knumv's
name:1794-01-06--1794-02-121Sans Nom (1),
name:1902-19321Hanzas laukums (1),
name:1932-19411Vašingtona laukums (1),
name:1941-19441Ludendorfa laukums (1),
name:1944-19501Vašingtona laukums (1),
name:1950-19911Fabriciusa laukums (1),
name:20191Mendigorría (1),
name:DB1Riga-Passajirskaja (1),
name:UN:ar1الاتحاد الروسي (1),
name:UN:en1Russian Federation (the) (1),
name:UN:es1Federación de Rusia (la) (1),
name:UN:fr1Fédération de Russie (la) (1),
name:UN:ru1Российская Федерация (1),
name:UN:zh1俄罗斯联邦 (1),
name:ab6EuroVelo 5 - Via Romea Francigena (1), Латвиа (1), Литва (1), Ніўкі (1), Полша (1), Урыстәыла (1),
name:ace12Bèlarusia (1), Filipina (2), Latvia (1), Lithuania (1), Namibia (1), Peurancih (1), Polandia (1), Rusia (1), Seupanyo (1), Uganda (1), Èstonia (1),
name:af20Asturië (1), Estland (1), Filippyne (2), Frankryk (1), Groot-Brittanje (1), Iberiese Skiereiland (1), Letland (2), Litaue (1), Namibië (1), Oranjerivier (1), Pole (1), Pskof-oblast (1), Riga (1), Rusland (1), Spanje (1), Taiwan (1), Uganda (1), Wit-Rusland (1),
name:ak6Frɛnkyeman (1), Latvia (2), Lituania (1), Poland (1), Russia (1),
name:als12Estland (1), Iberischi Halbinsle (1), Lettland (1), Litauen (1), Namibia (1), Philippinen (2), Polen (1), Russland (1), Spanien (1), Uganda (1), Verband vo de Südostasiatische Natione (1),
name:alt2LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs (1), Õdre järv (1),
name:am16ሊትዌኒያ (1), ላትቪያ (2), ሩሲያ (1), ሪጋ (1), ታላቁ ብሪታን (1), ናሚቢያ (1), አስቱርያስ (1), ኤስቶኒያ (1), እስፓንያ (1), የደቡብ-ምሥራቅ እስያ አገራት ማኅበር (1), ዩጋንዳ (1), ፈረንሣይ (1), ፊሊፒንስ (2), ፖላንድ (1),
name:an17Asociación de Nacions d'o Sudeste Asiatico (1), Banyeras-de-Bigorra (1), Espanya (1), Estonia (1), Filipinas (2), Francia (1), Letonia (1), Lituania (1), Namibia (1), Peninsula Iberica (1), Polonia (1), Rechión de Klaipėda (1), Rete de carreteras europeas (1), Riga (1), Rusia (1), Uganda (1),
name:ang13Bryten (1), Estland (1), Francland (1), Iberia (1), Lettland (1), Liþþuania (1), Namibia (1), Philippines (2), Polaland (1), Russland (1), Spēonland (1), Uganda (1),
name:ar88أستورياس (1), أندرلخت (2), أندلوسيا (1), أنغوليم (1), أوب (1), أورولا كوستا (1), أوغندا (1), أوكسار (3), أوكسار-1 (1), أوكسار-2 (1), أوكسار-3 (1), إسبانيا (1), إستونيا (1), إقليم الباسك (1), إقليم طانطان (1), إيل دو فرانس (1), الإيجايدو (1), الاتحاد الأوروبي (1), البحر الأدرياتيكي (1), الطريق السريع للبلدان الأمريكية (1), الفلبين (2), المجتمع الفرنسي (1), بآينير-دو-بيجور (1), بحر إيجة (1), بحر البحران (1), بحيرة أونتاريو (1), بروفنس ألب كوت دازور (1), بروكسل العاصمة (2), بريطانيا العظمى (1), بسكوف أوبلاست (1), بولندا (1), تاغانروغ (1), تايوان (1), تروندهايم (1), توقيت موسكو (1), جزيرة أستراليا (1), حلف شمال الأطلسي (1), خليج تونكين (1), دوغفبلس (2), ديترويت (1), دييب (2), رابطة دول جنوب شرق آسيا (1), روسيا (1), روسيا البيضاء (1), ريغا (1), سفارة إسرائيل (1), سفارة الإمارات العربية المتحدة (1), سيسفين (1), شارع 5 (1), شارع الاستقلال الأوكراني (2), شارع البحيرة الشمالية (1), شارع سليمان العدساني (1), شبه جزيرة إيْبِيرِيَا (1), غيبوثكوا (1), فرنسا (1), فرنسا متروبوليتان (1), كاربونيراس (1), كورلاند (2), لاتفيا (2), ليتوانيا (1), مدينة إكسياوجان، هوبى (1), مرسيليا (1), مرسيليا-10 (1), مرسيليا-4 (1), مرسيليا-5 (1), مرسيليا-8 (1), مقاطعة أوتينا (1), مقاطعة بانيفيزيس (1), مقاطعة كلايبيدا (1), منظمة التعاون الاقتصادي للبحر الأسود (1), ناميبيا (1), نانت-3 (1), نانت-4 (1), نهر الرون (1), نويبراندنبورغ (1), نيمان (1), يورك (1), يون (1),
name:arc9ܐܣܛܘܢܝܐ (1), ܐܣܦܢܝܐ (1), ܠܐܛܒܝܐ (1), ܠܬܘܢܝܐ (1), ܦܘܠܢܕ (1), ܦܝܠܝܦܝܢܝܐ (2), ܦܪܢܣܐ (1), ܪܘܣܝܐ (1),
name:ary1إقليم طانطان (1),
name:arz15اتحاد دول جنوب شرق اسيا (1), اسبانيا (1), استونيا (1), الفيليبين (2), اوجاندا (1), بريطانيا العظمى (1), بولاندا (1), روسيا (1), ريجا (1), شبه الجزيره الايبيريه (1), فرنسا (1), لاتفيا (1), ليتوانيا (1), ناميبيا (1),
name:as3দক্ষিণ-পূব এচিয় ৰাষ্ট্ৰসমূহৰ সংগঠন (1), ফ্ৰান্স (1), ৰুশিযা (1),
name:ast28Asociación de Naciones del Sureste Asiáticu (1), Asturies (1), Bielorrusia (1), Carretera la Collaona (1), Coḷḷanzo (1), España (1), Estonia (1), Filipines (2), Francia (1), Gran Bretaña (1), Letonia (2), Lituania (1), Llastres (1), Marsella (1), Namibia (1), Pavía (1), Península Ibérica (1), Polonia (1), Provenza-Alpes-Costa Azul (1), Provincia de Tan-Tan (1), Riga (1), Rusia (1), Taganrog (1), Taiwán (1), Uganda (1), Viḷḷamanín (1),
name:av3Латвия (1), Москваялъул заман (1), Россиялъул Федерация (1),
name:ay5Ispaña (1), Lituaña (1), Phransiya (1), Puluña (1), Rusiya (1),
name:az32Asturiya (1), Azərbaycan Respublikasının səfirliyi (1), Belarus (1), Böyük Britaniya (1), Cənub-Şərqi Asiya Ölkələri Assosiasiyası (1), Estoniya (1), Filippin (2), Fransa (1), Fransa metropoliyası (1), Latviya (2), Litva (1), Namibiya (1), Pireney yarımadası (1), Polşa (1), Pskov vilayəti (1), Qara Dəniz İqtisadi Əməkdaşlıq Təşkilatı (1), Raznas Milli Parkı (1), Riqa (1), Rusiya (1), Taqanroq (1), Tayvan (1), Uqanda (1), Yоnişkis (1), Zarasay (1), Üç bacısı (1), İl de Frans (1), İspaniya (1), Əski Riqa (2), Аkmyanе (1),
name:az-Arab1قۇزئی آتلانتیک مۆقاویله‌‌سی تشکیلاتؽ (1),
name:azb14آستوریاس (1), رون (1), سوژ چایی (9), قۇزئی آتلانتیک مۆقاویله‌‌سی تشکیلاتؽ (1), مارسی (1), گونئی دوغو آسیا اۇلوسلار بیرلیگی (1),
name:ba15Ekawa (2), «Разна» милли паркы (1), Испания (1), Көньяҡ-Көнсығыш Азия дәүләттәре берләшмәһе (1), Латвия (1), Литва (1), Намибия (1), Пирене́й ярымутрауы (1), Польша (1), Псков өлкәһе (1), Рәсәй (1), Уганда (1), Франция (1), Эстония (1),
name:bar13Akmenen (1), Estland (1), Frankreich (1), Jonischken (1), Lettland (1), Litaun (1), Namibia (1), Philippinen (2), Poin (1), Russland (1), Spanien (1), Weißrussland (1),
name:bat-smg132Akmenė (1), Antazave (1), Apša (53), Bajuorā (2), Baltarosėjė (1), Bariūnā (1), Botkūnā (1), Darbienu Šv. apaštalū Petra ė Pauliaus bažnīnčė (1), Darbienā (1), Daugavpils Uluslararası Havalimanı (1), Daugova (1), Dėdliuojė Brėtanėjė (1), Dėmėtrėškės (1), Estėjė (1), Fėlėpinā (2), Godelē (1), Greižė (1), Grībė̄nė (1), Guojos (1), Ispanėjė (1), Juonėškis (1), Klaipiedas apskrėtės (1), Kreštiuonīs (1), Kroupē (1), Latvėjė (1), Leckava (1), Lietova (1), Lėnkėjė (1), Mantvīdā (1), Maušā (1), Mėndaugē (1), Namibėjė (1), Nemons (1), Otenuos apskrėtės (1), Pakriaunē (1), Paneviežė apskrėtės (1), Parakalnis (1), Pasobatė (1), Pavėrtiove (1), Pikelē (1), Prancūzėjė (1), Pėitrītiu Azėjės šaliū asocijacėjė (1), Ritinė (1), Rosėjė (1), Rīga (1), Tiltā (6), Tormants (1), Uganda (1), Varaklenē (2), Vuobeliu seniūnėjė (1), Vėikšniū Šv. Juona Krėkštītuojė bažnīčė (1), Vėnta (12), Vėsagėns (1), Zarasā (1), Zarėnkėškē (1), Ēdmėnėškē (1), Ėgnuotėškis (1), Ėmbrads (1), Šlioutėškē (1), Štadvėlē (1), Žėdėkā (1),
name:bcl13Belarus (1), Espanya (1), Estonya (1), Filipinas (2), Iribanan kan mga Nasyon sa Sur-Subangan na Asya (1), Latbya (1), Lituanya (1), Namibya (1), Polonya (1), Pransya (1), Rusya (1), Uganda (1),
name:be5431"Азёрны" (1), "Кутавы дом" КДБ (1), "Шпіталь Нарбута" (1), (TIR/МДП) (10), (КПП Грыгораўшчына) (12), 1-ы Камсамольскі завулак (1), 1-ы Цагляны завулак (1), 1-ы завулак Будаўнікоў (1), 1-ы завулак Дзяржынскага (1), 1-ы завулак Максіма Горкага (2), 2-я Муражская вуліца (1), 2-і Камсамольскі завулак (2), 2-і Паштовы завулак (1), 2-і Слабодскі завулак (1), 2-і завулак Ізварына (1), 2-і завулак Будаўнікоў (1), 2-і завулак Дзяржынскага (1), 3-я Муражская вуліца (1), 3-і Садовы завулак (1), 3-і Цагляны завулак (1), 4-ы Цагляны завулак (1), 5-ы Цагляны завулак (1), BY-UA (5), Cпартыўна-аздараўленчы лагер "Чайка" (1), Flixbus K319: Мінск, аўтавакзал Пасажырскі => Прага, FloAN Florenc (1), Flixbus K319: Прага <=> Мінск (1), Garaņu kapi (1), Meikšāni (LV) - Гаўрыліна (BY) (1), Ёдлавічы (2), Ёдлавічы – Дукелі (1), Ёнішкіс (1), Ігнацікі (2), Ігорка (16), Ідолта (13), Ідолта – Дубоўка (1), Ідолта – Казакова (1), Ідолта – Шалціны (1), Іказненскі замак (1), Іказнь (2), Іказнь – Запружаны – Укля (1), Іказнь – Рэвуты (1), Ілалы (2), Ілгайцы (2), Іль-дэ-Франс (1), Ільмовікі (1), Інава (3), Інава Малое (1), Індра (1), Інтэрнат (1), Інтэрнацыянальная вуліца (1), Інфа-стэнд (1), Інэлі (2), Іона (1), Ісачкі (2), Іспанія (1), ААТ "ІНВЕТ" (1), ААТ "ААБ Беларусбанк" (1), ААТ "Мёрскі льнозавод" (1), ААТ «Мёрскі камбікормавы завод» (1), АЗС №1 (1), АРТПС Даўгінава (1), АСВОД (1), Аазіс (1), Аб'яздная (2), Абабіца (2), Абаляны (2), Абалікшты (2), Аблятова (2), Абухава (2), Автостанция "Освея" (1), Агароднінасушыльны завод "Браслаўрыба" (1), Аглонь (1), Агоні (2), Аграпрамбанк (4), Адамова (2), Адамішкі (2), Аддзел адукацыі (1), Аддзел памежнай службы "Прыдруйск" (1), Аддзел памежнай службы «Опса» (1), Аддзяленне пагранічнага кантролю «Урбаны» Полацкага пагранічнага атрада (1), Адміністрацыя (1), Адымянішкі (6), Азяраўцы (2), Азяраўцы – Зімірка (1), Азяроўка (1), Азёрная вуліца (11), Азёрны (1), Азёрны завулак (1), Азіна – Асвея – Вусце (1), Акмяніца (11), Акмянішке (1), Акулаўшчына (1), Акунёва (2), Акунёўка (8), Акціца (13), Алейнікі (1), Александрова (2), Александрына (2), Александрына – Сташулі – Міжрэчча (1), Александрына – Тараракі (1), Алена (1), Алеся (1), Алея Памяці (1), Алтарь-"карабель" (1), Альбінаўшчына (1), Альгярдова (2), Альгярдова – Мацешы (1), Альфа Аптэка №7 (1), Альхоўцы (2), Альшанка (2), Аляксішкі (1), Алёхны (2), Алімп (1), Амбасада Азербайджана (1), Амбасада Германіі (1), Амбасада Грузіі (1), Амбасада Малдовы (1), Амбасада Нарвегіі (1), Амбасада Паўднёвай Карэі (1), Амбасада Расіі (1), Амбасада Францыі (1), Амбросенкі (2), Амфітэатр (2), Англіканская царква (1), Андалусія (1), Антазава (1), Антанова (3), Антасіто (1), Антонаўцы (2), Антоненкі (2), Анісімавічы (2), Апанасенкі – Лужкі – Гваздова (1), Апанасёнкі (2), Апанасішкі 1 (2), Апанасішкі 2 (2), Аптэка (1), Аптэка №105 (1), Аптэка №8 "Інтэрфарм" (1), Апівардка (7), Арганізацыя чарнаморскага эканамічнага супрацоўніцтва (1), Арка выканання жаданняў (1), Арлоўка (1), Арцёмавічы (1), Арэхаўка (1), Асада Дзедзіна (2), Асацыяцыя дзяржаў Паўднёва-Усходняй Азіі (1), Асвейскае возера (1), Асвейская вуліца (4), Асвейская раённая бальніца (1), Асвейская сярэдняя школа (1), Асвейскі сельскі Савет (1), Асвейскі яслі-сад (1), Асвея (3), Асвея – Дабраплёсы (1), Асвея – Зашчырына (1), Асвеянка (3), Асвеіца (1), Асер (3), Асер-1 (1), Асер-2 (1), Асер-3 (1), Астравок (1), Астравы (1), Астурыя (1), Асуніца (8), Асіноўка (2), Атокі (2), Ахрэмавецкі сельскі Савет (1), Ахрэмаўцы (2), Ахрэмаўцы – Разэта (1), Ахрэмаўцы — Більдзюгі да аўтамабільнай дарогі Р-18 Верхнядзвінск — Шаркаўшчына — Казьяны (1), Ахрэмаўшчына (2), Аэрадромная вуліца (1), Аэрапорт Паланга (1), Аўгулі (1), Аўсянка (1), Аўтазапчасткі (3), Аўтамыйка самаабслугоўвання (1), Аўтастанцыя (4), Аўтастанцыя Браслаў (3), Аўтастанцыя Мёры (1), Бабарыкі (2), Бабарыкі – Ермалова – Стайкі (1), Бабарыкі – Пруднікі (1), Бабашкі (2), Бабышкі (2), База адпачынку "Браслаўскія азёры" (1), База адпачынку "Слабодка" (1), Бакевічы (2), Балошынка (9), Балтрукі (2), Бальмонтскі лес (1), Балюі (1), Баліны (2), Баліны – Бігосава – Росіца (1), Бандуры (2), Бандэлі (2), Баньер-дэ-Бигор (1), Баравыя (4), Баравікі (2), Баравікішкі (1), Баранаўшчына (2), Барбарышкі (2), Баркаўшчына (2), Баркова (4), Баркоўшчына (1), Баркі (2), Бароўка (2), Барсукі (2), Барсукі 2 (1), Барсучына (2), Баруны (2), Баруны — Крывасельцы (1), Барысаглебскі праваслаўны сабор (1), Барысаў камень (2), Барэйкі (1), Басейн Заходняй Дзвіны (1), Басеніцы (1), Басяныя (2), Баярунішкі (2), Баўска (2), Баўскі замак (1), Безназванае (2), Белаграпрамбанк (8), Белае Возера (2), Белае возера (3), Беларусбанк (8), Беларуска-расійская граніца (1), Беларуская вуліца (1), Беларуснафта (1), Беларуснафта № 30 (1), Беларуснафта №26 (2), Беларуснафта №43 (1), Беларусь (2), Беларусь - Латвія (6), Беларусь - Літва (161), Беларусь - Расія (4), Беларусь — Латвія (2), Беларусь — Літва (1), Белая (3), Белая вуліца (1), Белаўтадар (1), Белбланкавыд (1), Белдзяржстрах (4), Белмаркет (2), Белоруснафта № 74 (1), Белпошта (5), Белтэлекам (1), Бенка (1), Берагавы завулак (1), Бернатоўшчына (2), Блажкі (3), Блакітная гліна (1), Блок (1), Блюдзіна (1), Бондараўшчына (2), Боханы (6), Боханы – Завер’е – Сутуроўшчына (1), Брама (5), Браслаў (4), Браслаў — Друя (1), Браслаў — Паставы — Мядзел (1), Браслаў — Плюсы — Слабодка (1), Браслаў — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Браслаўрыба (1), Браслаўскае ПМС (1), Браслаўская ГЭС (1), Браслаўская абласная псіхіятрычная бальніца «Слабодка» (1), Браслаўская вуліца (6), Браслаўская гімназія (1), Браслаўскі завулак (2), Браслаўскі раён (1), Братняя Гара (2), Братняя Гара – Велікянцы – Ушанішкі (1), Братэрскія могілкі (1), Брацкая магіла (2), Брацкая магіла 138 воінаў загінуўшых у ВАВ (1), Брудны ручай (4), Брылеўшчына (2), Брэдзева (2), Брэменскія музыкі (1), Брэст - Валодава (1), Бугры (2), Бугры – Малькі – Яя (1), Будаўніцтва 1934-193X (1), Будаўнічая вуліца (4), Будзілы (3), Будматэрыялы (2), Будынак польскай школы (1), Будынак школы (1), Буеўшчына (2), Бужаны (2), Букава (4), Букаўшчына (2), Булавішкі (3), Булойчыка (4), Бульбяное поле (1), Буфет (1), Буцеўцы (2), Буянава (2), Быкоўскія (2), Былы рачны пункт пропуску "Прыдруйск" (1), Быстрамаўцы (3), Быстрамаўцы – Дзяргова (1), Быстрамаўцы — Вялікае Абаб’е — Лявошкі (1), Бытавая хімія (1), Бэзавая вуліца (1), Бэйнары (2), Бялусішкі (2), Бялькоўшчынскі сельскі Савет (1), Бяляны (3), Бяляны – Міхаліна (да аўтамабільнай дарогі Н-3202 Азіна – Асвея – Вусце) (1), Бяразоўка (6), Бярозаўка (4), Бярозка (1), Бігасоўскі лесапункт (1), Бігосава (4), Бігосава – Барэйкі (1), Бігосаўская сярэдняя школа (1), Бігосаўская участковая бальніца (1), Бігосаўскі сельскі Савет (1), Біле возера (1), Бірвета (1), Бічыкава (2), Біятоп "Стайкі" (1), Ваенкамат (5), Важа (1), Важаны (2), Вазгелянцы (2), Вайлдберыз (1), Вайнюнцы (6), Вайнюнцы – Абалікшты (1), Вайнюнцы – Заборнікі (1), Вайнюнцы – Мілюнцы (1), Вайнюнцы — Місянцы — Белевічы (1), Вайнікішкі (1), Вайты (2), Вакзальная вуліца (2), Вакзальны завулак (1), Валейнішкі (2), Валміера (1), Валока (1), Вальеры з дзікімі жывёламі (1), Валькі (1), Вальціны (2), Валюкі (2), Варакляны (2), Варанькі (1), Варнавічы (1), Вароны (1), Васілеўшчына (1), Васількавічы (1), Васількішкі 1 (2), Васількішкі 3 (1), Васількішкі 5 (2), Васілёва (1), Вацкялюны (1), Велікянцы (2), Вераб’ёва (2), Верасы (1), Вержа (1), Веркаўшчына (2), Верхнядзвінск (1), Верхнядзвінская вуліца (3), Верхнядзвінскі раён (1), Верхняе Фаміно (1), Верцяя (1), Весніно (2), Ветлякарня (1), Ветразь (2), Ветэрынарная станцыя (1), Возера Антарыа (1), Вознава (2), Войса (2), Войса – Шаркелі – Друя (1), Воласа (2), Волта (2), Вопытная (2), Ворзава (2), Ворцы (2), Востраў (3), Востраў Тайвань (1), Востраў Хайнань (1), Востраў чысціні і смаку (3), Воўкаўшчына – Леснае (1), Воўкаўшчына – Снегі (1), Воўчая Гара (1), Вужыца (3), Вусце (6), Вусцянскі дзіцячы сад (1), Выгляд на возера Опса (1), Выдрынка (5), Выставачная зала Арсенал (1), Выток Ніклі (1), Вышнарава – Галькаўшчына (1), Вышэйшая кропка выспы Ду (1), Вэнта (12), Вэрды (2), Вяжы (2), Вяз (1), Вязкі (2), Вялікабрытанія (1), Вялікае Абаб’е (2), Вялікае Поле (1), Вялікапольскае ваяводства (1), Вялікая гільдыя (1), Вялікія Плейкі (2), Вянджанішке (1), Вярбоўка (2), Вярсяка (1), Вясновая вуліца (4), Вясёлка (2), Вята (8), Від на Баўскі замак (1), Відайцы (1), Відзаўская вуліца (1), Відзаўскі сельскі Савет (1), Відзы — Дрысвяты — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Відзэмэ (2), Відокі (2), Візіт-цэнтр заказніка «Ельня» (1), Вілаватка (1), Вілейка (18), Вільнова (2), Вільня (8), Віляны (1), Вілія (5), Віндава (2), Вісагіня (1), Віталіч (1), Вітвар №7 (1), Віцебск — Полацк — мяжа Латвійскай Рэспублікі (Грыгораўшчына) (1), Віцебская вобласць (1), ГРС Мёры (1), ГЭС "Сяброўства народаў" (1), Габрэі ў Латвіі (1), Гавейкі (6), Газетны завулак (8), Гай (1), Гайлешы (2), Галавачы (1), Галубоўшчына (2), Галчыца (4), Галькаўшчына (1), Галяўшчына (2), Галінова (1), Гандлёвыя рады (2), Гара Воўчая (1), Гаравыя (2), Гарадзішча (2), Гарадзішча «Замкавая гара» (1), Гарадскі канал (24), Гарадскі пляж (2), Гараўцы (1), Гарбулі (2), Гарнастайка (1), Гародніны склад (1), Гарохава (1), Гарушка (1), Гарыстая вуліца (1), Гарысты завулак (1), Гаспадар (1), Гаспадарская пабудова 19 ст. (2), Гаспадарчая пабудова 19 ст. (1), Гаспадарчы двор Лапацінскіх (1), Гаспадарчы магазін (1), Гаспадарчыя пабудовы сядзібы Мілашаў (XIX ст.) (1), Гаспадарчыя тавары (2), Гасцінец (1), Гасцініца (3), Гасцініца "Браслаў" (1), Гасцініца "Заезны двор" (1), Гаўраны (2), Гаўрылаўцы (4), Гаўрылаўцы – Альхоўцы (1), Гаўрылова (2), Гаўрыліна (2), Гаўрыліна (лакальны трафік) (1), Гаўя (26), Гвардзейская (2), Генеральнае консульства Рэспублікі Беларусь у Даўгаўпілсе (1), Генеўская (1), Генеўская гара (1), Генеўская крыніца (1), Гентава (2), Герасімова (2), Герчаны (2), Глушкавічы (BY) - Майдан-Капішчанскі (UA) (1), Глыбка (1), Глыбокае возера (1), Глыбоўшчына (2), Глінаўка (1), Глінішкі (2), Горная вуліца (6), Гразіва (1), Грайтунішкі (1), Громаўкі (2), Груштэлішкі (2), Грыгараўшчына (1), Грыгораўшчына (4), Грыгораўшчына (TIR) (2), Грытуны (2), Грышышкі (1), Гулеўшчына (1), Гурка (1), Гуры Драздовы (2), Гуры Казаковы (1), Гусароўшчына (2), Густатка (1), Гушчына (2), Гушчына – Кляўсы (1), Гідралагічны заказнік «Балота Мох» (1), Гізуны (2), Гіпускоа (1), Гірэйшы (2), Гірэйшы – Кардэлішкі (1), Гір’яты (2), Гісторыка-краязнаўчы музей (1), Гісялёва (2), ДАІ (1), ДАК (1), ДАП (3), ДРБУ-203 (1), Дабралеўшчына (1), Дабраном (1), Даброды (2), Даворка (1), Давыдава (2), Дагда (1), Далёкаўскі сельскі Савет (1), Далікатары (6), Даманава (1), Дамбравова (2), Данькі (4), Данькі – Швяды – Спрынды (1), Дарога для памежнікаў (14), Дарожкі (2), Дарожная вуліца (2), Дат (1), Дачная вуліца (2), Даўблі (2), Даўгаўпілс (3), Даўгаўпілскі ўніверсітэт (1), Даўгінава (3), Дварчаны (2), Дварышча (2), Дварышча – Валейнішкі (1), Дварышча — Абаляны — Трабшы (1), Дварышча — Едагалі — Мінкавічы (1), Дворнасельская вуліца (1), Дворышча (5), Дворышчанскі завулак (1), Дзiцячы сад №1 (1), Дзвінская вуліца (3), Дзвінскі камень (1), Дзева Марыя (2), Дзевялі (2), Дзегцярова (4), Дзегцярова – Ніжняе Фаміно (1), Дзегцяры (2), Дзедзіна (2), Дзедзіна – Запалассе – Домаўшчына (1), Дзедзіна – Лебедзева (1), Дзем’яны (2), Дзерукі (2), Дзеткаўцы (6), Дзеткаўцы – Кірыліна – Баранаўшчына (1), Дзеткаўцы – Смулькі (1), Дзянісаўка (2), Дзяргова (2), Дзяржаўная зямельная служба (1), Дзяржаўная ўстанова 'Раённы фізкультурна-спартыўны клуб "Дрывяціч" (1), Дзярыпарты (2), Дзісна (21), Дзітва (4), Дзіцячая бібліятэка (1), Дзіцячая школа мастацтваў (1), Дзіцячы сад №3 (1), Дняпро (10), Добрыя лекі (3), Дом Культуры (1), Дом Чорнагаловых (1), Дом быту (1), Дом культуры (3), Дом побыту (1), Дом піянераў (1), Дом-інтэрнат (2), Домскі сабор (1), Доўгае возера (1), Драгуны (2), Дразды (2), Друевская бальніца сястрынскага догляду (1), Друеўскі сельскі Савет (1), Дружба (9), Дружнянка (2), Друйка (12), Друйка — Клімпаўшчына (1), Друйск (6), Друйск – Гавейкі (1), Друйск — Опліса 1 — Опліса 2 (1), Друйская вузкакалейка (1), Друйскі (1), Друйскі клуб-бібліятэка (1), Друйскі мост (2), Друйскі сельсавет (1), Друя (6), Друя (школа) (2), Друя - Варапаева (1), Друя турыстычная (1), Друя — Мёры (1), Друя-Варапаева (9), Дрывяцкая вуліца (1), Дрысвята (8), Дрысвяты (6), Дубашынскі Двор (2), Дубкі (2), Дубнякі (1), Дубоўка (2), Дубрава (2), Дубы (1), Дубіна (3), Дудалі (2), Дудзішкі (2), Дукелі (2), Дукштаскія староства (1), Думарышкі (1), Думарышкі 1 (1), Думарышкі 2 (2), Думарышкі 3 (2), Думарышкі 4 (2), Думарышкі 5 (1), Думарышкі 6 (2), Думарышкі 7 (1), Думбля (2), Дундзеры (2), Дынабургская Новабудоўля Стараабрадніцкая стараверская царква (1), Дэмскія (2), Дэмскія – Александрына праз вёску Чурылава Далёкае (1), Дэмінішкі (1), Едагалі (2), Езяросы (2), Елгава (1), Еленцы (2), Ельна (2), Емяльянішкі (2), Ермалова (2), Еўраопт (1), Еўраопт Маркет (1), Еўраопт Мінімаркет (1), Еўраопт Супер (1), Еўрапейскі Саюз (1), Еўрапейскі маршрут E22 (1), Еўрапошта (2), Еўфрасінне Полацкай (1), Жаймяны (2), Жалабоўшчына (1), Жалонь (8), Жвірблянскае возера (1), Жвірблі (6), Жвірблі – Дзегцяры – Марцабаліна (1), Жвірына (2), Жвірыні (2), Жугераўшчына (2), Жукава (2), Жукі (2), Журавінка (1), Жывец ў Гаю (1), Жыжма (2), Жылінда (2), З 1 красавіка па 30 верасня ўезд без уваходу без уваходу (7), ЗАГС (1), Заазёрная вуліца (3), Забалоцце (2), Забалоцце – Баркова (1), Забалоцце – Ясіноўшчына – Янкоўшчына (1), Заблацішкі (1), Заборныя Гумны (4), Заборнікі (6), Забор’е (2), Заверскія Хутары (2), Завер’е (2), Заводская вуліца (6), Заводскі завулак (2), Загод для жывёлы (1), Загон (1), Загор’е (3), Загінулым габрэям (1), Загінуўшым у другой сусветнай вайне (1), Задзедзілаўская (1), Заеленцы (2), Зазоны (2), Зайцава (1), Закальвішкі (2), Закаменка (2), Закінутая сядзіба (1), Заламы (1), Залатая рыбка (1), Залаты рыцар (1), Залесныя (1), Залессе (4), Залешына (1), Залужжа (1), Замкавая вуліца (1), Замкавая гара (1), Замкавы завулак (1), Замчышча (2), Занавяты (1), Занавяцкае Гумна (1), Запалассе (4), Запасішкі (1), Заплюшчына (2), Заполеўшчына (2), Заполле (2), Запруддзе (3), Запружаны (2), Зарачаны (1), Зарачча (2), Зарачча – Пушкарышкі (1), Зарослая дарога (1), Зарэцкія (2), Зарэчная вуліца (7), Зарэчча (2), Заснуддзе (2), Застарынцы (2), Засценак Мілюны (2), Захарні (2), Заходнепаморскае ваяводства (1), Заходняя Дзвіна (28), Заходняя Дзвіна: польска-латышская мяжа да Другой сусветнай вайны (2), Заходні Буг (19), Зацішша (2), Зачарэўе (2), Зашчырына (2), Звалка смецця (1), Званкі (2), Зернеачышчальна-сушыльны комплекс УВП "Вужыца-Агра" (1), Злота (4), Злота – Баравікі (1), Злота — Пагошча — Дамашы (1), Змейка (2), Золвіца (1), Зыбкі (2), Зэмгалэ (2), Зяленка (1), Зялёная вуліца (11), Зялёнка (1), Зялёны завулак (2), Зімірка (2), КБА (1), КПП (1), КУВСГП "Асвейскі" (1), Кааператыўная вуліца (1), Кабошы (2), Кавалеўшчына (2), Кавалькі (2), Кавалішкі (2), Кавярня (1), Кадаронцы (2), Казакова (2), Казарэзы (1), Казюлішкі (2), Казімірова (2), Казіміроўка (1), Калгасная вуліца (4), Каленкішкі (6), Каленкішкі – Рожава – Запруддзе (1), Калеснікі (4), Калода (11), Калодзежны шацёр (1), Калона ў гонар Канстытуцыі Рэчы Паспалітай (3 траўня 1791 г.) (1), Калонішкі (2), Калонія ўраднікаў (1), Кальцавая вуліца (1), Каліты (1), Камайка (3), Камарышкі (1), Каменка (6), Каменцы (2), Камсамольская (2), Камсамольская вуліца (7), Камсамольскі завулак (1), Камуністычная вуліца (5), Камянполле (4), Камянполле – Ігнацікі (1), Камянскае возера (1), Канавалаўшчына (2), Канапляншчына (1), Кандзершчына (2), Кантынент (1), Канцынава (1), Канцынаўка (2), Канчаны (3), Канюшына (1), Капаюўка (3), Капеечка (4), Каплава (лакальны трафік) (1), Капліца (6), Капліца (1991 г.) (1), Капліца-пахавальня Мілашаў (1862 г.) (1), Капліца-пахавальня Плятэраў (1858) (1), Капылоўка (2), Каралёва (2), Каранеўшчына (2), Каранікі (2), Карасіна (2), Карасіна – Марцінкавічы – Анісімавічы – Бэйнары (1), Карасінскі (1), Карачуны (1), Кардэлішкі (2), Кароткачасовая паркоўка (1), Карценева (2), Карценева – Сушкі (1), Карценева – Цынгялі (1), Карэнікі (3), Касагор (1), Каснарэўшчына (1), Кастрычніцкая вуліца (6), Касцёл (1), Касцёл Беззаганнага Зачацця Найсвяцейшай Панны Марыі 1939г. (1), Касцёл Божага Цела (1), Касцёл Маці Божай Анёльскай (1), Касцёл Маці Божай з Фацімы (1), Касцёл Найсвяцейшай Тройцы (1), Касцёл Нараджэння Панны Марыі (1), Касцёл Провіду Божага (1), Касцёл Св. Фларыяна і св. Людвіка Марыі Грыньён дэ Манфор (1933) (1), Касцёл Святога Казіміра (1), Касцёл Святога Якуба Апостала (1), Касцёл Святога Яна Хрысціцеля (1), Касцёл Святой Тройцы (1), Касцёл Святой Тройцы і кляштар бэрнардынаў (1), Касцёл Святых апосталаў Пятра і Паўла (1), Касцёл Узвышэння Святога Крыжа (2003) (1), Касцёл Унебаўзяцця Найсвяцейшай Панны Марыі (1), Касцёл Ушэсця Дзевы Марыі (1), Касцёл Хрыста Валадара (1), Кафедральны сабор Св. Якава (1), Каханавіцкі сельскі Савет (1), Кацельня (2), Кацельня ДРУВП ЖКГ (1), Кацельня ЖКГ (2), Кацілава (2), Кацілава – Барсучына (1), Качэргі (7), Каштанавая вуліца (1), Кашырына (1), Кватэра Шэрлака Холмса (1), Кветкавая вуліца (4), Кветкавы завулак (1), Кезікі (2), Кемянцы (2), Кемянцы – Залессе – Дамашы (1), Кецішкі (2), Клайпедскі павет (1), Клемянсполле (2), Клуб (1), Клубная вуліца (3), Клява (2), Кляновая вуліца (1), Кляштар бернардзінцаў (1), Клётаў Двор (2), Клікаўшчына (1), Клімпаўшчына (2), Клішкі (1), Княгіння (1), Княжына (2), Княжынская вуліца (1), Кокаўшчына (2), Колас (2), Конна-спартыўная школа (1), Корпус № 1 (1), Корпус № 2 (1), Котра (11), Коханішкі (2), Коўна — Езяросы — Дзвінск (1), Крама (1), Крамы (2), Краслава (1), Краслаўка (1), Краслаўская вуліца (1), Краснаборка (1), Краснагорка (4), Краснасельцы (7), Красны Бор (1), Красова (2), Краіна Баскаў (1), Краўня (2), Кропішкі (2), Круглае возера (2), Крукоўшчына (2), Крукі (2), Крывасельцы (5), Крывасельцы – Ліпаўкі (1), Крываселі (2), Крывое возера (1), Крывоўшчына (2), Крывы (1), Крыжборк (1), Крыніца (1), Крынічна-руч'явы комплекс "Сар'я" (1), Крычава (2), Крычава – Буянава (1), Крычава – Гуры Драздовы (1), Крэпасць (1), Крэўнікі (1), Кулакова (1), Кулі (1), Кумпіні (2), Купалінка (1), Купчэлі (2), Куратнік (1), Курган Бессмяротнасці (1), Курляндыя (2), Кусты (2), Кяпсні (2), Кірколле (2), Кірыліна (2), Кіслякі (2), Кішкелішкі (2), Кішкелішкі — Герчаны (1), Кіўкі (1), Лагойск — Зэмбін — Глыбокае — мяжа Латвійскай Рэспублікі (Урбаны) (1), Ладэлева (1), Лазневая вуліца (1), Лазня (7), Лазовікі (2), Лазоўка (2), Лазыркі (1), Лаканаўшчына (2), Лакуцішкі (2), Лакіна (1), Ландшафтны заказнік «Асвейскі» (1), Лапкі (2), Лапяны (2), Лапіна (2), Лапіна – Маранішкі (1), Ласунак (1), Латвійская мастацкая акадэмія (1), Латвійская нацыянальная опера (1), Латвійскі Нацыянальны мастацкі музей (1), Латвійскі Нацыянальны музей гісторыі (1), Латвійскі Нацыянальны тэатр (1), Латвійскі музей архітэктуры (1), Латвійскі музей вайны (1), Латвійскі музей прыроды (1), Латвійскі ўніверсітэт (1), Латвія (3), Латвія - Беларусь (3), Латвія - Расея (3), Латвія — Расія (1), Латгалія (2), Латочкі (2), Латышонкі (2), Латышы (2), Латышы – Даўгінава праз вёску Лявонпаль (1), Леанішкі (1), Лебедзева (2), Ленінская вуліца (11), Лепельскі парк (1), Лесапарк Леснічоўка (1), Лесапілка (1), Летняя вуліца (2), Летні завулак (1), Летува (1), Лубана (2), Лугавая вуліца (9), Лугі (2), Лукшы (2), Лукі (1), Лук’янцы (2), Лук’янцы – Дзем’яны (1), Луні (7), Луні – Зарэчча – Вусце (1), Луні — Веркаўшчына (1), Лупаўшчына (2), Лушнева (2), Лынтупка (8), Лысагорка (2), Лявонаўцы (1), Лявонпаль (2), Лявошкі (3), Лявошкі - Спрынды - Лапіна (1), Лядзіна (1), Лядоўня (1), Ляды (2), Лякарня (1), Ляпешчына (1), Лясная вуліца (8), Лясічына (1), Лібава (1), Ліепайскае возера (1), Лікуці (2), Лінкаўшчына (3), Ліпава-1 (2), Ліпава-2 (2), Ліпаўкі (2), Ліпаўкі – пункт спрошчанага пропуску «Ворзава» (1), Ліпка (4), Ліпніцы (2), Лісічанскае возера (1), Літва (1), Літва - Латвія (127), Літоўчыкі (2), Літоўшчына (2), ММПЗ (1), МНС (2), Магазін (1), Магіла Станіслава Нарбута (1), Магістральная вуліца (1), Мажэйкі (1), Мазурына (2), Майская вуліца (2), Майстэрні-гаражы (1), Майшулі (2), Макарова (2), Маладзёжная вуліца (28), Маладзёжны завулак (1), Маланка (1), Малая Дзвіна (4), Малельня стараверская (5), Малельня стараверская Святога Міколы (1), Малочны (1), Малыя Плейкі (2), Малькі (2), Мальніца (5), Мальцы (2), Маляўкі (2), Мамяны (2), Манастыр (2), Манастыр сясцёр-еўхарыстак (1), Манастырскі шпіталь (1), Мар'янполе (1), Маразы (4), Маразы – Кавалеўшчына – Данькі (1), Маразы – Шавёлкі (1), Маранішкі (2), Маргужова (1), Маркулева (2), Марозаўшчына (2), Марцабаліна (2), Марцінаўцы (2), Марцінкавічы (2), Марцінішкі (2), Марынкі (1), Марыха (1), Мар’янполле (2), Масеўцы (2), Маскавчы (4), Маскавічы (2), Маскоўскі час (1), Маслаўшчына (1), Маставая вуліца (2), Мастацкі музей "Рыжская біржа" (1), Масцішча (1), Масцішча 1 (2), Масцішча 2 (2), Масцішча 3 (2), Матавела Град (1), Матрона (1), Мацаляны (2), Мацешы (2), Мацыянішкі (1), Мацюкі (2), Мацюлішкі (2), Маяк (1), Медзюкі (2), Медзюкі – Юравічы – Рымашы (1), Медыны (1), Мейкшаны (1), Мейкшаны (лакальны трафік) (1), Мелеўцы (2), Мельніца (2), Меліяратараў (1), Мемарыял барыкад (1), Мемарыял загінуўшым савецкім воінам (1), Мемарыял савецкіх воінаў-вызваліцелей (1), Мерачанка (1), Месца бітвы 3.7.1812г. (1), Месца для адпачынку (2), Месца расстрэлу габрэяў фашыстамі (1), Месца сядзібы Пеліканаў (1), Метраполія Францыі (1), Млынок (1), Могілкі (1), Могілкі Смэлінэ (1), Могілкі габрэйскія (3), Могілкі каталіцкія ў Прыдруйску (1), Могілкі каталіцкія. Капліца (1), Могілкі ў Прыдруйску (1), Монмутшыр (1), Мотужы (2), Музей Рыгі і мараходства (1), Музей Я.Разэнталя і Р.Блаўмана (1), Музей аптэкі (1), Музей барыкад 1991 (1), Музей гісторыі медыцыны (1), Музей дэкаратыўнага мастацтва і дызайну (1), Музей моды (2), Музей пажарнай справы Латвіі (1), Музей рамёсел (4), Музей фатаграфіі (1), Музычная школа (1), Муквяціца (10), Муражская вуліца (2), Муражы (2), Муражы – Міхееўцы праз вёску Антонаўцы (1), Муражы — Краснасельцы (1), Мурашкі (2), Мутараўшчына (1), Мушына (2), Мыслік (1), Мытва (3), Мытная вуліца (1), Мытня (1), Мэбля (1), Мядзведзева (2), Мядзведзева – Бічыкава (1), Мядзведзь (1), Мядзвежына (1), Мядынкі Ёдлавіцкія (2), Мядынкі Дамашскія (2), Мяжа Расійскай Федэрацыі (Кастрова) — Верхнядзвінск — Шаркаўшчына — Казяны (1), Мяжанская вуліца (1), Мяжанскі сельскі Савет (1), Мяжаны (2), Мяжаны – Крываселі – Мікалаюнцы – Карасіна (1), Мякяны (2), Мялка (1), Мярэя (1), Мясная лаўка (2), Мясны магазін (1), Мяшкелі (1), Мёркі 2 (4), Мёркі 2 – Рускае Сяло (1), Мёрскае ПМС (1), Мёрскае возера (1), Мёрскі РЭС (2), Мёрскі вадаспад (1), Мёрскі малочны ўчастак (1), Мёрскі металапракатны завод (2), Мёрскі мясакамбінат (1), Мёрскі раён газазабеспячэння (2), Мёрскі раённы выканаўчы камітэт (2), Мёрскі сельскі Савет (1), Мёрскі яслі-сад № 2 (1), Мёрскія могілкі (1), Мёры (5), Мёры – Вазаўнікі (1), Мёрыца (8), Міждународны аэрапорт Паланга (1), Міжнародны аэрапорт Віндава/Вентспілс (1), Міжнародны аэрапорт Лібава/Ліепая (1), Міжнародны аэрапорт Рыга (2), Міжнародны аўтавакзал Рыга (1), Міжрэчча (2), Мізеры (3), Мікалаюнцы (2), Мікрараён "Княжына" (1), Міла (2), Мілаш (у падвале) (1), Мілашова (3), Мілашова – Бабарыкі – Шалціны (1), Мілашова – Рудакі (1), Мілашы (2), Мілеўшчына (1), Мілюнцы (2), Мілюны (2), Міліцыя (1), Мінкавічы (2), Мінэйты (1), Мінімаркет (1), Мінірынак (1), Міснікі (1), Міхаліна (2), Міхалінка (1), Міхалішкі (2), Міхееўцы (2), Міёрскі раён (1), Міёрскі сельскі выканаўчы камітэт (1), Набярэжная (1), Набярэжная вуліца (7), Набярэжны завулак (2), Навалака (2), Навалокі (1), Навасельцы (1), Навікі (4), Навічкі (2), Надбярэжжа (2), Надзея (1), Надпіс Браслаў (1), Надрэчча (1), Намібія (1), Нант-3 (1), Нант-4 (1), Нараў (1), Нарушова (2), Нарэйкішкі (2), Насенне (1), Насторышкі (1), Наталіна (2), Натарыяльная кантора (1), Нацыянальная бібліятэка Латвіі (1), Нацыянальны банк Латвіі (2), Нацыянальны парк "Браслаўскія азёры" (1), Нацыянальны парк «Браслаўскія азёры» (1), Нача (4), Невярова (2), Невярышкі (1), Новае Грудзінава (2), Новае Сяло (6), Новапагосцкі сельскі Савет (1), Новая (2), Новая вуліца (5), Новая рэзідэнцыя губернатара маёнтка (1), Новы Двор (5), Новы Двор – Вяжы (1), Новы Праект (2), Новыя Ярылавічы (UA) - Новая Гута (BY) (1), Новыя гарадскія могілкі (1), Нурвянцы (2), Нурвяны (2), Няверыца (2), Няверыца (Трайны стык меж: Латвія - Расія - Беларусь ) (1), Нямыльня (4), Нёман (8), Ніжняе Фаміно (2), Нізянка (1), Ніка (2), Нікля (4), Нікульскі (1), Ніўе (1), Ніўкі (2), Ніўнікі (2), Ніўнікі – Яўцерашкі (1), Об (1), Олтуш (BY) - Піща (UA) (1), Опліса (2), Опліса 1 (2), Опліса 1 – Канавалаўшчына (1), Опліса 2 (2), Опса (7), Опса – Ілгайцы – Купчэлі (1), Опса – Кемянцы – Пагошча (1), Опса — Богіна — Відзы (1), Опса — Дрысвяты (1), Опса — Купчэлі — Адымянішкі (1), Опсаўская яслі-сад-сярэдняя школа (1), Опсаўскі сельскі Савет (1), Оптыка (1), ПАВП (2), ПЛ-330КВ №450 №1 Паставы - Ігналінская АЭС (1), ПЛ-452 Паставы - Уцяна (1), ППМА Урбаны (1), Павет Валга (1), Павет Выру (1), Павет Вільяндзі (1), Павет Пярну (1), Павет Саарэ (1), Павялішкі (2), Павяцкі сельскі Савет (1), Павяцкі сельскі выканаўчы камітэт (1), Павяцце (2), Павяцце – Ідолта (1), Павяцце – Сочнева (1), Павяцце – Станулева (1), Пагашчанскі яслі-сад (1), Пагост (1), Пагошча (2), Пагошча – Мядынкі Ёдлавіцкія – Дукелі (1), Пагранзастава "Бігосава" ім. Н. Хахлова (1), Пагранзастава "Плюсы" (1), Пагранзастава Гaлішэва (1), Пагранічная вуліца (2), Пагранічны пост "Карасіна" (1), Пагранічны слуп Латвія / Эстонія (1), Пагулянаўка (1), Пад'езд да горада Верхнядзвінска ад Р20 (1), Падакупка (1), Падары (1), Падварынка (1), Падвышанкі (1), Падвясны мост (1), Падгорная вуліца (1), Падгорныя (1), Паддубнікі (2), Падзамак (1), Падзявы (2), Падліпкі (3), Падмуйса (2), Пад’ельцы (2), Пакаёўцы (2), Пакроўская стараверская царква (1), Палац Варакляны (1), Палац Плятэраў (1), Палацава-паркавы комплекс Сапегаў і Нітаслаўскіх (1), Палацавы парк Прэйлі (1), Палепішкі (2), Палессе (2), Палуйкі (1), Палявая вуліца (3), Паліклініка (1), Памежная дарога (3), Памежная застава "Бігосава" (1), Памежная застава "Друя" (1), Памежная застава "Плюсы" (1), Памежная застава "Савейкі" (1), Памежная застава «Друя» (1), Памежная зона (604), Памежная зона Рэспублікі Беларусь (3), Памежная паласа (24), Памежная паласа: СТОП! (1), Памежны атрад (1), Памежны пункт Грыгораўшчына (1), Памяці жыхароў в. Цырышчова (1), Панамерыканская шаша (1), Панаўка (1), Паноры (2), Паноўка (1), Панцялейкі (2), Панявежыскі павет (1), Паніжнікі (1), Панізоўе (1), Папкі (2), Папялішкі (2), Папялішкі 1 (2), Папялішкі 2 (2), Парафія Унебаўзяцця Найсвяцейшай Панны Марыі (1), Парахавая вежа (1), Парк адпачынку «Stalkers» (1), Паркавая вуліца (2), Паркавы завулак (1), Паркінг кургана Дружбы (1), Партызанская (1), Партызанская вуліца (2), Парубка (1), Паснуддзе (2), Пасюцішкі (1), Пасёлак Абаб’е (2), Патарніекі (Латвія) -- Грыгораўшчына (Беларусь) (1), Паташня (2), Пацава (2), Пачатковая школа (1), Пашавічы (2), Паштовае аддзяленне (1), Паштовая вуліца (1), Паштовы завулак (3), Пашэнькі (2), Пашэнькі – Вялікія Плейкі (1), Паўднёвы абход горада Мёры (1), Паўлюкі (2), Паўлюкі – Карценева (1), Паўночна-Заходняя федэральная акруга (1), Паўночная вуліца (3), Пеляса (2), Пелікан (1), Пераброддзе (2), Пераброддзе – Ніўнікі (1), Перабродскі сельскі Савет (1), Перабродскі сельскі выканаўчы камітэт (1), Перавалока (3), Пераслова (2), Пераслова – Буралом 1 – Барсукі (1), Перспектыўная вуліца (1), Першамайская вуліца (2), Петкуны (4), Петухоўшчына (2), Пецярбургска-Варшаўская чыгунка (1), Пешчная (1), Плата за пропуск на ўезд у Юрмалу (16), Плейкі (2), Плес (1), Плесавіца (2), Плода (6), Плошнядзь (1), Плошча Загiнуўшых Барацьбiтоў (1), Плошча загінуўшых змагароў (1), Плюскі сельскі Савет (1), Плюсы (2), Плюсы (лакальны трафік) (1), Плюсы – Свілямесце – мяжа Латвійскай Рэспублікі (1), Плябанцы (2), Плябанцы – Агоні – Літоўшчына (1), Плябанія (1), Пляж (2), Пляц пакутнікаў (1), Пляўшкеты (2), Плікішкі (2), Плінтоўка (1), Плітнікі (2), Погары (1), Погляд на возера (1), Полацк - Віндава (1), Полацк -- Вэнтспілс (1), Полацк — Мёры — Браслаў (1), Полацкая вуліца (1), Поле капусты (1), Поле цыбулі (1), Польскія могілкі (1), Польшча (1), Польшча — Беларусь (67), Помнік Аляксандру Пушкіну (1), Помнік Свабоды (1), Помнік ахвярам габрэйскага гета ў Опсе (1), Помнік барцам рэвалюцыі 1905г. (1), Помнік воінам-інтэрнацыяналістам (1), Помнік ненароджаннаму дзіцятку (1), Помнік прыроды "Навалакскія пагоркі" (2), Поціна (2), Пошта Абаб’е (2), Праванс — Альпы — Лазурны Бераг (1), Правінцыя (1), Прадуктовы (1), Прадукты (4), Пракуратура (1), Пралетарская вуліца (1), Пральня (1), Прамтавары (1), Прамысловая вуліца (1), Прамысловы завулак (1), Прасвяцішкі (1), Прорва (7), Прорвы (1), Прохараўка (1), Прошкі (2), Прудзінка (2), Пруднікі (2), Прудок (7), Прыазёрнае (1), Прыазёрная вуліца (8), Прывід (1), Прыдарожжа (2), Прыдарожная вуліца (1), Прыдруйск (1), Прыкупная Пушча (1), Прыпынак. Аўтобус Браслаў-Краснагорка-Данькі (1), Прыпяць (5), Прысядзібны парк (1), Прысядзібны парк «Бальмонт» (1), Прысядзібны парк Дагда (1), Прысядзібны парк пры былой сядзібе Лапацінскіх (1), Прэйлюпэ (12), Прэйлі (1), Пскоўская вобласць (1), Пузавічы (2), Пузаншчына (1), Пузыры (2), Пункт праверкі дакументаў "Красова" (1), Пункт пропуску "Прыдруйск" (закрыты) (1), Пункт пропуску Грыгораўшчына (1), Пункт спрошчанага пропуску Каплава (1), Пунькі (2), Пустаселле (1), Пустошка (2), Пустынькі (2), Пустэльнікі (1), Пуцінава (2), Пучкінішкі (1), Пушкарышкі (2), Пушча (1), Пціцкія (2), Пчолка (1), Пышачная 8 (1), Пялькова (2), Пярліна (1), Пярхулева (1), Пярэвалакі (1), Пясочная вуліца (1), Пясчаная вуліца (2), Пясчанка (2), Пясчаны завулак (1), Пяткун (1), Пяткунішкі (4), Пятроўшчына (3), Пілючонкі (1), Пілюшоўшчына (2), Пінскдрэў (3), Піртані (2), Пірэне́йская паўвыспа (1), Піянерская вуліца (4), Піянерскі завулак (1), РАУС (1), РВПС БелПошта (1), РВУ Браслаўрайгаз (1), РТПС Асвея (1), РТПС Браслаў (1), Рабочая вуліца (5), Рабочы завулак (2), Равячына (1), Радзільня (1), Радкуны (2), Радыяцыйны запаведнік (1), Ражкі (2), Разбураны млын водны (1), Разна (1), Разэта (2), РайГаз (1), Райаграпрамсэрвіс (1), Райаграсэрвіс (1), Райвыканкам (1), Рака (5), Ракавыя (1), Растрэбы (1), Расінка (1), Расія (1), Расія — Латвія (4), Раткуны (2), Рацкі (1), Рацкі Бор (4), Рацкі бор (1), Рацюнкі (2), Рацюны (6), Рачная вуліца (1), Рачнёва 1 (2), Рачнёва 2 (2), Раўгішкі (1), Раўданка (1), Робава 2 (1), Родзеўшчына (2), Родны кут (3), Рожава (2), Росіца (17), Росіца – Ворзава (1), Рубеж (9), Рубеж – Літоўшчына – Запруддзе (1), Рубеж — ПМК-44 (1), Рувеж (4), Рудава (1), Рудакі (2), Рудзі (1), Рундальскі палац (1), Рупулова (1), Рускае Сяло (1), Рускае Сяло – Паташня – Даўгінава (1), Русцы (2), Русцягі (1), Руткоўшчына (1), Рухну (1), Ручаёвая вуліца (3), Руіны Свята-Еўфрасіннеўскай царквы (1), Руіны касцёла Найсвяцейшай Тройцы (1), Руіны палаца Гільзенаў і Шадурскіх (1), Рыбакі (2), Рыбачкі (2), Рыбгасная вуліца (2), Рыга (1), Рыга — Віндава (1), Рыга — Мінск (1), Рыга — Пскоў (1), Рыга — Шаўлі — Таўрогі — Калінінград (1), Рыжаўшчына (2), Рыжскае Латышскае таварыства (1), Рыжскі дзяржаўны тэхнікум (1), Рыжскі заліў (1), Рыжскі замак (1), Рыжскі тэхнічны ўніверсітэт (1), Рыжскі цырк (1), Рыжыя (2), Рымашаны (2), Рымуці (2), Рынак (3), Рытуал (1), Рытуальныя паслугі (1), Рычажына (1), Рычанка (8), Рычаны (2), Рэвуты (2), Рэгістрацыя ў чарзе на мяжы - павярніце направа! (1), Рэзэкнэ (1), Рэйкаўшчына (1), Рэпеншчына (2), Рэстаран (1), Рэчавы склад (1), СВК "Маяк-Браслаўскі" мехдвор в. Опса (1), СТА (2), СШ №1 (1), СШ №2 (2), СШ №3 (1), Сабалеўшчына - Навалака (2), Сабалеўшчына – Навалака (1), Савейкі (2), Савейкі – Гаўрыліна (1), Савейкі – Нарушова (1), Савецкая вуліца (13), Савецкі завулак (2), Савуці (1), Савічы (1), Сад (1), Садкоўшчына (1), Садовая вуліца (24), Садовы завулак (1), Садоўніцкае таварыства "Акмяніца" — Булавішкі — Юраны (1), Самавольцы (2), Самавольцы – Мелеўцы (1), Самая паўночная кропка Латвіі (2), Самуйлы (2), Санаторый падлеткавы сухотны (1), Сандоры (1), Санта (1), Сапежын (1), Сар'янка (12), Сарачанка (1), Сардыкі (2), Сарокіна (2), Сар’я (3), Сар’я – Вознава (1), Сар’я – Росіца (1), Сар’янскі сельскі Савет (1), Сасновая вуліца (1), Сасноўка (2), Саюздрук (1), Саўкелі (2), Свята-Мікалаеўская царква (1), Свята-Панцеляймонаўскі жаночы манастыр (1), Свята-Успенская царква (1), Свяціца (8), Свідэршчына (2), Свілева (1), Свілюкі (1), Свілямесце (2), Свінарнік (1), Себежская вуліца (1), Себежскі раён (1), Сельсавет (1), Сельская вуліца (2), Селязні (1), Сенькава (3), Сенькава – Муквяціца (1), Сетка мясцовых аўтадарог Рэспублікі Беларусь (1), Сетка міжнародных еўрапейскіх аўтадарог (1), Сетка рэспубліканскіх аўтадарог Рэспублікі Беларусь (1), Скакуны (1), Скарбаты (1), Скарбянка (1), Склад ГЗМ (1), Склеп-пахавальня (1), Скрыжаванне (7), Скрынішча (1), Скульптурная група "Легенда Браслава" (1), Скуталішкі (2), Слабада – Барсукі – Гвардзейская (1), Слабада – Лявонпаль праз вёску Гвардзейская (1), Слабада-Сасноўка (2), Слабадская вуліца (3), Слабадскі завулак (1), Слабодка (7), Слабодка — Завер’е — Іказнь (1), Слабодкаўская сярэдняя школа (1), Слабодкаўскі сельскі Савет (1), Славечна (2), Слаўнафта АЗС 42 (1), Слонішкі (2), Смулькі (2), Смялка (1), Смятанаўшчына (2), Снегі (4), Снегі – Ражні (1), Сож (9), Солча (4), Сольчыца (8), Соміна (1), Сонечная (2), Сонечная вуліца (7), Сочнева (2), Спакойнасць (1), Спаленым жыхарам Сар'і (1), Спартшкола (2), Спартыўная вуліца (1), Спаруны (2), Спругі (2), Спрынды (2), Спрынды – Мацюлішкі – Плюсы (1), Стадыён (2), Стадыённая вуліца (2), Стадыённы завулак (1), Стайкі (2), Стайня (1907 г.) - разбураная 2020г. (1), Стаклы (2), Сталяроўшчына (2), Стаматалогія (1), Стампялішкі (2), Станкавічы (2), Станулева (2), Станцыя Дыягностыкі (2), Старая Пушча (1), Старая Рыга (2), Старая царква Гертруды (1), Старое Грудзінава (2), Стары Горад (1), Стары горад (2), Старыкі (2), Старыя Крукі – Паніжнікі (1), Старыя гарадскія могілкі (1), Сташулі (2), Сташуны (1), Стаянка на востраве Ду (1), Стаянка №2 (1), Стаянка №3 (1), Стаянка №4 (1), Стаянка №5 (1), Стракелеўшчына (1), Струнеўшчына (2), Струста (3), Струста – Жвірблі (1), Струсцянскі прытулак (1), Стручкі (1), Стрынішкі (2), Стрэтава (2), Студня (1), Стэфанова (1), Субацішкі (2), Суд (1), Суднікі (4), Сузор'е (1), Сукалі (2), Сумкі (1), Сурмачова (2), Суромшчына (2), Суседзі (1), Сутуроўшчына (2), Сухарукава (1), Сухарэўшчына (1), Сухая Дзвіна (2), Сушкі (4), Сцярвінка (2), Сыдарынкі (1), Сырзавод (1), Сядзіба (1), Сядзіба Дмохаўскіх (XIX ст.) (1), Сядзіба Лапацінскіх (1750 г.) (1), Сядзіба Мілашаў (XIX ст.) (1), Сядзіба Рудніцкіх (1810-1820) (1), Сядзіба Святопэлк-Мірскіх (1873 г.) (1), Сядзібна-паркавы ансамбль Святопэлк-Мірскіх (1), Сядзібна-паркавы комплекс Гільзенаў і Шадурскіх. (1), Сядзібна-паркавы комплекс Лапацінскіх (1), Сядзібна-паркавы комплекс Плятэраў (1), Сядзібна-паркавы комплекс Рудніцкіх (1), Сядзібны парк (1), Сядзібы (1), Сякерка (1), Сярэдняя Пагулянка (1), Сярэдняя школа № 1 (2), Сярэдняя школа №1 (1), Сястрэнцы (2), Сівэрс (1), Сігулдскі замак (1), Сілава (2), Сілоўскае возера (1), Сінагога (1), Сіншчына (1), Сінюха (10), Сіняе возера (1), Табакерка (1), Танцпляцоўка (1), Тараракі (2), Таропаўка (1), Тарылава (1), Татнафта №15 (1), Таўстагорскі (1), Томкі (2), Топачная (1), Торфабрыкетны завод (1), Торфабрыкетны завод "Браслаўскі" (1), Торфабрыкетны склад (1), Тоўша (2), Трабшы (1), Трайны стык Людзвінова (1), Тракелі (2), Тры браты (2), Тры сястры (1), Трыпуцькі (1), Тумашышкі (2), Тумілава (1), Тур'я (2), Турайдскі замак (1), Турбаза (1), Турстоянка «Маяк» (1), Турчылава (2), Турыст (1), Турыстычная інфармацыя (1), Турыстычны завулак (2), Тычкі (2), Тычкі – Пераброддзе (1), У дэталях (1), УЖД Браслаўскага торфабрыкетнага завода (3), Уваход у памежную паласу №5 (1), Уганда (1), Узгон (1), Узмёнскі сельскі Савет (1), Укля (2), Укольск (2), Украіна - Беларусь (15), Украіна — Беларусь (69), Ула (1), Універмаг (1), Урагава (3), Урбанава (2), Урбанава – Стайкі (1), Урбаны (12), Урбаны – Зыбкі – Павялішкі (1), Урбаны – Крукі – Мякяны (1), Урбаны – Свілюкі (1), Усвіца (10), Устронь (2), Усходняя вуліца (2), Усяны (2), Усяны – Бужаны (1), Утульнасць (1), Уцянскі павет (1), Ушанішкі (2), ФАК (1), ФАП (1), Фармацыя №229 (1), Фармацыя №66 (1), Фармацыя №68 (1), Федарынкі (1), Федасоўшчына (2), Флігель (1), Францыя (1), Футбольнае поле (1), Фядорын ключ (1), Фізкультурная вуліца (1), Філіпаўшчына (1), Філіпіны (2), Фіянава возера (1), Хамуцізна (1), Хараброва (2), Хараброўка (3), Харчовы склад (1), Хваля (1), Хлеб (1), Хлебазавод (2), Хлебаўшчына (2), Хмельнікі (2), Хомкаўшчына (1), Хралы (2), Храм Георгія Перамаганосца (1), Храм Палажэння рызы Прасвятой Багародзіцы ва Улахерне (1991) (1), Храм велікамучаніка Георгія Перамаганосца 19ст. (1), Храм вмч. Георгія Перамаганосца (1911) (1), Хутар Дзедзіна (2), Хутар Крапачы сыры, кантактная ферма (1), Хутары Іказненскія (2), Хуткая дапамога (1), Хіт! Стандарт (1), Хіт! Экспрэс (1), ЦБП №205 "Беларусбанк" (1), Цагляная вуліца (1), Цагляны Завод (1), Цагляны завод (1), Цагляны завулак (1), Царква Дабравешчання Прасвятой Багародзіцы (2), Царква Марыі Магдалены (1), Царква Маці Божай Смуткуючай (1), Царква Св. Яна (1), Царква Святога Мікалая (1), Царква Святога Пятра (1), Царква Святой Тройцы (1), Царква Святой Тройцы (1782) (1), Царква Святых апосталаў Пятра й Паўла (1), Царква Святых апосталаў Пятра і Паўла (2), Царква Успення Прасвятой Багародзіцы (1), Царква стараверская (2-я палова XX ст.) (1), Царква ў гонар Раства Хрыстова (1), Царова Лука (1), Цвік (1), Целяшы (1), Цеплюкі (2), Церазселішча (1), Цетральная Раённая Паліклініка (1), Цудатворны абраз "Дзева Марыя - Каралева Азёраў" (1), Цынгялі (2), Цырульня (1), Цэз па перапрацоўцы мяса дзічыны "Чырвоны Бор" (1), Цэнтр (2), Цэнтр гігіены і эпідэміялогіі (1), Цэнтральная аптэка (1), Цэнтральная бальніца (1), Цэнтральная вуліца (22), Цэнтральная раённая бальніца (1), Цэнтральная раённая бібліятэка (1), Цэнтральны завулак (1), Цяльшэйскі павет (1), Цяністая вуліца (1), Цяруха (4), Цярэбухава (1), Цяцеркаўскі сельскі Савет (1), Цяцеркі (1), Цяцеркі – Белабокі – Галубоўшчына (1), Цілеўцы (2), Цілеўшчына (2), Цінкаўцы (2), Ціхая вуліца (1), Ціхі завулак (1), Чайка (2), Чамяры (2), Чамяры – Вята (1), Чарнамордыя (1), Чарне возера (1), Чарняўцы (2), Чарняўшчына (3), Чарнілова (2), Чарнічнік (1), Чарнішкі (5), Чартоўскае возера (1), Чаушица (1), Чорнае возера (5), Чорны (3), Чорны ручай (15), Чортава яма (1), Чурылава (4), Чурылава Далёкае (2), Чурылава – Новае Сяло (1), Чыгуначная вуліца (3), Чыгуначны (1), Чыжэўнікі (1), Чырвонаармейская вуліца (1), Чырвоны Бор (3), Чырвоны завулак (1), Чыстаполле (2), Чэрасы (2), Чэрасы – Басяныя (1), Чэрасы – Сушкі (1), Чэрнева (8), Чэрнева – Заполле – Пошта Абаб’е (1), Чэрнеўская базавая школа (1), Чэрнішкі (2), Чэрнішкі – Кезікі (1), Чэрнія (4), ШРП №19 (1), Шавуры (6), Шавялі (1), Шавялішкі (1), Шавёлкі (2), Шаколеўшчына (2), Шакуры (2), Шалтэні (1), Шалціны (2), Шамялі (2), Шамялі — Лапіна (1), Шаркелі (2), Шаркішкі (2), Шармухі (2), Шасэйная вуліца (3), Шасэйны завулак (1), Шатару (1), Шатрова (2), Шафранова (1), Шацілава (1), Шашкішкі (2), Шаўляйскі павет (1), Шаўракі (2), Шаўрма (1), Шведская брама (1), Швяды (2), Школа-сад - 3 (1), Школа-сад №3 (1), Школьная вуліца (12), Школьны завулак (1), Шнуркі (2), Штокаўцы (2), Шчабяры (1), Шчоўна (2), Эвангельская царква (1), Эгейскае мора (1), Экалагічная сцежка «Слабодкаўская озавая града» (3), Электрасеткі (1), Эспланада (1), Эстонія (1), Эстрадная пляцоўка (1), Этно хата Ліна (1), Юбілейная вуліца (8), Юбілейны завулак (1), Юглскае возера (1), Юльянова (2), Юлішкі (2), Юравічы (2), Юралава (1), Юралава – Громаўкі (1), Юраны (2), Юцішкі (2), Ядлінава (1), Якавічы (2), Якубава (1), Якубова (1), Якубянцы (2), Якужы (2), Ян Сырароб (1), Янка (1), Янкоўшчына (1), Янова (2), Янулі (2), Янчанкі (1), Яслі-сад №4 г. Браслава (1), Ясная Гара (1), Ясная Паляна (1), Ясны завулак (1), Ясіноўшчына (2), Ясіноўшчына – Пілючонкі (1), Ячменішкі (2), Яя (6), Яёўка (2), Яўхімова (1), Яўцерашкі (2), астравы Бярозаўкі (1), б/а Лявошкі (1), балато Балаша (1), балота Вялікая Думбля (1), балота Кісялі (1), балота Мох (1), балота Рэйспа (1), буслы (1), былая школа (1), былы будынак чыгуначнага вакзала (1), вадасховішча Друйка (1), вадасховішчы Рыжскай ГЭС (1), вайсковыя могілкі 1 Сусв. вайны (1), возера Ідолта (1), возера Іказнь (1), возера Ілгайцы (1), возера Ілгайцэ (1), возера Ільжа (1), возера Ільмёнак (1), возера Інава (1), возера Абабе (1), возера Абакрытэлі (1), возера Аболе (1), возера Абстэрна (1), возера Ажэхава (1), возера Акуня (1), возера Альхоўка (1), возера Альшанка (1), возера Апіварда (1), возера Астравіты (1), возера Асінаўка (1), возера Балойса (1), возера Барвінак (1), возера Берца (1), возера Божае Вока (1), возера Болта (1), возера Бужа (1), возера Бяляны (1), возера Бяржонка (1), возера Бярэжа (1), возера Біруцэ (1), возера Важа (1), возера Вайнікішкі (1), возера Валыніс (1), возера Вараждунец (1), возера Васілёк (1), возера Вахрамеева (1), возера Велікянцы (1), возера Вера (1), возера Войлач (1), возера Войса (1), возера Войты (1), возера Воласа Паўднёвы (1), возера Ворань (1), возера Вусач (1), возера Вялікая Ельня (1), возера Гарушка (1), возера Глушанок (1), возера Глыбошчына (1), возера Гурка (1), возера Гірнава (1), возера Даўбле (1), возера Дворышча (1), возера Дзерба (1), возера Дзягужыня (1), возера Дрывяты (1), возера Дрыдзіс (1), возера Дрысвяты (1), возера Дубра (1), возера Дуброк (1), возера Думбля (1), возера Ельна (1), возера Заборне (1), возера Загноек (1), возера Загор’е (1), возера Закаменка (1), возера Запалоссе (1), возера Казакова (1), возера Каменка (2), возера Канстанцінава (1), возера Канцынова (1), возера Канчаны (1), возера Карасіна (1), возера Кракіна (1), возера Кропы (1), возера Крывец (1), возера Кяпсні (1), возера Лабейка (1), возера Лень (1), возера Луша (1), возера Людзвінова (1), возера Лінок (1), возера Лінінка (1), возера Максімава (1), возера Малая Ельня (1), возера Муйса (1), возера Муйсата (1), возера Мядзведак (1), возера Мядзведна (1), возера Мізерышкі (1), возера Набіста (1), возера Навята (1), возера Недрава (1), возера Неспіш (1), возера Нікульск (1), возера Опліса (1), возера Опса (1), возера Орцы (1), возера Пагошча (1), возера Падзявы (1), возера Паўночны Воласа (1), возера Пеліканы (1), возера Петкуны (1), возера Плуцінок (1), возера Плюсы (1), возера Поцех (1), возера Прасвята (1), возера Пшыгудка (1), возера Рака (1), возера Рожава (1), возера Росіца (1), возера Рудавец (1), возера Рудака (1), возера Рычы (1), возера Саванар (1), возера Святца (1), возера Сельпе (1), возера Снуды (1), возера Ставак (1), возера Станішка (1), возера Струста (1), возера Сумаўка (1), возера Сцярвель (1), возера Сярэднік (1), возера Сіта (1), возера Трубінец (1), возера Турмуз (1), возера Укля (1), возера Уся (1), возера Цно (1), возера Цяцерка (1), возера Чурылава (1), возера Чэкуць (1), возера Чэрас (1), возера Шаранец (1), возера Шчоўна (1), возера Янелі (1), востраў Айцаў Бэрнардынаў (1), востраў Асінка (1), востраў Асіняк (1), востраў Бжэзняк (1), востраў Бярозаўка (1), востраў Вол (1), востраў Вутавец (1), востраў Высокі (1), востраў Вялікі (1), востраў Дзісненскі Замак (1), востраў Доўгі (1), востраў Ду (1), востраў Дубнічок (1), востраў Ельня (1), востраў Есьмонт (1), востраў Замак (2), востраў Казіны (1), востраў Калінец (1), востраў Камянец (1), востраў Краснагорка (1), востраў Крыжовы (1), востраў Лакіна (6), востраў Лешч (1), востраў Ліпавец (2), востраў Ліпняк (1), востраў Ліпнік (1), востраў Малы (1), востраў Манастыр (1), востраў Мель-Міхалішкаўскі (1), востраў Мялька (1), востраў Начынскі (1), востраў Перамерка (1), востраў Саснавец (1), востраў Сасновец (1), востраў Сякіра (1), востраў Турмас (1), востраў Чайчын (1), востраў Шова (1), востраў Юркава (1), вул. Ленінская (4), вуліца 1 Мая (5), вуліца 17 Верасня (2), вуліца 350-годдзя Мёраў (1), вуліца 60 год Перамогі (2), вуліца 8 Сакавіка (4), вуліца Ізварына (1), вуліца Алега Кашавога (1), вуліца Альтэра Друянава (1), вуліца Арабца (1), вуліца Астроўскага (1), вуліца Багдановіча (1), вуліца Братоў Васілеўскіх (1), вуліца Брынкевіча (1), вуліца Будаўнікоў (3), вуліца Будзённага (1), вуліца Булойчыка (1), вуліца Валадарскага (1), вуліца Варашылава (1), вуліца Веры Харужай (1), вуліца Ветэранаў (3), вуліца Гагарына (5), вуліца Гастэлы (1), вуліца Гогаля (1), вуліца Горкага (4), вуліца Даватара (1), вуліца Дзям’яна Беднага (2), вуліца Дзяржынскага (4), вуліца Дружбы (1), вуліца Ермака (2), вуліца Жданава (1), вуліца Жукава (2), вуліца Заслонава (1), вуліца Зоі Касмадзям’янскай (2), вуліца Каралёва (1), вуліца Карла Лібкнехта (1), вуліца Карла Маркса (3), вуліца Касманаўтаў (2), вуліца Кастрычніка (8), вуліца Касцюшкі (1), вуліца Катоўскага (1), вуліца Крупскай (3), вуліца Крылова (2), вуліца Кузьміна (1), вуліца Куйбышава (3), вуліца Кульнёва (1), вуліца Кірава (11), вуліца Ламаносава (1), вуліца Леніна (6), вуліца Лермантава (6), вуліца Максіма Багдановіча (1), вуліца Максіма Горкага (2), вуліца Матросава (1), вуліца Машэрава (1), вуліца Маякоўскага (3), вуліца Меліяратараў (5), вуліца Міру (6), вуліца Міцкевіча (2), вуліца Мічурына (1), вуліца Нарбута (1), вуліца Новая Ізварына (1), вуліца Някрасава (2), вуліца Ніканава (1), вуліца Перамогі (1), вуліца Профінтэрна (1), вуліца Пушкіна (1), вуліца Сакратарова (1), вуліца Свярдлова (3), вуліца Сергіевіча (1), вуліца Суворава (1), вуліца Сяргея Закрэўскага (1), вуліца Сімацкага (1), вуліца Тургенева (1), вуліца Тухачэўскага (1), вуліца Францыска Скарыны (2), вуліца Фрунзэ (5), вуліца Фрыдрыха Энгельса (1), вуліца Цвятаевай (1), вуліца Чайкоўскага (2), вуліца Чапаева (4), вуліца Чарнышэўскага (1), вуліца Чарняхоўскага (1), вуліца Чкалава (4), вуліца Шаўчэнкі (1), вуліца Шолахава (1), вуліца Шчорса (1), вуліца Энгельса (1), вуліца Энергетыкаў (1), вуліца Юрыя Гагарына (2), вуліца Юрэнкі (1), вуліца Ягора Тамко (1), вуліца Якуба Коласа (4), вуліца Янкі Купалы (3), вуліца Ясеніна (2), выгляд на возера Дрывяты (1), від на Друю (Беларусь) (1), від на Прыдруйск (Латвія) (2), габрэйскія мемарыяльнае могілках (1), гідралагічны заказнік «Рычы» (1), гісторыка – этнаграфічны музей (1), дзіцячая бібліятэка (1), жывёламагільнік (1), завулак 1 Мая (1), завулак Ізварына (1), завулак Астроўскага (1), завулак Ветэранаў (1), завулак Гагарына (1), завулак Дзяржынскага (2), завулак Жданава (1), завулак Закрэўскага (3), завулак Карла Маркса (1), завулак Крупскай (1), завулак Крылова (1), завулак Кірава (1), завулак Леніна (1), завулак Максіма Горкага (1), завулак Матросава (1), завулак Маякоўскага (2), завулак Міцкевіча (1), завулак Профінтэрна (1), завулак Свярдлова (1), завулак Фрунзэ (2), завулак Юрэнкі (1), завулак Янкі Купалы (1), завулак Ясеніна (1), замак Борхаў (1), замак Крыжборк (1), зону чакання электроннай чаргі "Урбаны" (1), канал Дзегцяроўка (1), кар'ер (3), каталіцкая манаская супольнасць сясцёр-еўхарыстак (1), каталіцкія могілкі (1), кацельня (1), кузня (1), лес Завер’е (1), летняя кавярня (1), магила роду Лапацінскіх (1), могілкі (1), могілкі праваслаўныя (1), мора Альбаран (1), музей традыцыйнай культуры (1), пагранпост Чорная Гразь (1), памежная камендатура (1), парафіяльны дом (1), пасольства Беларусі (1), помнік Леніну (1), помнік ахвярам гета (1), помнік прыроды «Друйскі» (1), пункт гледжання (1), пункт спрошчанага пропуску Гаўрыліна (1), пункт спрошчанага пропуску Мейкшаны (1), пункт спрошчанага пропуску Плюсы (1), рака Марку (8), ручай Росіца (9), ручай Стаў (7), свв. Пятру і Фяўронні (1), сталовая (1), стаянка для аўтобусаў (1), сядзіба Турайда (1), т / с Абсерваторыя-1 (1), т / с Абсерваторыя-2 (1), тэраптэўтычнае і інфекцыйнае аддз. бальніцы (1), у кольцы (1), фігура Багародзіцы (1), царква «Ператварэнне» ЕХБ (1), чыг. ст. Друя (4), электронная чарга ПП Урбаны - рэгістрацыя (1), ў памяць спаленых жыхароў 16/02/1943 (1),
name:be-tarask107Антазава (1), Асацыяцыя дзяржаваў Паўднёва-Ўсходняй Азіі (1), Асьве́я (2), Асьвейскае возера (1), Ахрэмаўцы (1), Беларуска-расейская граніца (1), Беларусь (1), Браслаў (2), Вэнта (12), Вялікабрытанія (1), Вялікапольскае ваяводзтва (1), Відзэмэ (1), Вільня (4), Віцебская вобласьць (1), Гішпанія (1), Дзьвінск (2), Заходнепаморскае ваяводзтва (1), Зьмейка (2), Зэмгалэ (1), Клайпедзкі павет (1), Клява (1), Курляндыя (1), Латвія (2), Латгалія (1), Ле́нінская ву́ліца (11), Летува (1), Мёрскі раённы выканаўчы камітэт (2), Мёры (2), Намібія (1), Няверыца (1), Павет Валга (1), Павет Выру (1), Павет Вільяндзі (1), Павет Пярну (1), Павет Саарэ (1), Панамэрыканская шаша (1), Панявескі павет (1), Пецярбурска-Варшаўская чыгунка (1), Польшча (1), Пскоўская вобласьць (1), Пірэнэ́йскі паўво́страў (1), Расея (1), Рыга (1), Себескі раён (1), Слабо́дка (1), Сігулдзкі замак (1), Уганда (1), Уцянскі павет (1), Францыя (1), Філіпіны (2), Хуткая дапамога (1), Цельшыцкі павет (1), Шавельскі павет (1), Эстонія (1), Янішкі (1), возера Сі́та (1), ву́ліца Ле́ніна (3), ву́ліца Машэ́рава (1), ву́ліца Міцке́віча (2), ву́ліца Франці́шака Скары́ны (2), ву́ліца Я́нкі Купа́лы (3), ву́ліца Яку́ба Ко́ласа (3), вуліца Леніна (1), вуліца Якуба Коласа (1), заву́лак Ле́ніна (1), заву́лак Міцке́віча (1), заву́лак Я́нкі Купа́лы (1),
name:bg64Акмене (1), Асоциацията на страните от Югоизточна Азия (1), Астурия (1), Балви (1), Баниер-дьо-Бигор (1), Беларус (1), Великобритания (1), Вента (1), Видземе (1), Диеп (2), ЕвроВело 13 - Пътя на желязната завеса (1), Европейска пътна мрежа (1), Европейски път Е 87, Румъния (1), Европейски съюз (1), Естония (1), Западна Двина (1), Засулаукс (1), Испания (1), Йелгава (1), Йон (1), Йонишкис (1), Клайпедски окръг (1), Курландия (2), Латвия (2), Латгале (1), Литва (1), Лусон (1), Марсилия (1), Международно летище Даугавпилс (1), Монмътшър (1), Намибия (1), Нант-3 (1), Нант-4 (1), Неман (1), Органа на европейските регулатори в областта на електронните съобщения (ОЕРЕС) (1), Организация за черноморско икономическо сътрудничество (1), Организация на Северноатлантическия договор (1), Панамериканска магистрала (1), Паневежиски окръг (1), Пиренейският полуостров (1), Полша (1), Псковска област (1), Рига (1), Русия (1), Сож (9), Таганрог (1), Тайван (1), Уганда (1), Утенски окръг (1), Филипини (2), Франция (1), Шкиротава (1),
name:bh4ग्रेट ब्रिटेन (1), दक्खिन-पूरबी एशियाई राष्ट्र संगठन (1), मेट्रोपॉलिटन फ्रांस (1), लैटविया (1),
name:bi8Belarus (1), Estonia (1), Franis (1), Latvia (1), Litwania (1), Poland (1), Rusia (1), Spain (1),
name:bjn7Bilarusia (1), Namibia (1), Pakumpulan Bangsa-bangsa Asia Tanggara (1), Parancis (1), Pilipina (2), Rusia (1),
name:bm6Estonia (1), France (1), Letoni (1), Namibia (1), Risila (1), Uganda (1),
name:bn19আস্তুরিয়াস (1), ইবেরিয়ান উপদ্বীপ (1), ইস্তোনিয়া (1), উগান্ডা (1), গ্রেট ব্রিটেন (1), দক্ষিণ-পূর্ব এশীয় জাতি সংস্থা (1), নামিবিয়া (1), পোল্যান্ড (1), ফিলিপাইন (2), ফ্রান্স (1), বেলারুশ (1), রাশিয়া (1), রিগা (1), লাতভিয়া (1), লাত্ভিয়া (1), লিথুয়ানিয়া (1), লুসোন দ্বীপ (1), স্পেন (1),
name:bo16ན་མི་བྷི་ཡ། (1), ཕོ་ལན། (1), བྷེ་ལ་རསུ། (1), ཞི་པན་ཡ། (1), རི་ག (1), ལ་ཊ་ཝིཡ། (1), ལཏ་བི་ཡ། (1), ལི་ཐུ་ཨེ་ནི་ཡ། (1), ལུ་ཟོན། (1), ཧྥ་རན་སི་ཡི་གྲོང་ཁྱེར་ཆེན་པོ། (1), ཧྥ་རན་སི། (1), ཧྥི་ལི་པིན། (2), ཨིསུ་ཊོ་ནིཡ། (1), ཨུ་གན་ད། (1), ཨུ་རུ་སུ། (1),
name:bos1Flixbus N1970: Sarajevo, centralna autobusna stanica => Bremen, centralna stanica (1),
name:botanical1Sálix (1),
name:bpy13উগান্ডা (1), এস্তোনিয়া (1), ট্রোনডেহিম (1), নামিবিয়া (1), পোল্যান্ড (1), ফিলিপাইন (2), ফ্রান্স (1), বেলারুস (1), রাশিয়া (1), লাতভিয়া (1), লিথুয়ানিয়া (1), স্পেন (1),
name:br57An Alre (1), An Elven (1), Angoulême (1), Arc'hantell (1), Arc'hantva (1), Asturiez (1), Aube (1), Banhèras-de-Bigòrra (1), Belarus (1), Bleaz (1), Breizh-Veur (1), Bro Brest (1), Bro Redon - Kreisteiz Breizh (1), Bro-C'hall (1), Enez Taiwan (1), Enez-Frañs (1), Estonia (1), Euskadi (1), Evrog (1), Filipinez (2), Gwennenid (1), Gwipri (1), Kevredigezh Broadoù Gevred Azia (1), Kloar-Karnoed (1), Kroazieg (1), Kumuniezh-kumunioù Pleiben-Kastellin-Porzhe (1), Latvia (2), Ledenez iberek (1), Lituania (1), Lombardia (1), Marsilha (1), Mezeg (1), Mor Adria (1), Namibia (1), Naoned-3 (1), Naoned-4 (1), Oser (2), Ouganda (1), Plouganoù (1), Polonia (1), Pontkastell-Keren (1), Prevenkel (1), Provañs-Alpoù-Aod an Azur (1), Rianteg (1), Riga (1), Rusia (1), Saena-ha-Marn (1), Sant-Juluan-Kankell (1), Santez-Pezhenn (1), Serent (1), Sir Fynwy (1), Spagn (1), Sulnieg (1), Unaniezh Europa (1),
name:bs28Asturija (1), Bjelorusija (1), Estonija (1), Eurozona (1), Filipini (2), Francuska (1), Jadransko more (1), Kontinentalna Francuska (1), Latvija (1), Letonija (1), Litvanija (1), Međunarodna mreža E-puteva (1), Namibija (1), Okrug Utena (1), Pirinejsko poluostrvo (1), Poljska (1), Pripjat (3), Pskovska oblast (1), Riga (1), Rusija (1), Savez država jugoistočne Azije (1), Tijelo evropskih regulatora za elektroničke komunikacije (1), Uganda (1), Velika Britanija (1), Španija (1),
name:bug5Filipina (2), Perancis (1), Russia (1), Spanyol (1),
name:bxr12Беларусь (1), Испани (1), Латви (1), Литва (1), Намиби (1), Ородой Холбооной Улас (1), Польш (1), Уганда (1), Филиппин (2), Франци (1), Эстон (1),
name:ca80Aeroport Internacional de Daugavpils (1), Andalusia (1), Associació de Nacions del Sud-est Asiàtic (1), Astúries (1), Auba (1), Banhèras-de-Bigòrra (1), Bielorússia (1), Brussel·les-Capital (2), Carrer Dr Vilanova (1), Carrer de Bolivia (1), Carrer de la Borna Oliva (1), Carrer dels Fusters (1), Carretera de Begues (1), Casa Senyorial de Jaunsvente (1), Casa Senyorial de Vecsaliena (1), Castell de Krimuldas (1), Castell de Turaida (1), Catedral ortodoxa dels Sants Boris i Gleb (1), Comtat d'Utena (1), Comtat de Klaipėda (1), Comtat de Panevėžys (1), Comunitat autònoma del País Basc (1), Comunitat francesa (1), Cooperació Econòmica del Mar Negre (1), Curlàndia (2), Districte Federal del Nord-oest (1), Dvinà Occidental (1), Espanya (1), Estònia (1), Filipines (2), Flixbus N1135: Estrasburg, Place de l'Étoile => Barcelona Nord, Estació d'autobusos (1), Flixbus N1156: Zurich HB, Carpark Sihlquai → Lisboa, Sete Rios (Jardim Zoológico) (IC) (1), França (1), França metropolitana (1), Frontinhan (1), Golf de Riga (1), Gran Bretanya (1), Guipúscoa (1), Hora de Moscou (1), Illa de França (1), Inca (2), Letònia (2), Lituània (1), Llacs de Braslau (1), Llombardia (1), Manacor (2), Mar Adriàtica (1), Mar Egea (1), Mar d'Alborán (1), Marsella (1), Monmouthshire (1), Namíbia (1), Nantes-3 (1), Nantes-4 (1), Parc Nacional de Rāzna (2), Península Ibèrica (1), Platja de la Cagarra (1), Polònia (1), Provença-Alps-Costa Blava (1), Província d'Alessandria (1), Província de Pskov (1), Província de Vítsiebsk (1), Regió econòmica del Nord-oest (1), Riga (1), Rússia (1), Taganrog (1), Taiwan (1), Uganda (1), Unió Europea (1), Valldemossa (2), Xarxa de carreteres europees (1), torrent de sa Vall (1),
name:cbk-zam5España (1), Filipinas (2), Francia (1), Rusia (1),
name:cdo8Dâi Bók-liĕk-diĕng Dō̤ (1), Huák-guók (1), Háu-gāng (1), Hĭ-lĭ-pĭng (2), Ngò̤-lò̤-sṳ̆ (1), Pŏ̤-làng (1), Să̤-băng-ngà (1),
name:ce17Белорусси (1), Испани (1), Клайпедин кӀошт (1), Къилба-Малхбален Азин пачхьалкхийн ассоциаци (1), Латви (1), Литва (1), Намиби (1), Пиренейн ахгӀайре (1), Польша (1), Пскован область (1), Росси (1), Уганда (1), Филиппин (2), Франци (1), Эстони (1), ӀаьржахӀордан экономикин цхьаьнагӀуллакхдаран кхоллам (1),
name:ceb22Asturias (1), Biyelorusya (1), Espanya (1), Estonia (1), Istra (4), Kapunongan sa mga Nasod sa Habagatang-sidlakang Asya (1), Latvia (1), Lielvārde Tugpahanan (1), Litwanya (1), Monmouthshire (1), Namibya (1), Penynsula sa Iberika (1), Pilipinas (2), Polonya (1), Pransiya (1), Rusya (1), Uganda (1), Xiaogan (1),
name:ch4España (1), Letonia (1), Lituania (1), Russia (1),
name:chr7ᎡᏍᏙᏂᏱ (1), ᎦᎸᏥᏱ (1), ᎳᏘᏫᎠ (1), ᏇᎳᎷᏍ (1), ᏉᎳᏂ (1), ᏍᏆᏂᏱ (1), ᏲᏂᏱ (1),
name:chy5France (1), Namibia (1), Poland (1), Russia (1), Spain (1),
name:ckb22ئاستۆریاس (1), ئووگەندا (1), ئیسپانیا (1), ئەستۆنیا (1), بریتانیای مەزن (1), بیلاڕووس (1), دەریای ئالبۆران (1), شاتورو (1), فلیپین (2), فەڕەنسا (1), لاتڤیا (2), لیتوانیا (1), لێژنەی نەتەوەکانی ئاسیای باشووری ڕۆژھەڵات (1), مارسیلیا (1), نامیبیا (1), نیمچە دوورگەی ئیبیریا (1), پۆڵەندا (1), ڕووسیا (1), ڕیگا (1), یۆرک (1),
name:co8Bielorussia (1), Estonia (1), Francia (1), Lettonia (1), Lituania (1), Polonia (1), Russia (1), Spagna (1),
name:cr1ᑭᐦᒋ ᓵᑲᐦᐃᑲᐣ (1),
name:crh12Belarus (1), Estoniya (1), Filippinler (2), Frenkistan (1), Latviya (1), Lehistan (1), Litvaniya (1), Namibiya (1), Rusiye (1), Uganda (1), İspaniya (1),
name:crk1kihci-sâkahikan (1),
name:cs173Alboránské moře (1), Andalusie (1), Asturie (1), Asvějské jezero (1), Baltská nížina (1), Baskicko (1), Bělorusko (1), Chaj-nan (1), Chrám svatých Borise a Gleba (1), Delta Mekong (1), Dněpr (2), Drysvjaty (1), Egejské moře (1), Estonsko (1), EuroVelo 10 - Trasa kolem Baltského moře (1), EuroVelo 10 - Trasa kolem Baltského moře - sekce Estonsko (1), EuroVelo 10 - Trasa kolem Baltského moře - sekce Litva (1), EuroVelo 10 - Trasa kolem Baltského moře - sekce Lotyšsko (1), EuroVelo 11 - Trasa východní Evropou (1), EuroVelo 11 - Trasa východní Evropou - sekce Estonsko (1), EuroVelo 11 - Trasa východní Evropou - sekce Litva (1), EuroVelo 11 - Trasa východní Evropou - sekce Lotyšsko (1), EuroVelo 13 - Stezka Železné opony - sekce Lotyšsko (1), EuroVelo 13 - Stezka železné opony (1), EuroVelo 13 - Stezka železné opony - sekce Litva (1), EuroVelo 5 - Via Romea Francigena - sekce Lucembursko (1), EuroVelo 7 - Sluneční trasa (1), EuroVelo 7 - Sluneční trasa - sekce Švédsko 1 (1), Eurovelo 13 - Stezka železné opony - sekce Estonsko (1), Eurozóna (1), Evropská silnice E17 (1), Evropská silnice E22 (1), Evropská silnice E49 (1), Evropská silnice E50 (Francie) (1), Evropská silnice E54 (1), Evropská silnice E67 (1), Evropská silnice E67 (Helsinky — Riga — Kaunas — Varšava — Praha) (1), Evropská unie (1), Evropské silnice (1), Filipíny (2), Flixbus 021: Praha, ÚAN Florenc => Štrasburk, Place de l'Étoile (1), Flixbus 021: Štrasburk, Place de l'Étoile => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus 109: Ludwigshafen centrální autobusové nádraží => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus 109: Praha, ÚAN Florenc => Ludwigshafen centrální autobusové nádraží (1), Flixbus 167: Dusseldorf centrální autobusové nádraží => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus 260: Budapešť, Népliget => Berlín ZOB (1), Flixbus 283: Praha, ÚAN Florenc => Zurich, HB (Carpark Sihlquai) (1), Flixbus 283: Zurich, HB (Carpark Sihlquai) => Praha, ÙAN Florenc (1), Flixbus 454: Praha, ÚAN Florenc => Bologna, Autostazione (1), Flixbus 853: Praha, ÚAN Florenc => Písek => Český Krumlov, autobusové nádraží (1), Flixbus 853: Český Krumlov, autobusové nádraží => Písek => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus 864: Zlínské autobusové nádraží => Mnichovské centrální autobusové nádraží (1), Flixbus 915: Košice, autobusové nádraží => Plzeň, CAN Husova (1), Flixbus 918: Autobusové nádraží Varšava Západ => Vídeň, hlavní vlakové nádraží (International Busterminal) (1), Flixbus 918: Vídeň, hlavní vlakové nádraží (International Busterminal) => Varšavské západní autobusové nádraží (1), Flixbus K319: Minsk, autobusové nádraží Passazhirsky => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusové nádraží => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus N109: Paříž, Bercy Seine => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus N109: Praha, ÚAN Florenc => Paříž, Bercy Seine (1), Flixbus N1395: Gdynia, autobusové nádraží => Vídeň Erdberg, autobusový terminál VIB (1), Flixbus N1395: Vídeň Erdberg, autobusový terminál VIB => Gdynia, autobusové nádraží (1), Flixbus N168: Praha, ÚAN Florenc => Štrasburk, Place de l'Étoile (1), Flixbus N168: Štrasburk, Place de l'Étoile => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus N1759: Lyon, letiště => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus N1759: Praha, ÚAN Florenc => Lyon, letiště (1), Flixbus N1970: Sarajevo, centrální autobusové nádraží => Brémy, hlavní nádraží (1), Flixbus N260: Siófok, autobusové nádraží => Berlín ZOB (1), Flixbus N3277: Oděsa, autobusové nádraží => Plzeň, CAN Husova (1), Flixbus N538: Praha, ÚAN Florenc => Florencie, Vila Costanza (1), Flixbus N83: Mnichov, ZOB => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus N83: Praha, ÚAN Florenc => Mnichov, ZOB (1), Flixbus N862: Praha, ÚAN Florenc => Pula, autobusové nádraží (1), Flixbus N862: Pula, autobusové nádraží => Praha, ÚAN Florenc (1), Flixbus N918: Autobusové nádraží Varšava Západ => Vídeň, hlavní vlakové nádraží (International Busterminal) (1), Flixbus N918: Vídeň, hlavní nádraží (International Busterminal) => Varšavské západní autobusové nádraží (1), Francie (1), Jaderské moře (1), Klaipėdský kraj (1), Kontinentální Austrálie (1), Kostel svatého Šimona (1), Kuronsko (2), Litva (1), Lombardie (1), Lotyšsko (2), Lotyšské muzeum přírody (1), Lubanas (1), Luzon (1), Metropolitní Francie (1), Monmouthshire (1), Moskevský čas (1), Namibie (1), Němen (8), Olše (1), Ontarijské jezero (1), Organizace černomořské ekonomické spolupráce (1), Panevėžyský kraj (1), Paršiv (UA) - Gdzeň (BY) (1), Pavilon ryb (1), Pohraniční zóna Běloruské republiky (3), Polsko (1), Pskovská oblast (1), Pyrenejský poloostrov (1), Riga (1), Rižský záliv (1), Rusko (1), Sarema (1), Sdružení evropských regulačních orgánů v oblasti elektronických komunikací (1), Sdružení národů jihovýchodní Asie (1), Severní region (1), Severozápadní federální okruh (1), Siao-kan (1), Sož (9), Stezka železné opony [DE|CZ]_wip (1), Tchaj-wan (1), Tonkinský záliv (1), Uganda (1), Ukrajina — Bělorusko (5), Ukrajinská ulice nezávislosti (2), Utenský kraj (1), Velkopolské vojvodství (1), Velká Británie (1), Velvyslanectví České republiky (1), Západní Bug (19), Západní Dvina (1), Západní region (1), Západoestonské souostroví (1), Západopomořanské vojvodství (1), Čuja (1), Španělsko (1),
name:csb11Biôłorëskô (1), Estóńskô (1), Filipinë (2), Francëjô (1), Lëtewskô (1), Pòlskô (1), Riskô Roztoka (1), Ruskô (1), Szpańskô (1), Łotewskô (1),
name:cu9Єсть (1), Їспанїꙗ (1), Бѣла Роусь (1), Латвїꙗ (1), Литъва (1), Пол҄ьска (1), Рига (1), Рѡсїꙗ (1), Франкїꙗ (1),
name:cv28Аслă Британи (1), Беларуç (1), Бродайж кӳлли (1), Висагинас (1), Губище (1), Европа автомаршручĕсем (1), Испани (1), Йонна (1), Латви (1), Лауцеса (5), Литва (1), Намиби (1), Неман (1), Об (1), Пиреней çурутравĕ (1), Польша (1), Псков облаçĕ (1), Раççей Патшалăхĕ (1), Рига (1), Уганда (1), Филиппин (2), Франци (1), Эстони (1),
name:cy24Asturias (1), Belarws (1), Brynbuga (1), Efrog (1), Estonia (1), Ffrainc (1), Gwlad Pwyl (1), Latfia (2), Lithwania (1), Namibia (1), Naoned-3 (1), Naoned-4 (1), Penrhyn Iberia (1), Pilipinas (2), Prydain Fawr (1), Riga (1), Rwsia (1), Sbaen (1), Sir Fynwy (1), Tafarn-sbeit (1), Uganda (1), wledydd yn Ne-ddwyrain Asia (1),
name:da193Asturien (1), Bastionsbjerget (2), Bauska Slot (1), Brødrekirkegården (1), Danmarks ambassade (1), Den Europæiske Union (1), Den Iberiske Halvø (1), Det tidligere Klaipėda amt (1), Esplanaden (1), Estland (1), EuroVelo 7 - Solrute (1), Europavej E77 (1), Europaveje (1), Eurozonen (1), Filippinerne (2), Flixbus 602: Københavns Ingerslevsgade => Stockholm, Arlanda lufthavn 2-3 (1), Flixbus N32 (part Scandinavia): Gedser, Færgehavn => Stockholm, Cityterminalen (1), Flixbus N602: Københavns Ingerslevsgade => Stockholm, Arlanda lufthavn 2-3 (1), Frankrig (1), Gauja Nationalpark (1), Hviderusland (1), Kurland (1), Letgallen (1), Letland (2), Letlands Kunstakademi (1), Letlands Nationalbank (2), Letlands Nationale Kunstmuseum (1), Letlands Universitet (1), Liepāja Sø (1), Litauen (1), Litauen - Letland (127), Monmouthshire (1), Museet for Rigas Historie og Søfart (1), Namibia (1), Polen (1), Pskov oblast (1), Radio- og tv-tårnet i Riga (1), Riga (1), Rigas Motormuseum (1), Rigas tekniske universitet (1), Rusland (1), Sammenslutningen af Europæiske Tilsynsmyndigheder inden for Elektronisk Kommunikation (1), Sammenslutningen af Sydøstasiatiske Nationer (1), Sankt Boris og Sankt Gleb Katedral (1), Sigulda Slot (1), Sozj (9), Spanien (1), Storbritannien (1), Taiwan (1), Uganda (1), Ukrainsk uafhængighedsgade (2), Vērmanes Have (1), Xiaogan (1), Øsel (1),
name:dative1Polsce (1),
name:de2125Abia-Palloja (1), Adamishki (1), Adiamünde (2), Adriatisches Meer (1), Aglohn (1), Ahremovtsy (1), Akmenen (1), Alborán-Meer (1), Alehny (1), Alexander-Newski-Kirche (1), Alexanderpavilon (1), Allasch (1), Allendorf (2), Alt-Autz (1), Alt-Düna (3), Alt-Düna Naturschutzgebiet (1), Alt-Godain (1), Alt-Mühlgraben (2), Alt-Pebalg (1), Alte Kirche der Heiligen Gertrud (1), Alter Leuchtturm Ragaciems (1), Alter jüdischer Friedhof (1), Alter katholischer Friedhof (1), Altlublau (1), Altriga (2), Altstadt (2), Altvorstadt (1), Ammat (1), Andalusien (1), Andreasholm (1), Andrizeme (1), Angern (1), Angernsee (1), Anglikanische Kirche (1), Anisimovichi (1), Annenhof (3), Anschlagsäule (1), Antassito (1), Anzen (1), Apanasishki 1 (1), Arbes-Platz (1), Arkadien-Park (1), Arsenal (1), Ascheraden (5), Asphaltwerk (2), Asturien (1), Asweja (2), Aswejasee (1), Atgahsen (2), Audsen (1), Auermünde (2), Aussichtsturm Dünabögen (1), Autonome Gemeinschaft Baskenland (1), Babashki (1), Babbit (3), Babbit-See (1), Badeort (1), Bahnhof Ascheraden (1), Bahnhof Krustpils (Jēkabpils) (1), Bahnhof Sassenhof (1),