knumv's
office598accountant (4), administrative (4), advertising_agency (1), association (3), : 2
Andgak: 1
pogorelova84: 1
UT5QBC: 1
olehz: 1
Maturi0n: 1
SergeyKh: 1
HubMiner: 1
Skifes: 1
Mr_67: 2
andergrin: 1
Jek_Rock: 1
wheelmap_visitor: 1
Николай Корнев: 1
iWowik: 4
Alex765: 2
Something B: 1
Bodya69: 4
Marfelya: 2
Andrey Yakovenko: 1
Poliakoff Mykhailo: 1
dimonster: 1
ZeroMen: 1
mr_mapper_123: 1
Olegoriy: 1
Sami_s_uSami: 2
~Jhellico: 35
victhorvik: 2
b-jazz-bot: 2
andygol: 28
taxxxi: 1
')" onclick="ap(this)">company (123)
, coworking (1), diplomatic (6), educational_institution (8), employment_agency (2), energy_supplier (1), engineering (1), estate_agent (12), financial (2), forestry (8), government (230), insurance (16), it (10), lawyer (40), logistic (1), newspaper (5), ngo (7), notary (21), physician (1), post (1), post_office (5), religion (1), research (29), security (1), telecommunication (24), therapist (1), travel_agent (2), water_utility (3), yes (23), ПАТ Турбоатом (1),
official_name566Real Sitio de San Ildefonso (1), ІІ-Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Іванівський навчально-виховний комплекс Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області (1), Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №16 Ізюмської міської ради Харківської області (1), АК «Харківобленерго» комарівська електромайстерня (1), Адміністрація Немишлянська району Харківської міської ради (1), Акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (62), Алісівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини селища Безлюдівка (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Андріївський ліцей №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (1), Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (1), Бабаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Потапенка П.О. Харківської районної ради Харківської області (1), Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області (1), Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області (1), Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області (1), Балаклійський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Балаклійської районної ради Харківської області (1), Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (1), Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Барвінківської районної ради Харківської області (1), Безлюдівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області (1), Березівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (1), Берецький навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області (1), Бесарабівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Кегичівської районної ради Харківської області (1), Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області (1), Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Богодухівська гімназія №1 Богодухівської районної ради Харківської області (1), Богодухівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9 ”Берізка” Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області (1), Богодухівський ліцей №3 Богодухівської районної ради Харківської області (1), Борисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Д.І.Яворницького Харківської районної ради Харківської області (1), Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області (1), Бугаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області (1), Будянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Харківської районної ради Харківської області (1), Будянський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Будянської селищної ради Харківського району Харківської області (1), Будянський ліцей Південної міської ради Харківського району Харківської області (1), ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У КУП'ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ) (1), Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Васищівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Харківської районної ради Харківської області (1), Великокомишуваська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Верхньосамарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (1), Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Вижунова М. вулиця (1), Височанська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Височанська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені героя Радянського Союзу О. Л. Пшеничка (1), Власівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Кегичівської районної ради Харківської області (1), Вовківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанський ліцей №2 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчансько-Хутірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області (1), Волохово-Ярський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області (1), Волохівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Відділ митного оформлення Плетенівка митного поста Плетенівка (1), Відділ митного оформлення Піски митного поста Куп'янськ (1), Відділ митного оформлення Чугунівка митного поста Плетенівка (1), Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області (1), Відокремлений підрозділ Харків-Сортувальна колійна машинна станція № 131 (1), Вільхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Вільшанський ліцей Дворічанської селищної ради Куп'янського району Харківської області (1), В’ЯЗІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ГУБАРІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Гаврилівський навчально-виховний комплекс (дитячий садок - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області (1), Гвардійський ордена Червоної Зірки факультет військової підготовки ім. Верховної Ради України НТУ «ХПІ» (1), Григорівський навчально-виховний комплекс (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області (1), Грушинський навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області (1), Гусарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районої ради Харківської області (1), Гусарівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Балаклійської районної ради Харківської області (1), Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради Харківської області (1), Державна міграційна служба головне управління в Харківській області Шевченковський РВ в місті Харьві (1), Державна установа “Нацiональний iнститут терапії iменi Л. Т. Малої Національної академії медичних наук України” (1), Дитячий садок №4 Комунальний дошкільний (1), Добренський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Красноградської районної ради Харківської області (1), Домаський НВК "ЗНЗ - ДНЗ" Лозівської міської ради Харківської області (1), Донецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Балаклійської районної ради Харківської області (1), Дошкільний навчальний заклад (яслі-сад) №180 (1), Дошкільний навчальний заклад № 354 (1), Дошкільний навчальний заклад № 430 (1), Дошкільний навчальний заклад № 437 (1), Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (1), Елітнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Забродівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області (1), Завод железобетонных конструкций №5 (1), Загальноосвітня школа I-III ступеню №100 ім. О.С.Макаренка (1), Зачепилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області (1), Зеленогайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Землянський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області (1), Зміївський ліцей №1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області (1), Зорянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (1), КАЧАЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ О. Д. МАЙОРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КЛЕНІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БРАТЕНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 427 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №88 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №160 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УТКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКОВЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 333 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ 'ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА' (1), КОРОБОЧКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ЧКАЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КРУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Кам’янська гімназія Дворічанської районної ради Харківської області (1), Каплунівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І- ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Краснокутської районної ради Харківської області (1), Ков'язький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харьківської області (1), Козіївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (1), Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний лікарсько-фізкультурний діспансер" (1), Комунальний Заклад "Мереф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7" Мереф'янської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Івашківський ліцей" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Артільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Асіївська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Баранівський ліцей Валківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Безруківський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради" (2), Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С. Закори Зміївської районної ради Харківської області " (1), Комунальний заклад "Бугаївський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Бунаківський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Білоколодязький ліцей Вовчанської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Варварівський ліцей Вовчанської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Ватутінський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Великопроходівський ліцей" Дергачівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Високопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Власівська гімназія Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Вовчанський ліцей №1 Вовчанської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Вільхуватський ліцей Великобурлуцької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Вільчанський ліцей Вовчанської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Вільшанський ліцей" Дергачівської районної ради (1), Комунальний заклад "Геніївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області " (1), Комунальний заклад "Геніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.І.Протопопова Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Глибоківський ліцей Липецької сільської ради Харківського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Григорівський ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Г. Кисельова Великобурлуцької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Гусинополянська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Дворічнокутянський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Дергачівський ліцей № 3" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №2" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Добровільський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Довжанський ліцей" імені Героя Радянського Союзу П. Г. Стрижака Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 7 комбінованого типу Харківської міської ради" (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 34 комбінованого типу Харківської міської ради" (1), Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 352 комбінованого типу Харківської міської ради" (1), Комунальний заклад "Залиманський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Зеленогайська спеціальна школа" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Зміївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені льотчика-космонавта Ігоря Петровича Волка Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Золочівський ліцей №1" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Золочівський ліцей №2" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Золочівський ліцей №3 "Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Кам'яноярузький ліцей" Чугуївської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Кам'янський ліцей Ізюмської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Капитолівський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Катеринівський ліцей Сахновщинської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Катеринівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Козачолопанський ліцей" Дергачівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Коротичанський ліцей Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Кочетоцький ліцей" Чугуївської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Куп'янська спеціальна школа" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Лебедівська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Лиманська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Липкуватівський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"Патріот"" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Малинівський ліцей №2" Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області (1), Комунальний заклад "Малоданилівський ліцей" Малоданилівської селищної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Малорогозянський ліцей" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Мереф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" Мереф'янської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Миролюбівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Морозівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Міжшкільний ресурсний центр "Липецький МНВК" Липецької сільської ради Харківського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Нижньобишкинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Нововодолазька санаторна школа" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Новогусарівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Одноробівський ліцей" Золочівської селищної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.С. Буряка Валківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Олександрівський ліцей" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Опорна школа "Оскільський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області"" (1), Комунальний заклад "Павлівська гімназія" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області (1), Комунальний заклад "Павлівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Панютинський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Пересічанський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради" (1), Комунальний заклад "Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Подвірський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Полівська гімназія" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Просянський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Пісочинська публічна бібліотека" Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль" Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Пісочинський палац культури та мистецтв Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Роганський академічний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Рокитненський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Русько-Лозівський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Русько-Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Різниківський ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Садовський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Сахновщинський ліцей №1 Сахновщинської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Сковородинівський ліцей" імені Григорія Савича Сковороди Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Скрипаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Миколи Федоровича Паська Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Слатинський ліцей" Дергачівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Слобідський ліцей Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Слобідський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - дитячий садок " Первомайської районної державної адміністрації Харківської області" (1), Комунальний заклад "Смирнівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Сніжківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Солоницівська гімназія "Перлина"" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Солоницівський ліцей № 2" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Солоницівський ліцей №3" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Старовірівський ліцей Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Старогнилицький ліцей" Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області (1), Комунальний заклад "Старомерчицький ліцей Валківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Студенокський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Таранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героїв-широнінців Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Тимченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Токарівський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Удянський ліцей" імені Героя Радянського Союзу Угловського М.М. Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Феськівський ліцей" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Фізкультурно-оздоровчий комплекс "Мобіль" (1), Комунальний заклад "Харківська гімназія №169 Харківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №135 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського" (1), Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №136 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.Д. Говоруненка" (1), Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій" (1), Комунальний заклад "Харківська санаторна школа № 9" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа №8" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 "Ліцей мистецтв" Харківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Харківський навчально-виховний комплекс № 106 Харківської міської ради Харківської області імені В.О. Кисіля" (1), Комунальний заклад "Хатнянський ліцей Великобурлуцької селищної ради" (1), Комунальний заклад "Циркунівський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Чемужівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Червонівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад-(ясла-садок)"Первомайської районної державної адміністрації Харківської області" (1), Комунальний заклад "Чернігівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Шарівський ліцей Валківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Шатівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Шебелинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Шелудьківський ліцей імені Героя Радянського Союзу Юхима Єгоровича Кравцова Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Юрченківський ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Яковлівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад «Богодухівська загальноосвітня школа I- III ступенів №2» Богодухівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №441 комбінованого типу Харківської міської ради» (1), Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 50 Харківської міської ради» (1), Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат “Дивосвіт”» Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад «Мажарський ліцей» Кегичівської селищної ради (1), Комунальний заклад «Покотилівський ліцей №2 Височанської селищної ради Харківського району Харківської області» (1), Комунальний заклад «Чернігівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад освіти "Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області" (1), Комунальний заклад освіти "Одрадівський ліцей Олексіївської сільської ради" (1), Комунальний заклад освіти "Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради" (1), Комунальний заклад освіти "Троїцький ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області" (1), Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти «Південноміська дитяча художня школа» (1), Комунальний заклад"Станичненський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Консультативна поліклініка міської клінічної лікарні № 14 ім. проф. Л.Л.Гіршмана (1), Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Красненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Красноградська гімназія "Гранд" Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський аграрно-технічний коледж імені Ф.Я. Тимошенка (2), Красноградський аграрно-технічний фаховий коледж імені Ф.Я.Тимошенка (1), Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський навчально - виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) № 2 Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) №3 Красноградської районної ради Харківської області (1), Крисинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Богодухівської районної ради Харківської області (1), Крутоярівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Кегичівської районної ради Харківської області (1), Культурно-деловой торговый центр «ЛИРА» (1), Куп"янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Куп"янської міської ради Харківської області (1), Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя Радянського Союзу М.Ф. Хімушина Куп'янської міської ради Харківської області (1), Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Куп'янської міської ради Харківської області (1), Куп'янський навчально-виховний комплекс № 2 Куп'янської міської ради Харківської області (1), Куп’янська гімназія №1 Куп’янської міської ради Харківської області (1), Курязька виховна колонія управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Харківській області (1), Кутузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Кіндрашівський ліцей Куп'янської районної ради Харківської області (1), Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області (1), Лиманська міська територіальна громада (1), Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В.Щепкіна Харківської районної ради Харківської області (1), Липчанівський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області (1), Литовчанська початкова школа Старовірівської сільської ради Харківської області (1), Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області (1), Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області (1), Лозівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад № 8 " Лозівської міської ради Харківської області (1), Лозівський навчально-виховний комплекс №10 "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Лозівської міської ради Харківської області (1), Лук'янцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області (1), Лыжная база ХИИКС (ХНАГХ) (1), Люботинська гімназія № 1 Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" № 2 Люботинської міської ради Харківської області (1), МАТВІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), МУРАФСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Малокомишуваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області (1), Малороганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Малороганський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) Малороганської сільської ради Харківського району Харківської області (1), Манченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Медведівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Мельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Мечебилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Миколо-Комишуватський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти ) Красноградської районної ради Харківської області (1), Миронівський навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області (1), Моначинівська гімназія Кіндрашівської сільської ради (1), Мосьпанівський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області (1), Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп`янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області (1), Міловська загальноосвітня школа І - ІІІступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Міловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області (1), Міська офтальмологічна клінічна лікарня №14 імені Гіршмана (1), Наталинський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області (1), Національний науковий центр Харківський фізико-технічний інститут (1), Національний технічний університет "Харківський Політехничний Інститут" (1), Національній природний парк "Слобожанський" (1), Нововодолазький ліцей № 1 Нововодолазької селищної ради Харківської області (1), Нововодолазький ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області (1), Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області (1), Новомерчицький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області (1), Новомиколаївський навчально-виховний комплекс (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області (1), Новонадеждинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (1), Общеобразовательная школа І–ІІІ ступеней № 168 (1), Огульцівська загальноосвтіня школа І - ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Огульцівська сільська рада Валківського району Харківської області (1), Огульцівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Калинка» Огульцівської сільської ради Валківського району Харківської області (1), Огіївський навчально-виховний комплекс Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Олексіївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (1), Орджонікідзевський районний суд м. Харкова (1), Охрімівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Ощепкова А. вулиця (1), Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (1), Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради Харківської області (1), Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Первомайської міської ради Харківської області (1), Перекіпський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна Валківської районної ради Харківської області (1), Переможанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Петрівський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Красноградської районної ради Харківської області (1), Покотилівський ліцей "Промінь" Харківської районної ради Харківської області (1), Полковомикитівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області (1), Полтавська філія Комунального закладу "Панютинський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Пригожівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Пришибський навчально - виховний комплекс " загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Балаклійської районної ради Харківської області (1), Прокуратура Дзержинського району м. Харкова (1), Протопопівська гімназія Балаклійської міської ради Харківської області (1), Пункт пропуску Вовчанськ — Нежеголь митного поста Плетенівка (1), Пункт пропуску Козача Лопань — Долбіно митного поста Залізничний (1), Пункт пропуску Одноробівка — Головчино митного поста Залізничний (1), Пункт пропуску Тополі — Валуйки митного поста Куп'янськ (1), Південний ліцей Південної міської ради Харківського району Харківської області (1), Південний ліцей №2 Південної міської ради Харківського району Харківської області (1), Південний міський фізкультурно-спортивний клуб «Самбо» м.Південне (1), Південноміський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Південноміської ради Харківського району Харківської області (1), Північна Салтівка-2 (3), Пільнянський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Піско- Радьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівської селищної ради Харківської області (1), Пісочинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№3 "Теремок" Пісочинської селищної ради (1), Піщанський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Красноградської районної ради Харківської області (2), Ремонтно-транспортна станція (1), Роганська гімназія Роганської селищної ради Харківського району Харківської області (1), Российская Федерация (1), Рубіжненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Рідкодубська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області (1), Різуненківський ліцей Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області (1), САЗОНО-БАЛАНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Сахновщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Сидоренківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Сковороди Г. вулиця (1), Слобожанська гімназія №2 Зміївської районної ради Харківської області (1), Слобожанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Слобожанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Слобожанський ліцей № 1 Зміївської районної ради Харківської області (1), Сосонівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької селищної ради (1), Специализированная школа I-III ступеней №63 (1), Співаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області (1), Старосалтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя радянського союзу О. М. Щербака (1), Стрілечанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Тавежнянський навчально-виховний комплекс Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Тернівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла - садок)" Харківської районної ради Харківської області (1), Торговий центр «Барабашово» (1), УЛЬЯНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ЛБЛАСТІ (1), Украинский научно-исследовательский институт протезирования протезостроения и восстановления трудоспособности (1), Україна (1), Управління Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Харківській області (1), Управління Пенсійного фонду України в Фрунзенському районі м. Харкова (1), Усадьба в Первухинке (1), Учебно-воспитательный комплекс "Школа І ступени - дошкольное учреждение" компенсирующего санаторного типу №182 (1), ХІМАВТОМАТИКА, ХАРКІВСЬКЕ ДОСЛІДНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО АВТОМАТИКИ, ЗАТ (1), ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №140 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Харкiвська загальноосвiтня школа I-III ступенiв № 36 (1), Харків 172 Міське відділення поштового зв'язку Поштамт - Центр поштового зв‘язку №1 Харківська дирекція Українського державного підприємства поштового звязку "Укрпошта" (1), Харків 46 Міське відділення поштового зв'язку Поштамт - Центр поштового зв‘язку №1 Харківська дирекція Українського державного підприємства поштового звязку "Укрпошта" (1), Харків 75 Міське відділення поштового зв'язку Поштамт - Центр поштового зв‘язку №1 Харківська дирекція Українського державного підприємства поштового звязку "Укрпошта" (1), Харківська вечірня школа № 37 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія № 163 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія № 83 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія №23 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія №34 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа I-II ступенів №79 (1), Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №153 (1), Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 (1), Харківська загальноосвітня школа І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІII cтупенів №37 Харківської міської ради харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №81 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 127 імені Г.К.Жукова Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 146 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 59 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 67 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №102 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №117 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №129 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №131 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №150 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №154 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська медична академія післядипломної освіти. Кафедра офтальмології (1), Харківська спеціалізована школа I-III ступеню №3 (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 132 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 99 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №50 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський дитячо-юнацький клуб моряків Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський електромеханічний завод (1), Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський машинобудівнийй завод «Світло шахтаря» (1), Харківський міський центр реінтеграції бездомних осіб (1), Харківський навчально-виховний комплекс № 179 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський навчально-виховний комплекс №45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський національний автомобільно-дорожній університет (1), Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва (1), Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди (1), Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка. (1), Харківський національний університет внутрішніх справ (1), Харківський приватний навчально-виховний комплекс "Ліцей Професіонал" Харківської області (1), Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (1), Харківський технологічний ліцей №9 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (1), Харківський інститут банківської справи (1), Харьковский автотранспортный техникум (1), Харьковский индустриально-педагогический техникум (1), Харьківська міська клінічна лікарня №27 (1), Харьківський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції міста Харкова (1), Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (1), ЧУГУЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ЧУГУЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ЧУГУЇВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ГІМНАЗІЯ № 5 ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), ЧУГУЇВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №6 ІМЕНІ ТРИЧІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І.М.КОЖЕДУБА ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Чепільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Чистоводівський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області (1), Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Чугуївської міської ради Харківської області (1), Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області (1), Чугуївська спостережна станція НДІ астрономії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (1), Чугуївський навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" № 8 Чугуївської міської ради Харківської області (1), Чугуївський районний териториальний центр комплектування та соціальної підтримки (1), ШАРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Шебелинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Шевченківський ліцей Шевченківської селищної ради Куп’янського району Харківської області (1), Шевченківський ліцей №1 Шевченківської селищної ради Куп’янського району Харківської області (1), Шелестівський ліцей Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області (1), Шестаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (1), Шляхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (2), Юліївська установка комплексної підготовки газу (1), Юрія Гагаріна вулиця (1), Ягіднянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області (1), арківський навчально-виховний комплекс №74 Харківської міської ради Харківської області (1), вул. Дружби Народів 206 (3), комунальний заклад "Старовірівська гімназія Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області" (1), опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області (1),
official_name:ar2الاتحاد الروسي (1), مقاطعة شقوبية (1),
official_name:ast1Federación Rusa (1),
official_name:be3Правінцыя Сеговія (1), Расійская Федэрацыя (1), Цэнтральная ФА (1),
official_name:cs1Ruská federace (1),
official_name:de2Nationale Technische Universität „Polytechnisches Institut Charkiw“ (1), Russische Föderation (1),
official_name:en64Joint Stock Company "State Savings Bank of Ukraine" (62), National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute" (1), Russian Federation (1),
official_name:eo1Rusa Federacio (1),
official_name:es1Federación Rusa (1),
official_name:et1Venemaa Föderatsioon (1),
official_name:fi1Venäjän Federaatio (1),
official_name:fr1Fédération de Russie (1),
official_name:nl1Russische Federatie (1),
official_name:pl1Federacja Rosyjska (1),
official_name:pt1Federação Russa (1),
official_name:ru21Администрация Немышлянского района Харьковского городского совета (1), Высочанская общеобразовательная школа I-III ступеней №2 (1), Высочанская специализированная общеобразовательная школа I-III ступеней №1 имени героя Советского Союза О. Л. Пшеничко (1), Государственная налоговая инспекция Киевскго района г.Харьков (1), Красноармейская улица (2), Красноградское учреждение общего среднего образования I-III ступеней №1 им.А.И. Копыленко Красноградского районного совета Харьковской области (1), Национальный природный парк "Слобожанский" (1), Национальный технический университет "Харьковский Политехнический Институт" (1), Общежитие №5 Харьковского Национального Юридического Университета имени Ярослава Мудрого (1), Российская Федерация (1), Управление Государственной автомобильной инспекции ГУМВД Украины в Харьковской области (1), Управление Пенсионного фонда Украины в Фрунзенском районе г. Харькова (1), Харьковская гимнизия №23 Харьковского городского совета Харьковской области (1), Харьковская городская клиническая больница №27 (1), Харьковская областная клиническая психиатрическая больница № 3 (1), Харьковская общеобразовательная школа I-III ступеней № 61 Харьковского городского совета Харьковской области имени Героя Советского Союза Ивана Танкопия (1), Харьковская общеобразовательная школа I-III ступеней №5 (1), Харьковская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №7 (1), Харьковский детско-юношеский клуб моряков Харьковского городского совета Харьковской области (1), Харьковский национальный педагогический университет имени Григория Сковороды (1),
official_name:sk1Ruská federácia (1),
official_name:sl1Ruska federacija (1),
official_name:sv1Ryska Federationen (1),
official_name:uk449ІІ-Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Іванівський навчально-виховний комплекс Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області (1), Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області (1), Акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (62), Алісівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Андріївський ліцей №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (1), Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (1), Бабаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Потапенка П.О. Харківської районної ради Харківської області (1), Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області (1), Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області (1), Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області (1), Балаклійський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Балаклійської районної ради Харківської області (1), Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (1), Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Барвінківської районної ради Харківської області (1), Безлюдівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області (1), Березівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (1), Берецький навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області (1), Бесарабівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Кегичівської районної ради Харківської області (1), Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області (1), Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Богодухівська гімназія №1 Богодухівської районної ради Харківської області (1), Богодухівський ліцей №3 Богодухівської районної ради Харківської області (1), Борисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Д.І.Яворницького Харківської районної ради Харківської області (1), Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області (1), Бугаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області (1), Будянський ліцей Південної міської ради Харківського району Харківської області (1), Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Васищівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Харківської районної ради Харківської області (1), Великокомишуваська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Верхньосамарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (1), Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Власівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Кегичівської районної ради Харківської області (1), Вовківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчанський ліцей №2 Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вовчансько-Хутірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області (1), Волохово-Ярський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області (1), Волохівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Вільхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Вільшанський ліцей Дворічанської селищної ради Куп'янського району Харківської області (1), В’ЯЗІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ГУБАРІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Гаврилівський навчально-виховний комплекс (дитячий садок - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області (1), Григорівський навчально-виховний комплекс (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області (1), Грушинський навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області (1), Гусарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районої ради Харківської області (1), Гусарівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Балаклійської районної ради Харківської області (1), Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради Харківської області (1), Державна міграційна служба головне управління в Харківській області Шевченковський РВ в місті Харьві (1), Добренський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Красноградської районної ради Харківської області (1), Донецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Балаклійської районної ради Харківської області (1), Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (1), Елітнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Забродівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області (1), Зачепилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області (1), Зеленогайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Землянський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області (1), Зміївський ліцей №1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області (1), Зорянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (1), КАЧАЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ О. Д. МАЙОРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КЛЕНІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БРАТЕНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), КОРОБОЧКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ЧКАЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КРУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Кам’янська гімназія Дворічанської районної ради Харківської області (1), Каплунівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І- ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Краснокутської районної ради Харківської області (1), Ков'язький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харьківської області (1), Козіївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (1), Комунальний Заклад "Мереф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7" Мереф'янської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Івашківський ліцей" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Артільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Асіївська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Баранівський ліцей Валківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Безруківський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради" (2), Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С. Закори Зміївської районної ради Харківської області " (1), Комунальний заклад "Бугаївський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Бунаківський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Білоколодязький ліцей Вовчанської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Варварівський ліцей Вовчанської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Ватутінський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Великопроходівський ліцей" Дергачівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Високопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Власівська гімназія Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Вовчанський ліцей №1 Вовчанської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Вільхуватський ліцей Великобурлуцької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Вільчанський ліцей Вовчанської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Вільшанський ліцей" Дергачівської районної ради (1), Комунальний заклад "Геніївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області " (1), Комунальний заклад "Геніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.І.Протопопова Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Григорівський ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Г. Кисельова Великобурлуцької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Гусинополянська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Дворічнокутянський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Дергачівський ліцей № 3" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №2" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Добровільський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Довжанський ліцей" імені Героя Радянського Союзу П. Г. Стрижака Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 7 комбінованого типу Харківської міської ради" (1), Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 352 комбінованого типу Харківської міської ради" (1), Комунальний заклад "Залиманський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Зеленогайська спеціальна школа" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Зміївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені льотчика-космонавта Ігоря Петровича Волка Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Золочівський ліцей №1" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Золочівський ліцей №2" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Золочівський ліцей №3 "Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Кам'яноярузький ліцей" Чугуївської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Кам'янський ліцей Ізюмської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Капитолівський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Катеринівський ліцей Сахновщинської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Катеринівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Козачолопанський ліцей" Дергачівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Коротичанський ліцей Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Куп'янська спеціальна школа" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Лебедівська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Лиманська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Липкуватівський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Малинівський ліцей №2" Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області (1), Комунальний заклад "Малоданилівський ліцей" Малоданилівської селищної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Малорогозянський ліцей" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Мереф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" Мереф'янської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Миролюбівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Морозівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Міжшкільний ресурсний центр "Липецький МНВК" Липецької сільської ради Харківського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Нижньобишкинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Нововодолазька санаторна школа" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Новогусарівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Одноробівський ліцей" Золочівської селищної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.С. Буряка Валківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Олександрівський ліцей" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Опорна школа "Оскільський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області"" (1), Комунальний заклад "Павлівська гімназія" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області (1), Комунальний заклад "Павлівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Панютинський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Пересічанський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради" (1), Комунальний заклад "Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Подвірський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Полівська гімназія" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Просянський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль" Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради" (1), Комунальний заклад "Роганський академічний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Рокитненський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Русько-Лозівський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Русько-Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Різниківський ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Садовський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Сахновщинський ліцей №1 Сахновщинської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Сковородинівський ліцей" імені Григорія Савича Сковороди Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Скрипаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Миколи Федоровича Паська Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Слатинський ліцей" Дергачівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Слобідський ліцей Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Слобідський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - дитячий садок " Первомайської районної державної адміністрації Харківської області" (1), Комунальний заклад "Смирнівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Солоницівська гімназія "Перлина"" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Солоницівський ліцей № 2" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Солоницівський ліцей №3" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Старовірівський ліцей Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Старомерчицький ліцей Валківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Студенокський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Таранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героїв-широнінців Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Тимченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Токарівський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Удянський ліцей" імені Героя Радянського Союзу Угловського М.М. Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Феськівський ліцей" Золочівської селищної ради (1), Комунальний заклад "Харківська гімназія №169 Харківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №135 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського" (1), Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №136 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.Д. Говоруненка" (1), Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій" (1), Комунальний заклад "Харківська санаторна школа № 9" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа №8" Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 "Ліцей мистецтв" Харківської міської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Харківський навчально-виховний комплекс № 106 Харківської міської ради Харківської області імені В.О. Кисіля" (1), Комунальний заклад "Хатнянський ліцей Великобурлуцької селищної ради" (1), Комунальний заклад "Циркунівський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Чемужівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Червонівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад-(ясла-садок)"Первомайської районної державної адміністрації Харківської області" (1), Комунальний заклад "Чернігівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Шарівський ліцей Валківської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Шатівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад "Шебелинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Шелудьківський ліцей імені Героя Радянського Союзу Юхима Єгоровича Кравцова Зміївської районної ради Харківської області" (1), Комунальний заклад "Юрченківський ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області" (1), Комунальний заклад "Яковлівський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат “Дивосвіт”» Харківської обласної ради (1), Комунальний заклад «Мажарський ліцей» Кегичівської селищної ради (1), Комунальний заклад «Покотилівський ліцей №2 Височанської селищної ради Харківського району Харківської області» (1), Комунальний заклад «Чернігівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області (1), Комунальний заклад освіти "Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області" (1), Комунальний заклад освіти "Одрадівський ліцей Олексіївської сільської ради" (1), Комунальний заклад освіти "Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради" (1), Комунальний заклад освіти "Троїцький ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області" (1), Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти «Південноміська дитяча художня школа» (1), Комунальний заклад"Станичненський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" (1), Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Красненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Красноградська гімназія "Гранд" Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський аграрно-технічний фаховий коледж імені Ф.Я.Тимошенка (1), Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський навчально - виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) № 2 Красноградської районної ради Харківської області (1), Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) №3 Красноградської районної ради Харківської області (1), Крисинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Богодухівської районної ради Харківської області (1), Крутоярівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Кегичівської районної ради Харківської області (1), Куп"янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Куп"янської міської ради Харківської області (1), Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя Радянського Союзу М.Ф. Хімушина Куп'янської міської ради Харківської області (1), Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Куп'янської міської ради Харківської області (1), Куп'янський навчально-виховний комплекс № 2 Куп'янської міської ради Харківської області (1), Куп’янська гімназія №1 Куп’янської міської ради Харківської області (1), Кутузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Кіндрашівський ліцей Куп'янської районної ради Харківської області (1), Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області (1), Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В.Щепкіна Харківської районної ради Харківської області (1), Липчанівський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області (1), Литовчанська початкова школа Старовірівської сільської ради Харківської області (1), Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області (1), Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області (1), Лозівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад № 8 " Лозівської міської ради Харківської області (1), Лозівський навчально-виховний комплекс №10 "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Лозівської міської ради Харківської області (1), Лук'янцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області (1), Люботинська гімназія № 1 Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Люботинської міської ради Харківської області (1), Люботинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" № 2 Люботинської міської ради Харківської області (1), МАТВІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), МУРАФСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Малокомишуваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області (1), Малороганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Малороганський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) Малороганської сільської ради Харківського району Харківської області (1), Манченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Медведівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Мельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Мечебилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Миколо-Комишуватський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти ) Красноградської районної ради Харківської області (1), Миронівський навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області (1), Моначинівська гімназія Кіндрашівської сільської ради (1), Мосьпанівський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області (1), Міловська загальноосвітня школа І - ІІІступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Міловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області (1), Наталинський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області (1), Нововодолазький ліцей № 1 Нововодолазької селищної ради Харківської області (1), Нововодолазький ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області (1), Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області (1), Новомерчицький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області (1), Новомиколаївський навчально-виховний комплекс (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області (1), Новонадеждинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (1), Огульцівська загальноосвтіня школа І - ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Огіївський навчально-виховний комплекс Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Олексіївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (1), Охрімівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (1), Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради Харківської області (1), Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Первомайської міської ради Харківської області (1), Перекіпський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна Валківської районної ради Харківської області (1), Переможанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Петрівський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Красноградської районної ради Харківської області (1), Покотилівський ліцей "Промінь" Харківської районної ради Харківської області (1), Полковомикитівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області (1), Полтавська філія Комунального закладу "Панютинський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області (1), Пригожівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (1), Пришибський навчально - виховний комплекс " загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Балаклійської районної ради Харківської області (1), Протопопівська гімназія Балаклійської міської ради Харківської області (1), Південний ліцей Південної міської ради Харківського району Харківської області (1), Південний ліцей №2 Південної міської ради Харківського району Харківської області (1), Південноміський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Південноміської ради Харківського району Харківської області (1), Пільнянський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Піско- Радьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівської селищної ради Харківської області (1), Піщанський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Красноградської районної ради Харківської області (1), Роганська гімназія Роганської селищної ради Харківського району Харківської області (1), Російська Федерація (1), Рубіжненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області (1), Рідкодубська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області (1), Різуненківський ліцей Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області (1), САЗОНО-БАЛАНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Сахновщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Сидоренківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Слобожанська гімназія №2 Зміївської районної ради Харківської області (1), Слобожанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (1), Слобожанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Слобожанський ліцей № 1 Зміївської районної ради Харківської області (1), Сніжківська загальноосвітня школа І-Ш ступенів Валківської районної ради Харківської області (1), Сосонівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької селищної ради (1), Співаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області (1), Стрілечанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Тавежнянський навчально-виховний комплекс Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Тернівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла - садок)" Харківської районної ради Харківської області (1), УЛЬЯНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ЛБЛАСТІ (1), ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №140 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Харківська вечірня школа № 37 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія № 163 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія № 83 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія №23 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія №34 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №81 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 127 імені Г.К.Жукова Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 146 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 59 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 67 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №102 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №117 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №129 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №131 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №150 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №154 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська обласна клінічна психіатрична лікарня №3 (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 132 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 99 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №50 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський навчально-виховний комплекс № 179 Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський навчально-виховний комплекс №45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області (1), Харківський приватний навчально-виховний комплекс "Ліцей Професіонал" Харківської області (1), Харківський технологічний ліцей №9 Харківської міської ради Харківської області (1), Харьківський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції міста Харкова (1), Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області (1), Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (1), Центральний ФО (1), ЧУГУЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ЧУГУЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ЧУГУЇВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ГІМНАЗІЯ № 5 ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), ЧУГУЇВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №6 ІМЕНІ ТРИЧІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І.М.КОЖЕДУБА ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Чепільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Чистоводівський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області (1), Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Чугуївської міської ради Харківської області (1), Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області (1), Чугуївський навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" № 8 Чугуївської міської ради Харківської області (1), ШАРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Шебелинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області (1), Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області (1), Шевченківський ліцей Шевченківської селищної ради Куп’янського району Харківської області (1), Шелестівський ліцей Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області (1), Шестаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (1), Шляхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області (2), Ягіднянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області (1), комунальний заклад "Старовірівська гімназія Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області" (1), опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області (1),
official_name:yi1רוסישע פֿעדעראַציע (1),
official_name:zh1俄罗斯联邦 (1),
official_name:zh-Hans1俄罗斯联邦 (1),
official_name:zh-Hant1俄羅斯聯邦 (1),
official_short_type24КТП (1), ПС (1), РП (2), ТП (19), ЦТП (1),
official_status31ru:город (1), ru:городской округ (4), ru:муниципальный район (4), ru:область (1), ru:сельское поселение (5), ru:федеральный округ (2), відділ митного оформлення (3), митний пост (7), пункт пропуску (4),
official_status:ru24двусторонний автомобильный пункт пропуска (2), межгосударственный автомобильный пункт пропуска (4), международный автомобильный пункт пропуска (2), местный автомобильный пункт пропуска (2), отдел таможенного оформления (3), пункт пропуска (4), таможенный пост (7),
official_status:uk24відділ митного оформлення (3), двосторонній автомобільний пункт пропуску (2), митний пост (7), міждержавний автомобільний пункт пропуску (4), міжнародний автомобільний пункт пропуску (2), місцевий автомобільний пункт пропуску (2), пункт пропуску (4),
oktmo:user214620000 (1), 75000000 (1),
old:name1Ін-Тайм № 1 (1),
old_addr:street1Губкіна вулиця (1),
old_amenity1hospital (1),
old_name21601-й Жовтневий в’їзд (2), 1-й Матросова в'їзд (1), 1-й Мічуріна в’їзд (1), 1-й Петровського в’їзд (3), 1-й Тіняковський провулок (2), 1-ї Кінної Армії вулиця (5), 10 років Жовтню вулиця (1), 10 років Жовтню провулок (1), 10 років Жовтню проїзд (1), 17-го Партз’їзду вулиця (3), 17-го Партз’їзду провулок (3), 2-й Жовтневий в’їзд (2), 2-й Костянтина Калініна в’їзд (2), 2-й Матросова в'їзд (1), 2-й Мічуріна в’їзд (1), 2-й Петровського в’їзд (1), 2-й Тіняковський провулок (2), 2-ї П’ятирічки вулиця (5), 20 років Жовтню вулиця (1), 20 років Жовтню провулок (1), 25-го Партз’їзду вулиця (2), 3-й Мічуріна в’їзд (1), 3-й Паризької Комуни в’їзд (1), 4-ї П''ятирічки вулиця (1), 40 років Жовтню вулиця (2), 40 років Жовтню провулок (1), 50 років СРСР вулиця (5), 50-річчя ВЛКСМ проспект (15), 50-річчя СРСР проспект (20), 60 років ВЛКСМ вулиця (1), 70 років Жовтня (2), Dudkovka;Doudkovka;Dudkowka (1), Duty Free Goptovka (1), III Інтернаціоналу вулиця (4), In time (1), UniCredit Bank (11), Єлізарова вулиця (6), Івана Дубового провулок (2), Івана Кулика в’їзд (3), Іванівський провулок (3), Ілліча (2), Ілліча вулиця (2), Ілліча провулок (2), Ілліча проспект (14), Іллічівка (2), Ін Тайм (1), Інтайм (1), Інтернаціональне (2), АФР-2 (1), Анрі Барбюса вулиця (3), Артема в'їзд (1), Артема вулиця (13), Артема провулок (6), Артемівка (4), Астрономічна вулиця (5), Ахтирська вулиця (3), Бабушкіна вулиця (1), Бадаєва вулиця (2), Бакалова вулиця (1), Бакинських Комісарів вулиця (1), Бакуліна вулиця (2), Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 (1), Бауманська вулиця (2), Безлюдівська поліклініка (1), Бессарабівка (1), Благоєва вулиця (2), Блюхера вулиця (14), Богодухівський колегіум №2 (1), Богунського вулиця (2), Богунського провулок (2), Будинок поміщика А.І. Ковалівського (1), Будьонного вулиця (3), Будьонного провулок (3), Будьоного вулиця (4), Будянська вулиця (1), Буздаліна вулиця (2), Бідила площа (2), Білгородський узвіз (2), Білоколодязький навчально-виховний комплекс (1), Більшовик (2), Більшовицька вулиця (2), Більшовицький провулок (2), Ванди Василевської вулиця (3), Ванди Василевської в’їзд (2), Ванди Василевської провулок (2), Ватутіна провулок (1), Введенское (2), Великобурлуцький відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області (1), Весніна узвіз (2), Височиненка вулиця (2), Войкова вулиця (4), Володарського вулиця (9), Володарського провулок (5), Володарівка (1), Воровського (2), Воровського вулиця (6), Воровського провулок (2), Воронцова О. П. вулиця (1), Ворошилова вулиця (2), Віктора Цоя вулиця;Артема вулиця (2), Гагаріна в'їзд (1), Гагаріна вулиця (1), Гайдара провулок (2), Гамарника вулиця (10), Гамарника провулок (2), Ганни вулиця (2), Гастелло вулиця (1), Генерала Костенка вулиця;Ватутіна вулиця (3), Герцена вулиця;Herzen Street (1), Горького вулиця (5), Грузское (2), Губкомівська вулиця (2), Дацька вулиця (2), Демченка вулиця (2), Дем’яна Бєдного вулиця (2), Деповський провулок (1), Джерельний провулок (1), Дзержинского улица (2), Дзержинського вулиця (3), Дзержинського провулок (1), Димитрова (2), Димитрова вулиця (5), Дніпродзержинська єпархія Української православної церкви (1), Дніпропетровська вулиця (3), Дніпропетровський провулок (2), Дніпропетровський проїзд (2), Доброивановка и Егоровка (2), Доброхотова вулиця (2), Довгалівська вулиця (8), Довгалівський в’їзд (1), Дригала провулок (2), Дружби вулиця;Ульянівська вулиця (2), Дімітрова вулиця (7), Дімітрова площа (3), Дімітрова провулок (3), Енгельса вулиця (11), Енгельса провулок (1), Енгельса проїзд (1), Естонських Стрільців вулиця (2), Желєзнякова вулиця (4), Жовтень (2), Жовтнева (1), Жовтнева вулиця (44), Жовтнева площа (3), Жовтневе (30), Жовтневе Друге (2), Жовтневий в’їзд (1), Жовтневий провулок (9), Жовтневий район (1), Жовтневої Революції вулиця (16), Жовтневої Революції в’їзд (2), Жовтневої революції вулиця (3), Жовтня вулиця (1), Жовтня площа (5), Жовтня провулок (1), Жукова вулиця (2), Заводу Комсомолець вулиця (4), Загорський провулок (2), Зеленського вулиця (2), Зоріна вулиця (4), Зої Космодем'янської вулиця (5), Иванова улица (3), Ин Тайм (1), Ин тайм 3 (1), Ин тайм 40 (1), Ин-тайм #20 (1), К. І. Богданова вулиця (1), К. Шитіва вулиця (2), Калініна вулиця (16), Калініна в’їзд (2), Калініна провулок (1), Калінінградська вулиця (2), Калінінградський провулок (2), Карла Лібкнехта (1), Карла Лібкнехта вулиця (8), Карла Лібкнехта провулок (3), Карла Маркса вулиця (21), Карла Маркса в’їзд (1), Карла Маркса площа (5), Карла Маркса провулок (2), Квіткова вулиця (1), Клапцова вулиця (9), Клеменівський провулок (2), Козлова вулиця (2), Колгоспна вулиця (13), Колгоспний провулок (4), Колективістів вулиця (1), Колективістів провулок (1), Коллонтай провулок (1), Командарма Корка вулиця (6), Командарма Уборевича вулиця (6), Комарова вулиця (1), Комсомолець (2), Комсомольска вулиця (1), Комсомольська вулиця (24), Комсомольська площа (1), Комсомольське (12), Комсомольське шосе (12), Комсомольський провулок (4), Комунар (5), Комунарка (2), Комунарний провулок (1), Комунарське (2), Комунарів провулок (1), Комуни вулиця (2), Комуніст (2), Комуністична вулиця (1), Комуністичний провулок (1), Комінтерн (2), Комінтерна вулиця (1), Комінтерна провулок (3), Комінтерну вулиця (2), Комінтернівська вулиця (1), Контора управляючого (1), Конторська вулиця;Червоножовтнева вулиця (5), Корчагінців вулиця (1), Косіора провулок (2), Косіора проспект (15), Котлова вулиця (22), Котовського (2), Котовського вулиця (11), Котовського в’їзд (2), Котовського провулок (5), Кравцова вулиця (2), Красна вулиця (1), Краснодонська вулиця (2), Краснодонський провулок (4), Краснолиманська міська територіальна громада (1), Краснолиманський район (1), Красный Кут (2), Красіна вулиця (3), Крейсера Аврора вулиця (2), Кривомазова вулиця (3), Кривомазова провулок (2), Крупської (1), Крупської вулиця (16), Крупської набережна (2), Крупської провулок (3), Кубанський в'їзд (1), Кубасова вулиця (2), Куйбишева вулиця (11), Куйбишева провулок (5), Кулинария (1), Культкомівський в’їзд (2), Культкомівський провулок (2), Курський в'їзд (1), Куусінська вулиця (1), Кіквідзе вулиця (2), Кіквідзе провулок (2), Кірова (2), Кірова вулиця (29), Кірова в’їзд (1), Кірова площа (3), Кірова провулок (8), Кірова проїзд (1), Кірове (2), Лазо вулиця (2), Латиських Червоних Стрільців вулиця (2), Лафарга провулок (5), Ленина улица (1), Леніна вулиця (77), Леніна вулиця;Lenina Street;Lenin Street (1), Леніна площа (4), Леніна провулок (3), Леніна проспект (28), Леніна улица (1), Ленінградська вулиця (9), Ленінградський провулок (1), Ленінка (4), Ленінська вулиця (3), Ленінське (4), Леніні вулиця (1), Лермонтова вулиця (1), Лозовая-Азовская (1), Ломоносова тупик (1), Лукойл (1), Луначарського вулиця (2), Лібкнехта вулиця (1), Лісова вулиця (2), МЕРЕФ`ЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ №4 (1), Майська вулиця (3), Майський в'їзд (1), Майський провулок (1), Мануїлівка (1), Манюшко в’їзд (1), Марини Раскової провулок (2), Марины Расковой улица (1), Марселя Кашена вулиця (5), Маршала Жукова вулиця (3), Маршала Жукова проспект (12), Матросова вулиця (1), Матюхіна вулиця (2), Маяковського вулиця (2), Межлаука вулиця (2), Мелихівка (2), Мельникова вулиця (5), Менжинського вулиця (2), Механізаторська (2), Механізаторська вулиця (4), Микити Ізотова вулиця (2), Моріса Тореза вулиця (2), Московия;Русское Царство;Российская Империя;Российская Советская Федеративная Социалистическая Республика (1), Московська вулиця (1), Московський в'їзд (1), Муранова вулиця (10), Муранова провулок (2), Міліціонера вулиця (2), Міліціонера проїзд (2), Мічуріна вулиця (3), Наріманова вулиця (8), Невського вулиця (1), Нехаєнка вулиця (4), Новаторський в’їзд (2), Новобелгород (2), Новоборисоглебск (2), Нововодолазька гімназія (1), Нововодолазька міжрайонна податкова інспекція (1), Нововодолазька районна лікарня (1), Новокомсомольское озеро (1), Новокомсомольська вулиця (2), Новокомсомольське (2), Новопокровское (2), Новопролетарська вулиця (2), Новосергеевка (2), Ногіна провулок (2), Огульцi (1), Окорокова вулиця (2), Октябрське (2), Октябырьский проулок (1), Олега Кошового вулиця (1), Олександра Ульянова вулиця (2), Олени Стасової вулиця (5), Ольминського вулиця (1), Ольшанка (2), Орджонікідзе вулиця (4), Орджонікідзе площа (3), Орджонікідзе проспект (8), Орлятко (1), Островського вулиця (4), Островського в’їзд (4), Островського провулок (2), Павла Дибенка вулиця (2), Павла Дибенка провулок (2), Павла Лебедєва вулиця (2), Павліка Морозова вулиця (3), Панцерника Потьомкін вулиця (7), Папаніна вулиця (1), Паризької Комуни вулиця (11), Парк Артёма (1), Парк Шевченка (1), Партизанська вулиця (2), Пархоменка вулиця (7), Пархоменка провулок (5), Пасіонарії узвіз (5), Пересічна (4), Першотравневе (1), Першої Маївки провулок (2), Петра Войкова вулиця (1), Петра Слинька вулиця (4), Петровського вулиця (9), Петровського в’їзд (3), Петровського провулок (1), Петрівка (2), Петрівське (10), Плетенівка — Магістральний (1), Плеханівська вулиця (2), Плеханівський в’їзд (1), Плеханівський провулок (3), Площа Повстання (1), Повстання площа (1), Повстання провулок (4), Польова вулиця (1), Померки вулиця (4), Постишева вулиця (2), Постишева проспект (12), Постишєва вулиця (1), Посівкомівська вулиця (2), Потьомкіна вулиця (2), Правда (2), Правди вулиця (8), Правди провулок (2), Правди проспект (22), Правдинська вулиця (3), Приколотный (1), Примакова вулиця (8), Пролетар (1), Пролетарка (2), Пролетарська вулиця (9), Пролетарськая (1), Пролетарське (8), Пролетарський провулок (11), Пролетарський узвіз (2), Профінтерн (2), Профінтерну вулиця (2), Пятерочка;Вопак (1), Північна вулиця (7), Піонер (2), Піонера в’їзд (4), Піонерська вулиця (11), Піонерське (2), Піонерський провулок (1), Радгоспна вулиця (10), Радгоспне (9), Радгоспний провулок (6), Раднаркомівська вулиця (4), Радянська (7), Радянська вулиця (41), Радянська площа (1), Радянське (6), Радянський в’їзд (3), Радянський провулок (11), Радянської України вулиця (1), Райкомівська вулиця (2), Райффайзен Банк Аваль (18), Ревкомівська вулиця (2), Ревкомівський провулок (2), Реводарівка (2), Революційне (2), Революції вулиця (7), Революції площа (3), Революції провулок (4), Революції проспект (5), Рождественский (2), Рози Люксембург вулиця (9), Рози Люксембург майдан (8), Рози Люксембург провулок (1), Ростов вулиця (1), Ростовська вулиця (3), Руднєва вулиця (10), Руднєва в’їзд (2), Руднєва майдан (6), Руднєва провулок (3), Рябухине (2), Річна вулиця (1), Річний провулок (1), Сад "Металіст" (1), Садова вулиця (2), Садовий провулок (1), Сакко і Ванцетті вулиця (2), Самеровський провулок (4), Сапельника провулок (1), Саянський в'їзд (1), Свердлова вулиця (7), Свердлова провулок (2), Селявкіна вулиця (2), Сербиченка вулиця (2), Середня вулиця (1), Серп і Молот вулиця (2), Серп і Молот провулок (2), Синельникова вулиця (2), Синолицевка (2), Скрипника вулиця (2), Советская улица (1), Совєтське (2), Соколова вулиця (6), Соцзмагання (3), Соціалістична вулиця (4), Соціалістичний провулок (4), Союзна вулиця (3), Союзний провулок (2), Спортивна вулиця (1), Столєтова вулиця (2), Східна вулиця (1), Сіверса вулиця (2), Сіверса в’їзд (2), Сімнадцятого Партз’їзду провулок (2), Сімнадцятого партз’їзду вулиця (4), Тарханівський провулок (2), Тевелєва (1), Тевелєва вулиця (3), Тевелєва в’їзд (4), Тевелєва провулок (2), Тельмана вулиця (6), Тельмана провулок (4), Технікум молочної промисловості (1), Тимурівців (1), Тимурівців вулиця (12), Тинякова вулиця (2), Толстого вулиця (1), Тореза Мориса вулиця (1), Тухачевського вулиця (4), Тімірязєва в'їзд (1), Тімірязєва вулиця (1), Улица Ленина (1), Уляна (2), Улянівка (4), Уральський в'їзд (3), Урицького вулиця (10), Урицького провулок (3), Фабріціуса вулиця (2), Фелікса Дзержинського вулиця (1), Францева вулиця (2), Фрунзе (2), Фрунзе вулиця (19), Фрунзе в’їзд (2), Фрунзе провулок (2), Фрунзе проспект (18), Фурманова вулиця (5), Фурманова в’їзд (2), Фурманова провулок (1), Халтуріна вулиця (1), Халтуріна узвіз (2), Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат (1), Харківський коксовий завод (1), Хімчистка (2), Цюрупи вулиця (3), Чайковського в'їзд (3), Чайковського провулок (4), Чапаєва (2), Чапаєва вулиця (17), Чапаєва в’їзд (2), Чапаєва набережна (2), Чапаєва провулок (5), Чапаєва проїзд (1), Чапаєве (4), Чапаєвка (2), Червона Гусарівка (2), Червона Нива (2), Червона Перемога (2), Червона Поляна (2), Червона площа (2), Червоне Знамено (2), Червоний Донець (4), Червоний Жовтень (2), Червоний Оскіл (1), Червоний Прапор (2), Червоний Степ (2), Червоний Шахтар (3), Червоний Яр (1), Червоний Яр вулиця (2), Червоних Партизан вулиця (3), Червоних Старшин вулиця (3), Червоноармійська вулиця (25), Червоноармійське (4), Червоноармійське Друге (2), Червоноармійське Перше (2), Червоноармійський в'їзд (1), Червоноармійський в’їзд (3), Червоноармійський провулок (5), Червонобаварська вулиця (2), Червоного Жовтня вулиця (2), Червоного Козацтва вулиця (2), Червоного Льотчика вулиця (2), Червоного Міліціонера вулиця (6), Червоного Міліціонера в’їзд (1), Червоного Партизана вулиця (2), Червоного Прапору вулиця (2), Червоного Прапору провулок (1), Червоножовтнева вулиця (4), Червонозаводська вулиця (1), Червонозаводський район (1), Червонознаменна вулиця (2), Червонозірська вулиця (5), Червонопартизанська вулиця (3), Червонопартизанський провулок (2), Червонопартизанський проїзд (2), Червоноплугатарський провулок (1), Червонопрапорна вулиця (4), Червонопрапорний провулок (2), Червоноселищна вулиця (3), Червоностудентський в’їзд (2), Червонофлотська вулиця (2), Червоношахтарський провулок (1), Червоношкільна набережна (10), Червоношляховий провулок (2), Червоної Зірки вулиця (3), Чехова в'їзд (2), Чехова вулиця (3), Чехова провулок (1), Чубаря вулиця (5), Шайба (1), Шаумяна вулиця (5), Шліхтера вулиця (3), Щербакова вулиця (6), Щербаківка;Гоптівка — Магістральний (6), Щорса вулиця (12), Щорса в’їзд (2), Щорса провулок (7), Щучки вулиця (5), Юного Ленінця вулиця (2), Якова Свердлова вулиця (2), Якіра вулиця (9), Якіра провулок (1), Ярослава Галана вулиця (3), Ярославського вулиця (5), Ярославського провулок (5), вулиця Фрунзе (1), майдан Дзержинського (1), проспект 50-річчя СРСР (1),
old_name:1922-20042Урицького майдан (2),
old_name:1929-19581Комсомольское (1),
old_name:2010-20142Електроінструментальний 1-й провулок (2),
old_name:2010-2014:en2Elektroinstrumentalnyi 1st Lane (2),
old_name:2010-2014:ru2Электроинструментальный 1-й переулок (2),
old_name:2010-2014:uk2Електроінструментальний 1-й провулок (2),
old_name:2014-20162Зоряний провулок (2),
old_name:2014-2016:en2Zoryaniy Lane (2),
old_name:2014-2016:ru2Звёздный переулок (2),
old_name:2014-2016:uk2Зоряний провулок (2),
old_name:be3Дзімітрава (2), Чапаева (1),
old_name:de1Oblast Lugansk (1),
old_name:en14021 Travnya Street;1 Travnia Street (1), 1-ho Travnia Street (1), 1-i Zhovtnevyi Entrance (1), 10-i Piatyrichky Street (1), 1st Kinnoi Armiyi Street (5), 2-i Kalinina Entrance (1), 2-i Zhovtnevyi Entrance (1), 20 Rokiv Zhovtniu Lane (1), 25-ho Partzizdu Street (2), 2nd Pyatylitky Street (5), 50-richchya SRSR Avenue (20), Artema Lane (3), Artema Street (9), Artemivka (3), Astronomichna Street (5), Babushkina Street (1), Badaieva Street (1), Bakynskykh Komisariv Street (2), Baumanska Street (2), Bessarabivka (1), Bidyla Square (2), Bilhorodske Road (17), Bilhorodsky Descent (2), Bilshovyk (2), Bilshovytska Street (2), Bilshovytskyi Lane (2), Bohunskoho Lane (2), Bohunskoho Street (2), Budonnoho Lane (3), Budonnoho Street (1), Budonoho Street (3), Buzdalina Street (1), Chaikovskoho Lane (2), Chaikovskoho Street (5), Chapaieva (1), Chapaieva Lane (4), Chapaieva Street (13), Chapaieve (3), Chapaievka (1), Chapayev Embarkment (1), Chekhova Street (4), Chervona Husarivka (1), Chervona Nyva (1), Chervona Peremoha (2), Chervona Poliana (1), Chervone Znameno (2), Chervonoarmiiska Street (19), Chervonoarmiiske (2), Chervonoarmiiske Druhe (2), Chervonoarmiiske Pershe (1), Chervonoarmiiskyi Entrance (1), Chervonoarmiiskyi Lane (2), Chervonoarmijska Street (2), Chervonobavarska Street (2), Chervonoflotska Street (1), Chervonogo Praporu Lane (1), Chervonoho Kozatstva Street (1), Chervonoho Lyotchyka Street (2), Chervonoho Militsionera Street (5), Chervonoho Praporu Street (2), Chervonoho Zhovtnia Street (1), Chervonoi Zori Street (2), Chervonopartyzanska Street (3), Chervonopartyzanskyi Lane (1), Chervonopartyzanskyi Pass (1), Chervonopraporna Street (3), Chervonoprapornyi Lane (3), Chervonoselyshchna Street (3), Chervonoshkilna Embarkment (10), Chervonostudentskyi Entrance (1), Chervonozhovtneva Street (3), Chervonozirska Street (4), Chervonoznamenna Street (2), Chervonyi Donets (2), Chervonyi Oskil (1), Chervonyi Prapor (1), Chervonyi Shakhtar (1), Chervonyi Step (1), Chervonyi Yar (1), Chervonyi Yar Street (2), Chervonyi Zhovten (1), Chervonykh Starshyn Street (2), Chkalova Street (1), Chubaria Street (3), Datska Street (2), Dekabrystiv Street (3), Demchenka Street (1), Demiana Biednoho Street (2), Dimitrova Lane (2), Dimitrova Street (4), Dnipropetrovska Street (2), Dnipropetrovsky Lane (2), Dnipropetrovskyi Pass (2), Dobrokhotova Street (1), Druzhby Street;Ulianivska Street (2), Dryhala Lane (1), Dymytrova (2), Dzerzhinsky Street (1), Dzherelnyi Lane (1), Enhelsa Street (5), Estonskykh striltsiv Street (2), Fabritsiusa Street (1), Frunze (1), Frunze Avenue (18), Frunze Entrance (1), Frunze Lane (1), Frunze Street (4), Furmanova Entrance (1), Furmanova Street (4), Gogolya Street;Gogol treet (1), Goptovka (1), Hamarnyka Lane (1), Hamarnyka Street (9), Hanny Street (2), Hastello Street;Gastello Street (1), Henerala Terentieva Street (1), Horkoho Street (8), Hubkomivska Street (1), III Internatsionalu Street (3), Illicha (2), Illicha Avenue (14), Illicha Lane (2), Illichivka (1), In Time (2), Internatsionalne (2), Ivana Dubovoho Lane (2), Ivana Mynailenko Street (5), Ivanivskyi Lane (2), Kaliaieva Street (2), Kalinina Entrance (1), Kalinina Street (6), Kalininhradska Street (2), Kalininhradskyi Lane (2), Karamzina Street (2), Karla Libknekhta Lane (2), Karla Libknekhta Street (9), Karla Libknekhta street (1), Karla Marksa Square (5), Karla Marksa Street (14), Karla Marksa street (1), Khalturina Descent (2), Khalturina Street (4), Kharkivskykh Dyvizii Street (1), Kikvidze Lane (2), Kikvidze Street (2), Kirova Lane (5), Kirova Square (3), Kirova Street (11), Kirove (1), Klaptsova Street (9), Klemenivskyi Lane (2), Kolektyvistiv Lane (1), Kolektyvistiv Street (1), Kolhospna Street (5), Kolhospnyi Entrance (1), Kolhospnyi Lane (2), Komandarma Uborevycha Street (6), Komintern (2), Kominterna Lane (1), Komsomolets (1), Komsomolska Street (8), Komsomolske (9), Komsomolske Highway (12), Komsomolskyi Lane (3), Komunar (5), Komunarka (1), Komunarske (1), Komunist (2), Komuny Street (2), Kontors'ka Street;Chervonozhovtneva Street (5), Kooperatyvnyi Lane (4), Kosiora Avenue (15), Kosiora Lane (2), Kotlova Street (22), Kotovskoho (1), Kotovskoho Entrance (2), Kotovskoho Lane (3), Kotovskoho Street (4), Kozlova Street (2), Krasina Street (1), Krasna Street (1), Krasnodonska Street (2), Krasnodonsky Lane (2), Krasnodonskyi Lane (2), Krasnodorozhniy Lane (2), Krasnoiarska Street (2), Kravtsova Street (1), Kreisera Avrora Street (2), Krupskoi (1), Krupskoi Embankment (2), Krupskoi Street (12), Kryvomazova Lane (2), Kryvomazova Street (3), Kubasova Street (2), Kuibysheva Lane (2), Kultkomivskyi Entrance (2), Kultkomivskyi Lane (2), Kutuzova Street (1), Kuusinska Street (1), Kuybysheva Street (3), Lafarha Lane (1), Lafarha Street (2), Latyskykh Chervonykh Striltsiv Street (1), Lazo Street (1), Lenina Lane (2), Lenina Square (1), Lenina Street (32), Lenina street (1), Leninhradska Street (4), Leninka (1), Leninska Street (1), Leninske (2), Leninskyi Raion (1), Leonivska Street (4), Lermontova Street (2), Libknekhta Street (1), Lizy Chaikinoi Street (1), Lomonosova Street (1), Lugansk Oblast (1), Lunacharskoho Street (2), Maidan Dzerzhynskoho (1), Marselya Kashena Street (4), Marshala Zhukova Avenue (12), Marshala Zhukova Street (1), Matiukhina Street (2), Matrosovs Street (1), Melnykova Street (4), Melykhivka (1), Menzhynskoho Street (2), Mezhlauka Street (1), Militsionera Pass (2), Militsionera Street (2), Minina Street (1), Morisa Toreza Street (2), Moskovska Street (9), Moskovskyi Avenue (109), Muranova Lane (1), Mykyty Izotova Street (2), Nakhimova Street (1), Narimanova Street (8), Nekhaienka Street (3), Nekrasova Street (2), Nohina Lane (1), Novokomsomolska Street (1), Novoproletarska Street (2), Okorokova Street (1), Oktiabrske (1), Oleksandra Matrosova Street (1), Oleksandra Ulyanova Street (2), Oleny Stasovoi Street (4), Olmynskoho Street (1), Ordzhonikidze Avenue (8), Ordzhonikidze Street (2), Orlova Street (3), Ostrovskogo Street (3), Ostrovskoho Street (2), Panfilova Street (3), Pantsernyka Potyomkin Street (7), Parhomenko Street (1), Parkhomenka Lane (1), Parkhomenka Street (1), Partyzanska Street (2), Paryzkoi Komuny Street (9), Pasionariyi Descent (7), Pavla Dybenka Lane (1), Pavla Dybenka Street (1), Pavla Lebedieva Street (2), Pavlika Morozova Street (1), Pavlova Street (1), Peresichna (4), Pershoi Maivky Lane (2), Petra Slynka Street (4), Petrivka (1), Petrivske (7), Petrovskoho Street (6), Pioner (1), Pionera Entrance (3), Pionerska Street (2), Pionerska street (1), Pionerske (1), Pivnichna Street (7), Plekhanivska Street (2), Plekhanivskyi Lane (3), Polyova Street (1), Posivkomivska Street (2), Postysheva Avenue (12), Postysheva Street (2), Povstannia Lane (4), Pravda (2), Pravdy Avenue (22), Profintern (2), Profinternu Street (2), Proletar (1), Proletarka (1), Proletarska Street (13), Proletarske (3), Proletarskyi Lane (7), Prymakova Street (7), Pushkina Street (1), Pushkina lane (1), Radhospna Street (3), Radhospne (8), Radhospnyi Lane (2), Radianska (7), Radianska Street (16), Radianske (5), Radianskyi Entrance (1), Radianskyi Lane (6), Radnarkomivska Street (4), Radyansky Lane (2), Raiffeisen Bank Aval (18), Raikomivska Street (1), Red Square (2), Revkomivska Street (1), Revkomivsky Lane (1), Revodarivka (1), Revoliutsii Lane (3), Revoliutsii Square (4), Revoliutsii Street (6), Revoliutsiine (1), Revolutsii Street (3), Riabukhyne (2), Rokossovskoho Street (3), Rosa Luxemburg Lane (1), Rosa Luxemburg Street (1), Rozy Liuksemburh Street (1), Rudneva Street (1), Rudnieva Entrance (1), Rudnieva Lane (2), Rudnieva Street (5), Rudnyeva provulok (1), Sacco and Vanzetti Street (2), Sadova Street (1), Samerovsky Lane (3), Sapelnyka Lane (1), Scherbakova Street (3), Schorsa Lane (2), Schorsa Street (2), Selyavkina Street (1), Serbychenka Street (1), Serp Y Molot Street (1), Serp i Molot Lane (1), Shaumiana Street (4), Shchorsa Entrance (1), Shchorsa Street (1), Shchuchky Street (5), Shlikhtera Street (3), Simnadtsiatoho Partzizdu Lane (1), Simnadtsiatoho Partzizdu Street (4), Siversa Entrance (1), Siversa Street (1), Skripnika Street (1), Soiuzna Street (3), Soiuznyi Lane (2), Sokolova Street (5), Sotsialistychna Street (4), Sotsialistychnyi Lane (2), Sotszmahannia (2), Sovietske (1), Sportyvna Street (1), Stolyetova Street (2), Sverdlova Lane (1), Sverdlova Street (5), Tarkhanivskyi Lane (1), Telmana Street (1), Tevelieva Lane (2), Tsiurupy Street (2), Tukhachevskoho Street (2), Turhenieva Street (3), Tymurivtsiv Street (12), Ulianivka (2), UniCredit Bank (1), Urytskoho Lane (1), Urytskoho Street (7), Vandy Vasylevskoi Entrance (2), Vandy Vasylevskoi Lane (2), Vandy Vasylevskoi Street (3), Vatutina Street (1), Vesnina Descent (2), Volodarivka (1), Volodarskoho Lane (5), Volodarskoho Street (8), Vorovskoho (1), Vorovskoho Lane (2), Vorovskoho Street (1), Voykova Street (3), Vysochynenka Street (1), Yakira Street (9), Yaroslava Halana Street (3), Yaroslavskoho Street (4), Yunoho Lenintsia Street (1), Zahorskyi Lane (1), Zavodska Street (1), Zavodskyi Lane (1), Zavodu Komsomolets Street (4), Zelenskoho Street (1), Zheliezniakova Street (4), Zhovten (1), Zhovtneva Square (3), Zhovtneva Street (19), Zhovtneve (18), Zhovtneve Druhe (1), Zhovtnevoi Revoliutsii Entrance (2), Zhovtnevoi Revoliutsii Street (16), Zhovtnevy Lane (2), Zhovtnevyi Lane (4), Zhukova Street (2), Дригала провулок (1),
old_name:eo1Luganska provinco (1),
old_name:es3Raión de Járkov (2), Óblast de Járkov (1),
old_name:fi4Harkova (1), Harkovan alue (1), Harkovan piiri (2),
old_name:fr3Donetz (1), Krasnograd;Kostiantinograd (2),
old_name:hr1Harkov (1),
old_name:lv1Harkova (1),
old_name:nl1Oblast Charkov (1),
old_name:pl220prospekt Moskiewski (3), ulica 1 Maja (1), ulica 40 Lat Zwyciestwa (4), ulica Aleksandra Ostrowskiego (2), ulica Ałeksandra Matrosowa (3), ulica Ciołkowskiego (1), ulica Czajkowskiego (5), ulica Czapajewa (3), ulica Czechowa (8), ulica Czeluskina (4), ulica Czerniachowskiego (2), ulica Czernyszewskiego (5), ulica Czkałowa (8), ulica Dekabrystów (4), ulica Dostojewskiego (2), ulica Dunajewskiego (1), ulica Engelsa (2), ulica Gagarina (1), ulica Gastełły (5), ulica Glinki (1), ulica Gorkiego (13), ulica Hercena (1), ulica Karola Marksa (1), ulica Kirowa (3), ulica Komsomolska (5), ulica Korolenki (2), ulica Koszewoja (1), ulica Kotowskiego (1), ulica Kołchozowa (3), ulica Krasnoarmiejska (1), ulica Kutuzowa (1), ulica Kuzniecowa (2), ulica Kwiatowa (1), ulica Lenina (3), ulica Lermontowa (4), ulica Lizy Chaikinej (1), ulica Majakowskiego (4), ulica Matrosowa (1), ulica Miczurina (2), ulica Moskiewska (10), ulica Nachimowa (3), ulica Niekrasowa (3), ulica Ostrowskiego (3), ulica Panfiłowa (3), ulica Parkhomenka (1), ulica Pawłowa (1), ulica Październikowa (9), ulica Pietrowskiego (1), ulica Pionierska (1), ulica Proletariacka (4), ulica Przyjaźni (2), ulica Puszkina (6), ulica Puszkinska (3), ulica Radziecka (4), ulica Sierowa (2), ulica Sowchozowa (2), ulica Suworowa (10), ulica Szczorsa (1), ulica Timiriaziewa (1), ulica Turgieniewa (3), ulica Uralska (3), ulica Watutina (3), ulica Zasłonowa (2), ulica Łomonosowa (3), ulica Żukowskiego (1), zaułek Ciołkowskiego (1), zaułek Czajkowskiego (2), zaułek Gagarina (1), zaułek Gorkiego (4), zaułek Komsomolski (1), zaułek Kotowskiego (1), zaułek Lenina (2), zaułek Parchomenki (3), zaułek Pionierski (1), zaułek Puszkina (1), zaułek Radziecki (1), zaułek Suworowa (1), zaułek Watutina (1),
old_name:prefix1селище (1),
old_name:ro1Regiunea Harkov (1),
old_name:ru18871-го Мая улица (1), 1-й Конной Армии улица (5), 1-й Тиняковский переулок (2), 10 лет Октябрю переулок (1), 10 лет Октябрю проезд (1), 10 лет Октябрю улица (1), 10-й Пятилетки улица (1), 2-й Пятилетки улица (5), 2-й Тиняковский переулок (2), 20 лет Октябрю переулок (1), 20 лет Октябрю улица (1), 4-й Пятилетки вулиця (1), 40 лет Октябрю переулок (1), 40 лет Октябрю улица (2), 50 лет Октября улица (1), 50 лет СССР улица (5), 50-летия ВЛКСМ проспект (15), 50-летия СССР проспект (20), 70 лет Октября (2), UniCredit Bank (1), Александра Ульянова улица (2), Анри Барбюса улица (3), Артёма переулок (5), Артёма улица (8), Артёмовка (3), Астрономическая улица (5), Бабушкина улица (2), Бадаева улица (1), Бакалова улица (1), Бакулина улица (2), Бауманская улица (2), Безлюдовская поликлиника (1), Белгородский спуск (2), Белгородское шоссе (17), Бидыло площадь (2), Благоева улица (2), Блюхера улица (15), Богунского переулок (2), Богунского улица (2), Большевик (2), Большевистская улица (2), Большевистский переулок (2), Буденова улица (1), Будённого улица (5), Буздалина улица (1), Ванды Василевской въезд (2), Ванды Василевской переулок (2), Ванды Василевской улица (3), Ватутина переулок (2), Ватутина улица (2), Веснина спуск (2), Владимира Высоцкого улица;Сакко и Ванцетти улица (2), Войкова улица (3), Володаровка (1), Володарского переулок (5), Володарского улица (11), Воровского (1), Воровского переулок (2), Воровского улица (5), Ворошилова улица (1), Восстания переулок (4), Восточная улица (1), Гагарина переулок (1), Гагарина улица (3), Гайдара переулок (1), Гамарника переулок (1), Гамарника улица (9), Ганны улица (2), Генерала Терентьева улица (1), Героя Советского Союза Юрия Чепиги улица (3), Горького переулок (4), Горького улица (6), Губкомовская улица (1), Дацько улица (2), Демченко улица (1), Демьяна Бедного улица (2), Дзержинский район (1), Дзержинского переулок (1), Дзержинского улица (3), Димитрова (2), Димитрова переулок (3), Димитрова площадь (3), Димитрова улица (11), Днепропетровская улица (2), Днепропетровский переулок (2), Днепропетровский проезд (2), Доброхотова улица (1), Довгалевская улица (8), Довгалевский въезд (1), Дрыгала переулок (2), Елены Стасовой улица (4), Елизарова улица (6), Железнякова улица (4), Жовтень (1), Жовтневое (16), Жовтневое Второе (1), Жукова улица (2), Жуковского улица (2), Завода Комсомолец улица (4), Заводская улица (1), Заводской переулок (1), Загорский переулок (1), Затонского переулок (2), Затонского улица (1), Зеленского улица (1), Зорина улица (1), Ивана Дубового переулок (2), Ивана Кулика въезд (3), Ивана Минайленко улица (5), Ивановский переулок (3), Ильича (2), Ильича переулок (2), Ильича проспект (14), Ильича улица (2), Ильичовка (1), Ин Тайм (1), Ин тайм 3 (1), Ин тайм 40 (1), Ин-тайм #20 (1), Интайм (1), Интернациональное (2), Калинина въезд (1), Калинина переулок (1), Калинина улица (13), Калининградская улица (2), Калининградский переулок (2), Каляева улица (2), Карла Либкнехта переулок (3), Карла Либкнехта улица (11), Карла Маркса въезд (1), Карла Маркса переулок (1), Карла Маркса площадь (5), Карла Маркса улица (20), Киквидзе переулок (2), Киквидзе улица (2), Кирова (2), Кирова въезд (1), Кирова переулок (6), Кирова площадь (3), Кирова проезд (1), Кирова улица (20), Кирово (1), Кировская улица (1), Клапцова улица (9), Клеменовский переулок (2), Козлова улица (2), Коллективистов переулок (1), Коллективистов улица (1), Коллонтай переулок (1), Колхозная улица (11), Колхозный въезд (2), Колхозный переулок (5), Командарма Корка улица (6), Командарма Уборевича улица (6), Коминтерн (2), Коминтерна переулок (1), Коминтерна улица (2), Коминтерновский район (1), Коммунар (6), Коммунарка (1), Коммунаров переулок (1), Коммунарское (1), Коммунист (1), Коммунистическая вулиця (1), Коммунистический переулок (1), Коммуны улица (2), Комсомолец (1), Комсомольская улица (21), Комсомольский переулок (3), Комсомольское (9), Комсомольское шоссе (12), Комунист (1), Конторская улица;Краснооктябрьская улица (5), Кооперативный переулок (4), Косиора переулок (2), Косиора проспект (15), Котлова улица (22), Котовского (1), Котовского въезд (2), Котовского переулок (4), Котовского улица (7), Кравцова улица (1), Красина улица (4), Красная площадь (2), Красная улица (1), Красноармейская улица (25), Красноармейский въезд (1), Красноармейский переулок (4), Краснобаварская улица (2), Красного Знамени переулок (1), Красного Знамени улица (2), Красного Летчика улица (2), Красного Милиционера въезд (1), Красного Милиционера улица (5), Красного Октября улица (1), Красного Партизана улица (2), Краснодонская улица (2), Краснодонский переулок (4), Краснодорожный переулок (2), Краснознаменный переулок (3), Краснознамённая улица (5), Краснозорская улица (4), Красной Звезды улица (2), Краснолиманская городская территориальная община (1), Краснооктябрьская улица (6), Краснооскольское водохранилище (1), Краснопартизанская улица (3), Краснопартизанский переулок (1), Краснопартизанский проезд (1), Красностуденческий въезд (1), Краснофлотская улица (1), Красношахтёрский переулок (1), Красношкольная набережная (10), Красный Яр улица (2), Красных Партизан улица (1), Красных Старшин улица (2), Крейсера Аврора улица (2), Кривомазова переулок (2), Кривомазова улица (3), Крупской (1), Крупской набережная (2), Крупской переулок (2), Крупской улица (15), Кубанский въезд (1), Кубасова улица (2), Кузнецова улица (2), Куйбышева переулок (2), Куйбышева улица (3), Культкомовский въезд (2), Культкомовский переулок (2), Курский въезд (1), Куусинская улица (1), Лазо улица (1), Латышских Красных Стрельцов улица (1), Лафарга переулок (1), Лафарга улица (2), Ленина переулок (3), Ленина площадь (1), Ленина проспект (29), Ленина улица (50), Ленинградская улица (5), Ленинградский переулок (1), Ленинка (1), Ленинский район (