knumv's
name127th Ave (2),
name:11Straigis (1),
name:UN:ar1الاتحاد الروسي (1),
name:UN:en1Russian Federation (the) (1),
name:UN:es1Federación de Rusia (la) (1),
name:UN:fr1Fédération de Russie (la) (1),
name:UN:ru1Российская Федерация (1),
name:UN:zh1俄罗斯联邦 (1),
name:ab10Conway Road (1), EuroVelo 5 - Via Romea Francigena (1), Okunioviecas (1), Вилниус (1), Латвиа (1), Литва (2), Полша (1), Украина (1), Урыстәыла (1),
name:abbreviation1PIP (1),
name:ace8Bèlarusia (1), Latvia (1), Lithuania (2), Namibia (1), Polandia (1), Rusia (1), Ukraina (1),
name:adjective41aleksiejówecki (1), bokszeński (1), bolcki (1), budziski (1), burniski (1), deksznieński (1), dziemianówecki (1), gawienianiecki (1), gibasówecki (1), graużeński (1), grudziewszczyźniań-ski (1), grzybiński (1), gulbiński (1), ignatowiźniański (1), jasionowski (1), jegliniecki (1), jodoziorski (1), kadaryszecki (1), kalinowski (1), konstantynówecki (1), kramnicki (1), krasieński (1), krasnogrudzki (1), krejwiański (1), lipniacki (1), maszutkiński (1), poszeszupski (1), przejmiański (1), romanówecki (1), rychtyński (1), sejneński (1), stańczykowski (1), sudawski (1), sumowski (1), sześciowłócki (1), tauroszyszecki (1), wierzbiski (1), wysocki (1), ścibowski (1), świacki (1), żelazkowiźniański (1),
name:af20Duiwelsmuseum (1), Grootvorstepaleis van Litaue (1), Heuwel van Kruise (1), Koerse Skoorwal (1), Letland (1), Litaue (2), Millau-brug (1), Namibië (1), Nasionale Aukštaitija-park (1), Nasionale Kuršių Nerija-park (1), Oekraïne (1), Pole (1), Rusland (1), Sint-Stanislaus- en Sint-Ladislauskatedraal (1), Taichung (1), Taiwan (1), Universiteit van Vilnius (1), Visrivier (1), Wit-Rusland (1),
name:ak5Latvia (1), Lituania (1), Lituwenia (1), Poland (1), Russia (1),
name:als8Klaipeda (1), Lettland (1), Litauen (2), Namibia (1), Polen (1), Russland (1), Ukraine (1),
name:am8ሊቱዌኒያ (1), ሊትዌኒያ (1), ላትቪያ (1), ሩሲያ (1), ቪልኒውስ (1), ናሚቢያ (1), ዩክሬን (1), ፖላንድ (1),
name:an10Letonia (1), Lituania (2), Namibia (1), Polonia (1), Rechión de Klaipėda (1), Rete de carreteras europeas (1), Rusia (1), Ucraína (1), Vilna (1),
name:ang8Lettland (1), Liþþuania (2), Namibia (1), Polaland (1), Russland (1), Ucrægna (1), Vytautas park (1),
name:ar100أليتس (1), أندرلخت (2), أوبلاست بريانسك (1), أوكرانيا (1), إيشيشكس (1), الاتحاد الأوروبي (1), البحر الأدرياتيكي (1), السفارة الايطالية (1), القيروان (1), المجتمع الفرنسي (1), بانيفيزيس (1), بحر إيجة (1), بروكسل العاصمة (2), بريكوله (1), بريناي (1), بولندا (1), بيرشتوناس (1), تاي شانغ (1), تايوان (1), تشرنيهيف أوبلاست (1), توقيت موسكو (1), جادة كميل شمعون (1), جامع قرهنجير (1), جسر ميلو (1), جيجمارياي (6), حلف شمال الأطلسي (1), دستور جمهورية يوبيس (1), دوغفبلس (2), دوكشتاس (1), رود اسنوف (2), رودامينا (2), روديشكيس (1), روستوك (1), روسيا (1), روسيا البيضاء (1), زقاق الديمقراطية البيلاروسية (1), سفينيتشونيس (1), سكايديسكيس (1), شارع 12 (1), شارع 23 (2), شارع 28 (1), شارع 36 (2), شارع إمرؤ القيس (1), شارع الجامعة العربية (1), شارع عبد الرحمن الحوت (2), شارع فلسطين (2), شلالات نياجارا (1), شياولياي (1), طريق البلطيق (1), طريق مغنولية 4 (2), غرودنو (1), فابالنينكاس (1), فارنياي (1), فيفيس (2), فيلنيوس (1), كاوناس (1), كلايبيدا (1), كورلاند (1), لاتفيا (1), ليتوانيا (2), متحف ليتوانيا الوطني (1), مقاطعة أليتس (1), مقاطعة أوتينا (1), مقاطعة بانيفيزيس (1), مقاطعة فيلنيوس (1), مقاطعة كاوناس (1), مقاطعة كلايبيدا (1), مقاطعة ميرايامبوله (1), منظمة التعاون الاقتصادي للبحر الأسود (1), مولتاي (2), مونبيلييه-2 (1), مونبيلييه-4 (1), مونبيلييه-5 (1), ميريامبولي (1), ناميبيا (1), نيرينغا (1), نيمان (4), نيويورك (2),
name:arc6ܐܘܩܪܐܝܢܐ (1), ܠܐܛܒܝܐ (1), ܠܬܘܢܝܐ (2), ܦܘܠܢܕ (1), ܪܘܣܝܐ (1),
name:arz9اوكرانيا (1), بولاندا (1), روسيا (1), فيلنيوس (1), لاتفيا (1), ليتوانيا (2), متحف ليتوانيا الوطنى (1), ناميبيا (1),
name:as1ৰুশিযা (1),
name:ast12Bielorrusia (1), Cadena Báltica (1), Letonia (1), Lituania (2), Namibia (1), Polonia (1), Rusia (1), Taichung (1), Taiwán (1), Ucraína (1), Vilnius (1),
name:av3Латвия (1), Москваялъул заман (1), Россиялъул Федерация (1),
name:ay11Kawnas (1), Klaypida (1), Lituaña (2), Pluñhi (3), Puluña (1), Rusiya (1), Shawllay (1), Wilñus (1),
name:az45Alitus (1), Aukştaytiya Milli Parkı (1), Baltik yolu (1), Belarus (1), Birştonas (1), Bryansk vilayəti (1), Druskininkаy (1), Elektrenay (1), Haynan boğazı (1), Kalininqrad Vilayəti (1), Kibаrtаy (1), Klаypеdа (1), Kryatinqа (1), Kаlvаriya (1), Kаyşyadоris (1), Latviya (1), Litva (2), Mаriyampоlе (1), Namibiya (1), Nerinqa (1), Niaqara şəlaləsi (1), Panavejis (1), Polşa (1), Pyarvalka (1), Pаlаnqа (1), Qara Dəniz İqtisadi Əməkdaşlıq Təşkilatı (1), Qаrqjdаy (1), Rusiya (1), Tayvan (1), Trakay (1), Trakay qalası (1), Ukrayna (1), Užupis Respublikası konstitusiyası (1), Vilkаvişkis (1), Vilnüs (1), Vilnüs Universiteti (1), Xaçlar dağı (1), Yоnişkis (1), Zarasay (1), Çerniqiv vilayəti (1), Üç bacısı (1), İqnalina (1), Şyaulyay (1), Аkmyanе (1),
name:az-Arab1قۇزئی آتلانتیک مۆقاویله‌‌سی تشکیلاتؽ (1),
name:azb11سوژ چایی (9), قۇزئی آتلانتیک مۆقاویله‌‌سی تشکیلاتؽ (1), نیاقارا شلاله‌لری (1),
name:ba10Ekawa (2), Брянск өлкәһе (1), Латвия (1), Литва (2), Намибия (1), Польша (1), Рәсәй (1), Украина (1),
name:bar19Akmenen (1), Druscheninken (1), Garsden (1), Jonischken (1), Kalwarien (1), Kibarten (1), Koschedary (1), Krottingen (1), Lettland (1), Litaun (2), Memel (1), Namibia (1), Poin (1), Polangen (1), Russland (1), Ukraine (1), Weißrussland (1), Wilkowischken (1),
name:bat-smg797Agounis (1), Akmenē (9), Akmenė (1), Aleksandravs (1), Alvėts (1), Alītaus apskrėtės (1), Alītaus rajuons (1), Alītos (1), Andriuonėškės (1), Anožē (1), Antanavs (1), Antazave (1), Antopē (1), Ančlaukīs (1), Apša (53), Aukštaitėjės nacionalėnis parksAukštaitėjės nacionalėnis parks (1), Aukštė̄jė Semeniokā (1), Avėlē (1), Bagoutuojė (1), Bajambalės (1), Bajoriškē (1), Bajuorā (20), Balandėškės (5), Balbėirėškis (1), Balondē (1), Baltarosėjė (1), Baltėjės kels (1), Bariūnā (1), Barkā (1), Bartninkū seniūnėjė (1), Bartē (6), Batkėškē (1), Beržė̅nė (1), Bezduonis (1), Bezduoniū seniūnėjė (1), Bodavėsks (1), Boivīdiū seniūnėjė (1), Botiūnā (1), Botkūnā (8), Bātē (1), Bērėške (1), Bėjuotā (1), Bėjūnā (1), Bėliūnā (1), Bėmbėlėnė (1), Bėrštuons (1), Bėržū Lauks (1), Bėtvans (1), Bōdvėitē (11), Būda (1), Cėbavs (1), Dabravuolė (3), Dalgienā (1), Dambava (1), Dambrava (1), Darbienu Šv. apaštalū Petra ė Pauliaus bažnīnčė (1), Darbienā (1), Dargožē (6), Daržėninkā (2), Dauparā (1), Dauparū-Kvėitėniū seniūnėjė (1), Degotē (13), Degėmā (1), Deltova (1), Dievuogala (1), Dievītis (1), Domtē (1), Dopoltē (1), Drabožninkā (1), Drocmėnā (1), Droskininkā (1), Duobruomėslė (2), Duovėlū seniūnėjė (1), Dvarkelē (1), Dānavėškē (1), Dėdliasalės (1), Dėdliuojė Vėtė (1), Dėdliuojė Zarėškė (1), Dėdlīsės konėgākštis Gedemėns (1), Dėgrē (1), Dėmėtrėškės (1), Dėrvopē (1), Dūkštas (1), Dūkštū seniūnėjė (1), Eglėškės (2), Elektrienu savėvaldībė (1), Elektrienā (1), Ež. Uorėjė (1), Gabrēlėškē (1), Galgē (1), Gargždā (2), Garleva (1), Gatautē (1), Gedielėškė (1), Gelsuodne (1), Gelžē (6), Godelē (29), Godkaimis (1), Gonklėškē (1), Gorbšėlės (1), Grabē (1), Grandā (1), Gražotē (1), Gražėškē (1), Greižė (1), Grėgātē (1), Grėgėškės (1), Grėkapiedis (1), Grībė̄nė (2), Guobėškē (1), Guodienā (1), Guojos (15), Guornuostajėškės (1), Gvėldē (1), Gāžienā (1), Gēdrātėškės (1), Gēsterėškē (2), Gėnkūnā (1), Gėnētėškės (2), Gėrale (1), Gėrienā (1), Gėrkalē (1), Gėrkontā (1), Gėrātė (1), Gėrėninkā I (1), Gėrėninkā II (1), Gėžā (1), Gėžū seniūnėjė (1), Gīvē (1), Gūbrē (1), Ievuonėškē (1), Jakā (1), Jantē (2), Jauniūnā (1), Jelštėzna (1), Jocātē (1), Jokūbėškės (1), Jongienā (1), Joragē (1), Jorbarks (1), Jorkšā (1), Joudelē (1), Joudšėlē (2), Juonienā (1), Juonā (1), Juonėškis (1), Juovarėškės (1), Jūzapavs (5), Kairē (1), Kaišēduorē (1), Kalbotėškės (2), Kalnelē (1), Kalnovienā (1), Kalvarėjė (1), Kalvarėjės savėvaldībė (1), Kalvarėjės seniūnėjė (1), Kalveliū seniūnėjė (1), Kalvėškės (2), Kampėnē (1), Kaniavas seniūnėjė (1), Karklė (1), Karklėnē (1), Karmielavuos seniūnėjė (1), Kartiopis (1), Katautėzna (1), Katėlėškės (1), Kauna apskrėtės (1), Kauns (1), Kazėmėirava (1), Kelmė (1), Ketorkaimis (1), Ketorvalakiū seniūnėjė (1), Ketorvalakē (1), Kintū seniūnėjė (1), Klaipieda (1), Klaipiedas apskrėtės (1), Klampotē (1), Klausotiu seniūnėjė (1), Klebėškis (1), Klounalē (1), Klėpštē (1), Kodirkas Naumiestis — Kībartā (1), Kokolėškē (1), Koluokėškės (1), Kometē (3), Kometē I (1), Konėgėškē (1), Kopėškis (1), Koršiu Nerėjė (1), Koudātē (1), Košlėškē (1), Kretinga (1), Kretėngalė (3), Kreštiuonīs (1), Kroupē (1), Krēvokė (1), Krīžiu kalns (1), Krīžkalnis (1), Kuisē (1), Kuovā (1), Kviedarnas seniūnėjė (1), Kviedarnas Švt. Panelės Marėjės Nekaltuojė Prasėdiejėma bažnīčė (1), Kāriūkštē (1), Kėdolē (1), Kėitkolnės (1), Kėrlėkā (1), Kībartā (1), Kībartū seniūnėjė (1), Kībeikē (1), Lakštotē (1), Langakē (1), Lankelėškē (1), Lapes (1), Lapiu seniūnėjė (1), Lapopīs (1), Latvėjė (1), Laurātē (1), Lazdėjē (1), Leckava (1), Letūkā (1), Lietova (2), Lietovuos Respoblėkas finansu ministerėjė (1), Lietovuos Seims (1), Lietovuos jūru moziejos (1), Lievou (1), Lokšėškē (1), Loubėnė (1), Loukės seniūnėjė (1), Luobėškē (1), Lėipaluotā (5), Lėnkėjė (1), Lėntvarė seniūnėjė (1), Līkšėlis (1), Maldienā (1), Mantvīdā (1), Marcėnkuoniu seniūnėjė (1), Margava (1), Marėjampuolė (1), Marėjampuolės apskrėtės (1), Marėjampuolės savėvaldībė (1), Masėkvėitėškis (1), Matlaukīs (1), Matēkuonīs (1), Maurotē (1), Maušā (1), Mažotē (1), Medviegalis (1), Medėninkū seniūnėjė (1), Merkėnė (1), Merkėnės seniūnėjė (1), Meškotē (1), Miciūnā (1), Miestlaukis (1), Mockabūdē (1), Morlėnė (1), Muolietā (1), Muolovienā (1), Māšēgala (3), Mėknēva (1), Mėkotātē II (1), Mėloitėškē (1), Mėndaugē (1), Mėnėjė (1), Mėtkūnā (1), Mūšē (2), Namibėjė (1), Naujenelė (1), Naujuojė Valia (1), Naukaimės (1), Nausiedis (1), Navėkā (1), Nemenčėnės seniūnėjė (1), Nemiežis (1), Nemiežė seniūnėjė (1), Nemons (4), Neveruonīs (1), Niūrātē (1), Nuorvāšā (1), Nuorvīdėškės (1), Okraėna (1), Ontalėiptė (1), Otena (1), Otenuos apskrėtės (1), Ousē (1), Oužuolėnė (1), Ožbalē (1), Ožežerė (1), Ožobalē (2), Ožodvariuonė̅s (1), Ožogėisvē (1), Ožoperkasīs (1), Ožopis (1), Ožopė Respoblėka Kuonstėtocėjė (1), Ožsėinē (1), Pabartopis (1), Pabradė (3), Padajnopīs (1), Padvariuonīs (1), Paežerē (1), Pagiegē (1), Pagramdā (1), Pagrīnē (1), Pajevuonė seniūnėjė (1), Paklieštarė (1), Pakolnėškės (2), Pakompėškē (1), Pakounė seniūnėjė (1), Pakriaunē (1), Palonga (1), Paluokīstis (1), Palėipiuokā (1), Pamūšės (1), Panemonė (1), Paneviežioks (1), Paneviežis (1), Paneviežė apskrėtės (1), Paoužuolē (1), Papėlekolnē (1), Papėškē (1), Parakalnis (1), Pasobatė (1), Pasuodna (1), Pasēkas (1), Pasūdounė̄s (1), Patelvėškīs (1), Patonkėškē (1), Pavembrē (1), Pavėlnuojė̄s (1), Pavėrtiove (1), Pazalēsė (1), Paōžoulė (1), Pašlavantīs (1), Pašēmenē (1), Pašėlē (1), Paūlē (1), Pelucmorgē (1), Pentopē (1), Petrašėškės (1), Petrātėškē (1), Pikelē (1), Pilėis tėlts (1), Plongė (3), Pormalē (1), Potėnelē (1), Potėnā (3), Pratkūnā (1), Pruotiūnā (1), Prēšgėnē (1), Prėinā (1), Prėinū rajuons (1), Prīkolė (1), Prūdėškės (2), Puodobėtē (1), Puogarenda (1), Puopsīs (1), Puožerūnā (1), Pėlekolnē (1), Pōstapiedē (1), Pūstelninkā (1), Ramuonėškē (1), Rauduondvaris (1), Raudėške (1), Ražėškē (1), Reketėjė (2), Riezgalē II (1), Riežgalē (1), Ritinė (1), Rodamėna (2), Rodamėnas seniūnėjė (1), Rokāniū seniūnėjė (1), Rosėjė (1), Ruoku seniūnėjė (1), Rāšē (2), Rēskiū tīra telmuoluogėnis draustėnis (1), Rėitava seniūnėjė (1), Rīkontā (1), Rūda (1), Rūdėškiu seniūnėjė (1), Rūdėškės (1), Rūkla (1), Sabaliavs (1), Sabalėškės (1), Salaperauge suoda (1), Salas (2), Saluotė (2), Samīlu seniūnėjė (1), Sangrūda (1), Sangrūdas seniūnėjė (1), Santaka (1), Sausē (1), Savolkas (1), Savėitē (1), Seda (1), Sendvare seniūnėjė (1), Serduokā (1), Skaistgėrē (1), Skardopē (3), Skriaudē (1), Skādėškės (1), Skīnėmā (1), Slabadā (1), Smalinīte (1), Smalninkā (1), Smalėninkā (1), Snėiguonėškė I (1), Sodervė (1), Stakarėškės (1), Stankā (1), Stanātē (2), Stavėškės (1), Strazdėškės (1), Strievėninkā (Trakā) (1), Strėilčėškės (1), Stėrnē (1), Sādē (1), Sūdava (1), Tabarėškės (1), Tarpotē I (1), Tarprobežē (1), Taujėnā (1), Teiberē (1), Telētē (1), Tiltā (3), Topėkā (1), Torluojėškė (1), Tormants (1), Trakelē (1), Trakienā (1), Traksiedē (1), Traksiedė seniūnėjė (1), Trakā (1), Trakėškē (2), Trakū pėlės (1), Trakū seniūnėjė (1), Trėbartē (1), Trėkompē (1), Trėlaukīs (1), Uobelopē (1), Uopšrūtelē (2), Uopšrūtā (1), Uoranā (1), Vabalninks (1), Valakielē (1), Valengėškės (1), Valkėninkā (2), Valėntėškē (1), Vandiuogala (1), Varniu regėjuonėnis parks (1), Varnē (1), Vartelē (1), Varėna (2), Veisė̅jė (1), Vekeriuotėškē (1), Veliouna (1), Verdānė (1), Vuobeliu seniūnėjė (1), Vuokėškelē (1), Vuosīliokā (1), Vātlaukis (1), Vāšvėlā (1), Vēverē (2), Vėikšnalē (1), Vėikšniū Šv. Juona Krėkštītuojė bažnīčė (1), Vėivis (2), Vėktarėškės (1), Vėlemā (1), Vėlkavėškis (1), Vėlkavėškė rajuons (1), Vėlkienā (1), Vėlkopē (1), Vėlkėškē (1), Vėlniaus apskrėtės (1), Vėlniaus miesta savėvaldībė (1), Vėlniaus universitets (1), Vėlniaus Šv. Stanėsluova ėr Šv. Vladėsluova arkėkatedra bazėlėka (1), Vėlnios (2), Vėlūnā (1), Vėncentava (1), Vėnta (3), Vėntė (1), Vėrbalė seniūnėjė (1), Vėrbalėškē (1), Vėrėnta (1), Vėsagėns (1), Vėštīte Lauks I (1), Vīdeniu seniūnėjė (1), Vītautava (1), Zarasā (1), Zarėnkėškē (1), Znuotkā (1), Zujūnā (1), Zujūnū seniūnėjė (1), Zuovuoda (1), Āstėškē (1), Čekėškė (1), Čītkā (1), Ēdmėnėškē (1), Ēšėškės (1), Ėgnuotėškis (1), Ėmbrads (1), Ėngavangis (1), Ėšlauža seniūnėjė (1), Ėšlaužs (1), Ōžoulū Būda (1), Šaltėnē (1), Šaltėnėškē (1), Šapalā (1), Šatrėjė (13), Šatrėninkā (2), Šatrėninkū seniūnėjė (1), Šačkā (1), Šiaudova (1), Šiaudėnėškē (1), Šlapšėlė (1), Šlažā (1), Šlioutėškē (1), Šniūrā (1), Šokē (1), Štadvėlē (1), Šv. Ontana Paduvietė bažninčė (1), Šv. arkangela Mīkuola bažnīčė (1), Šēmenas seniūnėjė (1), Šėkšnē (1), Šėlalės rajuons (1), Šėlavuota seniūnėjė (1), Šėlgalē (7), Šėlotė (1), Šėlotės seniūnėjė (1), Šīšgėrē (1), Ūbėškės (1), Žalioujė (2), Žaliuojė (1), Želvātē (1), Žemaitiu Kalvarėjė (1), Žemaičiū Kalvarėjes Šv. Mergeles Marėjes Apsilonkėm bazilika (1), Žemė̄jė Semeniokā (1), Žiuogātē (1), Žvėrgdātē (1), Žėdėkā (1), Žėižmarē (6), Žėlē (1), Žėrgienā (1), Žīnē (1),
name:bcl8Belarus (1), Latbya (1), Lituanya (2), Namibya (1), Polonya (1), Rusya (1), Ukranya (1),
name:be15448(КПП "Беняконі") (12), (КПП "Каменны Лог") (1), (КПП Катлоўка) (15), (ПП "Лынтупы") (3), (ПСП "Лынтупы") (1), (ПСП Геранёны) (5), (ПСП Доцішкі) (5), (ПСП Парэчча) (4), (ПСП Пяцюлеўцы) (1), (пункт пропуску Клявіца) (11), 1-ы Грандзіцкі завулак (1), 1-ы Жырмунскі завулак (1), 1-ы Зарэчны завулак (2), 1-ы Зорны завулак (2), 1-ы Рачны завулак (1), 1-ы Садовы завулак (1), 1-ы Юбілейны завулак (2), 1-ы завулак Галубкова (1), 1-я Абутковая вуліца (2), 1-я Азёрная вуліца (2), 1-я Вільнюская вуліца (2), 1-я Магістральная вуліца (2), 1-я Малінавая вуліца (2), 1-я Мясакамбінатаўская вуліца (2), 1-я Олтушкі (1), 1-я Палявая вуліца (2), 1-я Цюльпанавая вуліца (2), 1000 дробязяў (1), 18-ы км дарогі Р89 (1), 2-я Абутковая вуліца (2), 2-я Азёрная вуліца (2), 2-я Крупаўская вуліца (2), 2-я Летняя вуліца (2), 2-я Магістральная вуліца (4), 2-я Олтушкі (1), 2-я Палявая вуліца (2), 2-і Вакзальны завулак (1), 2-і Грандзіцкі завулак (1), 2-і Жырмунскі завулак (1), 2-і Зорны завулак (2), 2-і Рачны завулак (1), 2-і Садовы завулак (1), 2-і Юбілейны завулак (3), 2-і завулак Галубкова (1), 2-і завулак Дзяржынскага (5), 2-і завулак Свярдлова (2), 3-я Абутковая вуліца (3), 3-я Азёрная вуліца (2), 3-я Крупаўская вуліца (2), 3-я Магістральная вуліца (2), 3-я вуліца Зялёны Луг (1), 3-я вуліца Энергетыкаў (2), 3-і Садовы завулак (1), 3-і Юбілейны завулак (2), 3-і завулак Куйбышава (2), 39-ы км M11 (1), 4-я Абутковая вуліца (2), 4-я Азёрная вуліца (2), 4-я паліклініка (1), 5 Элемент (1), 5-я Абутковая вуліца (2), 5-я Азёрная вуліца (2), 5-я Паўночная вуліца (1), 6-я Абутковая вуліца (2), 8 Сакавіка вуліца (1), BY-UA (5), BelToll пункт абслугоўвання (1), Eurolines EU0328: Мінск, аўтавакзал Пасажырскі => Мюнхен, цэнтральны аўтавакзал (1), Europese wandelroute E2 west, UK, South East England (1), Meikšāni (LV) - Гаўрыліна (BY) (1), PayNet (3), «Стары манах» (1), Ёдарасць (1), Ёдзенцы (2), Ёдзенцы — Новы Свет (1), Ёдзішкі (3), Ёдкі — Дуброўня — Цябы (1), Ёнас Басанавічус (1), Ёні (2), Ёнішкіс (1), Ёткішкі (7), Ёткішкі — Больцінікі (1), Ёткішкі — Жыгі — Больцінікі (1), Ёцішкі (2), Івалга (1), Іванаўская вуліца (1), Іваненцы (1), Івонішкі (1), Івушка (1), Ігналіна (4), Ігнацова (2), Ігнацынава (1), Ігнацішкі (2), Ігорка (18), Ідэя Банк (1), Ізабеліна (1), Ізабялінеле (1), Ізоры (1), Ілгайцы (2), Ільнокамбінат (1), Інваліда (1), Індустрыя (1), Індустрыяльная вуліца (3), Інжынерна-будаўнічы факультэт ГрДУ (1), Інжынерная вуліца (2), Інстытут павышэння кваліфікацыі і перападрыхтоўкі кадраў ГрДУ (1), Інтока (1), Інтуркскае староства (1), Інтуркі (1), Інтэрнат (1), Інтэрнат ГЦС (1), Інтэрнат ГрДМУ №4 (1), Інтэрнат Гроднапрамбуд (2), Інтэрнат Каледж Мастацтваў (1), Інтэрнат Каледж тэхнікі, тэхналогій і дызайну (1), Інтэрнат Мясакамбінат (1), Інтэрнат УЖРЭП (1), Інтэрнат Фільтр (1), Інтэрнат Элод (1), Інтэрнат тонкасуконнага аб'яднання №1 (1), Інтэрнат № 1 УЖРЭП (1), Інтэрнат № 2 УЖРЭП (1), Інтэрнат № 4 УЖРЭП (1), Інтэрнат № 5 (1), Інтэрнат № 5 УЖРЭП (1), Інтэрнат № 6 УЖРЭП (1), Інтэрнат № 7 УЖРЭП Ленінскага раёна (1), Інтэрнат № 9 УЖРЭП (1), Інтэрнат №2 ГрДМУ (1), Інтэрнат №2 Каледж тэхнікі, тэхналогій і дызайну (1), Інтэрнат №5 ГДМУ (1), Інтэрнацыянальная вуліца (2), Ісаі (2), Іскра (1), Істоўшчына (1), Ішкарышкі (1), Ішлаужас (1), Іўе (2), Іўе - Сураж (1), Іўе - Юрацішкі (1), Іўе — Суботнікі — Жамыслаўль — Трабы (1), Іўе — Тракелі — Радунь (1), Іўеўская вуліца (2), Іўеўскі раён (1), Іўеўскі сельскі Савет (1), Іўянка (4), ААТ "ГроднаЛіфт" (1), ААТ "Радыёхваля" (1), ААТ «Іўеўская сельгастэхніка» (1), АГЗС (1), АЗС (2), АЛМІ (3), АПС Ліда-14 (1), АПС Ліда-15 (1), АПС Ліда-8 (1), АСБ Беларусбанк (1), АСВОД (1), АТС (1), АТС кантэйнернага тыпу (1), Аб прыметах атрутных грыбоў (1), Абавязковая рэгістрацыя транспартных сродкаў на чаргу ў пункце пропуску (1), Абаляны (2), Абалі (1), Абалікшты (2), Абалішкі (2), Абзорнач пляцоўка Барбакан (1), Абманка (1), Абманічы (2), Абраз Маці Божай Вострабрамскай (1), Абрамаўшчына (2), Абрамішкі (2), Абрубы (2), Абрыкосавая вуліца (2), Абутак (1), Абутнік (1), Абутнік-1 (3), Абыход аграгарадка Ліпнішкі (ад аўтамабільнай дарогі Р-135 Іўе — Тракелі — Радунь да аўтамабільнай дарогі Н-6021 Ліпнішкі — Ліда) (1), Аб’язная дарога (8), Авеню (1), Авіяцыйная вуліца (2), Аганёк (1), Аганёк-Прывалка (1), Агародзішча (1), Агароднікі (6), Агароды (1), Аглядная (2), Агневы гарадок артылерыі (1), Агнявы гарадок БМП (1), Аграпрамтэхніка (2), Аграпрамтэхніка - Ільнозавод (1), Аграсядзіба (1), Аграсядзіба "Тартак" (1), Адам Міцкевіч (1), Адамава (2), Адамаўшчына (2), Адамова (2), Адвернікі (4), Адвернікі — Ківанцы (1), Аддзел дэпартамента аховы (1), Аддзел пагранічнай службы "Гудагай" (1), Аддзел памежнай службы «Опса» (1), Адзежа (1), Адзенне з Еўропы (3), Адзясіна (1), Адміністрацыйны корпус (1), Адміністрацыя (1), Аднаполь (2), Адпачынак-Гожа (1), Адэль (1), Адэская вуліца (1), Адэскі завулак (1), Аелі (2), Ажуаліне (1), Ажубалі (3), Ажукальні (2), Ажукаркліне (1), Ажуройсці (4), Ажутаўніс (1), Ажушыле (1), Ажэлішкі (2), Ажэлішкі — Плікі (1), Азаны (1), Аздараўленчы дзіцячы лагер “Ластаўка” (1), Азярава (2), Азяравы (4), Азярко (1), Азярок (1), Азёркі (2), Азёрнае-2 (1), Азёрная вуліца (29), Азёрны (1), Азёрны завулак (1), Азёрская вуліца (2), Азёрскі сельскі Савет (1), Акадэмічная вуліца (2), Акартэлі (2), Акмяніца (1), Акмянішке (1), Аколіца Баранавічы (2), Аколіца Лепі (2), Акруговая вуліца (4), Акунёва (1), Акунёўка (1), Акіян (1), Аланта (1), Алейная вуліца (2), Александрына (2), Александрыя (2), Алеся (2), Алесіна (1), Алея беларускай дэмакратыі (1), Алкснас (1), Алмі (1), Альбенаўка (1), Альбенаўскае возера (1), Альберціна (1), Альсінішкі (6), Альтанка (1), Альфа Аптэка (1), Альфа аптэка №19 (1), Альфа-Банк (1), Альфрэдава (2), Альховая вуліца (1), Альхоўка (1), Альша (1), Альшанка (10), Альшэва (2), Альшэва – Барысы (1), Альшэўскі парк (1), Альшэўскі пляж (1), Аляксандрава (1), Аляксандраўка (2), Алякшышкі (2), Алякшышкі — Шаўры (1), Аляхнова (2), Аляюнай (1), Алёкса (2), Алімпіна (1), Алімпія-80 (1), Алітус (2), Алітуская вуліца (1), Алітускі завулак (1), Алітускі павет (1), Амбасада Беларусі (1), Амбасада Германіі (1), Амбасада Грэцыі (1), Амбасада Латвіі (1), Амбасада Нарвегіі (1), Амбасада Францыі (1), Амбасада Фінляндыі (1), Амбасада Японіі (1), Амбасада ўкраіны (1), Амбер Фільм (1), Амброжышкі (2), Амшара (1), Амі мэбля (1), Анапаль (2), Анастасія Слуцкая (1), Андзюлевіча (2), Андроны (1), Андруны (1), Андрушкі (2), Андрушышкі (2), Андрыкавас (1), Андрэйкішкі (1), Андрэёўка (1), Анжадава (5), Анжадава – Гардзіеўцы – Латвелі (1), Анжадава – Жодаўка (1), Анжадава – Лукшаны – Бікяны (1), Анжадава – Марцінова – Старая Тарасаўшчына – Цішканы (1), Ансі (1), Антадолле (2), Антазава (1), Антанова (2), Антаны (2), Антаны – Бернікі – Болтуп (1), Антанішке I (1), Антанішке II (1), Антанішкі (1), Антапруддзе (1), Антасіто (1), Антокальскія могілкі (1), Антонава (1), Антонаўскія Пасекі (2), Анцулі (2), Анёл (1), Анёл Зарэчча (1), Анікшты (2), Анісімавічы (2), Апельсінавая вуліца (2), Аполін (1), Аполіна (1), Апонаўцы (2), Аптэка (2), Аптэка № 121 (1), Аптэка №142 (1), Аптэка №184 (1), Аптэка №2 (1), Аптэка №25 (1), Аптэка №86 (1), Аптэчная Справа №7 (1), Аптэчны завулак (1), Апушыны (2), Апівардка (7), Апідамы (2), Апіта (12), Аранжарэйная вуліца (1), Арбіта-Зарачанка (1), Арганізацыя чарнаморскага эканамічнага супрацоўніцтва (1), Аржаная вуліца (2), Аржвета (1), Аржоўка (1), Арлова Гара (2), Арлоўская вуліца (3), Арлянё (1), Армтэк (1), Арніка-Люкс (1), Арсенальная вуліца (2), Арт-вёска Каптаруны (1), Артылерыйская вуліца (3), Артылерыйскі завулак (2), Архікафедра (3), Арцымаўшчына (1), Арцёмавічы (2), Арэхавая вуліца (3), Асава (2), Асава — Падваранцы (1), Асанішкі (2), Асенняя вуліца (2), Асеннікі (1), Асочнікі (3), Асоўка (13), Асташа (2), Асташа — Нямнова (1), Асташа — Ятвезь — Селіванаўцы (1), Асташанка (9), Асташышкі (2), Астра (1), Астравец (2), Астравец — Дравянікі — чыгуначная станцыя Гудагай (1), Астравец — Слабодка — Гярманішкі да аўтамабільнай дарогі Р-48 Варона — Ашмяны — Юрацішкі — Іўе (1), Астравецкі лес (1), Астравецкі раён (1), Астравок 1 (2), Астравок-1 (2), Астравок-Кукалі (1), Астравішкей (1), Астравішкі (2), Астрына - Грамкі (1), Астрынскі сельскі Савет (1), Асфальтная вуліца (14), Асінаўка (3), Асіпаўцы (2), Асіпаўцы — Валэйшы (1), Афіцэрскі завулак (1), Ахвярышкі (1), Ачысныя збудаванні (1), Ачышчальныя збудаванні (1), Ашкарагі (2), Ашмянка (6), Ашмянскае торфапрадпрыемства (1), Ашмянская вуліца (1), Ашмянская мытня (1), Ашмянскі раён (1), Ашмяны (2), Ашмяны – Анжадава – мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Ашмяны — Клявіца — мяжа Літоўскай Рэспублікай (Клявіца) (1), Аэрадромная вуліца (1), Аэрапорт (2), Аэрапорт Паланга (1), Аўгуст Вела (1), Аўгустова (2), Аўгустоўская вуліца (2), Аўгустоўскі Гасцінец (1), Аўгустоўскі канал (27), Аўкштайцкая вуліца (3), Аўкштакальней (1), Аўкштокальня (1), Аўсядава (2), Аўсяніца (2), Аўта-Майстар (1), Аўтааматар-Гродна (1), Аўтадарожны пункт пропуску «Відзы» (1), Аўтадром (1), Аўтамабільны парк № 14 (1), Аўтамагазін (1), Аўтаматызаваная радыётэлевізійная перадаючая станцыя Стрэльчыкі (1), Аўтаматызаваная радыётэлевізійная перадаючая станцыя Трокенікі (1), Аўтасетка (1), Аўтастанцыя Воранава (1), Аўтастаянка для чакання чэргі на мяжы (усе транспартныя сродкі) (1), Аўтатранспартнік-Ліда (1), Аўто1 (1), Аўтобус № 14 Грандзічы–3 — РБУ–2 (1), Аўтобус № 14 РБУ–2 — Грандзічы–3 (1), Аўтобус № 16 (1), Аўтобус № 17 (1), Аўтобус № 24 (1), Аўтобус № 26Э (1), Аўтобус № 28 (1), Аўтобус № 30 (1), Аўтобус № 5 (1), Аўтобус №10: вуліца Таўлая — санаторый Нёман (1), Аўтобус №10: санаторый Нёман — вуліца Таўлая (1), Аўтобус №11: Мясакамбінат — Раддом (1), Аўтобус №11: Раддом — Мясакамбінат (1), Аўтобус №12 (1), Аўтобус №12: Лакафарба — Тухачэўскага (1), Аўтобус №12: Лакафарба — да Абутковай фабрыкі (1), Аўтобус №12: Тухачэўскага — Лакафарба (1), Аўтобус №12: Тухачэўскага — да Абутковай фабрыкі (1), Аўтобус №12: ад Абутковай фабрыкі — Тухачэўскага (1), Аўтобус №12Т (1), Аўтобус №12Т: Лядовы Палац — Магазін Алмі (1), Аўтобус №12Т: Магазін Алмі — Лядовы Палац (1), Аўтобус №15: вуліца Карскага — вуліца Урублеўскага (1), Аўтобус №15: вуліца Урублеўскага — вуліца Карскага (1), Аўтобус №15т (1), Аўтобус №15т: Аўтаваакзал — Гастэлы (1), Аўтобус №15т: Гастэлы — Аўтаваакзал (1), Аўтобус №16: Вішнявец — вуліца Белыя Росы (1), Аўтобус №16: вуліца Белыя Росы — Вішнявец (1), Аўтобус №16Э: Вішнявец — вуліца Белыя Росы (1), Аўтобус №16Э: вуліца Белыя Росы — Вішнявец (1), Аўтобус №16Э: вуліца Белыя Росы — рынак Паўднёвы (1), Аўтобус №16Э: рынак Паўднёвы — вуліца Белыя Росы (1), Аўтобус №17: Сярэдняя Школа №3 — вуліца Белыя Росы (1), Аўтобус №17: вуліца Белыя Росы — Сярэдняя Школа №3 (1), Аўтобус №17T (1), Аўтобус №17Т: Школа №17 — Хасанаўская (1), Аўтобус №18 (1), Аўтобус №18: Дзевятоўка–5 — станцыя Аульс (1), Аўтобус №18: Дзіцячы сад №22 — вуліца Максіма Танка (1), Аўтобус №18: вуліца Максіма Танка — Дзіцячы сад №22 (1), Аўтобус №18: станцыя Аульс — Дзевятоўка–5 (1), Аўтобус №2 (1), Аўтобус №20: Заводаўпраўленне ГроднаАзот — вуліца Дамбоўскага (1), Аўтобус №20: вуліца Дамбоўскага — Заводаўпраўленне ГроднаАзот (1), Аўтобус №20Э: вуліца Дамроўскага — рынак Паўднёвы (1), Аўтобус №20Э: рынак Паўднёвы — вуліца Дамроўскага (1), Аўтобус №24: Бальніца №3 — Забалаць (1), Аўтобус №24: Забалаць — Бальніца №3 (1), Аўтобус №25: Зарыца — Раддом (1), Аўтобус №25: Раддом — Зарыца (1), Аўтобус №25Э: Зарыца — вуліца Ажэшкі (1), Аўтобус №25Э: вуліца Ажэшкі — Зарыца (1), Аўтобус №26: Вішнявец — Дзевятоўка–7 (1), Аўтобус №26: Дзевятоўка–7 — Вішнявец (1), Аўтобус №26Э: Дзевятоўка-7 — рынак Паўднёвы (1), Аўтобус №26Э: рынак Паўднёвы — Дзевятоўка-7 (1), Аўтобус №28: Вішнявец — вуліца Белыя Росы (1), Аўтобус №28: вуліца Белыя Росы — Вішнявец (1), Аўтобус №2: Дзевятоўка-5 — вуліца Перамогі (1), Аўтобус №2: Крупскай — Лакафарба (1), Аўтобус №2: Лакафарба — Крупскай (1), Аўтобус №2: ад Савецкай — Лакафарба (1), Аўтобус №2: вуліца Перамогі — Дзевятоўка-5 (1), Аўтобус №2а: Белинвестбанк — Малейкаўшчызна (1), Аўтобус №3 (1), Аўтобус №30: Альшанская вуліца — КБМ (1), Аўтобус №30: КБМ — Альшанская вуліца (1), Аўтобус №3: Аўтавакзал — Мікрараён Індустрыяльны (1), Аўтобус №3: Мікрараён Індустрыяльны — Аўтавакзал (1), Аўтобус №3с: Аўтавакзал — Мікрараён Індустрыяльны (1), Аўтобус №3с: Мікрараён Індустрыяльны — Аўтавакзал (1), Аўтобус №4 (1), Аўтобус №43: Грандзічы-3 — вуліца Брыкеля (1), Аўтобус №43: вуліца Брыкеля — Грандзічы-3 (1), Аўтобус №46: Дзевятоўка-7 — вуліца Урублеўскага (1), Аўтобус №46: вуліца Урублеўскага — Дзевятоўка-7 (1), Аўтобус №4: Лакафарба — Школа №9 (1), Аўтобус №4: Школа №9 — Лакафарба (1), Аўтобус №4а: Малейкаўшчызна — Школа №9 (1), Аўтобус №4а: Школа №9 — Малейкаўшчызна (1), Аўтобус №5: Лапенкі — Райсельгастэхніка (1), Аўтобус №5: Райсельгастэхніка — Лапенкі (1), Аўтобус №7 (1), Аўтобус №7: Вішнявец — КБМ (1), Аўтобус №7: КБМ — Вішнявец (1), Аўтобус №7: Лідахлебапрадукт — Міцкевіча (1), Аўтобус №7: Міцкевіча — Лідахлебапрадукт (1), Аўтобус №7а: Могілкі Зосіна — Міцкевіча (1), Аўтобус №7а: Міцкевіча — Могілкі Зосіна (1), Аўтобус №8: Вішнявец — вуліца Урублеўскага (1), Аўтобус №8: вуліца Урублеўскага — Вішнявец (1), Аўтобус №9 (2), Аўтобус №9: Зарыца — Чыгуначны вакзал (1), Аўтобус №9: Лідаагратэхсэрвіс — Тухачэўскага (1), Аўтобус №9: Тухачэўскага — Лідаагратэхсэрвіс (1), Аўтобус №9: Тухачэўскага — да Раённай паліклінікі (1), Аўтобус №9: Чыгуначны вакзал — Зарыца (1), Аўтобус №9: ад Кніжнага Свету — Тухачэўскага (1), Аўтобусныя маршруты горада Ліда (1), Аўтобусы г. Гродна (1), БПС-Сбербанк (1), БУ "Гроднапрамбуд-Атам" (1), Баброўнікі (2), Бабры (1), Бабёр (1), Бабіна (2), Бабінішкі (1), Бабічы (2), Бабішкі (1), Багатая вуліца (6), Багдзюны (4), Багушоўка (5), Багушоўка — Гумбачы (1), Багушоўка — Чарнуха (1), Багушоўская вуліца (1), Багушэўская малочнатаварная ферма (1), Багінскае возера (1), Бадруўка (2), Бажніткайміс (1), База Рыбака Глушнева (1), База адпачынку «Лукамор'е» (1), База № 10 ЭМУ (1), Базарная вуліца (1), Базылянская вуліца (3), Базылі (6), Базылі — Літвіца — Рэмезава (1), Байканы (2), Бакалярышкі (2), Бакуны (1), Балацянка (8), Балашынка (2), Балдук (2), Балдуцкі 1 (1), Балдуцкі 2 (1), Балля Сухая (1), Балотнікі (6), Балотнікі — Бальсі — Гута (1), Балоша (3), Балошынка (17), Балтыйская вуліца (4), Балтыйскі шлях (1), Балундзішкі (2), Балчуленішке (1), Балькуны (2), Бальмонтскі лес (1), Бальнічная вуліца (2), Бальсі (2), Бальцінікелі (2), Бальцішкі (2), Бальшая Показь (2), Баля Сольная (2), Баляслаў Ялавецкі (1), Балікі (4), Баліненты (2), Балішкей (1), Бамейкі (2), Банк Дабрабыт (1), Банкі, банкаматы, тэрміналы (1), Бар Пагоня (1), Баравая вуліца (2), Баравыя (8), Баравікі (2), Барадыны (2), Баранава (1), Баранавічы (2), Баранскае возера (1), Барані (2), Баранішкі (1), Бараўкі (2), Барбарычы (4), Барбарычы — Гумбачы (1), Барвонішкі (1), Баркаўшчына (2), Баркушке (1), Баркі (3), Барова (3), Барок (2), Бароўка (1), Барсукова (1), Барсукова Поле (1), Барсукоўшчына (1), Барсукі (2), Барсучына (3), Барташунка (12), Барташуны (2), Барташышкі (1), Барткішкі (2), Бартэшышкі (2), Барыкадная вуліца (2), Барысаглебскі праваслаўны сабор (1), Барысаўшчына (1), Барысы (2), Басейн Заходняй Дзвіны (1), Бастунскі сельскі Савет (1), Бастунскія яслі-сад - базавая школа (1), Бастуны (13), Басэйн (1), Батукі (2), Бахча (1), Бацькоўская вуліца (2), Бацяны (2), Башні (1), Башышке (1), Баяршчына (1), Баяры (18), Баяры — Рацічы — Скрынікі (1), Баўбы (2), Баўска (2), Баўскі замак (1), Баўшышке (1), Бегунай (1), Бейгі (1), БелТАПАЗ (2), БелТГ (1), Белаграпрамбанк (5), Белае (2), Белае Балота (1), Белае возера (2), Белазеры (1), Белазёраўцы (2), Белазёраўцы — Кладнікі — Карэвічы (1), Беламорская вуліца (1), Беларусбанк (23), Беларусбанк 421/178 (1), Беларусбанк № 426/135 (1), Беларусбанк. Абменны пункт №413/4 (1), Беларусбанк. Аддзяленне №413/48 (1), Беларуская АЭС - (1), Беларуская АЭС - Рось (1), Беларуская вуліца (1), Беларуская частка Аўгустоўскага канала (1), Беларуская школа імя Ф. Скарыны (1), Беларуснафта (8), Беларуснафта № 40 (1), Беларуснафта № 5 (1), Беларуснафта № 8 (1), Беларуснафта №13 (1), Беларуснафта №15 (1), Беларуснафта №19 (1), Беларуснафта №40 (1), Беларуснафта №51 (1), Беларуснафта №58 (1), Беларусь (2), Беларусь - Латвія (6), Беларусь - Літва (161), Беларусь - Расія (4), Беларусь — Латвія (2), Беларусь — Літва (1), Белая (3), Белая Вада (2), Белая Вака (2), Белая Вода (1), Белая Ганча (3), Белая вуліца (5), Белдзяржстрах (15), Белевічы (5), Белкард (1), Белмаркет (7), Белнафтастрах (1), Белоруснафта АЗС №13 (1), Белоруснафта АЗС №15 (1), Белоруснафта АЗС №19 (1), Белоруснафта АЗС №32 (1), Белоруснафта АЗС №53 (1), Белоруснафта АЗС №54 (1), Белоруснафта АЗС №9 (1), Белоруснафта Аэс №9 (1), Белоруснафта №12 (1), Белоруснафта №17 (1), Белпошта (15), Белсаюздрук (4), Белы Засценак (1), Белы Мох (1), Белыя Балоты (2), Белыя Росы (1), Белыя камні (1), Бельскія (1), Белэксімгарант (2), Белінвестбанк (2), Беліца (6), Белічаны (2), Белішкі (2), Бена (3), Бенедыктынская вуліца (4), Бенка (5), Бенкевічы (2), Бенькі — Глушні (1), Беняконскае возера (1), Беняконскі сельскі Савет (1), Беняконі (14), Беняконі (TIR) (3), Беняконі (Чырвоны калідор) (2), Беняконі (аўтобусы) (2), Беняконі (зялёны калідор) (2), Беняконі (кантроль рэг. нумара) (4), Беняконі — Варнакелі (1), Беняконі — Слёзкі (1), Берагавая вуліца (5), Беражаны (3), Беразнякі (2), Беразоўка (4), Бераставіца (2), Бервенка (5), Бердаўка (1), Бердаўскі сельскі Савет (1), Бержалаты (2), Бержанішкі (1), Бернардзінская вуліца (2), Бернардзінскі сад (1), Бернікі (2), Берштаўскае возера (1), Бершты (2), Бершты — Бераставіца — Арлова Гара (1), Бершты — Новы Двор — Бакшты — Старадворцы (1), Бетоншчык (1), Бечоніс (1), Бжэгі (2), Блажаны (2), Блажуны (2), Блажышкі (2), Блакі́тныя азёры (1), Блакітныя азёры (2), Блакітныя азёры (Балдуцкая група азёр) (1), Блакітныя азёры, нацыянальны парк «Нарачанскі» (1), Блацнішкі (1), Блоткаўшчына (2), Блэк Бургер (1), Бліжняя вуліца (2), Бліндажная (1), Бобрыкі (2), Богіна (3), Богіна – Браслаўская Лука – Чэрніца (1), Богіна – Хвасты (1), Богіна — Стаўрова — Якшты (1), Богінская ГЭС (1), Божы Дар (1), Болтуп (2), Болтуп – Побалеўшчына – Граўжышкі (1), Больнікі (1), Больцінікі (2), Больцінікі — Бражэльцы (1), Больцінікі — Візгірды — Пасольч (1), Больцішкі (3), Больцішкі — Подзітва (1), Больцішкі — Помедзь (1), Больцішскі сельскі Савет (1), Бор-Якубоўцы (1), Борці (6), Боцінка (1), Бочка (1), Боўбаты (1), Брагінская вуліца (2), Брады (1), Бражолка (23), Бражэльцы (2), Бразіня (2), Брама (1), Брама маёнтка Радзівілаў (1), Бранская вобласць (1), Браслаў — Паставы — Мядзел (1), Браслаў — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Браслаўская Лука (2), Браслаўская Лука – Тоўшчына (1), Браслаўская вуліца (3), Браслаўскі завулак (1), Браслаўскі раён (1), Братняя Гара (2), Братняя Гара – Велікянцы – Ушанішкі (1), Брацкія могілкі і помнік невядомаму салдату (1), Бровар (1), Бровар (XIX ст.) (1), Бродаўка (1), Бруд (2), Брудны ручай (2), Бруканішкі (1), Бруснічная вуліца (2), Брындзянята (2), Брындзянята — Доўкні (1), Брындзянята — Цвермы (1), Брысёва (1), Брэст - Валодава (1), Будаўнік (1), Будаўнік-80 (1), Будаўніцтва абласнога анкалагічнага дыспансера (1), Будаўніцтва жылога дома ў Парэччы (1), Будаўнічая вуліца (1), Будвектар (1), Будзнінкай (1), Будзькаўшчына (1), Будзёнаўка (2), Будзёнаўка — Укропішкі (1), Будматэрыялы (3), Буднікі (2), Будоўля (2), Будраны (2), Будрэвічы (2), Будрэй (1), Будынак адміністрацыі гміны (1), Будынак рашотак 3-й чаргі (1), Будёновка - Шпіталь (1), Буйвілішке (1), Буйкі (2), Буйлішкі (1), Букетная вуліца (2), Буклінка (1), Букішкі (1), Булавіна (1), Бункер (1), Буняны (2), Буні (2), Буні – Харанжышкі (1), Буравеснік (1), Буркалай (1), Буркалішке (1), Бурцішкі (2), Бурштын (2), Бурштынавая вуліца (3), Бурштыновае (1), Буслік (3), Буцюрмы (2), Бучалішкі (1), Бучаны (8), Бушнева (2), Буюцішке (1), Буянішкі (2), Быкаўскія (1), Быкова (1), Быкі (2), Былыя торфараспрацоўкі "Высокая" (1), Былыя торфараспрацоўкі "Крейванцы" (1), Былінішкі (1), Быстрыца (2), Бычкі (2), Бычынскае (1), Бэз Перамогі (1), Бэзавая вуліца (6), Бэйнары (2), Бэрдаўшчына (2), Бяздоннае возера (1), Бялужышкі (2), Бялымшчына (2), Бялюнцы (4), Бялюнішкі (2), Бялянішкі (4), Бяндарышке (1), Бянейкі (2), Бянейкі — Суцькі (1), Бянькі (2), Бяняны (2), Бярдзежы (1), Бярнуці (2), Бярозавая вуліца (4), Бярозавы Гай (1), Бярозавы Масток (1), Бярозаўка (6), Бярозка (2), Бярозна (2), Бярындзішкі (2), Бярэзаўцы (5), Бярэзіна (17), Бяцюны (3), Бібліятэка Акадэміі навук Літвы імя Урублеўскіх (1), Бібліятэка імя Францішака Багушэвіча (1), Бігаўшчына (2), Бікенай (1), Бікяны (1), Бікішкі (2), Біланцы (2), Більярдавая (1), Білі (2), Білі — Навіянка (1), Бімбярышке (1), Біоста (3), Бірвета (10), Бірвіта (6), Біржыні (2), Біржынішке (1), Біруза (1), Бірузовая вуліца (2), Бірузовы завулак (2), Бірштанас (1), Біцюны (2), Біялагічная вуліца (7), Біятэст №2 (1), Біятэст №4 (1), ВЛ ПЭ (1), ВРУП Воранаварайргаз (1), ВТБ (1), Вабальнінкас (1), Ваверка — Забалаць (1), Ваверскі сельскі Савет (1), Вавяраны (2), Вавёрка (2), Вада (2), Вадазабор Беларускай АЭС (1), Вадаправодная вуліца (2), Вадаспад (1), Вадацішкі (2), Вадзяны млын (1), Вадоль (2), Ваенгарадок № 76 (1), Ваенкамат (1), Ваенная частка 05733 (1), Вазгелянцы (2), Вайгета (8), Вайдагі (2), Вайдацішкі (1), Вайкунцы (2), Вайлдберыз (6), Вайнюнцы (6), Вайнюнцы – Абалікшты (1), Вайнюнцы – Заборнікі (1), Вайнюнцы – Мілюнцы (1), Вайнюнцы — Місянцы — Белевічы (1), Вайнюны (2), Вайнікішкі (2), Вайнілаўцы (2), Вайцяшуны (2), Вайшкуны (2), Вайшкілог (1), Вайшні (2), Вакзал (5), Вакзальная вуліца (12), Вакзальны завулак (1), Валавічоўцы (4), Валаткішкі (2), Валгаградская вуліца (2), Валейкаўка (1), Валейнішкі (2), Валенай (1), Вална (1), Валодзькаўшчына (4), Валодзькі (2), Валодкаўшчына (2), Валожына 2 – Андроны – Васіліны – Крашнева (1), Валун "Жвірблішкінскі" (1), Валун "Забалацкі" (1), Валун "Урцішскі" (1), Валынцішкі (2), Валькінінкай (2), Валэйкішкі (4), Валэйшы (2), Валэйшы — Кунеі (1), Вараноўка (8), Варвішкі (1), Варгіней (1), Вардзікеме (1), Варзяны (2), Вармінска-Мазурскае ваяводства (1), Варнакелі (2), Варнас (1), Варней (1), Варнянскі сельскі Савет (1), Варняны — Газа (1), Варняны — Дубнікі (1), Варні (2), Варнішке (1), Варона (5), Варона – Быстрыца – Петраполь – Жарнэлі (1), Варона — Ашмяны — Юрацішкі — Іўе (1), Варонская пачатковая школа (1), Варонічы (2), Вартачы (1), Варэна (2), Васарабы (2), Васарабы — Лойкі — Келбаскі — Монькаўцы (1), Васеўцы (2), Васкаўшчызна (2), Васкрасенка (2), Васюкоўшчына (1), Васілевічы (4), Васілевічы — Кіслыя (1), Васілевічы — Шадзінцы (1), Васілы (1), Васільковая вуліца (3), Васілёк (3), Васіліны (2), Васілішкаўскі сельскі Савет (1), Вацкялюны (1), Вашканцы (1), Вашкелі (3), Вашы дзверы (1), Ваяціна (2), Ваўкаўшчызна (1), Ваўкоўшчына (2), Ваўкушанка (4), Ваўкі (2), Ведзярыней (1), Вежа Гедзіміна (1), Вежа Гедыміна (1), Вейверай (2), Веймутава сасна (1), Вейсеяй (1), Вейсішкі (2), Веласіпедны (1), Вельбутова (2), Вельмуты (2), Велікянцы (2), Вензаўшчына (2), Вераб’і (2), Верасень (1), Вераснёвая вуліца (2), Верасовая вуліца (2), Верасы (2), Вераўскае возера (1), Вербная вуліца (3), Вердашышкі (1), Вердзялішкі (2), Вержа (12), Вержбалоўка (5), Веркі (2), Вермакава (1), Вернісаж (1), Версакі (1), Версока (16), Вертыкаль Супер (1), Верх-Крупава (2), Верх-Крупава — Козічы (1), Верх-Ліда (2), Верхняя Ваверка (2), Верхняя вуліца (2), Верхні замак (2), Верхпольніца (14), Верцялішкаўскі сельскі Савет (1), Верцялішкі - Зарачанка (1), Верцялішкі - Парэчча (1), Весялова (1), Весялуха (1), Ветлячэбніца (1), Ветэран (1), Ветэранская вуліца (2), Ветэрынарная вуліца (1), Вечароўшчына (1), Вкусняшка (2), Водазабор (1), Водазабор "Гожка" (1), Воданапорная вежа (1), Водны млын (1), Возера Глубелька (1), Возера-сэрца (1), Войтавічы (4), Войтавічы — Малая Показь (1), Войтаўцы (2), Вока Цыклопа (1), Волдацішкі (2), Волжская вуліца (1), Волксна (4), Волька Даргуньская (1), Волься Вялікая (5), Воранава (16), Воранава - Радунь (2), Воранава - Тракелі (1), Воранава — Даўгялы — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Воранава — Навіянка — Утканы (1), Воранава — Пажыжма — Дайноўка — Мікянцы (1), Воранава — Паляцкішкі (1), Воранава — Тракелі (1), Воранаўскае РАУС (1), Воранаўскае РУП ЖКГ (1), Воранаўскае возера (1), Воранаўская ЦРБ (1), Воранаўская вуліца (4), Воранаўская сельгастэхніка (1), Воранаўская сярэдняя школа (1), Воранаўскі ДПТК с/г вытворчасці (1), Воранаўскі РЭС (2), Воранаўскі каледж (1), Воранаўскі раён (1), Воранаўскі раённы цэнтр гігіены і эпідэміялогіі (1), Ворнішкі (2), Вострабрамская вуліца (7), Вострава (1), Вострая Брама (1), Востраў (3), Востраў Тайвань (1), Востраў Хайнань (1), Востраў чысціні (1), Востраў чысціні і смаку (9), Воінам-інтэрнацыяналістам (1), Воўкаўцы (2), Воўкаўцы — Бердаўка — Бялундзі (1), Воўчае Поле (1), Воўчкавічы (1), Воўчы Брод (1), Вроцлаўскі гном (1), Вуглы (2), Вугольнікі (2), Вугольнікі — Зяняпішы (1), Вузкакалейка Ашмянскага торфапрадпрыемства (2), Вул. Ужупіс (2), Вулькаўцы (1), Вуліца Абрэмскага (2), Вуліца Багуцкага (3), Вуліца Багушоўская (2), Вуліца Белыя Росы (3), Вуліца Валянціны Макаравай (2), Вуліца Віктара Саяпіна (2), Вуліца Гаспадарчая (1), Вуліца Глухава (2), Вуліца Гожская (2), Вуліца Дамброўскага (2), Вуліца Крынічная (2), Вуліца Лапенкаўская (2), Вуліца Ліможа (2), Вуліца Мытная (2), Вуліца Мясніцкая (2), Вуліца Панчанкі (1), Вуліца Пімена Панчанкі (1), Вуліца Ражанскага (1), Вуліца Старамалышчынская (2), Вуліца Урублеўскага (3), Вуліцы горада Ліда (1), Вусава (3), Вусенікі (2), Вусце (2), Вучнёўская вуліца (2), Вучыцель-Гродна (1), Вучэбнатрэніровачны палігон (1), Выгoдка (1), Выгада (3), Выганная вуліца (1), Выгары (2), Выгляд на возера Опса (1), Выдзішкі (2), Высака (2), Высмалы (1), Высокае возера (1), Высокая (1), Высокая Гара (1), Высокія (3), Высоцкія (2), Вытворчасць "Аўтаагрэгатаў" (2), Вытворчая база УЖРЭП Ленінскага раёна (1), Вытворчы ўчастак "Крупка" (1), Вышэйшая кропка Астравецкага раёна (1), Вэнта (3), Вэркі (1), Вэрсаль (1), Вяжы (4), Вяканцы (3), Вялюны (2), Вялікае Камайскае возера (1), Вялікае Сяло (6), Вялікае Сяло — Жырмуны (1), Вялікае Туроўе (2), Вялікае Туроўе – Кайміна Дольная – Падліп'е (1), Вялікае Туроўе — Малое Туроўе (1), Вялікамішкіс (1), Вялікая Жэльві (1), Вялікая Лябёдка (10), Вялікая Падзісна (1), Вялікая Почарня (2), Вялікая Страча — Клюшчаны (1), Вялікая вуліца (9), Вялікі камень (1), Вялікі камень Сціганскі (1), Вялікі камень Туланскі (1), Вялікі князь Літоўскі Гедымін (1), Вялікія Вайшнарышкі (2), Вялікія Вайшнарышкі – Блоткаўшчына (1), Вялікія Гедуны (1), Вялікія Князікоўцы (4), Вялікія Князікоўцы — Малыя Князікоўцы (1), Вялікія Лепі (2), Вялікія Меднікі (1), Вялікія Пушчавыя (2), Вялікія Рэксці (2), Вялікія Свіранкі (2), Вялікія Свіранкі – Плехаці (1), Вялікія Свіраны (2), Вялікія Стаўпяняты (2), Вялікія Сямюны (6), Вялічкі (2), Вянджанішке (1), Вярсяка (1), Вярхполле (2), Вясенні завулак (1), Вясковая вуліца (2), Вясна (1), Вясновая вуліца (10), Вясола (1), Вясёлая вуліца (2), Вясёлка (1), Вясёлка-2 (1), Вясёлка-Гродна (1), Вясёлкавая вуліца (3), Вята (1), Вячэрняя вуліца (1), Вёска Повішні – вёска Кракоўка (1), Вігадка (1), Віганцы (2), Вігушкі (2), Від на Баўскі замак (1), Відзаўскае возера (1), Відзаўская ўчастковая бальніца (1), Відзаўскі дзяржаўны прафесійна-тэхнічны каледж (2), Відзаўскі сельскі Савет (1), Відзенішкі (1), Відзкі Двор (1), Відзы (14), Відзы Лаўчынскія (2), Відзы Лаўчынскія – Скрабэні – Маярышкі (1), Відзы – Новая Вёска (1), Відзы — Гурэлі — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Відзы — Дрысвяты — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Відзішкі (2), Віевіс (2), Візгірды (2), Віктарына (2), Віктарышке (1), Віктарышкі (2), Вікторына (2), Вікторышкі (1), Вікторыя (1), Вікторыя-Ліда (1), Вілейка (1), Вілейты (2), Віленскае гарадское самакіраванне (1), Віленская вуліца (25), Віленская езуіцкая гімназія (1), Віленская карцінная галерэя (1), Віленская мастацкая акадэмія (1), Віленская ратуша (1), Віленскі Аўтавакзал (1), Віленскі павет (1), Віленскі ўніверсітэт (1), Вільбікі (2), Вільнюс (1), Вільня (39), Вільня — Гомель (1), Вільня — Коўна — Клайпеда (1), Вільня — Мінск (1), Вільня — Панявеж (1), Вільня — Полацк (1), Вільня — Прэны — Мар'ямпаль (1), Вільня — Шумск (1), Вільчынская вуліца (1), Вільянова (1), Вілія (9), Вімзаўпласт (1), Вінаградная вуліца (3), Вінаградны завулак (1), Вінакурня (2), Вінакурня Бішэўскіх (1), Вінгірэй (1), Віндзюны (1), Вінтовачны артылерыйскі палігон (1), Вінцас Кудзірка (1), Вінцукі (2), Вінцэнтава (2), ВірПіл (1), Віркель (1), Віршалы (1), Віршупіс (1), Вісагіня (1), Вісем (3), Віта (1), Вітаем вас (1), Віцебск - Лынтупы (1), Віцебская вобласць (1), Віцюлі (4), Вішнеўка (1), Вішнеўскае вадасховішча (1), Вішнёвая вуліца (5), Віштокі (2), ГРП (1), ГРС (1), ГЭС "Нямнова" (1), ГЭС "Сяброўства народаў" (1), Габрыялаўшчына (2), Габрыялаўшчына – Гушчы (1), Габрыялаўшчына – Лойцеўшчына (1), Габрэйскія могілкі (1), Гавейкішке (1), Гадавальнік дэкаратыўных елак (1), Гадаўшчына (2), Гадзюны (1), Гадзілуны (2), Гадзілуны — Варзяны (1), Гадуны (2), Гадуны — Салацце — Узбераж (1), Гадуцішкі (4), Гадуцішкі (лакальны трафік) (1), Гадуцішкі — да аўтамабільнай дарогі Р-45 Полацк — Глыбокае — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Катлоўка) (1), Гажанка (1), Газа (4), Газа (ад аўтамабільнай дарогі Р-45) – Астравец – Ашмяны (1), Газа – Мельнікі ад аўтамабільнай дарогі Р-45 Полацк — Глыбокае — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Катлоўка) (1), Газоўка (3), Газпрамнафта (1), Газпрамнафта №50 (1), Гайдукоўшчына (2), Гайкаўцы (2), Гайлюны (2), Гайцюнішкі (2), Гайцюнішкі — Таўрэлі — Кулькішкі (1), Гайцюнішская сажалка (1), Галавачы (1), Галавенчыцы (2), Галалаўкі (1), Галатыльцы (2), Галбіца (1), Галерэя-музей бурштыну (1), Галышышкі (2), Гальве (1), Гальгінішкі (2), Гальшанка (1), Гальшанскі сельскі Савет (1), Гальшаны — Шчапанавічы (1), Галяўшчына (2), Галімшчына (2), Галімшчына — Сакавічы (1), Галіна (1), Галінішке (1), Гандмаш-2 (1), Ганева (2), Ганна (1), Ганніны вочкі (1), Ганцавічы (2), Ганчары (2), Ганьсу (1), Ганэлькі (2), Гара Гедыміна (1), Гара трох крыжоў (1), Гарадзенскае ўзвышша (3), Гарадзенская абласная кадэцкая вучэльня (1), Гарадзенскі камбінат будаўнічых матэрыялаў (1), Гарадзішча (3), Гараднічанка (1), Гарадская вуліца (3), Гарадская клінічная бальніца № 3 (1), Гарадская паліклініка № 6 (1), Гарадскі стадыён (1), Гарадскі цэнтр культуры (2), Гарадскія могілкі "Зосіна" (1), Гарадскія могілкі "Зосіна-2" (1), Гаранцы (2), Гарача (2), Гарачкі (2), Гарачы Бор (1), Гарбарская вуліца (2), Гаргждай (1), Гардзіеўцы (3), Гарлява (1), Гарнастайка (24), Гарні (1), Гароднікі (2), Гарсвятло (1), Гартоп (1), Гартынкова (2), Гаружанка (1), Гарц (1), Гаршвіна (1), Гаршчына (1), Гары (1), Гарэлае балато (1), Гарэлішкі (1), Гаспадарчая вуліца (8), Гаспадарчы двор (6), Гаспадарчы двор (руіны) (1), Гаспадарчы двор Важынскіх (1), Гаспадарчы двор Корвінаў-Мілеўскіх XIX ст. (1), Гаспадарчы двор Лапацінскіх (1), Гаспадарчы двор Тышкевічаў (1), Гаспадарчы двор Хамінскіх (1), Гаспарышке (1), Гастэлы-1 (2), Гатоўкі (1), Гатуўка (1), Гаёўка (1), Гаўраны (2), Гаўрыланцы (1), Гаўя (44), Гваздзікяны (4), Гвардзейск — Неман — мяжа з Літоўскай Рэспублікай (1), Гвардзейская вуліца (1), Гвоздавічы (1), Гвоздзік (1), Геаграфічны цэнтар Эўропы (1), Геадэзічная дуга Струвэ (1), Геадэзічныя знакі горада Ліды (1), Геалагічная вуліца (2), Гевянішкі (2), Гедзейкі (1), Гейбас (1), Гектаўка (1), Гелгаўдзішкіс (1), Гелена (1), Геленаў лес (1), Генеральнае консульства Рэспублікі Беларусь у Даўгаўпілсе (1), Геранёнская дзіцячая школа мастацтваў (1), Геранёнская сярэдняя школа (1), Геранёнскі сельскі Савет (1), Геранёны (3), Геранёны (лакальны трафік) (2), Геранёны — Кузьмічы (1), Гервянікі (3), Гервіня (8), Гервішкі (1), Гердашы (1), Герканы (1), Германоўшчына (2), Германішкі (9), Германішкі — Пераганцы — Навіянка (1), Герчаны (2), Гетманская вуліца (1), Гештаўты (2), Гештаўты — Волдацішкі — Друскенікі — Подзітва — Повалака (1), Глобус-Гадуны (1), Глубверэст (1), Глубельскі (1), Глубля (1), Глухое возера (1), Глушкавічы (BY) - Майдан-Капішчанскі (UA) (1), Глушнева (5), Глушні (2), Глушыца 2 (2), Глыбокае возера (1), Глыбокае — Паставы — Лынтупы — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Лынтупы) (1), Глінішча (2), Гнілое (1), Гнілое возера (1), Гожа (5), Гожа — Лясніца (1), Гожа — Польніца — Лукавіца (1), Гожа — Цідовічы — Агароднікі (1), Гожка (9), Гожская амбулаторыя (1), Гожская вуліца (7), Гожская дзіцячая музычная школа мастацтваў (1), Гожская сярэдняя школа (1), Гожскі ваенна-трэніравальны палігон (1), Гожскі сельскі Савет (1), Гожскі сельскі выканаўчы камітэт (1), Голае Балота (1), Голдзішкі (2), Голдзішкі — Ленцішкі (1), Голеўцы (2), Гольманты (2), Гольманцішкі (2), Гольнішкі (2), Гомель — Вільня (1), Гомель-Вільня (1), Гордзеюшка (1), Горная вуліца (8), Горшавічы (2), Граблі (1), Градаўшчызна (3), Градаўшчызна — Селішчы (1), Градаўшчына (2), Гражулі (2), Гразіва (1), Грайтунішкі (1), Грамадзянская вуліца (1), Грамадскі пункт аховы парадку №1 (1), Граманцішкі (1), Грамкі (3), Грамкі - Збражкі (1), Грамкі - Першамайск (1), Грамкі — Голдзішкі (1), Грамкі — Яхнавічы (1), Грамце (1), Грандзіцкая вуліца (9), Грандзічы (3), Грандзічы-1 (3), Грандзічы-2 (3), Грандзічы-3 (3), Грандзічы-4 (1), Гранітэкс (3), Граўжанка (8), Граўжы (2), Граўжышкоўскі сельскі Савет (1), Граўжышкі (11), Граўжышкі – Луды – Клявіца (1), Граўжышкі – Шчапанавічы – Падгаі – Дворышча (1), Гробішкі (2), Гродзенскае Лясніцтва (1), Гродзенская "Барвіха" (1), Гродзенская вобласць (1), Гродзенская вуліца (6), Гродзенская зверагаспадарка (1), Гродзенская кальцавая дарога (1), Гродзенская крэпасць (1), Гродзенскі Мясакамбінат (1), Гродзенскі гарадскі аддел па НС (1), Гродзенскі дзяржаўны гарадцкі сацыяльна-педагагічны цэнтр (1), Гродзенскі дзяржаўны каледж мастацтваў (1), Гродзенскі дзяржаўны каледж тэхнікі, тэхналогій і дызайна (3), Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт (1), Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы (1), Гродзенскі завод сантэхзагатовак ААТ "Белсантэхмантаж-2" (1), Гродзенскі міжраённы аддзел Следчага камітэта (1), Гродзенскі раён (1), Гродзенскія Цеплавыя Сеткі (1), Гродзенскія цеплавыя сеткі (2), Гродзі (5), Гродзі – Дэбесі (1), Гродзінскі сельскі Савет (1), Гродна (5), Гродна - Сапоцкіна (1), Гродна - Станіславова (1), Гродна 330 - Капралактам (1), Гродна 330 - Фарты з адп. на Ільнокамбінат (1), Гродна — Астрына — Радунь — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Доцішкі) (1), Гродна — Гожа — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Прывалкі) (1), Гродна — Зарачанка — Сапоцкін (1), Гродна — Парэчча (1), Гродна — Сапоцкін — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Гродна — Узбераж (1), Гродна-330 - Гродна-Паўднёвая (1), Гродна-Паўднёвая - Гродна (1), ГроднаАблСаюзДрук (1), ГроднаАграСпецАўтаТранс (1), Гроднааблнафтапрадукт (2), Гроднааблсаюздрук (5), Гроднааграспецаўтатранс (2), Гроднаінвест (2), Гродфуд (1), Гроцкаўшчына (2), Грошык (2), Грубянцы (2), Грудкі (1), Груздоўшчызна (2), Грушавая вуліца (3), Груштэлішкі (2), Грыблаўскі Мох (1), Грыбная вуліца (2), Грыбяны (1), Грыгараўшчына (2), Грыгі Гаравыя (2), Грыгі Далавыя (3), Грыгішкес (1), Грыгішкі (1), Грымалаўшчына (1), Грынцы (5), Грынцы – Паляны – Кракоўка (1), Грытуны (2), Грышкаўшчына (1), Грышкойці (2), Гудагай (3), Гудагай-1 (1), Гудагайскай сярэдняя школа (1), Гудагайскі сельскі Савет (1), Гудалі (2), Гудалішкі (2), Гудзі (1), Гудзінішкі (2), Гудская вуліца (2), Гудскі ВПК дзіцячы сад - базавая школа (1), Гудскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа (1), Гуды (7), Гуды — Верх-Ліда да аўтамабільнай дарогі Р-89 Ліда — Тракелі — Геранёны — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Геранёны) (1), Гуды-2 (1), Гудэлі (2), Гудэлішкі (2), Гульбіны (1), Гулькаўшчына (1), Гультаёўшчына (2), Гумбачы (2), Гумбачы — Камяністая (1), Гумно (1), Гумнішча (2), Гумнішчы (2), Гурніца (3), Гурніца – Субачы (1), Гуршчызна (2), Гурыны (2), Гурэлі (4), Гута (9), Гутна (3), Гутна - Дакудава (1), Гуцішкі (2), Гушчы (2), Гэйбавічы (2), Гялуці (2), Гянужа (1), Гярвелішкі (1), Гярманішкі (2), Гідралагічны заказнік "Быстрыца-2" (1), Гідралагічны заказнік "Бярэзіна" (1), Гідралагічны помнік "Быстрыца-1" (1), Гідралагічны помнік "Клявацішкі" (1), Гідралагічны помнік "Падуб'е" (1), Гідралагічны помнік "Сянканка" (1), Гідралагічны помнік "Тартак" (1), Гідралагічны помнік прыроды "Омут" (1), Гідралагічны помнік прыроды "Халодны ручай" (1), Гідраэлектрастанцыя (1951 г.) (1), Гільвінцы (2), Гільвінцы — Дайлідкі (1), Гімбуты (2), Гімназія № 5 (2), Гімназія № 5 імя Караткевіча (1), Гімціне (1), Гінавічы — Галынка — Сапоцкін (1), Гінкунай (1), Гінкішкі (2), Гінэлі (2), Гіпіка (1), Гіравічы (2), Гірдзюны (1), Гіркаўскі сельскі Савет (1), Гіркі (2), Гірміней (1), Гірнялішке (1), Гіруці (2), Гіруцішке II (1), Гірынішке (1), Гірэйшы (2), Гірэйшы – Кардэлішкі (1), Гістарычны антэнны парк (1), ДАІ (1), ДАК Гродзенскага УР (21), ДАП (43), ДАП 39 (1), ДАП Гродзенскага УРа (1), ДАП №42 (1), ДАП №91 (1), ДАСААФ (1), ДЗАП (1), ДРБУ № 120 (1), ДРБУ №120 (2), ДУДА "Воранаўскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі" (1), ДУКВП "Гроднавадаканал" (1), Дабраволя (1), Дабравы (1), ДабрадзеяФарм №3 (1), Дабраном (1), Дабраполь (2), Дабрачынная вуліца (1), Дабраўляны (2), Даброды (2), Даведзіны (1), Даворка (1), Дайлідзес (1), Дайлідкі (2), Дайнава (7), Дайнова (3), Дайноўка (8), Дайноўка – Байканы – Кеждуны – Шунэлішкі (1), Дайні (1), Дайнішке (1), Далавая (2), Дальгядас (1), Дальняя вуліца (4), Далёкаўскі сельскі Савет (1), Далёкія (2), Далёкія — Мацешы — Арцёмавічы (1), Далёкія — Эйвідавічы — Мілашкі (1), Даліна (1), Далінная вуліца (2), Дамавы (1), Дамброва (2), Дамброўка (4), Дамброўскія (1), Дамейкі (4), Дамуці (2), Дамінантафарм №16 (1), Даміно (1), Даміно'с (1), Дамінікава (1), Дамініканская вуліца (4), Дамінікаўка (1), Дарашы (2), Даржэлі (2), Дарога для памежнікаў (250), Дарожная вуліца (1), Дарожны завулак (1), Дары Прыроды (1), Дат (1), Дачная вуліца (5), Дачы (4), Дашкелі (1), Даўбарышке (1), Даўбарышкеле (1), Даўбарышкі (1), Даўбенкі (2), Даўблі (2), Даўбуцішкі (1), Даўгаўпілс (2), Даўгаўпілскі ўніверсітэт (1), Даўгердзішкі (2), Даўгялаўшчына (2), Даўгялы (2), Даўгялы — Гута (1), Даўгялішкі (2), Даўкшаны (4), Даўкшышкі (2), Даўнарышкі (2), Даўняя вуліца (1), Даўні завулак (2), Даўцюны (2), Дваржышча (2), Дварцоўшчына (2), Дварцы (1), Дварчане (2), Дварчаны (4), Дварчаны — Пасека-Дварчаны (1), Дварчына (2), Дварчышча (2), Дварыкшчус (1), Дварышча (2), Дварышча – Валейнішкі (1), Дварышча — Абаляны — Трабшы (1), Дварышча — Едагалі — Мінкавічы (1), Дварышчанскі ВПК дзіцячы сад - сярэдняя школа (1), Дварышчанскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа (1), Дварышчанскі сельскі Савет (1), Дварышчэй (1), Двор Мацея Казіміра Сарбеўскага (1), Двор Пятра Скаргі (1), Двор абсерваторыі (1), Двор-Дубнікі (1), Дворнае возера (1), Дворышча (7), Дворышча — Крыніцы — Пецюны (1), Дворышча — Мяргенцы (1), Дворышча — Сліжы — Левашы (1), Демир (1), Дзiцячы сад (2), Дзевянішкі (1), Дзевятоўка (6), Дзевятоўка-6 (1), Дзевятоўка–3 (1), Дзевятоўка–4 (3), Дзевятоўка–5 (3), Дзевятоўка–7 (4), Дзед-Валун (1), Дзедзюлі (1), Дзедкава (2), Дзексня (1), Дзервяніскае возера (1), Дзертніца (2), Дзеткі (2), Дзеткі — Рэмзы (1), Дзешкаўшчызна (1), Дзмісевічы (2), Дзмісевічы — Сінявічы ад аўтамабільнай дарогі Н-6044 Свяцк — Васілевічы — Асташа — Кадыш (1), Дзюраны (2), Дзявочае (1), Дзявочая Магіла (1), Дзягсне (1), Дзягутка (2), Дзягуцелей (1), Дзягуцішке (1), Дзягуцішкі II (1), Дзядзюлі (1), Дзядзічы (2), Дзядзішкі (1), Дзядкова (4), Дзяліна (2), Дзяцінства (1), Дзяўгуны (3), Дзяўгуны – Кукляны (1), Дзяўгуны – Янкішкі (1), Дзяўгуцішкі (2), Дзіджасаліс (2), Дзікае (1), Дзіковіна (3), Дзінтава (1), Дзіркоўшчына (1), Дзісна (33), Дзітва (9), Дзітва - Больцішкі (1), Дзітва — Банцавічы — Яўсеевічы (1), Дзітвянская вуліца (2), Дзітвянскі сельскі Савет (1), Дзітраўшчына (1), Дзіцячая амбулаторыя (1), Дзіцячая вуліца (2), Дзіцячая пляцоўка (1), Дзіцячы сад (1), Дзіцячы сад №1 (1), Дзіцячы сад №101 (1), Дзіцячы сад №104 (1), Дзіцячы сад №111 (1), Дзіцячы сад №31 (4), Дзіцячы сад №43 (1), Дзіцячы сад №50 (1), Дзіцячы сад №52 (1), Дзіцячы сад №54 (1), Дзіцячы сад №55 (1), Дзіцячы сад №61 (1), Дзіцячы сад №7 (1), Дзіцячы сад №72 (1), Дзіцячы сад №73 (1), Дзіцячы сад №77 (1), Дзіцячы сад №81 (1), Дзіцячы санаторый "Нёман" (1), Дняпро (10), Добрая вуліца (2), Добрыя Лекі (3), Доктар Час (1), Доктар Час №12 (1), Дольны Каменны Лог (2), Дольнікі (1), Дом Зянона Пазняка (1), Дом Культуры (2), Дом для вайсковага кіраўніцтва (1), Дом культуры (2), Дом паляўнічага (1), Дом парафіяльны (1), Дом правасуддзя (1), Дом рыбака (1), Дом-крэпасць Нонхартаў (1), Дом-інтэрнат для састарэлых, інвалідаў агульнага тыпу (1), Доргунь (3), Доржы (2), Доцішкі (4), Доцішкі (лакальны трафік) (2), Доцішкі — Адвернікі — Радзюнцы — Ківанцы (1), Доцішкі — Чыжуны — Лебеднікі (1), Доцішская сярэдняя школа (1), Доцішскі сельскі Савет (1), Доўгае возера (2), Доўгая Лаза (1), Доўгія (1), Доўкні (4), Драбышы (4), Драбішуны (2), Дравянікі (2), Дравянікі — Градаўшчызна — Захарышкі (1), Дравянікі — Мешкуці (1), Драгуці (1), Драўляная Каталіцкая капліца (>1900г.) (1), Драўнэлі (2), Драўнэлі — Стрыпуны (1), Дружба (9), Дружба — Цялежышкі (1), Дружба-1 (1), Дружнае-Прывалкі (1), Дружная вуліца (2), Друкарня (1), Друкарня (руіны) (1), Друкарня Мамонічаў/ Скульптура "Летапісец" (1), Друскенікі (4), Друскенінкайская вуліца (4), Дрысвята (10), Дрысвятка (14), Дрысвяты (6), Дрышкуны (1), Дрэніна (1), Дубнік (1), Дубнікі (2), Дубнікі — Запольныя (1), Дубніцкі лес (1), Дубок (2), Дубрава (1), Дубравушка (1), Дубравушка-2 (1), Дубраўка (2), Дуброва (8), Дубровенская вуліца (2), Дубровенскі сельскі Савет (1), Дубіна (1), Дубінкі (1), Дубінцы (2), Дубінцы — Слабодка — Клайшы (1), Дубішкі (1), Дугна (1), Дуда (2), Дудзенішке (1), Дудка (8), Дудкі (2), Дудкі — Замошша (1), Дукелі (1), Дукштас (1), Дукштаскія староства (1), Дулькі (7), Думбля (6), Дунай (2), Дунай — Дзешавічы (1), Дундаўшчына (2), Дуцішкі (2), Дылева (1), Дынабургская Новабудоўля Стараабрадніцкая стараверская царква (1), Дырэктар (1), Дырэктрыса БМП (1), Дыягнастычная станцыя №57 (1), Дыяніс (1), Дэбеская вуліца (2), Дэгуцішкі (1), Дэгісі (1), Дэйліды (1), Дэмінішкі (1), Дэнтарыум (1), Дэпо (1), Едагалі (2), Едаклань (1), Едаклані (2), Едкавічы (2), Ежавіца (1), Езяросы (2), Енчы (2), Ержышкі (2), Еўе — Высокі Двор (1), Еўра-Пласт (1), Еўраопт (1), Еўраопт Маркет (6), Еўраопт Мінімаркет (4), Еўраопт Супер (2), Еўрапейскі Саюз (1), Еўрапейскі маршрут E28 (1), Еўрапейскі маршрут E85, Беларусь (1), Еўрапейскі маршрут E85, Літва (1), Еўрапошта (3), ЖБВ (1), ЖЭС (1), ЖЭС №9 (1), Жабін Луг (1), Жабіха (1), Жаданая вуліца (2), Жакі (2), Жалабы (2), Жалабішкі (2), Жалонь (8), Жалудок — Першамайск — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Жамайтукі (2), Жамойцішкі (2), Жамчужная вуліца (2), Жамчужныя астравы (1), Жамчужына (3), Жамыслаўль (3), Жамыслаўль — Падваранцы (1), Жамыслаўль — Шаркуці (1), Жардэльскі лес (1), Жардэлі (1), Жарнэлі (2), Жарнэлі — Ракішкі (1), Жарпіца (1), Жарскія (2), Жарсцвянка (1), Жаслей (1), Жасіней (1), Жвойрышкі Вялікія (2), Жвойрышкі Малыя (2), Жвянглішке (1), Жвірблі (4), Жвірблішкі (3), Жвіркі (1), Жвірына (2), Жвірынка (2), Ждэгелі (8), Ждэгелі — Блажышкі — Раташалі (1), Жнівень Вела (1), Жнівеньская вуліца (2), Жнівеньскі завулак (2), Жодаўка (2), Жукойні (2), Жукойні Жалядскія (2), Жукі (2), Жупранскі сельскі Савет (1), Журавец (1), Журавы (2), Журавінка (1), Журавінка-2 (1), Жураўліная вуліца (2), Жусіны (4), Жусіны — Зарэчча (1), Жыгі (2), Жыгі — Забейгі (1), Жыдзелі (1), Жыдоўская вуліца (3), Жыежмарэй (6), Жыжма (20), Жылы дом 19в. (1), Жылянцы (2), Жылі (2), Жылі — Апіта (1), Жылі — Закрэўшчына (1), Жылінда (2), Жылічы (2), Жылічы — Лабачы — Пасека (1), Жырмунская вуліца (1), Жырмунская сярэдняя школа (1), Жырмунскі сельскі Савет (1), Жырмуны (11), Жырмуны - Воранава (1), Жырмуны — Жылянцы (1), Жырмуны — Скарводы (1), Жытняя вуліца (1), Жэмыслаўская ГЭС (1), З 1960 года Камаі ў складзе Віцебскай вобласці (1), ЗАТ "Чабор" (1), ЗОЎ (1), ЗОВ Мэбля (1), ЗОВ-ЛенЕўрамэбля (1), Заазер'е (1), Заазёрная вуліца (1), Забалацкі сельскі Савет (1), Забалаць (7), Забалаць — Дварчаны (1), Забалаць — Наркуны (1), Забалаць — Пасека-Дварчаны (1), Забалаць — Путрышкі — Гродна (1), Забалаць–1 (2), Забалаць–3 (1), Забалацішкі (2), Забалотнага (1), Забалотнае (1), Забалоцце (4), Забейгі (2), Забелішкі (2), Заборнікі (6), Заборцы (2), Забрачаны (2), Завадская (1), Завальная вуліца (10), Заводская вуліца (13), Заводскі завулак (1), Завяргані (1), Загазь (4), Загарадная вуліца (1), Загаранка (7), Загараны (2), Загароўшчызна (1), Загорнае возера (1), Загорнікі (4), Загорнікі-2 (1), Загураўшчына (1), Задворнікі (2), Задуб'і (1), Заельнікі (2), Заказнік "Белы Мох" (1), Закальвішкі (2), Закрэўшчына (2), Зала Д (1), Залатая Гара (1), Залатое кальцо Іўеўшчыны (1), Залатыя Пескі (1), Залаўскае возера (1), Залескія (2), Залессе (3), Залясянка (1), Заляшаны (2), Замак Гаштольдаў (1), Замасцяны (2), Замасцяны — Мікулішкі (1), Замкавая вуліца (6), Замкавы завулак (1), Замошша (2), Замчышча (1), Замэчак (2), Занюны (2), Запаведная зона ГПУ "НП" Нарачанскі " (1), Запаведная зона Дзяржаўнай Прыродаахоўнай Установы "Нацыянальны Парк Нарачанскі" (1), Запаснікі (1), Заполле (3), Заполле — Дайнава-1 (1), Запольныя (2), Запрудзяны (2), Запрудзяны — Пашкі (1), Запур’е (2), Зарачанка (15), Зарачанка — Забрачаны (1), Зарачанка — Лойкі — Белыя Балоты (1), Зарачаны (2), Зарніца (7), Зарубаў Камень (1), Зарыца (6), Зарыца-2 (1), Зарыца-3 (1), Зарыца-4 (1), Зарыца-5 (1), Зарыца-Грандзічы (1), Зарэчная вуліца (47), Зарэчны завулак (3), Зарэчны мост (1), Зарэчныя Батукі (2), Зарэчча (5), Застава №1 ім. В.Усова (1), Засценак Бельскія (1), Затрайгяны (1), Затрокі (1), Затрочча (Затрочы) (1), Захарышкі (2), Захватовічаў лес (1), Заходняя - Дзітва (1), Заходняя -Дзітва (1), Заходняя Бярэзіна (1), Заходняя Дзвіна (13), Заходняя вуліца (4), Заходні (2), Заходні Буг (19), Заходні абход (50), Заходні абыход гарадскога посёлка Воранава (ад вуліцы Савецкая гарадскога пасёлка Воранава да аўтамабільнай дарогі М-11/Е 85 Мяжа Літоўскай Рэспублікі (Беняконі) — Ліда — Слонім — Быцень) (1), Заходні мікрараён (2), Зацішкі (1), Зацішная вуліца (2), Зацішус (1), Зацішша (3), Заяшова (1), Заўжды Цікава (3), Збожжапрадукты-1992 (1), Звалка ЦБА (1), Звалка ў вёсцы Беняконі (1), Званіца (5), Зелянгас (1), Землякам загінуўшым у ВАВ (1), Зенявічы (2), Зеняпішка (14), Зернесушыльны комплекс КСУП "Эліт-Агра Больцінікі" (1), Зернесушылішча (1), Зоакрама (1), Зобія (2), Зона адпачынку Дальняя (1), Зона чакання "Беняконі" (1), Зорка (2), Зорная вуліца (6), Зорны завулак (2), Зосіна (2), Зрабі сам (1), Зуб (1), Зубапратэзнае аддзяленне (1), Зубр (2), Зубрава (2), Зуброўка (2), Зуйкі (1), Зуйкішке (1), Зыгмунцішкі (5), Зыгмунцішкі — Ляйкі (1), Зэмгалэ (2), Зязі (2), Зялёная (2), Зялёная Даліна (1), Зялёная аптэка (2), Зялёная вуліца (21), Зялёнка (2), Зялёнкі (1), Зялёны Гай (1), Зялёны гарызонт (1), Зялёны завулак (6), Зялёны мост (2), Зямля Беларуская (1), Зяняпішы (2), Зімнік (1), КАЗС №32 (1), КБМ (3), КЗГ 31 (1), КЗГ 36 (1), КПП (4), КПП «Мольдзевічы» (9), КПП пагранічнага рэжыму (1), КПП №2 (1), КПП №3 (1), КПС (1), КПС-3 (1), КПС-Фарты (1), КТП (1), КТСМ (1), КУП "ЖКГ Гродзенскага раёна" (1), КУП Гроднадарожнік МУ-4 (1), Кааператар (1), Кааператыўная вуліца (10), Кабылка (1), Кабылле (1), Кабыльнішкі (2), Кабылін Лес (1), Кава Саўнд (1), Кавалерыйская вуліца (1), Кавалеўшчына (2), Кавальскі завулак (1), Кавалёўка (9), Кавалёўскі лес (1), Кавалі (9), Кавалі – Гайлюны (1), Кавалі – Рачаны – Вердашышкі (1), Кавалішкі (1), Каварск (1), Каварыкі (2), Кавярня (1), Кадаўбы (2), Кадзі (2), Кадыш (2), Каетанава (1), Казакі (4), Казаноўшчына (2), Казары (2), Казарэзы (4), Казацкія (2), Казацкія — Рыскі — Раманова (1), Казлу Руда (1), Казляны (2), Казлішке (1), Казлішкі (1), Казнадзеюшкі (2), Казнадзеюшкі – Жакі (1), Казюлішкі (2), Казяны (8), Казяны — Дубраўка — Плетарова (1), Казёлоўшчына (1), Казённае возера (1), Казімірава (2), Казіміраўскае (1), Казімірова (2), Казіміроўка (2), Казінцы (2), Кайміна Горная (2), Кайміна Дольная (2), Каймінскае возера (1), Кайрышке (2), Какосавая вуліца (2), Каладзішкі (1), Каламыцкія (2), Каларыт (1), Калгасная вуліца (15), Калгасны завулак (4), Каледж тэхнікі, тэхналогій і дызайну (1), Калектыўная вуліца (2), Каленішке (1), Калеты (2), Калеты — Кодзі (1), Калода (1), Калодзеж (1), Калонія Казіміроўка (2), Кальварыя (1), Кальварыя Жамойцкая (1), Кальвішке (2), Кальніне (1), Кальнішкі (1), Кальцавая вуліца (4), Кальцавы завулак (1), Кальчунская агульнаадукацыйная школа (1), Кальчунскі сельскі Савет (1), Кальчуны (4), Кальчуны - садовы ўчастак (1), Кальчуны – Мардасы – Навасяды (1), Кальчуны – Навасяды (1), Кальчуны – Сякераўцы – Наваполле (1), Каля абрыву (1), Калядная вуліца (2), Калінавая вуліца (2), Калінінград — Чарняхоўск — Несцераў — мяжа з Літоўскай Рэспублікай (1), Калінінградская вобласць (1), Калінінградская вуліца (8), Каліты (1), Камайка (14), Камайская сельская бібліятэка (1), Камайская сярэдняя школа (2), Камайская ўчастковая бальніца (1), Камайскі дзіцячы сад (1), Камайскі сельскі Савет (1), Камайскія могілкі (1), Камандная (1), Камандная №22 (1), Камароўшчына (2), Камаі (4), Камаі – Гвоздавічы (1), Камаі – Ерынова (1), Камбікормавы цэх (1), Камендатура памежных войскаў (1), Каменка (23), Каменналогскі сельскі Савет (1), Каменная Русота (3), Каменная Русота — Ялоўшчына (1), Каменны Брод (1), Каменны Лог (4), Каменны Лог (TIR) (5), Каменны Лог (атрыманне талончыка) (2), Каменны Лог (аўтобусы) (2), Каменны Лог (вяртанне талончыка) (2), Каменны Лог (≤3,5t зялёны калідор) (2), Каменны Лог (≤3,5t чырвоны калідор) (2), Каменны Лог – Бяняны (1), Каменны Лог – Ваўкоўшчына (1), Каменны Лог — Ганева — Кемяны — Мураўёўка (1), Каменны Лог — Макрыцы — Бярындзішкі — Маскоўшчына (1), Каменны Лог — Янканцы (1), Каменны Мост (1), Каменны крыж (1), Камсамольская вуліца (18), Камсамольская паляна (1), Камсамольскі завулак (1), Камунальная вуліца (10), Камунальны завулак (3), Камунарка (1), Камуністычная вуліца (2), Камянчане (2), Камяністае (1), Камяністая (4), Камяніца (1), Камянічнік (1), Канавалы (2), Канатны парк (1), Канвелішкі (3), Канвелішкі — Масюны (1), Канвелішкі — Чырканцы (1), Канвелішскі сельскі Савет (1), Кандраты (3), Кандэнсатарная (1), Канейшы (1), Канструкцыя (1), Канстытуцыя Рэспублікі Зарэчча (1), Кантора (1), Канцарэзы (1), Канцэртная сцэна (1), Канюхі (2), Канява (12), Капаюўка (3), Капеечка (6), Капланаўцы (2), Капліца (13), Капліца Божай Міласэрнасці (1), Капліца Божай Міласэрнасці (1889) (1), Капліца Маці Божай Міласэрнасьці 1926г. (1), Капліца Маці Божай Ружанцовай (1), Капліца Найсвяцейшага Сэрца Езуса (1), Капліца Св. Ігнацыя Лаёлы (1), Капліца Святога Фаустыны (1), Капліца Святога Яна (1), Капліца Святога Яна Хрысціцеля (1), Капліца Святога Яцэка (1), Капліца Святой Марыі Магдалены (1930) (1), Капліца Узвышэння Святога Крыжа (2002) (1), Капліца каталіцкая (драў.) (1), Капліца каталіцкая Караля Хрыста (2000г.) (1), Капліца могілкавая Святога прарока Іллі (1), Капліца могілкавая каталіцкая (1), Капліца прыдарожная (1), Капліца прыдарожная 1883 г. (1), Капліца святога Роха (1), Капліца святога Яна Хрысціцеля (1996) (1), Капліца ў гонар Ціхвінскай іконы Божай Маці (1), Капліца ў імя свяціцеля Ціхана Маскоўскага (1), Капліца-пахавальня (пач.20ст.) (1), Капліца-пахавальня Іосіфа Гурскага (1), Капліца-пахавальня В.А. Шукевіча (1), Капліца-пахавальня Кабылінскіх (1), Капліца-пахавальня Радзішэўскіх (1), Капліца-пахавальня Сволькеняў (1), Капліца-пахавальня Снядэцкіх (1), Капліца-пахавальня Юлій Дзяконскай (1), Каплічка прыдарожная (11), Каплічная вуліца (3), Каптаруны (3), Капустнікі (1), Капцільня (1), Кар'ер "Асачнікі" (1), Кар'ер Паказь (1), Каралеўцы (2), Каралюнцы (2), Караліна (1), Каранеўшчына (2), Караняты (2), Карасіна (2), Карасіна – Марцінкавічы – Анісімавічы – Бэйнары (1), Карасінскі (1), Карачуны (1), Карвелішкі (2), Карвэлі (1), Карвіс (4), Каргаўды (2), Кардыолаг (1), Кардэлішкі (2), Каркеняты (2), Карклінскія (2), Каркуцяны (2), Кармацэх (1), Кармэліцкая вуліца (4), Карніцішке (1), Кароль Міндоўг (1), Карона (1), Карпавічы (2), Карпавічы — Бярэзаўцы (1), Карпанаўцы (2), Карпішкі (2), Карпішкі – Мяшкелі (1), Картынг клуб «Віраж» (1), Карчма (1), Карчма 19 ст. (1), Карчмішкі (1), Каршунішкі (2), Карытас (1), Карытнікі (1), Карыціна (1), Карэвічы (2), Касацішкі (2), Каскі Вялікія (1), Каснеўшчына (1), Кастрычніцкая вуліца (34), Кастрычніцкі завулак (1), Кастэчына (2), Касцел Святога Казіміра (1910 г.) (1), Касцёл Адведзінаў Найсвяцейшай Панны Марыі (1), Касцёл Адшукання Святога Крыжа (1788) (1), Касцёл Беззаганнага Зачацця Найсвяцейшай Панны Марыі (1), Касцёл Божай Міласэрнасці (1), Касцёл Божай Міласэрнасці (2002) (1), Касцёл Звеставання Найсвяцейшай Панне Марыі (1819) (1), Касцёл Літасьці Божай (1), Касцёл Маці Божай Анёльскай (1), Касцёл Маці Божай Вастрабрамскай (2), Касцёл Маці Божай Нястомнай Дапамогі (1), Касцёл Маці Божай Ружанцовай (1933) (1), Касцёл Маці Божай Суцяшэння (1), Касцёл Маці Божай Шкаплернай (2), Касцёл Міласэрнасці Божай (1), Касцёл Наведзінаў Найсвяцейшай Панны Марыі (1), Касцёл Наведзінаў Найсвяцейшай Панны Марыі і кляштар дамініканаў (1), Касцёл Найсвяцейшага Сэрца Езуса (2), Касцёл Найсвяцейшай Дзевы Марыі (абраз Маці Божай Троцкай) (1), Касцёл Найсвяцейшай Панны Марыі (4), Касцёл Найсвяцейшай Панны Марыі (драўляны.) (1), Касцёл Найсвяцейшай Тройцы (2), Касцёл Нараджэння Найсвяцейшай Панны Марыі (1781 г.) (1), Касцёл Нараджэння Найсвяцейшай Панны Марыі (1937) (1), Касцёл Перамянення Пана (1), Касцёл Перамянення Пана (1867) (1), Касцёл Прасв. Панны Марыі Каралевы Сусьвету (1), Касцёл Провіду Божага (1), Касцёл Св. Барталамея Апостала (1), Касцёл Св. Казіміра (1), Касцёл Святога Ігнація Лаёлы (1), Касцёл Святога Ўладзіслава (1904-1907г.) (1), Касцёл Святога Андрэя Баболі (1), Касцёл Святога Антонія Падуанскага (1), Касцёл Святога Апостала Андрэя (1), Касцёл Святога Барталамея (1), Касцёл Святога Духу і Дамініканскі кляштар (1), Касцёл Святога Казіміра (3), Касцёл Святога Крыжа (1), Касцёл Святога Лаўрэнція (1), Касцёл Святога Ліна (1935) (1), Касцёл Святога Мікалая (2), Касцёл Святога Мікалая (1529/1771/1883 гг.) (1), Касцёл Святога Міхала (1), Касцёл Святога Міхала Арханёла (3), Касцёл Святога Станіслава (1), Касцёл Святога Уладзіслава (1), Касцёл Святога Фелікса (1), Касцёл Святога Францыска Асізскага (1), Касцёл Святога Юр'я (2), Касцёл Святога Юрыя (1909) (1), Касцёл Святога Якуба Апостала (1), Касцёл Святога Яна (1), Касцёл Святога Яна Хрысціцеля (6), Касцёл Святога Яўхіма (1726) - спалёны 06.2017 (1), Касцёл Святога апостала Якуба (1), Касцёл Святой Барбары (1), Касцёл Святой Ганны (1), Касцёл Святой Кацярыны (1), Касцёл Святой Сям'і (1), Касцёл Святой Тройцы (6), Касцёл Святых Апосталаў Пятра і Паўла (1), Касцёл Святых Пятра і Паўла (1), Касцёл Святых апосталаў Пятра й Паўла (1), Касцёл Святых апосталаў Пятра і Паўла (2), Касцёл Сьвятой Дзевы Марыі Ружанцовай (1783г.) (1), Касцёл Узвышэння Святога Крыжа (1), Касцёл Узвышэння Святога Крыжа (1760 г.) (1), Касцёл Унебаўзяцця Найсвяцейшай Дзевы Марыі (1), Касцёл Унебаўзяцця Найсвяцейшай Панны Марыі (6), Касцёл Усіх Святых (2), Касцёл святога Юрыя (XVIII ст.) (1), Касцёльная вуліца (1), Касы Мост (1), Катавічы (2), Катавічы — Мантуны — Зарачаны (1),