knumv's
name23заводь Чёрная Речка (1), посёлок Снежка (2),
name:-20201Rimsat (1),
name:UN:ar1الاتحاد الروسي (1),
name:UN:en1Russian Federation (the) (1),
name:UN:es1Federación de Rusia (la) (1),
name:UN:fr1Fédération de Russie (la) (1),
name:UN:ru1Российская Федерация (1),
name:UN:zh1俄罗斯联邦 (1),
name:aa1Brazil (1),
name:ab5Америка Еиду Аштатқәа (1), Канада (1), Украина (1), Урыстәыла (1), Чили (1),
name:abbr3W. River Dr, (3),
name:ace16Amirika Carékat (1), Argentina (1), Brasil (1), Bèlarusia (1), Chili (1), Kanada (1), Paraguay (1), Peurancih (1), Propinsi Satun (1), Rusia (1), Seupanyo (1), Siprus (3), Taywan (1), Ukraina (1),
name:ady3Аргентинэ (1), Бразилие (1), Чили (1),
name:af31Argentinië (1), Asturië (2), Balkan (1), Brasilië (1), Brjansk (1), Buenos Aires (1), Chili (1), Dnjepr (1), Dory Walk (1), Frankryk (1), Iberiese Skiereiland (1), Kanada (1), Malawimeer Nasionale Park (1), Nasionale snelweë van Japan (1), Noord-Dakota (1), Nunavut (1), Oekraïne (1), Paraguay (1), Peloponnese (1), Quebec (1), Rusland (1), Siprus (3), Spanje (1), Taiwan (2), Thailand (1), Verenigde State van Amerika (1), Wit-Rusland (1),
name:ak6Agyɛntina (1), Brazil (1), Chile (1), Frɛnkyeman (1), Russia (1), Taiwan (1),
name:als13Argentinie (1), Brasilie (1), Chile (1), Iberischi Halbinsle (1), Kanada (1), Malaysia (1), Paraguay (1), Russland (1), Spanien (1), Taiwan (1), Thailand (1), Ukraine (1), Vereinigte Schtaate vo Amerika (1),
name:am19ማሌዢያ (1), ሩሲያ (1), ቆጵሮስ (3), ብራዚል (1), ታይላንድ (1), ታይዋን (1), ቺሌ (1), አርጀንቲና (1), አስቱርያስ (2), እስፓንያ (1), ካናዳ (1), ኬበክ (1), የተባበሩት የአሜሪካ ግዛቶች (1), ዩክሬን (1), ፈረንሣይ (1), ፓራጓይ (1),
name:an23Archentina (1), Balcans (1), Barcelonés (1), Brasil (1), Canadá (1), Chile (1), Chipre (3), Dakota d'o Norte (1), Espanya (1), Estatos Unitos d'America (1), Francia (1), Luenga valenciana (1), Malaisia (1), Paraguai (1), Países Catalans (1), Peloponiso (1), Peninsula Iberica (1), Rusia (1), Tailandia (1), Taiwán (1), Ucraína (1),
name:anc1Ἡνωμέναι Πολιτείαι τῆς Νεοικουμένης (1),
name:ang16Argentina (1), Brasil (1), Canada (1), Cile (1), Cipros (3), Francland (1), Geānlǣtan Rīcu American (1), Iberia (1), Norþ Dakota (1), Paraguay (1), Russland (1), Spēonland (1), Thailand (1), Ucrægna (1),
name:ar120N300 شارع (1), أستورياس (2), أوبلاست بريانسك (1), أوفيرن-رون ألب (1), أوكرانيا (1), إسبانيا (1), الأرجنتين (1), البحر الأدرياتيكي (1), البحر الأيوني (1), البلقان (1), البَرَازِيل (1), اللغة البلنسية (1), الماغوصة (1), المنطقة المركزية الغربية (1), الولايات المتّحدة الأمريكيّة (1), باراغواي (1), بارسلونس (1), بحر إيجة (1), بحر كانتابريا (1), بحيرة أونتاريو (1), برشلونة (1), بريانسك (1), بوينس آيرس (1), بيلوبونيز (1), تايلاند (1), تايوان (2), تشرنيهيف أوبلاست (1), تشيلي (1), توقيت أمريكا/تورونتو (1), توقيت أمريكا/شيكاغو (1), توقيت موسكو (1), جزيرة أستراليا (1), حلف شمال الأطلسي (1), خليج الجميع القديسين (1), خليج غاسكونيا (1), داكوتا الشمالية (1), دنيبر (1), رود اسنوف (35), روسيا (1), روسيا البيضاء (1), روما العاصمة (1), سنوفسك (1), سومي أوبلاست (1), سين شو (1), شارع 76 (1), شارع أستراليا (1), شارع القدس (1), شارع بخعازي (1), شارع روضة (1), شارع سعد غريب البكري (1), شارع شاتيلا (1), شارع صلاح الدين الأيوبي (1), شارع محمد عبد الباقي (1), شارع نجيب عرداتي (1), شبه جزيرة إيْبِيرِيَا (1), شبه جزيرة كوريا (1), طريق الروبيكي (1), طريق المصيف (1), فالنسيا (2), فرنسا (1), فرنسا متروبوليتان (1), قبرص (3), كاين (1), كتالونيا (1), كندا (1), كيبك (1), لغة إيطالية (1), ليون (2), ماتو غروسو دو سول (1), ماليزيا (1), مجموعة مدارس أنركي الجماعاتية (1), محافظة ساتون (1), مقاطعة تايوان (1), مقاطعة يونلين (1), منطقة العاصمة (1), منطقة بلنسية (1), منظمة التعاون الاقتصادي للبحر الأسود (1), مونتانا (1), نونافوت (1), نيمان (1),
name:arc13ܐܘܚܕܢܐ ܡܚܝܕܐ (1), ܐܘܩܪܐܝܢܐ (1), ܐܣܦܢܝܐ (1), ܒܪܐܙܝܠ (1), ܢܘܪܬ ܕܐܟܘܬܐ (1), ܦܪܢܣܐ (1), ܩܘܦܪܘܣ (3), ܩܝܒܩ (1), ܩܢܕܐ (1), ܪܘܣܝܐ (1), ܬܫܝܠܝ (1),
name:arz18ارجنتين (1), اسبانيا (1), البرازيل (1), البلقان (1), امريكا (1), اوكرانيا (1), باراجواى (1), تايلاندا (1), تايوان (1), تشيلى (1), روسيا (1), شبه الجزيره الايبيريه (1), فرنسا (1), قبرص (3), كندا (1), ماليزيا (1),
name:as8আৰ্জেণ্টিনা (1), কানাডা (1), চিলি (1), টাইৱান (1), ফ্ৰান্স (1), ব্ৰাজিল (1), মাৰ্কিন যুক্তৰাষ্ট্ৰ (1), ৰুশিযা (1),
name:ast25Arxentina (1), Asturies (2), Balcanes (1), Bielorrusia (1), Brasil (1), Canadá (1), Chile (1), España (1), Estaos Xuníos d'América (1), Francia (1), Golfu de Bizkaia (1), Malasia (1), Mar Cantabricu (1), Paraguái (1), Parque nacional del Llagu Malawi (1), Península Ibérica (1), Rusia (1), Tailandia (1), Taiwán (2), Ucraína (1), Xipre (3),
name:av6Америкалъул Цолъарал Штатал (1), Аргентина (1), Канада (1), Москваялъул заман (1), Россиялъул Федерация (1), Чили (1),
name:avk1Malawi Uzda vedeyaf gerd (1),
name:ay10Arxintina (1), Buenos Aires jisk'a suyu (1), Chili (1), Ispaña (1), Istadus Unidus (1), Kanada (1), Parawayi (1), Phransiya (1), Rusiya (1), Wrasil (1),
name:az40Amerika Birləşmiş Ştatları (1), Appenin yarımadası (1), Argentina (1), Asturiya (2), Balkanlar (1), Belarus (1), Braziliya (1), Bryansk (1), Bryansk vilayəti (1), Dnepr çayı (1), Fransa (1), Fransa metropoliyası (1), Haynan boğazı (1), Kaluqa vilayəti (1), Kanada (1), Kipr (3), Kursk vilayəti (1), Malayziya (1), Mesolongi gölü (1), Mogilyov vilayəti (1), Mərkəzi-qərb regionu (1), Nunavut (1), Nyasa gölü Milli Parkı (1), Paraqvay (1), Peloponnes (1), Pireney yarımadası (1), Qara Dəniz İqtisadi Əməkdaşlıq Təşkilatı (1), Rusiya (1), Tailand (1), Tayvan (2), Ukrayna (1), Çerniqiv vilayəti (1), Çili (1), Üç bacısı (1), İspaniya (1), Şimali Dakota (1),
name:az-Arab2آمریکا بیرلشمیش ایالتلری (1), قۇزئی آتلانتیک مۆقاویله‌‌سی تشکیلاتؽ (1),
name:azb21آرژانتین (1), آستوریاس (2), آمریکا بیرلشمیش ایالتلری (1), اوورنی-رون-آلپ (1), برزیل (1), تایلند (1), تایوان (1), سوژ چایی (10), شیلی (1), قۇزئی آتلانتیک مۆقاویله‌‌سی تشکیلاتؽ (1), کبک (1),
name:ba20Flixbus N971: Dortmund, autobusna stanica => Sarajevo, centralna autobusna stanica (1), Flixbus N971: Sarajevo, centralna autobusna stanica => Dortmund, autobusna stanica (1), Америка Ҡушма Штаттары (1), Аппенин ярымутрауы (1), Аргенти́на (1), Брази́лия (1), Брянск өлкәһе (1), Днепр (1), Испания (1), Канада (1), Курск өлкәһе (1), Малайзия (1), Миссолонги лагунаһы (1), Парагвай (1), Пирене́й ярымутрауы (1), Рәсәй (1), Таиланд (1), Украина (1), Франция (1), Чи́ли (1),
name:bar17Argentinien (1), Brasilien (1), Chile (1), Frankreich (1), Kanada (1), Malaysia (1), Paraguay (1), Russland (1), Spanien (1), Taiwan (1), Thailand (1), Ukraine (1), Vaeinigtn Staatn vo Amerika (1), Weißrussland (1), Zypern (3),
name:bat-smg14Argentėna (1), Baltarosėjė (1), Brazilėjė (1), Ispanėjė (1), JAV (1), Kanada (1), Malaizėjė (1), Nemons (1), Okraėna (1), Paragvajos (1), Prancūzėjė (1), Rosėjė (1), Tailands (1), Čilė (1),
name:bcl17Argentina (1), Belarus (1), Brasil (1), Espanya (1), Estados Unidos (1), Kanada (1), Malasya (1), Paraguay (1), Pransya (1), Rusya (1), Siprus (3), Tailandya (1), Taiwan (1), Tsile (1), Ukranya (1),
name:be11506"Аўтамабільная дарога Р-74 Чэрыкаў – Краснаполле – Хоцімск – мяжа Расійскай Федэрацыі (Горня)" – гарадскі пасёлак Краснаполле (1), "Дружба" (1), "Леніна" (1), 1-ы Акружны завулак (1), 1-ы Вакзальны завулак (3), 1-ы Зарэчны завулак (1), 1-ы Зялёны завулак (1), 1-ы Калгасны завулак (5), 1-ы Кальцавы завулак (1), 1-ы Кастрычніцкі завулак (2), 1-ы Каштанавы завулак (1), 1-ы Ленінскі завулак (3), 1-ы Лугавы завулак (2), 1-ы Лясны завулак (1), 1-ы Набярэжны завулак (1), 1-ы Народны завулак (1), 1-ы Новы завулак (2), 1-ы Палявы завулак (2), 1-ы Партызанскі завулак (2), 1-ы Паўднёвы завулак (3), 1-ы Паўночны завулак (1), 1-ы Першамайскі завулак (3), 1-ы Пралетарскі завулак (3), 1-ы Рачны завулак (1), 1-ы Савецкі завулак (12), 1-ы Садовы завулак (2), 1-ы Славянскі завулак (1), 1-ы Цэнтральны завулак (6), 1-ы Школьны завулак (2), 1-ы Юбілейны завулак (2), 1-ы завулак Антонава (1), 1-ы завулак Будаўнікоў (1), 1-ы завулак Варашылава (3), 1-ы завулак Гагарына (2), 1-ы завулак Горкага (2), 1-ы завулак Дзям’яна Беднага (3), 1-ы завулак Дзяржынскага (1), 1-ы завулак Зевіна (1), 1-ы завулак Калініна (3), 1-ы завулак Камарова (1), 1-ы завулак Карла Маркса (3), 1-ы завулак Крупскай (2), 1-ы завулак Кірава (2), 1-ы завулак Ламаносава (3), 1-ы завулак Міру (1), 1-ы завулак Някрасава (2), 1-ы завулак Пушкіна (2), 1-ы завулак Свярдлова (1), 1-ы завулак Урыцкага (3), 1-ы завулак Цютчава (1), 1-ы завулак Чапаева (3), 1-ы завулак Чкалава (2), 1-ы праезд Будаўнікоў (1), 1-я Зялёная вуліца (1), 1-я Магістральная вуліца (1), 1-я Маладзёжная вуліца (1), 1-я Садовая вуліца (2), 1-я Чыгуначная вуліца (1), 10 гадоў трагедыі пасля ЧАЭС (1), 120 работнікам калгаса імя Леніна загінуўшым у ВАВ (1), 124-ы км дарогі Р124 (1), 2-я Зялёная вуліца (1), 2-я Кальцавая вуліца (1), 2-я Садовая вуліца (3), 2-я Чыгуначная вуліца (1), 2-я вуліца Мічурына (9), 2-і Акружны завулак (1), 2-і Вакзальны завулак (3), 2-і Вішнёвы завулак (7), 2-і Зарэчны завулак (1), 2-і Зялёны завулак (1), 2-і Калгасны завулак (4), 2-і Кальцавы завулак (1), 2-і Камсамольскі завулак (2), 2-і Кар’ерны завулак (2), 2-і Кастрычніцкі завулак (2), 2-і Каштанавы завулак (1), 2-і Ленінскі завулак (2), 2-і Лугавы завулак (4), 2-і Лясны завулак (1), 2-і Набярэжны завулак (1), 2-і Народны завулак (1), 2-і Новы завулак (1), 2-і Палявы завулак (2), 2-і Партызанскі завулак (1), 2-і Паўднёвы завулак (3), 2-і Паўночны завулак (1), 2-і Першамайскі завулак (5), 2-і Пралетарскі завулак (1), 2-і Рачны завулак (1), 2-і Савецкі завулак (10), 2-і Саўгасны завулак (1), 2-і Славянскі завулак (1), 2-і Цэнтральны завулак (7), 2-і Чырвонаармейскі завулак (3), 2-і Школьны завулак (1), 2-і Юбілейны завулак (1), 2-і завулак Антонава (1), 2-і завулак Будаўнікоў (1), 2-і завулак Варашылава (2), 2-і завулак Гагарына (3), 2-і завулак Горкага (1), 2-і завулак Дзяржынскага (1), 2-і завулак Калініна (2), 2-і завулак Камарова (2), 2-і завулак Карла Маркса (1), 2-і завулак Крупскай (1), 2-і завулак Кірава (4), 2-і завулак Ламаносава (4), 2-і завулак Міру (2), 2-і завулак Мічурына (1), 2-і завулак Някрасава (3), 2-і завулак Пушкіна (3), 2-і завулак Свярдлова (1), 2-і завулак Талстога (2), 2-і завулак Чапаева (4), 2-і завулак Чкалава (2), 2-і завулак Шміта (1), 2-і завулак Шчорса (1), 2-і праезд Будаўнікоў (1), 23 землякам загінуўшым у ВАВ (1), 3-я Садовая вуліца (2), 3-і Вакзальны завулак (1), 3-і Калгасны завулак (2), 3-і Кальцавы завулак (1), 3-і Камсамольскі завулак (1), 3-і Каштанавы завулак (1), 3-і Ленінскі завулак (2), 3-і Лугавы завулак (1), 3-і Новы завулак (1), 3-і Палявы завулак (1), 3-і Паўночны завулак (1), 3-і Пралетарскі завулак (5), 3-і Рачны завулак (1), 3-і Савецкі завулак (5), 3-і Славянскі завулак (1), 3-і Цэнтральны завулак (2), 3-і Чырвонаармейскі завулак (1), 3-і Школьны завулак (1), 3-і Юбілейны завулак (1), 3-і завулак Антонава (1), 3-і завулак Будаўнікоў (1), 3-і завулак Варашылава (1), 3-і завулак Гагарына (1), 3-і завулак Горкага (1), 3-і завулак Калініна (1), 3-і завулак Камарова (1), 3-і завулак Карла Маркса (3), 3-і завулак Крупскай (1), 3-і завулак Кірава (3), 3-і завулак Міру (1), 3-і завулак Шміта (1), 354 землякам загінуўшым ВАВ (1), 4-ы Пралетарскі завулак (3), 4-ы Славянскі завулак (1), 4-ы Чырвонаармейскі завулак (1), 4-ы Юбілейны завулак (2), 4-ы завулак Будаўнікоў (1), 4-я Садовая вуліца (2), 43-й арсенал (1), 465 Землякам загінуўшым у ВАВ (1), 5-ы Пралетарскі завулак (1), 5-ы Юбілейны завулак (1), 5-я Садовая вуліца (2), 58 Землякам в. Ганнаўка загінуўшым у ВАВ (1), 6-я Садовая вуліца (2), 7-я Садовая вуліца (2), 8-ы Юбілейны завулак (1), 8-я Садовая вуліца (2), BY-UA (5), Meikšāni (LV) - Гаўрыліна (BY) (1), І.П. Шамякін (1), Іанічнае мора (1), Іванава Слабада (2), Іванаўка (7), Іванаўск (2), Іванькін (1), Ігаўка (1), Ігаўка – Ясенкі (1), Ігнатаўка (2), Ігорка (16), Іжэўская вуліца (2), Іллінская вуліца (1), Ільнозавод (1), Ільнозаводская вуліца (5), Ільюхіна (2), Ільін (1), Імховая вуліца (1), Індустрыяльная вуліца (2), Інжынерная вуліца (1), Інспекцыя па насенняводстве (1), Інстытуцкая вуліца (3), Інтэрнат ДПЛ №16 (1), Інтэрнацыянальная вуліца (15), Інтэрнацыянальны завулак (2), Іпуць (48), Ірынаўка (1), Іспанія (1), Іўкіна (2), Іўкіна – Чарчонае (1), ААТ "Батаева" (1), ААТ "Завідаўка" (1), ААТ "Краснапольскі" (1), ААТ "Палессе" (1), АБЗ (1), АГЗП (1), АЗС №49 Белоруснафта (1), АТС (1), Аб’язная вуліца (11), Авангардная вуліца (1), Авіяцыйная вуліца (9), Авіяцыйны завулак (2), Агародны завулак (1), Агародня (1), Агародня Гомельская (2), Агародня Гомельская – Уборак (1), Агародня Кузьмініцкая (2), Аграрная вуліца (1), Аддзел архітэктуры і будаўніцтва Краснапольскага райвыканкама (1), Адзежа (1), Адм будынак РЭС (1), Адміністрацыя лясхаза (1), Адэская вуліца (3), Азярышчанская (14), Азярэц (1), Азёраўка (2), Азёрная вуліца (61), Азёрны завулак (5), Акмяніца (1), Акопы (1), Акружная вуліца (4), Акружны завулак (1), Алесенкава (2), Алешня (5), Алея Славы (1), Алмазная вуліца (1), Алтайская вуліца (1), Альховае (2), Альховая вуліца (1), Альхоўская вуліца (1), Альшоў 1 (2), Альшоў 2 (2), Альшоўка (39), Аляксандравічы (2), Аляксандраўка 1 (1), Аляксандраўка 2 (1), Аляксандраўская вуліца (2), Аляксееўка (2), Аляксееўка – Зоеўка (1), Алімпійская вуліца (3), Алімпійскі завулак (2), Амяльное (1), Ангелаўка (2), Андрэйкавічы (1), Антаноўка (2), Антонаву Міхаілу Майсеевічу (1), Антонапаль (1), Антонаўка (2), Антонаўка – Новаміхайлаўка (1), Антонаўскі завулак (1), Апенінскі паўвостраў (1), Аптэка (2), Апівардка (6), Арганізацыя чарнаморскага эканамічнага супрацоўніцтва (1), Аргенці́на (1), Арлоўская вобласць (1), Арлоўская вуліца (10), Арлоўскі завулак (1), Армейская вуліца (2), Арол (1), Арол – Гомель (1), Арсенальная вуліца (1), Арцельная вуліца (1), Арцельны завулак (1), Арцюхоўка (2), Арцюхі (2), Арцюхі – Іванаўка (1), Арцюхі – Баронькі – Жукаўка (1), Арцёмаўка (2), Арцёхаў (2), Арцёхаў – Глыбаў (1), Арэхавая вуліца (1), Асвячоная крыніца крынічнай вады (1), Асенняя вуліца (2), Асенні завулак (1), Асоба (2), Астравок (1), Астраглядаўская вуліца (3), Астурыя (2), Асіннік (1), Атрадная вуліца (3), Афіцэрская вуліца (1), Афіцэрскі завулак (1), Ачоса (8), Ачоса-Рудня (1), Аэрадромная вуліца (1), Аўтазапчасткі (1), Аўтастанцыя Краснаполле (2), Аўтастанцыя Хоцімск (1), Аўчынец (2), БЕЛПОШТА (1), БМД-1П (1), Бабіцкае лясніцтва (2), Бабіцкі ФАП (1), Бабічы (2), Бабічы – былая вёска Макаўе (1), Багатырова – Новы Двор (1), Багданаўка (2), Базарная вуліца (5), Базарны завулак (1), Бакуновічы (1), Балкан (1), Балота Котава (1), Балотная вуліца (6), Балошынка (9), Балсуны (2), Бальніца (1), Бальнічная вуліца (15), Бальнічны завулак (7), Бальшая Крапіўня (2), Банкамат (1), Бар (1), Баравая (4), Баравая – Панькаўская Буда (1), Баранаўка (1), Бараноўскага (1), Бардзічы (1), Баркі (2), Барок (2), Баронькаўскі сельскі Савет (1), Баронькі (3), Баронькі – Машавое – былая вёска Саматэвічы (1), Барселона (1), Барсукі (2), Барталамееўка (1), Баршчоўка (4), Баршчоўка пав (2), Баршчоўка – Дубраўка (1), Баршчоўка — Гомель (1), Баршчоўскі сельскі Савет (1), Баршчэўская САШ (1), Барыкадная вуліца (1), Барэйкі (2), Басейн Заходняй Дзвіны (1), Басейн Нёман (1), Батаева (3), Батанічны сад «Іванаў хутар» (1), Баханы (2), Баханы – "аўтамабільная дарога Н-11354 Хоцімск – Батаева – Іўкіна" (1), Баханы – Бярозкі – былая вёска Ігнатаўка (1), Белаграпрамбанк (2), Беладубраўскі сельскі Савет (1), Беларусбанк (4), Беларуска-расійская граніца (1), Беларуская вуліца (27), Беларускі завулак (3), Беларуснафта № 76 (1), Беларуснафта №49 (1), Беларуснафта №52 (1), Беларусь (1), Беларусь - Латвія (6), Беларусь - Літва (161), Беларусь - Расія (4), Беларусь — Латвія (2), Беларусь — Літва (1), Белаусаўка (1), Белая Дуброва (2), Белдзяржстрах (5), Белпошта (3), Белы Камень (2), Бенка (1), Берагавая вуліца (2), Беразуга (2), Беседзь (25), Бесядзь (3), Бесядскі Прудок (2), Бесінь (4), Благаўка (4), Блакітная вуліца (4), Блудземля (1), Боні (3), Боні – Сялецкае – Журбін (1), Боркі (1), Брагі (1), Бразі́лія (1), Бранск (2), Бранск – Гомель (2), Бранская вобласць (2), Бранская вуліца (56), Бранскі завулак (10), Брацкая магіла (2), Брацкая магіла 11 воінаў загінуўшых у ВАВ (1), Брацкая магіла 12 загінуўшых воінаў у ВАВ (1), Брацкая магіла 250 жыхароў забітых фашыстамі ў кастрычніку 1941г. (1), Брацкая магіла 26 ахвяр фашызму спаленых фашыстамі 9 лютага 1943г. (1), Брацкая магіла 350 жыхароў забітых фашыстамі ў лістападзе 1941г. (1), Брацкая магіла 8 чырвонаармейцаў (1), Брацькавічы (1), Брудны ручай (2), Бруёўка (2), Бруёўка – былая вёска Канаўка (1), Брылёўка (2), Брэст - Валодава (1), Брэст - Гомель - Масква (1), Брэсцкая вуліца (1), Буглаі (4), Буда (2), Буда-Кашалёва (ад аўтамабільнай дарогі М-5/Е 271) – Чачэрск – Краснаполле (1), Будачка (2), Будаўнічая вуліца (11), Будаўнічы завулак (2), Будзішча (3), Будзішча Стаўбунскае (2), Будлоўка (1), Бульварная вуліца (4), Бульварны завулак (3), Буросава (2), Бурштынавая вуліца (1), Бурштынавы завулак (1), Бухнавічы (2), Буходзькава (2), Буэнас-Айрэс (1), Былая вёска Ветухна – былая вёска Крывая Ніва (1), Былая вёска Вялікі Бор – Кавычыцы (1), Былая вёска Какойскі – Яноўка – Курбакі (1), Бэзавая вуліца (5), Бязбожнік (1), Бязыменны завулак (3), Бялынкавічы (3), Бялынкавічы – Белы Камень (1), Бялынкавічы – Крапіўня – Сялецкае (1), Бялынкавічы – Пасека (1), Бяляеўка (2), Бяляны (1), Бяляны (Толькі грамадзяне Беларусі і Расіі) (1), Бярлянка (2), Бярозавае Балота (1), Бярозавая алея (1), Бярозавая вуліца (23), Бярозавы завулак (2), Бярозавы праезд (1), Бярозкаўскі сельскі Савет (1), Бярозкі (4), Бярылаўка (1), Бяседавіцкі сельскі Савет (1), Бяседавічы (2), Бяседавічы – Новая Жызнь – Буросава (1), Бяседская вуліца (2), Бірвета (1), Бірулі (2), Бірулі – Сярэдні (1), Біскайскі заліў (1), Вeрхлічы (Толькі грамадзяне Беларусі і Расіі) (1), ВАВ (1), ВСУ «Краснапольская раённая ветэрынарная станцыя» (1), ВЯЛІКАНЯМКОЎСКАЕ ЛЯСНІЦТВА (1), Ваенкамат (2), Вакзальная вуліца (61), Вакзальны завулак (5), Вакзальны праезд (1), Ваксману Ісаку Фёдаравічу (1), Валачаеўская вуліца (1), Валгаградскі завулак (1), Валенсія (3), Вална (1), Валосавічы (6), Валосавічы – Будзішча – Высокая Грыва (1), Валосавічы – былая вёска Новая Гута (1), Валынеж (2), Варанок (1), Вараноўка (1), Варашылава (2), Варвараўка (2), Варвараўка – былы пасёлак Міхайлаўскі (1), Васток (1), Васькоўка (2), Васільеўка (2), Васільеўка – Кузьмінічы (1), Васільковая вуліца (1), Васілёўка (2), Васілёўка 1 (2), Васілёўка 2 (2), Ваўчужнае (1), Ваўчыца (1), Вераб’ёўка (1), Верасы (1), Верашчакі (1), Вербная вуліца (4), Вержа (1), Верхняя вуліца (1), Верхні завулак (4), Весялоўка (5), Ветка (4), Ветка – Добруш – Церахоўка – мяжа Расійскай Федэрацыі і мяжа Украіны (Весялоўка) (1), Веткаўская вуліца (3), Веткаўскі раён (1), Ветстанцыя (1), Вечная памяць героям (1), Вечная слава героям (1), Возера Антарыа (1), Войская (5), Восаў (1), Востраў Тайвань (1), Востраў Хайнань (1), Востраў чысціні і смаку (2), Воінам 269 стралковай дывізіі (1), Воінам вызваліцелям (1), Воінам-інтэрнацыяналістам (1), Воінскае пахаванне № 2104 (1), Вугальная вуліца (2), Вуглы (1), Вудага (2), Вуць (18), Выдранка (2), Вылева (1), Высакаполле (2), Высокая Грыва (2), Высокая вуліца (3), Высокі Барок (1), Высокі завулак (2), Вышкаў (1), Вядзерня (2), Вялікае (1), Вялікаліпаўскі сельскі Савет (1), Вяліканямкоўская сельская бібліятэка (1), Вяліканямкоўскі сельскі Савет (1), Вялікі Бор (2), Вялікі Лес (1), Вялікі Мох (2), Вялікія Нямкі (3), Вялікія Нямкі – Антонаўка – Дарынполле (1), Вялікія Укропавічы (2), Вярсяка (1), Вясенні завулак (11), Вясковы завулак (7), Вясновая вуліца (1), Вясёлае (1), Вясёлая вуліца (6), Вясёлка (1), Вясёлкавая вуліца (9), Вясёлкавы завулак (1), Вясёлы (2), Вясёлы завулак (1), Вята (1), Вячэрняя вуліца (1), Відуйцы (2), Відуйцы – мяжа Расійскай Федэрацыі (1), Вілейка (1), Вільня (8), Вілія (5), Вінаградная вуліца (2), Віраўка (1), Вітава (6), Вітаўка (1), Вітунь (2), Віцебская вуліца (1), Віцебскі завулак (3), Вішанькі (2), Вішнёвая вуліца (18), Вішнёвы завулак (3), Вішні (3), Вішэнскі (2), Вішэнькі (1), Гаврілава (1), Гай (1), Гайкоўка (1), Галае (2), Галачоўка (2), Галоўная вуліца (1), Галубоўка (2), Галузы (2), Галыншчына (2), Гамарня (2), Ганачоўка (4), Гар (1), Гара (2), Гарадзецкая (2), Гарадзецкая – Усцінавічы – Лютнянская Буда – Пачапы (1), Гарадзішча (4), Гарадзішчанская вуліца (1), Гарадок (7), Гаражны завулак (1), Гарнастайка (1), Гародны (1), Гарохаўшчына (1), Гарэлае (1), Гаспадарчы (1), Гаспадарчыя тавары (1), Гаспдвор (1), Гасцініца Краснаполле (1), Гатавец (1), Гатэль Бесядзь (1), Гацкое (2), Гаёк (2), Гаёк пав (3), Гаўрыленка (2), Гаўрыленка – Сігееўка (1), Гаўрылоўка (2), Гаўя (3), Гвардзейская вуліца (8), Гвардзейскі завулак (2), Глухаўка (2), Глушкавічы (BY) - Майдан-Капішчанскі (UA) (1), Глыбаў (2), Глыбаўка (2), Гогалеўскі завулак (1), Гомель - Добруш (1), Гомель - Добруш - Гомель (1), Гомель – Арол (2), Гомель – Бранск (2), Гомель – Ветка – Чачэрск – Ямнае (1), Гомель – Касцюковічы (2), Гомель — Баршчоўка (1), Гомель-330 - Вышкаў - 110кВ (2), Гомель-330 - Навазыбкаў №1 (1), Гомель-Баршчоўка (1), Гомельская вобласць (1), Гомельская вуліца (6), Гомельскі завулак (3), Горанка (4), Горкі (4), Горкі – Беразуга (1), Горна (1), Горная вуліца (4), Горня (2), Горня (BY) - Асінка (RUS) (1), Горскі сельскі Савет (1), Горы (2), Горы – Дзернавая – былая вёска Кірава (1), Горы – Палядкі (1), Граблёўка (2), Гразіва (1), Гразівец (1), Гракоўка (1), Грамадзянская вуліца (3), Грамніцы (2), Гродзенскі завулак (2), Грозны (1), Грыбная вуліца (1), Грыбы (2), Грыгор’еўка (1), Грэбля (4), Гулеўка (1), Гутка (2), Гібусавых (1), Гідралагічны помнік прыроды "Святая крыніца" (1), Гімбатаўка (2), Гімназія (1), Гімназія №1 (1), ДРБУ-173 (3), ДУА "Бяседавіцкі НПК дзіцячы сад-сярэдняя школа" (1), ДУА "Вяліканямкоўскі дзіцячы сад - сярэдняя школа" (1), ДУА "Дзіцячы сад №2" (1), ДУА "Дзіцячы сад №3" (1), ДУА "Сярэдняя школа №2 г.п.Хоцімска" (1), ДУА "Сідаравіцкі яслі-сад-сярэдняя школа Чачэрскага раёна" (1), ДУДО «Раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі "Ветразь надзей"» г. п. Хоцімска (1), Дабрадзееўка (1), Даворка (6), Дальняя вуліца (9), Дальні завулак (6), Дарога для памежнікаў (14), Дарожная вуліца (11), Дарожны завулак (3), Дарынполле (2), Дачная вуліца (31), Дворацкая Буда (2), Дзегцяроўка (1), Дзежыно (1), Дзернавая (2), Дзесенка (6), Дзеснагорск (2), Дзьюці фры (1), Дзямідавіцкі сельскі Савет (1), Дзямідавічы (2), Дзям’янкі (2), Дзяражня (5), Дзяражня – Белая Дуброва (1), Дзяражня – Відуйцы (1), Дзяржынскі (2), Дзімітраўка (2), Дзісна (20), Дзітва (4), Дзіцячая школа мастацтваў (1), Дзіцячы завулак (3), Дзіцячы сад (4), Дзіцячы сад «Сонейка» (1), Дзіцячы садок (1), Дняпро (11), Дняпроўская вуліца (1), Добрая вуліца (1), Добруш (1), Добруш - Гомель (1), Добруш – Дзям'янкі – мяжа Расійскай Федэрацыі (1), Добрушскі раён (1), Добрынская вуліца (1), Дом Культуры Сельскі Кругавец-Калінінскі (1), Дом культуры (7), Дом побыту (2), Дом рамёстваў (1), Дом інтэрнат (1), Доўгая Выгар (2), Доўгая Выгар – Гара – Дубраўка (1), Доўгая Дубрава (2), Доўгі Лог (2), Драгамілава (1), Дружба (7), Дружны завулак (1), Дрыбін (2), Дрысвята (2), Дубеец (1), Дубецкае (2), Дубраўка (11), Дубраўка – "аўтамабільная дарога Н-11364 Князеўка – Ліпакі" (1), Дуброўская вуліца (2), Думбля (2), Дуніцкая (4), Дэмакратычная вуліца (3), Дэпутацкая вуліца (3), Дэпутацкі завулак (1), Елавец (2), Еленка (2), Ельня (4), Ельніца (2), Еўраопт (1), Еўраопт Маркет (1), Еўраопт Супер (1), Еўрапошта (1), Жадунька (4), Жалезнікі (2), Жалезніца (1), Жалонь (8), Жалуддзе (2), Жалуддзе – Будзішча Стаўбунскае (1), Жаліжжа (1), Жамчужныя астравы (1), Жаркі (3), Жаркі – былая вёска Ягораўка (1), Жарскае (1), Жасмінная вуліца (1), Жодзінская вуліца (1), Жукаўка (2), Жукаўка – Траянаўка (1), Журбін (3), Журбін – былая вёска Мартынаўка (1), Журбінская Буда (2), Жыватворная вуліца (1), Жыжма (2), Жырблевічы (2), ЗАГС (1), Заазёрная вуліца (14), Забалотная вуліца (2), Забор’е (2), Забычанскі сельскі Савет (1), Забялышын (2), Завадок (4), Завадок – Марынаполле (1), Заводская вуліца (51), Заводскі завулак (9), Заводскі праезд (1), Завідаўка (6), Загарадная вуліца (7), Загарадны завулак (2), Загарэнне (1), Загон (6), Загоранка (1), Загінуўшым воінам (1), Загінуўшым суайчыннікам (1), Загінуўшым ў вайне (1), Зазубер'е (2), Зайцаў (2), Заказнік «Касцёл» (1), Заказнік Лобня (1), Заказнік Расчысткі (1), Закапыцце (4), Залескі сельскі Савет (1), Залінейная вуліца (3), Запарожская вуліца (2), Зара (1), Зарачанская вуліца (1), Заручча (3), Зарэчная вуліца (80), Зарэчны завулак (7), Зарэчны тупік (3), Зарэчча (3), Заходняя Дзвіна (3), Заходняя вуліца (19), Заходні Буг (19), Заходні завулак (1), Заходні праезд (2), Заходы (2), Зацішша (5), Заіжорка (1), Зборхаў (10), Звянчатка (2), Зевіну Якаву Давыдавічу (1), Землякам загінуўшым у ВАВ (2), Землякам загінуўшым у гады Вялікай Айчыннай вайны (1), Зернесушылка (1), Злучаныя Штаты Амерыкі (1), Злынка (1), Знамя (2), Зоеўка (2), Зона адпачынку "Грыбкі" (1), Зорная вуліца (14), Зорны завулак (2), Зубар (2), Зялёная вуліца (64), Зялёны завулак (13), КБА (1), КПС (1), КСУП "Сялецкае" (1), Кааператар (1), Кааператыўная вуліца (16), Кааператыўны завулак (1), Кавальская вуліца (1), Кавалёўка (2), Кавалёўка 1 (1), Кавычыцы (2), Кажамякіна – Фёдараўка (1), Кажаны (1), Казацкая вуліца (1), Казацкія Балсуны (2), Казелле (4), Казелька (2), Казлоўка (1), Казлоўшчына (1), Казусёўка (2), Какойск (2), Какойск – Казелле (1), Какойскі (1), Каладзецкі (1), Каласоўка (2), Калгасная вуліца (32), Калгасны завулак (4), Калода (1), Калоддзе (1), Калодзежская (1), Калодзезькі (2), Калодліва (2), Калодня (6), Калужская вобласць (1), Калужская вуліца (15), Кальцавая вуліца (18), Кальцавы завулак (3), Каляровая вуліца (6), Каляровы завулак (1), Калінавы Бор (1), Калінаўка (2), Калінін (1), Калініна (3), Калінінская вуліца (2), Калінінскі (2), Камайка (3), Камандзіру атрада Антоненку П.С. (1), Камароўка (1), Камароўшчына (1), Каменка (2), Камень (2), Камсамольская вуліца (95), Камсамольскі завулак (18), Камунальная вуліца (13), Камунальны завулак (4), Камунар (2), Камунарская вуліца (1), Камунарскі завулак (2), Камуністычная вуліца (45), Камуністычны завулак (5), Канава (2), Канава – Паўлаўка (1), Канавалава (2), Канавалава – Сініцына (1), Канада (1), Канатоп (1), Канаўка (2), Канечная вуліца (1), Канстанцінаўка (1), Канстанцінаўскі завулак (1), Кантора (2), Кантора ПМК №276 (1), Кантора калгаса (1), Канічы (2), Капаюўка (3), Капеечка (1), Капліца (2), Капліца і купель (1), Капліца-пахавальня Трапавых 1870г. (1), Карма (2), Кармянская СШ (1), Кармянская сельская бібліятэка ім. І.П. Шамякіна (1), Кармянскі раён (1), Кармянскі сельскі Савет (1), Каробчына (2), Кароцькаўскі сельскі Савет (1), Кароўнік (2), Карпілаўка (1), Карусель "Арбіта" (1), Карусель "Кола агляду" (1), Карусель "Космас" (1), Карусель "Рамонак" (1), Карусель "Сюрпрыз" (1), Кар’ерная вуліца (2), Касметыка (1), Касперка (2), Кастрычніцкая вуліца (134), Кастрычніцкі завулак (28), Касцюковіцкай падпольнай арганізацыі РК КПбБ (1), Касцюковіцкі раён (1), Касцюковічы (2), Касцюковічы – Відуйцы (1), Касцюковічы – Гомель (1), Касцюкоўка (1), Касцягоўка (1), Касцёл (1), Каталонскія землі (1), Каталонія (1), Каташын (1), Кахоўская вуліца (2), Кацельня (4), Кацярынполле (1), Кацічы (2), Каштанавая вуліца (5), Кашуба (1), Каўказскі завулак (1), Каўпіта (21), Квебек (1), Кветкавая вуліца (29), Кветкавы завулак (2), Клеткі (1), Клеявічы (2), Клеявічы – Белая Дуброва (1), Клуб (5), Клуб ветэранаў Дабрыня (1), Клубная вуліца (1), Клубны завулак (1), Клубнічная вуліца (1), Ключавая вуліца (2), Ключавы (2), Клява (2), Кляновая вуліца (2), Кляноўка (3), Клясіна (2), Клятнянская вуліца (1), Клімавічы (2), Клімавічы (ад аўтамабільнай дарогі Р-43) – Касцюковічы – мяжа Расійскай Федэрацыі (Смолькі) (1), Клімаўскі (2), Клін (2), Кліна (8), Кневічы (1), Князеўка (2), Князеўка – Ліпакі (1), Князёўка (2), Кнігарня (1), Колас (1), Колбаўка (2), Колбаўка – Юрга (1), Корань (2), Котра (11), Крайняя вуліца (1), Крайні завулак (1), Крапіўня (2), Краснаборка (1), Краснабудская СШ (1), Краснагор’е (1), Краснаполле (4), Краснаполле – Горы – мяжа Расійскай Федэрацыі (1), Краснаполле – Карма на Кляпін (да мяжы Магілёўскай вобласці) (1), Краснаполле – Малыя Хутары (1), Краснапольскае бюро Крычаўскага філіяла «Магілёўскае агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры» (1), Краснапольскі райвыканкам (1), Краснапольскі раён (1), Краснапольскі рынак (1), Краснапольскім журналістам (1), Красная Буда (3), Красная Буда – Дзімітраўка (1), Красная Буда – Лук'янаўка (1), Красная Зара (5), Красная Зара – Бярозкі (1), Красная Звязда (2), Красная Паляна (4), Красны (2), Красны Бераг (2), Красны Камень (2), Красны Камень(Толькі грамадзяне Беларусі і Расіі) (2), Краязнаўчы музей (1), Кругавая вуліца (4), Кругавец (1), Кругавец - Калінінскі дзіцячы сад - сярэдняя школа (1), Кругавец-Калініна (4), Кругавец-Калінінскі сельскі Савет (1), Кругавец-Калінінскі сельскі выканаўчы камітэт (1), Круглы (3), Кругоўка (1), Крупецкі сельскі Савет (1), Крупня (2), Круты Роў (2), Крывая Ніва (2), Крыніца (1), Крыніца Іаана Хрысціцеля (1), Крынічка (1), Крынічная вуліца (1), Крынічны (2), Крынічны завулак (2), Крычаў - Унеча (1), Кубанская вуліца (4), Кубракоўка (2), Кудлачоў (1), Кузмінка (7), Кузьмінка (1), Кузьмініцкі сельскі Савет (1), Кузьмінічы (3), Кузьмінічы – Знамя (1), Культурная вуліца (1), Куляшоўка (2), Купелка (2), Купель (1), Купчыкаў Лес (1), Курака Міхаіл Канстанцінавіч (1), Курбакі (2), Курган Славы (1), Курганне (2), Курганны могільнік (1), Курортная вуліца (2), Курская вобласць (1), Курскі завулак (1), Куты (1), Кіеўская вуліца (13), Кіпр (3), Кіпучка (1), Кірава (1), Кісялёўка (2), Кісялі (2), ЛДД-411 (1), Лабанаўка (2), Лазараў (2), Лазневы завулак (2), Лазневы комплекс (1), Лазня (3), Лазоўка (2), Лакаматыўная вуліца (2), Ламы (2), Лапатні (1), Лапаціна (2), Ласінка (1), Латвія - Беларусь (3), Леанполле (2), Лебедзеўка – Васільеўка (1), Лебедзеўка – Перарост – Высакаполле (1), Лекарка (1), Ленін (1), Ленін У.І. (1), Леніна (5), Леніна – Арцёхаў (1), Леніна – Леніндар (1), Ленінградская вуліца (6), Ленінградскі завулак (3), Леніндар (4), Ленінская вуліца (23), Ленінскі (2), Ленінскі завулак (4), Ленінскі сельскі Савет (1), Лесавы (4), Лесазаводская вуліца (2), Лесазаводскі завулак (2), Лешчанка (1), Лобня (1), Лозкі (2), Локаць (2), Луг (1), Лугавая вуліца (115), Лугавец (1), Лугавы завулак (14), Лужкі (1), Лук'янаўка (1), Лука (1), Лук’янаўка (2), Луч (2), Лынтупка (8), Любін (1), Лютаўская вуліца (1), Лютня (2), Лютнянская Буда (2), Люцінка (1), Лявонаўка (1), Ляда (2), Лядзешня (2), Лядоўка (2), Лясгас (1), Ляскі (2), Лясная вуліца (126), Лясны завулак (24), Лясніцтва (2), Лясішча (1), Лёксіна крынічка (1), Лінейная вуліца (2), Лінка (1), Ліпавая алея (1), Ліпавая вуліца (2), Ліпавы завулак (1), Ліпакі (2), Ліпаўка (3), Ліпаўка – Узлогі (1), Ліпеньскі завулак (1), Ліпка (1), Лістападаўская вуліца (2), Ліцейная вуліца (44), Ліцейны завулак (1), Лішчыцы (2), Ліён (1), МНС (1), Магазін (2), Магазін "Лявоніха" (1), Магазін "Родны кут" (5), Магілёўскае РУП «Фармацыя» Аптэка # 161 (1), Магілёўскае РУП «Фармацыя» Аптэка # 177 (1), Магілёўскае РУП «Фармацыя» Аптэка # 30 (1), Магілёўскае РУП «Фармацыя» Хоцімская цэнтральная раённая аптэка №28 (1), Магілёўская вобласць (1), Магілёўцы (1), Магістральная вуліца (15), Магістральны завулак (3), Майская вуліца (5), Майскі (2), Майскі завулак (1), Макаўе (1), Макеевічы (2), Маладзёжная вуліца (165), Маладзёжны завулак (11), Маладых (1), Малайзія (1), Маланямкоўскі сельскі Савет (1), Маластоўка (16), Малатоўка (2), Малая Крапіўня (2), Малая Крапіўня – Шчаглоўка – Маліноўка (1), Малуноўка (2), Малыя Нямкі (2), Малыя Нястанавічы (2), Малыя Укропавічы (2), Малыя Хутары (2), Малюшына (2), Малюшына – Ясенка (1), Малінавая вуліца (1), Малінаўка (3), Маліноўка (2), Мамонаўка (1), Манастырок (4), Мантана (1), Мануілы (1), Манюкі (1), Мар'іна Буда (1), Мара (1), Маркаўка (2), Марозаўка (2), Марцінаўка (3), Марынаполле (2), Марынаполле – Струменск (1), Марыха (1), Марыя (2), Маскоўская вуліца (32), Маскоўскі завулак (3), Маскоўскі праспект (58), Маскоўскі час (1), Маставая вуліца (1), Масцішча (2), Матрона (1), Мату-Гросу-ду-Сул (1), Мацяёўка (2), Маці і дзіцяці (1), Машавое (2), Машавое – Вішні – Шаблі (1), Машок (1), Машоўка (2), Медыцынская вуліца (1), Межавы завулак (1), Меліярацыйная вуліца (5), Мерачанка (1), Месца адпачынку (1), Месяцавая вуліца (4), Метраполія Францыі (1), Мехдвор (1), Млын (1), Могілкі в. Паўлёнка (1), Могілкі старыя праваслаўныя. Капліца (1), Мокрае (1), Молінка (2), Мосін (2), Мсціслаў (2), Мсціслаўскі раён (1), Музей (1), Музычная школа (1), Мхі (1), Мхініцкі сельскі Савет (1), Мхінічы (1), Мыслеўшчына (2), Мытва (3), Мядзведаўка – Лютня – Лютнянская Буда – Гарадзецкая (1), Мядзвёдаўка (2), Мядовая вуліца (2), Мяжа Расійскай Федэрацыі (Селішча) – Гомель – Кобрын (1), Мялоўка (1), Мясная лаўка (1), Мікалаеўка (2), Міколіна (1), Міла (1), Мілаславічы (2), Міліцэйская вуліца (2), Мінская вуліца (6), Мінскі завулак (1), Міні Еўраопт (1), Міні-рынак (1), Мірная вуліца (4), Мірны (1), Мірны - 110 - Красная Гара - 110, Свяцілавічы - 110 (1), Мірным жыхарам забітых 7 лістапада 1941г. (1), Міхайлаўка (3), Міхайлаўская вуліца (1), Міхайлаўскі (2), Міхалкавічы (2), Міхалкіна (4), Міхалінскі Кардон (1), Міцькоўка (1), Мічурынская вуліца (1), Набярэжная вуліца (134), Набярэжны завулак (8), Навазыбкаў (1), Наваліпаўскі (1), Навасёлкі (4), Навучальны корпус ДПЛ №16 (2), Навіна (2), Нагорная вуліца (10), Нараджэнне Найсвяцейшай Багародзіцы (1), Нараў (1), Народная вуліца (5), Насецкае (2), Настаўніцкая вуліца (4), Настаўніцкі завулак (2), Нача (4), Неглюбка (4), Неглюбка – Перавессе – Селішча (мяжа Расійскай Федэрацыі) (1), Неглюбка – Расуха (1), Неглюбка – Свабода – Перавессе (1), Неглюбскі сельскі Савет (1), Недзведзь (2), Непераможны (4), Нова-Ельнянскае лясніцтва (1), Нова-Станцыйная вуліца (1), Новабазарная вуліца (1), Новае Жыццё (4), Новае Заляддзе (2), Новае Чэрнева (2), Новаміхайлаўка (2), Новасаматэвіцкі сельскі Савет (1), Новая Іванаўка (2), Новая Вёска (2), Новая Жызнь (4), Новая Слабада (1), Новая Ясенка (2), Новая вуліца (87), Новошкольная вуліца (1), Новы Дзедзін (2), Новы Мір (2), Новы Пуць (2), Новы Свет (2), Новы Свет – Горанка – Галузы (1), Новы Свет – Дубраўка – Дзернавая (1), Новы завулак (6), Новыя Бабровічы (1), Новыя Грамыкі (1), Новыя Грамыкі – Пацёсы – Неглюбка (1), Новыя Лугінцы (1), Новыя Пранічкі (2), Новыя Юркавічы (3), Новыя Ярылавічы (UA) - Новая Гута (BY) (1), Норкіна (2), Нунавут (1), Няверыца (1), Няверыца (Трайны стык меж: Латвія - Расія - Беларусь ) (1), Няглюбская сярэдняя школа (1), Нядзельная школа (1), Някрасава (2), Някрасаў (2), Нямыльня (4), Нёман (8), Ніжні завулак (2), Нізянка (1), Нікалаеўка (1), Ніколькая вуліца (5), Нінэль (2), Нісімкавіцкая бальніца сястрынскага догляду (1), Нісімкавіцкі сельскі Савет (1), Нісімкавічы (3), Нісімкавічы – Валосавічы (1), Нісімкавічы – Гацкое – Усошнае (1), Нісімкавічы – Яміцкі (1), Олтуш (BY) - Піща (UA) (1), ПАВП (1), ПГРП-1 (1), ПЛ-110КВ Сцепанава - Забычанне; ? (1), ПЛ-330КВ №348 Гомель - 330 - Крычаў (1), Пабеда (4), Пагорычка (2), Пагранічная вуліца (2), Пагранічны завулак (1), Пагранічнік (2), Пад'езд да вёскі Завадок ад аўтамабільнай дарогі Р-74 Чэрыкаў – Краснаполле – Хоцімск – мяжа Расійскай Федэрацыі (Горня) (1), Пад'езд да вёскі Клін ад аўтамабільнай дарогі Н-11363 Баханы – Бярозкі – былая вёска Ігнатаўка (1), Пад'езд да пасёлка Лесавы ад аўтамабільнай дарогі Н-10785 Яноўка – Галузы (1), Падакупка (1), Падгорная вуліца (5), Падгорны завулак (1), Падгор’е (1), Паджалезніца (1), Падкаменне (1), Падлесная (2), Падрайск (2), Падцеханічы (1), Пажарнае дэпо (1), Пажарны пост (1), Пакоткі (2), Пакроўка (1), Пакроўская вуліца (1), Пакроўскі завулак (1), Палацава-паркавы комплекс Завадоўскіх (1), Палеская вуліца (3), Палеская сярэдняя школа-сад (1), Палескі завулак (2), Палескі сельскі Савет (1), Палескі сельскі выканаўчы камітэт (1), Палессе (6), Палессе – Новая Вёска – Барсукі (1), Палессе-2 (1), Палессе-3 (1), Палессе-4 (1), Палессе-5 (1), Паломка (1), Палтаўская вуліца (2), Палуж (5), Палуж 1 (2), Палуж 1 – Новы Свет – Леніна (1), Палуж 1 – былая вёска Гарэзна (1), Палуж 2 (2), Палужскае вадасховішча (1), Палужская вуліца (1), Палявая вуліца (98), Палявы завулак (15), Палядкі (2), Палянка (1), Палігон ЦБА (1), Палігон для знішчэння боепрыпасаў і выбуховых рэчываў (1), Паліклінка Бялынкавічы (1), Паліклініка ЦРБ (1), Памежная застава «Кругавец-Калініна» (1), Памежная зона (599), Памежная зона Рэспублікі Беларусь (2), Памежная паласа (5), Памяць (2), Панькаўская Буда (2), Папаратка (2), Папаратная (2), Папоў калодзеж (1), Папярочная вуліца (1), Паравозная вуліца (1), Парагвай (1), Парк закаханых (1), Парк культуры і адпачынку (1), Паркавая вуліца (32), Паркавы завулак (6), Партызанам (1), Партызанская вуліца (55), Партызанскі завулак (10), Парубка (1), Пасека (2), Пасялковая вуліца (1), Патарніекі (Латвія) -- Грыгораўшчына (Беларусь) (1), Патаронаўка (2), Пацёсы (1), Пачапы (4), Пачапы – Князеўка (1), Паштовая вуліца (32), Паштовы завулак (8), Паўднёвая вуліца (25), Паўднёвы завулак (4), Паўлаўка (2), Паўленка (2), Паўночная вуліца (24), Паўночны завулак (7), Пелапанес (1), Пеляса (2), Пеннае (1), Перавалока (1), Перавалошня (2), Перавессе (2), Перадавец (2), Перадавы (2), Перадавік (2), Перадзелкі (1), Пераездная вуліца (1), Перакопская вуліца (1), Пералёўка (10), Перарост (2), Пераростаўская СШ (1), Пераростаўскі сельскі Савет (1), Первае Мая (2), Перелёўка-Верхлічы (1), Першамайская вуліца (119), Першамайскі завулак (16), Петрилава (1), Петрухоўка (1), Петухоўка (1), Пехцерава (2), Пецярбургска-Варшаўская чыгунка (1), Печанеж (2), Пеўнік (1), Пладовая вуліца (1), Планерная вуліца (3), Планерны завулак (3), Плаціна (1), Плоскае (3), Плёхаў (1), Пожар (1), Покаць (14), Полацкая вуліца (1), Польшча — Беларусь (67), Помнік Леніну (1), Помнік воінам-кавалерыстам (2), Пошта (2), Правабярэжная вуліца (2), Правідзянец (1), Прадуктовы (2), Прадукты (2), Праезжая вуліца (1), Пракуратура (2), Пралеска (1), Пралетарская Камуна (2), Пралетарская вуліца (80), Пралетарскі завулак (10), Прамысловая вуліца (4), Прамянёвая вуліца (1), Прамяністая вуліца (1), Прасці (1), Прасёлкавая вуліца (1), Прафсаюзная вуліца (4), Прахалодная вуліца (2), Працоўная вуліца (14), Працоўны завулак (7), Продукты (5), Проня (2), Прудкі (2), Прудная вуліца (6), Прудок (14), Прусінская Буда (2), Прыазёрная вуліца (25), Прыбеседская вуліца (1), Прывакзальная вуліца (7), Прывалаў (1), Прыгарадная вуліца (6), Прыгарадны завулак (9), Прыгожая вуліца (1), Прыдарожны завулак (1), Прыпяць (5), Пункт вакцынацыі ад COVID-19 (7), Пункт пропуску Весялоўка (1), Пустка (1), Пуцевая вуліца (1), Пуцейская вуліца (1), Пушкова (2), Пушкінская вуліца (5), Пушкінскі завулак (1), Пчолка (1), Пшанічны завулак (2), Пыхань (2), Пясочная вуліца (9), Пясчаная (1), Пясчаная вуліца (9), Пясчанка (1), Пясчаны завулак (2), Пятрацінка (1), Пятрова Буда (1), Пятрова Гута (1), Пятровічы (1), Пятроўка (2), Пятроўская вуліца (3), Пятроўскі (1), Пячары (2), Пірэне́йская паўвыспа (1), Післякоўка (1), Післяціна (2), Піцер (2), Піцэрыя (1), Пічысай (8), Піянерская вуліца (56), Піянерскі завулак (11), РАНА (1), РАНС (1), РАУС (2), Рабочая вуліца (29), Рабочы завулак (7), Рабінавая вуліца (7), Рабінавы завулак (1), Равучае возера (1), Радніковая вуліца (2), Радужскі сельскі Савет (1), Радыяцыйны запаведнік (1), Разальмова (2), Разрытае (2), Райгазснаб (2), Ракітнік (2), Раманоў (2), Раманькі (2), Рамонкавая вуліца (1), Ранняя Зорка (1), Расамаха (2), Рассветаўскі сельскі Савет (1), Рассветная (2), Расуха (2), Расійская вуліца (9), Расія (1), Расія — Беларусь (3), Рачная вуліца (48), Рачны завулак (17), Рашатнёўка (1), Раёк (2), Раўданка (1), Рвенск (2), Родны Кут (1), Родны кут (3), Роскаш (2), Рошча (1), Рошчынская вуліца (1), Рубеж (3), Рубежнік (1), Рудня (5), Рудня Барталамееўская (2), Рудня Нісімкавіцкая (2), Рудня Стаўбунская (2), Рудня-Барталамееўскае лясніцтва (1), Рудня-Нісімкавіцкі-1 (1), Рудня-Нісімкавіцкі-2 (1), Рудня-Нісімкавіцкі-3 (1), Ружовая вуліца (1), Ручэй (2), Рыбалоўная крама (1), Рыбнае (1), Рыга — Шаўлі — Таўрогі — Калінінград (1), Рынак (1), Рынкавы завулак (1), Рэкта (9), Рэкуха (5), Рэпішча (2), Рэспубліка Беларусь (1), Рэспубліканская вуліца (7), Рэспубліканскі завулак (5), Рэчыца (1), СВК "Баршчоўскі" мехдвор (1), Сабалёўка (4), Сабалі (2), Савекіна Аляксандра Іванавіча (1), Савецкая вуліца (196), Савецкая плошча (17), Савецкі завулак (19), Садовая вуліца (130), Садовы завулак (12), Садружнасць (1), Сакалоўка (4), Салдат з вянком (1), Саматэвічы (2), Саматэвічы-Мядзведзі (1), Самацевіца (1), Санаторная вуліца (3), Санітарна-каранцінны кантроль (1), Сапелка (3), Сар'янка (2), Сарачанка (1), Саснавец (1), Сасновая вуліца (18), Сасновы завулак (9), Сасновіца 1 (1), Сасновіца 2 (1), Сасноўскі (1), Сатун (1), Сафонаўка (2), Сафіеўка (1), Сафійская вуліца (1), Сафіёўскія лес (1), Сахой (2), Сацыялістычная вуліца (9), Сацыялістычны завулак (2), Сачкавічы (1), Саюздрук (1), Саюзная вуліца (1), Саюзны завулак (1), Саўгасная вуліца (24), Саўгасны завулак (4), Саўгасны праезд (1), Свабода (2), Сварлівае (1), Светлая Зара (2), Светлая вуліца (5), Светлы (1), Светлы завулак (2), Связная вуліца (1), Свята-Іаанаўскі Кармянскі жаночы манастыр (1), Святая Крыніца (3), Святая крыніца (1), Святога Іаана Кармянскага (1), Святое возера (2), Святочная вуліца (1), Свяцілавіцкая ўчастковая бальніца (1), Свяцілавіцкі сельскі Савет (1), Свяцілавічы (3), Свяцілавічы – Глухаўка – Нінэль (1), Свяцілавічы – Новае Заляддзе (1), Свяцілавічы – Першамайскі (1), Свяціцеля Мікалая (1), Свінка (2), Свініца (4), Світанаўская вуліца (1), Севастопальская вуліца (1), Селенка (1), Селецкая вуліца (1), Сельсавет (5), Сельская вуліца (24), Сельскі Дом Культуры (1), Сельскі Савет (1), Сельскі дом культуры (1), Сельскі клуб (1), Сельскі савет (1), Селішча (8), Селішча 1 (2), Селішча 1 – Леніна (1), Селішча 1-Красны Камень (1), Селішча 2 (2), Селішча КПП (3), Селішча-Навазыбкоўскі (1), Сенькаўка (6), Серадняцкі (2), Серпухоўская вуліца (1), Сетка магістральных аўтамабільных дарог Рэспублікі Беларусь (1), Сетка мясцовых аўтамабільных дарог Рэспублікі Беларусь (1), Сетка рэспубліканскіх аўтамабільных дарог Рэспублікі Беларусь (1), Скарбянка (1), Склімін (2), Слабада (5), Слабадская вуліца (4), Славечна (3), Славянская вуліца (2), Слаўгарад (ад аўтамабільнай дарогі Р-43/П 1) – Краснаполле (1), Слясарная вуліца (3), Слясарны завулак (1), Смаленская вобласць (1), Смаленская вуліца (13), Смаленскі завулак (5), Смалявічы (1), Смародзінка (7), Смолькаўская Буда (2), Смольки-Бяляны (1), Смолькі (2), Смолькі – Разрытае (1), Смольная вуліца (3), Сноўск (1), Сож (10), Солча (4), Сольчыца (8), Сонечная вуліца (31), Сонечны завулак (4), Сосны (1), Соўна (1), Спартакаўская вуліца (8), Спартакаўскі завулак (2), Спарткомплекс (1), Спартыўная вуліца (15), Спартыўны завулак (4), Сплавень (2), Спірыдонава Буда (1), Стайкі (4), Сталовая (4), Станцыйная вуліца (12), Станцыя Бялынкавічы (2), Станіслаў (2), Станіслаў – Трубільня – Пачапы (1), Стараселле (2), Старасельская вуліца (1), Старая Буда (1), Старая вуліца (3), Старое Закружжа (1), Старое Чэрнева (2), Стары Вышкаў (2), Стары Стан (2), Старыя Пранічкі (2), Старыя Юркавічы (1), Стаханаўская вуліца (18), Стаячае возера (1), Стаўбун (3), Стаўбун – Гарадок (1), Стаўбун – Малыя Нямкі – мяжа Расійскай Федэрацыі (1), Стаўбун – Неглюбка – Рэпішча (1), Стаўбун – Янова – Расуха (1), Стаўбунка (6), Стаўбунскае лясніцтва (1), Стаўбунская сярэдняя школа (1), Стаўбунскі сельскі Савет (1), Страхавая арганізацыя (1), Струменск (2), Студзянец (2), Студзянец – Калодліва (1), Студзёнка (5), Студэнцкая вуліца (1), Стырыя Бабровічы (1), Стэла ў гонар Вызваліцеляў (1), Сувораўскі (1), Суд (3), Судзілы (2), Сузор'е (1), Сумская вобласць (1), Супр (10), Сураж (1), Суражская вуліца (2), Сураў (4), Сутокі (1), Сцепанава (2), Сцепанава - Забычанне (3), Сцяпанава (1), Сцяпанаў (1), Сцяпная вуліца (6), Сычаўка (7), Сычаўка Нісімкавіцкая (1), Сычаўка Рудніцкая (1), Сядзібна-паркавы комплекс (1), Сядзібна-паркавы комплекс Гілярдаў (1), Сялец (3), Сялецкае (3), Сялецкае – Алесенкава (1), Сялецкае – Плоскае (1), Сялецкае – Фралоўка (1), Сялецкі сельсавет (1), Сялецкі сельскі Савет (1), Сялянская вуліца (12), Сямейная вуліца (1), Сянажэцкі ручай (6), Сянна (1), Сянная вуліца (1), Сянное (1), Сянны завулак (1), Сяргеева-1 (1), Сяргеева-2 (1), Сярэдні (2), Сярэдні завулак (4), Сігееўка (2), Сідаравічы (2), Сідаравічы-1 (1), Сідаравічы-2 (1), Сідараўка (4), Сідараўка – Бальшыя Хутары (1), Сідараўка – Лютня (1), Сідараўкае вадасховішча (1), Сідараўскі сельскі Савет (1), Сілічы (2), Сіні Востраў (1), Сініцына (2), Сірэна (1), ТАА "Іўмабуд" (1), ТАА "Сярэднеўсходні Дом" (1), ТАА "Цімкор" (1), Табоцкі (1), Тайв́ань (1), Тайланд (1), Таклёўка (2), Талпянская (4), Танцпляцоўка (1), Тапаліная вуліца (1), Тарасаўка (1), Тарфяны Стаханавец (1), Томіна (1), Топкае (1), Тоўша (2), Травінка (2), Трайны стык Людзвінова (1), Трактарная вуліца (3), Транспартная вуліца (31), Транспартны завулак (3), Трасцянец (2), Трасцянка (2), Трасціно (2), Трасцінскі сельскі Савет (1), Тратны Кут (2), Траянаўка (2), Траўна (2), Троіцкі (2), Трубільня (2), Трубільня – Курганне – Дубраўка (1), Труд (2), Трусак (2), Тры Сястры — Новыя Юркавічы (1), Тры сястры (1), Тры цаны (1), Туалет (2), Тульская вуліца (1), Тупіковая вуліца (5), Тупіковы завулак (1), Тупічына (2), Тур'я (5), Тур'я – Клясіна – Гара (1), Турэйск (2), Тур’я (2), Тур’яўскі сельскі Савет (1), Тэкстыльная вуліца (3), Тэкстыльны завулак (1), Тэрыторыя Ільнозавода (1), Тэрыторыя ПМК №276 (1), Тэхналагічная пляцоўка (1), У гонар 340-годдзя Казацкіх Балсуноў (1), У гонар 50-годдзя вызвалення (1), Уборак (2), Увіч (4), Удобны (1), Удовіна крыніца (1), Узлогі (2), Узлётная вуліца (3), Украіна (1), Украіна - Беларусь (19), Украіна - Расія (6), Украіна — Беларусь (70), Украінская вуліца (2), Ула (1), Уладзіміраўка (1), Уладзімірская вуліца (2), Унеча - Полацк (1), Універмаг (1), Упраўленне сацабароны (1), Уральская вуліца (4), Уральскі завулак (2), Усохабудскі сельскі Савет (1), Усохская Буда (2), Усохская Буда – Кругавец-Калініна (1), Усохі (2), Усошнае (2), Успенская вуліца (2), Усход (2), Усходняя вуліца (27), Усходні Шлях (1), Усходні завулак (4), Усцінавічы (2), Ушакі (2), Уютны (1), ФАК (1), ФАП (5), ФХ"ШарВуд" (1), Фабрычная вуліца (6), Фабрычны завулак (5), Фаміно (2), Фантан (2), Фельчарскі пункт (1), Фестывальная вуліца (5), Фестывальны завулак (1), Фралоўка (4), Францыя (1), Фядотава Буда (2), Фёдараўка (4), Фёдараўка – Нісімкавічы да аўтамабільнай дарогі Р-38 Буда-Кашалёва (ад аўтамабільнай дарогі М-5/Е 271) – Чачэрск – Краснаполле (1), Халдэеўка (2), Халмы (2), Халмы – Казелле – Яшная Буда (1), Халмінка (1), Хамутоўка (1), Харашэўская СШ (1), Харкаўская вуліца (3), Харошаўка (2), Хацімск (1), Хвашчы (2), Хлебная вуліца (2), Хмелева (1), Хмялёўка (8), Хорапуць (5), Хоцімск (2), Хоцімск – Батаева – Іўкіна (1), Хоцімск – Ліпаўка – Гаўрылаўка – мяжа Расійскай Федэрацыі (1), Хоцімск – Пагранічнік – мяжа Расійскай Федэрацыі (1), Хоцімск – Родня (1), Хоцімск – мяжа Расійскай Федэрацыі на Рослаўль (1), Хоцімск-110 (1), Хоцімск-35 (1), Хоцімскае УКП "Жылкамгас" (1), Хоцімская цэнтральная раённая бальніца (2), Хоцімскі гісторыка-краязнаўчы музей (1), Хоцімскі дзяржаўны прафесійны ліцэй № 16 (1), Хоцімскі раён (1), Хоцімскі раён газазабеспячэння (1), Хоцімскі раённы выканаўчы камітэт (1), Храм Свяціцеля Мікалая Цудатворца (1992) (1), Храм свяціцеля Іаасафа Белгародскага (1), Храм у гонар Покрыва Прасвятой Багародзіцы 1863г. (1), Хрустальная вуліца (1), Хрэноўка (1), Хутар (2), Хутарскі завулак (1), ЦБА (1), ЦРБ (1), Цагельны праезд (1), Цагляная вуліца (3), Царква (2), Царква Нараджэння Божай Маці (4), Царква Покрыва Прасвятой Багародзіцы (1907) (1), Царква Праабражэння Гасподняга (2), Царква Святога Васілія (1), Царква Святога Дзмітрыя Растоўскага (1), Царква Святога Мікалая (3), Царква Святога Мікалая 19ст. (1), Царква Святога Міхала Арханёла (1), Царква Святой Тройцы 1842г. (1), Царква Святой Тройцы 1873г. (1), Царква Святой пакутніцы Кацярыны (1), Царква Успення Найсвяцейшай Багародзіцы (1), Царква Успення Прасвятой Багародзіцы (1), Царква хрысціян-евангелістаў "Слова жыцця" (1), Цата (1), Цвярская вуліца (4), Церамок (1), Церахоўка (1), Церахоўка – Андрэеўка – мяжа Украіны (1), Церахоўка – Крынічны (1), Церахоўскі сельскі Савет (1), Церахі (2), Цеханічы (2), Цецява (12), Цхінвалi (1), Цыкуны (1), Цырульня (2), Цэнтр моладзі "Міраж" (1), Цэнтр утылізацыі артылерыйскіх і інжынерных боепрыпасаў (1), Цэнтральна-заходні рэгіён (1), Цэнтральная вуліца (204), Цэнтральная раённая аптэка № 12 (1), Цэнтральная федэральная акруга (1), Цэнтральны завулак (7), Цэнтральны праезд (1), Цюменскае возера (1), Цюменская вуліца (4), Цяністая вуліца (8), Цяплічная вуліца (4), Цяруха (4), Цівецкае (1), Цімошкі (2), Цітаўка (2), Ціхань (2), Ціхая вуліца (6), Ціхі завулак (2), Чавусы (2), Чамярня (2), Чарняўка (6), Чарнігаўская вобласць (1), Чарнігаўская вуліца (2), Чарчонае (2), Чарчонаўка (2), Часнокава (1), Чачавец (4), Чачора (14), Чачэрскі раён (1), Чорны ручай (2), Чурылавічы (1), Чыгуначная вуліца (27), Чыгуначны завулак (3), Чылі (1), Чырванамаскоўскі (1), Чырванафлоцкая вуліца (4), Чырвонаакцябрскае вуліца (4), Чырвонаармейская вуліца (67), Чырвонаармейскі завулак (6), Чырвонагвардзейская вуліца (5), Чырвонагвардзейскі завулак (1), Чырвонае Знамя (2), Чырвоназорны (1), Чырвонасельская вуліца (1), Чырвонаслабодская вуліца (6), Чырвонасцяжная вуліца (1), Чырвонафлоцкі завулак (1), Чырвоная Знаменка (1), Чырвоная плошча (10), Чырвоны (1), Чырвоны Алёс (2), Чырвоны Арол (1), Чырвоны Лог (1), Чырвоны Партызан (2), Чырвоны завулак (2), Чырвоны сцяг (1), Чэмена (3), Чэрнін (1), Чэрнія (1), Чэрыкаў – Краснаполле – Хоцімск – мяжа Расійскай Федэрацыі (Горня) (1), Чэрыкаўская шаша (8), ШРП (1), ШРП-2 (1), ШРП-6 (1), ШРП-7 (1), ШРП-№8 (1), Шаблі (2), Шакіна (1), Шаладонаўка (2), Шалухоўка (1), Шамарына (1), Шамаўшчына (1), Шарэйкі (2), Шасцёраўка (2), Шасэйная вуліца (53), Шасэйны праезд (1), Шаўцоў (2), Школа (3), Школа мастацваў (1), Школа мастацтваў (1), Школа № 2 (2), Школьная вуліца (103), Школьны завулак (25), Штанюкі (2), Шчаглоўка (2), Шчаслівая вуліца (3), Шчурын (1), Шырокая вуліца (2), Шырокаўвелле (1), Шырокі (2), Шырокі – Малюшына (1), Шэйка (2), Эгейскае мора (1), Энерганагляд (1), Энергетычная вуліца (5), Юбілейная вуліца (35), Юбілейны завулак (6), Юзяфоўка (2), Юрга (2), Юржанскія могілкі (1), Юр’евічы (2), Яблыневая вуліца (2), Яблыневы завулак (2), Яблычная вуліца (1), Ягаднае (2), Ягадная вуліца (2), Ягадны канал (15), Ягораўка (3), Якубаўка (2), Якімавічы (2), Яленаўка (2), Ялоўка (1), Ялёнка (1), Ямская вуліца (3), Яміцкі (2), Янава (2), Янаполле (2), Янаўка (4), Янаўка – Шаладонаўка (1), Янова (2), Янова – Лазараў (1), Яноўка (3), Яноўка – Галузы (1), Яноўка – Казелле (1), Яноўка – Перадавы (1), Яноўскі сельскі Савет (2), Яравая вуліца (14), Яравы завулак (3), Ясенка (2), Ясенка – Траўна – Буглаі (1), Ясенкі (1), Яснаполле (2), Ясная Даліна (1), Ясная Зара (1), Яшная Буда (2), амбулаторыя (1), база ДРБУ-173 (1), база ЛДД-782 (1), водна-балотны заказнік «Іпуць» (1), возера Мох (1), вуліца 1 Мая (4), вуліца 1-га Мая (5), вуліца 17 Верасня (10), вуліца 2-я Лінія (1), вуліца 22-га Партз’езда (3), вуліца 27-га З’езда КПСС (1), вуліца 3 Верасня (1), вуліца 3 Ліпеня (2), вуліца 3-га Інтэрнацыяналу (8), вуліца 3-я Лінія (1), вуліца 30 год Перамогі (1), вуліца 40 год Кастрычніка (1), вуліца 40 год Перамогі (1), вуліца 50 год БССР (1), вуліца 50 год Кастрычніка (7), вуліца 50 год Перамогі (1), вуліца 50 год СССР (1), вуліца 50 год УЛКСМ (4), вуліца 60 год БССР (1), вуліца 60 год Кастрычніка (7), вуліца 60 год СССР (1), вуліца 60-годдзя Кастрычніка (3), вуліца 65-й Арміі (1), вуліца 7 Лістапада (1), вуліца 7-я Лінія (2), вуліца 70 год БССР (1), вуліца 70 год Кастрычніка (8), вуліца 8 Сакавіка (18), вуліца 9 Мая (2), вуліца 9 Студзеня (2), вуліца Івана Чыгрынава (1), вуліца Іванова (4), вуліца Ільіча (2), вуліца Ўзнясення (2), вуліца Агарова (3), вуліца Азарава (3), вуліца Алега Кашавога (9), вуліца Аляксандра Матросава (2), вуліца Аляксандрава (3), вуліца Аляксеева (2), вуліца Андросава (3), вуліца Андрэева (1), вуліца Антонава (4), вуліца Антоненкі (3), вуліца Арджанікідзэ (13), вуліца Арлова (1), вуліца Астроўскага (20), вуліца Асіпенкі (13), вуліца Афанасьева (3), вуліца Аўтамабілістаў (1), вуліца Бабанава Д.В. (2), вуліца Багдана Хмяльніцкага (5), вуліца Баграмяна (2), вуліца Бандарэнкі (3), вуліца Банкузава (3), вуліца Барадзіна (1), вуліца Баранава (1), вуліца Бароўскага (1), вуліца Батава (1), вуліца Баўмана (4), вуліца Болдзіна (1), вуліца Братоў Брайцэвых (2), вуліца Братоў Лізюковых (2), вуліца Брітава Е.А. (4), вуліца Будаўнікоў (31), вуліца Будзённага (9), вуліца Бялова (2), вуліца Бяляева (2), вуліца Бялінскага (2), вуліца Бястужава (1), вуліца Ваксмана (1), вуліца Валадарскага (28), вуліца Варапаева (2), вуліца Варашилава К.Е. (3), вуліца Варашылава (33), вуліца Вароўскага (12), вуліца Ватуціна (4), вуліца Вераб’ёва (4), вуліца Верамеева (1), вуліца Ветэранаў (1), вуліца Войкава (1), вуліца Волкава (1), вуліца Высоцкага (6), вуліца Вільямса (1), вуліца Вінаградова (4), вуліца Гагарына (64), вуліца Гайдара (8), вуліца Галавачова (2), вуліца Галадзеда (1), вуліца Галяркі (1), вуліца Ганчарова (8), вуліца Гарабца (2), вуліца Гарбатава (9), вуліца Гарнякоў (2), вуліца Гастэлы (1), вуліца Геолагаў (1), вуліца Герцэна (6), вуліца Глінкі (3), вуліца Гогаля (17), вуліца Горкага (46), вуліца Грыбаедава (7), вуліца Дабравольскага (1), вуліца Дабралюбава (3), вуліца Давыдава (1), вуліца Дакучаева (1), вуліца Дарвіна (1), вуліца Дастаеўскага (2), вуліца Дзекабрыстаў (7), вуліца Дзмітрыева (1), вуліца Дзягцярова (3), вуліца Дзям’яна Беднага (11), вуліца Дзяржынскага (30), вуліца Дзімітрава (6), вуліца Дружбы (13), вуліца Ермакова (5), вуліца Еўдакімава (3), вуліца Жданава (7), вуліца Жукава (6), вуліца Жукоўскага (1), вуліца Жураўлёва (4), вуліца Зарэчча (1), вуліца Заслонава (1), вуліца Зевіна (2), вуліца Зоі Касмадзям’янскай (11), вуліца Зялёная Рошча (3), вуліца Зялёны Бор (2), вуліца КІМ (1), вуліца Каваленкі (1), вуліца Кавалеўскага (3), вуліца Кавалеўшчына (3), вуліца Калеснікава (1), вуліца Кальцова (6), вуліца Калінаўка (1), вуліца Калініна (85), вуліца Каманіна (1), вуліца Камарова (20), вуліца Камунараў (7), вуліца Камінтэрна (8), вуліца Караленкі (1), вуліца Каралёва (6), вуліца Карла Лібкнехта (18), вуліца Карла Маркса (41), вуліца Карчагіна (1), вуліца Касманаўтаў (10), вуліца Кастрычніка (1), вуліца Касцюшкі (1), вуліца Катоўскага (12), вуліца Катуніна (1), вуліца Качалава (1), вуліца Каўпака (1), вуліца Клары Цэткін (4), вуліца Красны Маяк (2), вуліца Красіна (11), вуліца Крупскай (29), вуліца Крупскай Н.К. (2), вуліца Крылова (4), вуліца Кубасава (1), вуліца Кубышава (1), вуліца Кудзінава (2), вуліца Куйбышава (22), вуліца Культуры (3), вуліца Куляшова (1), вуліца Куракі (2), вуліца Кутузава (8), вуліца Кібенка (1), вуліца Кірава (62), вуліца Кірэева (1), вуліца Лабадоўскага (1), вуліца Лазо (2), вуліца Ламаносава (21), вуліца Леванава (1), вуліца Леніна (138), вуліца Лермантава (25), вуліца Лесі Украінкі (1), вуліца Луначарскага (28), вуліца Льва Талстога (2), вуліца Лізы Чайкінай (2), вуліца Ліцвінава (5), вуліца МЮД (2), вуліца Макаренкі А.С. (1), вуліца Максіма Багдановіча (1), вуліца Максіма Горкага (20), вуліца Малыгіна (6), вуліца Малышава (1), вуліца Мальцава (2), вуліца Маліноўскага (1), вуліца Мантажнікаў (1), вуліца Маркава (7), вуліца Маршала Жукава (3), вуліца Матросава (10), вуліца Машынабудаўнікоў (3), вуліца Машэрава (1), вуліца Маякоўскага (32), вуліца Мельнікава (3), вуліца Меліяратараў (9), вуліца Мендзялеева (2), вуліца Металістаў (4), вуліца Механізатараў (13), вуліца Могілкавая (1), вуліца Молакава (10), вуліца Мядведзева (9), вуліца Мянжынскага (15), вуліца Мяснікова А.Ф. (1), вуліца Міру (47), вуліца Мічурына (48), вуліца Навасёлаў (6), вуліца Нагіна (2), вуліца Надзеі (5), вуліца Нахімава (8), вуліца Новы Быт (4), вуліца Новы Свет (3), вуліца Някрасава (33), вуліца Нікіціна (9), вуліца Палякова (2), вуліца Палянка (1), вуліца Паліны Асіпенка (1), вуліца Панфілава (1), вуліца Панчука (1), вуліца Папова (4), вуліца Паповіча П.Р. (2), вуліца Партызан (4), вуліца Пархоменкі (2), вуліца Парыжскай Камуны (7), вуліца Патрыса Лумумбы (1), вуліца Пацаева (1), вуліца Паўлава (3), вуліца Перамогі (26), вуліца Платонава (2), вуліца Пляханава (5), вуліца Пратасава (1), вуліца Прафсаюзаў (3), вуліца Праўды (1), вуліца Профінтэрна (2), вуліца Пугачова (2), вуліца Пушкіна (59), вуліца Пысіна (1), вуліца Пятрова (3), вуліца Пятроўскага (1), вуліца Піліпенкі (1), вуліца Пірагова (1), вуліца Радзішчава (7), вуліца Разіна (4), вуліца Ракасоўскага (7), вуліца Розы Люксембург (13), вуліца Рылеева (3), вуліца Рэпіна (4), вуліца Савекіна (1), вуліца Савецкай Арміі (3), вуліца Сакка і Ванцэцці (1), вуліца Салаўіны Гай (3), вуліца Салтыкова-Шчадрына (4), вуліца Сасновы Бор (5), вуліца Свабоды (8), вуліца Свярдлова (33), вуліца Святлічнага (1), вуліца Скарабагатава (1), вуліца Скрабіна (1), вуліца Спецыялістаў (1), вуліца Станіслаўскага (1), вуліца Стасава (1), вуліца Стаханава (1), вуліца Суворава (16), вуліца Сувязістаў (3), вуліца Сцяпана Разіна (1), вуліца Сядова (5), вуліца Сямашкі (6), вуліца Сямёнава (2), вуліца Сіманава (1), вуліца Сініцына (5), вуліца Талстога (17), вуліца Танкістаў (2), вуліца Тараса Шаўчэнкі (1), вуліца Твардоўскага (3), вуліца Ткачэнкі (1), вуліца Тупалева (3), вуліца Тургенева (21), вуліца Тухачэўскага (4), вуліца Тэльмана (18), вуліца Улляны Громавай (1), вуліца Ульянава (24), вуліца Урыцкага (28), вуліца Ушакова (2), вуліца Фадзеева (2), вуліца Францыска Скарыны (1), вуліца Фрунзэ (28), вуліца Фрыдрыха Энгельса (1), вуліца Фурманава (5), вуліца Фурсава (2), вуліца Фядзюнінскага (3), вуліца Філатава (3), вуліца Філіпенкі (4), вуліца Халаева (2), вуліца Халтурына (7), вуліца Хараборкіна (3), вуліца Хоцееўка (1), вуліца Цвятаевай (1), вуліца Церашковай (3), вуліца Цыялкоўскага (2), вуліца Цюльгі (1), вуліца Цютчава (16), вуліца Ціміразева (6), вуліца Чайкоўскага (10), вуліца Чалюскіна (3), вуліца Чалюскінцаў (4), вуліца Чапаева (24), вуліца Чарнышэўскага (15), вуліца Чарняхоўскага (4), вуліца Чкалава (33), вуліца Чырвонадонцаў (1), вуліца Чырвоная Плошча (1), вуліца Чырвоных Партызанаў (11), вуліца Чычэрына (1), вуліца Чэрыкаўская шаша (2), вуліца Чэхава (12), вуліца Шаўчэнкі (4), вуліца Шміта (2), вуліца Шолахава (11), вуліца Шумскага (1), вуліца Шчарбакова (2), вуліца Шчорса (20), вуліца Шчукіна (2), вуліца Шышкіна (1), вуліца Шэмянкова (1), вуліца Энгельса (8), вуліца Энергетыкаў (4), вуліца Энтузіястаў (4), вуліца Якуба Коласа (1), вуліца Ясеніна (9), дом культуры (1), завулак 1 Мая (4), завулак 17 Верасня (2), завулак 5 Снежня (2), завулак 7 Лістапада (4), завулак 8 Сакавіка (1), завулак 9 Мая (3), завулак Іванова (1), завулак Алега Кашавога (5), завулак Андрэева (2), завулак Арджанікідзэ (2), завулак Асаавіяхіма (5), завулак Астроўскага (2), завулак Баўмана (3), завулак Будаўнікоў (4), завулак Будзёнага (3), завулак Валадарскага (6), завулак Варашылава (3), завулак Ветэранаў (1), завулак Войкава (1), завулак Гагарына (16), завулак Ганчарова (4), завулак Гастэлы (3), завулак Герцэна (2), завулак Гогаля (4), завулак Горкага (8), завулак Дзекабрыстаў (2), завулак Дзяржынскага (5), завулак Дзімітрава (1), завулак Дружбы (3), завулак Жданава (1), завулак Жукава (1), завулак Зайцава (2), завулак Захарава (1), завулак Кальцова (1), завулак Калініна (13), завулак Камарова (5), завулак Камінтэрна (1), завулак Каралёва (1), завулак Карла Маркса (6), завулак Катоўскага (3), завулак Красіна (6), завулак Крупскай (4), завулак Крылова (1), завулак Куйбышава (6), завулак Кутузава (1), завулак Кірава (11), завулак Лазо (1), завулак Ламаносава (3), завулак Леніна (7), завулак Лермантава (5), завулак Луначарскага (5), завулак Максіма Горкага (1), завулак Маладагвардзейцаў (1), завулак Матросава (4), завулак Маякоўскага (6), завулак Меліяратараў (1), завулак Металістаў (4), завулак Механізатараў (8), завулак Мянжынскага (3), завулак Мяснікова А.Ф. (1), завулак Міру (6), завулак Мічурына (7), завулак Навасёлаў (1), завулак Някрасава (11), завулак Перамогі (2), завулак Профінтэрна (1), завулак Пушкіна (7), завулак Пілотаў (1), завулак Ракасоўскага (1), завулак Розы Люксембург (1), завулак Свабоды (2),