Дніпропетровської області (1), Брагін - Галубоўка (9), Бранкованівська загальноосвітня школа І.ІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області (1), Братковицька ЗОШ (1), Братська загальноосвітня школа І ступеня Братської районної ради Миколаївської області (1), Братська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Братська могила 180 мирних мешканців, розстріляних німецько-фашистськими окупантами в 1941 р. (1), Братська могила воїнів Радянської Армії (1), Братська могила воїнів Радянської Армії та партизан, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни (1), Братська могила воїнів Радянської Армії та партизана (1), Братська могила воїнів Радянської Армії, в якій похований Герой Радянського Союзу В.С. Харченко (1), Братська могила воїнів Радянської Армії, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни (1), Братська могила радянських воїнів Південного фронту і пам’ятник односельчанам (3), Братська могила радянських воїнів та пам’ятник воїнам землякам (1), Братська могила радянських воїнів і пам’ятник воїнам-землякам (1), Братська могила, у якій поховані командир Радянської Армії Хавро Ф.Г. та партизани, які загинули у жовтні 1943 року (1), Братський дошкільний навчальний заклад Братської селищної ради Братського району Миколаївської області (1), Братів Бойчуків вулиця (1), Братів Ґжицьких вулиця (1), Брилівський заклад дошкільної освіти ясла-садок "Берегиня" Виноградівської сільської ради Олешківського району Херсонської області (1), Брилівський заклад повної загальної середньої освіти Виноградівської сільської ради Олешківського району Херсонської області (1), Бритавський заклад загальної середньої освіти Чечельницької селищної ради Гайсинського району Вінницької області (1), Броварківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Броварна вулиця (1), Броварний провулок (1), Броварська гімназія ім. С.І. Олійника Броварської міської ради Київської області (1), Броварська державна дільниця ветеринарної медицини (1), Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Броварської міської ради Київської області (1), Броварська районна державна лабораторія ветеринарної медицини (1), Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 Броварської міської ради Київської області (1), Бровківський ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області (1), Бродківська ЗОШ І-ІІ ступенів (1), Бродівсьий механічний завод (1), Бродівська СЗОШ №2 (1), Бродівська вулиця (13), Бродівська гімназія імені Івана Труша (1), Бродівська загальноосвітня школа I ступеня №1 (2), Бродівська міська рада (1), Бродівська філія НВК "Оженинської ЗОШ I - IIIст. №2 - ДНЗ" Острозької районної ради Рівненської області (не працює з інших причин) (1), Бродівське відділення Буської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Львівській області (1), Бродівське відділення поліції Золочівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (1), Бродівське відділеня земельних ресурсів (1), Бродівське міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області (1), Бродівське управління по експлуатаці газового господарства ПАТ Львівгаз (1), Бродівський районний Народний дім (1), Бродівський районний суд Львівської області (1), Броницька середня загальноосвітня школа І-ІІступенів Дрогобицького району (1), Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області (1), Броннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області (1), Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Брошнів-Осадська дитяча школа мистецтв ім. Володимира Івасюка (1), Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця Брусилівської селищної ради (1), Брусиліський ліцей №1 імені І. І. Огієнка Брусилівської селищної ради (1), Бубнівський ліцей Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району Волинської області (1), Бубнівсько-Слобідський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області (1), Бугаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області (1), Бугаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області (1), Будинкоуправління N2 квартирно-експуатаційного відділу м. Тернопіль (1), Будинок ветеранів імені Євгена Подолянчука (1), Будинок генерального судді Василя Кочубея (1), Будинок дитячої та юнацької творчості (2), Будинок дитячої та юнацької творчості Локачинської селищної ради (1), Будинок культури (1), Будинок культури Локачинської селищної ради (1), Будинок культури с. Гуштин (1), Будинок культури с. Квітневе (1), Будинок науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці (1), Будинок соціального піклування Солом'янського району (1), Будичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради Житмирської області (1), Будки-Сновидовицька гімназія Рокитнівської селищної ради (1), Будо-Рижанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорошівського району Житомирської області (1), Будцентр Майстер (1), Будянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Харківської районної ради Харківської області (1), Будянський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Будянської селищної ради Харківського району Харківської області (1), Будянський ліцей Південної міської ради Харківського району Харківської області (1), Будівельна компанія ВВС-Буд (1), Будівельний гіпермаркет "Епіцентр" (1), Будівельний магазин „Новий Дім“ (1), Будівельний супермаркет Арс (1), Будівництво ТзОВ "Баварія Львів" адміністративної будівлі з автосалоном "BMW" на вул. Кульпарківський, 226 у місті Львові (1), Будівництво автомобільної дороги державного значення Т-16-44 Контрольно-пропускний пункт «Лісне» – Контрольно-пропускний пункт «Малоярославець Перший» за новим напрямком в обхід території Республіки Молдова на ділянці Лісне – Єлизаветівка (1), Будівництво багатоповерхового житлового будинку (2-га черга) (1), Будівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області (1), Бужківська школа (1), Бузинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області (1), Бузовицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Бузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради Миколаївської області (1), Бузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Бузівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (1), Буковинська загальноосвітня школа І-ІІ ст. (1), Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (1), Буковська загальноосвітня школа І-ІІ ст. (1), Булдичівський заклад середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області (1), Бульвар Шахтарський імені Михайла Бугари (1), Бунге (2), Бунковицька загальноосвітня школа (1), Буньковицька ЗСШ І ступеня (1), Бунівська школа імені Юрія Липи (1), Буран (1), Бурдюзький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Бурдівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Бурлачобалківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області (1), Бусовиська загальноосвітня школа (1), Бутейківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сарненського району Рівненської області (1), Бутинський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" (1), Бутоводолинський ЗЗСО І ступеня (1), Бутівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області (1), Бутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області (1), Буховицька ЗОШ І ст. (1), Буцівська загальноосвітня школа (1), Бучалівська загальноосвітня школа (1), Бучанське відділення поліції Ірпінського ВП ГУНП в Київській області (1), Бучманівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білокоровицької сільської ради Житомирської області (1), Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Бущанський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівської районної ради Рівненської області (1), Буянівська ЗОШ І-ІІ ст. (1), Бюро технічної інвентаризації (1), Бякі - Стары мост (2), Бібліотека Ізмаїльського державного гуманітарного університету (1), Бібліотека ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського (1), Бібліотека семейного читання імені М. Лермонтова (1), Бібліотека-філіал для дітей N12 (1), Бібліотека-філіал №4 Полтавської ЦБС (1), Бібліотека-філія с. Зубильне Локачинської централізованої бібліотечної системи Волинської області (1), Бібліотека-філія с. Конопківка (1), Бібліотека-філія № 21 ЦБС для дорослих м. Миколаєва (1), Бібліотека-філія №3 (2), Бібрський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко (1), Бізнес-центр "Bizon Hub" (1), Білгород-Дністровська дитячо-юнацька спортивна школа (1), Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Одеської області (1), Білгород-Дністровська місцева прокуратура (1), Білгород-Дністровська міська лікарня (1), Білгород-Дністровська об'єднана державна податкова інспекція (1), Білгород-Дністровська філія Одеського вищого професійного училища торгівлі та технології харчування (1), Білгород-Дністровське медичне училище (2), Білгород-Дністровське педагогічне училище (1), Білгород-Дністровський МВ ГУМВС (1), Білгород-Дністровський дошкільний навчальний заклад № 6 «Калинка» (1), Білгород-Дністровський дошкільний навчальний заклад №5 «Казка» (1), Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій (1), Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум (1), Білгород-Дністровський міськрайонний суд (1), Білгород-Дністровський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей» (1), Білгород-Дністровський навчально-курсовий комбінат (1), Білгород-Дністровський пологовий будинок (1), Білейківська бібліотека-філія №4 (1), Білейківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Білейківський сільский будинок культури (1), Біленський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради Рівненської області (1), Біленченківський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області (1), Білецька вулиця (3), Білецька загальноосвітня школа I-II ступенів імені Соломії Крушельницької (1), Білецьківський навчально-виховний комплекс Кременчуцької районної ради Полтавської області (1), Біликівський навчально - виховний комплекс Миргородської районної ради Полтавської області (1), Білицька загальноосвітня середня школа І-ІІ ст (1), Білківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області (1), Білківська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Школа Володимира Матвієнка" Коростенського району Житомирської області (1), Білоберізька сільська територіальна громада (1), Біловодська гімназія (1), Біловодський опорний заклад загальної середньої освіти (1), Біловізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області (1), Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Білогорільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Білогірська вулиця (2), Білогірська центральна районна лікарня (1), Білогірський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.О.Ткачука, гімназія" (1), Білозерська міська територіальна громада (1), Білокамінський НВК (1), Білокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Білокоровицької сільської ради Житомирської області (1), Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області (1), Білокриничне (1), Білопільська гімназія Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району Волинської області (1), Білоусівський заклад загальної середньої освіти Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області (1), Білоцерківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка (1), Білоцерківський ліцей Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області (1), Більський ліцей Рокитнівської селищної ради (1), Більськовільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад", Володимирецької районної ради, Рівненської області (1), Більченська загальноосвітня школа (1), Білявецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області (1), Білятицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області (1), Біляївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Біляївської міської ради Одеської області (1), Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Біляївської міської ради Одеської області (1), Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Біляївської міської ради Одеської області (1), Біосферний заповідник загальнодержавного значення Асканія-Нова імені Ф. Е. Фальц-Фейна (1), Бірківська гімназія Любомльської міської ради Ковельського району Волинської області (1), Бірківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Бірківська філія КЗ "Олександрівське навчально-виховне об'єднання №2" Олександрівської районної ради Кіровоградської області (1), Бірківський НВК "ЗОШ 1-3 ступенів ДНЗ" ім.Тараса Шевченка (1), Бірківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Бірченська ЗОШ І-ІІ ст. (1), Бісковицька СЗШ (1), Бісковицька сільська територіальна громада (1), Бітлянська загальноосвітня школа (1), В'ячеслава Чорновола вулиця (1), В. Івасюка вулиця (3), В. Безкоровайного вулиця (1), В. Болюха вулиця (3), В. Будзиновського вулиця (1), В. Винниченка вулиця (2), В. Громницького вулиця (1), В. Симоненка вулиця (2), В. Стефаника вулиця (2), В. Стуса вулиця (5), В. Сухомлинськогоі вулиця (1), В. Сімовича вулиця (1), В. Чорновола вулиця (2), В. Юрчака вулиця (1), В. Ярмуша вулиця (1), В.М. Філоненко вулиця (1), В.Радавецкая - Селішча - Ляхавічы (14), В.Церабяжоў - Н.Церабяжоў (1), Вiдкрите акцiонерне товариство „Тернопiльський електромеханiчний завод“ (1), ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО, ДКП ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (1), ВІдділ забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області (1), ВАТ "Дрогобицький завод залізобетонних виробів" (1), ВАТ "Нафтопереробний комплекс "Галичина". Завод №1 (1), ВАТ "Полтавський завод медичного скла" (2), ВАТ «Київський ювелірний завод» (1), ВАТ «Черкасиобленерго» (1), ВАТ Авдіївський експериментальний завод нестандартизованиго обладнання (1), ВАТ „Будіндустрія“ (1), ВАТ „ТернопільГазБуд“ (1), ВАТ „Тернопільобленерго“ (1), ВАТ"Луцький меблевий комбінат" (1), ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У КУП'ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ) (1), ВЕЛИКОВІЛЬШАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ВЕСЕЛІВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ВЛ 330 кВ Белгород - Лебеди (2), ВЛ 330 кВ Белгород - Фрунзенская (3), ВЛ 330 кВ Белгород - Шебекино (2), ВЛ 330 кВ Змиевская ТЭС - Белгород с отпайкой на ПС Лосево (3), ВЛ 330 кВ Змиевская ТЭС - Валуйки (3), ВЛ 330 кВ Курская АЭС - Сумы Северная (3), ВЛ 330 кВ Лосево - Шебекино (2), ВП „Львівський мостобудівельний поїзд“ (1), ВПЗ Київ 1 (1), ВРУБЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ РОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ВРУБЛІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ "СОНЕЧКО" (1), ВСП "Первомайський фаховий коледж" Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (1), ВСП Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії (1), Вавилівська загальноосвітня школа І ступеня Снігурівської районної ради Миколаївської області (1), Ваги AXIS (1), Вагонне депо "Дрогобич" Клепарівського ремонтно-експлуатаційного заводу (1), Валаўская Рудня - Белякі (1), Валентин Феліксович Войно-Ясенецький (Архіепископ Лука) (1), Валківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полтавської районної ради, Полтавської області (1), Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Валова вулиця (1), Вальянівське (1), Ваньковицька середня загальноосвітня школа І - ІІ ступенів (1), Ванівська гімназія Белзької міської ради Львівської області (1), Вапнярський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №2 Вапнярської селищної ради Вінницької області (1), Варані - Бухлічы - Копані (4), Варані - Востраў - Новы Бор (1), Варварівська гімназія Славутської міської ради (1), Варварівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району Житомирської області (1), Варварівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ємільчинської районної ради Житомирської області (1), Варварівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області (1), Варвинська Районна Державна Адміністрація (1), Варковицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), Варковицький навчально - виховний комплекс (1), Варюшинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Веселинівської районної ради Миколаївської області (1), Варязька ЗШ І-ІІІ ст. (1), Варівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іванківської селищної ради (1), Варівський Реформатський Дошкільний Навчальний Заклад (Ясла Садок) "Тундеркерт" (1), Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 (1), Васильківський НВК №1 ім. Коцюбинського (навчально-виховний комплекс дошкільний навчально-виховний комплекс) (1), Васильківський навчально-виховний комплекс №3 Васильківського району Дніпропетровської області (1), Василя Вибрика вулиця (1), Василя Никифорова вулиця (1), Василя Пащенка провулок (1), Василя Стуса вулиця (1), Василя Сухомлинського вулиця (3), Василівська гімназія Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області (1), Василівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївський район Одеська область (1), Василівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Василівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко» (1), Василівський заклад загальної середньої освіти (1), Василівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" Кілійської районної ради Одеської області (1), Васищівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Харківської районної ради Харківської області (1), Васюківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Васільеўка - Кузьмінічы (5), Вацлавпільська гімназія Пулинського району Житомирської області (1), Введенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Саратської селищної ради Білгород-дністровського району Одеської області (1), Ведмеже (1), Вежа Чернівецької філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (1), Великоанадольський лісотехнічний фаховий коледж імені Віктора Єгоровича фон Граффа (1), Великоанадольський музей лісу відділ Донецького обласного краєзнавчого музею (1), Великобагачанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), Великобагачанське відділення поліції Миргородського відділу поліції (1), Великоберезнянська гімназія Великоберезнянської районної ради Закарпатської області (1), Великоберезнянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради (1), Великоберезовицька загальноосвітня школа I ступеня (1), Великоберезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області (1), Великобудищанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Великобузівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Великобуялицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Іванівської районної ради Одеської області (1), Великовербченська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області (1), Великовеселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Врадіївської районної ради Миколаївської області (1), Великовисківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області (1), Великоволицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради (1), Великоволосянська загальноосвітня школа І ст. (1), Великовільшанецька школа (1), Великогеєвецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатької області (1), Великоглібовицька школа (1), Великоглібовицька школа І ст. (1), Великогорбашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району Житомирської області (1), Великогорожаннівська загальноосвітня школа (1), Великогрибовицька загальноосвітня школа (1), Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" Біляївського району Одеської області (1), Великодеревичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради (1), Великодеревичівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Чебурашка" (1), Великодивлинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області (1), Великодмитровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Великодобронський ліцей Великодобронської сільської ради Ужгородської районної ради Закарпатської області (1), Великодолинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Овідіопольського району Одеської області (1), Великодорошівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області (1), Великожолудський ліцей Рафалівської селищної ради Рівненської області (1), Великозименівський заклад загальної середньої освіти І ступеня Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області (1), Великозліївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Великокиріївська гімназія Бершадської міської ради (1), Великоклецьківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Корецької міської ради (1), Великоколоднівська середня школа (1), Великокомишуваська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Великокрупільський НВК Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Великокунинецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Вишнівецької селищної ради (1), Великолепетиська загальноосвітня школа №2 (1), Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (1), Великолепетиський ясла-садок №1 «Берізка» Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області. (1), Великолепетиський ясла-садок №3 «Ягідка» Великолепетиської селищної ради (1), Великолепетиський ясла-садок №4 «Калинка» Великолепетиської селищної ради (1), Великолугівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Курненської сільської ради Пулинського району Житомирської області (1), Великолюбаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області (1), Великолінинський НВК (1), Великомидська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області (1), Великомихайлівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), Великомолодьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району Житомирської області (1), Великонизгірецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Семенівської сільської ради Житомирської області (1), Великоновосілківська гімназія з загальноосвітньою школою І ступеня Великоновосілківської районної ради Донецької області (1), Великоновосілківська селищна територіальна громада (1), Великоозерянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької міської ради (1), Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Великоолексинський ліцей Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області (1), Великопільський НВК (1), Великоп’ятигірський заклад дошкільної освіти "Теремок" Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області (1), Великоп’ятигірський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області (1), Великорублівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради (1), Великорудківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Великорусавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області (1), Великосеверинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області (1), Великоселецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Великоскнитський навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа І - ІІІступенів" Ганнопільської сільської ради Хмельницької області (1), Великосорочинська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради (1), Великосорочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області (1), Великостидинська гімназія Костопільської міської ради (1), Великосушицька загальноосвітня школа І-ІІ ст. (1), Великосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. (1), Великотелковицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Володимирецької селищної ради (1), Великотроянівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Благовіщенської міської ради (1), Великофоснянська гімназія імені О. Покальчука Овруцької міської ради (1), Великоцвілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ємільчинської районної ради Житомирської області (1), Величківська філія комунального закладу Менського будинку культури Менської міської ради Чернігівської області (1), Величківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Величківський старостинський округ Менської міської об'єднаної територіальної громади (1), Вельбівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня Острозької районної ради Рівненської області (1), Вельбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Веприцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Сергія Трохимовича Васюти Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Вербицька школа (1), Верблянський НВК (1), Вербова вулиця (1), Вербівська гімназія Нараївської сільської ради (1), Вербівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ружинського району Житомирської області (1), Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Вербівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Висоцької сільської ради (1), Вербізька загальноосвітня школа (1), Вергунівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області. (1), Верезамське (1), Вересівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Вересівський комунальний дошкільний навчальний заклад "Журавлик" (1), Веринська загальноосвітня школа (1), Вертепна вулиця (1), Вертіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (1), Верхненська загальноосвітня школа (1), Верхнесадовский муниципальный округ (1), Верхньовисоцька загальноосвітня школа (1), Верхньогусненська загальноосвітня школа (1), Верхньолужецька загальноосвітня школа (1), Верхньоосикове (1), Верхньорожанківський ЗЗСО І-ІІ ст (1), Верхньосамарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (1), Верхньосиньовидненська ЗОШ І-ІІІ ст. (1), Верхньошироківське (2), Верхньояблунська загальноосвітня школа (1), Верхньоєланчик (1), Верхняцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей" Христинівської районної ради Черкаської області (1), Верхнячківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст (1), Верхокам’янка (1), Верхолянська загальноосвітня школа I-II ступенів ,Полтавської районної ради,Полтавської області (1), Верхівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинського району Житомирської області (1), Верхівнянський дошкільний навчальний заклад (1), Весела вулиця (2), Веселинівська гуманітарна гімназія імені Б.М.Мозолевського Веселинівської селищної ради Веселинівського району Миколаївської області (1), Веселинівська районна державна адміністрація (1), Веселківська філія опорної Липненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (1), Веселогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрівської районної Ради Донецької області (1), Веселодолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Веселодолинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Веселокутський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Веселівська гімназія-філія опорного закладу загальної середньої оссвіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради" (1), Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Веселівський ліцей Новокаховської міської ради (1), Веселівський навчально-виховний комплекс " ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (1), Веснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Корецької районної ради Рівненської області (1), Весільний салон „Камелія“ (1), Ветеренарна амбулаторія на Дніпровській ВетКлініка/ВетАптека/ЗооМагазин (1), Ветеринарний центр Сіріус (1), Вечірня (змінна) спеціальна школа №27 (1), Вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів №3 м.Бердичева Житомирської області (1), Вечірня (змінна) школа-загальноосвітній навчальний заклад при Сокирянській виправній колонії №67 (1), Вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІступенів м.Подільська Одеської області (1), Вечірня загальноосвітня школа №20 2-3 ступенів (1), Вечірня загальноосвітня школа №38 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області СІЗО колонія №6 (1), Вигнанський заклад дошкільної освіти "Сонечко" (1), Вигнанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любарської селищної ради Житомирської області (1), Вигодянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Вигівська філія Горщиківського ліцею Коростенського району Житомирської області (1), Вигівський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Коростенського району, Житомирської області (1), Видавництво Національного університету «Львівська політехніка» (1), Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Назарія Яремчука (1), Вижницький заклад загальньої середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Юрія Федьковича (1), Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка (1), Вижницький районний військовий комісаріат (1), Вижунова М. вулиця (1), Викотівська СЗШ І-ІІІ ст. (1), Вилківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Вилківської міської ради (1), Вилківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей" Вилківської міської ради (1), Вилянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Томашпільської районної ради Вінницької області (1), Винничківська школа (1), Виноградарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Виноградненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Виноградненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новокальчевської сільської ради об'єднаної територіальної громади (1), Виноградненський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені О.О.Банєва Болградської районної ради Одеської області (1), Виноградівський опорний заклад освіти - ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Арцизької міської ради (1), Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Виробнича територія №2 ВАТ "Полтавакондитер" (1), Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство (1), Виробниче управління житлово-комунального господарства (1), Виробничо-комерційна фірма "Марія" всеукраїнської громадської організації "Союзу організацій інвалідів України" (1), Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області (1), Високобайрацький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Високівська гімназія Високівської сільської ради Черняхівського району Житомирської області (1), Високівська сільська територіальна громада (1), Високівський заклад повної загальної середньої освіти (1), Висоцька школа (1), Височанська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Височанська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені героя Радянського Союзу О. Л. Пшеничка (1), Височанський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Виставкова зала "Музей бурштину" комунального закладу "Рівненський обласний краєзнавчий музей" Рівненської обласної ради (1), Виставковий зал палацу мистецтв Тетяни і Омеляна Антоновичів (1), Витачівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Виховничо-корекційний заклад №71 для дітей з порушенями зору (1), Вихопнянська школа (1), Вишенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Вишнева вулиця (2), Вишнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Софіївської районної ради Дніпропетровської області (1), Вишнева міська рада Києво-Святошинського району Київської області КП "Вишнівськводоканал" (1), Вишневецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради Полтавської області (1), Вишневий дошкільний навчальний заклад "Дюймовочка" Кам'янської сільської ради (1), Вишневий навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти) Хорольської районної ради Полтавської області (1), Вишнопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області (1), Вишнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Городоцької районної ради Львівської області (1), Вишнянська школа школа I-II ступенів (1), Вишнівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Вишнівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Вишнівська початкова школа Липинської сільської ради (1), Вишнівська школа мистецтв (1), Вишуканий Смак (1), Вище професійне училище Національного авіаційного університету (1), Вище професійне училище № 17 м. Генічеська Херсонської області (1), Вище професійне училище № 20 м.Львова (1), Вище професійне училище № 27 м. Генічеська Херсонської області (1), Вище професійне художнє училище №5 (1), Вище художнє професійно-технічне училище № 5 (1), Вищеверещаківська філія комунального закладу "Красносільське навчально-виховне об'єднання" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області (1), Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія" (1), Вищий комунальний навчальний заклад "Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка " Житомирської обласної ради (1), Владиченський заклад загальної середньої освіти Болградської міської ради Одеської області (1), Владівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів" (1), Власівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Кегичівської районної ради Харківської області (1), Вовкошівський навчально - виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" Липківської сільської ради Гощанського району Рівненської області (1), Вовківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Вовківський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад``Лиманської районної ради Одеської області (1), Вовницька школа I-II ступенів (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанський ліцей №2 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчансько-Хутірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовченська загальноосвітня школа (1), Вовчинецький заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області (1), Вовчинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (1), Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області (1), Вовчицький заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" (1), Вовчухівська ЗОШ (1), Водно-спортивна база обласного управління фізвиховання і спорту (1), Водограй „Криниця з левами“ (1), Водянобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Водянський комунальний дошкільний навчальний заклад "Підсніжник" (1), Военный комиссариат Восточного округа города Белгорода (1), Военный комиссариат Западного округа города Белгорода (1), Военный коммисариат Белгородской области (1), Вознесенська гімназія "Орієнтир" (1), Вознесенська гімназія імені Тараса Шевченка Вознеснської міської ради (1), Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів (1), Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області (1), Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради Миколаївської області (1), Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради Миколаївської області (1), Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Вознесенської міської ради Миколаївської області (1), Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради Миколаївської області (1), Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Вознесенської міської ради Миколаївської області (1), Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Вознесенської міської ради Миколаївської області (1), Вознесенська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Обдарованість" Миколаївської обласної ради (1), Вознесенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Миколаївської обласної ради (1), Вознесенське навчально-виховне об’єднання Загальноосвітня школа I ступеня — дитячий садок (1), Вознесенський Перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області (1), Вознесенський ліцей "Інсайт" Вознесенської міської ради Миколаївської області (1), Вознесенський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" № 3 Вознесенської міської ради (1), Вознесенський навчально-виховнй комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (1), Вознесенівка (1), Воинская часть №25624. Центральная база хранения ядерного оружия. Объект С №1150 (1), Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради Полтавської області (1), Войнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Войнівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області (1), Войславицька ЗШ І-ІІ ст. (1), Войтівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок (1), Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст. (1), Волинська академічний обласний театр ляльок (1), Волинська вулиця (2), Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки (1), Волинська обласна ДЮСШ з видів боротьби (1), Волинська обласна бібліотека для дітей (1), Волинська обласна дитяча клінічна лікарня (1), Волинська обласна організація ФСТ "Динамо" (1), Волинська обласна організація товариства Червоного Хреста України (1), Волинське відділення навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ (1), Волинське державне училище культури і мистецтв (1), Волинське обласне медично-виробниче підприємство "Профілактична дезінфекція" (1), Волинське обласне патологоанатомічне бюро (1), Волинське обласне спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство протипожежних робіт Добровільного пожежного товариства України (1), Волинське обласне фізкультурно-спортивне товариство "Спартак" (1), Волинський Центр дозвілля молоді "Естет" (1), Волинський державний обласний навчально-курсовий комбінат (1), Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради (1), Волинський національний університет імені Лесі Українки (2), Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка (1), Волинський обласний відділ Західної філії Українського державного центру радіочастот (1), Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (1), Волинський обласний медичний центр онкології (1), Волинський обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (1), Волинський обласний центр громадського здоров'я (1), Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф №2 (1), Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом (1), Волинський обласний центр зайнятості (1), Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України (1), Волинський обласний центр служби крові (1), Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки (1), Волинський єврейський общинний центр ім. Ісаака Долинського (1), Волице -Гніздичівська загальноосвітня школа І-ІІст (1), Волицька ЗОШ (1), Волицька ЗШ (1), Волицький НВК (1), Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (1), Волноваська міська територіальна громада (1), Волноваське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області. Відділ обслуговування громадян №16 (1), Володимир-Волинська гімназія (1), Володимир-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 (1), Володимир-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Володимир-Волинська міжрайонна прокуратура (1), Володимир-Волинська об'єднана державна фінансова інспекція (1), Володимир-Волинська района виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (1), Володимир-Волинська районна державна адміністрація (1), Володимир-Волинська спеціалізована школа для дітей з вадами слуху (1), Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» (1), Володимир-Волинська філія Волинський автоцентр Камаз (1), Володимир-Волинська філія обласного навчально-курсового комбінату (1), Володимир-Волинське вище професійне училище (1), Володимир-Волинське відділення ДАІ (з обслуговування м. Володимир-Волинського та району) та АТІ УДАІ УМВС України у Волинській області (1), Володимир-Волинське управління газового господарства ПАТ "Волиньгаз" (1), Володимир-Волинський МВ (з обслуговування міста та району) УМВС України у Волинській області (1), Володимир-Волинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ліцей» (1), Володимир-Волинський об’єднаний районний військовий комісаріат (1), Володимир-Волинський педагогічний коледж ім.А.Ю.Кримського (1), Володимир-Волинський хлібозавод (1), Володимир-Волинськтеплокомуненерго (1), Володимира Івасюка вулиця (1), Володимира Великого вулиця (1), Володимира Винниченка вулиця (3), Володимира Груші провулок (1), Володимира Лучаковського вулиця (1), Володимира Скринника провулок (1), Володимирецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Володимирецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради Рівненської області (1), Володимирецький районний колегіум (1), Володимирцівська загальноосвітня школа (1), Володимирівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" Володимирівської сільської ради Доманівського району Миколаївської області (1), Волосківська початкова школа Острозької міської ради Рівненської області (1), Волостківська ЗОШ (1), Волосянківський ЗЗСО І - ІІ ступенів (1), Волохово-Ярський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області (1), Волохівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Волошинівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" імені Героя України Руслана Лужевського Баришівської селищної ради Київської області (1), Волошківський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області (1), Волощанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад" Дрогобицького району Львівської області (1), Волощанський навчально-виховний комплекс І-ІІ ст. (1), Волсвинська загальносвітня школа (1), Волянська загальноосвітня школа І-ІІ ст. (1), Волянська середня загальноосвітня школа І ст. Дрогобицького району (1), Волі майдан (3), Ворголка (9), Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби (1), Воробіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області (1), Воронківська гімназія Володимирецької селищної ради (1), Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області (1), Вороняцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золочівської районної ради Львівської області (1), Ворохтянський ліцей Ворохтянської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області (1), Вороцівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад" (1), Ворсівська початкова школа Малинської міської ради (1), Воскобійницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Воскодавський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області. (1), Воскресенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Вітовського району Миколаївської області (1), Восточно-европейский ресторан Жара (1), Восьмий воєнізований гірничорятувальний загін Міністерства енергетики та захисту довкілля України (1), Восьмого Березня вулиця (1), Вощанцівський НВК "СЗШ І-ІІст -ДНЗ" (1), Воютичцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. (1), Вояків дивізії „Галичина“ вулиця (1), Врадіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Врадіївської селищної ради Миколаївської області (1), Врадіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №3 Врадіївської районної ради Миколаївської області (1), Врадіївська районна гімназія Врадіївської районної ради Миколаївської області (1), Всеукраінське громадське обєднання „Українська народна рада“ (1), Всеукраїнська громадська організація „Асоціація платників податків України“ (1), Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби с корупцією та організованною злочинністю (1), Всеукраїнське об'єднання „Батьківщина“ (1), Всеукраїнський єврейський благодійний фонд „Хесед-Арʼє“ (1), Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледарської міської ради Донецької області (1), Вугледарська міська бібліотека для дітей (1), Вугледарська міська територіальна громада (1), Вугледарський навчально-виховний комплекс "МРІЯ" (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) (1), Вугледарський навчально-виховний комплекс "МРІЯ" (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вугледарської міської ради Донецької області (1), Вугледарський навчально-виховний комплекс "Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Вугледарської міської ради Донецької області (1), Вугледарський фаховий коледж Донецького державного університету управління (1), Вузлова лікарня на станції Верхівцеве Придніпровської залізниці (1), Вузлівська школа (1), Вуйвічы - Грыўковічы (1), Вулиця Казанцева — Лівобережний район (2), Вулька — Завышье (3), Вулька-Завышье (1), Высокае-Грушка (1), Вяляцічы - М.Дзіковічы (3), Вялікі Паўлопаль - Стары Двор (1), Вялікія Дарапеевічы - Малыя Дарапеевічы - Заор’е (4), Вялікія Дворцы - Лосічы (2), Відділ ДАІ Солом'янського району ГУМВС України (1), Відділ РАЦС Бродівського районного управління юстиції (1), Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції (1), Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції (1), Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби бучанського міського управління юстиції у Київській області (1), Відділ державної реєстрації смерті реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції (1), Відділ капітального будівництва Сєвєродонецької міської ради (1), Відділ митного оформлення Білопілля митного поста Суми (1), Відділ митного оформлення Велика Писарівка митного поста Велика Писарівка (1), Відділ митного оформлення Краснопілля митного поста Велика Писарівка (1), Відділ митного оформлення Плетенівка митного поста Плетенівка (1), Відділ митного оформлення Піски митного поста Куп'янськ (1), Відділ митного оформлення Чугунівка митного поста Плетенівка (1), Відділ митного оформлення Юнаківка митного поста Суми (1), Відділ обслуговування громадян №7 (1), Відділ освіти Бродівської РДА (1), Відділ освіти Бучанської міської ради київської області (1), Відділ освіти Згурівської селищної ради (1), Відділ освіти Київської районої ради м.Донецька (1), Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради (1), Відділ освіти, молоді та спорту Криничанської РДА (1), Відділ періодичних видань ЛННБУ імені Мар’яна та Іванни Коців (1), Відділ по боротьбі з нелегальною міграцією ГУ ДМСУ у Львівській області (1), Відділ по контролю за дiяльнiстю блокпостів ГУНП в Донецькій області (1), Відділ протидії кіберзлочинам в Луганській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України (1), Відділ реєстрації актів цивільного стану по Ужгородському району (1), Відділ статистики у Солонянському районі (1), Відділ у Єланецькому районі ГУ Держгеокадастру в Миколаївській області (1), Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області (1), Відділ у м. Рівному Міськрайонного управління у Рівненському районі та м. Рівному Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області (1), Відділ у справах сім’ї та молоді Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому (1), Відділ фізичної культури та спорту Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому (1), Відділ європейського мистецтва музею "Дрогобиччина" (1), Відділення "Центральний офіс" Полтавського ГРУ Приватбанк (1), Відділення «Книжковий ряд» Полтавського ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» (1), Відділення «Октябрське» Полтавського ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» (1), Відділення «Панаса Мирного» Полтавського ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» (1), Відділення «Ринок „Полімпекс“» Полтавського ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» (1), Відділення ДАІ з обслуговування Бородянського району підпорядковане УДАІ ГУМВС України в Київській області (1), Відділення Укрпошти Єланець 1 (3), Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (1), Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Волинській області у м. Володимирі-Волинському (1), Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Олевському районі Житомирської області (1), Відділення денного стаціонару Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру (1), Відділення державного казначайтва у Бродівськму районі (1), Відділення екстренної (швидкої) медичної допомоги №4 (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №1) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №10) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №11) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №12) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №14) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №15) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №16) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №17) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №2) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №4) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №5) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №6) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №7) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №8) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №9) (1), Відділення зв'язку Радичів (1), Відділення обласної спеціалізованоі дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту (1), Відділення повного товариства "Климчук і компанія "Ломбард Капитал" (1), Відділення поліції № 1 (Крюків) Кременчуцького відділу поліції (1), Відділення поліції №2 Волноваського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (1), Відділення пошового зв'язку № 11 м.Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв"язку № 2 м.Кривий Ріг Криворізького поштамту Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства по (1), Відділення поштового зв"язку № 5 м.Кривий Ріг Криворізького поштамту Дніпропетровськоі дирекціі Украінського державного підприемства поштового зв"язку Укрпошта (1), Відділення поштового зв'язку «Саф'яни» (1), Відділення поштового зв'язку Дзержинськ 7 Центру поштового зв'язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв'язку Київ 160 (1), Відділення поштового зв'язку Короп Чернігівської дирекції Публічного акціонерного товариства "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 1 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 13 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 18 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 20 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 31 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 6 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 7 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Часів Яр Центру поштового зв'язку № 1 м. Артемівськ Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (2), Відділення поштового зв'язку Часів Яр Центру поштового зв'язку № 2 м. Артемівськ Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв'язку державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта (1), Відділення поштового зв'язку державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (2), Відділення поштового зв'язку с. Рахни-Лісові Центру поштового зв’язку № 4 м. Шаргород Вінницька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку № 1 Ківерці (1), Відділення поштового зв'язку № 1 м.Бердянськ Запорізької дирекції (1), Відділення поштового зв'язку № 10 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 12 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 12 Центру поштового зв'язку № 2 м. Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку № 14 м. Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку № 16 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 16 м.Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку № 17 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 18 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 18 м. Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку № 20 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 21 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 22 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 22 м. Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку № 23 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 24 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 25 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 26 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 5 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 6 Луцьк (2), Відділення поштового зв'язку № 6 м. Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку № 7 м. Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку № 8 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 8 м.Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв'язку №12 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку №148 (1), Відділення поштового зв'язку №57 (1), Відділення поштового зв'язку №67 (1), Відділення поштового зв'язку №9 м.Полтава Полтавського поштамту (1), Відділення поштового зв'язку № 1 Миколаїв Миколаївської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв`язку №9 Донецької дирекції (1), Відділення поштового звязку с. Жежелів Вінницької дирекції Акціонерного товариства "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку 87591 (1), Відділення поштового зв’язку 87592 (1), Відділення поштового зв’язку Cтаропетрівка Центру поштового зв'язку № 2 м. Бердянськ Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Авдіївка Центру поштового зв'язку №9 м.Макіївка Донецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 1 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 10 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 11 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 14 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 17 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 18 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 22 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 24 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 25 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 26 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 27 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 28 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 29 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 30 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 32 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 34 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 35 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 37 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 39 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 46 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 47 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 5 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 7 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 9 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Гірка Полонка (1), Відділення поштового зв’язку Зайцеве Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Кам’янська Слобода Центру поштового зв’язку № 4 м. Корюківка Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Костянтинівка (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 1 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 10 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 12 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 13 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 14 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 15 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 16 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 17 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 19 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 2 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 20 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 21 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 22 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 24 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 25 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 26 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 27 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 28 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 29 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 3 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 33 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 34 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 35 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 37 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 39 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 41 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 43 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 45 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового з