knumv's
dam2yes (2),
damage31destroyed (3), major (12), minimal (4), minor (8), no (3), yes (1),
damage:date803-04-22 (1), 2022-02-25 (1), 2022-02-27 (1), 2022-02-28 (1), 2022-03-13 (1), 2022-03-16 (1), 2022-04-19 (2),
damage:event29#ukraineRussiaWar (1), Mariupol theatre airstrike (1), war (27),
damage:source1twitter nexta_tv (1),
damage:type7explosion (2), war (5),
damaged17little (1), yes (16),
damaged:date42022-02-25 (4),
damb1yes (1),
dance2yes (2),
dance:style11ballet;classical_dance;stretching;fitness (1), ballet;contemporary;pop;performance (1), ballroom (1), contemporary;ballet;jazz-modern (1), east (1), hip-hop (1), hip-hop;jazz-funk;twerk;dance-hall;heels;latino (1), pole_dance (2), pole_dance;twerk;stretching;exotic_pole_dance;strip_plastic (1), salsa;tango;hip_hop (1),
dance:teaching67yes (67),
danger1yes (1),
date4408-05-2022 (1), 1125-05 (1), 1348 (2), 1434 (1), 1709-06-27 (1), 1839-1903 (1), 1911 (2), 1918-01-29 (1), 1942 (1), 1943-11-03 (1), 1945 (1), 1974 (1), 1979 (1), 2000 (1), 2009-09-23 (1), 2010-11-19 (1), 2013.1-4 (1), 4 августа 1855 (1), 8.09.1854 (1), j:1078-10-03 (1), no (10), yes (12),
date:religious_title21960 (1), 2020-07-16 (1),
date_end161999 (12), 2003 (4),
date_of_creation711.12.1990 (1), 12.03.1993 рік (1), 23.10.1984 рік (2), 28.12.1982 рік (1), 30.12.2010 (1), 30.12.2010 рік (1),
date_off62016-05-31 (2), 2020-04-15 (1), 2020-04-17 (1), monday (2),
date_on32020-04-17 (1), saturday (2),
date_start11933 (1),
days27Mo-Fr (2), Mo-Sa (1), Mo-Su (5), Su (1), fixme (1), working_days (17),
daytime_headlight1yes (1),
de:amtlicher_gemeindeschluessel113075 (1),
de:place1county (1),
de:regionalschluessel213 (1), 13075 (1),
de:strassenschluessel713073535903000108 (1), 13073535910100129 (1), 13075003903901902 (4), 13075555514200201 (1),
deanery195Dekanat Chełm (1), Dekanat Chełm - Wschód (7), Dekanat Chełm - Zachód (1), Dekanat Grabowiec (3), Dekanat Hańsk (2), Dekanat Hrubieszów - Południe (13), Dekanat Hrubieszów - Północ (14), Dekanat Hrubieszów Południe (1), Dekanat Hrubieszów – Północ (6), Dekanat Kalwaria Pacławska (3), Dekanat Lubaczów (14), Dekanat Lutowiska (10), Dekanat Narol (9), Dekanat Przemyśl I (1), Dekanat Przemyśl II (6), Dekanat Przemyśl III (1), Dekanat Radymno II (5), Dekanat Sanocki (1), Dekanat Tarnoszyn (22), Dekanat Tomaszów - Południe (5), Dekanat Ustrzyki Dolne (23), Dekanat Wojsk Lądowych (1), Dekanat chełmski – wschodni (4), Dekanat hański (6), Dekanat przemyski (2), Dekanat terespolski (1), Dekanat włodawski (2), Dekanat Łaszczów (9), Dekanat Żurawica (3), Diecezja siedlecka (1), Protopresbyteriát Snina (11), Локачинське благочиння (7),
default_language16be (1), bg (1), ca (1), en (3), fr (1), hu (1), mo (1), pl (1), pt (1), ro (1), ru (1), sk (1), tr (1), uk (1),
defibrillator:location84- 1 пов. - В холі (6), - 1 пов. - В холі - Ліворуч біля рецепції на стіні (1), - 1 пов. - Зайшовши в будівлю ІМР - праворуч перший кабінет. - Каб. "Муніципальної варти" (1), - 1 пов. - Зона входу біля ТЦ “Епіцентр” та сходів що ведуть на 2пов, по ліву сторону коридор що веде до туалетів та службових приміщень, в кінці коридору ліворуч - каб.Медпункту (в години роботи ТРЦ) (1), - 1 пов. - Ліворуч - Острівок охорони (1), - 1 пов. - Ліворуч - каб. “Медпункт” (1), - 1 пов. - Операційна (схований від загального виду/треба запитати на Рецепції). (1), - 1 пов. - При вході в заклад: прямо по центральному коридору, перший поворот ліворуч - в коридорі центральний хол, на стіні. (1), - 1 пов. - Прямо - Острівок охорони (1), - 1 пов. - Прямо та наліво (зайти за перегородку) (1), - 1 пов. - Прямо і ліворуч - Острівок охорони (1), - 1 пов. - каб.Хірургії (схований від загального виду/треба запитатись на Рецепції). (1), - 1 пов. - ліворуч та прямо - Хол, біля рецепції (1), - 1 пов. - праворуч від Реєстратури - каб. лікаря-ортодонта (1), - 1 пов. - прямо та ліворуч - Рецепція (1), - 1 пов. -Праворуч - Пункт служби охорони в холі (1), - 1 пов. (схований від загального виду/треба запитати на Рецепції). - Зайшовши у заклад - ліворуч, прямо в кінець коридору. - каб.№ 521 (1), - 1 пов. (схований від загального виду/треба запитати на Рецепції). - При вході в заклад: ліворуч перший кабінет - каб.№ 511 (1), - 1 пов.(ліворуч та прямо) - Терапевтичне відділення - Палата Інтенсивної Терапії (1), - 1 пов.(перший кабінет праворуч) - Каб. Муніципальної Варти (1), - 1 пов.(праворуч) - Рецепція (1), - 1 поверх - Прямо і вправо - Біля білетних кас (1), - 1 поверх - Прямо і вправо - Біля вікна чергового по вокзалу (1), - 1 поверх -Між 2 і 3 виїзними воротами для спецавто (1), - 1 поверх, - вестибюль, ліворуч від центральних дверей (1), - 1 поверх, ліворуч - зал №1, при вході у залу праворуч під написом "Інформація" АЗД на стіні (1), - 2 пов (вийшовши з ліфта - ліворуч та прямо - або - вийшовши сходами - праворуч та прямо) - На стіні ліворуч (1), - 2 пов. - Операційна (схований від загального виду/треба запитатись на Рецепції). (1), - 2 пов.(прямо) - Актовий Зал (1), - 3 пов - Зал очікування відлетів міжнародних рейсів - Між GATE №4 та №5 біля панорамного вікна (1), - 3 пов (вийшовши з ліфта чи ескалатора - прямо 10м) - На стіні праворуч. - Зал очікування внутрішніх рейсів. (1), - 3 пов. - При вході на 3 пов: ліворуч, в кінець коридору, зліва каб. Медпункту - каб.Медпункту (1), - 4 пов. - Навпроти стійки рецепції у білій шафці. (1), - Вхід в крайні ліві розсувні двері (ліворуч та прямо) - 1 пов - Біля каб. Медпункту (на стіні) (1), - Зайшовши в центральний коридор, повернути перший поворот праворуч. На сходовій клітці, праворуч на стіні в ящику знаходиться АЗД - 1 пов. на сходовій клітці. (1), - Зона атракціонів. - Біля атракціону “Автодром” - Будиночок охорони - Знаходиться в тумбочці біля вікна (1), - Пройти на Рецепцію стоматологічної клініки “RIKOTA” - 2 пов, 3й каб. ліворуч - каб. Хірургії (1), - зайти в центральний вхід СТРЦ - повернути ліворуч та прямо до ескалаторів - 2 пов. - виходячи з ескалатора на 2пов.: - вліво-вліво-праворуч (за поворот) - Навпроти входу в MULTIPLEX (1), - у відкритому (скляному) офісі поліції (Управіння поліції в метрополітені ГУ НП України в м.Києві) - у верхньому вестибюлі станції, праворуч від турнікетів, позаду каси (1), 1 пов. - Ліворуч на стіні біля вхідних дверей (1), 1 пов. - Рецепція (схований від загального виду/треба запитатись). (1), Al. XXV Drużyny Strzeleckiej 1 Zamek Kazimierzowski (1), Hala Sportowa POSiR ul. Mickiewicza 30 (1), Na ścianie budynku (1), Plac Legionów 6 - obok apteki na ścianie zewnętrznej (1), Przed urzędem gminy (do dokładnego ustalenia) (1), Pudynek Starostwa, II piętro, gablota przy wejściu do pomieszczenia nr 98 (1), Rynek 1. Przy wejściu do Trasy Podziemnej (1), Róg ulic Zamkowej i Kapitulnej. Na murze. (1), Samochód ratownictwa wodnego (1), Samochód ratowniczo-gaśniczy OSP Hermanowice (1), Samochód ratowniczo-gaśniczy OSP Krowica Hołodowska (1), Samochód ratowniczo-gaśniczy OSP Lubycza Królewska (1), Samochód ratowniczo-gaśniczy OSP Medyka (1), Samochód ratowniczo-gaśniczy OSP Mircze (1), Samochód ratowniczo-gaśniczy OSP Strzyżów (1), Samochód ratowniczo-gaśniczy OSP Teletyn (1), Samochód ratowniczo-gaśniczy OSP Torki (1), Szkoła Podstawowa nr 16 ul. Grunwaldzka 81 (1), Ul. B. Gen. Spiechowicza 1. Szkoła Podstawowa nr 6 (1), Ul. J. Glazera 44 wejście do bud. II L.O. (1), Ul. J. Glazera 9 - budynek PCK , Biblioteka Publiczna (1), Ul. Sportowa 2, budynek administr. Targowiska (1), Ul. Słowackiego 21, wejście do I L.O. (1), Ul. Wodna 11. wejście do Wydz. Komunik. U.M. (1), Ul. Władycze - Wieża Zegarowa - Na lewo od wejścia do Muzeum Dzwonów i Fajek (1), Ul. Św. Jana Nepomucena 3. Budynek dawnej plebani- ogrodzenie . (1), Ulica Jagiellońska wiata przystanku MZK (1), W Oddziale Dziennym Rehabilitacji Kardiologicznej (1), ul. Słowackiego 12 (1), ulica J. Słowackiego 12 (1), Ściana zew. budynku krytej pływalni POSiR (1), Ściana zew. budynku szaletu miejskiego. Plac Konstytucji (1), Ближче до вітражей (1), Відразу за турнікетом як йти до посадкової платформи (1), На платформі поруч з ескалатором (1), біля залу №5 (1), біля рецепції (1), фоє будівлі (1),
defibrillator:location:en11On the wall next to the pharmacy shop at the Plac Legionów 6 Street (1), On the wall to the left of the entrance to the Museum, Clock Tower, Władycze Street (1), Rescue and firefighting car (8), near the reception (1),
defibrillator:location:uk1біля рецепції (1),
delivery56324/7 (3), Mo-Su 08:00-22:00 (1), Mo-Su 10:00-20:00 (1), Mo-Su 10:00-22:00 (1), Mo-Su 10:00-23:00 (1), Mo-Su 10:30-21:45 (1), Mo-Su 11:00-20:00 (1), Mo-Su 11:00-22:00 (1), Mo-Su 11:00-23:00 (1), Raketa, Glovo (1), no (180), only (9), yes (354), Новая почта Ин-тайм (6), Новая почта Интайм (1), Новая почта Интайм Гюнсел (1),
demarcation14double (9), single (5),
demolished3yes (3),
demolished:amenity4bar (1), cinema (1), community_centre (1), place_of_worship (1),
demolished:barrier1retaining_wall (1),
demolished:bridge2yes (2),
demolished:building277apartments (1), collapsed (13), construction (1), detached (6), factory (1), farm (1), garage (1), greenhouse (1), hospital (5), house (6), industrial (10), public (1), retail (2), roof (1), ruins (4), school (1), service (1), warehouse (2), yes (219),
demolished:building:levels21 (2),
demolished:electrified6contact_line (6),
demolished:emergency2fire_hydrant (2),
demolished:highway8construction (1), primary (1), secondary (1), service (1), trunk (1), unclassified (3),
demolished:highway:source1https://archive.ph/O9QXF (1),
demolished:historic1memorial (1),
demolished:landuse1industrial (1),
demolished:man_made20chimney (2), storage_tank (18),
demolished:memorial1statue (1),
demolished:piste:type3sled (3),
demolished:power2line (1), substation (1),
demolished:railway7rail (7),
demolished:route3piste (3),
demolished:shelter1yes (1),
demolished:substation1minor_distribution (1),
demolished:traffic_calming1bump (1),
denomination11862Baptists (1), Charismatic Movement (1), Chassidim (1), Cвідки Єгови (1), Krishna (1), Orthodox_Church_of_Ukraine (1), Ortodox (1), Pentecostalism (1), Roman Catholic Church (1), Russian_Orthodox (1), Seventh-day Adventist Church (1), adventist (9), armenian_apostolic (16), ashkenazi (7), baptist (261), bethany (1), catholic (641), catholic, ukrainian orthodox (1), catholic;orthodox (1), charism (1), charismatic (7), christian (4), constantinopolitan_orthodox (2), evangelical (76), experimential (1), greek_catholic (625), greek_orthodox (14), hare_krishna (1), hasidic (8), jehovahs_witness (208), jewish (12), judaism (1), kalvínska (1), karaite (5), krishna (2), latter_day_saints (3), lipovan (2), lubavitch (3), lutheran (25), messianic_jewish (1), methodist (2), millenarianism (1), mormon (14), new_apostolic (4), nondenominational (4), old_believers (18), old_catholic (1), old_orthodox (1), oldrussian (1), orthodox (4170), orthodox,pentecostal (1), orthodox;catholic (1), orthodox;greek_catholic (1), orthodox_&_catholic (1), orthodox_church-of_Ukraine (1), orthodox_church-of_ukraine (1), orthodox_church_in_Ukraine (8), orthodox_church_in_ukraine (5), orthodox_church_of_Kyiv_patriarchate (1), orthodox_church_of_Ukraine (1), orthodox_church_of_ukraine (34), orthodoxй (2), pentecostal (70), polish_catholic (4), popovtsy-old_believers (2), presbyterian (3), protestant (80), quaker (3), reformed (196), reformed;orthodox (1), roman_catholic (1000), roman_catholic;greek_catholic;orthodox (1), romanian_orthodox (25), russian_orthodox (1245), seventh_day_adventist (98), shia (1), shtundists (2), slavic (46), sunni (19), temple (1), ukrainain_catholic (1), ukrainain_greek_catholic (1), ukrainian_catholic (1), ukrainian_greek_catholic (2105), ukrainian_greek_catholic,_ukrainian_orthodox (1), ukrainian_greek_catholic; ukrainian_orthodox (2), ukrainian_greek_catholic;orthodox (1), ukrainian_greek_catholic;ukrainian_orthodox (1), ukrainian_orthodox (657), ukrainian_orthodox;ukrainian_greek_catholic (3), ukrainian_orthodox_church_of_Kyiv_patriachate (Filaret) (2), ukrainian_orthodox_church_of_kyiv_patriarchate (1), ukrainian_orthodox_mp (37), united (3), vaishnavism (2), Église orthodoxe russe hors frontières synode du métropolite Agathange (2), Баптисти (1), Евангельские_христиане (2), Евангельские_христиане-баптисты (1), На перехресті з Училищною вул. (1), Научно-дослідний проектний інститут стандартизації і технології екобезопасної і органічної продукциї (1), Новое_поколение (1), Первомайское_кладбище (1), Православна_церква_України (1), Свидетели Иеговы (1), Свидетели_Иеговы (1), Свідки Єгови (1), УПЦ_КП (1), Українська Греко-Католицька Церква (1), Українська_Правовірна_Греко-Католицька_Церква (1), мусульманство (1), православна (1), пятидесятники (2), пятидесятники(не_ходи_сюда) (1), эдесь находится пляж Баунти. Обязательно надо посетить! (1), הקלויז_של_חסידי_ברסלב_הפעיל_בימי_ראש_השנה (1),
denomination:1300-16001catholic (1),
denomination:ru13ДПЦ (1), Евангельские христиане-баптисты (1), РПСЦ (1), Свидетели Иеговы (1), УПЦ (2), Украинская Православная Церковь (МП) (1), баптизм (3), русская православная церковь (1), семейная церковь (1), харизматы (1),
denomination_112orthodox (6), ukrainian orthodox (6),
denotation5727600_летний_дуб (1), agricultural (138), alley (29), avenue (1762), barrier (3), border_farm (2), catholic (1), cluster (1), decoration (77), garden (35), landmark (229), memorial (3), natural (1), natural_monument (907), park (87), part_of_fence (9), religious (1), shade (2), single (168), street (316), type=conifer (1), ukrainian_orthodox (2), urban (1944), waterway (3), Вековое_дерево_груши (1), Дика_груша (1), Место_для_влюбленньіх (1), Чорна_береза (1), шовковиця (1),
department58Інститут управління і права (1), Інсультне (1), Алергологічне відділення (1), Архів (1), Відділення абдомінальної хірургії (1), Відділення дитячої гематології (1), Відділення нейротравми (1), Відділення патології спинного мозку (1), Відділення променевої терапії - Відділення радіонуклідної діагностики (1), Відділення радіонуклідної діагностики (1), Відділення судинної нейрохірургії (1), Відділення фізіотерапії (1), Гастроентерологічне відділення (1), Гематологічне відділення (1), Гістологічна лабораторія - Паталогоанатомічне відділення (1), Дитячі відділення (1), Діабетології (1), Ендокриногічний центр (1), Кафедра променевої діагностики (1), Маммологічний центр (1), Неврологічне (1), Неврології та реабілітаційної медицини (1), Нейрохірургічне (1), Нейрохірургічне відділення (1), Нейрохірургії (2), Нервових хвороб (1), Оперативної хірургії і топографічної анатомії (1), Операційний блок (1), Опікове відділення (1), Ортопедо-травматологічний центр (1), Оториноларингологічне відділення (1), Оториноларингології (1), Офтальмології (1), Патологічної анатомії (1), Педагогічний інститут (1), Приймальна комісія (1), Приймальне відділення (5), Проктологічне відділенняє (1), Радіонейрохірургічне відділення (1), Реанімация (1), Реанімаційне відділення (1), Рентгенологічне відділення (1), Стоматологічний (1), Судинна хірургія (1), Торако-пульмонологічний центр (1), Урологічне відділення (1), Урології (1), Фізичного виховання і здоров'я (1), Хіміотерапевтичне відділення (1), Хірургічне відділення (1), Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологичного відбору (1), Щелепно-лицьова хірургія (1), анестезіології та інтенсивної терапії (1),
department:en13Cerebrovascular neurosurgery (1), Emergency room (1), Intensive care (1), Neurotrauma (1), Operative rooms (1), Operative surgery and topographical anatomy (1), Pathological anatomy (2), Physical edication and health (1), Physiotherapy (1), Radionuclear diagnostic (1), Redioneurosurgery (1), Spinal pathology (1),
department:ru2Приемный покой (1), Приёмный покой (1),
departures1007:25 (1), Jun-Aug (8), Sep-May (1),
departures_board1025delay (2), no (521), realtime (57), timetable (327), yes (118),
deposit4yes (4),
depot13bus (5), railway (2), tractors (1), train (1), tram (1), trolleybus (2), сhemicals (1),
depot:vehicle:light_rail1yes (1),
depot:vehicle:metro1yes (1),
depot:vehicle:tram36yes (36),
depot:vehicle:trolleybus9yes (9),
depth1240 (17), 0.1 (4), 0.2 (3), 0.3 (2), 0.4 (2), 0.5 (13), 0.6 (1), 0.7 (9), 0.8 (12), 0.9 (2), 1 (22), 1,5 (2), 1.0 (14), 1.2 (4), 1.5 (4), 10 m (1), 20 (3), 25 (1), 3 (1), 300 (1), 4 (1), 521 (1), 6 (1), 640 (1), 8 (1), 800 (1),
des1"Славянская дистанция электроснабжения Дон. Ж. Д" #mapsme (1),
desc3Торговельно-офісний центр з апартаментами та підземним паркінгом (1), навіс (2),
descent1315 (1), 171 (1), 1760 (1), 195 (1), 306 (1), 340 (1), 400 (1), 945 (1), 990 (1), Вартість 60 грн/год. (серпень 2021р.) (1), Мультиспіральна ком'ютерна томографія та Магнітно-резонансна томографія (1), Новооріхівка — Зубенки (1), хвіртка д ошкільного туалету закривається закривається коли закінчуються уроки (1),
description50768 (1), Юридическое Бюро - это результат и факты - Ежегодно нам доверяет около 800 клиентов - Более 420 успешных дел за 2016 год (1), Green Town (1), Военно-исторический музей фортификационных сооружений (1), Закрытый, не используется (1), Русский флотоводец, командующий Черноморским флотом (1790—1798); командующий русско-турецкой эскадрой в Средиземном море (1798—1800), адмирал (1799). Не потерял в боях ни одного корабля, ни один его подчинённый не попал в плен. (1), """""S""S""S""S""S" (1), "2 шт" (1), "4 контейнера под навесом и 1 для пластиковых бутылок" (1), "4шт для жильцов квартала" (1), "A" (12), "A" v (9), "B" (8), "B" v (5), "Bez Ogródek" to pierwsze bistro w Przemyślu, gdzie zjesz zdrowe i pożywne śniadanie, lunch oraz napijesz się pysznej kawy, herbaty i świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców. Zacznij zdrowo dzień - wpadaj, Bez Ogródek! :) (1), "C" (3), "C" v (2), "D" (2), "D" v (2), "DA-SHI" Салон-академия профессионального макияжа Дарины Нещадиной (1), "E" (3), "E" v (1), "F" (1), "Love is Travel" - надійна туристична агенції! Ми зробитмо все можливе для Вашого чудового, комфортного, та, головне, доступного відпочику! (1), "Resto Park" (1), "W hołdzie zamordowanym w dniu 25 marca 1945 roku, komendantowi batalionu "BCH" Stanisławowi Basajowi PS "Ryś", 15 funkcjonariuszom MO, 23 mężczyznom i 2 kobietom, mieszkańcom Kryłowa przez sotnię UPA" (1), "fresh and panini " - це чудове місце для швидкого перекусу, та хороших вражень від дуже смачних паніні . Великий асортимент приємно здивують вас , а ціни не заставлять довго вагатись . Спробуй сам і переконайся що це - найкраще місце в місті (1), "w 45. rocznicę bestialskiego mordu dokonanego przez bandy UPA w Kryłowie na 16 milicjantach i 25 osobach cywilnych w hołdzie poległym społeczeństwo Kryłowa - 9 V 1990" (1), "Єсенія"- це салон-перукарня сімейного типу, де надаються усі послуги перукарського мистецтва, а також манікюрні послуги. Ми обслуговуємо клієнтів різного віку, від 1 року і до глибокої старості. У нас помірні ціни, доступні по кишені всім. Ласкаво просим (1), "Автовокзал давно зачинено The Конста (1), "Артяга" (1), "Братська воля" Місце для відпочинку на природі. Столи і лавки, гамаки, пісочниця. Є де порибалити. ПЛАТНО. (1), "В конце 1791 года жители Таромского Днепропетровской области стали хлопотать о сооружении отдельного храма и открытии православного прихода в поселке.  4 ноября 1794 года первая церковь во имя Покрова Пресвятой Богородицы в Таромском Днепропетровской обл (2), "Вічна слава воїнам, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни" (1), "Гараж автошколи" (1), "Грицачки" хата (ніхто там не живе ) (1), "Детский клуб. Организация и проведение детских праздников ." (1), "Живиця" живить своїх відвідувачів подихом лісу, який заспокоює, озерна блакить миро-творить, полум'я багаття очищає погляд, луговий простір розширює внутрішні горизонти, пташиний спів звеселяє серце, чисте повітря п'янить. Ласкаво просимо до нас! (2), "Звідси 27.06.1709 здійснювалось керівництво російською армією в Полтавській битві, яка вирішила долю російського народу і держави." (1), "КПП" (1), "КРЕП МАРКЕТ" Супермаркет крепежа (1), "Канцелярський порт" - мережа маркетів оптових цін. У нас Ви зможете придбати канцтвари для дітей та товари для офісу. Також можливий гуртовий продаж канцтоварів. Краща ціна на канцринку. (1), "Кондитерская Сладко-пузики — это стильная кондитерская с молодым, амбициозным, талантливым и увлеченным коллективом. Мы делаем оригинальные и креативные изделия из теста. Ассортимент нашей продукции очень большой, мы делаем: торты, капкейки, макаронс (1), "Лінія магазинів EVA — найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент косметики, парфумерії, аксесуарів, засобів для догляду за малюками та побутових товарів відомих світових і власних брендів. (1), "Літак Брежнєва" - єдиний експонат приватного музею авіації. Бортовий номер 88612. Імовірно використовувався для перевезення Леоніда Брежнєва. (1), "Маневровий танк-паровоз 9П-388, встановлений в 2013 р на території Донецького металургійного заводу. Справжній номер 9П-082. Загашений 31 березня 1971 року. Раніше був приписаний до депо Сватове, пізніше був переданий в депо Цвіткове (1), "МедАструм – это современный медицинский центр экспертного класса, объединивший квалифицированных специалистов, которые знают, как преодолевать заболевания и предупреждать их возникновение. В активе наших докторов тысячи довольных пациентов, успешные оп (1), "Можно организовать отдых, корпоратив, свадьбу." (1), "НАчисто" - Клининг, уборка квартир домов офисов, после ремонта, генеральная уборка помещений Ирпень, Буча, Киев. тел. 0686003095 (1), "На авто вы не доедите. В заброшенном дачном поселке очень крутой спуск . Пещеры реально есть. Во вторую заразили." #mapsme (1), "На столбе под деревом должна смотреть в сторону детской площадки но 14.07.2021 смотрит прямо в низ" (1), "Нижняя школа" #mapsme (1), "Оригінальний номер - СО19-1712 . Побудований Харківським заводом у 1939 р. Тисячний паровоз (СО17-1000), зібраний після Великої Вітчизняної війни Ворошиловградським заводом Жовтневої Революції в листопаді 1949 р. Встановлений в 1978 р (1), "Парк - Победа" Монумент на входе в парк (1), "Парк для вас и вашей семьи" (1), "Паровоз Еу-683-21 першим прибув в звільнену від фашистів Знам’янку 9 грудня 1943 року і проклав дорогу для військових ешелонів в наступі на Кіровоградському напрямі. Паровоз призначений для обслуговування пасажирських і вантажних потягів. (1), "Полтаваоблэнерго" (1), "Самый старый православный храм Днепра.  Памятник архитектуры. Стиль - Классицизм."  (1), "СвитАКБ" - магазин, предлагает продажу, доставку и установку аккумуляторов для автомобилей. В продаже аккумуляторы для авто, мото и грузовых автомобилей от ведущих мировых производителей: Exide, Fiamm, Topla и других. (1), "Сосновий бiр" (1), "Сухий" фонтан діаметром 36 метрів, який є найбільшим фонтаном в Україні. Проект і виконання виконаний італійськими майстрами. (1), "Точка" самогоноваріння (1), "Трактор #mapsme (1), "УВК Україна" - національний логістичний 3PL оператор. Послуги: cкладські послуги, Доставка вантажів, автоперевезення (Україні, Міжнародні), Митно-брокерські послуги, Додаткові логістичні послуги, аутсорсинг логістичних послуг, Логістичний консалтинг (1), "Фора", вхід із вул. Пушкіна, від входу ліворуч (1), "Фіґура" (1), "Хлів" - галерея українського художника Олександра Гурістюка в селі Глинськ Здолбунівського району. (1), "Хорошее пиво производства г. Кременное и г. Северодонецк" #mapsme (1), "Хуторянка" (1), "Червона книга України": анобка дволиста та зеленоцвітна, гніздівка звичайна, коручка морозниковидна, булатка довголиста та червона, лілія лісова, конюшина люпиновидна та кадило мелісовидне, а також цінної лікарської рослини конвалії звичайної. (1), "Червоної книги України": лілія лісова, коручка морозниковидна, любка дволиста та зеленоцвітна. Великі популяції лік рослин: конвалія звичайна, перстач білий та прямостоячий, фіалка триколірна, валеріана царська, цмин пісковий (1), "Шоколадний будинок", пошта початку XX століття (1), "Эволюция" - один из крупнейших центров на первой береговой линии Черного моря с уникальной инфраструктурой для занятий спортом и оздоровления. (1), "вечно закрытая маленькая молильня" (1), "заправка немає назви, графік роботи не завжди відповідає вказаному." #mapsme (1), "зупинялись тут на ночівлю з палатками. парковка авто 35 гривень. розбиття палатки 60 гривень." #mapsme (1), "маленький родничек под крышей, рядом беседка со столом и лавками. Можно поставить 1-2 палатки." #mapsme (1), "оборудованно столом и лавками, корзиной для мусора, местом для разведения костра. Есть места для палаток." #mapsme (1), "ракушки" (5), "смотрит на детскую площадку (1), "стервОвисько". Бо там скидали відходи від нафтової свердловини. А колись ще туди скидали корів. (1), "удобное, ровное место для пяти-семи палаток, можно развести костер, вокруг много дров." #mapsme (1), "фіґура" (1), #2233 (1), #freshstyle #агентствонедвижимости #доминанта #суворовский #чемпион #новинки #дизайн #новостройки #свежиерешения #надежнаякоманда #доминантаодесса #куплюквартиру #домуморя #работанравится #андоминанта (2), #nest (3), #rock #kharkiv #metall #song #beer #wifi #party #jackdaniels #whiskey #hardmusic #livemusic #alternative #punk (1), #self-driven_cyclist Двері прозорі. Каса, кавомашина і стелаж с соком поруч. При дотриманні уважності, можна самому робити покупки, не хвилюючись за сохранність велосипеда (1), #Ремонт компьютерной техники #mapsme (1), #поехалиснамиодесса #чемпион #всегдалето #моресолнца #горыснега #горящиетуры #туры #luxury #школатуризма #работанравится #poehalisnamiodessa #bestpsn #poehalisnami (1), #поехалиснамиодесса #чемпион #всегдалето #моресолнца #горыснега #горящиетуры #туры #luxury #школатуризма #работанравится #poehalisnamiodessa #школатуризма #горящиетуры #туры #luxury #poehalisnami #автобусныйтур #турыпоевропе #авиатур #авиабилеты (1), #поехалиснамиодесса #чемпион #всегдалето #моресолнца #горыснега #горящиетуры #туры #luxury #школатуризма #работанравится #travelagency #poehalisnamiodessa #bestpsn #poehalisnami #harmonica (1), #поехалиснамиодесса #чемпион #всегдалето #моресолнца #горыснега #горящиетуры #туры #luxury #школатуризма #работанравится #travelagency #poehalisnamiodessa #bestpsn #poehalisnami #harmonika (1), ( Киів — Чоп) — Сухота (1), ((Березнегувате-Давидів Брід)-Калачеве)- Маломихайлівське (1), ((Благовіщенське-Миколаїв)-Довга Пристань-З.Левада) - Брід (1), ((Братське ‒ Григорівка) ‒ Цибульки) ‒ Миролюбівка (1), ((Дніпро-Миколаїв)-Ганнівка)-Майорівка (1), ((Дніпро-Миколаїв)-Ганнівка)-Мала Ганнівка (1), ((Дніпро-Миколаїв)-Покровка)-Веселий Гай (1), ((Дніпро-Миколаїв)-Покровка)-Нововолодимирівка (1), ((Калинівка-Снігурівка)-Засілля)-залізн.ст.Засілля (1), ((Кропивницький-Платонове)-Ковалівка)-Доброжанівка –Мар’янівка (1), ((Ланівці- Теофіполь)-Москалівка)-Молотків (1), ((Ланівці-Теофіполь)-Москалівка)-Гриньки (1), ((М-14)-Андрієво-Зоринська пристань)-Андрієво-Зорине (1), ((М-14)-Андрієво-Зоринська пристань)-Шмідтівка (1), ((М-14)-Андрієво-Зоринська пристань)-Яблуня (1), ((Миколаїв - Дніпро) - Грейгове) - Водокачка (1), ((Миколаїв-Берізки)-Макієве)-Новоолексіївка (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Великопілля (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Виноградне (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Галаганівський ХПП (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Новий Шлях (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Новогригорівка (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Українка (1), ((Н-11)-Новоолександрівка)-Лоцкинський ХПП (1), ((Н-11)-Новоолександрівка)-Нове Життя (1), ((Н-11)-Новоолександрівка)-Перемога (1), ((Н-14)-Привільне)-Свобода (1), ((Н-24) ‒ Арбузинка ‒ Єланець ‒ Нова Одеса) ‒ Калинівка ‒ Водяне ‒ Семенівка (1), ((Н-24)-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса)- Новосафронівка (1), ((Н-24)-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса)-Веселий Поділ (1), ((Н-24)-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса)-Кам'янка (1), ((Н-24)-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса)-Маложенівка (1), ((Н-24)-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса)-Озеринівка (1), ((Н-24) — Арбузинка — Єланець — Нова Одеса) — залізнична станція Кавуни (1), ((Нечаяне-Очаків)-Козирка)-Михайлівка (1), ((Одеса-Новий Буг)-Нове)-Очаківське (1), ((Одеса-Новий Буг)-Ноукраїнка)-Шевченко (1), ((Одеса-Новоазовськ)-Данилівка)-Тронка (1), ((Одеса-Новоазовськ)-Первомайське)-Зелений Гай- Оленівка (1), ((Одеса-Новоазовськ)-Первомайське)-Новомиколаївка (1), ((Сухий Єланець-(Р-06)-Бузьке-(Н-14))-Гребеники (1), ((Шумськ-Білокриниця)-Залісці)-Забара (1), (1854-1855) защитников Севастополя (1), (Cтрий-Кіровоград)-Якушенці (1), (Nové Zámky) - Úľany nad Žitavou - Zlaté Moravce (1), (OHV-23) Schwante - (OHV-36) Kremmen (1), (OHV-34) Staffelde - (OHV-36) Kremmen (1), (OHV-34) Staffelde - (OHV-37) Kremmen (1), (OHV-36) Kremmen - (OHV-37) Kremmen (1), (Єланець ‒ Півні) ‒ Ольгопіль (1), (Іванків-Гермаківка)-Вербівка (1), (Іванківці – Притулівка) – Заголосна (1), (Івачів-Нище)-Корчунок (1), (Іршава-Ільниця-Білки-Вільхівка)-Нижне Болотне (1), (А/д Богородчани - Гута) - Глибівка (1), (А/д Богородчани - Лесівка) - Старі Богородчани (1), (А/д Городенка-Городниця)-Передівання (1), (А/д Долина-Хуст)-Мислівка (1), (А/д Долина-Хуст)-Новоселиця (1), (А/д Долина-Хуст)-Шевченкове (1), (А/д Креховичі - Надвірна) - Бабче (1), (А/д Лука-Коломия)-Уніж (1), (А/д Мукачево - Львів)- Старі Богородчани (1), (А/д Семаківці-Чернелиця)-Колінки (1), (А/д Снятин-Тязів)- Новоселівка (1), (А/д Снятин-Тязів)-Олієво-Корнів (1), (А/д Снятин-Тязів)-Раковець (1), (А/д Снятин-Тязів)-Якубівка (1), (А/д Старі Богородчани - Росільна) - Глибоке (1), (А/д Старі Богородчани - Росільна) - Хмелівка (1), (А/д Стрий- Мамалига)-Ракiв (1), (А/д Стрий-Мамалига)-Надiїв (1), (А\д Мукачеве - Львів) - Діброва (1), (Андрушівка-Стіжок)-Антонівці (1), (Андрушівка-Стіжок)-Велика Іловиця (1), (Андрушівка-Стіжок)-Руська Гута (1), (Антонівка – Пижівка) – Садове (1), (Арбузинка - залізн. ст. Трикратне) - Шкуратове (1), (Арбузинка-залізн.ст.Трикратне) - Воля (1), (Арбузинка-залізн.ст.Трикратне) - Новий Ставок (1), (Балинівка – Чечельник) – Слобідка Балинська (1), (Бар — Гармаки) — (Бар — Комарівці) (1), (Баштанка-Березнегувате)-Одрадне (1), (Баштанка-Березнегувате)-залізн.ст.Явкине (1), (Берегове - Кам'янське) - Воловиця (1), (Берегово-Виноградів-В.Копаня)-Велика Бакта-Геча (1), (Бережани - Будилів) - Ясне (1), (Бережани - Вербів) - Лапшин (1), (Бережани - Вербів) - Старий Вербів (1), (Бережани - Мечищів) - Лісники (1), (Бережани - Мечищів) - Надорожнів (1), (Бережани - Розгадів) - Краснопуща (1), (Бережани - Розгадів) - Пліхів (1), (Бережани - Розгадів) - Шибалин (1), (Бережани-Монастириська) - Посухів (1), (Бережани-Монастириська)-Мирне (1), (Бережани-Розгадів) - Лапшин (1), (Бережанка – Пукляки) – Вишневе (1), (Березнегувате-Давидів Брід)-Біла Криниця (1), (Березнегувате-Давидів Брід)-Калачеве-Соколівка (1), (Березнегувате-Давидів Брід)-Калинівка (1), (Беримівці-Манаїв-Залізці)-Ратищі (1), (Благовіщенське-Миколаїв) - Панкратове (1), (Благовіщенське-Миколаїв) — Іванівка (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Бузьке (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Булацелове (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Білоусівка (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Гаївське (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Довга Пристань-Зелена Левада (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Зелена Поляна-Виноградий Яр (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Куріпчине (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Мічуріне-Підгір'я (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Чаусове Друге (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Щербані (1), (Благовіщенське-Миколаїв) — Семенівка — Остапівка (1), (Благовіщенське — Миколаїв) — Благодатне (1), (Благовіщенське — Миколаїв) — Костянтинівка (1), (Благовіщенське — Миколаїв) — Матвіївка (1), (Бобринець - Витязівка) - Чарівне (1), (Борщів — Заліщики) — Винятинці — Дунів — Зозулинці (1), (Братське - Антонопіль) - Кам'януватка (1), (Братське - Антонопіль) - Соколівка (1), (Братське ‒ Вознесенськ) ‒ Воронівка (1), (Братське — Григорівка) — Цибульки (1), (Братське-Вознесенськ)-Єгорівка (1), (Братське-Вознесенськ)-Вільний Яр (1), (Братське-Вознесенськ)-Павлодарівка (1), (Братське-Вознесенськ)-Петропавлівка (1), (Братське-Григорівка)-АБЗ райавтодора (1), (Братське-Григорівка)-Людмилівський БПП (1), (Братське-Григорівка)-Прищепівка (1), (Братське-Григорівка)-Сергіївка (1), (Броди — Сморжів) — Клекотів (1), (Броди — Тернопіль) — Кутище (1), (Броди — Червоноград) — Мідне (1), (Броди-Червоноград)-Волсвин (1), (Броди-Червоноград)-Кути (1), (Броди-Червоноград)-Радванці (1), (Буцні — Голенищеве) — М. Голенищівський (1), (Бучач -Нижнів)-Світле (1), (Бучач –Нижнів)-Садове (1), (Бучач-Возилів)-Жизномир (1), (Бучач-Возилів)-Ліщанці (1), (Бучач-Возилів)-Сновидів (1), (Бучач-Нижнів)-Горигляди (1), (Бучач-Нижнів)-Лядське (1), (Бучач-Товсте)-Пишківці (1), (Бучач-Товсте)-Пожежа (1), (Бучач-Товсте)-Язловець (1), (Бучач-Чортків-Скала-Подільська)-Біла (1), (Білоголови-Городище)-Нетерпинці (1), (Білоголови-Городище)-Носівці (1), (Білогір’я – Вільшаниця) – Закіт (1), (Білогір’я – Плужне) – Вікентове (1), (Білогір’я – Плужне) – Синютки (1), (Білогір’я — Плужне) — Вікентове (1), (Білогір’я — Плужне) — Коритне (1), (Білогір’я — Плужне) — Синютки (9), (В.Березний-Чорноголова-Дубриничі) – Руський Мочар (1), (В.Березний-Чорноголова-Дубриничі)-Розтоцька Пастіль (1), (Васьківчики – Корчівка) – Зелена (1), (Велика Добронь – Мукачево) – Баркасово (1), (Велика Корениха-Кам'янка)-Володимирівка (1), (Велика Корениха-Кам'янка)-Нове (1), (Великі Дедеркали-Ямпіль)-Шкроботівка (1), (Вербівці – Ласківці) – Кульчики (1), (Веселинове-(Миколаїв-Берізки))-Андріївка (1), (Веселинове-(Миколаїв-Берізки))-Варюшине (1), (Веселинове-(Миколаїв-Берізки))-Луб'янка (1), (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))- Ковалівський меморіал (1), (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))- Шостаківська річкова пристань (1), (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))- залізн.ст.Ясна Зоря (1), (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))-Трихати (1), (Висоцьке — Гаі) — Боратин (1), (Витязiвка — Буховецьке) — Сорочанове) — Проскурiвка (1), (Вишнівець-Ланівці)-Великі Куськівці (1), (Вишнівець-Ланівці)-Передмірка (1), (Вишнівець-Новий Олексинець)-Івання (1), (Вишнівець-Новий Олексинець)-Бакоти (1), (Вовча Балка — Коритно-Забузьке — Вівсяники) — Добрянка — Трояни (межа районів) (1), (Володимирівка — Шостаківка) — Олексіївка — Осикувате (1), (Волочиськ – Щаснівка) – Петрівщина (1), (Волочиськ — Соломна) — елеватор (1), (Врадіївка-Мала Врадіївка)-Адамівка (1), (Врадіївка-Мала Врадіївка)-Новомихайлівське (1), (Від М-19-Мишковичі-Дружба)-Лучка (1), (Від М-19-Мишковичі-Дружба)-Мар’янівка (1), (Від а/д Р-06-Нова Одеса)-Бузьке-(Олександрівка-Миколаїв) (1), (Від а/д Р-06-Нова Одеса)-Димівське-Артемівка (1), (Від а/д Р-06-Нова Одеса)-Новомиколаївка (1), (Від а/д Р-06-Нова Одеса)-Підлісне (1), (Галич-Сатанів)-Боричівка (1), (Галич-Сатанів)-Білокриниця (1), (Галич-Сатанів)-Глещава (1), (Галич-Сатанів)-Заставче (1), (Галич-Сатанів)-Кам’янка (1), (Галич-Сатанів)-Крутилів (1), (Галич-Сатанів)-Піддубина (1), (Гніздичне-Держдорога М-19)-Чеснівський Раковець (1), (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Новостроївка (1), (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Подолянське (1), (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Сіноводи (1), (Голігради-Зозулинці)-Виноградне (1), (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Андронівка (1), (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Зеленці (1), (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Партинці (1), (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Попівці (1), (Городище — Рівне — Старокостянтинів) — Капустин (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Багатківці (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Дворище (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Зарваниця (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Звенигород (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Рудка (1), (Гримайлів-Яблунів ) -Клювинці (1), (Гримайлів-Яблунів) - Рудки (1), (Гримайлів-Яблунів)-Перемилів (1), (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський) – Івашківці (1), (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський) – Балабанівка (1), (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський) – Городиська (1), (Деражня – Колосівка ч/з Галузинці) – Гуляки (1), (Деражня – Колосівка) – Шиїнці (1), (Дерев’яне – Калачківці) – Демшин (1), (Дерев’яне – Калачківці) – Патринці (1), (Дерев’яне – Калачківці) – Субіч (1), (Деренівка-Іванівка)-Лозівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Андріївка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Воскресенське (1), (Дніпро-Миколаїв)-Ганнівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Горохівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Грейгове (1), (Дніпро-Миколаїв)-Григорівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Калинівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Козлівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Мішково-Погорілове (1), (Дніпро-Миколаїв)-Новолазарівка-Покровка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Новомихайлівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Новоолександрівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Романівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Троянка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Троянка)-Кротівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Троянка)-Тарасівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Христофорівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-залізн.ст.Добровільський (1), (Довге-Іршава-Виноградів)-Імстичево-Луково (1), (Довжок – Кудринці) – Лісківці (1), (Довжок – Кудринці) – Слобідка Рихтівська (1), (Довжок – Ластівці) – Нагоряни (1), (Долинська — Гурiвка) — Пишне (1), (Дроздовичі – Міженець – Бісковичі) – Вілюничі (1), (Дунаїв-Попівці)-Весела (1), (Житомир – Чернівці) – Воронківці (1), (Житомир – Чернівці) – Григорівка (1), (Житомир – Чернівці) – Немиринці ч/з Морозівку (1), (Житомир — Чернівці) — Меджибіж (1), (Житомир — Чернівці) — Шпичинці (1), (Житомир-Мог.Подільський)-Широка Гребля (1), (Жовнівка - Коржова) - Волощина (1), (Завалля – Гринчук) – Брага (1), (Завалля – Гринчук) – Вітківці (1), (Загаття - Климовиця - Івашковиця) - Кобалевиця (1), (Загаття-Климовиця-Івашковиця)-Дуби (1), (Заліщики-Зелений Гай)-Печорна (1), (Заміхів – Струга) – Щербівці (1), (Заслучне – Трудове) – Говори (1), (Засілля-Киселівка-межа Херсонської обл.)-Вавилове (1), (Засілля-Киселівка-межа Херсонської обл.)-Знам'янка (1), (Засілля-межа Херсонської області)-Квітневе (1), (Збараж-Зарудечко)-Розношинці (1), (Збараж-Зарудечко)-Тарасівка (1), (Збараж-Підволочиськ)-Добромірка (1), (Збараж-Підволочиськ)-Староміщина (1), (Збараж-Підволочиськ)-Супранівка (1), (Збараж-Підволочиськ)-Шили (1), (Збараж-Хомівка)-Зарубинці (1), (Зборів-Поморяни)-Травотолоки (1), (Золотий Потік-Миколаївка)-Сокілець (1), (Золотий Потік-Стінка)-Рублин (1), (Кiровоград — Рiвне) — В'юнки (1), (Кiровоград — Рiвне) — Ганнинське (1), (Кiровоград — Рiвне) — Соколiвське — Черняхiвка — (Пiвденний обхiд м. Кiровограда) (1), (Кiровоград-Рiвне)-Iванiвка-Федорiвка-вихід на а/д Н-14 (1), (КПП "Тимкове"-Олександрівка)-Вікторівка (1), (КПП "Тимкове"-Олександрівка)-Зоряне (1), (КПП "Тимкове"-Олександрівка)-Коломіївка (1), (КПП "Тимкове"-Олександрівка)-Степківка (1), (КПП"Тимкове"-Олександрівка)-Акмечетські Ставки (1), (КПП"Тимкове"-Олександрівка)-Богданівка (1), (Кадуби-Устечко)-Берем’яни (1), (Казанка-(Р-47))-Афанасіївка (1), (Казанка-(Р-47))-Веселий Кут (2), (Казанка-(Р-47))-Володимирівка-Привілля-Зоря (1), (Казанка-(Р-47))-Воля (1), (Казанка-(Р-47))-Гречанівка (1), (Казанка-(Р-47))-Калуга (1), (Казанка-(Р-47))-Кобзарці (1), (Казанка-(Р-47))-Михайлівка (1), (Казанка-(Р-47))-Нововасилівка-Галаганівка (1), (Казанка-(Р-47))-Новопавлівське (1), (Казанка-(Р-47))-Новософіївка (1), (Казанка-(Р-47))-Новотимофіївка (1), (Казанка-(Р-47))-Новоукраїнка (1), (Казанка-(Р-47))-Павлівка (1), (Казанка-(Р-47))-Петропавлівське (1), (Казанка-(Р-47))-Світла Дача (1), (Казанка-(Р-47))-Федорівка (1), (Казанка-(Р-47))-Шевченкове (1), (Казанка-Великофедорівка)-Нова Висунь (1), (Калинівка-Семенівка)-Новоолександрівка (1), (Калинівка-Снігурівка)-Білозірка (1), (Калинівка-Снігурівка)-Засілля (1), (Калинівка-Снігурівка)-Любине (1), (Калинівка-Снігурівка)-Партизанське (1), (Калинівка-Снігурівка)-Червоне (1), (Кам’янець – Подільський – Стара Ушиця) – Гораївка (1), (Кам’янець – Подільський – Стара Ушиця) – Фурманівка (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Березина (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – В. Карабчіїв (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Калинівка (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Кам’янка (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Мартинківці (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Червоний Острів (1), (Кам’янець-Подільський – Устя) – Велика Слобідка (1), (Кам’янець-Подільський — Білогір’я) — Бубнівка ч/з Попівці (1), (Кам’янець-Подільський — Білогір’я) — Війтівці (1), (Кам’янець-Подільський — Білогір’я) — Курилівка ч/з Чухелі (1), (Кам’янець-Подільський — Білогір’я) — Сарнів (1), (Касперівці-Збручанське) - Пилипче (1), (Касперівці-Збручанське)-Михалків (1), (Киів — Чоп) — Дітківці (1), (Київ - Чоп) - Ганьковиця (1), (Київ - Чоп) - Ратовці - Малі Геєвці (1), (Київ - Чоп) - Середнє (1), (Київ - Чоп) - Сусково (1), (Київ – Чоп) – Коритняни – Холмок (1), (Київ – Чоп) – Соломоново – Чоп (1), (Київ — Чоп) — Іванівці — Щасливе (1), (Київ — Чоп) — Клячаново — Іванівці (1), (Київ — Чоп) — Руське — Чопівці (1), (Київ-Одеса)-Красненьке-Голоскове (1), (Київ-Одеса)-Курячі Лози-Тридуби-Секретарка (1), (Київ-Одеса)-Очеретня (1), (Київ-Одеса)-Семенівка (1), (Київ-Чоп)-Великі Лази (1), (Київ-Чоп)-Тишів (1), (Климець - Лавочне - Тухолька) - Жупани (1), (Клуб) (1), (Копитинці — Щедрова) — (Попівці — Суслівці) (1), (Корець – Славута – Антоніни) – Долинівці (1), (Красилів — Заруддя) — (Житомир — Чернівці) (1), (Кременець — Біла Церква) — Квітневе (1), (Кременець — Біла Церква) — Миклаші (5), (Кременець — Біла Церква) — Семенів (3), (Кременець-Біла Церква- Ржищів)-Темногайці-Великі Загайці (1), (Кременець-Біла Церква-Ржищів) - Вілія (1), (Кременець-Біла Церква-Ржищів)-Матвіївці (1), (Кременець-Козин)-Сапанів (1), (Кривее Озеро-Кінецьпіль)-Гойдаї (1), (Кримка-залізн.ст.Кам'яний Міст)-Кам'яномостівський ХПП (1), (Криниця-Маріямпіль)-Красіїв (1), (Криниця-Маріямпіль)-Сеньків (1), (Криниця-Маріямпіль)-Устя-Зелене (1), (Кропивницький — Михайлівка) — Богданівка — Знам'янка Друга (1), (Кропивницький-Платонове)-Іванівка (1), (Кропивницький-Платонове)-Зелені Кошари (1), (Кропивницький-Платонове)-Краснівка-Шевченко (1), (Кропивницький-Платонове)-Михайлівка (1), (Кропивницький-Платонове)-НовомиколаївськеКовалівка (1), (Кропивницький-Платонове)-Петрівка (1), (Кропивницький-Платонове)-Романова Балка-Львів (1), (Кропивницький-Платонове)-Садибне (1), (Кропивницький-Платонове)-Соколівка (1), (Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Мар’янівка (1), (Ланівці-Вижгородок)-Коростова (1), (Ланівці-Теофіполь)-Москалівка (1), (Луганськ — Сватове) — Голикове (1), (Луганськ — Сватове) — Залиман — Красноріченське (1), (Лук'янівка-залізн.ст.Новополтавка)-Шевченкове (1), (Лук’янівка-залізн.ст.Новополтавка)-Архангельське (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - Гута - Кам'яниця (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - Домашин (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - Княгиня (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - ММТ "Верховина" (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - Оріховиця (1), (Львів – Краковець) – Вороців (1), (Львів-Самбір-Ужгород) -Стричава (1), (Львів-Самбір-Ужгород)-Зарічево (1), (Львів-Самбір-Ужгород)-Лубня-Держкордон з Польщею (1), (Львів-Тернопіль)-Під'ярків (1), (Любомирка -Вищі Верещаки)-Настине (1), (Любомирівка-залізн.ст.Новоданилівка)-БілівкаНовоукраїнка (1), (Любомирівка-залізн.ст.Новоданилівка)-Дмитрівка (1), (Любомирівка-залізн.ст.Новоданилівка)-Сергіївка (1), (Лютарівка – Чернелівка) – Підлісся (1), (М-06 Киів — Чоп) — Гаі Суходільські (1), (М-19-Збараж-С200623)-з/д станція Збараж (1), (М-21) Весела-Червоний Степ (1), (Майдан Олександрівський — Говори) — Балки (1), (Маліївка-Новоочаків)-Петропавлівка (1), (Маниківці – Деражня) – (Деражня – Явтухи) ч/з Шарки (1), (Миколаїв-Берізки)-Ізбашівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Зелений Гай-Ковалівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Зоря (1), (Миколаїв-Берізки)-Києво-Олександрівське (1), (Миколаїв-Берізки)-Колосівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Новокатеринівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Олександрівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Суха Балка (1), (Миколаїв-Берізки)-Улянове (1), (Миколаїв-Берізки)-Филимонівка-Макієве (1), (Миколаїв-Берізки)-Филимонівка-Макієве)-с.Бобрик (1), (Миколаїв-Берізки)-залізн.ст.Колосівка (1), (Миколаїв-Херсон)-Галицинове (1), (Миколаїв-Херсон)-Лупареве (1), (Миколаїв-Херсон)-Любомирівка-Першотравневе- (Казанка-(Р-47)) 0,000 - 39,257 (1), (Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Степова Долина (1), (Миколаїв-база відпочинку "Чорноморка")-Солончаки (1), (Миролюбне – Круглики) – Веселе (1), (Монастириська-Підлісне)-Горожанка (1), (Монастириська-Підлісне)-Нова Гута (1), (Мукачево - Берегове - КПП "Лужанка") - Чикош Горонда - Берегуйфалу (1), (Мукачево – Берегове – КПП «Лужанка») – Дерцен – Форнош (1), (Мукачево-Івано -Франківськ-Рогатин-Львів)-Мідяниця-Сільце (1), (Мукачево-Івано-Франківськ-Рогатин-Львів) –Гребля-Дубрівка (1), (Мукачево-Івано-Франкіськ-Рогатин-Львів)-Бороняво-Сокирниця (1), (Мукачево-Івано-Франкіськ-Рогатин-Львів)-Рокосово-ур.Товста (1), (Міжгір'я — Синевир) - Стрягальня (1), (Нагірянка-Шупарка) - Більче-Золоте (1), (Надрічне -Рекшин) - Біще (1), (Накваша — Попівці — Підкамінь) — Дудин (1), (Немирів-Ямпіль) - Остапківці (1), (Нечаяне-Очаків)-Баланове (1), (Нечаяне-Очаків)-Благодатне-Козирка (1), (Нечаяне-Очаків)-Острівка-Червоне ПарутинеКаталине (1), (Нечаяне-Очаків)-Шевченко (1), (Нирків-Мишків) - Іване-Золоте (1), (Нирків-Мишків)-Якубівка (1), (Нова Одеса-Сухий Єланець-(Н-14))-Суворівка (1), (Нова Одеса-Сухий Єланець-(Олександрівка-Миколаїв))-Новошмідтівка (1), (Нова Ушиця – Куражин) – Глибівка (1), (Новий Буг-Вільне Запоріжжя)-Нововасилівка (1), (Новий Буг-Новохристофорівка)-Білоцерківка (1), (Нововасилівка-Галаганівка)-Єлизаветівка (1), (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Громівка (1), (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Немирівка (1), (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Половинники (1), (Новогригорівка -залізн.ст.Кавуни) - Новомихайлівка (1), (Новогригорівка-залізн.ст.Кавуни)-Новокрасне (1), (Новосілка – Охрімівці) – (Хмельницький – Віньківці – Ялтушків) (1), (Новоукраїнка — Братське) — Варварiвка (1), (Новоукраїнка — Братське) — Комишувате — Водяне (1), (Одеса-Новий Буг)-Велика Солона (1), (Одеса-Новий Буг)-Великосербулівка-Малосербулівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Велідарівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Веселий Поділ (1), (Одеса-Новий Буг)-Вільне (1), (Одеса-Новий Буг)-Григорівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Григорівське (1), (Одеса-Новий Буг)-Малоукраїнка (1), (Одеса-Новий Буг)-Мартинівське (1), (Одеса-Новий Буг)-Миколаївка (1), (Одеса-Новий Буг)-Миролюбівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Нове (1), (Одеса-Новий Буг)-Новомиколаївка (1), (Одеса-Новий Буг)-Новосвітлівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Поділля (1), (Одеса-Новий Буг)-Солдатське (1), (Одеса-Новий Буг)-Степове (1), (Одеса-Новий Буг)-Суха Балка (1), (Одеса-Новий Буг)-Тімірязєвка-Дмитрівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Улянівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Урсолівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Щербанівське-Новоукраїнка (1), (Одеса-Новоазовськ)- Українка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Андрієво-Зоринська пристань (1), (Одеса-Новоазовськ)-Виноградне (1), (Одеса-Новоазовськ)-Глибоке (1), (Одеса-Новоазовськ)-Данилівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Зоря (1), (Одеса-Новоазовськ)-Калинівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Лимани-Вікторівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Луч (1), (Одеса-Новоазовськ)-Матіясове (1), (Одеса-Новоазовськ)-Миколаївське (1), (Одеса-Новоазовськ)-Мирне (1), (Одеса-Новоазовськ)-Новофедорівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Первомайське до автодороги Засілля-Киселівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Полігон (1), (Озеряни — Вороньки) — Гарт (1), (Олiмпiадiвка-вихід на а/д Т-12-15)-Федорiвка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Інгулка-Виноградівка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Каравелове (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Карлівка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Кашперо-МиколаївкаПривільне, км 1+550 - км 22+357 (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Костичі-Інгулка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Михайлівка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Новопетрівка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Пересадівка-(ДніпроМиколаїв) (1), (Оринин – Підпилип’я) – маслозавод (1), (Острог-Радивилів) - хутір Вільшанки (1), (Острог-Радивилів) -(Шумськ- Кути) через Малі Садки (1), (Острог-Радивилів)- Вілія (1), (Острог-Радивилів)- Людвище (1), (Острог-Радивилів)- Садки (1), (Острог-Радивилів)- Цеценівка (1), (Острог-Радивилів)-Будки-Града (1), (Острог-Радивилів)-Затишшя (1), (Острог-Радивилів)-Круголець (1), (Острог-Радивилів)-Соснівка (1), (Острог-Радивилів)-Старий Почаїв (1), (Острог-Радивилів)-Ходаки (1), (Острог-Радивилів)-Чугалі (1), (Остропіль — Вовковинці) — Бичева ч/з Мшанець (1), (Остропіль — Вовковинці) — Грушківці (1), (Остропіль — Вовковинці) — Хмільник (1), (Остропіль — Вовковинці) — х. Майдан (1), (Остропіль — Вовковінці) — (Стара Синява — Нова Синявка) (1), (ПП «Танюшівка» — Артемівськ) — СТОВ «Степ» (1), (ПП «Танюшівка» — Старобільськ — Артемівськ) — Індустріальне (1), (ПП «Танюшівка» — Старобільськ — Артемівськ) — Кудряшівка — Воєводівка (1), (ПП «Танюшівка» — Старобільськ — Артемівськ) — Тополівка (1), (Пальчинці-Медин)-Пеньківці (1), (Первомайськ-Новоукраїнка)-Новопавлівка (1), (Первомайськ-Новоукраїнка)-Синюхін БрідСтаніславчик (1), (Первомайськ-Новоукраїнка)-Тарасівка (2), (Первомайськ-Новоукраїнка)-залізн.ст.Підгородна (1), (Первомайськ — Новоукраїнка) — Благодатне (1), (Перечин-Свалява-Липча)-Завбуч (1), (Перечин-Свалява-Липча)-Мокра (1), (Перечин-Свалява-Липча)-Тур”я Бистра (1), (Пилява-Матеушівка)-Мартинівка (1), (Полонне – Гриців) – Кіпчинці (1), (Полонне — Гриців) — М. Шкарівка (1), (Полтавка-Царедарівка)-Старі Кошари (1), (Попівці-Литячі)-Садки (1), (Постамент та скульптура висотою 3 м. Постамент шириною 5 м, висотою 2 2,5 м. кількість загиблих – 734 чол. Встановлено імен – 126 чол. Автор Зоренко І.Я.) (1), (Почаїв-Зборів)- Білоголови-Городище до С201511 (1), (Почаїв-Зборів)-Білоголови (1), (Почаїв-Зборів)-Розтоки (1), (Прибужани-Покровка)-Андрійчикове (1), (Прогресівка-(Одеса-Новоазовськ))-Анатолівка (1), (Прогресівка-(Одеса-Новоазовськ))-Березанка (1), (Прогресівка-(Одеса-Новоазовськ))-Крутоярка (1), (Прогресівка-(Одеса-Новоазовськ))-Люблине (1), (Піски-Новопавлівка)-Київське (1), (Піски-Новопавлівка)-Новобірзулівка (1), (Піски-Новопавлівка)-Плющівка (1), (Рiвне — Плетений Ташлик) — Далеке (1), (Радівці – Степівка) – Макарове (1), (Рибчине — Тарасiвка) — Веселе — Перше Травня (1), (Рунівщина — Флорівка — Нова Кочубеївка/ — Петрашівка (1), (Свалява - Довге - Липча) - Лопушанка (1), (Сватове — Красноріченське) — Мілуватка (1), (Сватове — Красноріченське) — Новомикільське (1), (Сватове — Красноріченське) — Новоолександрівка (1), (Сватове — Лисичанск — Луганськ) — Ковалівка — Макіївка — Красний Лиман (1), (Сватове — Лисичанськ — Луганськ) — Дачне (1), (Сватове — Мілове) — Новопреображенне (1), (Середнє - Лінці - Ракошино) - Пацканьово (1), (Снігурівка-Безіменне)-Василівка-Івано-Кепине (1), (Снігурівка-Безіменне)-Павло-Мар'янівка (1), (Снігурівка-Тамарине-Безіменне)-Євгенівка (1), (Сокиринці-Лука Мелешківська)-Майдан Чапельський (1), (Стара Синява — Дубова) — (Старокостянтинів — Загірне) (1), (Стара Синява — Меджибіж до а/д Стрий — Тернопіль — Кіро­воград — Знам’янка) — Буглаї (1), (Стара Синява — Меджибіж до а/д Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Западинці (1), (Старокостянтинів – Шрубків) – Вербородинці (1), (Старокостянтинів — Шрубків) — Семиреньки (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – (Остропіль – Вовковинці) (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Качуринці (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Медведівка (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Мислова (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Шпичинці (1), (Стрий — Кіровоград — Знам'янка) — (Гайсин — Теплик) (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — З нам’янка) ч/з Ялинівку, Л. Березівку до а/д (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Андрійківці ч/з Малиничі (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Бахматівці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Видава (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Голенищеве (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — М. Колибань (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Рижулинці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Ружична ч/з Жучківці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Требухівці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Шпичинці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Юхимівці ч/з Трительники (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — під’їзд до с. Русанівці (1), (Стрий-Знамняка) - Никифорівці (1), (Стрий-Кіровоград) - Березівка (1), (Стрий-Кіровоград) - Гостинне (1), (Струга – Рудківці – Дністровське водосховище) – Нова Гута (1), (Струга – Рудківці – Дністровське водосховище) – Стара Гута (1), (Сухий Єланець-(Р-06))-Новоматвіївське (1), (Сухий Єланець-(Р-06))-Червоноволодимирівка (1), (Т-02-42) - Потоки (1), (Тернопіль-Жванець) - Вільхівчик (1), (Тернопіль-Жванець) - Малі Бірки (1), (Тернопіль-Жванець) - Сидорів (1), (Тернопіль-Жванець) - Сков’ятин -Шишківці (1), (Тернопіль-Жванець)-(Галич-Сатанів) (1), (Тернопіль-Жванець)-Бабинці-(Касперівці-Збручанське) (1), (Тернопіль-Жванець)-Білинівка (1), (Тернопіль-Жванець)-Великі Бірки (1), (Тернопіль-Жванець)-Новосілка (1), (Тернопіль-Жванець)-Сокиринці (1), (Тишківка — Первомайськ) — Андріївка — Трояни (1), (Трибухівка – Великий Жванчик) – Ліпини (1), (Турівка-Товсте)-Саджівка (1), (Ужгород - Палло) - Сторожниця (1), (Ужок - Підполоззя) - Буковець (1), (Ужок - Підполоззя) - Щербовець (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Баловне (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Гур'ївка (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Зайве (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Костянтинівка (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Новоодеська річкова пристань (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Новопетрівське (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Троїцька паромна переправа (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Троїцьке (1), (Урожайне — Ємилівка) — Тернівка — Тишківка (межа району) (1), (Федорівка – зона відпочинку "Лугове") – зона відпочинку "Рибаківка" (1), (Филимонівка-Тарасівка)-Капітанка (1), (Хмельницький – Миколаїв) – В.Калинівка (1), (Хмельницький — Миколаїв) — Грузевиця ч/з Осташки (1), (Хмельове-ст.Капустине)-Запашка (1), (Хорошів – Ставищани – Вільшаниця) – Кащинці (1), (Хорошів — Ставищани — Вільшаниця ) — Кащенці (2), (Хуст-Шаян-Вишково-Буштино) - санаторій «Теплі Води» (1), (Царедарівка-Полтавка)-Новоандріївка (1), (Ценів-Олесине)-Сеньків (1), (Червоний Став-(Казанка-(Р-47)))-Новосергіївка (1), (Червоний Став-(Казанка-(Р-47)))-Тетянівка (1), (Червоний Став-(Казанка-(Р-47)))-Червонопілля (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Брідок (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Грицьків (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – М. Левада (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Н. Пісочна (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Чорниводи (1), (Чернелівка — Городок — Смотрич ) — Нафтулівка (1), (Чорна – Остропіль) – Шевченка (1), (Чорноголова - Смереково) - Буківцьово (1), (Чортків-Більче-Золоте)-Милівці (1), (Чугуїв — Мілове) — Зміївка (1), (Чугуїв — Мілове) — Коломийчиха (1), (Чугуїв — Мілове) — Промінь (1), (Шепетівка – Старокостянтинів) – Демківці (1), (Шепетівка — Чуднів — Бердичів) — Черніївка (1), (Широколанівка-Березанка)-Березанка ІІ (1), (Широколанівка-Березанка)-Богданівка (1), (Широколанівка-Березанка)-Ганнівка (1), (Широколанівка-Березанка)-Журівка (1), (Широколанівка-Березанка)-Червоний Поділ (1), (Шишкине — Новоградiвка) — Осикувате (1), (Шумськ-Білокриниця)-Залужжя (1), (Шумськ-Білокриниця)-Залісці (1), (Шумськ-Білокриниця)-Обич (1), (Шумськ-Кути)-Літовище (1), (Щиборівка – Михайлівці) – Радісне (1), (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) – Карачківці ч/з Цикову (1), (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) – Киселівка (1), (Ярмолинці – Коритна) – Верхівці (1), (Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич) (1), (Ярмолинці – Сатанів) – Балакири (1), (Ярмолинці – Сатанів) – х. Борщівський (1), (Ярмолинці – Сатанів) – х. Кремінянський (1), (Ярославичі-Ярчівці)-Підгайчики (1), (а\д Більшівці-Дитятин) - Хохонів (1), (а\д Снятин - Тязів) - Рашків (1), (а\д Татарів - Кам'янець-Подільський) - Поточище (1), (а\д Тустань-Довге) - Межигірці (2), (база) (1), (від а/д М-05 — Чемерпiль) — Манькiвське (1), (дикий) (1), (закрыт для осмотра) (1), (зачынены/closed) (1), (кое-где теряется) (1), (московський патріархат) (1), (перша черга) (1), (поповнення моб. рахунку;оплата за світло-газ;плата за податки;перекидання грошей на банківські карти;оплата телебачення (xtratv, viasat), та інші вторинні послуги!) (1), (склад буфет) (1), (склад укр мясо-т) (1), (ст.Корсунка - Підвисоке) - гранкар'єр (1), *Висота труб приблизна (1), + чистая вода на розлив (1), +36 Kártyás telefon (1), +36 Érmés telefon (1), +38 (044) 364-22-00 +38 (050) 364-22-00 +38 (098) 364-22-00 +38 (073) 364-22-00 (1), +38 (050) 888-47-73 +38 (068) 581-38-88 (1), +38 (095) 400 00 02 (2), +380 352 22 0395 (приймальна, директор, заступник, начальник фінансово - господарського відділу); +380 352 23 6612 (нач. від. метод. заб. соц. роб., нач. від. орг.-прав. та кадр. роботи); +380 352 52 5893 (телефон довіри) (1), +380 352 24 3500 - директор +380 352 24 2034 - бухгалтерія +380 352 24 2555 - майстерня +380 352 24 2239 - гуртожиток (1), +380 352 25 5933 (приймальня), +380 352 25 7756 (бухгалтерія), +380 352 52 7973 (плановий відділ), +380 352 25 2748 (технологічний відділ) (1), +380 352 52 5124 (приймальна); 42-34-27, 42-34-26, 51-51-26, 51-50-91, 51-52-32, 51-52-37 (1), +380 44 434 5766, +380 44 434 5166 Направление школы: коррекционное обучение Для лиц с ограниченными физическими возможностями: для людей с нарушением слуха, для людей с ментальными расстройствами (1), +380 44 461 0308 приймальня;+380 44 461 0331 від.комерційний;+380 44 461 0316 від.маркетингу;+380 44 461 0336 від.персоналу (1), +380 44 462 0801 +380 44 462 0887 +380 50 332 0374 https://www.facebook.com/DSK.DeutscheSchuleKiew (1), +380 50 372 8707, +380 50 373 8202 (2), +380 522 22 4796;Каса +380 522 24 1203;Довідка +380 522 24 1206;+380 522 22 1557;+380 522 22 7886 (1), +380 552 26 5157 (1), +380 552 34 2238 (1), +380 552 51 7332, +380 552 59 8218, +380 552 35 5026 (1), +380 66 666 7000, +380 95 088 6835, +380 96 684 3738, +380 97 931 3773 (1), +380 67 600 0541, +380 67 109 6679 матеріали, +380 67 109 6915 обладнання, +380 67 600 0297 технічний сервіс (1), +380 68 084 6266 - Кульпарківська, 156а, +380 67 622 2074 - Гуртовим клієнтам, +380 67 968 2276 - Індивідуальне пошиття, +380 67 257 6801 - Ремонт взуття (1), +380 93 514 6549 +380 93 212 2496 (1), +380 95 007 4075 - Ресторан +380 95 007 4072 - Готель (1), +380 96 352 9219 (будматеріали); +380 97 036 8386 (відділ іномарок); +380 67 165 9751 (відділ Газ і Ваз); +380 62 940 5320 (1), +380473636403;+380974557061 (1), +380502525491;+380974557061 (1), +380661760496 Хостел, +380688624042 Коворкинг (1), +38073071‒77‒77 (1), +7 (86369) 5-07-44 Открыто до 17:00 (1), +7(978)700-70-83 (1), - its used up because of crimea water crisis? - no, this reservoir has been abandoned since the 1980s (1), - велосипеди вживані та нові - трюкові самокати - професійна майстерня - аксесуари - запчастини (1), - лечебно-профилактический массаж шеи, спины, поясницы, общий; - при спортивных нагрузках снятие "крепатуры" и спазмирования мышц. (1), -1 этаж (1), -Consultancy about creating a company, getting residence permit and working visa(Şirket Kurma, oturum izni ve çalışma izni danışmanlığı) - Estate Agency(Gayrimenkul Ofisi) - Interior Design(İç Mimari) (1), / Бараші - Топорище/(O-060608) - Черняхів, через Калинівку, Селянщину (1), / Васьковичі - Шепетівка / — Зірка (1), / ДИМЕР — БОГДАНИ З ОБХОДОМ с. СУХОЛУЧЧЯ/ — ДНIПPОВСЬКО — ТЕТЕPIВСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК (1), / Дороге – Дерезувате – Широкосмоленка – Лугове (1), / Житомир - Сквира - Ставище/ - Лука - Червоний Степок - Миролюбівка (1), / Забране - Візня / - Сичівка через Луки (1), / КРЕМЕНЕЦЬ — БІЛА ЦЕРКВА — РЖИЩІВ/ — ВЕСНЯНКА ЧЕPЕЗ ПУСТОВАРIВКУ (1), / КРЕМЕНЕЦЬ — БІЛА ЦЕРКВА — РЖИЩІВ/ — КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ (1), / КиЇв — Чоп / — Шереметів через ст. Курне, Грузливець, Павлівку (1), / Київ - Ковель -Ягодин / - Чоповичі через Йосипівку (1), / Київ — Чоп / — Барашівка (1), / Київ — Чоп / — Рудокопи через Андріївку (1), / Київ — Чоп / — Ходорівка через Тетірку (1), / Київ — Чоп / — с. Бондарці (1), / Київ — Чоп / — с. Довжик (1), / М-03 - Кованчик - Твердохлібі / - Мазурівка (1), / М-03 / - Говтвянчик (1), / М-03 / - Кованчик - Твердохлібі / - Клименки (1), / М-07 / - Чудель - Тинне (1), / М-19 / - Підгайці (1), / О 181115 / - Війниця (1), / Очканівка - Валок / - Каплунівка (1), / Р-15/ – Задиби – Клюськ – /Т-03-09/ (1), / Т-03-12/ – Сильне – Карпилівка – Цумань – Гремяче – Яківці – /О 030537/ (1), / Т-10-20 / — ТХОРІВКА — ПУСТОВАРIВКА (1), / Т-18-09 / - Трипутня (1), / ЯХНИ — КАЛИНIВКА / — ВІЛЬХІВЕЦЬ (1), /(О 17 09 120) Козельщина – Лутовинівка – Чапаєвка/ – Рибалки (1), /(О 17 09 120) М-22 – Лозки – Пригарівка – Улинівка – Чапаєвка/ – Пашківка (1), /(О 17 09 122) Козельщина - Хорішки - Великі Кринки/ - Загребелля (1), /(О 17 09 122) Козельщина - Хорішки/ - Юрочки - Костівка (1), /(О 17 09 124) Хорішки - Висока Вакулівка - Лутовинівка/ - Юрівка (1), /(С170905) Хорішки - Вільне - В’язівка/ - Юрки (1), /(Т-17-21)/Глобине - Манжелія - Піски - Козельщина/ - Зоряне (1), /(Т-17-21)/Глобине - Манжелія - Піски - Козельщина/ - Цибівка (1), /(Т-17-36) Фрунзівка - Дяченки - Комсомольськ/ - Бутенки (1), /(Т-17-36) Фрунзівка - Дяченки - Комсомольськ/ - Книшівка (1), /(Т-17-36) Фрунзівка - Дяченки - Комсомольськ/ - Харченки (1), //Вознесенське – Маркизівка – /Т-24-09// – Привітне – Роздол/ − Степове (1), //Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка/ – Черевки (2), //Гадяч — Опішня/ — Лютенька/ — Запсільське (1), //Запсілля — Бондарі — Нова Галещина — /М-22// — Заруддя (1), //Запсілля — Бондарі — Нова Галещина — /М-22// — Ревівка (1), //Кам’янка – Тимошівка – Баландине – Коханівка/ – Олянине/ − Богданівське (1), //М-03/ — Машівка — Карлівка/ — Калинівка (1), //М-03/ — Машівка — Карлівка/ — Тимченківка (1), //М-04/ – Промінь/ – /Т-04-20/ (1), //М-05/ – Бузівка – Нестерівка – /М-05// – Безпечна (1), //М-05/ – Бузівка – Нестерівка – /М-05// – Зелений Ріг – /Т-24-05/ (1), //М-05/ – Бузівка – Нестерівка – /М-05// – Конельська Попівка (1), //М-06/ - Довбиш - Залужне/ - Прутівка - Костянтинівка (1), //М-06/ - Кременець - Біла Церква - Софіївка/ — Буряки (1), //Монастирище – ст. Монастирище – Коритня/ – Княжа Криниця/ – Вільна (1), //Н-01/ – Нехворощ / – Виграїв (1), //Н-03/ – Маків – санаторій/ – під’їзд до цукрового заводу (1), //Н-08/ – /Старий Коврай – Степове − Лящівка// – Червоногірка (1), //Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни/ — Вищий Булатець — Лубни (1), //Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни/ — Колодна (1), //Н-11/ — аеропорт/ — ІнГЗК (1), //Н-12/ — Краснокутськ — Богодухів/ — Мар’їне (1), //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Зайці (1), //Н-15/ – Коломійці – Вербове/ – Вовче (1), //Н-16/ – Ватутіне/ – Чичиркозівка (1), //Н-16/ – Кедина Гора – Золотоноша/ – Снігурівка (1), //Н-16/ – Кедина Гора – Золотоноша/ – Холодне (1), //Н-16/ – Онопріївка/ – Антонівка (1), //Н-16/ – Станіславчик/ − Матусів − Самгородок (1), //Р-10/ – Думанці – Куликівка – Жаботин – Михайлівка/ – Лубенці (1), //Р-10/ – Медведівка – Головківка – Поселянівка/ – гранкар’єр (1), //Р-10/ – Сокирна/ – санаторій „Світанок“ (1), //Р-10/ – ст. Таганча/ – Мельники (1), //Симферополь — Феодосия/ — Поворотное/ — Горлинка (1), //Т-04-08/ – Мар'ївка/ – Писарівка (1), //Т-04-10/ – Хуторо-Губиниха – Мар'янівка/ – Новоскотувате (1), //Т-04-10/ – Хуторо-Губиниха – Мар'янівка/ – Скотувате (1), //Т-24-09/ – Свічківка/ – Старосілля (1), //Тальне – Криві Коліна – Лоташеве – Пальчик/ – Глибочок – Колодисте – Новоселиця/ – Тарасівка (1), //Тальне – Криві Коліна – Лоташеве – Пальчик/ – Глибочок – Колодисте – Новоселиця/ − Лоташеве (1), //Тальне – Криві Коліна – Лоташеве – Пальчик/ – Чеснопіль/ – Добрянка (1), //Тальне – Криві Коліна – Лоташеве – Пальчик/ – Чеснопіль/ – Нова Павлівка (1), //Чернівці - Заставна - /М-19// - Шубранець (1), //Шпола – Мокра Калигірка – Катеринопіль/ – Товмач/ – підсобне господарство (1), /C030204 – Десятина (1), /IВАНКIВ — РАДОМИШЛЬ/ — ПIСКIВКА (1), /IСАЙКИ — ЩЕРБАШЕНЦI/ — ЯЦЮКИ (1), /Іванківці – Притулівка/ – Держанівка (1), /Івахни – Лукашівка – Тарасівка/ – Княжа Криниця (1), /Ізяслав – Більчин/ – Криволука (1), /Ізяслав – Тишевичі/ – /Корець – Славута – Антоніни/ ч/з Ріпки (1), /Ізяслав – Тишевичі/ – Кіндратки через Білеве (1), /Ізяслав – Тишевичі/ – Нечаївка ч/з Зубарі (1), /Іллінці — Красненьке/ — Борисівка (1), /Алушта — Судак — Феодосия/ — Генеральское (1), /Алушта — Судак — Феодосия/ — Рыбачье (1), /Алушта — Судак — Феодосия/ — п. Сатера (1), /Андрушівка - Закутинці/ — Дубівка — Скаківка (1), /Андрушівка - Закутинці/ — Котівка (1), /Апостолове — Грушівка/ — Запорізьке (1), /БIЛА ЦЕРКВА — ТЕТІЇВ — ЛИПОВЕЦЬ/ — ЧЕРЕПИН (1), /БАРАХТИ — САЛИВІНКИ/ — СТЕПАНIВКА (1), /БОГУСЛАВ — IВАНIВКА/ — МОСКАЛЕНКИ (1), /БОГУСЛАВ — СТЕБЛIВ/ — КИДАНIВКА (1), /БОРИСПIЛЬ — ЯГОТИН/ — ХМЕЛЬОВИК (1), /БРОВАРИ — ТРЕБУХІВ — ГОРА/ — ДУДАРКІВ (1), /БУДА ПОЛІДАРІВСЬКА — СИДОРОВИЧІ/ — ВОЛОДАРКА (1), /Бар — Гармаки/ — Колосівка (1), /Бар — Шаргород — Чапаєво/ — Мальчивці (1), /Белогорск — Межгорье/ — Александровка (1), /Белогорск — Приветное/ — Пчелиное (1), /Бербениці — Безсали/ — Вишеньки (1), /Бербениці — Безсали/ — Сокириха (1), /Бербениці — Безсали/ — Червона Слобідка (1), /Бердичів - Ружин - Городок/ — Іванківці через Семенівку (1), /Бердичів - Ружин - Городок/ — Великі Низгірці (1), /Бердичів - Хмільник - Літин - /М-12// — Велика П’ятигірка (1), /Бердичів - Хмільник - Літин - /М-12// — Маркуші (1), /Березняки - Холодіївка - Лозуватка - Долинське/ (/О041505/) - Червоний Яр (1), /Бишiв-Великий Карашин/-Весела Слобiдка (1), /Бодаква — Нижня Будаківка/ — Забодаква (1), /Борисів – Клубівка/ – Заріччя (1), /Брусилів - Скочище/ — Грубське через Мар’янівку, Озера, Биків (1), /Бужанка – Шубині Стави/ – Михайлівка (1), /Білики — Червоні Квіти/ — Прогрес (1), /Білогородка – Базалія/ – Малі Жеребки (1), /Білогородка – Базалія/ – Рокитне (1), /Білогорілка — Лука/ — Ручки (1), /Білогорілка — Р-60/ — Воля (1), /ВАСИЛЬКIВ — ВЕЛИКА БУГАЇВКА/ — ЗАЛIЗНЕ (1), /ВАСИЛЬКIВ — ГЛЕВАХА/ — ЗАЛIЗНЕ (1), /ВАСИЛЬКIВ — ГЛЕВАХА/ — КРУШИНКА (1), /ВАСИЛЬКIВ — ГЛЕВАХА/ — СТАНЦIЯ ГЛЕВАХА (1), /ВАСИЛЬКIВ — КНЯЖИЧІ — ЛУКА — ГОРЕНИЧІ — /М-06/ — БОБРИЦЯ (1), /ВАСИЛЬКIВ — ЛУКА/ — ЗДОРIВКА (1), /ВОЛОДАРКА — ЛОБАЧІВ — ДЕНИХIВКА/ — НЕНАДИХА — /Т-10-14/ (1), /Валок - Багаївка - Циганське/ - Лозівка (1), /Валок - Бугаївка - Циганське/ - Витівка (1), /Валок - Бугаївка - Циганське/ - Носівка (1), /Валок - Бугаївка - Циганське/ - Трирогове (1), /Василькiв - Глеваха/ - Крячки Через Березанщину (1), /Василівка – Кам'янське/ – Орлик (1), /Василівка – Кам’янське/ – Придніпрянське (1), /Василівка — Кам'янське/ — Гаймарівка (1), /Васьковичі - Шепетівка/ — Глинянка (1), /Васьковичі - Шепетівка/ — Зелений Гай (1), /Васьковичі - Шепетівка/ — Радулин (1), /Вашківці - Карапчів - Лукавці/ - Майдан (1), /Велика Багачка - Поділ/ - Гнідаші (1), /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Дадакалівка (1), /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Довжок (1), /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Солонці (1), /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Троянівка (1), /Велика Багачка — Гоголеве/ — Дакалівка (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Козаче (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Коханівка (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Никонорівка (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Шпилі (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Щорсівка (1), /Великомихайлівка – зона відпочинку/ – Лісне (1), /Великомихайлівка — Маліївка/ — Березове (1), /Вербівка – В’язівок – Цвіткове/ – Дмитрове (1), /Вербівка – В’язівок – Цвіткове/ – Товста (1), /Вереміївка — Бакумівка — Біляки/ — Тройняки (1), /Верхівцеве – Кринички – Семенівка – Новоселівка/ – Миколаївка (1), /Вирішальне — Залізняки — Комишня/ — Шульги (1), /Висока Піч - Червоне/ — Жерделі (1), /Висока Піч - Червоне/ — Камені (1), /Високе - Удовиченки/ - Косяки (1), /Високе – Новоіванівка – Чкалове/ – Східне (1), /Виступовичі - Могилів-Подільський/ — Швайківка через Агатівку (1), /Витязівка — Буховецьке/ — Сорочанове (1), /Вовчик — Стадня/ — Вовча Долина (1), /Вовчик — Стадня/ — Крем’янка (1), /Вознесенське – Маркизівка – /Т-24-09// – Привітне – Роздол (1), /Войниха — Тернівщина — Стадня/ — Куп’єваха (1), /Вікно - Мосорівка/ - /Вікно - Баламутівка - Блищадь/ (1), /Вікно - Мосорівка/ - Онут (1), /Вікно - Мосорівка/ - Самушин (1), /Вікно - Мосорівка/ - Чорний потік - Онут (1), /Вільховатка — Білухівка — Попівка — Р-11/ — Знаменка (1), /Вільшана – Товста – Лозуватка/ – Вербівка (1), /Вільшана – Товста – Лозуватка/ – Сагайдачне (1), /Вільшана – Товста – Лозуватка/ – Стадниця (1), /ГЛЕВАХА — ПІДГIРЦI/ — IВАНКОВИЧI (1), /ГЛЕВАХА — ПІДГІРЦІ/ — В. БУГАЇВКА (1), /ГЛЕВАХА — ПОДГIРЦI/ — ГВОЗДIВ (1), /ГОСТОМЕЛЬ — М. БУДА/ — СТАРА БУДА (1), /ГОСТОМЕЛЬ — МАКАРІВСЬКА БУДА/ — /МАКАРIВ — ЛЮБИДВА/ З ПОД'ЇЗДОМ ДО С. ЗДВИЖIВКА (1), /ГОСТОМЕЛЬ — МАКАРІВСЬКА БУДА/ — БАБИНЦI (1), /Гадяч - Опішня/ - Лютенька (1), /Гадяч – Великі Будища/ – Ціпки (1), /Гадяч – Миргород/ – Попівка (1), /Гадяч — Липова Долина/ — Бухалове (1), /Гадяч — Липова Долина/ — Пирятинщина (1), /Гадяч — Миргород/ — Бакумівка — Зубівка (1), /Гадяч — Миргород/ — Бакумівка — Зубівка/ — Зуївці (1), /Гадяч — Миргород/ — Бакумівка — Зубівка/ — Хомутець (1), /Гадяч — Опішня/ — Бабанське (1), /Гадяч — Опішня/ — Вельбівка (1), /Гадяч — Опішня/ — Заїченці (1), /Гадяч — Опішня/ — Корлюкове — Батьки (1), /Гадяч — Опішня/ — Кірякове (1), /Гадяч — Опішня/ — Манилівка (1), /Гадяч — Опішня/ — Устименки (1), /Гадяч — Опішня/ — Хрипки (1), /Гадяч — Опішня/ — Чорняки (1), /Гадяч — Опішня/ — Шкурпели — Покровське (1), /Гадяч — Сватки — Синівка/ — Максимівка (1), /Гельмязів – Чопилки/ – Броварки – Малинівщина (1), /Гельмязів – Чопилки/ – Каленики (1), /Гельмязів – Чопилки/ – Ковтунівка (1), /Гиряві Ісківці — Старий Хутір/ — Слобідка (1), /Глеваха - Пiдгiрцi/ - Рославичi (1), /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Балабушині Верби (1), /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Махнівка (1), /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Сиротенки (1), /Говори — Федорівка — Манжелія/ — Вітки (1), /Говори — Федорівка — Манжелія/ — Луки (1), /Горбачівка-Вознесенське-/Т-25-41/-Розумівка-Рокитне-/Т-25-41/ (1), /Городниця - Олевськ/(О-161417) - Майдан (1), /Горішні Плавні - Салівка - Озера/ - Солошине (1), /Градизьк – Погреби – Піщане/ – Кременчук (1), /Гребінка — Кулаженці — Смотрики — М-03/ — Архемівка (1), /Гребінка — Оржиця/ — Вишневе (1), /Гребінка — Оржиця/ — Хоружівка (1), /Гребінка — Рудка — Тимки — Загребелля/ — Рудка (1), /Григорівка – Трощин – /Н-02// – Глинча (1), /Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський/ – Біла (1), /Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський/ – Сивороги (1), /Гущенці – Стрижавка/ – Павленки (1), /ДЕМИДІВ — ГОСТОМЕЛЬ/ — /ГОСТОМЕЛЬ — БЕРЕСТЯНКА — МИРЧА — /М-07/ — ЧЕPЕЗ ОЗЕРА (1), /ДИМЕР — БОГДАНИ З ОБХОДОМ с. СУХОЛУЧЧЯ/ — ПЕТРIВСЬКЕ (1), /ДИМЕР — БОГДАНИ З ОБХОДОМ с. СУХОЛУЧЧЯ/ — ТОЛОКУНЬ (1), /ДИМЕР — СИЧІВКА/ — КРУГИ (1), /ДИМЕР — СИЧІВКА/ — РОЗТIСНЕ (1), /Дашківка — Ревущине/ — Твердохліби (1), /Диканька - Решетилівка/ - Велика Рудка - /Суми - Полтава/ (1), /Диканька — Решетилівка/ — Славки — Писаренки (1), /Димер-Любимівка-Сичівка/ - Дмитрівка Через Рови (1), /Димер-Любимівка-Сичівка/- Андрiївка (1), /Дмитрівка – Зелений Гай – Гаврилівка/ – Демурине (1), /Дмитрівка — Кобелячок — Кишеньки/ — Брачківка (1), /Дніпровське – Котлярівське/ – Рудево-Миколаївка (1), /Добровеличківка - Фурманівка/ - Новоукраїнка (1), /Довгалівка - /М-03/ - Стефанівщина (1), /Долина — Хуст/ — кар'єр «Шандра» (1), /Донцівщина — Сари/ — Київське (1), /Драбів – Білоусівка/ – Бойківщина (1), /Драбів – Білоусівка/ – Козаче (1), /Дубрівка - Баранівка/ — Йосипівка (1), /Дубрівка - Баранівка/ — Середня (1), /Дубрівка - Висока Піч/ - Соболівка - Вила (1), /Дубрівка - Висока Піч/ - Старочуднівська Гута - Сульжинівка (1), /Дубрівка - Висока Піч/ - Улянівка через Ольшанку (1), /Дубрівка - Висока Піч/ - Яблунівка через Нивну (1), /Дунаївці – Грушка/ – Мушкутинці (1), /Дунаївці – Грушка/ – Рачинці (1), /Дунаївці – Грушка/ – Соколець (1), /Житомир - Сквира - Ставище/ — Іванків (1), /Житомир - Сквира - Ставище/ — Града (1), /Житомир - Сквира - Ставище/ — Любимівка (1), /Журавка – Тихі Верби – Вербівка/ – Кличкове (1), /ЗАЛIССЯ — ЗАВОРИЧI/ — СТАНЦIЯ БОБРИК (1), /ЗГУРІВКА - /М-03/ ЧЕРЕЗ СУЛИМІВКУ/ - ГОДУНІВКА (1), /Завадiвка-Лобачiв/-Нове Життя (1), /Звенигородка – Майданівка – Почапинці/ – Верещаки (1), /Згурівка-Березань /М-03 /-Софiївка (1), /Золотоноша – Вознесенське – ст. Драбів/ – Богуславець (1), /Золотоноша – Вознесенське – ст. Драбів/ – Лукашівка (1), /Золотоноша – Вознесенське – ст. Драбів/ – Хрущівка (1), /Зоряне – Христинівка – /Т-24-03// − Чайківка (1), /Зіньків — Велика Пожарня/ — Гусаки (2), /Зіньків — Велика Пожарня/ — Дубівка (1), /Зіньків — Велика Пожарня/ — Хмарівка (1), /Зіньків — Новоселівка/ — Гришки — Цвітове — Сулими (1), /Зіньків — Новоселівка/ — Дуб’янщина (1), /Зіньків — Пірки/ -Слиньківщина (1), /Зіньків — Ступки — Довжик/ — Пилипенки (1), /Зіньків — Удовиченки — Морозівщина/ — Матяші (1), /КАГАРЛИК — СТАЙКИ/ — ХАЛЧА (1), /КИЇВ — ВИШГОРОД — ДЕСНА — ЧЕРНІГІВ/ — ЛЕБЕДIВКА (1), /КИЇВ — ВИШГОРОД — ДЕСНА/ — РОВЖІ (1), /КИЇВ — ЗНАМ'ЯНКА/ — ЖОВТНЕВЕ (1), /КИЇВ — ЗНАМ'ЯНКА/ — ПЕРЕСЕЛЕННЯ — /КАГАРЛИК — СУЩАНИ/ (1), /КИЇВ — ЗНАМ'ЯНКА/ — СЛОБОДА (1), /КИЇВ — КОВЕЛЬ — ЯГОДИН/ — /ФЕНЕВИЧІ — БОРОДЯНКА — МАКАРІВ — БИШІВ/ (1), /КИЇВ — КОВЕЛЬ/ — МИКУЛИЧІ (1), /КИЇВ — КОВЕЛЬ/ — МИРОЦЬКЕ (1), /КИЇВ — ЛIТОЧКИ — КIПТI/ — ПАРНЯ (1), /КИЇВ — ЛIТОЧКИ — КIПТI/ — СОБОЛIВКА (1), /КИЇВ — ОДЕСА /М-05/ — СОКОЛIВКА (1), /КИЇВ — ОДЕСА М-05/ — КАЛИНIВКА (1), /КИЇВ — ОДЕСА М-05/ — КОВАЛIВКА ЧЕРЕЗ ВIННИЦЬКI СТАВИ (1), /КИЇВ — ОДЕСА М-05/ — ТРОСТИНСЬКА НОВОСЕЛИЦЯ ЧЕРЕЗ ПIНЧУКИ (1), /КИЇВ — ОДЕСА М-05/ — ХЛЕПЧА (1), /КИЇВ — ОДЕСА/ — КОДАКИ (1), /КИЇВ — РЕВНЕ — РОГОЗIВ / — МАРТУСIВКА (1), /КИЇВ — РЕВНЕ — РОГОЗІВ/ — ВОРОНЬКІВ (1), /КИЇВ — РЕВНЕ — РОГОЗІВ/ — с. ГОРА (1), /КИЇВ — ФАСТIВ — Б. ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА/ — ПОБЕРЕЖКА ЧЕPЕЗ КРУТI ГОРБИ (1), /КИЇВ — ФАСТІВ — Б ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА / — ШКАРIВКА (1), /КИЇВ — ФАСТІВ — Б ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА/ — ВIЛЬНА ТАРАСIВКА (1), /КИЇВ — ФАСТІВ — Б ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА/ — ПОБЕРЕЖКА (1), /КИЇВ-ІВАНКІВ-ОВРУЧ/ - КОБЛИЦЯ через ЛЕОНIВКУ (1), /КОЖУХIВКА — ДЗВIНКВЕ/ — ПЛЕСЕЦЬКЕ (1), /КРЕМЕНЕЦЬ - Б ЦЕРКВА - РЖИЩІВ/ - ЗОРІВКА (1), /КРЕМЕНЕЦЬ - Б ЦЕРКВА - РЖИЩІВ/ - КРАСНОПИЛКА - БУРТИ (1), /КРЕМЕНЕЦЬ — Б. ЦЕРКВА — РЖИЩІВ / — ТАРАСIВКА — ЖИТНI ГОРИ (1), /КРЕМЕНЕЦЬ — Б. ЦЕРКВА — РЖИЩІВ/ — ТОМИЛIВКА (1), /Кам'яне Поле – Пичугине – Суворовка – Мар'ївка/ – Новожитомир (1), /Кам’янка – Тимошівка – Баландине – Коханівка/ – Олянине (1), /Кам’янка – Шепетівка/ – Білеве ч/з Припутні (1), /Карапишi-Владиславка/ -/Т-10-22/ Через Юхни (1), /Карлівка — Лип’янка — Абрамівка/ — Ясне (1), /Карлівка — Розумівка -Бабайкове/ — Лип’янка (1), /Карлівка — Розумівка — Бабайкове/ — Федорівка (1), /Карпилівка — М-03/ — Гінці (1), /Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль/ – Гуляйполе (1), /Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль/ – Шостакове (1), /Київ - Літочки - Кіпті/ -Рожни (1), /Київ - Чоп/ — Брусилів через Осівці (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Іванівка, через Великий Дивлин (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Великий Ліс (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Вербівка (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Путиловичі (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Степанівка, через Старі Новаки (1), /Київ-Іванків-Овруч/(Р-02) - Збраньківці (1), /Київ-Вишгород-Десна - Чернігів/- Сувид (1), /Київ-Ковель-Ягодин/(M-07) — Кам'янка (1), /Київ-Ковель-Ягодин/(M07) - Білокоровичі (1), /Київ-Ковель-Ягодин/-Мощун (1), /Київ-Чоп/ - Северинівка (1), /Київ-Чоп/- Мотижин (1), /Кобеляки – Просяниківка/ – Лебедине – Сухе (1), /Кобеляки — Білики — /М-22/ — Жуки (1), /Кобеляки — Просяниківка/ — Правобережна Сокілка (1), /Кобеляки — Просяниківка/ — Чкалове (1), /Кобеляки — Просяниківка/ — Шенгури (1), /Кобелячок — Салівка/ — Кобелячок (1), /Ковалиха – Попівка – Червоне/ – Сердюківка – ст. Сердюківка (1), /Козельщина — Новий Тагамлик — Селещина/ — Огуївка (1), /Козельщина — Хорошки — Великі Кринки/ — Глушкове (1), /Козельщина — Хорошки — Великі Кринки/ — Майданівка (1), /Комарів — Іванівці/ — Майорка (1), /Комсомольськ - Салівка - Озера/ - Келеберда (1), /Коноплянка - Остап’є/ - Вишняківка (1), /Коноплянка - Остап’є/ - Запсілля (1), /Коноплянка - Остап’є/ - Колосівка (1), /Коноплянка - Остап’є/ - Уханівка (1), /Коноплянка — Нове Остапове/ — Бірки (1), /Корець – Славута – Антоніни/ – Вачів (1), /Корець – Славута – Антоніни/ – Досін (1), /Кравченки - Остап’є/ - Олефіри (1), /Красилів – /Старокостянтинів – Антоніни// – Дружне (1), /Красногорівка - Балаклія/ - Шипоші (1), /Красногрівка - Балаклія/ - Герусівка (1), /Крачківка – Кривець – Рудка/ − Зелений Гай (1), /Кременець – Біла Церква – Ржичів – Канів – Софіївка/ – Журбинці – Самгородок (1), /Кременчук - Власівка/ - Самусіївка (1), /Кременчук – Манжелія/ – Рокитне (1), /Кременчук — Манжелія/ — Демидівка (1), /Кременчук — Манжелія/ — Омельник (1), /Кривий Ріг – Інгулець/ – Стародобровільске (1), /Кривий Ріг – ст. Гейківка/ – Зелений Луг (1), /Кривий Ріг — Пичугине/ — Золота Поляна — Новомайське (1), /Кримки – Суха Калигірка/ – Антонівка – Глиняна Балка (1), /Кримки – Суха Калигірка/ – Витязеве (1), /Кримки – Суха Калигірка/ – Кавунівка (1), /Кримки – Суха Калигірка/ – Маслове (1), /Кримки – Суха Калигірка/ – Нечаєве (1), /Кримки – Суха Калигірка/ – Нова Ярославка (1), /Кругле — Першотравневе/ — Храпачів Яр (1), /Крута Балка — Драбинівка — Вовківка/ — Дудкин Гай (1), /Лебединське – Змагання/ – Пахарь (1), /Ленино — Мысовое/ — п/л «Алые Паруса» (1), /Лихівка – Золотницьке/ – Малі Лозки (1), /Лободине — Осняги — Харківці/ — Петроселівка (1), /Лободине — Осняги — Харківці/ — Чернече (1), /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ – Біленченківка (1), /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - Контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”/- Зіньків (1), /Лохвиця — Безсали/ — Западинці (1), /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Рудка (1), /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Суха Солониця (1), /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Шкадрети (1), /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Велике (1), /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Ветхалівка — Коновалове — Середняки (1), /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Заводське (1), /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Пучківщина (1), /Лохвиця — Лубни/ — Васильки (1), /Лохвиця — Лубни/ — Риги (1), /Лохвиця — Свиридівка/ — Степуки (1), /Лохвиця — Свиридівка/ — Ячники (1), /Лохвиця — Яхники — Жабки/ — Дереківщина (1), /Лубни — Оржиця/ — Полуніївка (1), /Лубни — Тишки — Ісківці/ — Ждани (1), /Лубни — Тишки — Ісківці/ — Окіп (1), /Лівинці - контрольно-пропускний пункт "Зелена"/ - Козиряни (1), /М-01 — РУДНЯ — ГОГОЛIВ — БОРИСПIЛЬ/ — ГОРОБIЇВКА (1), /М-01 — РУДНЯ — ГОГОЛIВ — БОРИСПIЛЬ/ — ПЕРШОТРАВНЕВЕ (1), /М-01 — РУДНЯ — ГОГОЛIВ — БОРИСПIЛЬ/ — СЕНЬКIВКА (1), /М-01 — РУДНЯ — ГОГОЛIВ — БОРИСПIЛЬ/ — ТАРАСIВКА — ЗАХАРIВКА — ЖЕРДОВА (1), /М-01/ — Добрянка (1), /М-01/ — Золотинка (1), /М-01/ — Клубівка — Олександрівка-Друга — /М-01/ (1), /М-01/ — Ладинка (1), /М-01/ — Олешня (1), /М-01/ — Олишівка — Куликівка (1), /М-01/ — Рудня — Гоголів — Бориспіль (1), /М-01/ — Серединка — Сіножацьке (1), /М-01/ — Скорінець (1), /М-01/ — Шевченка (1), /М-01/ — Шестовиця (1), /М-01/ — Шпаків (1), /М-01/ — ст. Голубині (1), /М-02/ — Бахмач (1), /М-02/ — Заньки (1), /М-02/ — Крути — Печі — Хороше Озеро (1), /М-02/ — Лісове (1), /М-02/ — Матіївка (1), /М-02/ — Новий Шлях (1), /М-02/ — Носівка (1), /М-02/ — Пальчики — Веселе (1), /М-02/ — Переходівка (1), /М-02/ — Хотинівка (1), /М-02/ — Шумейкине (1), /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Грабарівка (1), /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Давидівка (1), /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Крячківка (1), /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Мар’янське (1), /М-03 — ЛЮБАРЦI — СТАРЕ/ — ВАСИЛЬКИ (1), /М-03/ - Гора (1), /М-03/ - Давидівка (1), /М-03/ - Куклинці (1), /М-03/ - Мильці (1), /М-03/ - Нижні Млини (1), /М-03/ - Полтавський полiгjн ТПВ (1), /М-03/ - Пушкареве (1), /М-03/ - Рожаївка (1), /М-03/ - Семенівка (1), /М-03/ - Терешки - Микільське - /Т-17-12/ (1), /М-03/ - Шмиглі (1), /М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка - плотина (2), /М-03/ – Максимівка – Карлівка (1), /М-03/ – Машівка – Карлівка (1), /М-03/ – Супрунівка (1), /М-03/ — Іванівка (1), /М-03/ — Березова Рудка — Мартиновичі (1), /М-03/ — Велике Ладижене (1), /М-03/ — Верхоли (1), /М-03/ — Вікторія (1), /М-03/ — Грабинівка (1), /М-03/ — Демидівка — Плоске — Стовбина Долина (1), /М-03/ — Демина Балка — Павленки (1), /М-03/ — Драбів — Золотоноша (1), /М-03/ — Дякове (1), /М-03/ — Кованьчик — Підлепичі — Твердохліби (1), /М-03/ — Коломак — Шелестове — Колонтаїв (1), /М-03/ — Краснолуцький (1), /М-03/ — Лазірки — Райозеро (1), /М-03/ — Лисича — Охоче (1), /М-03/ — Лубни (1), /М-03/ — Малий Бакай — Мушти (1), /М-03/ — Новоселівка — Сидоренкове (1), /М-03/ — Олександрівка (1), /М-03/ — Остапівка — Богодарівка (1), /М-03/ — Повстин (1), /М-03/ — Полтава (1), /М-03/ — Рівне (1), /М-03/ — Ставки — Штомпелівка — Коломійцеве Озеро (1), /М-03/ — Старий Мерчик — Мурафа — Краснокутськ (1), /М-03/ — Ялосовецьке (1), /М-03/ — до /Ромодан — Вишневе/ (1), /М-03/ — під’їзд до м. Святогірська (1), /М-03/ — ст. Солоницька (1), /М-04/ – Дружба (1), /М-05 — ПІЩАНА/ — ГЛУШКИ (1), /М-05/ – Берестовець – Мала Іванівка (1), /М-05/ – Блонське (1), /М-05/ – Бузівка – Нестерівка – /М-05/ (1), /М-05/ – Білка – Черняхівське (1), /М-05/ – Добра (1), /М-05/ – Нестерівка (1), /М-05/ – Нестерівка – /М-05/ (1), /М-05/ – Олександрівка (1), /М-05/ – Подібна (1), /М-05/ – Піковець – /Н-16/ (1), /М-05/ – Ропотуха (1), /М-05/ – Собківка (1), /М-05/ – Тихий Хутір (1), /М-05/ – Шеметове (1), /М-05/ — Іванівка (1), /М-05/ — Маньківка — Іваньки — Буки (1), /М-05/ − Дмитрушки − Пугачівка − Старі Бабани (1), /М-06/ - Верба - /М-06/ (1), /М-06/ - Гай (1), /М-06/ - Глинки (1), /М-06/ - Глинськ - Здовбиця - Новосілки (1), /М-06/ - Гоща (1), /М-06/ - Дорогобуж - Подоляни - Горбаків (1), /М-06/ - Кам’яна Верба (1), /М-06/ - Клюки - /М-19/ (1), /М-06/ - Коти (1), /М-06/ - Крилів - Пашуки (1), /М-06/ - Микитичі (1), /М-06/ - Підліски (1), /М-06/ - Русивель - Майків - Жаврів - Бочаниця - до "Рівне - Тучин - Гоща - /Р-05/ (1), /М-06/ - Сапожин (1), /М-06/ - Терентіїв (1), /М-06/ - Федорівка (1), /М-06/ — Коростишів (1), /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка (1), /М-06/ — Пулини — Хорошів — /М-21/ (1), /М-06/— Бугрин — Оженин — Острог (1), /М-07/ - Іванчі (1), /М-07/ - Балаховичі - /О-180207/ (1), /М-07/ - Велихів - В. Вербче (1), /М-07/ - Ромейки (1), /М-07/ - Сошники (1), /М-07/ - Старики (1), /М-07/ – Мар'янівка – Радошин – /М-19/ (1), /М-07/ – Мирин – Мельниця – Бруховичі (1), /М-07/ – Окунин – Новосілки (1), /М-07/ – Пісочне (1), /М-07/ – Римачі – Бережці – Приріччя (1), /М-07/ – Туровичі – Кличковичі (1), /М-07/ – Хворостів – Олеськ – /Т-03-02/ (1), /М-07/ — Лугини (1), /М-07/ — Маюничі — Велика Осниця — Красноволя — Колки — /Р-14/ — Копилля — Рожище — Торчин — Шклинь — /Н-17/ (1), /М-07/- Ворзель (1), /М-07/-Волошки-/М-19/ (1), /М-12/ – Бабанка – /М-12/ (1), /М-12/ – Гродзеве – /М-12/ (1), /М-12/ – Грузовий двір – Копистин (1), /М-12/ – Паланка – Синиця – Осітна – кордон Вінницької області (1), /М-12/ – Свинарка (1), /М-12/ – Талалаївка (1), /М-12/ – Шельпахівка – кордон Вінницької області (1), /М-12/ – філія „Уманський райавтодор“ (1), /М-14/ - Кирпичне - /М-18/ (1), /М-14/ – Бердянське – Деревецьке (1), /М-14/ – Волинське (1), /М-14/ – Нова Маячка (1), /М-14/ – Степне (1), /М-14/ – Федорівка – /Р-47/ (1), /М-14/ – Червоне Поле (1), /М-14/ — /О221003/ (1), /М-14/ — Новодмитрівка Перша (1), /М-14/ — Першотравневе (1), /М-14/ — Широка Балка (1), /М-15/ – Баштанівка (1), /М-15/ — Спаське — Вилкове (1), /М-15/ — контрольно-пропускний пункт “Долинське” (1), /М-17/ – Добросілля (1), /М-17/ – Кринки – межа Каховського району (1), /М-17/ – Миколаївка (1), /М-17/ – Олександрівка (1), /М-17/ – Преображенка (1), /М-17/ – Привільне (1), /М-17/ – Радісне (1), /М-17/ – залізнична станція Олешки (1), /М-17/ — Скадовськ (1), /М-17/ — Чаплинка — Асканія-Нова (2), /М-17/  – залізнична станція Раденськ (1), /М-18/ - Балабине - Малокатеринівка (1), /М-18/ - Буди - Коротич (1), /М-18/ - Давидівка - Атманай 29 Разом: (1), /М-18/ – Василівка – Олександрівка (1), /М-18/ – ЛТО Хащеве (1), /М-18/ – Новоолексіївкський ХПП (1), /М-18/ – Розівка – Зірка (1), /М-18/ – Семихатки (1), /М-18/ – Славгород (1), /М-18/ – Степногірськ (1), /М-18/ – Хорошеве (1), /М-18/ – Червоне (1), /М-18/ – під'їзд до залізничної станції Новоолексіївка (1), /М-18/ — Георгіївське (1), /М-18/ — Данило-Іванівка — Радивонівка (1), /М-18/ — Кам’яне (1), /М-18/ — Криничне — Василівське — Матвіївка (1), /М-18/ — Лугове — Оріхів (1), /М-18/ — Лісне — Лугове (1), /М-18/ — Мерефа — Зміїв (1), /М-18/ — Новогригорівка (1), /М-18/ — Сахновщина — Ізюм —Куп’янськ — контрольно-пропускний пункт “Піски” (1), /М-18/ — Чернігівка (1), /М-18/ — Якимівка (1), /М-18/ — Ясна Поляна (1), /М-19 – Облапи – Доротище – /Т-03-11/ (1), /М-19 – Погиньки (1), /М-19/ (Мишковичі) — Дружба (1), /М-19/ - Бортниця - Привільне (1), /М-19/ - Голуби (1), /М-19/ - Долина (1), /М-19/ - Киселів (1), /М-19/ - Коблин (1), /М-19/ - Свищів (1), /М-19/ - Чуньків - Кулівці - Репужинці (1), /М-19/ – Липини – Борохів (1), /М-19/ – Пожарки – Оленівка – Кобче (1), /М-19/ – Сереховичі – Грабове – Заріччя (1), /М-19/ – Синове – Підсинівка (1), /М-19/ – Старостине – Прохід (1), /М-19/ – Сільце (1), /М-19/ — Глибока (1), /М-19/ — Доманове — Самари — Залухів — Мала Глуша — /Т-03-08/ — Невір — Ветли —/Р-14/ (1), /М-19/ — Ланівці — /Н-02/ (1), /М-19/-Рокині (1), /М-21/ - Браїлів - Рижавка - Тиврів (1), /М-22/ - Ганжі - Старі Санжари (1), /М-22/ - Горбанівка (1), /М-22/ - Кунцеве (1), /М-22/ - Старі Санжари (1), /М-22/ - під’їзд до АБЗ (1), /М-22/ – Лозки – Пригарівка – Улинівка – Чапаєвка (1), /М-22/ – Полузір'я – Судівка (1), /М-22/ – Потоки (1), /М-22/ – Соснівка – Кременчук – Горішні Плавні (1), /М-22/ — А Б З (1), /М-22/ — Верхня Жужманівка (1), /М-22/ — Нижня Жужманівка (1), /М-22/ — Павлиш — Онуфріївка — Млинок — /Н-08/ (1), /М-22/ — Судіївка (1), /М-22/ — Шевченки — Малики (1), /М-30/ (Кам’янки) — Скалат (1), /М-30/ — Біликівці (1), /М-30/ — Волочиськ — Підволочиськ (1), /М-30/ — Горлівка (1), /М-30/ — Сушківка — Вільшана — Слобідка — Рогова — Перегонівка (1), /М-30/ — заповідник “Хутір Надія” — /М-13/ (1), /М-30/— Козачий Гай (1), /М-30/— Підпільне — Дерезувате — Синельникове (1), /М07/ — МАКАРІВСЬКА БУД (1), /МАКАРIВ — ЛЮБИДВА ЧЕРЕЗ ПЛАХТЯНКУ, КАТЮЖАНКУ,ВАХІВКУ/ — ДУДКИ (1), /МАКАРIВ — ЛЮБИДВА/ — ВОЛОДИМИРIВКА (1), /МАЛА ВІЛЬШАНКА — КРИВЕЦЬ/ — ЧУПИРА 2 — ГОСТРА МОГИЛА (1), /МИРIВКА — ШПЕНДIВКА/ — БЕНДЮГIВКА (1), /МИРОНІВКА — БОГУСЛАВ/ — /КИЇВ — ФАСТІВ — Б ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА/ — РОЗКОПАНЦІ (1), /МИРОНІВКА — ОЛЬШАНИЦЯ — РОКИТНО — ДОВГАЛІВСЬКЕ/ — СТ. РОКИТНО (1), /Макарiв-Рожiв/-Зурiвка (1), /Максимівка — Володимирівка/ — Павловщина (1), /Максимівка — Карлівка/ — Володимирівка (1), /Максимівка — Карлівка/ — Короленківка (1), /Мала Перещепина — Галущина Гребля/ — Кустолове (1), /Мала Перещепина — Галущина Гребля/ — Малі Солонці (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Березівка (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Головки (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Гонтарі (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Мар’ївка - Васильці (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Нестеренки (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Ступки (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Сусідки (1), /Мала Рублівка — Полтава/ — Козлівщина (1), /Маньківка – Кищенці/ – Харківка (1), /Мартинівка — Шевченкове — Високе/ — Вакулиха (1), /Мартинівка — Шевченкове — Високе/ — Красне (1), /Мар’янське-Гоголеве/ — Кульбашне (1), /Мар’янівка - Биківка/ — Зятинець (1), /Мар’янівка - Рокита - Остап’є/ - Володимирівка (1), /Межа обл – Розбишівка – //Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"//– Розбишівка (1), /Миколаївка — Петро-Давидівка — Жадани/ — Хоменки (1), /Миргород - Хорол/ – Грушине (1), /Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ/ - Широка Долина - Якимове (1), /Миргород — Велика Багачка — Байрак — Поділ/- Вовнянка (1), /Миргород — Дібрівка — Клюшниківка/ — Деркачі (1), /Миргород — Хорол/ — Барилове (1), /Миронівка – Шолохове/ – Степове (1), /Михайлівка – Бабайківка – Івано-Яризівка/ – Преображенка (1), /Михайлівка — Бабайківка — Івано-Яризівка/ — Кущівка (1), /Монастирище – ст. Монастирище – Коритня/ – Бубельня (1), /Монастирище – ст. Монастирище – Коритня/ – Княжа Криниця (1), /Монастирище – ст. Монастирище – Коритня/ – Половинчик (1), /Мукачево – Львів/ – Поляниця (1), /Міцівці – Морозів/ – Варварівка (1), /Н-01 КИЇВ — ЗНАМ*ЯНКА/ — /СЕМЕНІВКА — ДЕРЕМЕЗНА/ (1), /Н-01/ – Березняки (1), /Н-01/ – Валява – Квітки (1), /Н-01/ – Завадівка (1), /Н-01/ – Зелена Діброва (1), /Н-01/ – Карашина – Вільхівчик – Черепин (1), /Н-01/ – Кичинці (1), /Н-01/ – Косарі – Грушківка (1), /Н-01/ – Кошмак (1), /Н-01/ – Ксаверове (1), /Н-01/ – Лісове (1), /Н-01/ – Моринці (1), /Н-01/ – Нехворощ (1), /Н-01/ – Пішки (1), /Н-01/ – Ребедайлівка (1), /Н-01/ – Цвіткове (1), /Н-01/ – слобідка Теплий Яр (1), /Н-01/ – слобідка Чубівка (1), /Н-01/ – слобідка Чуїха (1), /Н-01/ — Кам’янка (1), /Н-02/ – Коськів (1), /Н-02/ – Лазірці (1), /Н-02/ – Райок (1), /Н-02/ – Тростянець – Курилівка (1), /Н-02/ – Чотирбоки (1), /Н-03/ – Вихрівка (1), /Н-03/ – Воробіївка (1), /Н-03/ – Глушковецьке (1), /Н-03/ – Гуменці (1), /Н-03/ – Гута-Блищанівська (1), /Н-03/ – Колубаївці (1), /Н-03/ – Круті Броди (1), /Н-03/ – Кубачівський кар’єр (1), /Н-03/ – Лисогірка (1), /Н-03/ – Майдан-Морозівський (1), /Н-03/ – Маків – санаторій (1), /Н-03/ – Перегінка (1), /Н-03/ – Смотрич (1), /Н-03/ – Соколівка (1), /Н-03/ – Ставище (1), /Н-03/ – Яцьківці (1), /Н-03/ — Вартиківці — контрольно-пропускний пункт “Сокиряни” (1), /Н-03/ — Новоселиця — Герца — контрольно-пропускний пункт “Дяківці” (1), /Н-03/ — Хотин — контрольно-пропускний пункт “Мамалига” (на м. Кишинів) (1), /Н-07/ - Калюжинці - Сокиринці (1), /Н-07/ — Березівка — Стара Талалаївка — Талалаївка (1), /Н-07/ — Гаврилівка (1), /Н-07/ — Густиня (1), /Н-07/ — Переволочна (1), /Н-07/ — Рудівка — Канівщина — /Т-25-40/ (1), /Н-08/ - Новопокровка – Білогір’я - Лугівське (1), /Н-08/ – Волоське – Майорка (1), /Н-08/ – Башмачка (1), /Н-08/ – Василівка – Оріхове – Військове (1), /Н-08/ – Васютинці (1), /Н-08/ – Гусарка (1), /Н-08/ – Дніпровське (1), /Н-08/ – Жовнине (1), /Н-08/ – Заріччя (1), /Н-08/ – Коврай (1), /Н-08/ – Коврайські Хутори (1), /Н-08/ – Крупське – /ст. Пальмира – Чорнобай – Іркліїв/ (1), /Н-08/ – Максимівка (1), /Н-08/ – Мельники – Чехівка (1), /Н-08/ – Микільське-на-Дніпрі (1), /Н-08/ – Москаленки (1), /Н-08/ – Нова Дмитрівка – Золотоноша (1), /Н-08/ – Очеретувате (1), /Н-08/ – Придніпровське (1), /Н-08/ – Старий Коврай – Степове – Лящівка (1), /Н-08/ – Тимченки (1), /Н-08/ – Тополівка – /О081452/ (1), /Н-08/ – Чорнобай (1), /Н-08/ – пристань Іркліїв (1), /Н-08/ – ст. Гладківщина (1), /Н-08/ — Броварки (1), /Н-08/ — Відрадне (1), /Н-08/ — Кирияківка — Опришки (1), /Н-08/ — Крилівське (1), /Н-08/ — Кузнецівка (1), /Н-08/ — Мозоліївка (1), /Н-08/ — Недогарки — Світловодськ (1), /Н-08/ — Новоандріївка — /Т-04-08/ (1), /Н-08/ — Нікополь (1), /Н-08/ — Пронозівка (1), /Н-08/ — Ройове (1), /Н-08/ — Святилівка (1), /Н-08/ — Струтунівка (1), /Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни (1), /Н-11/ – Кам’янка (1), /Н-11/ – Макарівка (1), /Н-11/ – Червоні Поди – Леніна (1), /Н-11/ – аеропорт (1), /Н-11/ — Дніпровка (1), /Н-11/ — Новоселівка (1), /Н-12/ – Краснокутськ - Богодухів (1), /Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/ (1), /Н-12/ — Діброва — /Н-12/ (1), /Н-12/ — Зарічне (1), /Н-12/ — Лутище — Куземин (1), /Н-15/ – Коломійці – Вербове (1), /Н-15/ – Чорненкове (1), /Н-15/ — Вугледар — Павлівка (1), /Н-15/ — Новоскелювате (1), /Н-16 / – Білозір’я – /Н-16/ (1), /Н-16/ – Благодатне (1), /Н-16/ – Ватутіне (1), /Н-16/ – Гуляйка (1), /Н-16/ – Деньги (1), /Н-16/ – Звенигородка (1), /Н-16/ – Зеленьків (1), /Н-16/ – Кам’януватка (1), /Н-16/ – Кедина Гора – Золотоноша (1), /Н-16/ – Ковалиха (1), /Н-16/ – Козацьке – Боровикове (1), /Н-16/ – Куцівка – Макіївка (1), /Н-16/ – Левада (1), /Н-16/ – Мар’янівка – Матусів (1), /Н-16/ – Мельниківка (1), /Н-16/ – Миколаївка (1), /Н-16/ – Онопріївка (1), /Н-16/ – Станіславчик (1), /Н-16/ – Стецівка (1), /Н-16/ – Тальне (1), /Н-16/ – Ташлик – Буда-Макіївка (1), /Н-16/ – Хацьки – Степанки – Хутори (1), /Н-16/ – Хвильово-Сорочин (1), /Н-16/ – Цвітковське відділення підсобного господарства (1), /Н-16/ – Чубівка (1), /Н-16/ – Шпола – /Н-16/ (1), /Н-16/ – слобідка Цегельна (1), /Н-16/ – ст. Володимирівка – /Н-01/ (1), /Н-16/ – тракторна бригада – Благодатне – Крутьки (1), /Н-16/ — Сміла — /Н-01/ (1), /Н-17/ – Волиця-Дружкопільська (1), /Н-17/ – Вігуричі – Баківці (1), /Н-17/ – Городище – Мартинівка – Суховоля (1), /Н-17/ – Оздів – Кошів – Воютин – Несвіч – Н-17 – Чаруків – ст.Несвіч – Лаврів – (на Загаїнці) (1), /Н-17/ – Сенкевичівка – Липа – Берестечко (1), /Н-17/ – Угринів – Сенкевичівка (1), /Н-17/ – Шклинь Другий (1), /Н-17/ – Ярівка – Вільхівка (1), /Н-17/ – ст.Звиняче (1), /Н-20/ — Кременівка — Ялта (1), /Н-21/ — під’їзд до Савур Могили (1), /Н-22/ - Великий Олексин (1), /Н-22/ - Грабів (1), /Н-22/ - Дерев’яне (1), /Н-22/ - Олика - Личани (на Пітушків) (1), /Н-22/ - Рогачів (1), /Н-22/ – Бобичі – Залужне (1), /Н-22/ – Богушівка – Боголюби – Зміїнець – /М-19/ (1), /Н-22/ – Великий Окорськ – Квасовиця (1), /Н-22/ – Всеволодівка (1), /Н-22/ – Гаразджа (1), /Н-22/ – Житані (1), /Н-22/ – Микуличі – Нехвороща (1), /Н-22/ – Олександрівка – Антонівка (1), /Н-22/ – П'ятидні – Хрипаличі (1), /Н-22/ – Пальче – Хорлупи – Покащів – Олика (1), /Н-22/ – Смолигів – Сарнівка (1), /Н-22/ – Федорівка – Заріччя (1), /Н-22/ – Юнівка (1), /Н-22/ — Ходоси — Кустин — /Н-25/ (1), /Н-23/ – Вільне (1), /Н-23/ – Зоря (1), /Н-23/ – Лозуватка (1), /Н-23/ – Мусіївка (1), /Н-23/ – Олексіївка (1), /Н-23/ – Червоногригорівка (1), /Н-23/ – рибколгосп в с. Грушівка (1), /Н-23/ — Велика Костромка (1), /Н-23/ — Вільне (1), /Н-23/ — Садове (1), /Н-23/— Покровське — Капулівка — /Н-23/ (1), /Н-24/ — Арбузинка — Єланець — Нова Одеса (1), /Н-25/ - Бродець (1), /Н-25/ - Бронне - Поляни - /Т-18-12/ (1), /Н-25/ - Вербівка (1), /Н-25/ - Висоцьк (1), /Н-25/ - Городище (1), /Н-25/ - Кураш (1), /Н-25/ - Лютинськ (1), /Н-25/ - Поляни (1), /Н-25/ - Селець (1), /Н-25/ - Тихе (1), /Н-25/ - Тумень (1), /Н-25/ – Городище через Пашуки (1), /Н-25/ – Дубки (1), /Н-25/ – Котів - Рисв'янка (1), /Н-25/ – Марківці ч/з Вишневе (1), /Н-25/ – Маслопуща - Стрільськ (1), /Н-25/ – Плесна (1), /Н-25/ – Полянь (1), /Н-26/ – Барикине – Голубівка (1), /Н-26/ – Стара Гнилиця – Лиман – Нижній Бишкин (1), /Н-27/ – Локнисте (1), /Н-27/ – Слобідка (1), /Н-27/ — Боромики (1), /Н-27/ — Вознесенське (1), /Н-27/ — Ганнівка (1), /Н-27/ — Городня — контрольно-пропускний пункт “Сеньківка” (1), /Н-27/ — Кобилянка (1), /Н-27/ — Ковпинка (1), /Н-27/ — Леньків (1), /Н-27/ — Моргуличі (1), /Н-27/ — Орлівка (1), /Н-27/ — Смяч (1), /Н-27/ — Сосниця (1), /Н-27/— Покошичі — Мезин — Курилівка (1), /Н-28/ — Півнівщина (1), /Н-28/ — Сеньківка (1), /Н-30/ – Підгірне (1), /Н-30/ — Приморськ (1), /Н-31/ – Бутенки (1), /Н-31/ — Грицаївка (1), /Н-33/ — Кароліно-Бугаз — Грибівка — Санжійка — /М-27/ (1), /Н-33/ — Приморське — Жовтий Яр — Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка (1), /Н-33/ — Сухий Лиман — /М-27/ (1), /Н.-Волинський - Старокостянтинів/ — Климентіївка (1), /Н.-Волинський - Старокостянтинів/ — Острожок (1), /НЕМІШАЄВЕ-МИКОЛАЇВКА З ПІД'ЇЗДОМ ДО с.ХМІЛЬНА/ — ДIБРОВА (1), /Набутів – Деренковець – Городище/ – слобідка Мліївська-Грузька (1), /Народичі- /Р-02// - Нове Шарне (1), /Нелипівці — Лукачівка/ — Браїлівка (1), /Немирів – Могилів-Подільський/ – Воробіївка (1), /Нова Борова - Йосипівка/ — Малин через Щербатівку, Слобідку (з під’їздом до с. Крушники) (1), /Новоолексіївка — Вашківці/ — Нова Слобода (1), /Новопетрівка – Новоганнівка – Лозуватка/ – /Н-23/ (1), /Новопетрівка — Новоганнівка — Лозуватка/ — Раєво-Олександрівка (1), /Новопілля — Красівське — Веселе — Вільне — Солдатське/ — Веселі Чумаки (1), /Новоселиця – Полуднівка/ – Рублівка (1), /Нові Санжари - Нехвороща/ - Зачепилівка (1), /Нові Санжари — Нехвороща/ — Великі Солониці (1), /Нові Санжари — Нехвороща/ — Довга Пустош (1), /Нові Санжари — Нехвороща/ — Дубина (1), /О 030214/ – Сенкевичівка – Жабче (на Боремель) (1), /О-030429/ – Заріччя (1), /О-031590/ – Клюськ – Тагачин (1), /О-041606/ - Надеждине (1), /О-130101/ — Єсаулівка (1), /О-160915/ – Ульянівка (1), /О-161117/ – /Т-16-07/ (1), /О-1702024/ - Соснівка (2), /О-180108/ - Ялинівка (1), /О-180203/ - Бишляк (1), /О-180403/ - Здовбиця - Клинці (1), /О-180403/ - Майдан (1), /О-180406/ - Ясенівка (1), /О-180407/ – Мокре - Костянець (1), /О-180409/ - Носовиця (1), /О-180416/ - Замчисько (1), /О-180504/ - Смиків (1), /О-180701/ - Заозер’я (1), /О-180701/ - Кутинок (1), /О-180702/ - Млинок (1), /О-180705/ - Котира (1), /О-180709/ - Ніговищі (1), /О-180710/ - Ждань (1), /О-180710/ - Лисичин (1), /О-180802/ - Загора (1), /О-180803/ - Степанівка (1), /О-180804/ - В'юнівщина (1), /О-180804/ - Замлинок (1), /О-180808/ - Підгайне (1), /О-180910/ - Бокшин (1), /О-180913/ - Березівка (1), /О-181005/ - Брюшків (1), /О-181005/ - Пеньків (1), /О-181114/ - Зборів (1), /О-181204/ - Посива (1), /О-181301/ - Хотин - Іващуки (1), /О-181305/ - Боратин - Зарічне (1), /О-181305/-на Берестечко Волинської обл (1), /О-181501/ - Зозів (1), /О030210 – Широке (1), /О030429/ – Добровиця – Видричі (1), /О030429/ – Подище (1), /О030430/ – Острівок (1), /О030745/ – Вілька Садівська (1), /О030849/ – Боратин – Вербаїв – Лучиці (1), /О030957/ – Заріка (1), /О030957/ – Судче – кордон республіки Білорусь (1), /О031170/ – ст. Чорторийськ (1), /О031171/ – Знамирівка (1), /О031592/ – Арсеновичі – Угли (1), /О031592/ – Калиновник (1), /О080512/ — Купріянівка — Троянди (1), /О080925/ — Мирне (1), /О080925/ — Першотравневе (1), /О080926/ — Кобильне (1), /О081030/ – Вікторівка (1), /О081238/ — Гірке (1), /О081342/ - Запасне (1), /О081343/ - Листівка - Терсянка (1), /О081452/ – Березівка (1), /О081491/ – Іванівка (1), /О081491/ – Більманка (1), /О081975/ - Салтичія (1), /О081976/ - /О081980/ (1), /О081976/ — Просторе — Квіткове (1), /О081977/ - Верхній Токмак (1), /О081977/ - Обіточне - Андріївка (1), /О082087/ – Андріївка (1), /О1717254/ — Маяківка (1), /О1719279/ — Їжаківка (1), /О220105/ – залізнична станція Матросівка (1), /О220111/ – Костирка (1), /О220111/ – Монастирське (1), /О220111/ – Степне (1), /О220120/ – Вітрове (1), /О220201/ – Дніпровське (1), /О220203/ – Барвінок (1), /О220211/ – Музиківка (1), /О220215/ – Знам'янка (1), /О220215/ – Черешеньки (1), /О220402/ – Садок (1), /О220402/ – Червоний Яр (1), /О220404/ – Сухий Ставок (1), /О220406/ – Костромка (1), /О220406/ – Чкалове (1), /О220407/ – Дмитренка (1), /О220409 / – Кам'яне (1), /О220409/ – Білоусове (1), /О220409/ – Запоріжжя (1), /О220411/ – АБЗ (1), /О220415/ – Червоне – /Т-04-03/ (2), /О22050/ – Михайлівка (1), /О220601/ – Тополине (1), /О220605/ – Новопетрівка (1), /О220610/ — межа Дніпропетровської області (1), /О220701/ — Приморське (1), /О220703/ – Привільне (1), /О220806/ – /Т-22-16/ (1), /О220901/ – Зелений Под (1), /О220904/ – Антонівка (1), /О220907/ – Красне (1), /О221003/ — Зелене (2), /О221006/ – Червоний Прапор (1), /О221007/ – Новодмитрівка Перша (1), /О221104/ – Мирне (1), /О221104/ – Новоолександрівка (1), /О221107/ – Олександрівка (1), /О221219/ – Волинське (1), /О221219/ – Слиненко (1), /О221220/ – Остапенко (1), /О221304/ – Донцове (1), /О221304/ – Партизани (1), /О221603/ – Дарівка (1), /О221603/ – Озерне (1), /О221603/ – Тарасівка (1), /О221613/ – Шевченка (1), /О221701/ – Дніпряни (1), /О221701/ – Підстепне (1), <