knumv's
observation13firewatch (8), landscape (5),
obstacle2hole (1), precipice (1),
office1495accountant (5), administrative (1), advertising_agency (8), agriculture (1), architect (7), association (12), bailiff (2), charity (2), communication (1), company (478), construction_company (3), consulting (3), coworking (7), customs (1), diplomatic (47), educational_institution (20), emergency (1), employment_agency (11), energy_supplier (3), engineer (3), estate_agent (15), financial (1), firefighting_equipment (1), forestry (6), government (431), guide (3), hospital (9), insurance (131), it (28), lawyer (43), logistics (9), military (1), newspaper (17), ngo (10), notary (30), occupational_safety (1), physician (1), political_party (5), politician (1), property_management (8), public_transport (2), publisher (2), register (6), religion (17), research (12), security (1), tax_advisor (2), telecommunication (33), townhall (1), transport (1), transport_company (1), visa (1), water_utility (5), yes (44),
official_name39741 Karoliniškės - Žvėrynas - Stotis (1), 1 Oro uostas - Vikingų g. - Stotis (1), 1 Stotis - Vikingų g. - Oro uostas (1), 1 Stotis - Žvėrynas - Karoliniškės (1), 10 Antakalnis - Kalvarijų g. - Naujininkai (1), 10 Fabijoniškės - Baltupiai - Markučiai (1), 10 Markučiai - Baltupiai - Fabijoniškės (1), 10 Naujininkai - Kalvarijų g. - Antakalnis (1), 11 Užupis - Senamiestis - Žvėrynas (1), 11 Žvėrynas - Senamiestis - Užupis (1), 114 Vinciūniškės - Dvarčionys - S. Kerbedžio g. - Mileišiškių g. - Antakalnis - Šiaurės miestelis (1), 114 Šiaurės miestelis - Antakalnis - Mileišiškių g. - S. Kerbedžio g. - Dvarčionys - Vinciūniškės (1), 115 Antakalnis - Rokantiškės - Parko g. (1), 115 Parko g. - Rokantiškės - Antakalnis (1), 116 Ungurių g. - Lazdynai - Gudelių šilas - Žvėrynas (1), 116 Žvėrynas - Gudelių šiltas - Lazdynai - Ungurių g. (1), 117 Pilaitė - Kriaučiūnai - Platiniškės (1), 117 Platiniškės - Kriaučiūnai - Pilaitė (1), 118 Pašilaičiai - Varnės g. - Pilaitė (1), 118 Pilaitė - Varnės g. - Pašilaičiai (1), 119 Egliškės - Rokantiškės - Antakalnis - Šiaurės miestelis (1), 119 Šiaurės miestelis - Antakalnis - Rokantiškės - Egliškės (1), 12 Skaidiškės - Rudamina - Stotis (1), 12 Stotis - Rudamina - Skaidiškės (1), 12 Žemieji Paneriai - J. Basanavičiaus g. - Šeimyniškių g. - Žirmūnai (1), 12 Žirmūnai - Šeimyniškių g. - J. Basanavičiaus g. - Žemieji Paneriai (1), 120 Visoriai - Santariškės - Žaliųjų ežerų g. - Kryžiokai (1), 120 Visoriai - Žaliųjų ežerų g. - Santariškės - Kryžiokai (1), 121 Didžiųjų Gulbinų g. - Mažieji Gulbinai - Santariškės (1), 121 Santariškės - Mažieji Gulbinai - Didžiųjų Gulbinų g. (1), 122 Naujininkai - Kalnėnai - Guriai - Pavilnys - Naujoji Vilnia (1), 122 Naujoji Vilnia - Pavilnys - Guriai - Kalnėnai - Naujininkai (1), 13 Vilkpėdė - Stotis - Markučiai - Žemasis Pavilnys (1), 13 Žemasis Pavilnys - Markučiai - Stotis - Vilkpėdė (1), 14 Arimų g. - Parko g. - Grigaičiai - Didžiasalis - Rudamina (1), 14 Rudamina - Didžiasalis - Grigaičiai - Parko g. - Arimų g. (1), 15 Antakalnis - Žolyno g. (1), 15 Stotis - Žemieji Paneriai (1), 15 Stotis - Žemieji Paneriai - Titnago g. (1), 15 Titnago g. - Žemieji Paneriai - Stotis (1), 15 Turniškės - Antakalnis (1), 15 Turniškės - Antakalnis - Žolyno g. (1), 15 Žemieji Paneriai - Stotis (1), 15 Žolyno g. - Antakalnis - Turniškės (1), 16 Kuprioniškės - Stotis (1), 16 Pašilaičiai - Lazdynai - Stotis (1), 16 Skaidiškės - Nemėžis - Stotis (1), 16 Stotis - Lazdynai - Pašilaičiai (1), 16 Stotis - Nemėžis - Skaidiškės (1), 16 Stotis - Nemėžis - Skaidiškės - Rudamina (1), 17 Antakalnis - Nemenčinės pl. - Antaviliai (1), 17 Antaviliai - Nemenčinės pl. - Antakalnis (1), 17 Naujininkai - Žirmūnai (1), 17 Žirmūnai - Naujininkai (1), 18 Antakalnis - Dvarčionys - Parko g. (1), 18 Parko g. - Dvarčionys - Antakalnis (1), 18 Pašilaičiai - Justiniškės - Žemieji Paneriai - Titnago g. (1), 18 Titnago g. - Žemieji Paneriai - Justiniškės - Pašilaičiai (1), 1863 m. sukilėlių kapas, vad. Anglių kalnu (1), 19 Pašilaičiai - Konstitucijos pr. - Antakalnis - Saulėtekis (1), 19 Salininkai - Lydos pl. - Stotis (1), 19 Saulėtekis - Antakalnis - Konstitucijos pr. - Pašilaičiai (1), 19 Stotis - Lydos pl. - Salininkai (1), 1G Santariškės - Kalvarijų g. - Stotis (1), 1G Stotis - Kalvarijų g. - Santariškės (1), 2 Oro uostas - Vikingų g. - Liepkalnio g. - Stotis (1), 2 Oro uostas - Vikingų g. - Liepynės kapinės - Liepkalnio g. - Stotis (1), 2 Saulėtekis - Žygimantų g. - Stotis (1), 2 Stotis - Liepkalnio g. - Vikingų g. - Oro uostas (1), 2 Stotis - Žygimantų g. - Saulėtekis (1), 20 Lazdynai - Mūrinė Vokė - Žemieji Paneriai (1), 20 Lazdynai - Paneriškių g. - Mūrinė Vokė - Žemieji Paneriai (1), 20 Stotis - Pylimo g. - Žygimantų g. - Žirmūnai (1), 20 Žemieji Paneriai - Mūrinė Vokė - Lazdynai (1), 20 Žemieji Paneriai - Mūrinė Vokė - Paneriškių g. - Lazdynai (1), 20 Žirmūnai - Žygimantų g. - Pylimo g. - Stotis (1), 21 Antakalnis - Šilto tiltas - Žirmūnai (1), 21 Centras - Lazdynai - Lazdynėliai (1), 21 Lazdynėliai - Lazdynai - Centras (1), 21 Žirmūnai - Šilo tiltas - Antakalnis (1), 22 Centras - Oslo g. - Lazdynai (1), 22 Lazdynai - Oslo g. - Centras (1), 221 Kalveliai - Marijampolis - Vilnius (Autobusų stotis) (1), 221 Vilnius (Autobusų stotis) - Marijampolis - Kalveliai (1), 227 Valčiūnai - Kalviškės - Vilnius (Autobusų stotis) (1), 227 Vilnius (Autobusų stotis) - Kalviškės - Valčiūnai (1), 23 Lazdynai - Švitrigailos g. - Stotis (1), 23 Stotis - Švitrigailos g. - Lazdynai (1), 24 Fabijoniškės - Ukmergės g. - Žemieji Paneriai (1), 24 Žemieji Paneriai - Ukmergės g. - Fabijoniškės (1), 25 V. A. Graičiūno g. - Kazbėjų g. - Žemieji Paneriai (1), 25 V. A. Graičiūno g. - Žemieji Paneriai (1), 25 Vaidotai - V. A. Graičiūno g. - Kazbėjų g. - Žemieji Paneriai (1), 25 Žemieji Paneriai - Kazbėjų g. - V. A. Graičiūno g. (1), 25 Žemieji Paneriai - Kazbėjų g. - V. A. Graičiūno g. - Vaidotai (1), 25 Žemieji Paneriai - V. A. Graičiūno g. (1), 26 Didieji Gulbinai - Didžioji Riešė - Santariškės - Kalvarijų g. - Ozo g. (1), 26 Ozo g. - Kalvarijų g. - Santariškės - Didžioji Riešė - Didieji Gulbinai (1), 27 Arimų g. - Olandų g. - Šeimyniškių g. - Kalvarijų g. (1), 27 Kalvarijų g. - Tuskulėnų g. - Olandų g. - Arimų g. (1), 28 Grigiškės - Žemieji Paneriai (1), 28 Valai - Grigiškės - Žemieji Paneriai (1), 28 Žemieji Paneriai - Grigiškės (1), 28 Žemieji Paneriai - Grigiškės - Valai (1), 29 Grigiškės - Lazdynai - Žemaitės g. - Vilkpėdė (1), 29 Vilkpėdė - Žemaitės g. - Lazdynai - Grigškės (1), 2G Santariškės - Laisvės pr. - Stotis (2), 2G Stotis - Laisvės pr. - Santariškės (2), 3 Karoliniškės - Žvėrynas - Šiaurės miestelis (1), 3 Stotis - Eišiškių pl. - Dilgynė - Salininkai - Vaidotai (1), 3 Stotis - Eišiškių pl. - Salininkai - Vaidotai (1), 3 Vaidotai - Salininkai - Dilgynė - Eišiškių pl. - Stotis (1), 3 Vaidotai - Salininkai - Eišiškių pl. - Stotis (1), 3 Šiaurės miestelis - Žvėrynas - Karoliniškės (1), 30 Pilaitė - Konstitucijos pr. - Apkasų g. - Šiaurės miestelis (1), 30 Šiaurės miestelis - Apkasų g. - Konstitucijos pr. - Pilaitė (1), 31 Naujoji Vilnia - Pavilnys - Stotis (1), 31 Stotis - Pavilnys - Naujoji Vilnia (1), 32 Pašilaičiai - Gineitiškės - Zujūnai - Žvėrynas (1), 32 Žvėrynas - Zujūnai - Gineitiškės - Pašilaičiai (1), 33 Guriai - Kalnėnai - Sukilėlių g. - Rinktinės g. - Šiaurės miestelis (1), 33 Guriai - Sukilėlių g. - Rinktinės g. - Šiaurės miestelis (1), 33 Šiaurės miestelis - Rinktinės g. - Sukilėlių g. - Guriai (1), 33 Šiaurės miestelis - Rinktinės g. - Sukilėlių g. - Kalnėnai - Guriai (1), 34 Stotis - Olandų g. - Baltupiai - Jeruzalės g. - Visoriai (1), 34 Visoriai - Jeruzalės g. - Baltupiai - Olandų g. - Stotis (1), 35 Ožkiniai - Kalvarijų g. - Žalgirio g. (1), 35 Ožkiniai - Naujieji Verkiai - Kalvarijų g. - Žalgirio g. (1), 35 Žalgirio g. - Kalvarijų g. - Naujieji Verkiai - Ožkiniai (1), 35 Žalgirio g. - Kalvarijų g. - Ožkiniai (1), 36 Pagubė - Naujaneriai - Balsiai - Kalvarijų g. - Žalgirio g. (1), 36 Žalgirio g. - Kalvarijų g. - Balsiai - Naujaneriai - Pagubė (1), 37 Kalvarijų g. - Tuskulėnų g. - Olandų g. - Rokantiškės (1), 37 Rokantiškės - Olandų g. - Šeimyniškių g. - Kalvarijų g. (1), 38 Antakalnis - Dvarčionys - Vismaliukai - Šilėnų g. (1), 38 Antakalnis - Dvarčionys - Šilėnų g. (1), 38 Šilėnų g. - Dvarčionys - Antakalnis (1), 38 Šilėnų g. - Vismaliukai - Dvarčionys - Antakalnis (1), 39 Antakalnis - Nemenčinės pl. - Balžio g. (1), 39 Balžio g. - Nemenčinės pl. - Antakalnis (1), 3G Fabijoniškės - Centras - Oro uostas (1), 3G Oro uostas - Centras - Fabijoniškės (1), 4 Antakalnis - Centras - Gerosios Vilties st. (1), 4 Antakalnis - Centras - Žemieji Paneriai (1), 4 Gerosios Vilties st. - Centras - Antakalnis (1), 4 Kirtimai - Rodūnios kelias - Stotis (1), 4 Rodūnios kelias - Stotis (1), 4 Stotis - Rodūnios kelias (1), 4 Žemieji Paneriai - Centras - Antakalnis (1), 40 Centras - S. Stanevičiaus g. - Fabijoniškės (1), 40 Fabijoniškės - S. Stanevičiaus g. - Centras (1), 41 Stotis - Eišiškių pl. - Užusienis (1), 41 Užusienis - Eišiškių pl. - Stotis (1), 42 Salininkai - Eišiškių pl. - Stotis (1), 42 Stotis - Eišiškių pl. - Salininkai (1), 43 Centras - Žaliasis tiltas - Šeškinė - Justiniškės (1), 43 Justiniškės - Šeškinė - Žaliasis tiltas - Centras (1), 46 Centras - Pašilaičiai (1), 46 Pašilaičiai - A. Goštauto g. - Centras (1), 48 Santariškės - Pašilaičiai - Šeškinė (1), 48 Šešekinė - Pašilaičiai - Santariškės (1), 49 Ateities g. - Didlaukio g. - Žalgirio g. - Lazdynai - Bukčiai (1), 49 Bukčiai - Lazdynai - Žalgirio g. - Didlaukio g. - Ateities g. (1), 4G Pilaitė - Konstitucijos pr. - Saulėtekis (1), 4G Saulėtekis - Konstitucijos pr. - Pilaitė (1), 5 Pašilaičiai - Perkūnkiemio g. - Tuskulėnų g. - Šiaurės miestelis (1), 5 Šiaurės miestelis - Tuskulėnų g. - Perkūnkiemio g. - Pašilaičiai (1), 5 педиатрическое отделение (1), 50 Antakalnis - Didlaukio g. - Baltupio g. - Bajorai (1), 50 Bajorai - Baltupio g. - Didlaukio g. - Antakalnis (1), 51 Pagiriai - Trakų Vokė - Žemieji Paneriai (1), 51 Žemieji Paneriai - Trakų Vokė - Pagiriai (1), 52 Centras - Ukmergės g. - Tarandė (1), 52 Tarandė - Ukmergės g. - Centras (1), 53 Fabijoniškės - Kalvarijų g. - Pylimo g. - Stotis (1), 53 Stotis - Pylimo g. - Kalvarijų g. - Fabijoniškės (1), 54 Pilaitė - Lazdynai - Stotis (1), 54 Stotis - Lazdynai - Pilaitė (1), 55 Lazdynai - Laisvės pr. - Fabijoniškės - Santariškės (1), 55 Santariškės - Fabijoniškės - Laisvės pr. - Lazdynai (1), 56 Fabijoniškės - Šeškinė - Konstitucijos pr. - A. Goštauto g. - Vilkpėdė (1), 56 Vilkpėdė - A. Goštauto g. - Konstitucijos pr. - Šeškinė - Fabijoniškės (1), 57 Bukiškis - Bajorai - Jeruzalė - Ateities g. - Fabijoniškės (1), 57 Fabijoniškės - Ateities g. - Jeruzalė - Bajorai - Bukiškis (1), 58 Grigaičiai - Guriai - Kalnėnai - Minsko pl. - Dzūkų g. - Stotis (1), 58 Stotis - Dzūkų g. - Minsko pl. - Kalnėnai - Guriai - Grigaičiai (1), 59 Grigiškės - Lazdynai - Laisvės pr. - Žvėrynas (1), 59 Žvėrynas - Laisvės pr. - Lazdynai - Grigiškės (1), 5G Pašilaičiai - Ozo g. - Saulėtekis (1), 5G Saulėtekis - Ozo g. - Pašilaičiai (1), 6 Žemieji Paneriai - J. Basanavičiaus g. - Kalvarijų g. - Žirmūnai (1), 6 Žirmūnai - Kalvarijų g. - J. Basanavičiaus g. - Žemieji Paneriai (1), 61 Stotis - Nemėžis - Kuprioniškės (1), 62 Lazdynai - Gureliai - Mūrinė Vokė - Žemieji Paneriai (1), 62 Žemieji Paneriai - Mūrinė Vokė - Gureliai - Lazdynai (1), 63 Karveliškės - Pilaitės pr. - Žvėrynas (1), 63 Žvėrynas - Pilaitės pr. - Karveliškės (1), 65 Ožkiniai - Naujieji Verkiai - Balsių g. - Pagubė (1), 65 Pagubė - Balsių g. - Naujieji Verkiai - Ožkiniai (1), 66 Skirgiškės - Europos parkas - Žaliųjų ežerų g. - Kalvarijų g. - Žalgirio g. (1), 66 Skirgiškės - Žaliųjų ežerų g. - Kalvarijų g. - Žalgirio g. (1), 66 Žalgirio g. - Kalvarijų g. - Žaliųjų ežerų g. - Europos parkas - Skirgiškės (1), 66 Žalgirio g. - Kalvarijų g. - Žaliųjų ežerų g. - Skirgiškės (1), 67 Mickūnai - Pramonės g. - Parko g. (1), 68 Grigiškės - Lentvaris - Mūrinė Vokė - Lazdynai (1), 68 Lazdynai - Mūrinė Vokė - Lentvaris - Grigiškės (1), 69 Bajorai - Ateities g. - Kalvarijų g. - Žalgirio g. - Lazdynai - Šiltnamių g. (1), 69 Bajorai - Ateities g. - S. Stanevičiaus g. - Kalvarijų g. - Žalgirio g. - Lazdynai - Šiltnamių g. (1), 69 Šiltnamių g. - Lazdynai - Žalgirio g. - Kalvarijų g. - Ateities g. - Bajorai (1), 69 Šiltnamių g. - Lazdynai - Žalgirio g. - Kalvarijų g. - S. Stanevičiaus g. - Ateities g. - Bajorai (1), 6G Parko g. - Olandų g. - Žaliasis tiltas (1), 6G Žaliasis tiltas - Olandų g. - Parko g. (1), 7 Lazdynai - Viršuliškės - Verkių g. - Šiaurės miestelis (1), 7 Martin Grove (4), 7 Pašilaičiai - Justiniškės - Žvėrynas - Stotis (1), 7 Stotis - Žvėrynas - Justiniškės - Pašilaičiai (1), 7 Šiaurės miestelis - Verkių g. - Viršuliškės - Lazdynai (1), 73 Justiniškės - Centras - Kauno g. - Naugarduko g. - Vilkpėdė (1), 73 Justiniškės - Centras - Naugarduko g. - Vilkpėdė (1), 73 Vilkpėdė - Naugarduko g. - Centras - Justiniškės (1), 73 Vilkpėdė - Naugarduko g. - Kauno g. - Centras - Justiniškės (1), 74 Parko g. - Subačiaus g. - Stotis (1), 74 Stotis - Subačiaus g. - Parko g. (1), 75 Pilaitė - Šeškinė - Santariškės (1), 75 Santariškės - Šeškinė - Pilaitė (1), 76 Ateities g. - Balsių g. - Sakališkės - Bireliai (1), 76 Bireliai - Sakališkės - Balsių g. - Ateities g. (1), 78 Pagiriai - Eišiškių pl. - Stotis (1), 78 Stotis - Eišiškių pl. - Pagiriai (1), 8 Vaidotai - Aukštieji Paneriai - Žemieji Paneriai (1), 8 Žemieji Paneriai - Aukštieji Paneriai - V. A. Graičiūno g. - Vaidotai (1), 8 Žemieji Paneriai - Aukštieji Paneriai - Vaidotai (1), 82 Juodšiliai - Avinėlių g. - Stotis (1), 82 Juodšiliai - Miškiniai - Salininkai - Stotis (1), 82 Stotis - Avinėlių g. - Juodšiliai (1), 82 Stotis - Salininkai - Miškiniai - Juodšiliai (1), 87 Ateities g. - Molėtų pl. - Riešė - Bendorėliai - Šeškinė (1), 87 Šeškinė - Bendorėliai - Riešė - Molėtų pl. - Ateities g. (1), 88 Europos aikštė - Centras - Oro uostas (1), 88 Oro uostas - Centras - Europos aikštė (1), 88N Europos aikštė - Centras - Oro uostas (1), 88N Oro uostas - Centras - Europos aikštė (1), 89 Nepriklausomybės aikštė - Senamiestis - Rasų g. - Stotis (1), 89 Stotis - Rasų g. - Senamiestis - Nepriklausomybės aikštė (1), 9 Karoliniškės - Šeimyniškių g. - Žirmūnai (1), 9 Vaidotai - Baltoji Vokė - Agrastų g. - Zuikių g. (1), 9 Zuikių g. - Agrastų g. - Baltoji Vokė - Vaidotai (1), 9 Žirmūnai - Šeimyniškių g. - Karoliniškės (1), A. ir J. Juškų etninės kultūros ekspozicija (1), Adomo Mickevičiaus gatvė (46), Adomo Petrausko muziejus (1), Agilos kopa (1), Akmuo, vad. Laumių stalu (1), Alantos dvaro sodybos antras kumetynas (1), Alantos dvaro sodybos arklidė (1), Alantos dvaro sodybos kluonas (1), Alantos dvaro sodybos ledainė (1), Alantos dvaro sodybos pirmas kumetynas (1), Alantos dvaro sodybos rūkykla (1), Alantos dvaro sodybos rūmai (1), Alantos dvaro sodybos sandėlis (1), Alantos dvaro sodybos svirno dalis (1), Alantos dvaro sodybos tvarto liekanos (1), Alantos dvaro sodybos tvoros fragmentai (1), Alantos dvaro sodybos virtuvė (1), Aleksoto funikulieriaus statinių kompleksas (1), Algimanto Petro Kavoliuko gatvė (2), Altanos regykla (1), Andrėjaus Sacharovo aikštė (1), Antalieptės Basųjų karmelitų vienuolyno kompleksas su Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia (1), Antano Baranausko gatvė (29), Antano Juozapavičiaus gatvė (13), Antano Juozapavičiaus prospektas (20), Antano Vienuolio gatvė (17), Antano Vivulskio gatvė (8), Antavilių dvaro sodybos fragmentų antras klojimas (1), Antavilių dvaro sodybos fragmentų antras pastatas (1), Antavilių dvaro sodybos fragmentų daržinė (1), Antavilių dvaro sodybos fragmentų pirmas klojimas (1), Antavilių dvaro sodybos fragmentų pirmas pastatas (1), Antavilių dvaro sodybos fragmentų rūsys (1), Antavilių dvaro sodybos fragmentų svirnas (1), Antončiko šaltinis (1), Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vieta (3), Antrojo pasaulinio karo Sovietų sąjungos karių belaisvių palaidojimo vieta (1), Anykščių r. savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras (1), Apakšstacija „Eleja” (1), Apakšstacija „Stelpe” (1), Architekto Lauryno Gucevičiaus gimtinės vieta (1), Atokvėpio ir automobilių stovėjimo aikštelė Ventos mieste (1), Atokvėpio ir automobilių stovėjimo aikštelė prie Meilės akmens (1), Atokvėpio vieta einant link Opstainių I (Vilkyškių, Raudondvario) piliakalnio (1), Atokvėpio vieta prie Pagramančio atodangos (1), Augusto Roberto Niemio gatvė (1), Aukštaitijos gatvė (2), Babtyno dvaro sodyba, vad. Žemaitkiemio (1), Balio Dvariono gatvė (4), Balio Sruogos gatvė (16), Balsio regykla (1), Baltijos kelio joniškiečių ženklo vieta (1), Baltijos kelio ženklų vieta (1), Baluošų regykla (1), Barzdų mst. Sovietų Sąjungos karių, žuvusių Antrajame pasauliniame kare, kapinės (1), Bažnytinio meno skyrius (1), Beržėnų dvaro sodybos parko fragmentai (1), Betliejaus Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ir Šv. Bruno vienuolija (1), Betygalos geologijos ir kraštotyros muziejus (1), Bijeikių apžvalgos bokštas (1), Biržų krašto muziejus Sėla (1), Bitėnų elektros skirstykla (1), Bitėnų poilsiavietė (1), Brėvikių dvaro sodyba (1), Bukonių buv. dvaro sodybos fragmentai (1), Burbiškio dvaro sodybos Adomo Mickevičiaus paminklas (1), Burbiškio dvaro sodybos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto paminklas (1), Burbiškio dvaro sodybos arklidė (1), Burbiškio dvaro sodybos balandinė (1), Burbiškio dvaro sodybos jungiamoji galerija (1), Burbiškio dvaro sodybos karietinė (1), Burbiškio dvaro sodybos ledainė (1), Burbiškio dvaro sodybos parko vartai (1), Burbiškio dvaro sodybos rūmai (1), Burbiškio dvaro sodybos skulptūra „Nekaltojo Prasidėjimo Švč. Mergelė Marija“ (1), Burbiškio dvaro sodybos svirnas (1), Burbiškio dvaro sodybos vaikų namas ir guvernantės namas (1), Burbiškio dvaro sodybos virtuvė (1), Buv. Tytuvėnėlių dvaro sodybos fragmentai (1), Buv. dvaro sodyba (1), Buvęs dvarelis (1), Centro poliklinika, VšĮ Naujamiesčio filialas (1), Chattahoochee Trace (1), Cinkiškis (1), City of New York (1), Columbia Sportswear (2), Corregimiento Pedro González (1), Cruce Ruta 5 (Chimbarongo) - Cruce I-72 (Santa Cruz) (1), Dabikinės dvaro sodybos fragmentų kalvė (1), Dabikinės dvaro sodybos fragmentų kumetynas (1), Dabikinės dvaro sodybos fragmentų namas (1), Dabikinės dvaro sodybos fragmentų parkas (1), Dabikinės dvaro sodybos fragmentų rūmai (1), Dabikinės dvaro sodybos fragmentų tvarto su diendaržiu fragmentai (1), Dainavos apygardos partizanų vadavietė (1), Dariaus Gerbutavičiaus gatvė (1), Daugavpils 21.pirmsskolas izglītības iestāde "Liesmiņa" (1), Daugavpils 27. pirmsskolas izglītības iestāde (1), Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola” (1), Daugyvenės kultūros istorijos muziejus-draustinis (1), David Ben Gurion Place (1), Didžiokų, Didžiadvario dvaro sodybos fragmentų koplyčia-mauzoliejus (1), Dieveniškių Švč. Mergelės Marijos Rožančinės bažnyčios statinių komplekso vartai-varpinė (1), Dieveniškių Švč. Mergelės Marijos Rožančinės bažnyčios statinių komplekso šventoriaus tvora su vartais (1), Dionizo Poškos gatvė (14), Dotnuvos dvaro sodybos ir Akademijos statinių komplekso arklidės liekanos (1), Drevėta pušis (1), Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejus (1), Ekologinis pažintinis takas Vidzgirio botaniniame draustinyje (1), Elzės Ožeškienės gatvė (5), Gaidelių buv. dvaro sodybos fragmentai (1), Garāžu kooperatīvs "Dzirkstele" (1), Gikonių kaimo kapinių koplyčia (1), Ginučių vandens malūno ekspozicija (1), Girbučių pilkapis vad. Kapmilžiu (1), Girelės Švč. Dievo Motinos Užtarėjos sentikių cerkvė (1), Glitiškių dvaro sodybos lobynas (1), Glitiškių dvaro sodybos oficina (1), Glitiškių dvaro sodybos svirno liekanos (1), Grybų kariauninkų parkas (1), Herkaus Manto gatvė (21), Hermano ir Oskaro Minkovskių gatvė (9), Holokausto ekspozicija (1), Igno Šimulionio gatvė (6), Ilčiūnų pilkapynas, vad. Milžinų kapais (1), Imanuelio Kanto alėja (6), Imanuelio Kanto gatvė (8), Ivoniškio (Gudelių) buv. dvaro sodybos fragmentai (1), Jano Mateikos gatvė (1), Jašiūnų dvaro sodybos tvora ir vartai (1), Jeronimo Ralio gatvė (2), Jokūbo Jasinskio gatvė (16), Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka, Skaistgirio filialas (1), Jono Basanavičiaus aikštė (13), Jono Basanavičiaus alėja (16), Jono Basanavičiaus gatvė (205), Jono Biliūno gatvė (57), Jono Biliūno sodyba-muziejus (1), Jono Jablonskio gatvė (26), Jozefo Franko gatvė (3), Judjalis Duże (1), Juliaus Janonio gatvė (56), Juozapo Ignoto Kraševskio gatvė (3), Juozo Bagdono gatvė (1), Juozo Balčikonio gatvė (7), Juozo Gruodžio gatvė (8), Juozo Grušo gatvė (7), Juozo Lukšos gatvė (19), Juozo Lukšos-Daumanto gatvė (4), Juozo Miežlaiškio gatvė (2), Juozo Tumo-Vaižganto gatvė (21), Juozo Zikaro gatvė (13), Jurgio Baltrušaičio gatvė (9), Jurgio Bielinio gatvė (6), Jurgio Lebedžio gatvė (2), K. Petrausko paminklas (1), Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla (1), Kaltanėnų dvaro sodybos fragmentų parko fragmentai (1), Kaltanėnų dvaro sodybos fragmentų svirnas (1), Kalvarijos dvaro sodybos fragmentų vandens malūnas (1), Kalvarijos sinagogų komplekso Talmudo mokykla (1), Kalvarijos sinagogų komplekso Vasarinė sinagoga (1), Kalvarijos sinagogų komplekso Žieminė sinagoga (1), Kareiviškio akmuo vad. Perkūnija (1), Kauno IX forto muziejus (1), Kauno pilis (1), Kauno tvirtovės 7-ojo forto žudynių vieta ir kapai (1), Kauno tvirtovės blindažo liekanos (1), Kazimiero Baršausko gatvė (28), Kazimiero Būgos gatvė (9), Kazimiero Jauniaus gatvė (8), Kazio Griniaus gatvė (8), Kazio Ulvydo gatvė (5), Kelių muziejus (1), Kernavės I piliakalnis (1), Kernavės II piliakalnis (1), Kernavės III piliakalnis (1), Kernavės IV piliakalnis (1), Kernavės turistinis-poilsinis takas „Ateik, žmogau, tyla priglausiu“ (1), Keturiasdešimt Totorių kaimo totorių senosios kapinės, vad. Strazdų kapinėmis (1), Klaipėdos senųjų kapinių, vad. Vitės kapinėmis, kompleksas (1), Klonių kalnas (1), Koplytstulpis (1), Koplytėlė su Nukryžiuotojo skulptūra Pirmosioms Misijoms atminti (1), Kraštų dvaro sodybos fragmentai (1), Kraštų dvaro sodybos fragmentų ledainė (1), Kraštų dvaro sodybos fragmentų rūmai (1), Kraštų dvaro sodybos fragmentų ūkinis pastatas (1), Kretingos dvaro sodybos ratinė (1), Kristijono Donelaičio gatvė (42), Kuktiškių miestelio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios šventoriaus kryžius (1), Kunigų Vaclovo Balsio, Justino Dabrilos ir Jono Petrikos žudynių vieta (1), Kupiškio laisvamanių senųjų kapinių kompleksas (1), Kupiškio miesto naujosios civilinės kapinės (1), Landkreis Rostock (1), Latvijas Republika (1), Latvių gatvė (4), Lašmenpamūšio dvaro sodybos antras (1), Lašmenpamūšio dvaro sodybos antro tvarto liekanos (1), Lašmenpamūšio dvaro sodybos kluonas (1), Lašmenpamūšio dvaro sodybos pirmas svirnas (1), Lašmenpamūšio dvaro sodybos pirmo tvarto liekanos (1), Lašmenpamūšio dvaro sodybos rūmai (1), Lašmenpamūšio dvaro sodybos rūsys (1), Lašmenpamūšio dvaro sodybos ūkinis pastatas (1), Lašu Evaņģēliski luteriskā baznīca (1), Lenkijos kariuomenės Vilniaus įgulos Antakalnio amunicijos bunkeriai (1), Lenkijos kariuomenės Vilniaus įgulos Šnipiškių amunicijos bunkerių kompleksas (1), Leonardavo dvaro parkas (1), Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai Vilniaus žemutinėje pilyje (1), Lietuvos Respublika (2), Lietuvos Respublikos Prezidento Antano Smetonos tiltas (1), Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija (1), Lietuvos etnokosmologijos muziejus (1), Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos (1), Lietuvos partizanų kapas ir paminklinis ansamblis (1), Lietuvos partizanų ryšininkų Sajų sodybos vyriausiosios vadavietės bunkerio vieta (1), Lietuvos partizanų ryšininkų ir rėmėjų Kraujelių namo vieta (1), Lietuvos partizanų vadų Adolfo Ramanausko-Vanago ir pulkininko leitenanto Juozo Vitkaus-Kazimieraičio vadavietė (1), Lietuvos standartizacijos departamentas prie LR Aplinkos ministerijos (1), Linkavičių (Linkaučių, Slabados) buv. dvaro sodyba (1), Linos artelė siuvykla | Paulini drabužių valykla (12), Lipliūnų dvaro sodybos fragmentų dvaro rūmai (1), Lipliūnų dvaro sodybos fragmentų ūkvedžio namas (1), Liudo Giros gatvė (26), Liudviko Rėzos gatvė (15), Loretos Asanavičiūtės gatvė (10), Maironio lietuvių literatūros muziejus (1), March to the Sea (1), Marijampolio akmuo su „Velnio pėda“ (1), Marko Šreiberio gatvė (1), Markučių dvaro sodybos fragmentų Aleksandro Puškino paminklas (1), Martyno Jankaus gatvė (12), Martyno Mažvydo gatvė (17), Mato Pretorijaus gatvė (1), Medinis apžvalgos bokštas prie Šeimyniškėlių piliakalnio (1), Merkinės dvaro sodybos, vad. Pavlovo respublika, fragmentų arklidės liekanos (1), Merkinės dvaro sodybos, vad. Pavlovo respublika, fragmentų koplytėlė su skulptūra „Kristus, nešantis kryžių“ (1), Merkinės dvaro sodybos, vad. Pavlovo respublika, fragmentų ledainė (1), Merkinės dvaro sodybos, vad. Pavlovo respublika, fragmentų oficinos liekanos (1), Merkinės dvaro sodybos, vad. Pavlovo respublika, fragmentų rūmų liekanos (1), Meškučių piliakalnis (1), Mielagėnų Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapiniai globos namai (1), Mikalojaus Daukšos gatvė (18), Mikalojaus Konstantino Čiurlionio gatvė (55), Mitkiškių akmuo su „Kristaus, Marijos ir avinėlio pėdomis“ (1), Molynės (2), Motiejaus Valančiaus gatvė (59), Motina (1), Mulderadweg [Vereinte Mulde] (1), Musninkų Švč. Trejybės bažnyčios statinių komplekso varpinė (1), Mykolo Bukšos gatvė (2), Mykolo Krupavičiaus gatvė (3), Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus (1), Namas (2), Naujanerių (Viljanovos) dvaro sodybos fragmentų oficina (1), Naujanerių (Viljanovos) dvaro sodybos fragmentų rūmai (1), Naujanerių (Viljanovos) dvaro sodybos fragmentų spirito varyklos pastatas (1), Naujanerių (Viljanovos) dvaro sodybos fragmentų spirito varyklos sandėlis (1), Naujanerių (Viljanovos) dvaro sodybos fragmentų tvartas (1), Naujausiųjų laikų karybos istorijos skyriaus padalinys Pogrindžio spaustuvė ab (1), Nemunaičio klintinių tufų atodanga (1), Nemėžio k. totorių kapinių mečetė (1), Nidos kopų apželdintojų senosios kapinės (1), Nidos senosios kapinės (1), Niurkonių kapinių koplyčios komplekso varpinė (1), North Fork Catherine Creek Road (1), Nygård, bybanestopp (1), Oskaro Milašiaus gatvė (12), Pajūrio dvaro sodybos fragmentų pastatas, vad. bravoru (1), Pakruojo dvaro sodybos anglių degykla (1), Pakruojo dvaro sodybos antra daržinė (1), Pakruojo dvaro sodybos antras svirnas (1), Pakruojo dvaro sodybos antras tvartas (1), Pakruojo dvaro sodybos arklidė (1), Pakruojo dvaro sodybos evangelikų liuteronų bažnyčios pastatas (1), Pakruojo dvaro sodybos kalvė (1), Pakruojo dvaro sodybos karčema (1), Pakruojo dvaro sodybos ketvirtas tvartas (1), Pakruojo dvaro sodybos kiaulidė (1), Pakruojo dvaro sodybos ledainė (1), Pakruojo dvaro sodybos malūnininko namas (1), Pakruojo dvaro sodybos meistrų namas (1), Pakruojo dvaro sodybos oficina (1), Pakruojo dvaro sodybos parkas (1), Pakruojo dvaro sodybos penktas tvartas (1), Pakruojo dvaro sodybos pieninė (1), Pakruojo dvaro sodybos pirma daržinė (1), Pakruojo dvaro sodybos pirmas svirnas (1), Pakruojo dvaro sodybos pirmas tvartas (1), Pakruojo dvaro sodybos rūmai (1), Pakruojo dvaro sodybos rūsys (1), Pakruojo dvaro sodybos sandėlis (1), Pakruojo dvaro sodybos sarginė (1), Pakruojo dvaro sodybos spirito varykla (1), Pakruojo dvaro sodybos tarnautojo namas (1), Pakruojo dvaro sodybos tiltas-užtvanka (1), Pakruojo dvaro sodybos trečias tvartas (1), Pakruojo dvaro sodybos vaistinės sandėlis (1), Pakruojo dvaro sodybos vandens malūnas (1), Pakruojo dvaro sodybos vežiminė (1), Pakruojo dvaro sodybos šeštas tvartas (1), Pakruojo dvaro vėjo malūnas (1), Palangos kurhauzo pastatas (1), Palangos miesto savivaldybės medinė kapinių koplyčia (1), Palumpių dvaro sodybos arklidė (1), Palumpių dvaro sodybos karvidė (1), Palumpių dvaro sodybos pietryčių kumetynas (1), Palumpių dvaro sodybos rūmai (1), Palumpių dvaro sodybos svirnas (1), Palumpių dvaro sodybos šiaurės vakarų kumetynas (1), Palumpių dvaro sodybos ūkvedžio namas (1), Palėvenės dominikonų vienuolyno statinių ansamblio dominikonų vienuolyno tvora (1), Palėvenės, Pauliankos dvaro sodyba (1), Palėvenės, Pauliankos dvaro sodybos tvartas (1), Pamiškės dvaro sodyba, vad. Paliesės (1), Pamiškės dvaro sodybos, vad. Paliesės, antras svirnas (1), Pamiškės dvaro sodybos, vad. Paliesės, arklidė (1), Pamiškės dvaro sodybos, vad. Paliesės, dvarininko namas (1), Pamiškės dvaro sodybos, vad. Paliesės, oficina (1), Pamiškės dvaro sodybos, vad. Paliesės, pirmas svirnas (1), Panerių kapinių koplyčia (1), Paobelio dvaro sodyba (1), Paobelio dvaro sodybos antras klojimas (1), Paobelio dvaro sodybos pirmas klojimas (1), Paobelio dvaro sodybos svirnas (1), Paobelio dvaro sodybos svirnas su rūsiu (1), Paparčių dominikonų vienuolyno statinių komplekso kapinių koplyčia (1), Paparčių dominikonų vienuolyno statinių komplekso vartai (1), Paparčių k. kapinių kolumbariumas (1), Parudinės dvaro sodybos fragmentų ponų namas (1), Pastato fasado mozaika „Medis“ (1), Pašilės kapeliai (1), Paširvinčio I dvaro sodybos fragmentų gyvenamasis pastatas (1), Paširvinčio I dvaro sodybos fragmentų svirnas (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio Vienuolyno šiaurės namas (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio arklidė (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio didieji vartai, alėjos tvora ir dveji vartai (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio eremito namas (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio eremo šulinys (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio novicijaus pietų namas (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio novicijaus šiaurės namas (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio pietų oficina (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio pietų sodo tvora ir vartai (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio ratinė (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio skalbykla (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio svečių namas ir Šventieji vartai (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio varpinė (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio vienuolyno pietų namas (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio šiaurės oficina (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio šiaurės sodo tvora ir vartai (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio šventoriaus pietų šulinys (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio šventoriaus tvora ir vartai (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio šventoriaus šiaurės šulinys (1), Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblis (1), Pervalkos kaimo evangelikų liuteronų senosios kapinės (1), Petro Cvirkos aikštė (1), Petro Cvirkos gatvė (42), Petro Klimo gatvė (4), Petro Vileišio gatvė (18), Pliauškinių ežerėlis (1), Plikių ežeriukai (11), Popovka (1), Povilo Lukšio gatvė (50), Povilo Višinskio gatvė (15), Pranciškos Butlerienės gatvė (1), Pranciškos Butlerienės skersgatvis (2), Prano Vaičaičio gatvė (11), Profesoriaus Povilo Matulionio memorialinis muziejus (1), Putrių akmuo, vad. Velnio laipteliais (1), Radviliškio Lietuvos sąjūdžio stadionas (1), Raguvėlės dvaro sodybos daržinės liekanos (1), Raguvėlės dvaro sodybos kalvė (1), Raguvėlės dvaro sodybos kluono liekanos (1), Raguvėlės dvaro sodybos magazinas (1), Raguvėlės dvaro sodybos oficina (1), Raguvėlės dvaro sodybos pirtis (1), Raguvėlės dvaro sodybos ratinė (1), Raguvėlės dvaro sodybos rūmai (1), Raguvėlės dvaro sodybos sodininko namas (1), Raguvėlės dvaro sodybos spirito saugykla (1), Raguvėlės dvaro sodybos svirnas (2), Raguvėlės dvaro sodybos užvažiuojamieji namai (1), Raguvėlės dvaro sodybos vandens malūnas (1), Raguvėlės dvaro sodybos, Šv. Stepono bažnyčia (1), Ramirent Baltic AS Vilniaus fil. (1), Rekreacinis miško takas (1), Renavo dvaro sodyba (1), Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus (1), Rietavo dvaro sodybos muzikos mokykla (1), Rietavo dvaro sodybos oficina (1), Rijksweg A67/E34 (1), Rokiškio rajono Pandėlio gimnazija (1), Rokiškėlių (Zaboravos) buv. dvaro sodybos fragmentai (1), Rolando Jankausko gatvė (1), Romo Kalantos gatvė (28), Rondo Ofiar Obławy Augustowskiej w Lipcu 1945 roku na Suwalszczyźnie (5), Runionių senosios kapinės, vad. Kapeliais (1), Rzeczpospolita Polska (1), Rūmai, vad. Okuličiūtės dvareliu (1), Rūmų komplekso, vad. Chodkevičių, rūmai (1), S. Šapšalo karaimų tautos muziejus (1), Salamiesčio dvaro sodybos magazino liekanos (1), Salomėjos Nėries gatvė (61), Salų dvaro sodyba (1), Salų dvaro sodybos Šv. Kryžiaus bažnyčia (1), Samuelio Fino gatvė (2), Santander Bank Polska S.A. 1 Oddział w Suwałkach (1), Senieji Pilėnai (1), Siaurojo geležinkelio komplekso Kraštų stotis (1), Siesikų dvaro sodybos mokykla (1), Siesikų dvaro sodybos spirito varykla (1), Siesikų dvaro sodybos svirno paukštidė (1), Simono Daukanto gatvė (54), Simono Konarskio gatvė (9), Sližių dvaro sodybos fragmentai parko fragmentai (1), Sližių dvaro sodybos fragmentai ponų namas (1), Sovietinių skulptūrų Grūto parkas (1), SpringHill Suites by Marriott (1), Stanislavavo dvaro sodybos fragmentų pastatas (1), Stanislavavo dvaro sodybos fragmentų rūmai (1), Stanislovo Kerbedžio gatvė (10), Stanislovo Moniuškos gatvė (3), Stasio Raštikio gatvė (3), Stasio Taškūno gatvė (1), Stepono Batoro gatvė (48), Stepono Dariaus ir Stasio Girėno aerodromas (1), Stiklo muziejus ir paveikslų galerija (1), Stotis - Rodūnios kelias - Kirtimai (1), Taraso Ševčenkos gatvė (8), Teodoro Narbuto gatvė (40), Tiltas (1), Tito Masiulio gatvė (38), Titonių tvenkinys (1), Tolkiškų dvaro senosios kapinės (1), Trakų karaimų senųjų kapinių komplekso senosios kapinės (1), Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Onuškio filialas (1), Tremties ir rezistencijos ekspozicija (1), Ukrainos Didvyrių gatvė (2), Uoginių kaimo kapinių koplyčia (1), Upytės Šv. Karolio Baromėjaus bažnyčios statinių komplekso varpinė (1), Užubalių k. senosios kapinės (1), Vaclovo Bielskio gatvė (10), Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato direkcija / Kernavės archeologinės vietovės muziejus (1), Valstybės saugumo departamentas, Kauno teritorinis padalinys (1), Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios statinių komplekso šventoriaus tvora su vartais (1), Veržuvos (2), Vidiškių kapinių koplyčia (1), Vido Maciulevičiaus gatvė (1), Vienuolyno namas (1), Viešoji įstaiga Stasio Brundzos automobilių ir transporto muziejus (1), Vilniaus I piliakalnis (1), Vilniaus II piliakalnis (1), Vilniaus III piliakalnis (1), Vilniaus Jonušo Radvilos rūmų pastatų kompleksas (1), Vilniaus Vingio kapinių komplekso Maro aukų ir I, II pasaulinių karų karių kapinės, vad. Vingio karių kapinėmis (1), Vilniaus Vingio kapinių komplekso Natalijos Repninos koplyčia-mauzoliejus (1), Vilniaus Vingio kapinių komplekso „Miegančio liūto“ skulptūra (1), Vilniaus televizijos bokštas (1), Vilniaus universiteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto planetariumas (1), Vilniaus universiteto bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejus (1), Vilniaus Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedra bazilika (1), Vinco Krėvės prospektas (35), Vinco Kudirkos gatvė (107), Vinco Pietario gatvė (15), Virginijaus Druskio gatvė (1), Vito Gerulaičio gatvė (6), Vištyčio vėjo malūno pastatų komplekso vėjo malūnas (1), Vladislovo Sirokomlės gatvė (12), Vlado Kuzmos gatvė (4), Vlado Putvinskio gatvė (7), Vladės Adomavičienės sodyba „Mamonija“ (1), Vyrų vienuolynas (1), Vyskupo Antano Karoso gatvė (4), Vytauto Andriaus Graičiūno gatvė (11), Vytauto Montvilos gatvė (6), Vyžuonėlių dvaro sodybos fragmentai (1), Vyžuonėlių dvaro sodybos fragmentų kumetynas (1), Vyžuonėlių dvaro sodybos fragmentų namas (1), Vyžuonėlių dvaro sodybos fragmentų rūmai (1), Vyžuonėlių dvaro sodybos fragmentų tvartas (1), Vyžuonėlių dvaro sodybos fragmentų vežiminė (1), Vėjo (2), Vėjo malūnas su technologine įranga (1), Zyplių dvaro sodybos amatininkų namas (1), Zyplių dvaro sodybos antra oficina (1), Zyplių dvaro sodybos antras svirnas (1), Zyplių dvaro sodybos arklidė (1), Zyplių dvaro sodybos karvidė (1), Zyplių dvaro sodybos pirma oficina (1), Zyplių dvaro sodybos pirmas svirnas (1), Zyplių dvaro sodybos rūmai (1), Zyplių dvaro sodybos vežiminė (1), Zyplių dvaro sodybos virtuvė (1), Zyplių dvaro sodybos šunidė (1), náměstí Krále Jiřího z Poděbrad (4), Čiobiškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios statinių komplekso Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia (1), ŠAM Edukacijos centras (1), Šiaulių Aušros muziejus (1), Šlapaberžės dvaro sodybos rūmai (1), Šumsko Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios ir dominikonų vienuolyno statinių komplekso koplytėlė I (1), Šumsko Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios ir dominikonų vienuolyno statinių komplekso koplytėlė II (1), Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios komplekso varpinė (1), Švento Mykolo gatvė (3), Šventosios Gertrūdos gatvė (18), Žaliūkių malūnininko sodyba (1), Žemaičių Naumiesčio sinagogos pastatas (1), Žižmų akmuo (1), Žudynių vietos ir kapų Lietuvos Vietinės rinktinės karių žudynių vieta ir kapai (1), Žudynių vietos ir kapų Mažosios Lietuvos spaudos leidėjo Enzio Jagomasto ir jo šeimos žudynių vieta ir kapas (1), Žudynių vietos ir kapų Vilniaus geto gyventojų žudynių ir palaikų duobė (1), Žudynių vietos ir kapų gydytojo Hilario Feigaus kapas (1), Žudynių vietos ir kapų karo belaisvių žūties vietos ir kapai (1), Žudynių vietos ir kapų paminklas nacizmo aukoms (1), Žudynių vietos ir kapų žudynių ir palaikų antra duobė (1), Žudynių vietos ir kapų žudynių ir palaikų pirma duobė (1), Žudynių vietos ir kapų žudynių ir palaikų trečia duobė (1), Žudynių vietos ir kapų žydų specialistų žudynių vieta ir kapai (1), Žvejo namas (2), Ёдзенцы - Новы Свет (1), Ёткішкі - Больцінікі (3), Ёткішкі - Жыгі - Больцінікі (2), Інтэрнат №2 установы адукацыі "Гродзенскі дзяржаўны каледж тэхнікі, тэхналогій і дызайну" (1), Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (18), Іўе - Тракелі - Радунь (65), Іўе-Тракелі-Радунь (3), Абход в. Ліпнішкі (3), Адвернікі - Ківанцы (2), Ажэлішкі - Плікі (1), Анжадава - Гардзіеўцы - Латвелі - Сайлюкі (5), Анжадава - Жодаўка (2), Анжадава - Лукшаны - Бікяны (1), Анжадава - Марцінова - Ст.Тарасаўшчына - Цішканы (1), Антаны - Бернікі - Болтуп (1), Арника-Люкс ООО Аптека N10 (1), Асава - Падваранцы (1), Асташа - Нямнова (5), Асташа - Ятвезь - Селіванаўцы (3), Астравец - Дравянікі - Ст.Гудагай (11), Астравец - Слабодка - Гярманішкі - Лазоўка - Ліпкі - Станцыя Гудагай (4), Асіпаўцы - Валэйшы (1), Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (19), Багушоўка - Чарнуха (1), Базылі - Літвіца - Рэмезава (1), Балотнікі - Бальсі - Гута (3), Баяры - Рацічы - Скрынікі (6), Белазёраўцы - Кладнікі - Карэвічы (1), Беняконі - Варнакелі (3), Беняконі - Слёзкі (8), Беняконі-Слёзкі (1), Болтуп - Побалеўшчына - Граўжышкі (1), Больцінікі - Бражэльцы (4), Больцішкі-Помедзь (2), Браслаўская Лука - Тоўшчына (1), Будзёнаўка - Укропішкі (6), Білі - Кавалеўшчызна (1), В.Вайшнарышкі - Блоткаўшчына (1), В.Свіраны - Мужылы (3), В.Страча - Клюшчаны - Рудня (4), ВЛ-110КВ Гродно-330 - Центральная с отпайкой на Зарицу (1), Валожына - 2 - Андроны - Васіліны - Крашнева (3), Валэйшы - Кунеі (1), Варняны - Дубнікі (1), Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (7), Васарабы - Лойкі - Келбаскі - Монькаўцы (4), Васілевічы - Шадзінцы з пад'ездам да в. Самборы (2), Войтавічы - Малая Показь (1), Воранава - Даўгялы - мяжа ЛР (8), Воранава - Навіянка - Утканы (7), Воранава - Пажыжма - Дайноўка - Мікянцы (3), Воранава - Паляцкішкі - мяжа Літвы (5), Воранава - Тракелі (7), Вороново - Трокели (12), Воўкаўцы — Бердаўка — Бялундзі (1), Вытворчае ўнітарнае прадпрыемства "Фільтр" Грамадскага аб'яднання "Беларускае таварыства інвалідаў па зроку" (1), Вял.Князікоўцы - Андрушкі (2), Вял.Князікоўцы - Мал.Князікоўцы (3), Вігушкі - Сакавічы (2), Відзы - Дрысвяты - мяжа Літвы (13), Відзы - Навінка (10), ГГКУП "КШП Ленинского района г. Гродно" (1), ГГУПП "Спецавтохозяйство" (1), ГУО "Кольчунская общеобразовательная школа" (1), ГУО "Ясли-сад № 101 г.Гродно" (1), ГУО «Геранёнская детская школа искусств» (1), ГУО «Геранёнская средняя школа» (1), ГУО «Специальный ясли–сад № 81 г. Гродно для детей с нарушением зрения» (1), ГУО «Спондовский детский сад-средняя школа» (1), ГУО «Учебно-педагогический комплекс Спондовский детский сад-средняя школа» (1), ГУО «Ясли–сад № 73 г. Гродно» (1), ГУО Средняя школа № 12 г.Лиды (1), ГУО Средняя школа № 13 г.Лиды (1), ГУО Средняя школа № 5 г. Лиды (1), ГУО Ясли-сад №21 г.Лида (1), ГУО Ясли-сад №24 г.Лида (1), ГУО Ясли-сад №35 г.Лида (1), ГУО Ясли-сад №37 г.Лида (1), ГУО Ясли-сад №40 г.Лида (1), ГУО Ясли-сад №41 г.Лида (1), Габрыялаўшчына - Гушчы (1), Габрыялаўшчына - Лойцеўшчына (1), Гадзілуны - Караняты (3), Гадуны - Салацце - Узбераж (3), Газа - Бабраўнікі (5), Гайцюнішкі - Таўрэлі - Кулькішкі (5), Гальшаны - Шчапанавічы (1), Галімшчына - Вігушкі (8), Гаражно-потребительский кооператив «Каштан-Гродно» (1), Гаражно-потребительский кооператив«Свитанок-ЗападЮгВосток» (1), Гаражный потребительский кооператив "Автолюбитель-Гродно" (1), Гаражный потребительский кооператив "Ландыш" (1), Гаражный потребительский кооператив "Радуга-2" (1), Гаражный потребительский кооператив "Радуга-Гродно" (1), Гаражный потребительский кооператив "Сигнал-1" (1), Германішкі - Пераганцы - Навіянка (8), Гештаўты - Волдацішкі - Ст.Друскенікі - Подзітва - Повалака (1), Глыбокае — Паставы — Лынтупы — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Лынтупы) (16), Гожа - Лясніца (2), Гожа - Польніца - Лукавіца (9), Гожа - Цідовічы - Агароднікі (2), Государственное бюджетное общеобразовательное учреждение города Москвы «Школа № 1788». Корпус дошкольного образования №16 (1), Государственное бюджетное учреждение Калининградской области «Природный парк «Виштынецкий» (1), Государственное учреждение «Гродненский городской центр культуры» (1), Государственное учреждение образования "Средняя школа №22 г. Гродно" имени И.П. Бохана (1), Государственное учреждение образования "Гимназия № 5 имени В.С.Короткевича г. Гродно" (1), Государственное учреждение образования "Средняя школа № 27 имени В.В.Юртова г.Гродно" (1), Государственное учреждение образования "Средняя школа № 7 г. Гродно" (1), Государственное учреждение образования "Учебно-педагогический комплекс Трокельские ясли-сад-базовая школа" (1), Государственное учреждение образования "Ясли-сад №1 г.п. Вороново" (1), Государственное учреждение образования "Ясли-сад №2 г.п. Вороново" (1), Государственное учреждение образования "Ясли-сад №43 г. Гродно "Сетлячок" (1), Государственное учреждение образования «Ясли-сад № 4 г.п. Вороново» (1), Государственое учреждение образования "Учебно-педагогический комплекс Бастунские ясли-сад - базовая школа" (1), Градаўшчызна - Селішчы (4), Граўжышкі - Луды - Клявіца (4), Граўжышкі - Шчапанавічы - Падгаі - Дворышча (3), Гродзенскае рэспублiканскае унiтарнае прадпрыемства электраэнергетыкi «ГРОДНАЭНЕРГА» фiлiял «ГРОДЗЕНСКIЯ ЦЕПЛАВЫЯ СЕТКI» (1), Гродзі - Дэбесі - Галіны - Анкуды (2), Гродна - Зарачанка - Сапоцкін (11), Гродна - Парэчча (23), Гроднааграспецаўтатранс (1), Гродненский областной кожно-венерологический диспансер (1), Гродненское РУП Фармация Аптека N246 (1), Гродненское РУП Фармация Аптека N4 (1), Гродненское УКПП «Горсвет» (1), Грынцы - Паляны - Кракоўка (2), Гудогай (1), Гільвінцы - Дайлідкі (1), Дварчаны - Пасека-Дварчаны (1), Дзеткі - Рэмзы (2), Дзяўгуны - Янкішкі (3), Доктор Время ООО Аптека N47 (1), Доцішкі - Адвернікі - Радзюнцы - Ківанцы (10), Доцішкі - Чыжуны - Лебеднікі (1), Дравянікі - Градаўшчызна - Захарышкі (1), Дравянікі - Мешкуці (1), Драўнэлі - Стрыпуны (1), Дружба - Цялежышкі (5), Дубнікі - Запольныя (1), Дубінцы - Слабодка - Клайшы (3), Дунай - Дзешавічы (1), Жамыслаўль - Падваранцы (4), Жамыслаўль - Шаркуці (2), Жарнэлі - Ракішкі (1), Жукойні - Вялікае Туроўе - Малое Туроўе (1), Жусіны - Зарэчча (1), Жыгі - Забейгі (1), Жылі - Закрэўшчына (2), Жылічы - Шавёлы (2), Жырмуны - Жылянцы (2), Жырмуны - Скарводы (1), Жырмуны — Скарводы (2), Забалаць - Наркуны (3), Забалаць - Пасека - Дварчаны (1), Забалаць - Пасека-Дварчаны (1), Закрытое акционерное общество "Интернет-магазин Евроопт" (2), Замасцяны — Мікулішкі (1), Заповедная зона ГПУ "НП "Нарочанский" (1), Запрудзяны - Курчоўцы (1), Запрудзяны - Пашкі (1), Зарачанка - Забрачаны (2), Зарачанка - Лойкі - Белыя Балоты (5), Заходні абход гарадскога пасёлка Воранава (9), Зыгмунцішкі - Ляйкі (1), Калеты - Кодзі (1), Кальчуны - Мардасы - Навасяды (1), Кальчуны - Сякераўцы - Наваполле (1), Каменная Русота - Ялоўшчына (2), Каменны Лог - Бяняны (1), Каменны Лог - Ваўкоўшчына (4), Каменны Лог - Ганева - Кемяны - Цудзенішкі (8), Каменны Лог - Макрыцы - Бярындзішкі (5), Каменны Лог - Янканцы (3), Канвелішкі - Вялікія Лепі (1), Канвелішкі - Масюны (2), Канвелішкі - Чырканцы (2), Канвелішкі-Масюны (1), Караняты - Варзяны (1), Карпавічы - Бярэзаўцы (1), Катавічы - Мантуны (1), Квяткоўцы - Лынтуп (1), Квяткоўцы - Петрыманаўшчына - Кудэйшы (1), Кемелішкі - Даўцюны (7), Кемелішкі - Літвяны (3), Кемелішкі - Талюшаны - Гваздзікяны (4), Кладнікі - Ціконі (3), Клюшчаны - Папялішча (3), Клявіца - Рашкуцяны (2), Кодзеўцы - Войтаўцы - Лінкі (6), Кодзі - Любарты - Кужы (2), Красоўшчына - Карпавічы - Драбышы (7), Красоўшчына - Русакі - Ст.Гаўя (3), Кудэйшы - Рудэўшчына (1), Куляшы - Сайлюкі - Грыгі - Побень (1), Кураполле - Бараўкі (5), Кураполле - Цёплыя (1), Курты - Кураполле (7), Курты — Кураполле (3), Лабачы - Гялуці (2), Лапейкі - Мікулішкі (1), Ледафарммед ЧУП Аптека N3 (1), Лидский районный экологический центр детей и молодежи (1), Липнишки - Субботники - Геранены - а/д Р-89 с подъездом к школе д. Геранены (4), Лойкі - Беражаны - Зарачанка (1), Лубянята - Лосеўцы - Квачы - Цэнтральная (2), Лукавіца - Пералом - Загорнікі - Дубрава (4), Людвікаўшчына - Габрыялаўшчына - Сямюны (1), Лялянцы - Ліпкунцы - Пеляса (2), Ліда - Радунь (25), Ліпнішкі - Агароднікі (2), Ліпнішкі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да вул. Лідскай в. Геранёны (8), Ліпнішкі - Суботнікі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да школы в. Геранёны (18), Літвяны - Савішкі (2), Літвіца - Беняконі (6), Ліхачы - Запур’е (2), Мажэйкі - Орлі (1), Макрыцы - Каршунішкі - Янішкі (1), Макуці - Навікі (1), Масцяны - Лакцяны (2), Масцяны - Яцкуны - Гудалі - Жукойні Жалядскія (3), Мелехи-Кузьмичи (1), Мур.Ашмянка - Журавы - Сухадолы (16), Мураваная Ашмянка - Васеўцы (1), Мураваная Ашмянка - Кліманцы (6), Мураваная Ашмянка - Швабы (2), Мураваная Ашмянка - Шлапакоўшчына (1), Мягуны - Жарскія - Жардэлі (2), Мягуны - Трапшавічы (2), Місляны - Гродзі - Гайголі (1), Місявічы - Драгуці - Пескаўцы (2), Місявічы - Сеўрукі (1), Н.Руда - Глушнева (3), Навасады - Куклі (1), Навасяды - Харанжышкі - Варні (10), Навучальна – педагагічны комплекс Ліпнішкаўскі дзіцячы сад – сярэдняя школа (1), Навікі - Лункі - Каргаўды (4), Навіянка - Мікшавічы - Ягелы - Вінцукі (5), Навіянка - Пашэлі (1), Нача - Гатуўка (2), Нача - Гінэлі (2), Нача - Салапяцішкі (2), Некрашуны - Рытань - Літвяны (да а/д Варона - Быстрыца - Жарнэлі) (6), Некрашуны - Сціпіны - Дварчышча (1), Некрашы - Забалаць (1), Некрашы - Кавалі - Дарашы - Сцігане (1), ОАО "Белкард" (1), ОАО "Гронитекс" (1), ОАО "Молочный мир" (1), ОАО "Радиоволна" (1), ОАО Лакокраска (1), ОАО Лидагропроммаш (1), ОАО Лидахлебопродукт (1), ОАО Лидские автобусы Неман (1), ОАО Управляющая компания холдинга "Лидсельмаш" (1), ОАО Хавер ВУ (1), ОАО “Гродненский завод токарных патронов “БелТАПАЗ” (2), ООО "АкрилКолор" (1), ООО "Деломет" (1), ООО "Инвелум" (1), ООО "ТехноХимРеагентБел" (1), ОПС Буденовка (1), Общество с ограниченной ответственностью "ЗападХимСервис" (1), Общество с ограниченной ответственностью "Имидж Групп" (1), Осташа - Ятвезь - Селивановцы (1), Отделение почтовой связи Гродно - 14 (1), Отделение почтовой связи Гродно - 2 (1), Отделение почтовой связи Гродно - 21 (1), ПС 110/35/10 Вороново (1), ПС 35/10КВ "Трокели" (1), ПС-110 "Девятовка" (1), ПС-110 кВ Громки (1), Пагародна - Грубянцы (2), Пагародна - Канюхі (2), Пагародна - Паляцкішкі - Беняконі (12), Пагародна - Подзі (1), Пад'езд ад а/д Воранава - Паляцкішкі на Таўзгіняны - Баяры (4), Пад'езд ад а/д Полацк - Глыбокае - гр. Літвы (Катлоўка) на Падольцы - Кемелішкі - мяжа Літвы (15), Пад'езд да в. В.Показь ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (1), Пад'езд да Ст.Гаўя - АБЗ ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (3), Пад'езд да в. Ажукальні ад а/д Беняконі - Слёзкі (1), Пад'езд да в. Аколіца Баранавічы ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Асава ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (1), Пад'езд да в. Бабічы ад а/д Дравянікі - Градаўшчызна - Захарышкі (1), Пад'езд да в. Баранавічы ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Бастуны ад а/д Мяжа Літвы (Беняконі) - Ліда - Слонім - Быцень (4), Пад'езд да в. Батукі ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Беразоўка ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Борці ад а/д Ашмяны - Клявіца - мяжа Літвы (Клявіца) (3), Пад'езд да в. Будзёнаўка ад а/д Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (2), Пад'езд да в. Будраны ад а/д В.Страча - Клюшчаны - Рудня (1), Пад'езд да в. Бярозаўка ад а/д Радунь - Васілішкі (1), Пад'езд да в. В.Свіраны ад а/д Кемелішкі - Літвяны (1), Пад'езд да в. Вадоль ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Валэйкішкі ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Васкрасенка ад а/д Гальшаны - Шчапанавічы - Клявіца (1), Пад'езд да в. Васілевічы ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Васіліны 1 ад а/д Браслаў - Паставы - Мядзел (1), Пад'езд да в. Вельмуты ад а/д Талмінава - Мядзюны (1), Пад'езд да в. Вердзялішкі (1), Пад'езд да в. Вусава ад а/д Плоскаўцы - Селіванаўцы - застава імя Усова (1), Пад'езд да в. Вусенікі ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Віцюлі ад а/д Ашмяны - Клявіца - мяжа Літвы (Клявіца) (1), Пад'езд да в. Віштокі ад а/д Каменны Лог - Макрыцы - Бярындзішкі (3), Пад'езд да в. Галавенчыцы ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Гарачкі ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Гардзіеўцы ад а/д Анжадава - Гардзіеўцы - Латвелі - Сайлюкі (1), Пад'езд да в. Гольнішкі ад а/д Кемелішкі - Літвяны (2), Пад'езд да в. Гумнішча ад а/д Гродна - Парэчча (2), Пад'езд да в. Гумнішчы ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Гуршчызна ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Гурэлі ад а/д Побалеўшчына - Вельбутова - Крайванцы - Кібы (1), Пад'езд да в. Дабраполь ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (5), Пад'езд да в. Дайнава ад а/д Ліпнішкі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да вул. Лідскай в. Геранёны (1), Пад'езд да в. Дайноўка ад а/д Куляшы - Сайлюкі - Грыгі - Побень (2), Пад'езд да в. Даўгердзішкі ад а/д Воранава - Даўгялы - мяжа ЛР (1), Пад'езд да в. Дзертніца ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (1), Пад'езд да в. Дзмісевічы ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Дзяўгуны праз в. Мягуны ад а/д Глыбокае - Паставы - Лынтупы - мяжа Літвы (Лынтупы) (2), Пад'езд да в. Доргунь ад а/д Сапоцкін - Галынка да а/д Ласосна - Аўгустоў (1), Пад'езд да в. Дунай ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (1), Пад'езд да в. Жыжма ад а/д Ліпнішкі - Ліда (1), Пад'езд да в. Забалоцце ад а/д Н.Руда - Глушнева (1), Пад'езд да в. Зялёная ад а/д Гродна - Парэчча (1), Пад'езд да в. Кавалеўшчына ад а/д Воранава - Навіянка - Утканы (1), Пад'езд да в. Кавалёўка ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Казары ад а/д Ліда - Тракелі - Геранёны - мяжа Літвы (Геранёны) (2), Пад'езд да в. Калеты (2), Пад'езд да в. Кандраты ад а/д Дравянікі - Градаўшчызна - Захарышкі (1), Пад'езд да в. Каргаўды ад а/д Гродна - Астрына - Радунь - мяжа Літвы (Доцішкі) (3), Пад'езд да в. Каценавічы, в. Заборцы ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Кемяны ад а/д Каменны Лог - Макрыцы - Бярындзішкі (1), Пад'езд да в. Кулішкі ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Куцкуны ад а/д Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (3), Пад'езд да в. Куцішкі (1), Пад'езд да в. Ласі ад а/д Пад'езд ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) на Падольцы - Кемелішкі - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Лаўкенікі ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Лойці ад а/д Граўжышкі - Луды (1), Пад'езд да в. Лосева ад а/д Гродна - Парэчча (3), Пад'езд да в. Лынтуп ад а/д Ліпнішкі - Суботнікі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да школы в. Геранёны (1), Пад'езд да в. Любарты ад а/д Пагародна - Паляцкішкі - Беняконі (1), Пад'езд да в. Лясніца - Буднікі (3), Пад'езд да в. Мажулі ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Малыя Свіраны ад а/д Пад'езд ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) на Падольцы - Кемелішкі - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Маркішы - Дубінка ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (1), Пад'езд да в. Масцяны ад а/д В.Страча - Клюшчаны - Рудня (1), Пад'езд да в. Мацкелы,Мельнікі ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (3), Пад'езд да в. Мацюкі ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Меляхі ад а/д Ліпнішкі - Суботнікі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да школы в. Геранёны (1), Пад'езд да в. Мількі ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Місляны,х.Вада ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Місявічы ад а/д Гродна - Астрына - Радунь - мяжа Літвы (Доцішкі) (4), Пад'езд да в. Навасяды ад а/д Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Навасёлкі - Тартак ад а/д Плоскаўцы - Селіванаўцы - Застава імя Усова (2), Пад'езд да в. Нарбуты ад а/д Суботнікі - Ст.Юрацішкі (1), Пад'езд да в. Нартуны ад а/д Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Насканцы ад а/д Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Нямнова ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Нідзяны ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Павілойці ад а/д Ашмяны - Клявіца - мяжа Літвы (Клявіца) (1), Пад'езд да в. Падварышкі ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Падварышкі ад а/д Мяжа Літвы (Беняконі) - Ліда - Слонім - Быцень (2), Пад'езд да в. Палессе праз в. Пятруці ад а/д Глыбокае - Паставы - Лынтупы - мяжа Літвы (Лынтупы) (3), Пад'езд да в. Парэчча ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (2), Пад'езд да в. Пацялюнцы ад а/д Пашкавічы - Даўгялішкі (1), Пад'езд да в. Пеляса ад а/д Ліда - Радунь (1), Пад'езд да в. Петрыканы ад а/д Ліда - Тракелі - Геранёны - мяжа Літвы (Геранёны) (2), Пад'езд да в. Плябанішкі ад а/д Гродна - Гожа - мяжа Літвы (Прывалкі) (1), Пад'езд да в. Повакша ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Повішні ад а/д Ашмяны - Клявіца - мяжа Літвы (Клявіца) (2), Пад'езд да в. Прывалкі ад а/д Гродна - Гожа - мяжа Літвы (Прывалкі) (4), Пад'езд да в. Пільвіны ад а/д Пад'езд ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) на Падольцы - Кемелішкі - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Раменікі ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Рудзішкі ад а/д Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Салтанішкі ад а/д Гродна - Астрына - Радунь - мяжа Літвы (Доцішкі) (5), Пад'езд да в. Салтанішкі ад а/д Радунь - Нача - Бялюнцы (2), Пад'езд да в. Стаскелы ад а/д Некрашуны - Рытань - Літвяны (да а/д Варона - Быстрыца - Жарнэлі) (2), Пад'езд да в. Стралы ад а/д Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Ступкоўшчына ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Сушышкі, Роўбішкі ад а/д Гродна - Астрына - Радунь - мяжа Літвы (Доцішкі) (6), Пад'езд да в. Сыманэлі ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Талочкі ад а/д Вавёрка - Забалаць (1), Пад'езд да в. Трокенікі, в. Тартак ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (5), Пад'езд да в. Трумпішкі ад а/д Воранава - Даўгялы - мяжа ЛР (2), Пад'езд да в. Труханы ад а/д Гродзі - Дэбесі - Галіны - Анкуды (2), Пад'езд да в. Туланка ад а/д Ліда - Тракелі - Геранёны - мяжа Літвы(Геранёны) (1), Пад'езд да в. Урцішкі ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Хамуты ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (3), Пад'езд да в. Хілевічы ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Чарнуха ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (1), Пад'езд да в. Чашчаўляны ад а/д Гродна - Парэчча (1), Пад'езд да в. Чашэйкі ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Чэневічы ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Шынкаўцы ад а/д Кодзеўцы - Войтаўцы - Лінкі (2), Пад'езд да в. Юцюны - Гарадзішча ад а/д Радунь - Страчуны - Ятаўты (1), Пад'езд да в. Ядэлеўцы ад а/д Праважа - Якубаўцы (1), Пад'езд да чыгуначнай Ст.Бастуны ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (1), Падліпяны - Гваздзікяны (1), Падольцы - Белая Вада (2), Падольцы - Буцюрмы - Попішкі (2), Падольцы - В.Свіранкі (3), Падольцы - Гадзілуны - Буйкі - Белая Вада (1), Падрукша - Вечароўшчына (1), Палессе - Вейсішкі (2), Палушы - Кумпяны (2), Палхуны - Трабуцішкі - Белішкі (1), Паляны - Палянкі (1), Паляцкішкі - Вайдагі (1), Паляцкішкі - Драбішуны (4), Парадунь - Мацюнцы - Навасады (3), Парубішкі - Лашакі - Пераганцы (1), Парубішкі - Рамашканцы (5), Парэчча - Ліхачы (3), Парэчча - Старая Руда ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (1), Пасека - Лабачы (1), Паставы - Мольдзевічы (18), Пашкавічы - Даўгялішкі (1), Пераганцы - Лінгі - Поліпніца (2), Пераганцы - Седліска (1), Пераганцы - Шашкі (2), Першамайск — Замасцяны (3), Пескаўцы - Кубельчыкі (1), Побалеўшчына - Вельбутова - Крайванцы - Кібы (5), Повалака - Пялюнцы - Пеляса (1), Подзегуці - Лоўцы (1), Подъезд к д. Кимяны от а/д Каменный Лог - Мокрицы - Бериндишки (1), Польніца - Бержалаты (1), Праважа - Якубаўцы (2), Правожа - Якубаўцы (2), Пралейкі - Маркаўцы (1), Производственное подразделение зеленого хозяйства (1), Прывалкі - Дубрава (3), Пусявары - Жырмуны (6), Пяткаўшчына - Мендрыкаўшчына (3), Радунь - Васілішкі (6), Радунь - Гарадзішча (1), Радунь - Нача - Бялюнцы (5), Радунь - Страчуны - Ятаўты (2), Раманы - Гіравічы (1), Раманы - Таруці (1), Раманы - Цешкялі - Тракелі (4), Расальшчына - Ганчары - Сурвілішкі (1), Рачкуны - Кемейшы - Талькунцы (1), Российская Федерация (1), Роўбішкі - Доцішкі (1), Рудзішкі - Пагулянка (1), Рукшаны - Міндзяны (1), Рыбніца - Сабаляны (2), Рытань - Мужылы (1), Рэспубліка Беларусь (1), Рэспубліканскае ўнітарнае прадпрыемства "Навучальна-навукова-вытворчы цэнтр "Тэхналаб" (2), СООО "Эксклюзив" (1), СООО «ЗОВ-ЛенЕвромебель» (1), Сабаляны - Вярхполле (1), Садоводческое товарищество "Барановка" (1), Садоводческое товарищество "Мелиоратор-Новосады" (1), Садоўніцкае таварыства "Івалга" (1), Садоўніцкае таварыства "Івушка" (1), Садоўніцкае таварыства "Індустрыя" (1), Садоўніцкае таварыства "Іскра" (1), Садоўніцкае таварыства "Абутнік" (1), Садоўніцкае таварыства "Абутнік-1" (3), Садоўніцкае таварыства "Аганёк-Прывалка" (1), Садоўніцкае таварыства "Агароды" (1), Садоўніцкае таварыства "Адпачынак-Гожа" (1), Садоўніцкае таварыства "Азёрнае-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Алімпія-80" (1), Садоўніцкае таварыства "Арбіта-Зарачанка" (1), Садоўніцкае таварыства "Астра" (1), Садоўніцкае таварыства "Астравок-Кукалі" (1), Садоўніцкае таварыства "Аўтатранспартнік-Ліда" (1), Садоўніцкае таварыства "Бароўка" (1), Садоўніцкае таварыства "Бастуны" (1), Садоўніцкае таварыства "Беражаны" (1), Садоўніцкае таварыства "Бетоншчык" (1), Садоўніцкае таварыства "Будаўнік-80" (1), Садоўніцкае таварыства "Буравеснік" (1), Садоўніцкае таварыства "Бурштын" (2), Садоўніцкае таварыства "Бурштыновае" (1), Садоўніцкае таварыства "Бярозка" (1), Садоўніцкае таварыства "Біруза" (1), Садоўніцкае таварыства "Вална" (1), Садоўніцкае таварыства "Васілёк" (2), Садоўніцкае таварыства "Верасы" (1), Садоўніцкае таварыства "Вертыкаль Супер" (1), Садоўніцкае таварыства "Ветэран" (1), Садоўніцкае таварыства "Вучыцель-Гродна" (1), Садоўніцкае таварыства "Вясёлка" (1), Садоўніцкае таварыства "Вікторыя-Ліда" (1), Садоўніцкае таварыства "Гандмаш-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Гаёўка" (1), Садоўніцкае таварыства "Глобус-Гадуны" (1), Садоўніцкае таварыства "Дары Прыроды" (1), Садоўніцкае таварыства "Дружба" (1), Садоўніцкае таварыства "Дружба-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Дружнае-Прывалкі" (1), Садоўніцкае таварыства "Дубок" (2), Садоўніцкае таварыства "Дубравушка" (1), Садоўніцкае таварыства "Дубравушка-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Журавінка" (1), Садоўніцкае таварыства "Журавінка-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Забалотнае" (1), Садоўніцкае таварыства "Загараны" (1), Садоўніцкае таварыства "Загорнікі-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Залатыя Пескі" (1), Садоўніцкае таварыства "Зарыца" (1), Садоўніцкае таварыства "Збожжапрадукты-1992" (1), Садоўніцкае таварыства "Зорка" (2), Садоўніцкае таварыства "Зосіна" (1), Садоўніцкае таварыства "Зубр" (2), Садоўніцкае таварыства "Зялёная Даліна" (1), Садоўніцкае таварыства "Зялёны Гай" (1), Садоўніцкае таварыства "Кааператар" (1), Садоўніцкае таварыства "Кадаўбы" (1), Садоўніцкае таварыства "Каларыт" (1), Садоўніцкае таварыства "Камяністае" (1), Садоўніцкае таварыства "Канструкцыя" (1), Садоўніцкае таварыства "Кардыолаг" (1), Садоўніцкае таварыства "Каштан" (1), Садоўніцкае таварыства "Кветкавод" (1), Садоўніцкае таварыства "Краснае-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Крыніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Крыніца-Лесніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Крынічка" (1), Садоўніцкае таварыства "Крынічка-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Кукалі" (1), Садоўніцкае таварыства "Лакаматыў" (1), Садоўніцкае таварыства "Ласёва Паляна" (1), Садоўніцкае таварыства "Лесавод-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Лета" (1), Садоўніцкае таварыства "Лясное" (1), Садоўніцкае таварыства "Лясное-Рыбніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Лясны Бор" (1), Садоўніцкае таварыства "Лясніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Магістраль" (2), Садоўніцкае таварыства "Магістраль-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Малінаўка Гожа" (1), Садоўніцкае таварыства "Малінка" (1), Садоўніцкае таварыства "Мара" (1), Садоўніцкае таварыства "Музей" (1), Садоўніцкае таварыства "Мялодыя-Нёман" (1), Садоўніцкае таварыства "Мічурынец" (1), Садоўніцкае таварыства "Надзея" (2), Садоўніцкае таварыства "Надзея-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Парэчча" (1), Садоўніцкае таварыства "Пралеска" (1), Садоўніцкае таварыства "Пралеска-11" (1), Садоўніцкае таварыства "Прамень" (1), Садоўніцкае таварыства "Прынёманскае" (1), Садоўніцкае таварыства "Прынёманскае-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Прынёманскае-6" (1), Садоўніцкае таварыства "ПрынёманскаеАгра" (1), Садоўніцкае таварыства "Пішчавік-Пальніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Радзіма" (1), Садоўніцкае таварыства "Рамонак" (1), Садоўніцкае таварыства "Рамонтнік-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Расінка-Гожа" (1), Садоўніцкае таварыства "Садавод-Баля Сольная" (1), Садоўніцкае таварыства "Садавічок" (1), Садоўніцкае таварыства "Сантэхнік" (1), Садоўніцкае таварыства "Сасновы Бор" (3), Садоўніцкае таварыства "Свяцк" (1), Садоўніцкае таварыства "Світанак" (1), Садоўніцкае таварыства "Світанак-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Світанак-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Сельскі будаўнік" (1), Садоўніцкае таварыства "Сонейка" (1), Садоўніцкае таварыства "Сонечнае-09" (2), Садоўніцкае таварыства "Сосны-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Сосны-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Сосны-3" (1), Садоўніцкае таварыства "Спецаўтагаспадарка" (1), Садоўніцкае таварыства "Сузор'е" (1), Садоўніцкае таварыства "Труд" (1), Садоўніцкае таварыства "Узбераж" (1), Садоўніцкае таварыства "Фауна-Загораны" (1), Садоўніцкае таварыства "Халадзінка" (1), Садоўніцкае таварыства "Халмістае" (1), Садоўніцкае таварыства "Хлебапечнае" (1), Садоўніцкае таварыства "Хутаране" (1), Садоўніцкае таварыства "Хімік" (1), Садоўніцкае таварыства "Хімік-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Цюльпан" (1), Садоўніцкае таварыства "Чабарок" (1), Садоўніцкае таварыства "Чапля" (1), Садоўніцкае таварыства "Шкло" (1), Садоўніцкае таварыства "Шукацель-Зарачанка" (1), Садоўніцкае таварыства "Шэмбелеўцы" (1), Садоўніцкае таварыства "Эвярэст-Лойкі" (1), Садоўніцкае таварыства "Электрык" (1), Садоўніцкае таварыства "Эліксір" (1), Садоўніцкае таварыства "Энергетык-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Энергетык-6" (1), Садоўніцкае таварыства "Энергетык-Ліда" (1), Садоўніцкае таварыства "Юнацтва-80" (1), Садоўніцкае таварыства "Ягадка" (1), Садоўніцкае таварыства "Ялінка" (1), Садоўніцкае таварыства "Ясная Паляна" (1), Сакуны - Муляры - Мунцавічы (1), Салішкі - Мядзюшы (5), Сапоцкін - Галынка да а/д Ласосна - Аўгустаў (2), Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (21), Свілы - Катрымаўшчына (5), Сенкіняты - Чэневічы (1), Скрынікі - Капланаўцы (2), Слабодка - Вялікія Пушчавыя - Гудагай (5), Слабодка - Трокенікі (2), Смілгі - Паракіці (1), Смільгіні - Гаранцы (3), Сонічы - Чарток - Рынкаўцы - Лясная (11), Спонды - Кайміна Горная - Гінкішкі - Горшавічы (3), Ст.Юрацішкі - Макуці - Пасека - Чарнэлі (1), Стрыеўка - Масткі - Бушнева (1), Стульгі - Бяцюны - Буняны - Кібы - Мурыны - Гальгінішкі (1), Суботнікі - Дабраўляны (1), Суботнікі - Даўгялаўшчына (2), Суботнікі - Рыбакі (1), Суботнікі - Ст.Юрацішкі (3), Сураж - Роўбавічы з пад'ездам да в. Ядуці (3), Сураж - Ст.Вергань - Сіняўшчына (4), Сурвілішкі - Рамашкавічы - Чычэлі (1), Сурвілішкі - Сухарышкі - Палессе (5), Сушышкі - Любянцы - Павіланцы - Юрэлі - Енчы (2), Сцігане - Сонтакі (2), Таварыства з абмежаванай адказнасцю "Вайлдберыз" (1), Таварыства з абмежаванай адказнасцю "Дамінаспіца" (1), Таварыства з дадатковай адказнасцю "АўтаТэксЭкспрэс" (1), Талеі - Буянішкі (3), Талмінава - Дружба (1), Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (5), Талмінава - Мядзюны (1), Таўкіні - Залескія - Гудэлі (1), Трабы - Лычкаўцы (1), Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (6), Трокенікі - 2 - Кланішкі (1), Трокенікі - Ігнацова - Петраполь (3), Тужаўляны - Казіміроўка - Багушоўка (5), УНИТАРНОЕ ЧАСТНОЕ ПРОИЗВОДСТВЕННОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ БЫЧКОВСКОЙ А.Г. “СБ” (1), УО "Пелясская СШ с обучением на литовском языке" (1), УО Лидский государственный профессиональный лицей мелиоративного строительства (1), Україна (1), Укропішкі - Загаранка (1), Укропішкі - Загорнікі (1), Унитарное жилищное ремонтно-эксплуатационное предприятие Ленинского района города Гродно (1), Утканы - Ажубалі (1), Фальваркі - Юрчуны - Грышкойці - Лынкішкі (7), Филиал "Гродно" ЗАО "Доброном" (1), Филиал общества с ограниченной ответственностью Евроторг в городе Гродно (1), Цантэлі - Каменны Лог - мяжа ЛР (9), Целякі - Ракіты (5), Цудзенішкі - Навасёлкі (1), Цэнтральная - Аднаполь (1), Цімуты - Лысая Гара - Васеўцы - а/д Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (1), ЧТУП "Декантер" (1), Чарнэлі - Каркеняты (1), Частное стоматологическое унитарное предприятие "Дентариум" (1), Шадзюны - Апушыны (2), Шашкі - Андруны (1), Шынкаўшчына - Шлавенцы - Валэйшы (1), Юрацішкі - Зялёнка - Гялуці (1), Юршаны - Погіры - Навасяды (3), Янкішкі - Мірклішкі (6), Ярэва - Вілейты (4), Ярэва - Норкавічы (2), Ясянцы - Вайдагі - Порайсць (3), деревня Гудогай (2), посёлок Бабушкино (2), посёлок Гудогай (1), посёлок Никитовка (1), посёлок Новоуральское (1), посёлок Полтавское (1), хутор Балдук (2), 一般国道288号 (1), 府中町田線 (1), 福州-昆明公路 (1),
official_name:ar4الاتحاد الروسي (1), الجمهورية البولندية (1), جمهورية روسيا البيضاء (1), دائرة ريفية روستوك (1),
official_name:ast1Federación Rusa (1),
official_name:az3Latviya Respublikası (1), Litva Respublikası (2),
official_name:be1419Ёдзенцы - Новы Свет (1), Ёткішкі - Больцінікі (3), Ёткішкі - Жыгі - Больцінікі (2), Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (18), Іўе - Тракелі - Радунь (65), Іўе-Тракелі-Радунь (3), ААТ "Малочны свет" (1), ААТ Радыехваля (1), Абход в. Ліпнішкі (3), Адвернікі - Ківанцы (2), Ажэлішкі - Плікі (1), Анжадава - Гардзіеўцы - Латвелі - Сайлюкі (5), Анжадава - Жодаўка (2), Анжадава - Лукшаны - Бікяны (1), Анжадава - Марцінова - Ст.Тарасаўшчына - Цішканы (1), Антаны - Бернікі - Болтуп (1), Асава - Падваранцы (1), Асташа - Нямнова (5), Асташа - Ятвезь - Селіванаўцы (3), Астравец - Дравянікі - Ст.Гудагай (11), Астравец - Слабодка - Гярманішкі - Лазоўка - Ліпкі - Станцыя Гудагай (4), Асіпаўцы - Валэйшы (1), Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (19), Багушоўка - Чарнуха (1), Базылі - Літвіца - Рэмезава (1), Балотнікі - Бальсі - Гута (3), Баяры - Рацічы - Скрынікі (6), Белазёраўцы - Кладнікі - Карэвічы (1), Беняконі - Варнакелі (3), Беняконі - Слёзкі (8), Беняконі-Слёзкі (1), Болтуп - Побалеўшчына - Граўжышкі (1), Больцінікі - Бражэльцы (4), Больцішкі-Помедзь (2), Браслаўская Лука - Тоўшчына (1), Будзёнаўка - Укропішкі (6), Білі - Кавалеўшчызна (1), В.Вайшнарышкі - Блоткаўшчына (1), В.Свіраны - Мужылы (3), В.Страча - Клюшчаны - Рудня (4), Валожына - 2 - Андроны - Васіліны - Крашнева (3), Валэйшы - Кунеі (1), Варняны - Дубнікі (1), Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (7), Васарабы - Лойкі - Келбаскі - Монькаўцы (4), Васілевічы - Шадзінцы з пад'ездам да в. Самборы (2), Войтавічы - Малая Показь (1), Воранава - Даўгялы - мяжа ЛР (8), Воранава - Навіянка - Утканы (7), Воранава - Пажыжма - Дайноўка - Мікянцы (3), Воранава - Паляцкішкі - мяжа Літвы (5), Воранава - Тракелі (19), Воўкаўцы — Бердаўка — Бялундзі (1), Вытворчае ўнітарнае прадпрыемства "Фільтр" Грамадскага аб'яднання "Беларускае таварыства інвалідаў па зроку" (1), Вял.Князікоўцы - Андрушкі (2), Вял.Князікоўцы - Мал.Князікоўцы (3), Вігушкі - Сакавічы (2), Відзы - Дрысвяты - мяжа Літвы (13), Відзы - Навінка (10), Габрыялаўшчына - Гушчы (1), Габрыялаўшчына - Лойцеўшчына (1), Гадзілуны - Караняты (3), Гадуны - Салацце - Узбераж (3), Газа - Бабраўнікі (5), Гайцюнішкі - Таўрэлі - Кулькішкі (5), Гальшаны - Шчапанавічы (1), Галімшчына - Вігушкі (8), Германішкі - Пераганцы - Навіянка (8), Гештаўты - Волдацішкі - Ст.Друскенікі - Подзітва - Повалака (1), Глыбокае — Паставы — Лынтупы — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Лынтупы) (16), Гожа - Лясніца (2), Гожа - Польніца - Лукавіца (9), Гожа - Цідовічы - Агароднікі (2), Градаўшчызна - Селішчы (4), Граўжышкі - Луды - Клявіца (4), Граўжышкі - Шчапанавічы - Падгаі - Дворышча (3), Гродзенскае рэспубліканскае унітарнае прадпрыемства электраэнергетыкі «ГРОДНАЭНЕРГА» філіял «ГРОДЗЕНСКІЯ ЦЕПЛАВЫЯ СЕТКІ» (1), Гродзенскі абласны скура-венералагічны дыспансэр (1), Гродзі - Дэбесі - Галіны - Анкуды (2), Гродна - Зарачанка - Сапоцкін (11), Гродна - Парэчча (23), Гроднааграспецаўтатранс (1), Грынцы - Паляны - Кракоўка (2), Гудагай (1), Гільвінцы - Дайлідкі (1), Дварчаны - Пасека-Дварчаны (1), Дзеткі - Рэмзы (2), Дзяўгуны - Янкішкі (3), Доцішкі - Адвернікі - Радзюнцы - Ківанцы (10), Доцішкі - Чыжуны - Лебеднікі (1), Дравянікі - Градаўшчызна - Захарышкі (1), Дравянікі - Мешкуці (1), Драўнэлі - Стрыпуны (1), Дружба - Цялежышкі (5), Дубнікі - Запольныя (1), Дубінцы - Слабодка - Клайшы (3), Дунай - Дзешавічы (1), Жамыслаўль - Падваранцы (4), Жамыслаўль - Шаркуці (2), Жарнэлі - Ракішкі (1), Жукойні - Вялікае Туроўе - Малое Туроўе (1), Жусіны - Зарэчча (1), Жыгі - Забейгі (1), Жылі - Закрэўшчына (2), Жылічы - Шавёлы (2), Жырмуны - Жылянцы (2), Жырмуны - Скарводы (1), Жырмуны — Скарводы (2), Забалаць - Наркуны (3), Забалаць - Пасека - Дварчаны (1), Забалаць - Пасека-Дварчаны (1), Закрытае акцыянернае таварыства "Інтэрнэт-крама Еўраопт" (2), Замасцяны — Мікулішкі (1), Запрудзяны - Курчоўцы (1), Запрудзяны - Пашкі (1), Зарачанка - Забрачаны (2), Зарачанка - Лойкі - Белыя Балоты (5), Заходні абход гарадскога пасёлка Воранава (9), Зыгмунцішкі - Ляйкі (1), Калеты - Кодзі (1), Кальчуны - Мардасы - Навасяды (1), Кальчуны - Сякераўцы - Наваполле (1), Каменная Русота - Ялоўшчына (2), Каменны Лог - Бяняны (1), Каменны Лог - Ваўкоўшчына (4), Каменны Лог - Ганева - Кемяны - Цудзенішкі (8), Каменны Лог - Макрыцы - Бярындзішкі (5), Каменны Лог - Янканцы (3), Канвелішкі - Вялікія Лепі (1), Канвелішкі - Масюны (2), Канвелішкі - Чырканцы (2), Канвелішкі-Масюны (1), Караняты - Варзяны (1), Карпавічы - Бярэзаўцы (1), Катавічы - Мантуны (1), Квяткоўцы - Лынтуп (1), Квяткоўцы - Петрыманаўшчына - Кудэйшы (1), Кемелішкі - Даўцюны (7), Кемелішкі - Літвяны (3), Кемелішкі - Талюшаны - Гваздзікяны (4), Кладнікі - Ціконі (3), Клюшчаны - Папялішча (3), Клявіца - Рашкуцяны (2), Кодзеўцы - Войтаўцы - Лінкі (6), Кодзі - Любарты - Кужы (2), Красоўшчына - Карпавічы - Драбышы (7), Красоўшчына - Русакі - Ст.Гаўя (3), Кудэйшы - Рудэўшчына (1), Куляшы - Сайлюкі - Грыгі - Побень (1), Кураполле - Бараўкі (5), Кураполле - Цёплыя (1), Курты - Кураполле (7), Курты — Кураполле (3), Лабачы - Гялуці (2), Лапейкі - Мікулішкі (1), Латвійская Рэспубліка (1), Лойкі - Беражаны - Зарачанка (1), Лубянята - Лосеўцы - Квачы - Цэнтральная (2), Лукавіца - Пералом - Загорнікі - Дубрава (4), Людвікаўшчына - Габрыялаўшчына - Сямюны (1), Лялянцы - Ліпкунцы - Пеляса (2), Ліда - Радунь (25), Ліпнішкі - Агароднікі (2), Ліпнішкі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да вул. Лідскай в. Геранёны (8), Ліпнішкі - Суботнікі - Геранёны - а / в Р-89 з пад'ездам да школы в. Геранёны (4), Ліпнішкі - Суботнікі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да школы в. Геранёны (18), Літвяны - Савішкі (2), Літвіца - Беняконі (6), Літоўская Рэспубліка (2), Ліхачы - Запур’е (2), Мажэйкі - Орлі (1), Макрыцы - Каршунішкі - Янішкі (1), Макуці - Навікі (1), Масцяны - Лакцяны (2), Масцяны - Яцкуны - Гудалі - Жукойні Жалядскія (3), Меляхі-Кузьмічы (1), Мур.Ашмянка - Журавы - Сухадолы (16), Мураваная Ашмянка - Васеўцы (1), Мураваная Ашмянка - Кліманцы (6), Мураваная Ашмянка - Швабы (2), Мураваная Ашмянка - Шлапакоўшчына (1), Мягуны - Жарскія - Жардэлі (2), Мягуны - Трапшавічы (2), Місляны - Гродзі - Гайголі (1), Місявічы - Драгуці - Пескаўцы (2), Місявічы - Сеўрукі (1), Н.Руда - Глушнева (3), Навасады - Куклі (1), Навасяды - Харанжышкі - Варні (10), Навучальна – педагагічны комплекс Ліпнішкаўскі дзіцячы сад – сярэдняя школа (1), Навікі - Лункі - Каргаўды (4), Навіянка - Мікшавічы - Ягелы - Вінцукі (5), Навіянка - Пашэлі (1), Нача - Гатуўка (2), Нача - Гінэлі (2), Нача - Салапяцішкі (2), Некрашуны - Рытань - Літвяны (да а/д Варона - Быстрыца - Жарнэлі) (6), Некрашуны - Сціпіны - Дварчышча (1), Некрашы - Забалаць (1), Некрашы - Кавалі - Дарашы - Сцігане (1), ПС 110/35/10 Воранава (1), Пагародна - Грубянцы (2), Пагародна - Канюхі (2), Пагародна - Паляцкішкі - Беняконі (12), Пагародна - Подзі (1), Пад'езд ад а/д Воранава - Паляцкішкі на Таўзгіняны - Баяры (4), Пад'езд ад а/д Полацк - Глыбокае - гр. Літвы (Катлоўка) на Падольцы - Кемелішкі - мяжа Літвы (15), Пад'езд да в. В.Показь ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (1), Пад'езд да Ст.Гаўя - АБЗ ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (3), Пад'езд да в. Ажукальні ад а/д Беняконі - Слёзкі (1), Пад'езд да в. Аколіца Баранавічы ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Асава ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (1), Пад'езд да в. Бабічы ад а/д Дравянікі - Градаўшчызна - Захарышкі (1), Пад'езд да в. Баранавічы ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Бастуны ад а/д Мяжа Літвы (Беняконі) - Ліда - Слонім - Быцень (4), Пад'езд да в. Батукі ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Беразоўка ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Борці ад а/д Ашмяны - Клявіца - мяжа Літвы (Клявіца) (3), Пад'езд да в. Будзёнаўка ад а/д Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (2), Пад'езд да в. Будраны ад а/д В.Страча - Клюшчаны - Рудня (1), Пад'езд да в. Бярозаўка ад а/д Радунь - Васілішкі (1), Пад'езд да в. В.Свіраны ад а/д Кемелішкі - Літвяны (1), Пад'езд да в. Вадоль ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Валэйкішкі ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Васкрасенка ад а/д Гальшаны - Шчапанавічы - Клявіца (1), Пад'езд да в. Васілевічы ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Васіліны 1 ад а/д Браслаў - Паставы - Мядзел (1), Пад'езд да в. Вельмуты ад а/д Талмінава - Мядзюны (1), Пад'езд да в. Вердзялішкі (1), Пад'езд да в. Вусава ад а/д Плоскаўцы - Селіванаўцы - застава імя Усова (1), Пад'езд да в. Вусенікі ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Віцюлі ад а/д Ашмяны - Клявіца - мяжа Літвы (Клявіца) (1), Пад'езд да в. Віштокі ад а/д Каменны Лог - Макрыцы - Бярындзішкі (3), Пад'езд да в. Галавенчыцы ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Гарачкі ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Гардзіеўцы ад а/д Анжадава - Гардзіеўцы - Латвелі - Сайлюкі (1), Пад'езд да в. Гольнішкі ад а/д Кемелішкі - Літвяны (2), Пад'езд да в. Гумнішча ад а/д Гродна - Парэчча (2), Пад'езд да в. Гумнішчы ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Гуршчызна ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Гурэлі ад а/д Побалеўшчына - Вельбутова - Крайванцы - Кібы (1), Пад'езд да в. Дабраполь ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (5), Пад'езд да в. Дайнава ад а/д Ліпнішкі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да вул. Лідскай в. Геранёны (1), Пад'езд да в. Дайноўка ад а/д Куляшы - Сайлюкі - Грыгі - Побень (2), Пад'езд да в. Даўгердзішкі ад а/д Воранава - Даўгялы - мяжа ЛР (1), Пад'езд да в. Дзертніца ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (1), Пад'езд да в. Дзмісевічы ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Дзяўгуны праз в. Мягуны ад а/д Глыбокае - Паставы - Лынтупы - мяжа Літвы (Лынтупы) (2), Пад'езд да в. Доргунь ад а/д Сапоцкін - Галынка да а/д Ласосна - Аўгустоў (1), Пад'езд да в. Дунай ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (1), Пад'езд да в. Жыжма ад а/д Ліпнішкі - Ліда (1), Пад'езд да в. Забалоцце ад а/д Н.Руда - Глушнева (1), Пад'езд да в. Зялёная ад а/д Гродна - Парэчча (1), Пад'езд да в. Кавалеўшчына ад а/д Воранава - Навіянка - Утканы (1), Пад'езд да в. Кавалёўка ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Казары ад а/д Ліда - Тракелі - Геранёны - мяжа Літвы (Геранёны) (2), Пад'езд да в. Калеты (2), Пад'езд да в. Кандраты ад а/д Дравянікі - Градаўшчызна - Захарышкі (1), Пад'езд да в. Каргаўды ад а/д Гродна - Астрына - Радунь - мяжа Літвы (Доцішкі) (3), Пад'езд да в. Каценавічы, в. Заборцы ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Кемяны ад а/д Каменны Лог - Макрыцы - Бярындзішкі (1), Пад'езд да в. Кулішкі ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Куцкуны ад а/д Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (3), Пад'езд да в. Куцішкі (1), Пад'езд да в. Ласі ад а/д Пад'езд ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) на Падольцы - Кемелішкі - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Лаўкенікі ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Лойці ад а/д Граўжышкі - Луды (1), Пад'езд да в. Лосева ад а/д Гродна - Парэчча (3), Пад'езд да в. Лынтуп ад а/д Ліпнішкі - Суботнікі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да школы в. Геранёны (1), Пад'езд да в. Любарты ад а/д Пагародна - Паляцкішкі - Беняконі (1), Пад'езд да в. Лясніца - Буднікі (3), Пад'езд да в. Мажулі ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Малыя Свіраны ад а/д Пад'езд ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) на Падольцы - Кемелішкі - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Маркішы - Дубінка ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (1), Пад'езд да в. Масцяны ад а/д В.Страча - Клюшчаны - Рудня (1), Пад'езд да в. Мацкелы,Мельнікі ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (3), Пад'езд да в. Мацюкі ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Меляхі ад а/д Ліпнішкі - Суботнікі - Геранёны - а/д Р-89 з пад'ездам да школы в. Геранёны (1), Пад'езд да в. Мількі ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Місляны,х.Вада ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Місявічы ад а/д Гродна - Астрына - Радунь - мяжа Літвы (Доцішкі) (4), Пад'езд да в. Навасяды ад а/д Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Навасёлкі - Тартак ад а/д Плоскаўцы - Селіванаўцы - Застава імя Усова (2), Пад'езд да в. Нарбуты ад а/д Суботнікі - Ст.Юрацішкі (1), Пад'езд да в. Нартуны ад а/д Ашмяны - Анжадава - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Насканцы ад а/д Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Нямнова ад а/д Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (1), Пад'езд да в. Нідзяны ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Павілойці ад а/д Ашмяны - Клявіца - мяжа Літвы (Клявіца) (1), Пад'езд да в. Падварышкі ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Падварышкі ад а/д Мяжа Літвы (Беняконі) - Ліда - Слонім - Быцень (2), Пад'езд да в. Палессе праз в. Пятруці ад а/д Глыбокае - Паставы - Лынтупы - мяжа Літвы (Лынтупы) (3), Пад'езд да в. Парэчча ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (2), Пад'езд да в. Пацялюнцы ад а/д Пашкавічы - Даўгялішкі (1), Пад'езд да в. Пеляса ад а/д Ліда - Радунь (1), Пад'езд да в. Петрыканы ад а/д Ліда - Тракелі - Геранёны - мяжа Літвы (Геранёны) (2), Пад'езд да в. Плябанішкі ад а/д Гродна - Гожа - мяжа Літвы (Прывалкі) (1), Пад'езд да в. Повакша ад а/д Варона - Быстрыца - Петраполь - Жарнэлі (1), Пад'езд да в. Повішні ад а/д Ашмяны - Клявіца - мяжа Літвы (Клявіца) (2), Пад'езд да в. Прывалкі ад а/д Гродна - Гожа - мяжа Літвы (Прывалкі) (4), Пад'езд да в. Пільвіны ад а/д Пад'езд ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) на Падольцы - Кемелішкі - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Раменікі ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Рудзішкі ад а/д Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Салтанішкі ад а/д Гродна - Астрына - Радунь - мяжа Літвы (Доцішкі) (5), Пад'езд да в. Салтанішкі ад а/д Радунь - Нача - Бялюнцы (2), Пад'езд да в. Стаскелы ад а/д Некрашуны - Рытань - Літвяны (да а/д Варона - Быстрыца - Жарнэлі) (2), Пад'езд да в. Стралы ад а/д Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (1), Пад'езд да в. Ступкоўшчына ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Сушышкі, Роўбішкі ад а/д Гродна - Астрына - Радунь - мяжа Літвы (Доцішкі) (6), Пад'езд да в. Сыманэлі ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (1), Пад'езд да в. Талочкі ад а/д Вавёрка - Забалаць (1), Пад'езд да в. Трокенікі, в. Тартак ад а/д Полацк - Глыбокае - мяжа Літвы (Катлоўка) (5), Пад'езд да в. Трумпішкі ад а/д Воранава - Даўгялы - мяжа ЛР (2), Пад'езд да в. Труханы ад а/д Гродзі - Дэбесі - Галіны - Анкуды (2), Пад'езд да в. Туланка ад а/д Ліда - Тракелі - Геранёны - мяжа Літвы(Геранёны) (1), Пад'езд да в. Урцішкі ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Хамуты ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (3), Пад'езд да в. Хілевічы ад а/д Іўе - Суботнікі - Жамыслаўль - Трабы (1), Пад'езд да в. Чарнуха ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (Парэчча) (1), Пад'езд да в. Чашчаўляны ад а/д Гродна - Парэчча (1), Пад'езд да в. Чашэйкі ад а/д Варона - Ашмяны - Юрацішкі - Іўе (1), Пад'езд да в. Чэневічы ад а/д Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (1), Пад'езд да в. Шынкаўцы ад а/д Кодзеўцы - Войтаўцы - Лінкі (2), Пад'езд да в. Юцюны - Гарадзішча ад а/д Радунь - Страчуны - Ятаўты (1), Пад'езд да в. Ядэлеўцы ад а/д Праважа - Якубаўцы (1), Пад'езд да чыгуначнай Ст.Бастуны ад а/д Іўе - Тракелі - Радунь (1), Падліпяны - Гваздзікяны (1), Падольцы - Белая Вада (2), Падольцы - Буцюрмы - Попішкі (2), Падольцы - В.Свіранкі (3), Падольцы - Гадзілуны - Буйкі - Белая Вада (1), Падрукша - Вечароўшчына (1), Палессе - Вейсішкі (2), Палушы - Кумпяны (2), Палхуны - Трабуцішкі - Белішкі (1), Паляны - Палянкі (1), Паляцкішкі - Вайдагі (1), Паляцкішкі - Драбішуны (4), Парадунь - Мацюнцы - Навасады (3), Парубішкі - Лашакі - Пераганцы (1), Парубішкі - Рамашканцы (5), Парэчча - Ліхачы (3), Парэчча - Старая Руда ад а/д Слонім - Масты - Скідзель - мяжа Літвы (1), Пасека - Лабачы (1), Паставы - Мольдзевічы (18), Пашкавічы - Даўгялішкі (1), Пераганцы - Лінгі - Поліпніца (2), Пераганцы - Седліска (1), Пераганцы - Шашкі (2), Першамайск — Замасцяны (3), Пескаўцы - Кубельчыкі (1), Побалеўшчына - Вельбутова - Крайванцы - Кібы (5), Повалака - Пялюнцы - Пеляса (1), Подзегуці - Лоўцы (1), Польніца - Бержалаты (1), Праважа - Якубаўцы (2), Правожа - Якубаўцы (2), Пралейкі - Маркаўцы (1), Прывалкі - Дубрава (3), Пусявары - Жырмуны (6), Пяткаўшчына - Мендрыкаўшчына (3), Радунь - Васілішкі (6), Радунь - Гарадзішча (1), Радунь - Нача - Бялюнцы (5), Радунь - Страчуны - Ятаўты (2), Раманы - Гіравічы (1), Раманы - Таруці (1), Раманы - Цешкялі - Тракелі (4), Расальшчына - Ганчары - Сурвілішкі (1), Расійская Федэрацыя (1), Рачкуны - Кемейшы - Талькунцы (1), Роўбішкі - Доцішкі (1), Рудзішкі - Пагулянка (1), Рукшаны - Міндзяны (1), Рыбніца - Сабаляны (2), Рытань - Мужылы (1), Рэспублiка Беларусь (1), Рэспубліка Польшча (1), Рэспубліканскае ўнітарнае прадпрыемства "Навучальна-навукова-вытворчы цэнтр "Тэхналаб" (2), Сабаляны - Вярхполле (1), Садоўніцкае таварыства "Івалга" (1), Садоўніцкае таварыства "Івушка" (1), Садоўніцкае таварыства "Індустрыя" (1), Садоўніцкае таварыства "Іскра" (1), Садоўніцкае таварыства "Абутнік" (1), Садоўніцкае таварыства "Абутнік-1" (3), Садоўніцкае таварыства "Аганёк-Прывалка" (1), Садоўніцкае таварыства "Агароды" (1), Садоўніцкае таварыства "Адпачынак-Гожа" (1), Садоўніцкае таварыства "Азёрнае-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Алімпія-80" (1), Садоўніцкае таварыства "Арбіта-Зарачанка" (1), Садоўніцкае таварыства "Астра" (1), Садоўніцкае таварыства "Астравок-Кукалі" (1), Садоўніцкае таварыства "Аўтатранспартнік-Ліда" (1), Садоўніцкае таварыства "Бароўка" (1), Садоўніцкае таварыства "Бастуны" (1), Садоўніцкае таварыства "Беражаны" (1), Садоўніцкае таварыства "Бетоншчык" (1), Садоўніцкае таварыства "Будаўнік-80" (1), Садоўніцкае таварыства "Буравеснік" (1), Садоўніцкае таварыства "Бурштын" (2), Садоўніцкае таварыства "Бурштыновае" (1), Садоўніцкае таварыства "Бярозка" (1), Садоўніцкае таварыства "Біруза" (1), Садоўніцкае таварыства "Вална" (1), Садоўніцкае таварыства "Васілёк" (2), Садоўніцкае таварыства "Верасы" (1), Садоўніцкае таварыства "Вертыкаль Супер" (1), Садоўніцкае таварыства "Ветэран" (1), Садоўніцкае таварыства "Вучыцель-Гродна" (1), Садоўніцкае таварыства "Вясёлка" (1), Садоўніцкае таварыства "Вікторыя-Ліда" (1), Садоўніцкае таварыства "Гандмаш-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Гаёўка" (1), Садоўніцкае таварыства "Глобус-Гадуны" (1), Садоўніцкае таварыства "Дары Прыроды" (1), Садоўніцкае таварыства "Дружба" (1), Садоўніцкае таварыства "Дружба-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Дружнае-Прывалкі" (1), Садоўніцкае таварыства "Дубок" (2), Садоўніцкае таварыства "Дубравушка" (1), Садоўніцкае таварыства "Дубравушка-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Журавінка" (1), Садоўніцкае таварыства "Журавінка-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Забалотнае" (1), Садоўніцкае таварыства "Загараны" (1), Садоўніцкае таварыства "Загорнікі-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Залатыя Пескі" (1), Садоўніцкае таварыства "Зарыца" (1), Садоўніцкае таварыства "Збожжапрадукты-1992" (1), Садоўніцкае таварыства "Зорка" (2), Садоўніцкае таварыства "Зосіна" (1), Садоўніцкае таварыства "Зубр" (2), Садоўніцкае таварыства "Зялёная Даліна" (1), Садоўніцкае таварыства "Зялёны Гай" (1), Садоўніцкае таварыства "Кааператар" (1), Садоўніцкае таварыства "Кадаўбы" (1), Садоўніцкае таварыства "Каларыт" (1), Садоўніцкае таварыства "Камяністае" (1), Садоўніцкае таварыства "Канструкцыя" (1), Садоўніцкае таварыства "Кардыолаг" (1), Садоўніцкае таварыства "Каштан" (1), Садоўніцкае таварыства "Кветкавод" (1), Садоўніцкае таварыства "Краснае-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Крыніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Крыніца-Лесніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Крынічка" (1), Садоўніцкае таварыства "Крынічка-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Кукалі" (1), Садоўніцкае таварыства "Лакаматыў" (1), Садоўніцкае таварыства "Ласёва Паляна" (1), Садоўніцкае таварыства "Лесавод-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Лета" (1), Садоўніцкае таварыства "Лясное" (1), Садоўніцкае таварыства "Лясное-Рыбніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Лясны Бор" (1), Садоўніцкае таварыства "Лясніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Магістраль" (2), Садоўніцкае таварыства "Магістраль-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Малінаўка Гожа" (1), Садоўніцкае таварыства "Малінка" (1), Садоўніцкае таварыства "Мара" (1), Садоўніцкае таварыства "Музей" (1), Садоўніцкае таварыства "Мялодыя-Нёман" (1), Садоўніцкае таварыства "Мічурынец" (1), Садоўніцкае таварыства "Надзея" (2), Садоўніцкае таварыства "Надзея-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Парэчча" (1), Садоўніцкае таварыства "Пралеска" (1), Садоўніцкае таварыства "Пралеска-11" (1), Садоўніцкае таварыства "Прамень" (1), Садоўніцкае таварыства "Прынёманскае" (1), Садоўніцкае таварыства "Прынёманскае-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Прынёманскае-6" (1), Садоўніцкае таварыства "ПрынёманскаеАгра" (1), Садоўніцкае таварыства "Пішчавік-Пальніца" (1), Садоўніцкае таварыства "Радзіма" (1), Садоўніцкае таварыства "Рамонак" (1), Садоўніцкае таварыства "Рамонтнік-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Расінка-Гожа" (1), Садоўніцкае таварыства "Садавод-Баля Сольная" (1), Садоўніцкае таварыства "Садавічок" (1), Садоўніцкае таварыства "Сантэхнік" (1), Садоўніцкае таварыства "Сасновы Бор" (3), Садоўніцкае таварыства "Свяцк" (1), Садоўніцкае таварыства "Світанак" (1), Садоўніцкае таварыства "Світанак-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Світанак-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Сельскі будаўнік" (1), Садоўніцкае таварыства "Сонейка" (1), Садоўніцкае таварыства "Сонечнае-09" (2), Садоўніцкае таварыства "Сосны-1" (1), Садоўніцкае таварыства "Сосны-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Сосны-3" (1), Садоўніцкае таварыства "Спецаўтагаспадарка" (1), Садоўніцкае таварыства "Сузор'е" (1), Садоўніцкае таварыства "Труд" (1), Садоўніцкае таварыства "Узбераж" (1), Садоўніцкае таварыства "Фауна-Загораны" (1), Садоўніцкае таварыства "Халадзінка" (1), Садоўніцкае таварыства "Халмістае" (1), Садоўніцкае таварыства "Хлебапечнае" (1), Садоўніцкае таварыства "Хутаране" (1), Садоўніцкае таварыства "Хімік" (1), Садоўніцкае таварыства "Хімік-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Цюльпан" (1), Садоўніцкае таварыства "Чабарок" (1), Садоўніцкае таварыства "Чапля" (1), Садоўніцкае таварыства "Шкло" (1), Садоўніцкае таварыства "Шукацель-Зарачанка" (1), Садоўніцкае таварыства "Шэмбелеўцы" (1), Садоўніцкае таварыства "Эвярэст-Лойкі" (1), Садоўніцкае таварыства "Электрык" (1), Садоўніцкае таварыства "Эліксір" (1), Садоўніцкае таварыства "Энергетык-2" (1), Садоўніцкае таварыства "Энергетык-6" (1), Садоўніцкае таварыства "Энергетык-Ліда" (1), Садоўніцкае таварыства "Юнацтва-80" (1), Садоўніцкае таварыства "Ягадка" (1), Садоўніцкае таварыства "Ялінка" (1), Садоўніцкае таварыства "Ясная Паляна" (1), Сакуны - Муляры - Мунцавічы (1), Салішкі - Мядзюшы (5), Сапоцкін - Галынка да а/д Ласосна - Аўгустаў (2), Свяцк - Васілевічы - Асташа - Кадыш (21), Свілы - Катрымаўшчына (5), Сенкіняты - Чэневічы (1), Скрынікі - Капланаўцы (2), Слабодка - Вялікія Пушчавыя - Гудагай (5), Слабодка - Трокенікі (2), Смілгі - Паракіці (1), Смільгіні - Гаранцы (3), Сонічы - Чарток - Рынкаўцы - Лясная (11), Спонды - Кайміна Горная - Гінкішкі - Горшавічы (3), Ст.Юрацішкі - Макуці - Пасека - Чарнэлі (1), Стрыеўка - Масткі - Бушнева (1), Стульгі - Бяцюны - Буняны - Кібы - Мурыны - Гальгінішкі (1), Суботнікі - Дабраўляны (1), Суботнікі - Даўгялаўшчына (2), Суботнікі - Рыбакі (1), Суботнікі - Ст.Юрацішкі (3), Сураж - Роўбавічы з пад'ездам да в. Ядуці (3), Сураж - Ст.Вергань - Сіняўшчына (4), Сурвілішкі - Рамашкавічы - Чычэлі (1), Сурвілішкі - Сухарышкі - Палессе (5), Сушышкі - Любянцы - Павіланцы - Юрэлі - Енчы (2), Сцігане - Сонтакі (2), Таварыства з абмежаванай адказнасцю "Дамінаспіца" (1), Таварыства з абмежаванай адказнасцю "ЗахадХімСэрвіс" (1), Таварыства з дадатковай адказнасцю "АўтаТэксЭкспрэс" (1), Талеі - Буянішкі (3), Талмінава - Дружба (1), Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (5), Талмінава - Мядзюны (1), Таўкіні - Залескія - Гудэлі (1), Трабы - Лычкаўцы (1), Трабы - Сурвілішкі - Пяцкуны (6), Трокенікі - 2 - Кланішкі (1), Трокенікі - Ігнацова - Петраполь (3), Тужаўляны - Казіміроўка - Багушоўка (5), Укропішкі - Загаранка (1), Укропішкі - Загорнікі (1), Утканы - Ажубалі (1), Фальваркі - Юрчуны - Грышкойці - Лынкішкі (7), Цантэлі - Каменны Лог - мяжа ЛР (9), Целякі - Ракіты (5), Цудзенішкі - Навасёлкі (1), Цэнтральная - Аднаполь (1), Цэнтральная ФА (1), Цімуты - Лысая Гара - Васеўцы - а/д Талмінава - Мур.Ашмянка - мяжа Літвы (1), Чарнэлі - Каркеняты (1), Шадзюны - Апушыны (2), Шашкі - Андруны (1), Шынкаўшчына - Шлавенцы - Валэйшы (1), Юрацішкі - Зялёнка - Гялуці (1), Юршаны - Погіры - Навасяды (3), Янкішкі - Мірклішкі (6), Ярэва - Вілейты (4), Ярэва - Норкавічы (2), Ясянцы - Вайдагі - Порайсць (3), вёска Гудагай (2), пасёлак Гудагай (1),
official_name:be-tarask6Гудага́й (1), Латвійская Рэспубліка (1), Летувіская Рэспубліка (2), Рэспубліка Беларусь (1), Рэспубліка Польшча (1),
official_name:ckb1کۆماری نامیبیا (1),
official_name:cs6Běloruská republika (1), Litevská republika (1), Lotyšská republika (1), Namibijská republika (1), Polská republika (1), Ruská federace (1),
official_name:de5Botschaft der Bundesrepublik Deutschland (1), Kernkraftwerk Baltijskaja (1), Republik Belarus (1), Republik Polen (1), Russische Föderation (1),
official_name:el4Δημοκρατία της Λετονίας (1), Δημοκρατία της Λιθουανίας (2), Δημοκρατία της Πολωνίας (1),
official_name:en15Cathedral Basilica of St Stanislaus and St Vladislaus (1), Euro area (1), Holocaust Exposition (1), JSC “Grodno Plant of Lathe Chucks “BelTAPAZ” (2), Namibia (1), OJSC "Milky World" (1), Republic of Belarus (1), Republic of Latvia (1), Republic of Lithuania (2), Republic of Poland (1), Russian Federation (1), The Church of Saint John the Baptist ad the Evengelist (1), The Production Unitary Enterprise “Filter” of the Public Association “Belarusian Partnership for the Visually Impaired” (1),
official_name:eo6Litova Respubliko (2), Pola Respubliko (1), Respubliko Belorusio (1), Respubliko Latvio (1), Rusa Federacio (1),
official_name:es6Federación Rusa (1), República de Belarús (1), República de Letonia (1), República de Lituania (2), República de Polonia (1),
official_name:et4Leedu Vabariik (2), Läti Vabariik (1), Venemaa Föderatsioon (1),
official_name:fi2Puolan tasavalta (1), Venäjän Federaatio (1),
official_name:fr5Fédération de Russie (1), La République du Bélarus (1), République de Lituanie (2), République de Pologne (1),
official_name:id3Republik Latvia (1), Republik Lituania (2),
official_name:it3Repubblica di Lettonia (1), Repubblica di Lituania (2),
official_name:ku1Komara Lîtvanya (1),
official_name:la1Regio Bruxellana Capitalis (1),
official_name:lt11Baltarusijos respublika (1), Gudagojio kaimas (2), Gudagojus (1), Holokausto ekspozicija (1), Latvijos Respublika (1), Lietuvos Respublika (2), Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčia (1), Vilniaus Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedra bazilika (1), Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia (1),
official_name:lv2Lietuvas Republika (2),
official_name:nl2Republiek Belarus (1), Russische Federatie (1),
official_name:pl16Bazylika archikatedralna św. Stanisława Biskupa i św. Władysława (1), Federacja Rosyjska (1), Gudogaje (2), Jezioro Grzybiańskie (2), Jezioro Krzyżackie (1), Jezioro Wielkie (1), Jezioro Święte (1), Republika Białorusi (1), Republika Litewska (2), Republika Łotwy (1), Rzeczpospolita Polska (1), wieś Gudogaje (2),
official_name:pt4Federação Russa (1), República da Bielorrússia (1), República da Letónia (1), República da Lituânia (1),
official_name:ru1400Адверники - Киванцы (2), Антоны - Берники - Болтуп (1), Б.Войшнаришки - Блотковщина (1), Б.Свиряны - Мужилы (3), Б.Страча - Клющаны - Рудня (4), Базыли - Литвица - Ремезово (1), Белозеровцы - Кладники - Каревичи (1), Бенякони - Варнакели (3), Бенякони - Слезки (8), Бенякони-Слезки (1), Били - Ковалевщизна (1), Богушевка - Чернуха (1), Бол.Князиковцы - Андрушки (2), Бол.Князиковцы - Мал.Князиковцы (3), Болотники - Больси - Гута (3), Болтуп - Поболевщина - Гравжишки (1), Больтеники - Бражельцы (4), Больтишки-Помедь (2), Бояры - Ратичи - Скрынники (6), Браславская Лука - Товщина (1), Буденовка - Укропишки (6), Василевичи - Шадзинцы с подъездом к д. Самборы (2), Вассарабы - Лойки - Колбаски - Моньковцы (4), Вигушки - Саковичи (2), Видзы - Дрисвяты - гр. Литвы (13), Видзы - Новинка (10), Войтовичи - Малая Показь (1), Волейши - Кунеи (1), Волковцы — Бердовка — Белунди (1), Воложино - 2 - Андроны - Василины - Крашнево (3), Ворняны - Дубники (1), Ворона - Быстрица - Петраполь - Жарнели (7), Вороново - Довгялы - гр. ЛР (8), Вороново - Новиянка - Утканы (7), Вороново - Пожижма - Дайновка - Микянцы (3), Вороново - Полецкишки - гр. Литвы (5), Вороново - Трокели (7), Габрияловщина - Гущи (1), Габрияловщина - Лойтевщина (1), Гадилуны - Кореняты (3), Гадуни - Салатье - Узбережь (3), Гайтюнишки - Таврели - Кулькишки (5), Галимщина - Вигушки (8), Германишки - Переганцы - Новиянка (8), Гештовты - Волдотишки - Ст.Друскеники - Подитва - Поволока (1), Гильвинцы - Дайлидки (1), Глубокое — Поставы — Лынтупы — граница Литовской Республики (Лынтупы) (16), Гожа - Лесница (2), Гожа - Польница - Лукавица (9), Гожа - Цидовичи - Огородники (2), Гоза - Бобровники (5), Гольшаны - Щепановичи (1), Государственное учреждение образования "Ясли-сад №43 г. Гродно "Сетлячок" (1), Гравжишки - Луды - Клевица (4), Гравжишки - Щепановичи - Подгаи - Дворище (3), Градовщизна - Селищи (4), Гринцы - Поляны - Краковка (2), Гроди - Дебеси - Галины - Анкуды (2), Гродненский областной кожно-венерологический диспансер (1), Гродненское республиканское унитарное предприятие электроэнергетики «ГРОДНОЭНЕРГО» филиал «ГРОДНЕНСКИЕ ТЕПЛОВЫЕ СЕТИ» (1), Гродно - Заречанка - Сопоцкин (11), Гродно - Поречье (23), Гродноагроспецавтотранс (1), Гудогай (1), Дворчаны - Пасека-Дворчаны (1), Девгуны - Янкишки (3), Детки - Ремзы (2), Дотишки - Адверники - Радюнцы - Киванцы (10), Дотишки - Чижуны - Лебедники (1), Дравнели - Стрипуны (1), Древеники - Градовщизна - Захаришки (1), Древеники - Мишкути (1), Дружба - Тележишки (5), Дубинцы - Слободка - Клайши (3), Дубники - Запольные (1), Дунай - Дешевичи (1), Еденцы - Новый Свет (1), Еткишки - Жиги - Больтиники (2), Жарнели - Ракишки (1), Жемыславль - Подворанцы (4), Жемыславль - Шаркути (2), Жиги - Забейги (1), Жили - Закревщина (2), Жиличи - Шавелы (2), Жирмуны - Жилянцы (2), Жирмуны - Скорводы (1), Жирмуны — Скорводы (2), Жукойни - Большое Туровье - Малое Туровье (1), Жусины - Заречье (1), Заболоть - Наркуны (3), Заболоть - Пасека - Дворчаны (1), Заболоть - Пасека-Дворчаны (1), Закрытое акционерное общество "Интернет-магазин Евроопт" (2), Замостяны — Микулишки (1), Западный обход городского поселка Вороново (9), Запрудяны - Курчевцы (1), Запрудяны - Пашки (1), Заречанка - Забречаны (2), Заречанка - Лойки - Белые Болоты (5), Зыгмунтишки - Ляйки (1), Ивье - Субботники - Жемыславль - Трабы (18), Ивье - Трокели - Радунь (65), Ивье-Трокели-Радунь (3), Иоткишки - Больтеники (3), Каменная Русота - Яловщина (2), Каменный Лог - Беняны (1), Каменный Лог - Волковщина (4), Каменный Лог - Ганево - Кемяны - Цуденишки (8), Каменный Лог - Мокрицы - Бериндишки (5), Каменный Лог - Янканцы (3), Карповичи - Берозавцы (1), Квятковцы - Лынтуп (1), Квятковцы - Петримановщина - Кудейшы (1), Кемелешки - Литвяны (3), Кемелишки - Давтюны (7), Кемелишки - Талюшаны - Гваздикяны (4), Кладники - Тикони (3), Клевица - Рашкутяны (2), Клющаны - Попелище (3), Кодевцы - Войтовцы - Линки (6), Коди - Любарты - Кужи (2), Колеты - Коди (1), Кольчуны - Мордасы - Новосяды (1), Кольчуны - Секеровцы - Новополье (1), Конвелишки - Большие Лепи (1), Конвелишки - Масюны (2), Конвелишки - Чирканцы (2), Конвелишки-Масюны (1), Кореняты - Ворзяны (1), Котовичи - Мантуны (1), Красовщина - Карповичи - Дробыши (7), Красовщина - Русаки - Ст.Гавья (3), Кудейшы - Рудевщина (1), Кулеши - Сайлюки - Григи - Побень (1), Курополье - Боровки (5), Курополье - Теплые (1), Курты - Курополье (7), Курты — Курополье (3), Лапейки - Микулишки (1), Лелянцы - Липкунцы - Пелеса (2), Лида - Радунь (25), Липнишки - Геранены - а/д Р-89 с подъездом к ул.Лидской д. Геранены (5), Липнишки - Огородники (2), Липнишки - Субботники - Геранены - а/д Р-89 с подъездом к школе д. Геранены (18), Липнишки-Геранены-а/д Р-89 с подъездом к ул.Лидской д. Геранены (3), Литвица - Бенякони (6), Литвяны - Савишки (2), Лихачи - Запурье (2), Лобачи - Гелути (2), Лойки - Бережаны - Заречанка (1), Лубенята - Лосевцы - Квачи - Центральная (2), Лукавица - Перелом - Загорники - Дуброво (4), Людвиковщина - Габрияловщина - Семюны (1), Мажейки - Орли (1), Макути - Новики (1), Мисевичи - Драгути - Песковцы (2), Мисевичи - Севруки (1), Мисляны - Гроди - Гайголи (1), Мокрицы - Коршунишки - Янишки (1), Мостяны - Локтяны (2), Мостяны - Яцкуны - Гудали - Жукойни Желядские (3), Мур.Ошмянка - Журавы - Суходолы (16), Мурованая Ошмянка - Васевцы (1), Мурованая Ошмянка - Климанцы (6), Мурованая Ошмянка - Швабы (2), Мурованая Ошмянка - Шлопаковщина (1), Мягуны - Жарские - Жардели (2), Мягуны - Трапшевичи (2), Н.Руда - Глушнево (3), Нача - Гинели (2), Нача - Готувка (2), Нача - Солопятишки (2), Некраши - Заболоть (1), Некраши - Ковали - Дороши - Стигане (1), Некрашуны - Рытань - Литвяны (до а/д Ворона - Быстрица - Жарнели) (6), Некрашуны - Стипины - Дворчище (1), Новики - Лунки - Корговды (4), Новиянка - Микшевичи - Ягелы - Винцуки (5), Новиянка - Пашели (1), Новосады - Кукли (1), Новосяды - Хоронжиски - Ворни (10), ОАО "Молочный мир" (1), Обход д. Липнишки (3), Общество с дополнительной ответственностью "АвтоТексЭкспресс" (1), Общество с ограниченной ответственностью "Вайлдберриз" (1), Общество с ограниченной ответственностью "Доминоспицца" (1), Общество с ограниченной ответственностью "ЗападХимСервис" (1), Ожелишки - Плики (1), Онжадово - Гордиевцы - Латвели - Сайлюки (5), Онжадово - Жодовка (2), Онжадово - Лукшаны - Бикяны (1), Онжадово - Мартиново - Ст.Тарасовщина - Тишканы (1), Осиповцы - Волейши (1), Осова - Подворанцы (1), Осташа - Немново (5), Осташа - Ятвезь - Селивановцы (3), Островец - Древеники - Ст.Гудогай (11), Островец - Слободка - Германишки - Лозовка - Липки - Станция Гудогай (4), Ошмяны - Онжадово - гр. Литвы (19), ПС 110/35/10 Вороново (1), Палуши - Кумпяны (2), Парубишки - Лошаки - Переганцы (1), Парубишки - Ромашканцы (5), Пасека - Лобачи (1), Пашковичи - Довгялишки (1), Первомайская — Замостяны (3), Переганцы - Линги - Полипница (2), Переганцы - Седлиско (1), Переганцы - Шашки (2), Песковцы - Кубельчики (1), Поболевщина - Вельбутово - Крейванцы - Кибы (5), Поволока - Пелюнцы - Пелеса (1), Погородно - Грубянцы (2), Погородно - Конюхи (2), Погородно - Поди (1), Погородно - Полецкишки - Бенякони (12), Подегути - Ловцы (1), Подлипяны - Гваздикяны (1), Подольцы - Б.Свиряны (3), Подольцы - Белая Вода (2), Подольцы - Бутюрмы - Попишки (2), Подольцы - Гадилуны - Буйки - Белая Вода (1), Подрукша - Вечеровщина (1), Подъезд к Ст.Гавья - АБЗ от а/д Ивье - Трокели - Радунь (3), Подъезд к д. Ажукольни от а/д Бенякони - Слезки (1), Подъезд к д. Б.Показь от а/д Ивье - Трокели - Радунь (1), Подъезд к д. Б.Свиряны от а/д Кемелешки - Литвяны (1), Подъезд к д. Бабичи от а/д Древеники - Градовщизна - Захаришки (1), Подъезд к д. Барановичи от а/д Трабы - Сурвилишки - Пецкуны (1), Подъезд к д. Бастуны от а/д Гр.Литвы (Бенякони) - Лида - Слоним - Бытень (4), Подъезд к д. Батуки от а/д Трабы - Сурвилишки - Пецкуны (1), Подъезд к д. Березовка от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) (1), Подъезд к д. Березовка от а/д Радунь - Василишки (1), Подъезд к д. Борти от а/д Ошмяны - Клевица - гр. Литвы (Клевица) (3), Подъезд к д. Буденовка от а/д Ошмяны - Онжадово - гр. Литвы (2), Подъезд к д. Будраны от а/д Б.Страча - Клющаны - Рудня (1), Подъезд к д. Василевичи от а/д Ивье - Субботники - Жемыславль - Трабы (1), Подъезд к д. Василины 1 от а/д Браслав - Поставы - Мядель (1), Подъезд к д. Вельмуты от а/д Толминово - Медюны (1), Подъезд к д. Верделишки (1), Подъезд к д. Витюли от а/д Ошмяны - Клевица - гр. Литвы (Клевица) (1), Подъезд к д. Виштоки от а/д Каменный Лог - Мокрицы - Бериндишки (3), Подъезд к д. Водоль от а/д Ивье - Субботники - Жемыславль - Трабы (1), Подъезд к д. Волейкишки от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) (1), Подъезд к д. Воскресенка от а/д Гольшаны - Щепановичи - Клевица (1), Подъезд к д. Головенчицы от а/д Святск - Василевичи - Осташа - Кадыш (1), Подъезд к д. Гольнишки от а/д Кемелешки - Литвяны (2), Подъезд к д. Гордиевцы от а/д Онжадово - Гордиевцы - Латвели - Сайлюки (1), Подъезд к д. Горячки от а/д Святск - Василевичи - Осташа - Кадыш (1), Подъезд к д. Гумнище от а/д Гродно - Поречье (2), Подъезд к д. Гумнищи от а/д Ворона - Ошмяны - Юратишки - Ивье (1), Подъезд к д. Гурели от а/д Поболевщина - Вельбутово - Крейванцы - Кибы (1), Подъезд к д. Гурщизна от а/д Ворона - Ошмяны - Юратишки - Ивье (1), Подъезд к д. Дайнова от а/д Липнишки - Геранены - а/д Р-89 с подъездом к ул.Лидской д. Геранены (1), Подъезд к д. Дайновка от а/д Кулеши - Сайлюки - Григи - Побень (2), Подъезд к д. Девгуны ч/з д. Мягуны от а/д Глубокое - Поставы - Лынтупы - гр. Литвы (Лынтупы) (2), Подъезд к д. Дертница от а/д Слоним - Мосты - Скидель - гр. Литвы (Поречье) (1), Подъезд к д. Дмисевичи от а/д Святск - Василевичи - Осташа - Кадыш (1), Подъезд к д. Доброполь от а/д Ивье - Субботники - Жемыславль - Трабы (5), Подъезд к д. Довгердишки от а/д Вороново - Довгялы - гр. ЛР (1), Подъезд к д. Доргунь от а/д Сопоцкин - Голынка до а/д Лососно - Августов (1), Подъезд к д. Дунай от а/д Ивье - Трокели - Радунь (1), Подъезд к д. Еделевцы от а/д Провожа - Якубовцы (1), Подъезд к д. Жижма от а/д Липнишки - Лида (1), Подъезд к д. Заболотье от а/д Н.Руда - Глушнево (1), Подъезд к д. Зеленая от а/д Гродно - Поречье (1), Подъезд к д. Казары от а/д Лида - Трокели - Геранены - гр. Литвы (Геранены) (2), Подъезд к д. Калеты (2), Подъезд к д. Катеновичи, д. Заборцы от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) (1), Подъезд к д. Кемяны от а/д Каменный Лог - Мокрицы - Бериндишки (1), Подъезд к д. Ковалевка от а/д Ворона - Быстрица - Петраполь - Жарнели (1), Подъезд к д. Ковалевщина от а/д Вороново - Новиянка - Утканы (1), Подъезд к д. Кондраты от а/д Древеники - Градовщизна - Захаришки (1), Подъезд к д. Корговды от а/д Гродно - Острино - Радунь - гр. Литвы (Дотишки) (3), Подъезд к д. Кулишки от а/д Ворона - Быстрица - Петраполь - Жарнели (1), Подъезд к д. Кутишки (1), Подъезд к д. Куцкуны от а/д Ошмяны - Онжадово - гр. Литвы (3), Подъезд к д. Лесница - Будники (3), Подъезд к д. Ловкеники от а/д Ивье - Субботники - Жемыславль - Трабы (1), Подъезд к д. Лойти от а/д Гравжишки - Луды (1), Подъезд к д. Лосево от а/д Гродно - Поречье (3), Подъезд к д. Лоси от а/д Подъезд от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) на Подольцы - Кемелишки - гр. Литвы (1), Подъезд к д. Лынтуп от а/д Липнишки - Субботники - Геранены - а/д Р-89 с подъездом к школе д. Геранены (1), Подъезд к д. Любарты от а/д Погородно - Полецкишки - Бенякони (1), Подъезд к д. Мажули от а/д Ивье - Субботники - Жемыславль - Трабы (1), Подъезд к д. Малые Свиряне от а/д Подъезд от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) на Подольцы - Кемелишки - гр. Литвы (1), Подъезд к д. Маркиши - Дубинка от а/д Слоним - Мосты - Скидель - гр. Литвы (Поречье) (1), Подъезд к д. Матюки от а/д Трабы - Сурвилишки - Пецкуны (1), Подъезд к д. Мацкелы,Мельники от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) (3), Подъезд к д. Меляхи от а/д Липнишки - Субботники - Геранены - а/д Р-89 с подъездом к школе д. Геранены (1), Подъезд к д. Мильки от а/д Ворона - Ошмяны - Юратишки - Ивье (1), Подъезд к д. Мисевичи от а/д Гродно - Острино - Радунь - гр. Литвы (Дотишки) (4), Подъезд к д. Мисляны,х.Вада от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) (1), Подъезд к д. Мостяны от а/д Б.Страча - Клющаны - Рудня (1), Подъезд к д. Нарбуты от а/д Субботники - Ст.Юратишки (1), Подъезд к д. Нартуны от а/д Ошмяны - Онжадово - гр. Литвы (1), Подъезд к д. Насканцы от а/д Толминово - Мур.Ошмянка - гр. Литвы (1), Подъезд к д. Немново от а/д Святск - Василевичи - Осташа - Кадыш (1), Подъезд к д. Нидяны от а/д Ворона - Быстрица - Петраполь - Жарнели (1), Подъезд к д. Новоселки - Тартак от а/д Плосковцы - Селевановцы - Застава им.Усова (2), Подъезд к д. Новосяды от а/д Ошмяны - Онжадово - гр. Литвы (1), Подъезд к д. Околица Барановичи от а/д Трабы - Сурвилишки - Пецкуны (1), Подъезд к д. Осова от а/д Ивье - Трокели - Радунь (1), Подъезд к д. Павилойти от а/д Ошмяны - Клевица - гр. Литвы (Клевица) (1), Подъезд к д. Пелеса от а/д Лида - Радунь (1), Подъезд к д. Петриканы от а/д Лида - Трокели - Геранены - гр. Литвы (Геранены) (2), Подъезд к д. Пильвины от а/д Подъезд от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) на Подольцы - Кемелишки - гр. Литвы (1), Подъезд к д. Плебанишки от а/д Гродно - Гожа - гр. Литвы (Привалки) (1), Подъезд к д. Повишни от а/д Ошмяны - Клевица - гр. Литвы (Клевица) (2), Подъезд к д. Повокша от а/д Ворона - Быстрица - Петраполь - Жарнели (1), Подъезд к д. Подваришки от а/д Ворона - Быстрица - Петраполь - Жарнели (1), Подъезд к д. Подворишки от а/д Гр.Литвы (Бенякони) - Лида - Слоним - Бытень (2), Подъезд к д. Полесье ч/з д. Петрути от а/д Глубокое - Поставы - Лынтупы - гр. Литвы (Лынтупы) (3), Подъезд к д. Поречье от а/д Слоним - Мосты - Скидель - гр. Литвы (Поречье) (2), Подъезд к д. Потелюнцы от а/д Пашковичи - Довгялишки (1), Подъезд к д. Привалки от а/д Гродно - Гожа - гр. Литвы (Привалки) (4), Подъезд к д. Ременики от а/д Трабы - Сурвилишки - Пецкуны (1), Подъезд к д. Рудишки от а/д Толминово - Мур.Ошмянка - гр. Литвы (1), Подъезд к д. Солтанишки от а/д Гродно - Острино - Радунь - гр. Литвы (Дотишки) (5), Подъезд к д. Солтанишки от а/д Радунь - Нача - Белюнцы (2), Подъезд к д. Стаскелы от а/д Некрашуны - Рытань - Литвяны (до а/д Ворона - Быстрица - Жарнели) (2), Подъезд к д. Стрелы от а/д Толминово - Мур.Ошмянка - гр. Литвы (1), Подъезд к д. Ступковщина от а/д Ворона - Ошмяны - Юратишки - Ивье (1), Подъезд к д. Сушишки,Ровбишки от а/д Гродно - Острино - Радунь - гр. Литвы (Дотишки) (6), Подъезд к д. Сымонели от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) (1), Подъезд к д. Толочки от а/д Ваверка - Заболоть (1), Подъезд к д. Трокеники, д. Тартак от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) (5), Подъезд к д. Трумпишки от а/д Вороново - Довгялы - гр. ЛР (2), Подъезд к д. Труханы от а/д Гроди - Дебеси - Галины - Анкуды (2), Подъезд к д. Туланка от а/д Лида - Трокели - Геранены - гр. Литвы (Геранены) (1), Подъезд к д. Уртишки от а/д Ивье - Субботники - Жемыславль - Трабы (1), Подъезд к д. Усеники от а/д Святск - Василевичи - Осташа - Кадыш (1), Подъезд к д. Усово от а/д Плосковцы - Селевановцы - Застава им.Усова (1), Подъезд к д. Хилевичи от а/д Ивье - Субботники - Жемыславль - Трабы (1), Подъезд к д. Хомуты от а/д Слоним - Мосты - Скидель - гр. Литвы (Поречье) (3), Подъезд к д. Чашейки от а/д Ворона - Ошмяны - Юратишки - Ивье (1), Подъезд к д. Ченевичи от а/д Трабы - Сурвилишки - Пецкуны (1), Подъезд к д. Чернуха от а/д Слоним - Мосты - Скидель - гр. Литвы (Поречье) (1), Подъезд к д. Чещевляны от а/д Гродно - Поречье (1), Подъезд к д. Шинковцы от а/д Кодевцы - Войтовцы - Линки (2), Подъезд к д. Ютюны - Городище от а/д Радунь - Страчуны - Ятовты (1), Подъезд к ж/д Ст.Бастуны от а/д Ивье - Трокели - Радунь (1), Подъезд от а/д Вороново - Полецкишки на Товзгиняны - Бояры (4), Подъезд от а/д Полоцк - Глубокое - гр. Литвы (Котловка) на Подольцы - Кемелишки - гр. Литвы (15), Полесье - Вейсишки (2), Полецкишки - Войдаги (1), Полецкишки - Дробишуны (4), Полхуны - Трабутишки - Белишки (1), Польница - Бержелаты (1), Поляны - Полянки (1), Порадунь - Матюнцы - Новосады (3), Поречье - Лихачи (3), Поречье - Старая Руда от а/д Слоним - Мосты - Скидель - гр. Литвы (1), Поставы - Мольдевичи (18), Привалки - Дубрава (3), Провожа - Якубовцы (4), Производственное унитарное предприятие "Фильтр" Общественного объединения "Белорусское товарищество инвалидов по зрению" (1), Пролейки - Марковцы (1), Пусяворы - Жирмуны (6), Пятковщизна - Мендриковщизна (3), Радунь - Василишки (6), Радунь - Городище (1), Радунь - Нача - Белюнцы (5), Радунь - Страчуны - Ятовты (2), Расальщина - Гончары - Сурвилишки (1), Рачкуны - Кемейши - Талькунцы (1), Республика Беларусь (1), Республика Польша (1), Республиканское унитарное предприятие "Учебно-научно-производственный центр "Технолаб" (2), Ровбишки - Дотишки (1), Романы - Гировичи (1), Романы - Тарути (1), Романы - Тешкели - Трокели (4), Российская Федерация (1), Рудишки - Погулянка (1), Рукшаны - Миндяны (1), Рыбница - Соболяны (2), Рытань - Мужилы (1), Саболяны - Верхполье (1), Садоводческое товарищество "Автотранспортник-Лида" (1), Садоводческое товарищество "Адпачынак-Гожа" (1), Садоводческое товарищество "Астра" (1), Садоводческое товарищество "Барановка" (1), Садоводческое товарищество "Бастуны" (1), Садоводческое товарищество "Бережаны" (1), Садоводческое товарищество "Берёзка" (1), Садоводческое товарищество "Бетонщик" (1), Садоводческое товарищество "Бирюза" (1), Садоводческое товарищество "Боровка" (1), Садоводческое товарищество "Буревестник" (1), Садоводческое товарищество "Василёк" (2), Садоводческое товарищество "Верасы" (1), Садоводческое товарищество "Вертикаль Супер" (1), Садоводческое товарищество "Ветеран" (1), Садоводческое товарищество "Виктория-Лида" (1), Садоводческое товарищество "Волна" (1), Садоводческое товарищество "Вясёлка" (1), Садоводческое товарищество "Гаёвка" (1), Садоводческое товарищество "Глобус-Годуны" (1), Садоводческое товарищество "Дары Природы" (1), Садоводческое товарищество "Дружба" (1), Садоводческое товарищество "Дружба-1" (1), Садоводческое товарищество "Дружное-Привалки" (1), Садоводческое товарищество "Дубок" (2), Садоводческое товарищество "Дубравушка" (1), Садоводческое товарищество "Дубравушка-2" (1), Садоводческое товарищество "Журавинка" (1), Садоводческое товарищество "Журавинка-2" (1), Садоводческое товарищество "Заболотное" (1), Садоводческое товарищество "Загораны" (1), Садоводческое товарищество "Загорники-2" (1), Садоводческое товарищество "Зарица" (1), Садоводческое товарищество "Зеленый Гай" (1), Садоводческое товарищество "Зелёная Долина" (1), Садоводческое товарищество "Золотые Пески" (1), Садоводческое товарищество "Зорька" (2), Садоводческое товарищество "Зосино" (1), Садоводческое товарищество "Зубр" (2), Садоводческое товарищество "Иволга" (1), Садоводческое товарищество "Ивушка" (1), Садоводческое товарищество "Индустрия" (1), Садоводческое товарищество "Искатель-Заречанка" (1), Садоводческое товарищество "Искра" (1), Садоводческое товарищество "Кадолбы" (1), Садоводческое товарищество "Каменистое" (1), Садоводческое товарищество "Кардиолог" (1), Садоводческое товарищество "Каштан" (1), Садоводческое товарищество "Колорит" (1), Садоводческое товарищество "Конструкция" (1), Садоводческое товарищество "Кооператор" (1), Садоводческое товарищество "Красное-2" (1), Садоводческое товарищество "Криница-Лесница" (1), Садоводческое товарищество "Криничка" (1), Садоводческое товарищество "Криничка-1" (1), Садоводческое товарищество "Куколи" (1), Садоводческое товарищество "Лесница" (1), Садоводческое товарищество "Лесное" (1), Садоводческое товарищество "Лесное-Рыбница" (1), Садоводческое товарищество "Лесной Бор" (1), Садоводческое товарищество "Лесовод-2" (1), Садоводческое товарищество "Лето" (1), Садоводческое товарищество "Локомотив" (1), Садоводческое товарищество "Лосева Поляна" (1), Садоводческое товарищество "Магистраль" (2), Садоводческое товарищество "Магистраль-2" (1), Садоводческое товарищество "Малинка" (1), Садоводческое товарищество "Малиновка Гожа" (1), Садоводческое товарищество "Мара" (1), Садоводческое товарищество "Мелиоратор-Новосады" (1), Садоводческое товарищество "Мелодия-Неман" (1), Садоводческое товарищество "Мичуринец" (1), Садоводческое товарищество "Музей" (1), Садоводческое товарищество "Надежда-2" (1), Садоводческое товарищество "Надея" (1), Садоводческое товарищество "Надзея" (1), Садоводческое товарищество "Обувщик" (1), Садоводческое товарищество "Обувщик-1" (3), Садоводческое товарищество "Огонёк-Привалка" (1), Садоводческое товарищество "Огороды" (1), Садоводческое товарищество "Озёрное-2" (1), Садоводческое товарищество "Олимпия-80" (1), Садоводческое товарищество "Орбита-Заречанка" (1), Садоводческое товарищество "Островок-Куколи" (1), Садоводческое товарищество "Пищевик-Пальница" (1), Садоводческое товарищество "Поречье" (1), Садоводческое товарищество "Пралеска" (1), Садоводческое товарищество "Пралеска-11" (1), Садоводческое товарищество "Прамень" (1), Садоводческое товарищество "Принеманское-2" (1), Садоводческое товарищество "Принеманское-3" (1), Садоводческое товарищество "Принеманское-6" (1), Садоводческое товарищество "ПринеманскоеАгро" (1), Садоводческое товарищество "Рассвет-1" (1), Садоводческое товарищество "Рассвет-2" (1), Садоводческое товарищество "Ремонтник-1" (1), Садоводческое товарищество "Родина" (1), Садоводческое товарищество "Родник" (1), Садоводческое товарищество "Ромашка" (1), Садоводческое товарищество "Росинка-Гожа" (1), Садоводческое товарищество "Садовичок" (1), Садоводческое товарищество "Садовод-Баля Сольная" (1), Садоводческое товарищество "Сантехник" (1), Садоводческое товарищество "Свитанок" (1), Садоводческое товарищество "Святск" (1), Садоводческое товарищество "Сельский строитель" (1), Садоводческое товарищество "Солнечное-09" (2), Садоводческое товарищество "Солнышко" (1), Садоводческое товарищество "Сосновый Бор" (3), Садоводческое товарищество "Сосны-1" (1), Садоводческое товарищество "Сосны-2" (1), Садоводческое товарищество "Сосны-3" (1), Садоводческое товарищество "Спецавтохозяйство" (1), Садоводческое товарищество "Строитель-80" (1), Садоводческое товарищество "Сузорье" (1), Садоводческое товарищество "Торгмаш-2" (1), Садоводческое товарищество "Труд" (1), Садоводческое товарищество "Тюльпан" (1), Садоводческое товарищество "Узбережь" (1), Садоводческое товарищество "Учитель-Гродно" (1), Садоводческое товарищество "Фауна-Загораны" (1), Садоводческое товарищество "Химик" (1), Садоводческое товарищество "Химик-2" (1), Садоводческое товарищество "Хлебопекарное" (1), Садоводческое товарищество "Хлебопродукты-1992" (1), Садоводческое товарищество "Холмистое" (1), Садоводческое товарищество "Холодинка" (1), Садоводческое товарищество "Хуторяне" (1), Садоводческое товарищество "Цапля" (1), Садоводческое товарищество "Цветовод" (1), Садоводческое товарищество "Чабарок" (1), Садоводческое товарищество "Шембелевцы" (1), Садоводческое товарищество "Шкло" (1), Садоводческое товарищество "Эверест-Лойки" (1), Садоводческое товарищество "Элексир" (1), Садоводческое товарищество "Электрик" (1), Садоводческое товарищество "Энергетик-2" (1), Садоводческое товарищество "Энергетик-6" (1), Садоводческое товарищество "Энергетик-Лида" (1), Садоводческое товарищество "Юность-80" (1), Садоводческое товарищество "Ягодка" (1), Садоводческое товарищество "Ялинка" (1), Садоводческое товарищество "Янтарное" (1), Садоводческое товарищество "Янтарь" (2), Садоводческое товарищество "Ясная Поляна" (1), Сакуны - Муляры - Мунцевичи (1), Свилы - Котримовщизна (5), Святск - Василевичи - Осташа - Кадыш (21), Сенкенята - Ченевичи (1), Скрынники - Каплановцы (2), Слободка - Большие Пущевые - Гудогай (5), Слободка - Трокеники (2), Смилги - Поракити (1), Смильгини - Горанцы (3), Солишки - Мядюши (5), Соничи - Черток - Рынковцы - Лесная (11), Сопоцкин - Голынка до а/д Лососно - Августов (2), Спонды - Каймина Горная - Гинкишки - Горшевичи (3), Ст.Юратишки - Макути - Пасека - Чернели (1), Стигане - Сонтаки (2), Стриевка - Мостки - Бушнево (1), Стульги - Бетюны - Буняны - Кибы - Мурины - Гальгинишки (1), Субботники - Добровляны (1), Субботники - Довгяловщина (2), Субботники - Рыбаки (1), Субботники - Ст.Юратишки (3), Сураж - Ровбовичи с подъездом к д. Ядути (3), Сураж - Ст.Вергань - Синявщина (4), Сурвилишки - Ромашковичи - Чичели (1), Сурвилишки - Сухаришки - Полесье (5), Сушишки - Любянцы - Повиланцы - Юрели - Енчи (2), Талеи - Буянишки (3), Теляки - Ракиты (5), Тимуты - Лысая Гора - Васевцы - а/д Толминово - Мур.Ошмянка - гр. Литвы (1), Товкини - Залеские - Гудели (1), Толминово - Дружба (1), Толминово - Медюны (1), Толминово - Мур.Ошмянка - гр. Литвы (5), Трабы - Лычковцы (1), Трабы - Сурвилишки - Пецкуны (6), Трокеники - 2 - Кланишки (1), Трокеники - Игнацово - Петраполь (3), Тужевляны - Казимировка - Богушевка (5), Укропишки - Загорники (2), Утканы - Ажуболи (1), Фольварки - Юрчуны - Гришкойти - Лынкишки (7), Центели - Каменный Лог - гр. ЛР (9), Центральная - Однополь (1), Цуденишки - Новоселки (1), Чернели - Коркеняты (1), Шадюны - Апушины (2), Шашки - Андруны (1), Шинковщизна - Шловенцы - Волейши (1), Юратишки - Зеленки - Гелути (1), Юршаны - Погири - Новосяды (3), Янкишки - Мирклишки (6), Ярево - Вилейты (4), Ярево - Норковичи (2), Ясянцы - Войдаги - Поройсть (3), деревня Гудогай (2), посёлок Гудогай (1),
official_name:sk4Litovská republika (2), Lotyšská republika (1), Ruská federácia (1),
official_name:sl2Republika Belorusija (1), Ruska federacija (1),
official_name:sr1Република Пољска (1),
official_name:sv5Republiken Belarus (1), Republiken Lettland (1), Republiken Litauen (2), Ryska Federationen (1),
official_name:uk3Республіка Білорусь (1), Російська Федерація (1), Центральний ФО (1),
official_name:uz1Latviya Respublikasi (1),
official_name:vi3Cộng hòa Latvia (1), Cộng hòa Litva (2),
official_name:yi1רוסישע פֿעדעראַציע (1),
official_name:zh2俄罗斯联邦 / 俄羅斯聯邦 (1), 白罗斯共和国/白羅斯共和國 (1),
official_name:zh-Hans2俄罗斯联邦 (1), 白罗斯共和国 (1),
official_name:zh-Hant2俄羅斯聯邦 (1), 白羅斯共和國 (1),
official_ref5A12 (3), SN0777 (2),
official_short_name7ГРП (1), ЗТП (3), ТП (2), ШРП (1),
official_short_type192АТС (1), ВЛ (89), ГРП (12), ЗТП (37), КНС (5), ОРУ (1), ПС (22), РП (1), РТП (1), ТП (16), ТП;КЛ (1), ЦТП (5), ШРП (1),
official_status231ru:город (6), ru:городское поселение (1), ru:городской округ (1), ru:муниципальный округ (4), ru:муниципальный район (1), ru:посёлок (57), ru:сельское поселение (3), ru:федеральный округ (2), садоўніцкае таварыства (156),
official_status:be156садоўніцкае таварыства (156),
official_status:ru156садоводческое товарищество (156),
offset53.38; 0.1 (3), 3.38; 0.10 (1), 7.38;-3.43 (1),
okato:user157246853001 (1),
oktmo:user227730000 (1), yes (1),
old:addr:housenumber114А (1),
old:name1Приорбанк (1),
old:place1hamlet (1),
old_addr:city:simc10756063 (1),
old_addr:housename4175"Bērzmaļi" garāža nr. 1 (1), "Mācītājmuiža" TP-4353 (1), "Veldzes" ēkas Sungāli (1), 1 (9), 1 māja (1), 10 (9), 109. (1), 10A (2), 11 (10), 11A (1), 12 (7), 12A (2), 13 (8), 13A (2), 14 (6), 14A (2), 15 (7), 15A (2), 16 (8), 161 (1), 16A (2), 17 (9), 179 (1), 17A (2), 18 (5), 18A (2), 19 (9), 197L (1), 19A (2), 1A (2), 2 (11), 2 māja (1), 20 (6), 21 (5), 22 (3), 22A (1), 23 (3), 23A (1),