knumv's
occupation1Tour Operator (1),
occupation_11Airline tickets (1),
occupation_21Insurance (1),
odbl1clean (1),
odbl:note1source of Bing (1),
office1822Business_Consulting_Institute_AO (1), Star-TV (1), accountant (3), administrative (3), advertising_agency (26), architect (5), association (37), bank (1), charity (2), company (372), construction_company (2), consulting (3), coworking (1), credit_broker (2), diplomatic (46), educational_institution (10), energy_supplier (2), estate_agent (60), financial (45), financial_advisor (1), forestry (1), foundation (2), government (480), insurance (64), it (47), lawyer (57), mixt (1), newspaper (67), ngo (46), notary (55), political_party (27), publisher (1), religion (6), research (9), security (2), telecommunication (51), tourism (1), translation (1), translator (1), transport (1), travel_agent (1), undertakers (1), union (1), vacant (2), yes (274),
official_name158"Гвіздівецький ліцей" Сокирянської районної ради Чернівецької області (1), Coastal (1), Comisia Municipală de Privatizare a Fondului de Locuinţe (1), Comuna Brătuleni (1), Comuna Mileștii Mici (1), Instituția Publică Liceul Teoretic "Gheorghe Asachi" (1), Lekdijk oost (1), Little White House (1), Otaci (1), Pomnik Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Berezowce (1), Republica Moldova (2), România (1), Satul Costești (1), Secția evidență și documentare a populației Orhei (1), UTA Găgăuzia (1), Ungheni (1), Unitățile administrativ-teritoriale din stînga Nistrului (1), Universitatea de Stat din Tiraspol (1), Universitatea de Stiinte Aplicative din Moldova (1), Universitatea de Studii Europene din Moldova (1), Євгенівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (4), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Болградської районної ради Одеськой області (1), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Болградської районної ради Одеської області (1), Болградський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Бородінський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Бородінської районної ради Одеської області. (1), Будівництво автомобільної дороги державного значення Т-16-44 Контрольно-пропускний пункт «Лісне» – Контрольно-пропускний пункт «Малоярославець Перший» за новим напрямком в обхід території Республіки Молдова на ділянці Лісне – Єлизаветівка (1), Бузовицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Бурдюзький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Вечірня (змінна) школа-загальноосвітній навчальний заклад при Сокирянській виправній колонії №67 (1), Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені О.О.Банєва Болградської районної ради Одеської області (1), Височанський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Владиченський заклад загальної середньої освіти Болградської міської ради Одеської області (1), Вовчинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (1), Волошківський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області (1), Вільненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Вітрянський навчально-виховний комплекс(загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний заклад) Сокирянської районної ради Чернівецької області (1), Городненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Граденицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Граденицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Грубненська ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району Чернівецької області (1), Гімназія № 2 м.Могилева-Подільського Вінницької області (1), Гімназія №1 м. Могилева-Подільського Вінницької області (1), Гімназія №5 м. Могилева-Подільского Вінницької області (1), Дмитрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад імені С.С.Курогло" Болградської районної ради Одеської області (1), Дністровська гідроелектротанція Nº2 (ГЕС-2) (1), Долинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області (1), ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СЕЛА КОБОЛЧИН СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Забарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с. Вашківці Сокирянського району Чернівецької області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Шишківці Сокирянського району Чернівецької області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Гребеники Великомихайлівського району Одеської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни Сокирянської міської ради Чернівецької областіі (1), Залізничненський заклад загальної середньої освіти Болградської міської ради Одеської області (1), КЗ Кукулянська гімназія Студенянської сільської ради Вінницької області (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛИМАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТИМКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ" КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ"СЛОБІДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" СЛОБІДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Калачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Кельменецький ліцей - опорний заклад (1), Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Білгород-Дністровський район, Одеська область (1), Комунальний заклад "Грабівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Загнітківський ліцей" Кодимської міської ради Подільського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с.Павлівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад "Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад " Кодимська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад "Кодимський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Шершенецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад" Лисогірський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад" Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" с. Йосипівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад"Писарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Кубейська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені академіка Олександра Теодорова-Балана Болградської районної ради Одеської області (1), Кубейський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Кулішівський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області (1), Кучурганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Лиманська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (1), Лиманська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області (1), Лопатівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Сокирянського району Чернівецької області (1), М-15 Одеса – Рені на ділянці км 51+000 – км 59+500 (в обхід території Республіки Молдова) (1), МОУ ДО «Бендерская Детская Художественная Школа» (1), Малоярославецький Другий навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Малоярославецький Перший навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Мамалигівський ліцей Мамалигівської сільської ради Дністровського району Чернівецької області (1), Матильдівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Миколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Бородінської селищної ради (1), Мира вулиця (3), Михалківський ліцей Сокирянської районної ради Чернівецької області (1), Могилів-Подільське міське комунальне підприємство ритуального обслуговування "Скорбота" (1), Міняйлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Cаратської районної ради Одеської області (1), Міська публічна бібліотека №1 (1), Міщенко вулиця (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок " с. Великоплоске (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" села Слов'яносербка Великомихайлівського району Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"села Великокомарівка Великомихайлівського району Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4-ліцей м.Могилева-Подільського, Вінницької області. (1), Нагірнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ренійської Районної Ради Одеської області (1), Нелиповецький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Новоселицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Новосілківська загальноосвітня школа І ступеня Тарутинської районної ради Одеської області (1), Новотарутинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Новотроянівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей - дошкільний навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області (1), Обласний заклад "Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського" (1), Ожівський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області (1), Оксамитненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені І.І.Булгарова Болградської районної ради Одеської області (1), Олександрівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Опорний навчальний заклад "Студенянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Піщанського району Вінницької області (1), Павлівська загальноосвітня школа І ступеня, Роздільнянської районної ради, Одеської області (1), Пархоменко вулиця (1), Песчаний провулок (1), Петропавлівський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів -ДНЗ (ясла - садок)"Саратської районної ради, Одеської області (1), Петрівський Перший навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради (1), Подвірненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів Мамалигівської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області (1), Приднестровская Молдавская Республика (1), Приднестровский государственный университет им. Т. Г. Шевченко (1), Підгірненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Ренійська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 (1), Ренійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Ренійської районної ради Одеської області (1), Ренійський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Ренійської районної ради Одеської області (1), Република Молдовеняскэ Нистрянэ - Приднестровская Молдавская Республика - Придністровська Молдавська Республіка (1), Рибальська вулиця (1), Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Росошанівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Руськоіванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), СЕРПНЕВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ -ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (1), Селищанський навчально-виховний комплекс Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області (1), Сокирянське відділення поліції Кельменецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області (1), Сокирянський ліцей Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області (1), Старокульнянська початкова школа - філія Нестоїтського опорного закладу освіти Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області (1), Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Т. Г. Шевченка вулиця (1), Табаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Троїцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради об`єднаної територіальної громади Одеської області (1), Удобненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Україна (1), Фирменный магазин Квинт (1), Фирменный магазин Квинт 3 (1), Фирменный магазин Квинт Напитки (1), Філія "Лабушненський заклад загальної середньої освіти" комунального закладу "Опорний заклад "Кодимський заклад загальної середньої освіти № 1" Кодимської міської ради Одеської області" (1), Філія "ЧОРНЯНСЬКОГО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ОКНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" Топалівська загальна середня школа І-ІІ ступенів (1), Червоненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Чистоводненська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Відділ освіти, науки, молоді та спорту Білгород-Дністровської РДА (1), Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Роздільнянської районної ради, Одеської області (1), Яськівський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Яськівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Одеської області (1), Яськівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Яськівської сільської ради об'єднанної територіальної громади Одеської області (1), загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Новооолександрівка Великомихайлівського району Одеської області (1), комунальний заклад "Сербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Зелена Кельменецького району Чернівецької області (1), філія КОМУНАЛЬНОГО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ "ЧОРНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" Гавиноський навчально- виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) (1),
official_name:an1Republica de Moldavia (1),
official_name:be1Рэспубліка Малдова (1),
official_name:ca2República Moldava de Transnístria (1), República de Moldàvia (1),
official_name:cs1Moldavská republika (1),
official_name:de4Pridnestrowische Moldauische Republik (1), Republik Moldau (2), Transnistrische Moldauische Republik (1),
official_name:en10Administrative-Territorial Units from the Left Bank of the Dniester (1), Construction of the highway of state importance T-16-44 Checkpoint "Lisne" – Checkpoint "Maloyaroslavets First" in a new direction bypassing the territory of the Republic of Moldova on the section Lisne – Elizavetivka (1), Joint Stock Company "State Savings Bank of Ukraine" (4), Pridnestrovian Moldavian Republic (2), Republic of Moldova (1), The Republic of Moldova (1),
official_name:eo4Moldava Respubliko (2), Ĉednestria Moldava Respubliko (2),
official_name:es2República de Moldavia (1), República de Moldovia (1),
official_name:fi1Moldovan tasavalta (1),
official_name:fr3République de Moldavie (1), République moldave du Dniestr (2),
official_name:gag1Moldova Republikası (1),
official_name:hu1Dnyeszter Menti Moldáv Köztársaság (1),
official_name:id1Republik Moldova (1),
official_name:ko1트란스니스트리아 몰도바 공화국 (1),
official_name:ku1Komara Moldovayê (1),
official_name:la1Res publica Moldavica (1),
official_name:lb1Republik Moldawien (1),
official_name:lt1Moldovos Respublika (1),
official_name:lv1Moldovas Republika (1),
official_name:md2Република Молдовеняскэ Нистрянэ (2),
official_name:mo2Unitățile administrativ-teritoriale din stînga Nistrului (1), Република Молдовеняскэ Нистрянэ (1),
official_name:mok1Унитэциле административ-териториале дин стынга Ниструлуй (1),
official_name:na1Ripubrikin Mordowa (1),
official_name:no1Republikken Moldova (1),
official_name:pl3Naddniestrzańska Republika Mołdawska (1), Republika Mołdawii (1), Terytorium Autonomiczne Gagauzji (1),
official_name:ro3Republica Moldovenească Nistreană (2), Unitățile administrativ-teritoriale din stânga Nistrului (1),
official_name:ru6Административно-территориальные единицы левобережья Днестра (1), Муниципальная Комиссия по Приватизации Жилищного Фонда (1), Приднестровская Молдавская Республика (2), Республика Молдова (2),
official_name:sk2Moldavská republika (1), Podnesterská moldavská republika (1),
official_name:sl2Pridnjestrska moldavska republika (2),
official_name:sr1Република Молдавија (1),
official_name:sv1Republiken Moldavien (1),
official_name:uk114"Гвіздівецький ліцей" Сокирянської районної ради Чернівецької області (1), Євгенівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Адміністративно-територіальні одиниці лівобережжя Дністра (1), Акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (4), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Болградської районної ради Одеськой області (1), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Болградської районної ради Одеської області (1), Болградський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Бородінський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Бородінської районної ради Одеської області. (1), Будівництво автомобільної дороги державного значення Т-16-44 Контрольно-пропускний пункт «Лісне» – Контрольно-пропускний пункт «Малоярославець Перший» за новим напрямком в обхід території Республіки Молдова на ділянці Лісне – Єлизаветівка (1), Бузовицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Бурдюзький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Вечірня (змінна) школа-загальноосвітній навчальний заклад при Сокирянській виправній колонії №67 (1), Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені О.О.Банєва Болградської районної ради Одеської області (1), Височанський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Владиченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Вовчинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (1), Волошківський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області (1), Вільненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Вітрянський навчально-виховний комплекс(загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний заклад) Сокирянської районної ради Чернівецької області (1), Городненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Граденицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Граденицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Грубненська ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району Чернівецької області (1), Гімназія № 2 м.Могилева-Подільського Вінницької області (1), Гімназія №1 м. Могилева-Подільського Вінницької області (1), Гімназія №5 м. Могилева-Подільского Вінницької області (1), Дмитрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад імені С.С.Курогло" Болградської районної ради Одеської області (1), Долинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області (1), ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СЕЛА КОБОЛЧИН СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Забарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с. Вашківці Сокирянського району Чернівецької області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Шишківці Сокирянського району Чернівецької області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Гребеники Великомихайлівського району Одеської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни Сокирянської міської ради Чернівецької областіі (1), Залізничненський заклад загальної середньої освіти Болградської міської ради Одеської області (1), Калачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Кельменецький ліцей - опорний заклад (1), Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Білгород-Дністровський район, Одеська область (1), Комунальний заклад "Грабівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Загнітківський ліцей" Кодимської міської ради Подільського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с.Павлівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад "Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад " Кодимська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад "Кодимський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Шершенецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад" Лисогірський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад" Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" с. Йосипівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад"Писарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Кубейська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені академіка Олександра Теодорова-Балана Болградської районної ради Одеської області (1), Кубейський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Кулішівський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області (1), Кучурганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Лиманська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (1), Лиманська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області (1), Лопатівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Сокирянського району Чернівецької області (1), Малоярославецький Другий навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Малоярославецький Перший навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Мамалигівський ліцей Мамалигівської сільської ради Дністровського району Чернівецької області (1), Матильдівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Миколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Бородінської селищної ради (1), Михалківський ліцей Сокирянської районної ради Чернівецької області (1), Могилів-Подільське міське комунальне підприємство ритуального обслуговування "Скорбота" (1), Міняйлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Cаратської районної ради Одеської області (1), Міська публічна бібліотека №1 (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок " с. Великоплоске (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" села Слов'яносербка Великомихайлівського району Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"села Великокомарівка Великомихайлівського району Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4-ліцей м.Могилева-Подільського, Вінницької області. (1), Нагірнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ренійської Районної Ради Одеської області (1), Нелиповецький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Новоселицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Новосілківська загальноосвітня школа І ступеня Тарутинської районної ради Одеської області (1), Новотарутинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Новотроянівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей - дошкільний навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області (1), Обласний заклад "Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського" (1), Ожівський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області (1), Оксамитненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені І.І.Булгарова Болградської районної ради Одеської області (1), Олександрівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Опорний навчальний заклад "Студенянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Піщанського району Вінницької області (1), Павлівська загальноосвітня школа І ступеня, Роздільнянської районної ради, Одеської області (1), Петропавлівський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів -ДНЗ (ясла - садок)"Саратської районної ради, Одеської області (1), Петрівський Перший навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради (1), Подвірненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів Мамалигівської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області (1), Придністровська Молдавська Республіка (2), Підгірненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Ренійська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 (1), Ренійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Ренійської районної ради Одеської області (1), Ренійський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Ренійської районної ради Одеської області (1), Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Росошанівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Кельменецького району Чернівецької області (1), Руськоіванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Селищанський навчально-виховний комплекс Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області (1), Сокирянський ліцей Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області (1), Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Табаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Троїцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради об`єднаної територіальної громади Одеської області (1), Удобненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Червоненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Чистоводненська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Відділ освіти, науки, молоді та спорту Білгород-Дністровської РДА (1), Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Роздільнянської районної ради, Одеської області (1), Яськівський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Яськівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Одеської області (1), Яськівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Яськівської сільської ради об'єднанної територіальної громади Одеської області (1), загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Новооолександрівка Великомихайлівського району Одеської області (1), комунальний заклад "Сербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Зелена Кельменецького району Чернівецької області (1),
official_name:vi1Cộng hòa Mondova (1),
official_short_type2ЗРУ (1), ОРУ (1),
old_addr:street2Гагаріна вулиця (1), Генерала Плієва вулиця (1),
old_leg_ref112 (1),
old_loc_ref18Т-16-12 (8), Т-16-24 (8), Т-16-29 (2),
old_name2273 1-й Пограничный переулок (1), 1 Травня вулиця (1), 1-й Миргородский переулок (1), 1-й Тепличный переулок (4), 1-й Ферганский переулок (1), 1-й переулок 8 Марта (1), 1-й переулок Никитина (1), 11 лицей (1), 11-й Одесский переулок (3), 12 Неизвестных Героев улица (1), 17 школа ж/д (1), 2-й Бакинский переулок (1), 2-й Белградский переулок (1), 2-й Бульбокский переулок (1), 2-й Каспийский переулок (2), 2-й Пограничный переулок (1), 2-й Полтавский переулок (1), 2-й Пригородный переулок (3), 2-й Северный переулок (1), 2-й Ярославский переулок (4), 2-й переулок Ватутина (3), 2-я Верхняя улица (2), 2-я Краснодонская улица (2), 25 Августа улица (1), 28 Июня площадь (1), 3-й Бакинский переулок (1), 3-й Безымянный переулок (1), 3-й переулок Белинского (2), 4-й Агрономический переулок (1), 4-й Бульбокский переулок (1), 4-й Херсонский переулок (2), 40 лет ВЛКСМ (1), 4th Street (2), 50 Let Oktyabrya Street;50 Rokiv Zhovtnia Street;50 років Жовтня вулиця;50 лет Октября улица (6), 50-річчя Жовтня вулиця (2), 50-річчя Перемоги вулиця (1), 6-й Охотский переулок (1), 6-й Херсонский переулок (1), 7-й Одесский переулок (1), 7-й Полтавскии переулок (2), 8 Марта улица (2), 8-й Полтавскии переулок (3), 9-й Одесский переулок (1), 9-й Охотский переулок (2), Akendorf (1), Alekssandrowka;Alexandrowka;Alessandrovka;Aleksandrovka (1), Alexsejewka;Alekssejewka;Alexssejewka;Aleksejewka;Alexseyevka;Alexsseyevka;Alexseevka;Alexsseevka;Alekseevka;Alekseyevka (1), Andy's Pizza (6), Andy’s Pizza (2), Angelinovka;Angelinowka;Anguelinovka (2), Archipelago (1), Artyrowka;Artyrovka (2), Bemol (1), Benefis (1), Bergdorf (2), Biserica satului Muncești (1), Brigada de artilerie „Prut”;Divizionul de artilerie „Prut” (1), Buga (2), Bulevardul Kutuzov (21), Bulevardul Renașterii (9), Bulevardul Tineretului (15), Bulevardul Ștefan cel Mare (33), Bălți Pământeni (1), C51 (1), Café de Italia (1), Casa de cultură „Răut“ (1), Castelul-închisoare (1), Centrul de Cultură și Istorie Militară (1), Chabanovo;Tschabanowo;Čabanovo (1), Chapaev Street;Chapaeva Street;Chapayeva Street;Chapaieva;Чапаєва вулиця;Чапаева улица (1), Chapaeva Street;Chapayeva Street;Chapaieva Street;Чапаева улица;Чапаєва вулиця (8), Colegiul Financiar Bancar (1), Colegiul Industrial-Pedagogic din Cahul (1), Colegiul Național al Poliției de Frontieră (1), Colegiul Național de Medicină și Farmacie (CNMF) „Raisa Pacalo” (1), Colegiul de Construcții (1), Comrat-Basarabeasca (17), Consiliul Coordonator al Audiovizualului (CCA) (1), Credit Casa (1), Curtea de Apel Chișinău (1), Cîmpeni (2), Cîrlănari (1), Căminele Departamentului Trupelor de Grăniceri (IGPF) (1), Departamentul de Urmărire Penală (1), Derang Plus (1), Digory (1), Divotskoe;Divotskoye;Diwotzkoje (1), Dnestrovets;Dnesstrowetz;Dnyestrovyets;Dnestrovec (1), Don Miguel (1), Dublin Irish Pub (1), Dubovo;Dubowo (2), Dulcinella (1), Dzerzhynskoho Street;Dzerzhinsky Street;Dzerzhinskogo Street;Дзержинского улица;Дзержинського вулиця (2), Enter (1), Facultatea de Relații Internaționale, Științe Politice și Administrative (FRIȘPA USM) (1), Falkstraße;Zunkelstraße (1), Fedorovka;Fedorowka;Fёdorovka;Fyodorovka;Fjodorowka (1), Fedoseevka;Fedosseevka;Fyedoseyevka;Fedoseyevka;Fedossejewka;Fedosejevka (2), Fostul Cinematograf (Anii 1960-70) (1), Frunze Street;Фрунзе вулиця (1), Gawinossy;Gawinossi;Gawinosi;Gavinossy;Gavinossi;Gavinosi;Gavinosy (2), Gimnaziul nr. 17 (1), Grabovo;Grabowo (1), Grebeniki (2), Guljanka;Gulyanka;Gulianka (2), Hans-Wahl-Straße (2), Hops Craft Beer and Sandwich (1), Hostaria Amarcord (1), Iazul Frumoasa (1), Ilja;Il'ja;Il'ya';Ilya (2), Imbiss Pizza (1), Kellers Beer Boutique (1), Kirova Street;Kirov Street;Кирова улица;Кірова вулиця (6), Kirova Street;Кирова;Кірова вулиця (1), Klein-Bergdorf (2), Kolhospna Street;Kolkhoznaya Street;Колгоспна вулиця;Колхозная улица (5), Komsomolska Street;Komsomolskaya Street;Комсомольская улица;Комсомольська вулиця (6), Koshevogo Street;Koshovoho Street;Кошевого улица;Кошового вулиця;Кошевого вулиця (2), Kremlin (1), Krutyje;Krutye;Krutyye (1), L'Angolo Pizza (1), LUTR - дальний привод (южный) (1), La Izvor (1), La Plăcinte (3), Labušnoe;Labušnoje;Labuschnoje;Labuschnoe;Labushnoe;Labushnoye (1), Lacul Comsomolist (1), Lapusnița (1), Lenina Lane;Lenin Lane;Леніна провулок;Ленина переулок (1), Lenina Street;Lenin Street;Ленина улица;Леніна вулиця (1), Lenina Street;Lenin Street;Леніна вулиця;Ленина улица (9), Lenina Street;Леніна вулиця;Lenin Street;Ленина улица (1), Lenina;Леніна (1), Liceul Academiei de Științe a Moldovei (1), Liceul Teoretic "Hyperion" (1), Liceul Teoretic Român-Francez „Gheorghe Asachi” (1), MAFIA & Karaoke Club Mafia (1), Maloploskoye;Maloplosskoje;Maloploskoje;Maloplosskoe (1), Midnight Friend's Club (1), Mimino (1), Mobiasbanca (2), Moldavia;Țara Moldovei;Principatul Moldovei;Gubernia Basarabiei;Republica Moldovenească;Republica Democratică Moldovenească;Republica Sovietică Socialistă Moldovenească;Republica Sovietică Socialistă Moldova (1), Moldova Agroindbank (1), Molino Café (1), Negrea (1), Nesstojita;Nesstoita (1), Nesterovo;Nessterowo;Nesterowo (1), Nesterovo;Nessterowo;Nesterowo;Nyestyerovo;Njesstjerowo;Njestjerowo;Niesterowo;Niessterowo (1), Novokrasnoe;Novokrasnoye;Nowokrassnoje;Nowokrassnoe (2), Novosemyonovka;Nowossemjonowka;Nowossemenowka;Novosemёnovka (1), Nowokrassnoje;Novokrasnoye;Novokrasnoe;Novokrasnoje (2), Nowoolekssandrowka;Novooleksandrovka;Novoolekssandrovka (1), Nowyje Butory;Novyye Butory;Novyje Butory (1), Okteabriskoe (1), Omeljanowka;Omelyanovka;Omel'janovka (2), Ordzhonikidze Street;Орджонікідзе вулиця;Орджоникидзе улица (1), Orlowka;Orlovka (2), Pacific HIghway;Golden State Highway (1), Palievo;Paliyevo;Palijevo;Palijewo (1), Pani Pit (1), Parkomuny Street;Paryzkoi Komuny Street;Parizhskoy Kommuny Street;Парижской Коммуны улица;Паризькоъ Комуни вулиця;Паркомуни вулиця;Паркоммуны улица (3), Parol (1), Pavlovka;Pawlowka (1), Pervomaiska Street;Первомайська вулиця (3), Petrovsky Street;Petrovskoho Street;Petrovskogo Street;Петровського вулиця;Петровского улица (1), Petrowka;Petrovka;Pyetrovka (1), Pichetul de grăniceri „Sculeni” (1), Pissarewka;Pisarevka;Pissarevka;Pisaryevka;Pisarewka (1), Platonowo;Platonovo (2), Policlinica Ministerului Sănătății (1), Policlinica №6 (1), Prichindel (1), Pridnestrovscoe (1), Pyatikhatka;Pjatichatka (1), R23-drumul de acces spre municipiul Comrat (2), Radianska Street;Sovetskaya Street;Советская улица;Радянська вулиця (2), Raionul Bulboaca (1), Raionul Kotovsk (1), Raionul Suvorov (1), Rayan Caffe (1), Robin Pub (1), Rosental (2), Rosowka;Rozovka (2), Rozalovka;Rosalowka (2), Rymarovka;Rymarowka (2), Sadovoe;Sadovoje;Sadowoje;Sadowoe;Sadovoye (1), Sagaidak;Sagajdak;Sagaydak (2), Sala Automate de Joc (1), Scoala 3 (1), Scoala 4 (1), Semjonowka;Semenowka;Semyonovka;Semionovka;Semionowka;Semёnovka;Ssemenowka;Ssemjonowka (1), Shchorsa Street;Shchors Street;Щорса вулиця (1), Sherlock Holmes Pub (1), Slavyanoserbka;Slavyanosserbka;Slawjanosserbka;Slawianosserbka;Slavjanoserbka (2), Sovetskoy Armiyi Street;Radianskoi Armii Street;Советской Армии улицажРадянської Армії вулиця (1), Sstaraja Kulna;Staraja Kul'na;Staraya Kul'na;Staraya Kulna (1), Stepanowka;Stepanovka (2), Strada 28 Iunie (2), Strada Alexandru Diordiță (2), Strada Belski (6), Strada Bolotnaia (1), Strada Gromov (1), Strada Kirov (1), Strada Kutuzov (1), Strada Lenin (3), Strada Livezilor (3), Strada Maiakovski (1), Strada Matrosov (2), Strada Modest Musorgski (3), Strada Nikolai Gogol (11), Strada Octombrie (3), Strada Ordjonikidze (1), Strada Selscaia (1), Strada Sovetelor (1), Strada Ugolnaia (1), Strada Verițoaia (2), Stradela Roșie (1), Studenaya;Studenaja;Sstudjonaja;Sstudenaja;Studёnaja;Studyonaya (1), Sturzeni (2), Suvorovo (3), Terra Night Club (1), The Flying Pig (1), The York Pub (1), Tighina (2), Toamna de Aur (1), Trud-Ugolok (2), Trudowoje;Trudowoe;Trudovoe;Trudovoye (2), Tymkowo;Tymkovo (2), Uljanowka;Ulyanovka;Uljanovka;Ul'janovka;Ul'yanovka (1), Unitatea Militară 1001 a Departamenului Trupelor de Carabinieri;Unitatea Militară 33104 - Regimentul 15 Independent de Comunicații (1), Unitatea Militară 1002 a Departamentului Trupelor de Carabinieri (1), Unitatea Militară 1006 a Departamentului Trupelor de Carabinieri (1), Universitatea Agrară de Stat din Moldova (1), Urban Pub (1), Uzina de Tractoare „Tracom” (1), Vasilevka;Vasilyevka;Wassiljewka;Vasiljevka;Wassilewka (1), Velikokomarovka;Welikokomarowka;Kassel (1), Verkhnyaya Slobodka;Werchnjaja Sslobodka;Verchnjaja Slobodka (1), Viadinți (2), Volnoe;Volnoye (1), Welikoplosskoje;Velikoploskoye;Velikoploskoe (1), Xатман (2), Yakovlevka;Jakowlewka;Iakovlevka;Jakovlevka (2), Yosipovka;Iosifovka;Иосифовка;Jossipowka;Iossifowka (1), Zagnitkow;Zagnitkov;Sagnitkow (1), Zona 8 di Milano (1), Zona 9 (1), bd. Alexandru cel Bun (1), scoala №39 (1), str. Lenin (2), str. Mayakovski (1), str. Podgorenilor (2), str. Thaelmann (1), Šeršency;Scherschentzy;Scherschenzy;Shershentsy;Shyershyentsy (1), Școala 1 (1), Școala 38 (1), Școala Medie Evreiască nr. 22 (1), Școala Medie nr. 5 (1), Școala Medie nr. 70 (1), Școala Medie nr. 8 (1), Școala Medie №7 "L.N. Tolstoi" (1), Școala Profesională din Cuhureștii de Sus (1), Școala evreiască nr.5 "Habad Liubavici" (1), Școala media nr.51 (1), Școala medie (2), Școala medie nr. 41 (1), Școala medie nr.27 (1), Școala medie rusă nr.50 (1), Școala nr. 14 (1), Școala nr. 4 (1), Școala rusă Nr. 2 (1), Școala tehnico-militară Cahul (1), Școala №31 (1), ІІІ-Гвардійська вулиця (10), Інтернаціональна вулиця (1), АК-2809 (1), Автошлях Т-16-12 (1), Автошлях Т-16-24 (1), Автошлях Т-16-29 (1), Автошлях Т-16-34 (1), Автошлях Т-16-45 (1), Аккерманская ул. (1), Аккерманская улица (2), Александрова переулок (1), Александровка (2), Александровская улица (4), Антоновская улица (1), Армейская улица (3), Армянская улица (1), Арсена Христова улица (5), Астраханская улица (2), Бадареу;Шляхта (1), Байкальская улица (4), Балтийская улица (3), Балтская улица (2), Баранова вулиця (5), Барнаульская улица (2), Батумский переулок (2), Бельцкая улица (3), Белінського вулиця (1), Бендерская улица (14), Бессарабская улица (1), Бессарабский переулок (1), Библиотека им. Крупской (1), Боженка вулиця (1), Боженко вулиця (1), Больничный переулок (2), Борисовская улица (1), Бородина улица (1), Ботушаны (2), Братулены (1), Будештская улица (7), Буджацкий переулок (1), Будышевская улица (2), Будьонного вулиця (1), Бульварный переулок (4), Бунец (1), Буровая улица (1), Бірюкової вулиця (2), Варненская улица (4), Ватутіна вулиця (12), Верхня Пушкінська вулиця (1), Ветпрепараты (1), Виноградная улица (4), Владимировский тепличный комбинат (1), Владимирская улица (1), Водопроводная улица (1), Военный факультет при ПГУ им. Т.Г. Шевченко (1), Ворошилова вулиця (3), Ворошилова вулиця;Ворошилова улица;Voroshilova Street;Voroshylova Street;Voroshilov Street (1), Ворошилова провулок (1), Гагарина вулиця (1), Гагарина улица (1), Гагарина улица ;Гагаріна вулиця (3), Гагаріна вулиця (4), Гайдара улица (1), Ганасены де Пэдуре (1), Гидигич (1), Гидигичская улица (4), Гимназия №3 (1), Гоголя улица (1), Горная улица (1), Горького вулиця (27), Горького провулок (6), Горького провулок;горького переулок;Gorky Lane;Horkoho Lane;Gorkogo Lane (1), Госпітальна вулиця (6), Греческая улица (1), Дальняя улица (4), Дачная улица (2), Дворец «Октомбрие» (1), Дворянская улица (5), Делакеу (4), Демократическая улица (3), Детский Мир (1), Детский сад №21 (1), Детский сад №33 (1), Дзержинське;Dzerzhinskoe;Dzerzhinskoye;Dsershinsskoje;Dzeržinskoe;Dzeržinskoje;Dzeržyns'ke;хутір Єремушкін;Хутор Ерёмушкин (2), Дзержинського вулиця (11), Дзержинського;Dzerzhynskoho (2), Днестровская улица (1), Еврейская улица (1), Екатерининская улица (1), Екатериновка (2), Еленовка (2), ЖБИ-4 (1), Жабка (1), Житомирская улица (1), Жовтнева вулиця (4), Жовтневе (1), Жукова вулиця (2), Жукова вулиця;Zhukova Street;Zhukov Street (1), Заводская улица (2), Загородная улица (1), Закарпатская улица (1), Заповедник "Бахмутская Дача" (1), Зародової вулиця (1), Зелёная улица (3), Зои Космодемьянской улица (1), Зоологическая улица (4), Зої Космодем'янської вулиця (1), Ивановская улица (1), Измайловская улица (1), Ильинская улица (3), Индустриальная улица (3), Инженерно-технический факультет (1), Инзовская улица (1), Институт им. Николая Димо (1), Иринопольская улица (3), Иркутская улица (1), ИсКож (1), КЭМЗ (1), Калинина улица (1), Калинина улица;Калініна вулиця;Kalinin Street;Kalinina Street (1), Калининск (2), Кам’янець-Подільська область (1), Карапурт (4), Карбишева вулиця (4), Карицкое, Еленовка (1), Кармановский совхоз-техникум (1), Кателинская улица (2), Катерево (2), Каховская улица (1), Керченская улица (4), Киевская улица (16), Килийская улица (1), Кирова улица;Кірова вулиця (3), Кишинёвский Политехнический Институт им. С. Лазо (1), Кладбищенская улица (4), Клайнбергдорф (2), Ковпака вулиця (2), Кожевенная улица (1), Колгоспна вулиця (1), Колодезная улица (2), Колхозная улица (3), КомплектХолодМаш (1), Комсомольская улица (9), Комсомольский парк (1), Комсомольська вулиця (16), Комсомольська вулиця ;Комсомольская улица (2), Комсомольська вулиця;Komsomolska Street;Komsomolskaya Street;Комсомольская улица (6), Комунарів вулиця (1), Конная площадь (3), Кооперативная улица (1), Короткая улица (1), Костюженская улица (2), Котовск (3), Котовского улица (1), Котовское (2), Котовское Шоссе (12), Котовський район (2), Котовського вулиця (2), Котовського вулиця ;Котовского улица (3), Котовського вулиця;Kotovskogo Street;Kotovskoho Street;Котовского улица (5), Котовського вулиця;Котовского улица;Kotovskogo Street;Kotovskoho Street;Kotovsky Street;Kotowski Street (4), Котовського вулиця;Котовского улица;Kotovskogo;Kotovsky;Kotowski (4), Котовсього вулиця (1), Котовці;Kotowtzy;Kotowzy;Kotovtsy;Kotovcy;Kotovci;Kotowzi (1), Красна вулиця (1), Красная улица (4), Красноармейская улица (2), Краснодонская улица (5), Красноокнянський район (1), Криулянская улица (1), Крутой переулок (2), Крымская улица (1), Крянге улица (4), Ксёндзовка (2), Кубинская улица (9), Кульм (1), Куприяновская улица (1), Курганская улица (2), Кустанайская улица (7), Кутузова вулиця (4), Кутузова тупик (2), Кутузовский проспект (1), Кучиеры (1), Кірова вулиця (6), Ла Плэчинте (4), Лазо (1), Лазо улица (1), Ланкастерская улица (1), Лапушна (2), Ленинский район (1), Леніна вулиця (60), Леніна вулиця ;Ленина улица ;Lenina Street ;Lenin Street (5), Леніна вулиця;Lenin Street;Lenina Street;Ленина улица (1), Леніна вулиця;Ленина улица;Lenin Street ;Lenina Streer (1), Леніна вулиця;Ленина улица;Lenina Street;Lenin Street (4), Леніна провулок (1), Леніна провулок;Lenina Lane (1), Леніна проспект (10), Лесная улица (7), Лесовая улица (1), Летная улица (7), Ливэдень (1), Лицей №35 (1), Лучевой проезд (2), Лісова вулиця (1), Майская улица (1), Малевинского улица (2), Малиновського вулиця;Malynovskoho Street (1), Малый переулок (2), Мар'янівка (1), Мариян (2), Мартиенский Карабан (1), Матросова провулок (2), Маяковського вулиця (1), Меренская улица (2), Метлакс (1), Миколи Гастелло вулиця (1), Миколи Гастелло провулок (1), Минина и Пожарского улица (1), Мира вулиця (5), Миргородская улица (1), Могилёвская улица (1), Молдавская улица (4), Молодёжная улица (1), Молплодовощи (1), Моровай (1), Морозова вулиця (2), Морозова провулок (4), Московская улица (1), Моторная улица (2), Музыкальный колледж (1), Набережная улица (50), Нагорная улица (2), Народная улица (3), Невская улица (3), Недоступова переулок (1), Некрасова улица (1), Николаевский переулок (1), Ново-Германівка (2), Новосибирская улица (11), Новосибирский переулок (1), Новый Миток (1), Оброчное (1), Общий переулок (1), Октябрьский район (1), Олександрівка (1), Омская улица (3), Опытный Завод АН МССР (1), Оргеевская улица (19), Осипенко вулиця (3), Охотская улица (2), Очаковская улица (2), Павлодарская улица (9), Парижской Коммуны улица (1), Паризької Комуни вулиця (1), Парк Пушкина (1), Парк им. Куйбышева (1), Парк им. Сергея Кирова (1), Парк-памятник садово-паркового искусства "Парк имени А.С. Пушкина" (1), Парковая улица (5), Партизанская улица (3), Первомайск (2), Первомайская улица (3), Первомайська вулиця (1), Первомайська вулиця ;Первомайская улица (1), Першотравнева вулиця (1), Песчаная улица (1), Петровский переулок (1), Петросталь (1), Пионерлагерь имени Юрия Гагарина (1), Победа (2), Победы улица (1), Подгорная улица (1), Поеница (2), Покровский переулок (3), Полтавская улица (2), Полтавский переулок (1), Постишева вулиця;Постышева улица (3), Посёлковый переулок (1), Потёмкинская улица (1), Почтовая улица (20), Пригородная улица (4), Пригородный переулок (3), Примака вулиця (1), Проезжая улица (1), Пролетарська вулиця (2), Проспект Мира (88), Профсоюзная улица (1), Пугой (1), Путейская улица (5), Путейский переулок (1), Пушкина улица (3), Пушкина улица ;Пушкіна вулиця (1), Пушкино (1), Пушкинская улица4Пушкінська вулиця (1), Пушкіна вулиця (1), Пушкінська вулиця (6), Піонерська вулиця (2), Радгоспна вулиця (7), Радянська вулиця (1), Радянське (2), Радянський провулок (1), Райффайзен Банк Аваль (2), Реймарів (1), Ремесленная улица (11), Речная улица (4), Романовка (2), Русская улица (1), Руська вулиця (1), Рыбная улица (1), Рыбницкий вино-коньячный комбинат (1), СШ №1 (1), Садовая улица (13), Садовый переулок (1), Самарканд (1), Свердлова вулиця (4), Светлая улица (1), Сельская улица (5), Сельский совет;сільська рада (1), Семёновский бульвар (5), Сенная улица (2), Сергеевская улица (5), Сергиенко улица (1), Скоростная улица (34), Слободзейский строительный лицей (1), Советская улица (11), Советская улица ;Радянська вулиця (1), Советский район (1), Совхоз Оплот Социализма (2), Совхоз-Техникум (1), Совхозная улица (3), Солдатская улица (2), Спортивная улица (1), Средняя Школа №76 (1), Средняя школа №3 (2), Средняя школа №45 (1), Средняя школа №47 (1), Средняя школа №6 (1), Стояновка (1), Строительная улица (2), Суворова вулиця (8), Суворова улица (1), Суклейское шоссе (8), СчётМаш (1), Сільска рада (1), Татарбунарская улица (1), Татарбунарский переулок (1), Тельмана вулиця (1), Теобашевская улица (1), Терешкової вулиця (1), Терешкової вулиці;Терешковой улица;Tereshkovoy Street;Tereshkovoi Street (1), Терещенко улица (1), Техникум лёгкой промышленности (1), Тираспольская прядильная фабрика (1), Тираспольский завод металлоизделий им. П. В. Добродеева (1), Тираспольский пищевой техникум (1), Тихая улица (4), Тогатино (1), Торговая улица (1), Траянвальская улица (2), Треугольная улица (1), Тугушова вулиця (7), Туманово;Pawlowka;Pavlovka (1), Улица Гоголя (1), Улица Физкультурников (2), Уральська вулиця (1), Урицького вулиця (4), Уссурийская улица (2), Уссурийский переулок (1), Уфимская улица (3), Фриденсталь;Фріденсталь, Трегради, Трехгради;Tregrady;Tryokhgrady;Trёchgrady;Trjochgrady (2), Фрикацей (2), Фруктовая улица (13), Фрунзе вулиця (3), Фрунзе вулиця;Frunze Street (6), Фрунзены (3), Фрунзівський район (1), Харьковсая улица (6), Хворостина улица (1), Херсонская улица (1), Холмистая улица (2), Холмистый переулок (1), Худобашевская улица (4), Цынцарены (1), Чабана вулиця (3), Чайковського вулиця (1), Чапаева улица (1), Чапаєва вулиця (4), Чапаєва вулиця ;Чапаева улица (3), Чевкарский переулок (8), Червоноармійська вулиця (3), Червоноармійське (1), Черниговский переулок (1), Черноморская улица (1), Чкалова вулиця (2), Чкалова вулиця;Чкалова улица;Chkalova Street (1), Чорноморця вулиця (1), Шевская улица (1), Широкая улица (3), Школа милиции (1), Школа № 20 (1), Школа №1 (1), Школа №2 (1), Школьная улица (1), Шляхта (2), Щорса вулиця (7), Ягодная улица (1), Якира улица;Якіра вулиця (1), Ямбольская улица (1), бывший Дом культуры (1), лицей №9 (2), магазин Вильнюс (1), маршала Толбухіна вулиця (1), парк им. Бориса Главана (1), пер. Яровой (1), переулок 24 Августа (1), переулок Декабристов (1), переулок Жданова (1), переулок Ломоносова (4), переулок Урицкого (2), пр-т Ленина (1), проспект Молодёжи (6), ул. Богдана Хмельницкого (2), ул. Дзержинского (4), ул. Иркутская (1), ул. Колхозная (1), ул. Котовского (4), ул. Куйбышева (19), ул. Набережная (2), ул. Омская (1), ул. Прянишникова (1), ул. Физкультурников (6), ул. Фрунзе (17), ул. Школьная (4), улица 28 Июня (1), улица Александри (2), улица Александру Хаждеу (1), улица Баженова (4), улица Байдукова (1), улица Балакирева (2), улица Бельcкого (1), улица Бородина (1), улица Бубновского (2), улица Ватутина (3), улица Ворошилова (2), улица Воссоединения (6), улица Гастелло (1), улица Горького (10), улица Грибоедова (1), улица Декабристов (1), улица Добровольского (13), улица Доватора (8), улица Дойны (4), улица Жданова (1), улица Жуковского (4), улица Зарвы (1), улица Заслонова (2), улица Искры (26), улица Калинина (11), улица Кантемира (16), улица Каплунова (1), улица Кирова (2), улица Колбинского (1), улица Комарова (3), улица Короткова (1), улица Котовского (20), улица Красина (1), улица Красного Знамени (1), улица Кутузова (4), улица Лебеденко (1), улица Ленина (7), улица Лихачёва (2), улица Макаренко (5), улица Малиновского (13), улица Матеевича (3), улица Маяковского (3), улица Мичурина (9), улица Можайского (1), улица Нестерова (2), улица Осипенко (1), улица Островского (1), улица Павлова (6), улица Панфилова (16), улица Папанинцев (1), улица Пархоменко (1), улица Патриса Лумумбы (1), улица Пацаева (2), улица Пирогова (1), улица Пловдива (1), улица Победы (1), улица Прянишникова (10), улица Пугачёва (3), улица Радищева (1), улица Разина (3), улица Расковой (1), улица Роз (3), улица Розы Люксембург (2), улица Сальвадора Алиенде (2), улица Свердлова (5), улица Серова (1), улица Сибирякова (1), улица Скрябина (5), улица Соколова (5), улица Спартака (1), улица Старого (9), улица Стефана Великого (12), улица Тельмана (1), улица Тимирязева (5), улица Тимошенко (8), улица Тихонова (3), улица Ткаченко (8), улица Толбухина (4), улица Трубецкого (1), улица Урицкого (1), улица Ухтомского (1), улица Федько (42), улица Фрумоасэ (1), улица Фрунзе (2), улица Хаждэу (4), улица Хая Лившиц (4), улица Хорунжева (2), улица Чкалова (2), улица Шорина (1), улица Эминеску (5), улица Энергетиков (2), улицаПирогова (10), улицаТимошенко (30), школа №13 (1), школа №29 (1), اتوبان کرج تهران (1), پهلوی (1),
old_name23Бадэрэу (2), Еврейская улица (1),
old_name:1792-18819Почтовая улица (9),
old_name:1840-19171Тюремный замок (1),
old_name:1881-19219Покровская улица (9),
old_name:1884-19641Kizil (1),
old_name:1911-19781Banca Orășenească (1),
old_name:1918-19401Strada Chișinău (1),
old_name:1918–19401Închisoarea Centrală Chișinău (1),
old_name:1930-19401Vărvăreni (1),
old_name:1940-19491Старообрядческая (1),
old_name:be4Катоўскі раён (2), Краснаакня́нскі раён (1), Фрунзіўскі раён (1),
old_name:bg5Котовски район (2), Кубей (1), улица Ленин (2),
old_name:de211Akendorf (1), Baden (1), Belzy (1), Bergdorf (2), Bessarabka (2), Britschany (2), Chadschimus (2), Dnjestr;Dnestr (100), Dzigor (2), Ebenfeld (1), Emental (2), Faleschty (2), Friedenstal (2), Fürstenfeld (1), Glückstal (2), Hauptstraße (2), Hiebegäßle (1), Hirtenheim (1), Jagorlyk (8), Josefsdorf (1), Kagul (2), Kandel (1), Karmanower Sowchos-Technikum (1), Katzenbuckel (1), Kischinew;Kischenau (1), Kizil (1), Kleinbergdorf (2), Kongas (1), Kopanka (2), Kulm (1), Kurudschika (1), Kutschurgan (11), La Plăcinte (3), Leipzig (2), Mathildendorf (1), Mintschuna (1), Molodjoschnaja uliza (1), Neu Tarutino (1), Neu-Dennewitz (2), Neudorf (2), Novo Troitzk (1), Peterstal (1), Pokrowka (1), Pumpspeicherkraftwerk Dnjester (1), Rajon Frunsiwka (1), Rajon Kotowsk (2), Rajon Krasni Okny (1), Rohrbach (1), Rosental (2), Rybnitza (17), Sadowoje (1), Sawodskaja uliza (1), Selz (1), Selz;Limanskoje (1), Sofijewka (1), Straßburg (1), Tschadyr-Lunga (1), Wischniowka (1), Wittenberg (1),
old_name:el1Αρχιπέλαγος (1),
old_name:en105A. Koshevogo Street (1), Agricultural State University of Moldova (1), Archipelago (1), Beltsy (1), Brichany (2), Center of Military History and Culture (1), Chadyr-Lunga (1), Chapaieva Street (1), Chervonoarmiiske (1), Chkalova Street (4), Dovzhenko Street (1), Dzerzhynske (2), Dzerzhynskoho Street (11), Faleshty (2), Frunzivka Raion (1), Gagarina Street (1), Gorky Street;Gorkogo Street;Horkoho Street (1), Haharina Street;Gagarin Street;Gagarina Street (3), Kagul (2), Karapurt (4), Khadzhimus (2), Khutirska Street (1), Kongaz (1), Kopanka (2), Kotovskogo Street (1), Kotovtsi (1), Krasni Okny Raion (1), Kuchurgan River (11), La Plăcinte (3), Lenina Street (10), Limanskoye (1), Malynovkoho Lane;Malinovskogo Lane (1), Malynovkoho Street;Malinovskogo Street (1), Molodyozhnaya Street (1), NDB station not active (1), O. Koshevogo Street (1), Ovrazhnyi Lane (1), Pokrovka (1), Pushkinska Street (5), Radianske (2), Raiffeisen Bank Aval (2), Sadovoye (1), Sofiyevka (1), Tereshkovoy Street;Tereshkovoi (1), Yagorlyk River (8), Zavodskaya Street (1), Zhovtneve (1),
old_name:es8Río Yagorlik (8),
old_name:fr13Formose (1), Koutchourgan (11), Leipzig (1),
old_name:gag4Lenin sokaa (1), Sovetskaya sokaa (3),
old_name:gag-cyr17Комрат-Басарабка (17),
old_name:hy4Կոտովսկի շրջան (2), Կրասնիե Օկնիի շրջան (1), Ֆրունզովկայի շրջան (1),
old_name:it2Distretto di Kotovs'k (2),
old_name:ka4კოტოვსკის რაიონი (2), კრასნიე-ოკნის რაიონი (1), ფრუნზოვკის რაიონი (1),
old_name:md28Stradela Tatarbunar (1), Грэдиница де копий № 33 (1), Грэдиница де копий №21 (1), Институтул педагогик де стат дин Тираспол (1), Колеӂиул де Инӂинерие Алиментарэ дин Тираспол (1), Ла Плэчинте (3), Личеул де конструцций дин Слобозия (1), Страда Барбашин (1), Страда Жданов (1), Страда Киров (2), Страда Комсомолулуй (2), Страда Липкань (1), Страда Ниструлуй (1), Страда Совхозулуй (2), Страда Суворов (1), Страда Тинеретулуй (1), Страда Узинелор (1), Страдела Жданов (1), Техникумул зоотехник дин орэшелул Карманова (1), Шкоала медие №3 (1), Шкоала №1 (1), стр. Калинин (1), стр. Пэчий (1),
old_name:md:1944-19701Страда Ниструлуй (1),
old_name:md:1945-19495Страда Сталин (5),
old_name:mo2Iazul Frumoasa (1), Strada Lenin (1),
old_name:nn11Kutsjurganelva (11),
old_name:pl29Jahorlik (1), Księdzowo (2), Laszki (1), Rejon frunziwski (1), Rejon kotowśki (2), Rejon krasnookniański (1), Synagoga Chóralna (1), Synagoga chóralna w Kiszyniowie (1), Waładynka (2), ulica Czapajewa (1), ulica Czkałowa (5), ulica Gagarina (3), ulica Gorkiego (1), ulica Lenina (3), ulica Lermontowa (3), ulica Malinowskiego (1),
old_name:ro132Ciorna (1), Colegiul Financiar Bancar (1), Colegiul de Inginerie Alimentară din Tiraspol (1), Colegiul de muzică (1), Comrat-Basarabeasca (11), Doroțcoie (2), Dumbrăveni (1), Frecăței (2), Fuzovca (2), Gimnaziul nr.3 (1), Grădinița de copii nr 21 (1), Grădinița de copii nr. 33 (1), Institutul Pedagogic de Stat din Tiraspol (1), Kalininsk (2), Kleinbergdorf (2), Kotovsk (1), La Plăcinte (5), Lacul Comsomolist (1), Liceul de construcții din Slobozia (1), Metlax (1), Parcul Central de Cultură și Odihnă al Comsomolului Leninist (1), Pridnestrovscoe (1), Raionul Frunze (1), Raionul Ocna Roșie (1), Râbnița (2), Sinagoga Corală (1), Strada 28 Iunie (1), Strada Barabaşina (1), Strada Borisovscaia (1), Strada Ceapaev (1), Strada Comandor Popuștean (1), Strada Comsomolului (2), Strada Coșevoi (1), Strada Dzerjinski (1), Strada Fedico (1), Strada Frunze (4), Strada Iscra (3), Strada Jdanov (1), Strada Kalinin (2), Strada Kirov (2), Strada Kotovski (1), Strada Lazo (1), Strada Lenin (3), Strada Lipcani (1), Strada Malinovski (3), Strada Matrosov (1), Strada Matveev (1), Strada Nikolai Gogol (12), Strada Nistrului (1), Strada Octombrie (3), Strada Ordjonikidze (1), Strada Romanenco (1), Strada Soltîs (1), Strada Sovhozului (2), Strada Sovietică (3), Strada Suvorov (1), Strada Tcacenco (1), Strada Titov (1), Strada Tolbuhin (1), Strada Uzinelor (1), Strada Voroșilov (2), Stradela Jdanov (1), Tehnicumul zootehnic din Carmanova (1), Tighina (3), Tisculung (2), Topal (2), Untîlivka (2), str. Bogdan Petriceicu-Hasdeu (1), str. Regina Maria (1), Împuțita (1), Școala Medie nr. 70 (1), Școala medie nr. 3 (2), Școala medie nr.27 (1), Școala nr 1 (1), Școala nr. 79 (1), Școala №5 (1), Страдела Татарбунар (1),
old_name:ro:1918-19381Strada Lev Tolstoi (1),
old_name:ro:1918-194017Calea Dobrogei (1), Strada Chișinău (1), Strada Gogol (5), Strada Poet Alexei Mateevici (3), Strada Prefect Adamovici (2), Strada Regele Ferdinand I (5),
old_name:ro:1918-19701Strada Nistrului (1),
old_name:ru6701 Мая переулок (1), 12 Неизвестных Героев улица (1), 25 Августа улица (1), 28 Июня площадь (1), 4-й Бульбокский переулок (1), 40 лет Октября улица (1), 8 Марта улица (2), 8-й Полтавскии переулок (3), III-Гвардейская улица (10), R23-подъезд к муниципию Комрат (2), Акендорф (1), Александр Радищев (1), Александрова переулок (1), Антоновка (3), Армянская улица (1), Арсена Христова улица (5), Артиллерийская бригада «Прут» (1), Атаки (1), Балановская улица (1), Барнаульская улица (2), Батумский переулок (2), Белинского улица (1), Бергдорф (2), Бессарабка (2), Бессарабская улица (3), Бессарабский переулок (1), Благоева улица (1), Боканы (2), Болотная улица (1), Борисовская улица (1), Бородина улица (1), Ботушаны (2), Буга (1), Буджацкий переулок (1), Будышевская улица (2), Бульбокский район (1), Варненская улица (4), Ватутина улица (1), Вережены (1), Владимировский тепличный комбинат (1), Водопроводная улица (1), Ворошилова улица (2), Выгонная улица (1), Гагарина улица (5), Гайдара улица (1), Генерала Плиева улица (4), Гидигичская ул. (4), Гимназия №17 (1), Гимназия №3 (1), Гимназия №64 (1), Гиртенгейм (1), Глюксталь (2), Гоголя улица (1), Голубое (1), Горького улица (1), Госпитальная улица (6), Государственный Аграрный университет Молдовы (1), Гриманкауцы (1), Гуцулёвка (2), Дальняя улица (3), Дачная улица (1), Детский сад №21 (1), Детский сад №33 (1), Детский сад №92 (1), Дзержинского улица (13), Дзержинское (2), Днестровская улица (2), Дом культуры «Реут» (1), Думбравены (1), Еврейская улица (1), Еврейская школа №5 "Хабад Любавич" (1), Егоровка (1), Единцы (2), Екатерининская улица (1), Железнодорожная улица (1), Железнодорожный переулок (1), Жовтневое (1), Жукова улица (1), Заводская улица (2), Зои Космодемьянской улица (1), Извилистая улица (1), Измайловская улица (1), Индустриально-строительный колледж (1), Инзовская улица (1), Кагульский индустриально-педагогический колледж (1), Казино (1), Кайтановка (1), Калинина улица (3), Калининск (2), Карапурт (4), Кармановский совхоз-техникум (1), Килийская улица (2), Кирова улица (1), Кишинёвский тракторный завод (1), Клайнбергдорф (2), Кожевенная улица (1), Колодезный переулок (1), Коммунарная улица (1), Комрат-Басарабяска (17), Комсомольская улица (18), Комсомольский парк (1), Комсомольское озеро (1), Кооперативная улица (1), Котиганы (1), Котовск (1), Котовский район (2), Котовского переулок (1), Котовского улица (2), Котовцы (1), Красная улица (4), Красноармейская улица (3), Красный переулок (1), Крянге улица (4), Куническая средняя школа (1), Кымпень (2), Ла Плэчинте (5), Лазо улица (1), Леваневского улица (1), Ленина переулок (1), Ленина проспект (10), Ленина улица (23), Леово (1), Лермонтова улица (3), Лесовая улица (1), Летная ул. (2), Липканская улица (1), Лицей Академии Наук Молдовы (1), Лицей №35 (1), Локомотивная улица (1), Лучевой проезд (2), Малевинского улица (2), Малиновского переулок (1), Малиновского улица (1), Малый переулок (2), Мардарьевка (1), Маёвка (1), Минина и Пожарского улица (1), Могилёвская улица (1), МолдавГидроМаш (1), Молодёжная улица (10), Молодёжный переулок (1), Морозова переулок (4), Морозова улица (2), Московская улица (1), Музыкальный колледж (1), Набережная улица (1), Нагоряны (1), Народная улица (1), Национальный колледж медицины и фармации (1), Недоступова переулок (1), Нейдорф (2), Некрасова улица (5), Немировка (1), Нижние Климауцы (1), Нижние Унгены (1), Николаевская улица (3), Новая Деневица (2), Обувная фабрика «Тигина плюс» (1), Овражный переулок (1), Октябрьская улица (3), Октябрьское (1), Оргеев (1), Орджоникидзе улица (1), Парижской Коммуны улица (1), Парк Дружбы Народов (1), Парк Победы (1), Парк им. Сергея Кирова (1), Парк-памятник садово-паркового искусства "Парк имени А.С. Пушкина" (1), Пархоменко улица (1), Первомайская улица (5), Петровская улица (1), Петровского улица (1), Пивничаны (1), Пионерская улица (1), Победы улица (1), Погребы (2), Подгорная улица (1), Пожарского улица (1), Потёмкинская улица (1), Пригородная ул. (1), Пригородный переулок (3), Приднестровский переулок (2), Приднестровское (1), Пристанская улица (1), Проспект Победы (1), Пушкина улица (3), Пушкинская улица (5), Радянское (2), Райффайзен Банк Аваль (2), Речная улица (4), Румыно-французский теоретический лицей им. Георге Асаки (1), Русская средняя школа №50 (1), Русская улица (1), Рыбницкий вино-коньячный комбинат (1), Садовая улица (1), Свердлова улица (1), Сельская улица (4), Сенная улица (2), Сергеевка (1), Сергея Лазо улица (1), Сергиенко улица (1), Славяносербка (2), Слободзейский строительный лицей (1), Советская улица (8), Советский переулок (1), Совхоз Оплот Социализма (2), Совхоз-Техникум (1), Совхозная улица (2), Сортировочная улица (4), Средняя Школа №39 (1), Средняя Школа №7 им. Л. Н. Толстого (1), Средняя школа (2), Средняя школа № 27 (1), Средняя школа № 70 (1), Средняя школа №3 (2), Средняя школа №41 (1), Средняя школа №45 (1), Средняя школа №47 (1), Средняя школа №5 (1), Средняя школа №76 (1), Средняя школа №8 (1), Старая Сарата (1), Суворова улица (1), Суворово (3), Суворовский Район (1), Татарбунарский переулок (2), Татарешты (1), Теленешты (2), Теоретический лицей «Гиперион» (1), Терешковой улица (1), Терещенко улица (1), Технико-военная Школа (1), Тигина (2), Тираспольский государственный педагогический институт имени Т. Г. Шевченко (1), Тираспольский пищевой техникум (1), Торговая площадь (1), Торговая улица (1), Траянвальская улица (2), Треугольная улица (1), Тюремный замок (1), Угольная улица (1), Узловая улица (1), Улица Берзарина (6), Улица Гоголя (11), Улица Кузнецкая (4), Унгры (2), Урицкого улица (4), Финансово-банковский колледж (1), Фрикацей (2), Фрунзе улица (3), Хворостина улица (1), Худобашевская улица (4), Хуторская улица (1), Центр военной культуры и истории (1), Центральный парк культуры и отдыха имени Лениниского Комсомола (1), Чапаева улица (5), Червоноармейское (1), Черноморца улица (1), Чкалова улица (7), Шевская улица (1), Школа № 6 (1), Школа №1 (1), Школа №11 (1), Школа №14 (1), Школа №20 (1), Школа №31 (1), Школа №38 (1), Школа №5 (1), Школа №79 (1), Школа №8 (1), Школьная улица (1), Щорса улица (4), Эменталь (2), Ямбольская улица (1), пер. Трудовой (1), переулок Александри (1), переулок Жданова (1), ул. 40 лет МССР (2), ул. Борисовская (1), ул. Дружбы (1), ул. Егорова (4), ул. Комендантская (2), ул. Липованская (1), ул. Оргеевская (1), ул. Свободы (2), ул. Смоленская (1), ул. Трудовая (1), ул. Харузинская (1), улица 28 Июния (1), улица 28 Июня (2), улица 40 лет МССР (1), улица Александру Хаждеу (1), улица Алексеева (1), улица Байдукова (2), улица Барабашина (4), улица Бельского (2), улица Богдана Хмельницкого (2), улица Ворошилова (2), улица Горького (5), улица Громова (1), улица Декабристов (2), улица Дзержинского (1), улица Жданова (1), улица Искры (3), улица Калинина (2), улица Кирова (3), улица Котовского (4), улица Кошевого (1), улица Красного Знамени (1), улица Кутузова (1), улица Лазо (1), улица Ленина (10), улица Малиновского (3), улица Матвеева (1), улица Матросова (3), улица Маяковского (1), улица Мира (6), улица Модеста Мусоргского (3), улица Нижегородцева (1), улица Орджоникидзе (1), улица Победы (4), улица Романенко (1), улица Рудникова;Родниковая улица (1), улица Самохина (3), улица Солтыса (1), улица Старого (2), улица Суворова (1), улица Тельмана (1), улица Титова (1), улица Ткаченко (1), улица Толбухина (1), улица Федько (1), улица Фрунзе (4), улица Хорунжева (2), улица Чайковского (2), улица Чапаева (3), улица Чернышевского (2), улица Юности (2), школа № 12 (1),
old_name:ru:1812-191816Владимирская улица (2), Загородный проспект (1), Комендантская улица (5), Константиновская улица (1), Павловская улица (5), Софиевская улица (2),
old_name:ru:1812-19701Днестровская улица (1),
old_name:ru:1884-19215Часовенная улица (5),
old_name:ru:1918-19401улица Кишинэу (1),
old_name:ru:1940-19492Аккерманская улица (1), Старообрядческая (1),
old_name:ru:1945-19495улица Сталина (5),
old_name:ru:1945-19821Вокзальная (1),
old_name:ru_12Пушкинская улица (1), ул. Андреевская (1),
old_name:uk2801 Травня провулок (1), 12 Невідомих Героїв вулиця (1), 25 Серпня вулиця (1), 28 Червня площа (1), 40 років Жовтня вулиця (1), 8 Березня вулиця (2), ІІІ-Гвардійська вулиця (10), Інзовська вулиця (1), Арсена Христова вулиця (1), Арсена Христова улица (4), Бессарабська вулиця (1), Бессарабський провулок (1), Благоєва вулиця (1), Борисовська вулиця (1), Бородіна вулиця (1), Ботушани (2), Буджацький провулок (1), БудышевБудишевская вулицяская улицаold_) (2), Варненська вулиця (4), Ватутіна вулиця (1), Володимирський тепличний комбінат (1), Волядинка (2), Гагаріна вулиця (5), Гайдара вулиця (1), Генерала Плієва вулиця (4), Гоголя вулиця (1), Горького вулиця (28), Госпітальна вулиця (6), Дзержинське (2), Дзержинського вулиця (13), Дитячий садок №21 (1), Дитячий садок №33 (1), Дністровська вулиця (1), Думбравень (1), Жовтнева вулиця (1), Жовтневе (1), Жукова вулиця (1), Заводська вулиця (2), Зої Космодем'янської вулиця (1), Калініна вулиця (3), Карапурт (4), Карманівський радгосп-технікум (1), Комсомольська вулиця (4), Комсомольське озеро (1), Комсомольський парк (1), Комунарна вулиця (1), Кооперативна вулиця (1), Котовський район (2), Котовського вулиця (1), Котовського провулок (1), Котовсього вулиця (1), Котовці (1), Красноармійська вулиця (1), Красноокнянський район (1), Крянге вулиця (4), Кірова вулиця (1), Ла Плечінте (4), Лазо вулиця (1), Леваневського вулиця (1), Леніна вулиця (15), Леніна проспект (10), Лермонтова вулиця;Лєрмонтова вулиця (3), Липканська вулиця (1), Малевінського вулиця (2), Малиновського вулиця (1), Малиновського провулок (1), Могилевська вулиця (1), Молодіжна вулиця (2), Молодіжний провулок (1), Московська вулиця (1), Музичний коледж (1), Мініна та Пожарського вулиця (1), Недоступова провулок (1), Некрасова вулиця (5), Овражний провулок (1), Олександрова провулок (1), Орджонікідзе вулиця (1), Паризької Комуни вулиця (1), Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва "Парк імені О.С. Пушкіна" (1), Пархоменка вулиця (1), Перемоги вулиця (1), Першотравнева вулиця (3), Петровського вулиця (1), Пожарського вулиця (1), Придністровський провулок (2), Пристанська вулиця (1), Пушкіна вулиця (3), Пушкінська вулиця (5), Підгорна вулиця (4), Підгірна вулиця (1), Піонерська вулиця (1), Радгосп Оплот Соціалізму (2), Радгосп-Технікум (1), Радгоспна вулиця (2), Радянська вулиця (1), Радянське (2), Райффайзен Банк Аваль (2), Рибницький вино-коньячний комбінат (1), Садова вулиця (1), Свердлова вулиця (1), Сергія Лазо вулиця (1), Сергієнка вулиця (1), Середня школа №3 (1), Слободзейський будівельний ліцей (1), Суворова вулиця (1), Суворовський район (1), Татарбунарський провулок (2), Терешкової вулиця (1), Терещенка вулиця (1), Тираспольський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка (1), Тираспольський харчовий технікум (1), Траянвальська вулиця (2), Фрикацей (2), Фрунзе вулиця (3), Фрунзівський район (1), Хворостіна вулиця (1), Хутірська вулиця (1), Чапаєва вулиця (4), Червоноармійське (1), Чкалова вулиця (7), Шевська вулиця (1), Школа №1 (1), Щорса вулиця (1), Ямбольська вулиця (1), вулиця Барабашіна (1), вулиця Жданова (1), вулиця Кірова (2), вулиця Лазо (1), вулиця Матвєєва (1), вулиця Червоного Прапора (1), провулок Жданова (1),
old_name:uk:1944-19701Дністровська вулиця (1),
old_name:vi4Huyện Kotovsk (2), Huyện Krasni Okny (1), Ô Khắc Lan (1),
old_name:zh4克拉斯尼奥克尼区 (1), 弗伦济夫卡区 (1), 科托夫斯克区 (2),
old_official_name1Комунальний заклад "Лиманська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат для дітей з вадами розумового розвитку" (1),
old_official_name:uk1Цвіточний провулок (1),
old_postal_code2006211 (1), 6240 (3), 6244 (3), 6245 (1), 6246 (2), 6247 (1), 6249 (1), 6251 (1), 6252 (2), 6253 (1), 6255 (1), 6258 (1), 6441 (1), 6486 (1), 6488 (1), 6492 (3), 6494 (1), 6575 (3), 6577 (4), 6578 (5), 6579 (2), 6580 (2), 6586 (3), 6594 (3), 6595 (1), 6596 (1), 6610 (5), 6611 (7), 6616 (1), 6617 (1), 6664 (1), 6665 (3), 6666 (3), 6667 (2), 6668 (1), 6669 (2), 6670 (3), 6671 (1), 6673 (6), 6676 (1), 6677 (7), 6678 (4), 6679 (6), 6680 (5), 6681 (7), 6682 (3), 6683 (5), 6688 (1), 6822 (5), 6823 (4), 6824 (2), 6832 (3), 6833 (6), 6864 (1), 6867 (4), 6868 (3), 6869 (3), 6878 (6), 6879 (6), 6880 (4), 6881 (2), 6882 (7), 6885 (2), 6887 (2), 6888 (7), 6890 (9),
old_railway_operator11Florida Railway (1), Monongahela (9), P&S (1),
old_ref739018150 (1), 114 (1), 138 (1), 2 (2), 3 (2), 4 (1), 6 (1), 770 (1), 91 (1), A14 (1), A253 (102), A253;R14 (12), A273 (90), A274 (42), A276 (52), A280 (11), B 51 (2), DJ249 (7), DJ282A (1), G86 (4), L19 (13), L20 (7), L23 (2), L24 (1), L29 (3), L314 (1), L314.1 (2), L314.4 (1), L315.2 (1), L315.3 (4), L316 (5), L32 (4), L324 (3), L325.2 (1), L327 (4), L331 (3), L332 (5), L344 (9), L344.1 (5), L344.2 (1), L347 (2), L36 (12), L37 (2), L401 (1), L418 (5), L450 (1), L471 (2), L474 (2), L474.1 (1), L481.1 (1), L493 (2), L559 (9), L580;L559 (29), L590 (4), L593.1 (1), L614 (8), L621 (2), L621.2 (1), L625 (2), L633 (1), L643.1 (1), M14 (1), M21 (28), N 39 (3), N619 (1), R10 (3), R11 (34), R23 (8), R29 (2), R3 (11), R37 (2), R55 (4), S33 (3), S44 (4), SR 103 (1), : 1
')" onclick="ap(this)">US 28 (1)
, US 309 (1), US 50 (2), US 66 (1), US 66 (Old US 99) (6), US 66;US 99 (2), US 6;US 99 (2), US 80 (4), US 99 (1), Școala Medie Rusă nr. 53 (1), Р-63 (2), Т-02-01 (24), Т-02-34 (6), Т-16-03 (6), Т-16-06;Т-16-29 (1), Т-16-12 (8), Т-16-16 (6), Т-16-24 (8), Т-16-26 (15), Т-16-29 (18), Т-16-32 (6), Т-16-34 (10), Т-16-45 (4),
old_ref:19451687 (1),
old_ref:legislative84 (2), 9 (6),
old_ref_legislative1287 (1),
old_reg_ref2Р-63 (2),
old_vehicle_plate_code2CC (1), ST (1),
old_website1https://www.uasm.md/ (1),
oneway8354-1 (3), no (3913), yes (4438),
oneway:bicycle9no (7), yes (2),
oneway:mofa3no (3),
oneway:moped1no (1),
opening_date711961 (2), 2015-12-04 (8), 2020-03 (1), 2021-08 (1), 2021/2022 (1), 2022 (3), 2022-05 (1), 2022-09-01 (1), 2022-10-26 (1), 2022-first_trimester (1), 2023 (1), 2024 (2), 2025 (43), March 2022 (4), spring 2022 (1),
opening_hours5085"ЗДАНИЕ НЕ ИСПОЛЬЗУЕТСЯ, СТОИТ ТОЛЬКО КАРКАСС." (1), 06:30-23:00 (1), 06:30–21:00 (1), 07:00-01:00 (1), 07:00-03:00 (1), 07:00-19:00 (1), 07:00-22:00 (3), 07:00-23:00 (2), 07:30-19:30 (1), 07:30-21:00 (1), 08:00 - 17:00 (3), 08:00 - 22:00 (1), 08:00-01:00 (1), 08:00-12:00,13:00-16:00 (2), 08:00-12:00,13:00-17:00 "четверг - неприёмный день. Регистрации брака: понедельник - суббота, выходной день: воскресенье." (1), 08:00-12:00,13:00-21:00 (1), 08:00-12:00; 13:00-17:00 (1), 08:00-14:00,14:45-20:00 (1), 08:00-15:00 (1), 08:00-16:00 (1), 08:00-17:00 (10), 08:00-18:00 (9), 08:00-19:00 (13), 08:00-20:00 (61), 08:00-20:30 (1), 08:00-21:00 (12), 08:00-21:00; Dec, Jan, Feb 08:00-20:00 (1), 08:00-22:00 (17), 08:00-22:30 (1), 08:00-23:00 (9), 08:00-24:00 (1), 08:00–23:00 (1), 08:15-16:30 (1), 08:30 - 17:30 (1), 08:30-12:30,13:30-20:00 (1), 08:30-17:00 (3), 08:30-19:30 (1), 08:30-22:00 (1), 09:00-02:00 (1), 09:00-12:00,13:00-17:00 (1), 09:00-12:00,14:00-21:00 (1), 09:00-13:00,13:30-20:00 (2), 09:00-13:00,13:30-20:30 (1), 09:00-14:00,14:30-20:00 (1), 09:00-16:00 (2), 09:00-17:00 (5), 09:00-17:15 (1), 09:00-18:00 (15), 09:00-19:00 (6), 09:00-20:00 (8), 09:00-21:00 (7), 09:00-22:00 (3), 09:00-24:00 (2), 09:00–18:30 (1), 10:00-02:00 (1), 10:00-03:00 (1), 10:00-13:00,14:00-22:00 (1), 10:00-14:00; 16:00-21:00 (1), 10:00-16:30 (1), 10:00-17:00 (2), 10:00-17:00; Mo closed (1), 10:00-18:00 (6), 10:00-19:00 (2), 10:00-19:30 (1), 10:00-20:00 (3), 10:00-21:00 (1), 10:00-22:00 (5), 10:00-23:00 (4), 10:00-24:00 (1), 11:00-01:00 (1), 11:00-19:00 (1), 11:00-23:00 (5), 11:00-24:00 (2), 12:00-02:00 (1), 12:00-21:00 (2), 12:00-23:00 (1), 15:00-02:00 (1), 19:30-06:00 (1), 21:00-05:00 (1), 22:00-04:00 (1), 24/7 (965), 24:00 (1), 6:00-21:00 (1), 7:00-17:30 (1), 7:00-18:00 (4), 7:00-19:00 (4), 7:00-20:00 (2), 7:00-21:00 (2), 7:00-22:00 (7), 7:00-23:00 (7), 7:00-24:00 (1), 7:15-17:45 (1), 7:30-18:00 (5), 7:30-22:00 (1), 7:30-23:00 (1), 8 8 (1), 8:00 - 19:00 (1), 8:00 - 22:00 (1), 8:00-12:00,17:00-20:00 (1), 8:00-14:00 (1), 8:00-15:30 (1), 8:00-16:30 (1), 8:00-17:00 (65), 8:00-18:00 (47), 8:00-19:00 (18), 8:00-19:30 (2), 8:00-20:00 (35), 8:00-21:00 (24), 8:00-21:30 (4), 8:00-22:00 (272), 8:00-23:00 (37), 8:00-24:00 (3), 8:30-16:30 (1), 8:30-17:30 (1), 8:30-18:00 (7), 8:30-19:00 (1), 8:30-20:00 (2), 8:30-20:30 (1), 8:30-21:30 (1), 9:00 - 17:00 (1), 9:00- 20:00 (1), 9:00-17:00 (8), 9:00-17:30 (1), 9:00-18:00 (11), 9:00-19:00 (12), 9:00-20:00 (11), 9:00-21:00 (7), 9:00-22:00 (3), 9:00-23:00 (1), 9:30-16:00 (1), 9:30-22:00 (1), Fr 12:00-20:00; Sa-Su 09:00-20:00 (1), Fr 17:05-17:05; Sa-Th off; SH off; PH off (1), Fr-Sa 00:00-24:00 (1), Fr-Sa 15:00-21:00 (1), Fr-Sa 23:00-05:00 (1), Fr-Su 00:00-24:00 (1), Fr-Su 12:00-00:00 (1), Fr-Su 21:00-02:00 (1), Fr-Su 22:30-02:00 (1), Fr-Su 23:00-04:00 (2), Fr-Su; Mo-Th 18:00-14:00 (1), Mo 06:30-06:30; Tu-Su off; SH off; PH off (1), Mo 08:00-16:00;Tu-Su 08:00-17:00 (1), Mo 08:00-20:00; Tu-Su 08:00-21:00 (1), Mo 09:00-12:00; Tu, Th-Fr 09:00-13:00 (1), Mo 09:00-16:00; Tu-Sa 09:00-18:00; Su 08:00-17:00 (1), : 1
')" onclick="ap(this)">Mo 09:00-18:00; Tu-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (1)
, Mo 09:00-19:00; Tu-Su 07:00-19:00 (1), Mo 09:30-16:30; Tu-Fr 09:30-17:00; Sa 09:30-16:15; Su 09:20-16:00 (1), Mo 10:00-18:00; Tu-Fr 09:00-18:00; Sa-Su 09:00-16:00 (1), Mo 11:00-20:00; We-Su 11:00-20:00 (1), Mo 15:00-18:00; We 15:00-18:00; Sa 08:00-12:00 (1), Mo 9:00-12:00,12:40-15:00; Tu-Fr 9:00-12:00,12:40-17:00; Sa 9:00-12:00,12:40-15:00; Su off (1), Mo, Th 09:00-17:30; Tu, We, Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo, We, Fr 09:00-15:00 (1), Mo, We, Th 08:30-12:00, 14:00-16:00 (1), Mo, We-Sa 15:00-22:00 (1), Mo,Su 08:00-17:00;Tu-Sa 08:00-18:00 (1), Mo,Tu,Th,Fr 16:55-16:55; We,Sa,Su off; SH off; PH off (1), Mo,Tu,Th,Fr 17:10-18:15; We 17:10-17:10; Sa,Su off; SH off; PH off (1), Mo,We,Th 09:00-11:00 (1), Mo- Fr 09:00-17:30 (1), Mo-Fr (1), Mo-Fr 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 00:00-04:00; Sa 00:00-06:00; Su 00:00-08:00 (2), Mo-Fr 00:00-18:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 00:00-24:00 (4), Mo-Fr 03:30-10:00; Sa-Su 00:00-24:00 (1), Mo-Fr 04:40-07:40 (1), Mo-Fr 05:00-22:00 (1), Mo-Fr 05:24-07:16,07:14-19:16,20:56-21:46; Sa 08:24-10:16,10:14-15:16,16:56-19:46; PH,Su 10:56-19:46 (1), Mo-Fr 06:50-06:50; Sa,Su off; SH off; PH off (2), Mo-Fr 07:00-00:00; Sa 09:00-22:00; Su 09:00-20:00 (1), Mo-Fr 07:00-18:00 (2), Mo-Fr 07:00-19:00 (2), Mo-Fr 07:00-19:00; Sa 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 07:00-21:00; Sa 07:00-15:00 (1), Mo-Fr 07:00-22:00; Sa 08:00-22:00; Su 09:30-21:00 (1), Mo-Fr 07:00-22:00; Sa 09:00-19:00; Su 09:00-17:00 (2), Mo-Fr 07:00-22:00; Sa-Su 08:00-20:00 (1), Mo-Fr 07:00-22:00; Sa-Su 08:00-22:00 (1), Mo-Fr 07:00-23:00; Sa 07:00-22:00; Su 08:00-17:00 (1), Mo-Fr 07:00-23:00; Sa 09:00-21:00; Su 11:00-18:00 (1), Mo-Fr 07:00-23:00; Sa-Su 08:00-20:00 (1), Mo-Fr 07:00-23:00; Sa-Su 08:00-23:00 (1), Mo-Fr 07:00-23:00; Sa-Su 08:30-21:00 (1), Mo-Fr 07:00-23:00; Sa-Su 09:00-22:00 (1), Mo-Fr 07:00-24:00; Sa-Su 10:00-19:00 (1), Mo-Fr 07:07-22:00 (1), Mo-Fr 07:20-07:20; Sa,Su off; SH off; PH off (1), Mo-Fr 07:30-16:00 (3), Mo-Fr 07:30-16:00; Sa 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 07:30-16:00; Sa-Su 08:00-12:00 (1), Mo-Fr 07:30-17:00; Sa-Su 08:00-00:00 (1), Mo-Fr 07:30-18:00; Sa 08:00-14:00; Su 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 07:30-19:00 (1), Mo-Fr 07:30-19:00; Sa 08:00-13:00 (2), Mo-Fr 07:30-19:30; Sa 08:00-17:00; Su off (1), Mo-Fr 07:30-20:00; Sa 09:00-19:00; Su 10:00-19:00 (1), Mo-Fr 07:30-20:00; Sa-Su 08:30-19:00 (1), Mo-Fr 07:30-22:00; Sa-Su 08:30-22:00 (1), Mo-Fr 07:45-15:00 (1), Mo-Fr 07:45-15:30 (1), Mo-Fr 07:45-18:30; Sa-Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 07:50-21:00; Sa 09:10-20:00; Su 09:30-20:00 (1), Mo-Fr 07:58-10:58, 18:18 (1), Mo-Fr 08:00-12:00 (2), Mo-Fr 08:00-12:00, 12:30-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-15:00, 16:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-16:00 (2), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-16:30 (2), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-17:00 (20), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-17:00; Sa 08:00-12:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-17:00; Sa 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-17:00; Sa-Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-18:00; Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-18:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-20:00; Sa 08:00-12:00, 13:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 14:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 22:00-22:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00,13:00-16:30; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00,13:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00,13:00-17:00; Sa 08:00-13:00; Su off (1), Mo-Fr 08:00-12:00,13:00-17:00; Sa,Su off (1), Mo-Fr 08:00-12:00,13:00-18:00; Sa 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00,13:00-19:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00; Mo-Fr 13:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:30, 13:30-19:00; Sa 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00 (3), Mo-Fr 08:00-13:00, 14:00-17:00 (3), Mo-Fr 08:00-13:00, 14:00-17:00; Sa 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00, 15:00-18:00; Sa 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00,14:00-16:30; Sa 08:00-12:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00,14:00-17:00; Sa,Su off (1), Mo-Fr 08:00-14:30 (2), Mo-Fr 08:00-15:00 (2), Mo-Fr 08:00-15:30 (2), Mo-Fr 08:00-16:00 (4), Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-16:30 (5), Mo-Fr 08:00-16:30; PH closed (1), Mo-Fr 08:00-16:30; Sa 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00 (125), Mo-Fr 08:00-17:00, Sa 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00, Sa 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-12:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-13:00 (4), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-14:00 (5), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 8:00-14:0 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 9:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa,Su 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa-Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa-Su 08:00-15:00 (2), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa-Su 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa-Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa-Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Su 00:00-00:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Su 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:30 (1), Mo-Fr 08:00-17:30; Sa 08:00-13:30 (1), Mo-Fr 08:00-18:00 (29), Mo-Fr 08:00-18:00, Sa 08:00 - 13:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00, Sa 08:00-13:00 (2), Mo-Fr 08:00-18:00, Sa 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00, Sa 08:00-16:00, Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-12:30 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-13:00 (2), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-14:00 (5), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:30-16:00; Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-12:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-14:00 (3), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (2), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa,Su 08:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 08:00-16:00 (3), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 08:00-17:00 (3), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:30 (1), Mo-Fr 08:00-19:00 (5), Mo-Fr 08:00-19:00, Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00, Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00,Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-14:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-16:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-17:00; Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-18:00; Su 09:00-14:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-18:00; Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 09:00-18:00; Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 08:00-17:00 (3), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 08:00-18:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Su 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:30; Sa 08:00-18:00; Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00 (6), Mo-Fr 08:00-20:00, Sa 08:00-18:00, Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-14:00 (2), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-17:00; Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-18:00; Su 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-19:00; Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-20:00; Su 09:00-18:00 (2), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 10:00-14:00; Su 00:00-24:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa,Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 09:00-19:00 (2), Mo-Fr 08:00-20:30; Sa-Su 09:00-20:30 (1), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 08:00-19:00; Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa-Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa-Su 09:00-19:00 (2), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa-Su 09:00-20:00 (1), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa-Su 09:00-21:00 (2), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa-Su 9:00-21:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00 (6), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa 09:00-20:00; Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 09:00-21:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 09:00-22:00 (1), Mo-Fr 08:15-15:30; Sa-Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:20-19:00; Sa 08:20-17:30; Su 08:20-15:00 (1), Mo-Fr 08:25-18:20; Sa 08:25-17:10; Su 08:35-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-12:00, 12:30-17:00 (1), Mo-Fr 08:30-12:00, 13:00-15:00, 16:00-17:30 (1), Mo-Fr 08:30-12:00, 13:00-16:30 (1), Mo-Fr 08:30-12:00, 13:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:30-12:00, 13:00-17:30 (2), Mo-Fr 08:30-12:00, 14:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:30-12:00,12:30-17:00 (1), Mo-Fr 08:30-12:00,12:30-17:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-12:00,13:00-17:30 (2), Mo-Fr 08:30-12:30, 13:30-16:45; Sa 08:35-12:15, 12:30-14:30 (1), Mo-Fr 08:30-13:00, 14:00-17:00; Sa 09:00-15:30; Su 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-13:00, 14:00-17:30 (1), Mo-Fr 08:30-13:00,14:00-17:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-13:30 (1), Mo-Fr 08:30-13:30,14:30-16:30 (1), Mo-Fr 08:30-15:30 (1), Mo-Fr 08:30-16:00 (2), Mo-Fr 08:30-16:00; Sa 08:30-12:30 (1), Mo-Fr 08:30-16:30 (3), Mo-Fr 08:30-16:30; Sa 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:00 (4), Mo-Fr 08:30-17:00; Sa 08:30-14:00 (2), Mo-Fr 08:30-17:00; Sa 09:00-12:30 (1), Mo-Fr 08:30-17:00; Sa 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:00; Sa-Su 08:30-16:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:30 (10), Mo-Fr 08:30-17:30, Su 9:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:30; Sa 08:30-12:00 (4), Mo-Fr 08:30-17:30; Sa 08:30-13:00 (9), Mo-Fr 08:30-17:30; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:30; Sa 09:30-12:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:30; Sa 9:00-15:00; Su off (1), Mo-Fr 08:30-17:40 (1), Mo-Fr 08:30-18:00 (8), Mo-Fr 08:30-18:00, Sa 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00, Sa 08:30-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00, Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 08:30-13:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 08:30-14:00 (3), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 08:30-15:00 (2), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 08:30-16:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 08:30-16:00; Su 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:30 (2), Mo-Fr 08:30-18:30; Sa 08:40-17:50; Su 09:40-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:30; Sa 09:00-13:30 (1), Mo-Fr 08:30-18:30; Sa-Su 08:30-15:30 (1), Mo-Fr 08:30-18:30; Sa-Su 08:30-16:00 (1), Mo-Fr 08:30-19:00, Sa-Su 08:30-16:00 (1), Mo-Fr 08:30-19:00; Sa 08:30-13:00; Su off (1), Mo-Fr 08:30-19:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-19:00; Sa 10:00-17:00; Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-19:10 (1), Mo-Fr 08:30-20:00 (2), Mo-Fr 08:30-20:00; Sa 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-20:30; Sa-Su 08:30-18:30 (1), Mo-Fr 08:35-11:00, 11:30-15:00, 15:30-17:30; Sa-Su 08:35-11:00, 11:30-14:30 (1), Mo-Fr 08:35-11:00, 11:30-17:30; Sa-Su 08:35-11:00, 11:30-14:30 (1), Mo-Fr 08:45-12:30,13:30-17:00 (1), Mo-Fr 08:45-13:00, 13:00-18:30 (1), Mo-Fr 08:50-15:45; Sa-Su 09:15-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-05:00 (2), Mo-Fr 09:00-09:00, 19:00-19:00; Sa 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-11:00 (1), Mo-Fr 09:00-11:00, 15:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00 (2), Mo-Fr 09:00-12:00, 13:00-17:00 (3), Mo-Fr 09:00-12:00, 13:00-18:00 (4), Mo-Fr 09:00-12:00, 13:00-18:00; Sa 10:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00, 14:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00,13:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:30, 13:30-17:00; Su 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 13:30-17:30 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 13:30-19:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-18:00 (4), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-18:00; Sa 09:00-13:00, 14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-18:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-18:00; Sa 10:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:30-18:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-18:00; Sa 10:00-13:00,14:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-19:00; Sa,Su 09:00-13:00,14:00-17:00 (2), Mo-Fr 09:00-13:00; 13:30-18:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00; Mo-Fr 14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-14:00 (3), Mo-Fr 09:00-14:00,14:30-17:00; Sa 10:00-13:30 (1), Mo-Fr 09:00-14:00,15:00-17:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-15:00 (2), Mo-Fr 09:00-15:00; Sa 09:00-12:00 (1), Mo-Fr 09:00-16:00 (3), Mo-Fr 09:00-16:00, 17:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (1),