knumv's
observatory:type1astronomical (1),
office277accountant (1), administrative (4), advertising_agency (1), architect (1), association (2), charity (1), company (41), coworking (1), creative_agency (1), diplomatic (1), employment_agency (3), estate_agent (3), forestry (1), government (142), guide (2), insurance (11), it (9), lawyer (9), newspaper (6), ngo (6), notary (4), political_party (3), public_utilities (6), quango (2), security (1), telecommunication (9), transport (2), transporttation (1), travel_agent (1), yes (2),
official_name367Auto Plus Auto Parts (1), Konica PhotoExpress (1), Rzeczpospolita Polska (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4 (1), Аптека № 112 ТВ ДТВП (1), Баївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Луцького району Волинської області (1), Бережанківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Городищенської сільської ради (1), Боголюбський дошкільний навчальний заклад " Казка" загального типу (1), Ботанічна пам’ятка природи «Дубовий гай» (1), Бібліотека-філія с. Зубильне Локачинської централізованої бібліотечної системи Волинської області (1), Бірківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любомльської міської ради (1), ВАТ"Луцький меблевий комбінат" (1), Вишнівська початкова школа Липинської сільської ради (1), Вище професійне училище №9 (1), Волинська академічний обласний театр ляльок (1), Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки (1), Волинська обласна ДЮСШ з видів боротьби (1), Волинська обласна бібліотека для дітей (1), Волинська обласна дитяча клінічна лікарня (1), Волинська обласна організація ФСТ "Динамо" (1), Волинська обласна організація товариства Червоного Хреста України (1), Волинське відділення навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ (1), Волинське державне училище культури і мистецтв (1), Волинське обласне медично-виробниче підприємство "Профілактична дезінфекція" (1), Волинське обласне патологоанатомічне бюро (1), Волинське обласне фізкультурно-спортивне товариство "Спартак" (1), Волинський Центр дозвілля молоді "Естет" (1), Волинський державний обласний навчально-курсовий комбінат (1), Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради (1), Волинський національний університет імені Лесі Українки (1), Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка (1), Волинський обласний відділ Західної філії Українського державного центру радіочастот (1), Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (1), Волинський обласний онкологічний диспансер (1), Волинський обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (1), Волинський обласний спеціалізований будинок дитини (1), Волинський обласний центр громадського здоров'я (1), Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф №2 (1), Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом (1), Волинський обласний центр зайнятості (1), Волинський обласний центр служби крові (1), Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки (1), Волинський єврейський общинний центр ім. Ісаака Долинського (1), Володимир-Волинська гімназія (1), Володимир-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 (1), Володимир-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Володимир-Волинська міжрайонна прокуратура (1), Володимир-Волинська об'єднана державна фінансова інспекція (1), Володимир-Волинська района виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (1), Володимир-Волинська районна державна адміністрація (1), Володимир-Волинська спеціалізована школа для дітей з вадами слуху (1), Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» (1), Володимир-Волинська філія Волинський автоцентр Камаз (1), Володимир-Волинська філія обласного навчально-курсового комбінату (1), Володимир-Волинське вище професійне училище (1), Володимир-Волинське відділення ДАІ (з обслуговування м. Володимир-Волинського та району) та АТІ УДАІ УМВС України у Волинській області (1), Володимир-Волинське управління газового господарства ПАТ "Волиньгаз" (1), Володимир-Волинський МВ (з обслуговування міста та району) УМВС України у Волинській області (1), Володимир-Волинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ліцей» (1), Володимир-Волинський об’єднаний районний військовий комісаріат (1), Володимир-Волинський педагогічний коледж ім.А.Ю.Кримського (1), Володимир-Волинський хлібозавод (1), Володимир-Волинськтеплокомуненерго (1), Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Волинській області у м. Володимирі-Волинському (1), Відділення поштового зв'язку № 1 Ківерці (1), Відділення поштового зв'язку № 10 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 12 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 16 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 17 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 18 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 20 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 21 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 22 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 23 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 24 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 25 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 26 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 5 Луцьк (1), Відділення поштового зв'язку № 6 Луцьк (2), Відділення поштового зв'язку № 8 Луцьк (1), Відділення поштового зв’язку Гірка Полонка (1), Відкрите акціонерне товариство "Луцьке виробничо-торговельно-швейне підприємство "Волинь" (1), Відокремлений структурний підрозділ “Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій” (2), Військова частина 1141 внутрішніх військ міністерства внутрійшніх справ України (1), Гедеон Ріхтер (1), Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області (1), Головне управління держгеокадастру у Волинській області (1), Городищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Городищенської сільської ради (1), Городненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Лобомльської міської ради (1), Гіркополонківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), ДП "Володимир-Волинське лісомисливське господарство" (1), Державна екологічна інспекція у Волинській області (1), Державна фінансова інспекція у Волинській області (1), Дитяча юнацька спортивна школа (1), Дитячий навчальний заклад №1 (1), Дитячий навчальний заклад №2 (1), Дитячий навчальний заклад №8 (2), Дитячо-юнацький спортивний клуб "Лучеськ" (1), Дочірнє підприємство «Волинський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (1), Дошкільний навчальний заклад "Чебурашка" (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №3 "Лісова казка" (1), Дошкільний навчальний заклад „Дзвіночок“ с. Зубильне Локачинського району Волинської області (1), Дошкільний навчальний заклад № 15 (1), Дошкільний навчальний заклад № 26 (1), Дошкільний навчальний заклад № 29 компенсуючого типу (1), Дошкільний навчальний заклад №25 (1), Дошкільний навчальний заклад №5 Луцької міської ради (1), Загальноосвітня школа I-II ступенів с.Зубильне Локачинського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів с. Туропин Турійського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня с. Ростань Шацького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня с. Городилець (1), Загальноосвітня школа І ступеня с. Кияж Рожищенського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня с. Кобче (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Кульчин Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Луків (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Носовичі Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Стеблі Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Чемерин Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ cтупеня село Човниця Ківерцівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Іванчиці (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Борисковичі Горохівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Великий Порськ Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Волошки Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Журавлине Старовижівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Кисилин Локачинського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Носачевичі (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Смолигів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Вічині (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Крупа Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Обенижі (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Промінь Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Пулемець Шацького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Скірче Горохівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Бодячів Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Борохів Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Котів Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Муравище Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Омельне Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Сокиричі Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Хорлупи Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня селаЗавітне Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня село Галичани Горохівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Криничне Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Поповичі Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ім.Ганни Жежко смт Турійськ (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Боратин Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Лаврів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Липини Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Лище Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Маковичі (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Мизове Старовижівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Мирне Горохівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Новий Двір (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Пульмо Шацького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Піддубці Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Піща Шацького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Ратнів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Романів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Садів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Соловичі (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Тростянець Ківерцівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Чаруків Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Воютин, Луцького району, Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Кульчин (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Підріжжя (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Грем'яче Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Дідичі Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Жорнище Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Журавичі Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Крижівка (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Навіз (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Покащів Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Старі Кошари (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Суськ Ківерцівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Ясенівка (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня смт Олика Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня ім. Г.Т.Остапюка села Радошин Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня ім. О.С.Панасюка с. Бобли (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 м. Рожище Рожищенського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Годомичі Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Гораймівка Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Підцир'я Камінь-Каширської районної ради Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Рованці Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Четвертня Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 (1), Загальносвітня школа І-ІІ ступеня с. Озютичі Локачинського району Волинської області (1), Загальоосвітня школа І ступеня села Одеради Ківерцівського району Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти "Ліцей №1 м.Ковеля" (1), Заклад загальної середньої освіти "Ліцей №11 м.Ковеля" (1), Заклад загальної середньої освіти "Ліцей №7 м. Ковеля" (1), Заклад загальної середньої освіти І ступеня села Кадище Цуманської селищної ради Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №6 м. Ковеля (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №9 м. Ковеля (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Берестяне Цуманської селищної ради Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Сильне Цуманської селищної ради Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт Цумань Цуманської селищної ради Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 м. Ковеля (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Ковеля (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №8 м. Ковеля (1), КЗ "Луцький центр первинної медико–санітарної допомоги №2" (1), КЗ "Луцький центр первинної медико–санітарної допомоги №3" (1), КЗ "Луцький центр первинної медико–санітарної допомоги" (1), КЛПЗ "міська клінічна стоматологічна поліклініка" (1), КП "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування" (1), Клуб рукопашного бою "Магістр" (1), Клуб с. Зубильне Локачинського району Волинської області (1), Княгининівський ліцей Волинської обласної ради (1), Княгининівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Княгининівської сільської ради (1), Комунальне підприємство "Волинське обласне бюро технічної інвентаризації" (1), Комунальне підприємство "Зелене господарство м. Луцька" (1), Комунальне підприємство «Полігон» (1), Комунальний заклад "Будинок вчителя" Луцької міської ради (1), Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І ступенів с. Рогожани" , Устилузької міської ради, Волинської області (1), Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Стенжаричі Устилузької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня села Березолуки" Копачівської сільської ради Волинської області (1), Комунальний заклад "Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 - колегіум Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області " (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 - природничий ліцей" Луцької міської ради Волинської області (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Палац культури міста Луцька" (1), Комунальний заклад "Тарасівський заклад дошкільної освіти " Сонечко" Луцького району Волинської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №3 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Сокіл Рожищенської районної ради Волинської області (1), Комунальний опорний навчальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Переспа", Рожищенського району, Волинської області (1), Комунальний опорний навчальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Рожище" Рожищенського району Волинської області (1), Крупівський навчально-реабілітаційний центр (1), Ківерцівська експериментальна Всеукраїнського рівня загальноосвітня школа-комплекс І- ІІІ ступенів Ківерцівської міської ради Волинської області (1), Ківерцівський національний природний парк "Цуманська пуща" (1), ЛПЗ "Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни" (1), Липлянська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат (1), Локачинська філія «Волиньобленерго» (1), Луцька дитяча художня школа (1), Луцька дитяча школа мистецтв №2 (1), Луцька кооперативна житлово-експлуатаційна контора №8 житлово-будівельних кооперативів (1), Луцька музична школа № 1 імені Фридерика Шопена (1), Луцька ремотно-відбудовча дільниця Волинського ЦГМ (1), Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області (1), Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області (1), Луцький Районний Будинок Культури (1), Луцький комбінат хлібопродуктів №2 (1), Луцький кооперативний коледж Львівської комерційної академії (1), Луцький ліцей Луцької міської ради Волинської області (1), Луцький міжшкільний навчально-виробничий комбінат ЛМР (2), Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді (1), Луцький міський центр зайнятості (1), Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 - технологічний ліцей" (1), Луцький прикордонний загін Державної прикордонної служби України , військова частина 9971 (4), Луцький районний сектор ДМС (1), Луцький центр професійно-технічної освіти (1), Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" (1), Луцький інституційний ліцей №8 Луцької міської ради (1), Люблинецький ліцей Волинської обласної ради (1), Любомльський відділ поліції ГУНП у Волинській області (1), Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Любомльської міської ради (1), Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Любомльської міської ради (1), Любомльський навчально - виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів- гімназія" імені Наталії Ужвій Любомльської міської ради (1), Магазин туристичного спорядження "Альпініст" (1), Магістральний газопровід високого тиску «Івацевичі - Комарно» (2), Маневицька загальноосвітня вечірня школа ІІ-ІІІ ступеня (1), Медико-діагностичний центр "Яна" (1), Медичний центр "Благомед" (1), НАСК "Оранта" (1), НВК "ЗОШ І-ІІІст.-дитячий садок" с. Мельники (1), Навчально-виховний комплекс " загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - дитячий садок" с. Язавні (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" с. Скреготівка Ківерцівського району Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" села Клепачів Ківерцівського району Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" села Мощаниця Ківерцівського району Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" №2 м. Каменя-Каширського Камінь-Каширської районної ради Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"№1 імені Євгена Шабліовського Камінь-Каширської районної ради Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Ківерцівська загальноосвітня школа І ступеня – Ківерцівська гімназія Ківерцівської міської ради Волинської області" (1), Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України у Волинській області (1), Нововолинський факультет Тернопільського Національного Економічного Факультету (1), ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЖИДИЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЖИДИЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Олімп" (1), Опорний заклад загальної середньої освіти "Самарівський ліцей імені Петра Штика Самарівської сільської ради Ратнівського району Волинської області" (1), Опорний заклад загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради" (1), Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Світязький ліцей" Шацької районної ради (1), Опорний заклад навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" смт Турійськ Турійського району Волинської області (1), Опорний заклад навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" смт Шацьк Шацької селищної ради Шацького району Волинської області (1), Опорний заклад освіти "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Дерно Ківерцівського району Волинської області" (1), Опорний заклад освіти "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 міста Ківерці Волинської області" (1), Опорний навчальний заклад "Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області" (1), Опорний навчальний заклад "Люблинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області" (1), Опорний освітній заклад "Велицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Велицької сільської ради Ковельського району Волинської області " (1), Опорний освітній заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія" смт Голоби" (1), Офіс обслуговування клієнтів "Луцькводоканал" (1), П'ятиднівська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів (1), ПАТ "ВГП" (1), ПАТ "Електротермометрія" (1), ПАТ "Енко" (1), Парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки (1), Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва "Байрак" (1), Перший відділ державної виконавчої служби у місті Луцьку Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) (1), ПрАТ "Володимир-Волинське АТП-10707" (1), Приватне підприємство «Володимир Брук» (1), Підгайцівський дошкільний навчальний заклад "Малятко" (1), Підгайцівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Луцького району Волинської області (1), Підгородненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любомльської міської ради (1), Підприємство електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" (1), Райффайзен Банк Аваль (1), Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Волинській області (філія ГСЦ МВС) (1), Рокинівський навчально-виховний комплекс Княгининівської сільської ради (1), Рэспубліка Беларусь (1), Свято-троїцький кафедральний собор (1), Скибський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любомльської міської ради (1), Спортивний клуб "Богатир" (1), Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» (1), Спортивно-оздоровчий центр Акварель (1), Сушитница - Дрочево - Орехово (1), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (1), Територіальне управління державної судової адміністрації України в Волинській області (1), ТзОВ "Протезист" ЛТД (1), Товарна контора станції Луцьк (1), Турійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня (1), Турійська райдержадміністрація (1), Турійська селищна рада (1), УСТИЛУЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ (1), Угринівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Городищенської сільської ради (1), Україна (1), Універмаг "Луцьк" (1), Управління Державного Казначейства у м. Володимир-Волинський (1), Управління Пенсійного фонду України в місті Володимир-Волинському та у Володимир-Волинському районі (1), Управління освіти Луцької міської ради (1), Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації (1), Устилузька міська рада (1), Учбово-лабораторний корпус № 3 (1), Учбово-лабораторний корпус №2 ЛНТУ (1), Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Волинській області (1), Філія публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "регіональна дирекція UA: ВОЛИНЬ" (1), Центр надання адміністративнис послуг у місті Луцьку (1), Центр надання адміністративних послуг в місті Володимир-Волинський (1), Центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради (1), Центр інвалідного спорту Волині "Інваспорт" (1), Центральна бібліотека для дорослих (1), Центральна районна бібліотека Володимир-Волинської ЦБС (1), Центральний тепловий пункт №14 (1), Церква великомученика і цілителя Пантелеймона (1), Шацька дорожня дільниця Філії "Любомльський автодор" (1), загальноосвітня школа І ступеня с. Метельне Ківерцівський район Волинська область (1), загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Боровичі Маневицького району Волинської області (1), заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Городище Цуманської селищної ради Волинської області (1), комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області" (1), комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області" (1),
official_name:ar2الجمهورية البولندية (1), جمهورية روسيا البيضاء (1),
official_name:be2Рэспублiка Беларусь (1), Рэспубліка Польшча (1),
official_name:be-tarask2Рэспубліка Беларусь (1), Рэспубліка Польшча (1),
official_name:cs2Běloruská republika (1), Polská republika (1),
official_name:de2Republik Belarus (1), Republik Polen (1),
official_name:el1Δημοκρατία της Πολωνίας (1),
official_name:en8Department of Education of Lutsk City Council (1), Lutsk specialized school of I-III grades #1 (1), Municipal Institution "Tarasove Institution of Preschool Education "Sonechko"" of Lutsk district of Volyn region (1), Republic of Belarus (1), Republic of Poland (1), Volyn Regional Branch of the Western Branch of the Ukrainian State Radio Frequency Center (1), Volyn Regional children's and youth sports school of Wrestling Sports (1), Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом (1),
official_name:eo2Pola Respubliko (1), Respubliko Belorusio (1),
official_name:es2República de Belarús (1), República de Polonia (1),
official_name:fi1Puolan tasavalta (1),
official_name:fr2La République du Bélarus (1), République de Pologne (1),
official_name:lt1Baltarusijos respublika (1),
official_name:nl1Republiek Belarus (1),
official_name:pl2Republika Białorusi (1), Rzeczpospolita Polska (1),
official_name:pt1República da Bielorrússia (1),
official_name:ru3Коммунальное предприятие "Зеленое хозяйство г. Луцкая" (1), Республика Беларусь (1), Республика Польша (1),
official_name:sl1Republika Belorusija (1),
official_name:sr1Република Пољска (1),
official_name:sv1Republiken Belarus (1),
official_name:uk181Баївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Луцького району Волинської області (1), Бережанківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Городищенської сільської ради (1), Бірківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любомльської міської ради (1), Вишнівська початкова школа Липинської сільської ради (1), Волинська обласна ДЮСШ з видів боротьби (1), Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради (1), Волинський обласний відділ Західної філії Українського державного центру радіочастот (1), Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (1), Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом (1), Головне управління держгеокадастру у Волинській області (1), Городищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Городищенської сільської ради (1), Городненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Лобомльської міської ради (1), Державна екологічна інспекція у Волинській області (1), Дошкільний навчальний заклад №25 (1), Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів с. Туропин Турійського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня с. Ростань Шацького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня с. Городилець (1), Загальноосвітня школа І ступеня с. Кияж Рожищенського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня с. Кобче (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Кульчин Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Луків (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Носовичі Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Стеблі Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І ступеня села Чемерин Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ cтупеня село Човниця Ківерцівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Іванчиці (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Борисковичі Горохівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Великий Порськ Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Волошки Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Журавлине Старовижівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Кисилин Локачинського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Носачевичі (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Смолигів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Вічині (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Крупа Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Обенижі (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Промінь Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Пулемець Шацького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Скірче Горохівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Бодячів Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Борохів Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Котів Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Муравище Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Омельне Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Сокиричі Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Хорлупи Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня селаЗавітне Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня село Галичани Горохівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Криничне Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Поповичі Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ім.Ганни Жежко смт Турійськ (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Боратин Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Лаврів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Липини Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Лище Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Маковичі (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Мизове Старовижівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Мирне Горохівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Новий Двір (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Пульмо Шацького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Піддубці Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Піща Шацького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Ратнів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Романів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Садів Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Соловичі (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Тростянець Ківерцівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Чаруків Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Воютин, Луцького району, Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Кульчин (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Підріжжя (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Грем'яче Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Дідичі Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Жорнище Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Журавичі Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Крижівка (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Навіз (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Покащів Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Старі Кошари (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Суськ Ківерцівський район Волинська область (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Ясенівка (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня смт Олика Ківерцівського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня ім. Г.Т.Остапюка села Радошин Ковельського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня ім. О.С.Панасюка с. Бобли (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 м. Рожище Рожищенського району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Годомичі Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Гораймівка Маневицького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Підцир'я Камінь-Каширської районної ради Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Рованці Луцького району Волинської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Четвертня Маневицького району Волинської області (1), Загальносвітня школа І-ІІ ступеня с. Озютичі Локачинського району Волинської області (1), Загальоосвітня школа І ступеня села Одеради Ківерцівського району Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти "Ліцей №1 м.Ковеля" (1), Заклад загальної середньої освіти "Ліцей №11 м.Ковеля" (1), Заклад загальної середньої освіти "Ліцей №7 м. Ковеля" (1), Заклад загальної середньої освіти І ступеня села Кадище Цуманської селищної ради Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №6 м. Ковеля (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №9 м. Ковеля (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Берестяне Цуманської селищної ради Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Сильне Цуманської селищної ради Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт Цумань Цуманської селищної ради Волинської області (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 м. Ковеля (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Ковеля (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №8 м. Ковеля (1), Княгининівський ліцей Волинської обласної ради (1), Княгининівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Княгининівської сільської ради (1), Комунальне підприємство "Зелене господарство м. Луцька" (1), Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І ступенів с. Рогожани" , Устилузької міської ради, Волинської області (1), Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Стенжаричі Устилузької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня села Березолуки" Копачівської сільської ради Волинської області (1), Комунальний заклад "Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 - колегіум Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області " (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 - природничий ліцей" Луцької міської ради Волинської області (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад "Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради" (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №3 Луцької міської ради Волинської області" (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Сокіл Рожищенської районної ради Волинської області (1), Комунальний опорний навчальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Переспа", Рожищенського району, Волинської області (1), Комунальний опорний навчальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Рожище" Рожищенського району Волинської області (1), Крупівський навчально-реабілітаційний центр (1), Ківерцівська експериментальна Всеукраїнського рівня загальноосвітня школа-комплекс І- ІІІ ступенів Ківерцівської міської ради Волинської області (1), Липлянська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат (1), Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області (1), Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області (1), Луцький Районний Будинок Культури (1), Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 - технологічний ліцей" (1), Луцький інституційний ліцей №8 Луцької міської ради (1), Люблинецький ліцей Волинської обласної ради (1), Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Любомльської міської ради (1), Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Любомльської міської ради (1), Любомльський навчально - виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів- гімназія" імені Наталії Ужвій Любомльської міської ради (1), Маневицька загальноосвітня вечірня школа ІІ-ІІІ ступеня (1), Навчально-виховний комплекс " загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - дитячий садок" с. Язавні (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" с. Скреготівка Ківерцівського району Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" села Клепачів Ківерцівського району Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" села Мощаниця Ківерцівського району Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" №2 м. Каменя-Каширського Камінь-Каширської районної ради Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"№1 імені Євгена Шабліовського Камінь-Каширської районної ради Волинської області (1), Навчально-виховний комплекс "Ківерцівська загальноосвітня школа І ступеня – Ківерцівська гімназія Ківерцівської міської ради Волинської області" (1), ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЖИДИЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЖИДИЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), Опорний заклад загальної середньої освіти "Самарівський ліцей імені Петра Штика Самарівської сільської ради Ратнівського району Волинської області" (1), Опорний заклад загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради" (1), Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Світязький ліцей" Шацької районної ради (1), Опорний заклад навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" смт Турійськ Турійського району Волинської області (1), Опорний заклад навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" смт Шацьк Шацької селищної ради Шацького району Волинської області (1), Опорний заклад освіти "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Дерно Ківерцівського району Волинської області" (1), Опорний заклад освіти "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 міста Ківерці Волинської області" (1), Опорний навчальний заклад "Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області" (1), Опорний навчальний заклад "Люблинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області" (1), Опорний освітній заклад "Велицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Велицької сільської ради Ковельського району Волинської області " (1), Опорний освітній заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія" смт Голоби" (1), Підгайцівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Луцького району Волинської області (1), Підгородненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любомльської міської ради (1), Республіка Білорусь (1), Рокинівський навчально-виховний комплекс Княгининівської сільської ради (1), Скибський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любомльської міської ради (1), Турійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня (1), Угринівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Городищенської сільської ради (1), Управління освіти Луцької міської ради (1), Учбово-лабораторний корпус № 3 (1), Учбово-лабораторний корпус №2 ЛНТУ (1), загальноосвітня школа І ступеня с. Метельне Ківерцівський район Волинська область (1), загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Боровичі Маневицького району Волинської області (1), заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Городище Цуманської селищної ради Волинської області (1), комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області" (1), комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області" (1),
official_name:zh1白罗斯共和国/白羅斯共和國 (1),
official_name:zh-Hans1白罗斯共和国 (1),
official_name:zh-Hant1白羅斯共和國 (1),
old_addr:housenumber161 (1), 10 (1), 10а (1), 12 (1), 14 (1), 16 (1), 18 (1), 20 (1), 22 (1), 22а (1), 24 (1), 26 (1), 28 (1), 3 (1), 30 (1), 6 (1),
old_name3311-го Травня вулиця (14), 17 Вересня вулиця (12), 17-го Вересня вулиця (10), 3-го Інтернаціоналу вулиця (1), 40 Років Перемоги вулиця (1), 40 років Перемоги вулиця (1), 60-ліття СРСР (1), 70-річчя Великого Жовтня вулиця (2), Maciejów (1), Świsłocz (1), Артема вулиця (7), Базарна вулиця (2), Банкова вулиця (3), Боженка вулиця (1), Будинок пастора (1), Будинок ґміни (1), Будьонного вулиця (1), Буцин (1), ВАТ "Луцький автомобільний завод" (1), ВАТ "Луцький комбінат хлібопродуктів №1" (1), Ватутіна вулиця (4), Вереснева вулиця (3), Вечірня школа (1), Владиславівка (1), Волошина вулиця (2), Гайдара вулиця (1), Галана вулиця (1), Гвардійська вулиця (1), Горохівська вулиця (3), Горького вулиця (3), Гранична вулиця (1), Грибоєдова вулиця (1), Григорівка (1), ДОСААФ (1), Дзержинського вулиця (1), Дитячий садок №46 (1), Добролюбова вулиця (2), Дохідний дім (2), Дубнівська вулиця (2), Жовтнева вулиця (39), Жовтнева селищна рада (1), Жовтневе (4), Жовтневий провулок (2), Жукова вулиця (1), Кавалерії вулиця (2), Калініна вулиця (3), Карла Маркса вулиця (1), Ковпака вулиця (1), Ковського вулиця (1), Кокінакі вулиця (1), Колгоспна вулиця (7), Комсомольська вулиця (13), Комунальний провулок (2), Космодем'янської вулиця (1), Костел Послання Апостолів) (1), Кузнецовськ (1), Кірова вулиця (4), Леніна вулиця (2), Листопадова вулиця (1), Луцький комерційний технікум (1), Луцький підшипниковий завод (1), Максима Горького вулиця (2), Матейка вулиця (3), Маяки (1), Маяковського вулиця (5), Молодогвардійський провулок (2), Монастир тринітаріїв (1), Нестерова вулиця (1), Новокотівська вулиця (1), Олега Кошового вулиця (3), Олександра Невського вулиця (2), Орджонікідзе вулиця (5), Осипенка вулиця (8), Островського вулиця (1), Паганіні (1), Пархоменка вулиця (1), Перемоги вулиця (2), Пугачова вулиця (1), Піонерська (1), Піонерська вулиця (4), П’ятидні (1), Радянська вулиця (41), Радіщева вулиця (1), Романа Шухевича вулиця (2), Ромашківка (1), Самохіна вулиця (2), Симиренка вулиця (1), Соборності проспект (2), Станція переливання крові (1), Суворова вулиця (3), Технікум харчових технологій (2), Тичини вулиця (1), Україна (1), Уляни Громової вулиця (2), Фрунзе вулиця (7), Хотинського вулиця (1), Хурма (1), Центральна вулиця (1), Церковно-приходська школа (1), Чапаєва вулиця (6), Червоне сонце (1), Червоноармійська вулиця (9), Червоної Армії вулиця (5), Чехова вулиця (1), Шайно (1), Щорса вулиця (5), урочище Ступа (1),
old_name:--1990-12-181Річарда Зорге вулиця (1),
old_name:--1991-10-302Радянська вулиця (2),
old_name:--2007-08-233Медведєва вулиця (3),
old_name:--2011-11-301Колгоспна вулиця (1),
old_name:-193910Троїцька вулиця (3), Унії Любельської вулиця (7),
old_name:-19411Короля Собеського вулиця (1),
old_name:-1957-10-3111Ворошилова вулиця (3), Ковпака вулиця (2), Кожедуба вулиця (4), Молотова вулиця (2),
old_name:-19583Хотимська вулиця (3),
old_name:-1960-01-1013Затишна вулиця (2), Золота вулиця (2), Колодійська вулиця (2), Крива вулиця (2), Слодова вулиця (2), Чешська вулиця (3),
old_name:-1960-08-1063Біла вулиця (2), Винокурова вулиця (2), Гданська вулиця (2), Довга вулиця (7), Замкнута вулиця (2), Зворотна вулиця (4), Йосипівська вулиця (4), Каменна вулиця (2), Круча вулиця (2), Листопадова вулиця (2), Мильна вулиця (2), Овочева вулиця (2), Огродова вулиця (2), Перехресна вулиця (5), Плоцька вулиця (3), Польна вулиця (2), Похила вулиця (2), Проста вулиця (2), Підвальна вулиця (2), Рибаки вулиця (2), Сольна вулиця (2), Струменкова вулиця (2), Сіра вулиця (2), Тупа вулиця (2), Турунська вулиця (2),
old_name:-1961-11-139Радянська вулиця (2), Сталінградська вулиця (2), ім. Червоної Армії вулиця (5),
old_name:-1964-02-033Омелянівська вулиця (3),
old_name:-19675Гранична вулиця (5),
old_name:-1972-08-1726Грабовського вулиця (2), Заводська вулиця (6), Карбишева вулиця (2), Комсомольська вулиця (8), Молодіжна вулиця (2), Садова вулиця (4), Тиха вулиця (2),
old_name:-1988-09-222Гулака-Артемовського вулиця (2),
old_name:-1990-12-1810450 років СРСР (10), Гвардійська вулиця (8), Димитрова вулиця (6), Енгельса вулиця (15), Крупської вулиця (6), Кулібіна вулиця (2), Ківерцівська вулиця (3), Лесі Українки вулиця (21), Марцинкевича вулиця (10), Маяковського вулиця (4), Прилуцька вулиця (4), Проектна І (2), Пугачова вулиця (7), Річарда Зорге вулиця (1), Теремнівська вулиця (3), Тупікова вулиця (2),
old_name:-1991-10-3024Героїв Прикордонників вулиця (3), Грушецького вулиця (11), Комуністична вулиця (2), Ленінградська вулиця (3), Правди проспект (3), Радянська вулиця (2),
old_name:-1992-07-15531 Травня вулиця (5), 17 Вересня вулиця (2), Дзержинського вулиця (2), Карла Маркса проспект (12), Комсомольська вулиця (2), Комінтерна вулиця (3), Ладигіна вулиця (2), Лізи Чайкіної вулиця (2), Мачтета вулиця (11), Плеханова вулиця (2), Піонерська вулиця (3), Рози Люксембург вулиця (2), Тельмана вулиця (3), Чекістів вулиця (2),
old_name:-1992-09-153Чернишевського вулиця (3),
old_name:-1997-01-308Братерська вулиця (2), Петровського вулиця (3), ім. 23 Партз'їзду вулиця (3),
old_name:-1999-07-197Спортивна вулиця (7),
old_name:-2007-08-234Павлика Морозова вулиця (2), Паші Савельєвої вулиця (2),
old_name:-20081Урицького вулиця (1),
old_name:-2008-08-134Суворова вулиця (4),
old_name:-2008-08-232Кузнецова вулиця (2),
old_name:-2008-09-1032Боженка вулиця (12), Бєлінського вулиця (2), Запорізька вулиця (2), Зої Космодем’янської вулиця (4), Клари Цеткін вулиця (3), Молодогвардійців вулиця (1), Паризької комуни вулиця (2), Урицького вулиця (3), Чапаєва вулиця (3),
old_name:-2009-04-013Некрасова вулиця (3),
old_name:-2009-04-292Ярослава Стецька вулиця (2),
old_name:-2011-11-3069Бабушкіна вулиця (2), Баумана вулиця (4), Бринського вулиця (2), Горького вулиця (3), Доватора вулиця (3), Земнухова вулиця (2), Колгоспна вулиця (5), Колгоспний провулок (2), Краснодонців вулиця (4), Куйбишева вулиця (3), Кірова вулиця (2), Лазо вулиця (3), Невського вулиця (5), Олега Кошового вулиця (4), Орджонікідзе вулиця (4), Пролетарська вулиця (3), Радгоспна вулиця (2), Радищева вулиця (2), Свердлова вулиця (2), Тухачевського вулиця (3), Тюленіна вулиця (2), Уляни Громової вулиця (2), Чкалова вулиця (3), Щорса вулиця (2),
old_name:-2013-05-132Макарова провулок (2),
old_name:-2015-05-243Перемоги проспект (3),
old_name:-2016-02-103717-го Вересня вулиця (2), 45 дивізії вулиця (2), Ільїна вулиця (2), Белінського вулиця (2), Ватутіна вулиця (2), Ватутіна провулок (2), Жовтнева вулиця (2), Зої Космодем’янської вулиця (2), Комбрига Аверіна вулиця (2), Комсомольська вулиця (2), Комісара Антонова вулиця (2), Кутузова вулиця (3), Любомльська вулиця (2), Маяковського вулиця (2), Суворова вулиця (2), Чапаєва вулиця (2), Щорса вулиця (2), Ярини Смоляр вулиця (2),
old_name:-2016-03-304Червоноармійський провулок (4),
old_name:-2016-05-172Жовтнева вулиця (2),
old_name:-2016-05-2020Бойка вулиця (2), Ванди Василевської вулиця (1), Вацлава Воровського вулиця (2), Вереснева вулиця (2), Володарського вулиця (2), Коротченка вулиця (3), Коцька вулиця (3), Макаревича вулиця (2), Фурманова вулиця (3),
old_name:-2016-06-134Московська вулиця (4),
old_name:-2019-02-222Панфілова вулиця (2),
old_name:-2019-02-2721Воїнів-Інтернаціоналістів вулиця (2), Корнійчука вулиця (1), Красовського вулиця (2), Красовського провулок (2), Молодогвардійців вулиця (3), Островського вулиця (4), Папаніна вулиця (2), Революційна вулиця (2), Червоноармійський провулок (3),
old_name:1577-19361Волиця (1),
old_name:1920-19443Караїмська вулиця (3),
old_name:1920s-194111Воєводи Киселя вулиця (3), Зелені вулиця (4), Ліщинова вулиця (2), Орлина вулиця (2),
old_name:1937-19412Мила вулиця (2),
old_name:1939-19413Карла Лібкнехта вулиця (3),
old_name:1940-19442Братська вулиця (2),
old_name:1941-194412Містечкова вулиця (3), Огіркова вулиця (4), Троїцька вулиця (3), Яворова вулиця (2),
old_name:1941-19521Задворецька вулиця (1),
old_name:1944--1990-12-186Калініна вулиця (3), Карла Лібкнехта вулиця (3),
old_name:1944--2011-11-305Котовського вулиця (2), Фрунзе вулиця (3),
old_name:1944--2019-02-272Ватутіна вулиця (2),
old_name:1954--2019-02-222Шевцової вулиця (2),
old_name:1956--2019-02-274Гастелло вулиця (2), Макаренка вулиця (2),
old_name:1957--1991-10-318Леніна вулиця (8),
old_name:1960s--2011-11-302Пархоменка вулиця (2),
old_name:1961-11-13--2007-08-235Червоноармійська вулиця (5),
old_name:1967--1990-12-18550 років Жовтня (5),
old_name:1992-07-15--2008-09-105Клима Савура вулиця (5),
old_name:2012-20206СНУ: Гуртожиток №2 (1), СНУ: Економічний факультет (1), СНУ: Корпус №1 (1), СНУ: Лабораторний корпус (1), СНУ: Навчально-бібліотечний корпус (1), Східноєвропейський національний університет (1),
old_name:2019-02-27--2020-02-263Черешневий провулок (3),
old_name:be1Мяркіс (1),
old_name:de2Kusnezowsk (1), Majaky (1),
old_name:de:-19393Dominikanergasse (3),
old_name:en2141-ho Travnia Street (11), 17 Veresnia Street (11), 17-ho Veresnia Street (4), 70-richchya Velykoho Zhovtnya Street (2), Artema Street (6), Bankova street (3), Bazarna Street (2), Blood Transfusion Station (1), Chapaieva Street (6), Chapayeva Street (3), Chervonoarmiiska Street (9), Chervonoi Armii Street (4), Dubnivska Street (2), Evening School (1), Haidara Street (1), Halana Street (1), Horokhivska Street (3), Hryhorivka (1), Hvardiiska Street (1), Income house (2), Kalinina Street (4), Kavalerii Street (2), Kirov Street (4), Kolhospna Street (4), Komsomolska Street (11), Lenina Street (1), Lutsk college of commerce (1), Lystopadova Street (1), Maiaky (1), Maksyma Gorkogo Street (2), Manse (1), Matejka street (3), Molodohvardiiskyi Alley (2), Oleha Koshovoho Street (2), Ostrovskoho Street (1), Parish school (1), Parkhomenka Street (1), Peremogy Street (2), Pionerska (1), Pionerska Street (2), Radianska Street (35), Roman Shukhevych Street (2), Schorsa Street (1), Shchorsa Street (5), Suvorova Street (2), Sverdlova Street (1), Uliany Hromovoi Street (2), Veresneva Street (3), Zhovtneva Street (36), Zhovtneve (4), Zhovtnevyii Alley (2),
old_name:en-2011-11-302Brynsky Street (2),
old_name:en:--1990-12-181Richard Sorge Street (1),
old_name:en:--1991-10-302Soviet Street (2),
old_name:en:--2007-08-233Medvedeva Street (3),
old_name:en:--2011-11-301Kolhospna Street (1),
old_name:en:-193910Dominikanska Street (3), Unii Liubelskoi Street (7),
old_name:en:-19411King Sobieski Street (1),
old_name:en:-1957-10-3111Kovpaka Street (2), Molotova Street (2), Voroshylov Street (3), Кожедуба вулиця (4),
old_name:en:-19583Khotymska Street (3),
old_name:en:-1960-01-1013Cheshska Street (3), Kolodiiska Street (2), Kryva Street (2), Slodova Street (2), Zatyshna Street (2), Zolota Street (2),
old_name:en:-1960-08-1063Bila Street (2), Dovha Street (7), Gdanska Street (2), Kamenna Street (2), Krucha Street (2), Lystopadova Street (2), Mylna Street (2), Ohrodova Street (2), Ovocheva Street (2), Perekhresna Street (5), Pidvalna Street (2), Plotska Street (3), Pokhyla Street (2), Polna Street (2), Prosta Street (2), Rybaky Street (2), Sira Street (2), Solna Street (2), Strumenkova Street (2), Tupa Street (2), Turunska Street (2), Vynokurova Street (2), Yosypivska Street (4), Zamknuta вулиця (2), Zvorotna Street (4),
old_name:en:-1961-11-139Radianska Street (2), Stalinhradska Street (2), im. Chervonoi Armii Street (5),
old_name:en:-1964-02-033Omelianivska Street (3),
old_name:en:-19675Hranychna Street (5),
old_name:en:-1972-08-1726Hrabovsky Street (2), Karbyshev Street (2), Komsomolska Street (8), Molodizhna Street (2), Sadova Street (4), Tykha Street (2), Zavodska Street (6),
old_name:en:-1988-09-222Hulaka-Artemovskoho Street (2),
old_name:en:-1990-12-1810450 years of USSR (10), Dymytrova Street (6), Enhelsa Street (15), Hvardiiska Stret (8), Kivertsivska Street (3), Krupskaya Street (6), Kulibina Street (2), Lesi Ukrainky Street (21), Martsynkevycha Street (10), Mayakovsky Street (4), Proektna І (2), Prylutska Street (4), Puhachova Street (7), Richard Sorge Street (1), Teremnivska Street (3), Tupikova Street (2),
old_name:en:-1991-10-3024Heroiv Prykordonnykiv Street (3), Hrushetsky Street (11), Komunistychna Street (2), Leninhradska Street (3), Pravdy Avenue (3), Radianska Street (2),
old_name:en:-1992-07-15531 May Street (5), 17 Veresnia Street (2), Chekistiv Street (2), Dzerzhinsky Street (2), Karl Marx Avenue (12), Kominterna Street (3), Komsomolska Street (2), Ladyhina Street (2), Machtet Street (11), Pionerska Street (3), Plekhanov Street (2), Rozy Luxemburg Street (2), Telmana Street (3), Лізи Чайкіної вулиця (2),
old_name:en:-1992-09-153Chernyshevskoho Street (3),
old_name:en:-1997-01-308Braterska Street (2), Petrovsky Street (3), imeni 23 Partzizdu Street (3),
old_name:en:-1999-07-197Sportyvna Street (7),
old_name:en:-2007-08-234Pasha Savelieva Street (2), Pavlyka Morozova Street (2),
old_name:en:-20081Urytskoho Street (1),
old_name:en:-2008-08-134Suvorov Street (4),
old_name:en:-2008-08-232Kuznetsova Street (2),
old_name:en:-2008-09-1032Belinsky Street (2), Bozhenka Street (12), Chapayev Street (3), Clara Zetkin Street (3), Molodohvardiitsiv Street (1), Paryzkoi KomunyStreet (2), Urytskoho Street (3), Zaporizka Street (2), Zoi Kosmodemianskoi Street (4),
old_name:en:-2009-04-013Nekrasova Street (3),
old_name:en:-2009-04-292Yaroslava Stetska Street (2),
old_name:en:-2011-11-3067Babushkin Street (2), Baumana Street (4), Chkalov Street (3), Dovatora Street (3), Gorky Street (3), Kirov Street (2), Kolhospna Street (5), Kolhospnyi Lane (2), Krasnodontsiv Street (4), Kuybyshev Street (3), Lazo Street (3), Nevskoho Street (5), Oleha Koshovoho Street (4), Ordzhonikidze Street (4), Proletarska Street (3), Radhospna Street (2), Radishchev Street (2), Shchors Street (2), Sverdlov Street (2), Tiulenin Street (2), Tukhachevskoho Street (3), Uliany Hromovoi Street (2), Zemnukhova Street (2),
old_name:en:-2013-05-132Makarova Lane (2),
old_name:en:-2015-05-243Peremohy Avenue (3),
old_name:en:-2016-02-103717-ho Veresnia Street (2), 45 Dyvizii Street (2), Belinskoho Street (2), Chapayev Street (2), Combrig Averin Street (2), Commissioner Antonov Street (2), Ilyin Street (2), Komsomolska Street (2), Kutuzov Street (3), Liubomlska Street (2), Mayakovsky Street (2), Shchors Street (2), Suvorov Street (2), Vatutin Lane (2), Vatutin Street (2), Yaryna Smoliar Street (2), Zhovtneva Street (2), Zoya Kosmodemyanskaya Street (2),
old_name:en:-2016-03-304Червоноармійський Lane (4),
old_name:en:-2016-05-172Zhovtneva Street (2),
old_name:en:-2016-05-2020Boika Street (2), Furmanov Street (3), Korotchenka Street (3), Kotska Street (3), Makarevich Street (2), Vandy Vasylevskoi Street (1), Vatslava Vorovskoho Street (2), Veresneva Street (2), Volodarskoho Street (2),
old_name:en:-2016-06-134Moskovska Street (4),
old_name:en:-2019-02-222Panfilova Street (2),
old_name:en:-2019-02-2721Korniychuka Street (1), Krasovskoho Lane (2), Krasovskoho Street (2), Molodohvardiitsiv Street (3), Ostrovsky Street (4), Papanina Street (2), Revolyutsiina Street (2), Voiniv-Internatsionalistiv Street (2), Червоноармійський Lane (3),
old_name:en:1577-19361Volytsia (1),
old_name:en:1920-19443Karaimska Street (3),
old_name:en:1920s-194111Lishchynova Street (2), Orlyna Street (2), Voivode Kysilia Street (3), Zeleni Street (4),
old_name:en:1937-19412Myla Street (2),
old_name:en:1939-19413Karl Liebknecht Street (3),
old_name:en:1940-19442Bratska Street (2),
old_name:en:1941-194412Javorova Street (2), Mistechkova Street (3), Ohirkova Street (4), Troitska Street (3),
old_name:en:1941-19521Zadvoretska Street (1),
old_name:en:1944--1990-12-186Kalinina Street (3), Karl Liebknecht Street (3),
old_name:en:1944--2011-11-305Frunze Street (3), Kotovskoho Street (2),
old_name:en:1944--2019-02-272Vatutina Street (2),
old_name:en:1954--2019-02-222Shevtsovoi Street (2),
old_name:en:1956--2019-02-274Hastello Street (2), Makarenka Street (2),
old_name:en:1957--1991-10-318Lenina street (8),
old_name:en:1960s--2011-11-302Parkhomenka Street (2),
old_name:en:1961-11-13--2007-08-235Chervonoarmiiska Street (5),
old_name:en:1967--1990-12-18550 rokiv Zhovtnia (5),
old_name:en:1992-07-15--2008-09-105Klyma Savura Street (5),
old_name:en:2012-20204EENU: Dormitory #2 (1), EENU: Faculty of Economics (1), EENU: Library (1), Eastern European National University (1),
old_name:en:2019-02-27--2020-02-263Chereshnevyi Lane (3),
old_name:eo2Bjelorusio;Bjelorusujo (1), Kuznezovsk (1),
old_name:hu1Kuznetsovsk (1),
old_name:pl122Borki (2), Borowieckie Zachody (2), Bołtuny (1), Bożów (2), Brygidek (1), Cecylówka, Stanisławówka (1), Chriask (1), Czernysz (1), Derń (2), Drohiniczki (2), Fundum (2), Grzegorzówka (1), Horjanówka (2), Horodek (1), Jadwinówka (2), Jakobczyce (2), Janiewicze (2), Janówka (2), Jaromla (2), Joselewicza (7), Józefa Piłsudskiego (1), Karmelicka (1), Kiwerce (2), Klepaczew (2), Kolejowa (3), Kolonia Berezicze (1), Królowej Bony (1), Kulikowiczy (1), Kuźniecowsk (1), Kłuboczyn (2), Lachów (2), Leśniówka (1), Litwa (2), Lubieszowska (1), Majaki (1), Mariampol (1), Musin (2), Nowosiełki (1), Olble Lackie (2), Olble Ruskie (2), Pasieczna (1), Pomnikowa (1), Popówka (2), Poryck (2), Południowa (1), Przebraże (2), Puzów (2), Płoszcza Łomanowska (1), Rafałówka (2), Rażnicze (1), Rejmontowicze (2), Sapogów (1), Siekierzyce (2), Skregitówka (2), Sołowin (1), Sołtysy (2), Stanisławka (2), Stare Czerwiszcze (2), Swóż (2), Szajno (1), Tomaszówka, Kopcze (1), Trostieniec (2), Turja (1), Warszawska (1), Wierzchnów (2), Wincentówka (2), Wiszniów (1), Wólka (2), Władysławówka (1), Zabłoćce (2), Zagajnik (2), ulica Romana Szuchewycza (2), Łucka (1), Żowtnewe (2),
old_name:pl:-193910Ulica Dominikańska (3), Unii Lubelskiej Ulica (7),
old_name:pl:-2016-02-107ulica Komsomolska (2), ulica Kutuzowa (3), ulica Szczorsa (2),
old_name:ru1951-го Мая улица (11), 17 Сентября улица (11), 17-го Сентября улица (6), 3-го Интернационала улица (1), 70-летия Великого Октября улица (2), Боженка улица (1), Гайдара улица (1), Галана улица (2), Гвардейская улица (1), Граничная улица (1), Григорьевка (1), Дубновская улица (2), Жовтневое (4), Калинина улица (4), Ковпака улица (1), Ковского улица (1), Колхозная улица (4), Комсомольская улица (11), Красноармейская улица (9), Красной Армии улица (4), Кузнецовск (1), Ленина улица (2), Максима Горького улица (2), Маяки (1), Молодогвардейский переулок (2), Новокотовская улица (1), Октябрьская улица (35), Октябрьский переулок (2), Олега Кошевого улица (2), Островского улица (1), Пархоменко улица (1), Пионерская улица (2), Победы улица (2), Романа Шухевича улица (2), Рус (2), Самохина улица (1), Свердлова улица (1), Сентябрьская улица (2), Симиренко улица (1), Советская улица (33), Суворова улица (2), Ульяны Громовой улица (2), Хотинского улица (1), Центральная улица (1), Чапаева улица (9), Щорса улица (6),
old_name:ru:--2007-08-233Медведева улица (3),
old_name:ru:-1988-09-222Гулака-Артемовского улица (2),
old_name:ru:-1990-12-1824Киверцевская улица (3), Леси Украинки улица (21),
old_name:ru:-1992-09-153Чернышевского улица (3),
old_name:ru:-2007-08-232Павлика Морозова улица (2),
old_name:ru:-2008-09-1015Боженко улица (12), Запорожская улица (2), Молодогвардейцев улица (1),
old_name:ru:-2009-04-292Ярослава Стецько улица (2),
old_name:ru:-2011-11-305Невского улица (5),
old_name:ru:-2013-05-132Макарова переулок (2),
old_name:ru:-2015-05-243Победы проспект (3),
old_name:ru:-2016-02-102117-го Сентября улица (2), Белинского улица (2), Зои Космодемьянской улица (2), Комиссара Антонова улица (2), Комсомольская улица (2), Кутузова улица (3), Маяковского улица (2), Октябрьская улица (2), Суворова улица (2), Щорса улица (2),
old_name:ru:-2016-05-172Октябрьская улица (2),
old_name:ru:-2016-05-2020Бойко улица (2), Ванды Василевской улица (1), Вацлава Воровского улица (2), Володарского улица (2), Коротченко улица (3), Коцко улица (3), Макаревича улица (2), Сентябрьская улица (2), Фурманова улица (3),
old_name:ru:-2016-06-134Московская улица (4),
old_name:ru:-2019-02-222Панфилова улица (2),
old_name:ru:-2019-02-2718Воинов-Интернационалистов улица (2), Корнейчука улица (1), Красовского переулок (2), Красовского улица (2), Молодогвардейцев улица (3), Островского улица (4), Папанина улица (2), Революционная улица (2),
old_name:ru:1920-19443Караимская улица (3),
old_name:ru:1920s-19412Лищыновая улица (2),
old_name:ru:1941-19442Яворова улица (2),
old_name:ru:1944--2019-02-272Ватутина улица (2),
old_name:ru:1954--2019-02-222Шевцовой улица (2),
old_name:ru:1956--2019-02-274Гастелло улица (2), Макаренко улица (2),
old_name:ru:1992-07-15--2008-09-105Клима Савура улица (5),
old_name:ru:2012-20203СНУ: Лабораторний корпус (1), СНУ: Общежитие №2 (1), СНУ: Учебно-библиотечный корпус (1),
old_name:sv1Vitryssland (1),
old_name:uk2241-го Травня вулиця (11), 17 Вересня вулиця (11), 17-го Вересня вулиця (4), 70-річчя Великого Жовтня вулиця (2), Івановський район (1), Артема вулиця (6), Базарна вулиця (2), Банкова вулиця (3), Будинок пастора (1), Вереснева вулиця (3), Вечірня школа (1), Владиславівка (1), Гайдара вулиця (1), Галана вулиця (2), Гвардійська вулиця (1), Горохівська вулиця (3), Григорівка (1), Дохідний дім (2), Дубнівська вулиця (2), Дільничний пункт поліції (1), Жовтнева вулиця (36), Жовтневе (4), Жовтневий провулок (2), Кавалерії вулиця (2), Калініна вулиця (4), Колгоспна вулиця (5), Комсомольська вулиця (11), Кузнецовськ (1), Кірова вулиця (4), Леніна вулиця (1), Листопадова вулиця (1), Луга (1), Максима Горького вулиця (2), Матейка вулиця (3), Маяки (1), Молодогвардійський провулок (2), Олега Кошового вулиця (2), Островського вулиця (1), Пархоменка вулиця (1), Перемоги вулиця (2), Піонерська (1), Піонерська вулиця (2), Радянська вулиця (35), Романа Шухевича вулиця (2), Свердлова вулиця (1), Свинюхи (1), Світанок (1), Станція переливання крові (1), Суворова вулиця (2), Технікум харчових технологій (2), Уляни Громової вулиця (2), Церковно-приходська школа (1), Чапаєва вулиця (9), Червоноармійська вулиця (9), Червоної Армії вулиця (4), Щорса вулиця (6),
old_name:uk:--1990-12-181Річарда Зорге вулиця (1),
old_name:uk:--1991-10-302Радянська вулиця (2),
old_name:uk:--2007-08-233Медведєва вулиця (3),
old_name:uk:--2011-11-301Колгоспна вулиця (1),
old_name:uk:-193910Троїцька вулиця (3), Унії Любельської вулиця (7),
old_name:uk:-19411Короля Собеського вулиця (1),
old_name:uk:-1957-10-3111Kozhedub Street (4), Ворошилова вулиця (3), Ковпака вулиця (2), Молотова вулиця (2),
old_name:uk:-19583Хотимська вулиця (3),
old_name:uk:-1960-01-1013Затишна вулиця (2), Золота вулиця (2), Колодійська вулиця (2), Крива вулиця (2), Слодова вулиця (2), Чешська вулиця (3),
old_name:uk:-1960-08-1063Біла вулиця (2), Винокурова вулиця (2), Гданська вулиця (2), Довга вулиця (7), Замкнута вулиця (2), Зворотна вулиця (4), Йосипівська вулиця (4), Каменна вулиця (2), Круча вулиця (2), Листопадова вулиця (2), Мильна вулиця (2), Овочева вулиця (2), Огродова вулиця (2), Перехресна вулиця (5), Плоцька вулиця (3), Польна вулиця (2), Похила вулиця (2), Проста вулиця (2), Підвальна вулиця (2), Рибаки вулиця (2), Сольна вулиця (2), Струменкова вулиця (2), Сіра вулиця (2), Тупа вулиця (2), Турунська вулиця (2),
old_name:uk:-1961-11-139Радянська вулиця (2), Сталінградська вулиця (2), ім. Червоної Армії вулиця (5),
old_name:uk:-1964-02-033Омелянівська вулиця (3),
old_name:uk:-19675Гранична вулиця (5),
old_name:uk:-1972-08-1726Грабовського вулиця (2), Заводська вулиця (6), Карбишева вулиця (2), Комсомольська вулиця (8), Молодіжна вулиця (2), Садова вулиця (4), Тиха вулиця (2),
old_name:uk:-1988-09-222Гулака-Артемовського вулиця (2),
old_name:uk:-1990-12-1810450 років СРСР (10), Гвардійська вулиця (8), Димитрова вулиця (6), Енгельса вулиця (15), Крупської вулиця (6), Кулібіна вулиця (2), Ківерцівська вулиця (3), Лесі Українки вулиця (21), Марцинкевича вулиця (10), Маяковського вулиця (4), Прилуцька вулиця (4), Проектна І (2), Пугачова вулиця (7), Річарда Зорге вулиця (1), Теремнівська вулиця (3), Тупікова вулиця (2),
old_name:uk:-1991-10-3024Героїв Прикордонників вулиця (3), Грушецького вулиця (11), Комуністична вулиця (2), Ленінградська вулиця (3), Правди проспект (3), Радянська вулиця (2),
old_name:uk:-1992-07-15531 Травня вулиця (5), 17 Вересня вулиця (2), Liza Chaikina Street (2), Дзержинського вулиця (2), Карла Маркса проспект (12), Комсомольська вулиця (2), Комінтерна вулиця (3), Ладигіна вулиця (2), Мачтета вулиця (11), Плеханова вулиця (2), Піонерська вулиця (3), Рози Люксембург вулиця (2), Тельмана вулиця (3), Чекістів вулиця (2),
old_name:uk:-1992-09-153Чернишевського вулиця (3),
old_name:uk:-1997-01-308Братерська вулиця (2), Петровського вулиця (3), ім. 23 Партз'їзду вулиця (3),
old_name:uk:-1999-07-197Спортивна вулиця (7),
old_name:uk:-2007-08-234Павлика Морозова вулиця (2), Паші Савельєвої вулиця (2),
old_name:uk:-20081Урицького вулиця (1),
old_name:uk:-2008-08-134Суворова вулиця (4),
old_name:uk:-2008-08-232Кузнецова вулиця (2),
old_name:uk:-2008-09-1032Боженка вулиця (12), Бєлінського вулиця (2), Запорізька вулиця (2), Зої Космодем’янської вулиця (4), Клари Цеткін вулиця (3), Молодогвардійців вулиця (1), Паризької комуни вулиця (2), Урицького вулиця (3), Чапаєва вулиця (3),
old_name:uk:-2009-04-013Некрасова вулиця (3),
old_name:uk:-2009-04-292Ярослава Стецька вулиця (2),
old_name:uk:-2011-11-3069Бабушкіна вулиця (2), Баумана вулиця (4), Бринського вулиця (2), Горького вулиця (3), Доватора вулиця (3), Земнухова вулиця (2), Колгоспна вулиця (5), Колгоспний провулок (2), Краснодонців вулиця (4), Куйбишева вулиця (3), Кірова вулиця (2), Лазо вулиця (3), Невського вулиця (5), Олега Кошового вулиця (4), Орджонікідзе вулиця (4), Пролетарська вулиця (3), Радгоспна вулиця (2), Радищева вулиця (2), Свердлова вулиця (2), Тухачевського вулиця (3), Тюленіна вулиця (2), Уляни Громової вулиця (2), Чкалова вулиця (3), Щорса вулиця (2),
old_name:uk:-2013-05-132Макарова провулок (2),
old_name:uk:-2015-05-243Перемоги проспект (3),
old_name:uk:-2016-02-103717-го Вересня вулиця (2), 45 дивізії вулиця (2), Ільїна вулиця (2), Белінського вулиця (2), Ватутіна вулиця (2), Ватутіна провулок (2), Жовтнева вулиця (2), Зої Космодем’янської вулиця (2), Комбрига Аверіна вулиця (2), Комсомольська вулиця (2), Комісара Антонова вулиця (2), Кутузова вулиця (3), Любомльська вулиця (2), Маяковського вулиця (2), Суворова вулиця (2), Чапаєва вулиця (2), Щорса вулиця (2), Ярини Смоляр вулиця (2),
old_name:uk:-2016-03-304Chervonoarmiiskyi провулок (4),
old_name:uk:-2016-05-172Жовтнева вулиця (2),
old_name:uk:-2016-05-2020Бойка вулиця (2), Ванди Василевської вулиця (1), Вацлава Воровського вулиця (2), Вереснева вулиця (2), Володарського вулиця (2), Коротченка вулиця (3), Коцька вулиця (3), Макаревича вулиця (2), Фурманова вулиця (3),
old_name:uk:-2016-06-134Московська вулиця (4),
old_name:uk:-2019-02-2721Chervonoarmiiskyi провулок (3), Воїнів-Інтернаціоналістів вулиця (2), Корнійчука вулиця (1), Красовського вулиця (2), Красовського провулок (2), Молодогвардійців вулиця (3), Островського вулиця (4), Папаніна вулиця (2), Революційна вулиця (2),
old_name:uk:1577-19361Волиця (1),
old_name:uk:1920-19443Караїмська вулиця (3),
old_name:uk:1920s-194111Воєводи Киселя вулиця (3), Зелені вулиця (4), Ліщинова вулиця (2), Орлина вулиця (2),
old_name:uk:1937-19412Мила вулиця (2),
old_name:uk:1939-19413Карла Лібкнехта вулиця (3),
old_name:uk:1940-19442Братська вулиця (2),
old_name:uk:1941-194412Містечкова вулиця (3), Огіркова вулиця (4), Троїцька вулиця (3), Яворова вулиця (2),
old_name:uk:1941-19521Задворецька вулиця (1),
old_name:uk:1944--1990-12-186Калініна вулиця (3), Карла Лібкнехта вулиця (3),
old_name:uk:1944--2011-11-305Котовського вулиця (2), Фрунзе вулиця (3),
old_name:uk:1944--2019-02-272Ватутіна вулиця (2),
old_name:uk:1954--2019-02-222Шевцової вулиця (2),
old_name:uk:1956--2019-02-274Гастелло вулиця (2), Макаренка вулиця (2),
old_name:uk:1957--1991-10-318Леніна вулиця (8),
old_name:uk:1960s--2011-11-302Пархоменка вулиця (2),
old_name:uk:1961-11-13--2007-08-235Червоноармійська вулиця (5),
old_name:uk:1967--1990-12-18550 років Жовтня (5),
old_name:uk:1992-07-15--2008-09-105Клима Савура вулиця (5),
old_name:uk:2012-20206СНУ: Гуртожиток №2 (1), СНУ: Економічний факультет (1), СНУ: Корпус №1 (1), СНУ: Лабораторний корпус (1), СНУ: Навчально-бібліотечний корпус (1), Східноєвропейський національний університет (1),
old_name:uk:2019-02-222Панфілова вулиця (2),
old_name:uk:2019-02-27--2020-02-263Черешневий провулок (3),
old_name:vi1Ô Khắc Lan (1),
old_ref20О-031696 (1), Т-03-15 (1), Т-03-17 (18),
oneway1080-1 (2), no (230), yes (848),
openfire1yes (1),
opening_date12021 (1),
opening_hours1785+380 (67) 223 3096; +380 (332) 24 2217 (1), 06:30-20:00 (2), 06:30-23:00 (1), 07:00-10:00,11:00-15:20,16:20-19:00 (1), 07:00-19:00 (2), 07:00-20:00 (1), 07:00-21:00 (2), 07:00-22:00 (2), 07:00-22:30 (1), 07:00-23:00 (12), 07:00-24:00 (2), 07:30-22:00 (4), 07:30-23:00 (2), 08:00-12:00, 13:00-20:00 (1), 08:00-13:00,14:30-21:00; Fr,Sa 08:00-13:00,14:30-22:00 (1), 08:00-14:00; 15:00-17:00 (1), 08:00-16:00 (1), 08:00-17:00 (1), 08:00-19:00 (21), 08:00-20:00 (8), 08:00-21:00 (14), 08:00-22:00 (28), 08:00-23:00 (14), 08:00–17:00 (1), 08:30-17:00 (1), 08:30-21:00 (1), 09:00-00:00 (1), 09:00-03:00 (1), 09:00-15:00 (2), 09:00-16:00 (8), 09:00-17:00 (11), 09:00-18:00 (24), 09:00-19:00 (13), 09:00-20:00 (3), 09:00-21:00 (7), 09:00-22:00 (10), 09:00-23:00 (4), 09:00-24:00 (2), 09:30-22:00 (1), 10:00-01:00 (1), 10:00-02:00 (1), 10:00-17:00 (2), 10:00-18:00 (1), 10:00-19:00 (1), 10:00-20:00 (3), 10:00-21:00 (5), 10:00-22:00 (18), 10:00-23:00 (15), 10:00-24:00 (6), 11:00-00:00 (1), 11:00-01:00 (3), 11:00-02:00 (1), 11:00-03:00 (1), 11:00-16:00 (1), 11:00-20:00 (1), 11:00-21:00 (1), 11:00-22:00 (4), 11:00-23:00 (14), 11:00-24:00 (11), 12:00-15:00 (1), 12:00-20:00 (3), 12:00-21:00 (1), 12:00-22:00 (4), 12:00-23:00 (2), 12:00-24:00 (4), 14:00-03:00 (1), 21:00-05:00 (1), 22:00-04:00 (1), 24/7 (410), 5:50-18:50 (1), 6:30-21:00 (1), 6:30-21:30 (4), 6:45-21:00 (1), 7:00-23:00 (1), 7:30-22:00 (1), 8:00-18:00 (1), 8:00-21:00 (1), 8:00-22:00 (2), 8:00-24:00 (1), 8:30-17:30 (1), 9:00-19:00 (1), 9:00-21:00 (2), Mo 07:50-22:00; Tu-Su 08:50-22:00 (1), Mo 08:00-17:00, Tu 08:00-20:00, We 08:00-17:00, Th 08:00-20:00, Fr 08:00-16:00 (1), Mo 08:30-13:30, 14:00-16:00; We 08:30-13:30, 14:00-16:00; Fr 08:30-13:30, 14:00-16:00 (1), Mo 09:00-13:00, 13:30-18:00; We-Fr 09:00-13:00, 13:30-18:00; (1), Mo 09:00-13:00; We 09:00-13:00; Fr 09:00-13:00 (2), Mo 09:00-13:00; We 09:00-15:00; Fr 09:00-15:00 (1), Mo 09:00-14:00, 14:30-16:30; We-Fr 09:00-14:00, 14:30-16:30 (1), Mo 09:00-14:00; We 09:00-14:00; Fr 09:00-13:00 (1), Mo 09:00-15:00; We 09:00-15:00; Fr 09:00-15:00 (2), Mo 09:00-16:30, Tu 09:00-18:45, We 09:00-16:30, Th 09:00-18:45, Fr 09:00-15:45 (1), Mo 09:00-18:00; We-Fr 09:00-18:00 (1), Mo 12:00-20:30; Tu-Su 12:00-21:00 (1), Mo, We 09:00-17:00; Tu, Th 09:00-20:00; Fr 09:00-16:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 00:00-24:00; Sa 00:00-24:00; Su 11:00-16:00 (1), Mo-Fr 06:30-21:30; Sa 06:30-20:00; Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 07:00-19:00 (1), Mo-Fr 07:00-21:00; Sa-Su 09:00-21:00 (1), Mo-Fr 07:00-22:00; Sa 08:00-20:00; Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 07:30-18:30; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 07:30-19:00; Sa 10:00-19:00; Su 11:00-17:00 (1), Mo-Fr 07:45-20:30 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-19:00; Sa 08:00-12:00, 13:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, Mo-Fr 13:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00,12:45-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00; 13:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00; Mo-Fr 13:00-14:30 (1), Mo-Fr 08:00-12:30; Mo-Fr 13:30-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00, 14:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00, 14:00-19:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00; Mo-Fr 14:00-16:15 (1), Mo-Fr 08:00-13:00; Mo-Fr 14:00-16:30 (1), Mo-Fr 08:00-13:00; Mo-Fr 14:00-18:00; Sa 08:00-14:00 (2), Mo-Fr 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-16:00 (19), Mo-Fr 08:00-16:30 (1), Mo-Fr 08:00-17:00 (34), Mo-Fr 08:00-17:00, Sa 08:00-12:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-14:0 (1), Mo-Fr 08:00-17:15 (2), Mo-Fr 08:00-18:00 (4), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-15:20 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-17:00 (2), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (3), Mo-Fr 08:00-18:15; Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00, Sa 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-15:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-15:30 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-16:00 (3), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-17:00; Su 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-17:00; Su 10:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 09:00-16:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 8:30-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00;Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00 (3), Mo-Fr 08:00-20:00, Sa 9:00-15:30; Su 10:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00, Sa-Su 09:00-19:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-15:20 (2), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-17:00; Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-16:00; Su 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-17:00; Su 11:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-19:00; Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-19:00; Su 10:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-20:00; Su 10:00-20:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa,Su 09:00-19:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 11:00-17:00 (2), Mo-Fr 08:00-20:00; Su 09:00-19:00; Sa 09:00-20:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00;Sa-Su 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00;Sa-Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-21:00 (1), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 09:00-21:00 (1), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa-Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-21:45; Sa 08:00-20:00; Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa 09:00-18:00; Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 09:00-22:00 (2), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 10:00-22:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 8:30-22:00 (1), Mo-Fr 08:30-12:00, Mo-Fr 13:00-17:00 (2), Mo-Fr 08:30-12:30, Mo-Fr 13:30-17:00 (1), Mo-Fr 08:30-13:00, 14:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:30-13:00, Mo-Fr 14:00-17:00 (2), Mo-Fr 08:30-14:00; Mo-Fr 15:00-17:00 (2), Mo-Fr 08:30-17:00 (4), Mo-Fr 08:30-17:00; Sa-Su 8:30-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:30 (6), Mo-Fr 08:30-17:30;Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:30-19:00, Sa 08:30-14:30 (1), Mo-Fr 08:30-20:00; Sa 08:30-16:50 (1), Mo-Fr 08:30-20:00;Sa 10:00-18:00;Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-21:00; Sa 09:00-21:00; Su 11:00-20:00 (1), Mo-Fr 08:30-21:00; Sa-Su 08:30-19:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00, 13:30-18:00; Sa-Su 09:00-12:00, 13:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:30 (1), Mo-Fr 09:00-12:30, 13:30-18:00; Sa 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-17:00 (2), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-18:00 (7), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-18:00; Sa-Su 00:00-24:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-18:15 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, Mo-Fr 14:00-17:30 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-19:00;Sa 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00; Mo-Fr 13:30-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00; Mo-Fr 13:45-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00; Mo-Fr 13:45-17:45 (1), Mo-Fr 09:00-13:00; Mo-Fr 14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00; Mo-Fr 14:00-17:30 (2), Mo-Fr 09:00-13:00; Mo-Fr 14:00-18:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00; Mo-Th 14:00-18:15; Fr 14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-14:00,15:00-17:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-14:00,15:00-17:15 (1), Mo-Fr 09:00-14:00; Mo-Fr 15:00-17:30 (1), Mo-Fr 09:00-14:30 (1), Mo-Fr 09:00-16:00 (4), Mo-Fr 09:00-16:30 (1), Mo-Fr 09:00-17:00 (84), Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 09:00-17:30 (1), Mo-Fr 09:00-18:00 (64), Mo-Fr 09:00-18:00, Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00, Sa 09:00-16:00 (3), Mo-Fr 09:00-18:00, Sa-Su 09:00-15:00 (5), Mo-Fr 09:00-18:00, Sa-Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-13:00 (5), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-14:00 (2), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (21), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-16:00 (3), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 10:00-14:00 (2), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 11:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa-Su (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa-Su 09:00-14:00 (2), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa-Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa-Su 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Su 09:00-14:00 (2), Mo-Fr 09:00-18:00; Su 10:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00;Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00;Sa 09:00-16:00 (4), Mo-Fr 09:00-18:00;Sa 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00;Sa-Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00;Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:15 (3), Mo-Fr 09:00-18:30 (1), Mo-Fr 09:00-19:00 (2), Mo-Fr 09:00-19:00, Sa 09:00-17:00, Sa 11:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 010:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-15:00 (9), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-16:00 (3), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-16:00; Su 11:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-17:00; Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-17:00; Su 11:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-17:00; Su 11:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-16:00 (2), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-18:00; Su 11:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 9:00-17:00; Su 9:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa,Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa-Su 10:00-18:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa-Su 10:00-19:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Su-Sa 11:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00;Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00;Sa 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00;Sa-Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-20:00 (4), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 08:00-16:00 (2), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 08:30-15:30 (1), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 08:30-16:30 (1), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-17:00 (20), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-17:00; Su 11:00-16:00 (2), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-17:00; Su 11:00-17:00 (6), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa-Su 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa-Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa-Su 11:00-21:00 (1), Mo-Fr 09:00-20:00;Sa 09:00-18:00;Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-21:00 (1), Mo-Fr 09:00-21:00; Sa,Su 09:00-22:00; (1), Mo-Fr 09:00-21:00; Su 09:00-20:00 (1), Mo-Fr 09:00-22:00 (1), Mo-Fr 09:00-22:00; Sa, Su 10:00-22:00 (1), Mo-Fr 09:00-22:00; Sa-Su 11:00-22:00 (1), Mo-Fr 09:30-13:00, Mo-Fr 14:00-18:00 (1), Mo-Fr 09:30-15:30; Sa 09:00-13:30 (1), Mo-Fr 09:30-16:00 (1), Mo-Fr 09:30-19:00 (1), Mo-Fr 09:30-19:00; Sa 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:30-21:00 (2), Mo-Fr 10:00-13:00, 14:00-18:00 (1), Mo-Fr 10:00-14:00, 15:00-19:00; Sa 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-14:00,15:00-18:15 (1), Mo-Fr 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-17:00 (4), Mo-Fr 10:00-18:00 (3), Mo-Fr 10:00-18:00, Sa 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 11:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-18:00;Sa 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-18:00;Sa 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-18:30; Sa 11:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00 (3), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-15:00 (2), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-16:00; Su 11:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-18:00; Su 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 11:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa,Su 10:00-18:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa-Su 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Su 10:00-18:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00;Sa 10:00-17:00;Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00;Sa-Su 10:00-14:00 (1), Mo-Fr 10:00-20:00 (1), Mo-Fr 10:00-20:00; Sa 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 10:00-20:00; Sa 10:00-18:00 (1), Mo-Fr 10:00-20:00; Sa-Su 10:00-18:00 (2), Mo-Fr 10:00-20:00; Sa-Su 11:00-17:00 (1), Mo-Fr 10:00-23:00; Sa-Su 10:00-22:00 (1), Mo-Fr 10:30-19:30; Sa-Su 10:30-18:00 (1), Mo-Fr 11:00-17:00 (1), Mo-Fr 11:00-20:00 (1), Mo-Fr 11:00-23:00; Sa-Su 7:30-23:00 (1), Mo-Fr 11:00-24:00; Sa-Su 10:00-24:00 (1), Mo-Fr 12:00-22:00; Sa-Su 11:00-00:00 (1), Mo-Fr 12:00-22:00; Sa-Su 13:00-22:00 (1), Mo-Fr 7:30-20:00; Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 8:00-17:00 (2), Mo-Fr 8:00-20:00;Sa-Su 9:00-19:00 (1), Mo-Fr 9:00-16:00;Sa-Su 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 9:00-18:00; Sa 9:00-14:00 (1), Mo-Fr 9:00-18:00; Sa 9:00-15:00 (1), Mo-Fr 9:00-18:00;Sa-Su 10:00-17:00 (3), Mo-Fr 9:00-19:00 (1), Mo-Fr 9:00-19:00;Sa 10:00-17:00;Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 9:00-19:00;Sa-Su 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 9:00-19:00;Sa-Su 10:00-18:00 (2), Mo-Fr 9:00-19:00;Sa-Su 9:00-17:00 (1), Mo-Sa 05:40-20:40 (1), Mo-Sa 07:00-22:00 (1), Mo-Sa 07:30-20:45 (1), Mo-Sa 07:30-22:00 (1), Mo-Sa 07:45-14:00, 14:30-20:45; Su 10:00-16:20; PH 10:00-16:20 (1), Mo-Sa 08:00-14:00, 15:00-20:00 (1), Mo-Sa 08:00-18:00 (4), Mo-Sa 08:00-19:00; Su 09:00-19:00 (1), Mo-Sa 08:00-19:00;Su 08:00-15:00 (1), Mo-Sa 08:00-20:00 (4), Mo-Sa 08:00-20:00, Su 09:00-19:00 (1), Mo-Sa 08:00-20:00; Su 08:00-15:00 (1), Mo-Sa 08:00-20:00; Su 08:00-16:00 (2), Mo-Sa 08:00-20:00; Su 08:00-17:00 (1), Mo-Sa 08:00-20:00; Su 09:00-19:00 (1), Mo-Sa 08:00-20:00;Su 08:00-15:00 (1), Mo-Sa 08:00-20:00;Su 08:00-16:00 (3), Mo-Sa 08:00-20:00;Su 09:00-20:00 (1), Mo-Sa 08:00-21:00, Su 09:00-20:00 (1), Mo-Sa 08:00-21:00; Su 09:00-19:00 (1), Mo-Sa 08:00-21:00; Su 09:00-20:00 (1), Mo-Sa 08:00-21:00;Su 08:00-20:00 (1), Mo-Sa 08:00-21:00;Su 09:00-21:00 (1), Mo-Sa 08:00-22:00 (1), Mo-Sa 08:00-22:00; Su 09:00-22:00 (1), Mo-Sa 08:00-22:00;Su 10:00-22:00 (1), Mo-Sa 08:00-23:00 (1), Mo-Sa 08:30-18:00 (1), Mo-Sa 08:30-20:00 (1), Mo-Sa 09:00-06:00 (1), Mo-Sa 09:00-12:00; Th off (1), Mo-Sa 09:00-13:00, 15:00-19:00; Su 09:00-15:00 (1), Mo-Sa 09:00-13:00; Mo, We off (1), Mo-Sa 09:00-14:30 (1), Mo-Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Sa 09:00-16:00 (2), Mo-Sa 09:00-17:00 (3), Mo-Sa 09:00-18:00 (4), Mo-Sa 09:00-18:00; Su 08:30-10:00,12:00-18:00 (1), Mo-Sa 09:00-18:00; Su 09:00-17:00 (1), Mo-Sa 09:00-18:00;Su 09:00-17:00 (12), Mo-Sa 09:00-19:00 (2), Mo-Sa 09:00-19:00;Su 10:00-18:00 (1), Mo-Sa 09:00-20:00 (4), Mo-Sa 09:00-20:00; Su 09:00-14:00 (1), Mo-Sa 09:00-20:00; Su 10:00-18:00 (1), Mo-Sa 09:00-20:00;Su 10:00-19:00 (1), Mo-Sa 09:00-21:00 (5), Mo-Sa 09:00-22:00 (1), Mo-Sa 09:00-22:00; Su 09:00-18:00 (1), Mo-Sa 09:00-23:00; Su 10:00-23:00 (2), Mo-Sa 09:30-18:00; Su 09:30-15:00 (1), Mo-Sa 09:30-20:00 (1), Mo-Sa 10:00-17:00 (1), Mo-Sa 10:00-18:00 (2), Mo-Sa 10:00-18:00; Su 10:00-17:00 (1), Mo-Sa 10:00-18:30 (1), Mo-Sa 10:00-19:00 (1), Mo-Sa 10:00-19:00,Su 10:00-16:00 (1), Mo-Sa 10:00-19:00; Su 10:00-17:00 (1), Mo-Sa 10:00-20:00 (1), Mo-Sa 10:00-20:00;Su 10:00-18:00 (2), Mo-Sa 10:00-22:00 (1), Mo-Sa 11:00-23:00; Su 16:00-23:00 (1), Mo-Sa 7:30-21:00;Su 7:30-18:00 (1), Mo-Su 04:50-23:00 (1), Mo-Su 06:00-14:00, 15:00-18:00 (1), Mo-Su 06:00-23:00 (1), Mo-Su 07:00-22:00 (6), Mo-Su 07:00-23:00 (16), Mo-Su 07:30-21:00 (1), Mo-Su 07:30-22:00 (2), Mo-Su 07:30-22:30 (1), Mo-Su 07:30-23:00 (2), Mo-Su 08:00-08:00 (1), Mo-Su 08:00-12:00 (1), Mo-Su 08:00-15:00 (1), Mo-Su 08:00-15:30 (1), Mo-Su 08:00-17:00 (1), Mo-Su 08:00-18:00 (1), Mo-Su 08:00-19:00 (1), Mo-Su 08:00-20:00 (14), Mo-Su 08:00-21:00 (14), Mo-Su 08:00-22:00 (38), Mo-Su 08:00-22:30 (1), Mo-Su 08:00-23:00 (9), Mo-Su 09:00-13:00, 13:15-18:00 (1), Mo-Su 09:00-13:00, 16:00-20:00 (1), Mo-Su 09:00-15:00, 16:00-21:00 (1), Mo-Su 09:00-17:00 (2), Mo-Su 09:00-18:00 (8), Mo-Su 09:00-19:00 (6), Mo-Su 09:00-20:00 (4), Mo-Su 09:00-21:00 (7), Mo-Su 09:00-22:00 (8), Mo-Su 09:00-23:00 (4), Mo-Su 09:30-19:00 (1), Mo-Su 09:30-20:00 (1), Mo-Su 09:30-21:00 (2), Mo-Su 09:30-22:00 (2), Mo-Su 10:00-13:00, 16:00-20:00 (1), Mo-Su 10:00-14:00, 15:00-23:00 (1), Mo-Su 10:00-16:00 (1), Mo-Su 10:00-18:00 (1), Mo-Su 10:00-18:30 (1), Mo-Su 10:00-19:00 (5), Mo-Su 10:00-20:00 (8), Mo-Su 10:00-21:00 (3), Mo-Su 10:00-22:00 (16), Mo-Su 10:00-22:30 (1), Mo-Su 10:00-23:00 (2), Mo-Su 10:00-23:59 (1), Mo-Su 10:00-24:00 (1), Mo-Su 11:00-00:00 (1), Mo-Su 11:00-19:00 (1), Mo-Su 11:00-23:00 (3), Mo-Su 12:00-19:00 (1), Mo-Su 12:00-24:00 (1), Mo-Su 18:00-20:00 (1), Mo-Su 22:00-05:00 (1), Mo-Su 9:00-21:00 (1), Mo-Su 9:30-21:00 (1), Mo-Th 08:00-12:00, 13:00-17:15; Fr 09:00-13:00 (1), Mo-Th 08:00-13:00, 13:45-17:00; Fr 08:00-13:00, 13:45-15:15; PH off (1), Mo-Th 08:00-13:00, 14:00-17:15; Fr 08:00-13:00, 14:00-16:00 (2), Mo-Th 08:00-13:00, 14:00-17:45 (1), Mo-Th 08:00-13:00,13:45-17:00;Fr 08:00-13:00,13:45-16:00 (1), Mo-Th 08:00-17:00; Fr 08:00-15:45 (1), Mo-Th 08:00-17:15; Fr 08:00-16:00 (9), Mo-Th 08:00-23:00; Fr-Sa 08:00-01:00; Su 08:00-23:00 (1), Mo-Th 08:30-13:00,14:00-17:15; Fr 08:30-13:00,14:00-16:00 (1), Mo-Th 08:30-17:00; Fr 08:00-15:45 (1), Mo-Th 08:30-17:00; Fr 08:30-16:00 (1), Mo-Th 08:30-17:00; Fr 08:30-16:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Th 08:30-17:00; Fr 08:30-16:15 (1), Mo-Th 08:30-17:30 (1), Mo-Th 08:30-17:30; Fr 08:30-16:15 (1), Mo-Th 08:30-17:30; Fr 08:30-17:15 (1), Mo-Th 08:30-17:45; Fr 08:30-16:30 (1), Mo-Th 09:00-13:00, 13:45-18:00; Fr 09:00-13:00, 13:45-16:45 (2), Mo-Th 09:00-13:00,14:00-18:00;Fr 09:00-13:00,14:00-17:00 (2), Mo-Th 09:00-16:00; Fr-Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Th 09:00-18:00; Fr 09:00-16:45 (2), Mo-Th 09:00-18:00; Fr 09:00-17:00 (1), Mo-Th 09:00-18:15; Fr 09:00-17:00 (2), Mo-Th 09:00-22:00; Fr-Su 09:00-24:00 (1), Mo-Th 10:00-01:00; Fr-Su 10:00-02:00 (1), Mo-Th 10:00-18:30; Fr 10:00-15:00; Su 11:00-18:00 (1), Mo-Th 10:00-19:00; Sa-Su 10:00-18:00 (1), Mo-Th 10:00-22:00; Fr-Su 10:00-23:00 (4), Mo-Th 10:00-23:00; Fr-Su 10:00-00:00 (1), Mo-Th 10:00-24:00; Fr-Sa 11:00-02:00; Su 10:00-24:00 (1), Mo-Th 7:45-17:00,12:00-13:00; Fr 08:00-16:00,12:00-13:00 (1), Mo-Th 8:30-17:30,13:00-13:45; Fr 08:30-16:15,13:00-13:45 (1), Mo-Th 8:30-17:30; Fr 8:30-16:15 (1), Mo-Tu 10:00-13:00; Th-Sa 10:00-13:00 (1), Mo-Tu 10:00-14:00; Th-Sa 10:00-14:00 (2), Mo-Tu 10:00-17:00; Th-Sa 10:00-17:00 (1), Mo-Tu 10:30-15:30; Th-Sa 10:30-15:30 (1), Mo-We 08:00-13:00, 14:00-16:30; Fr 08:00-13:00, 14:00-16:30 (1), Mo-We 08:00-13:30,14:00-18:30; Fr 08:00-13:30,14:00-18:30 (1), Mo-We 09:00-14:30; Fr 09:00-14:30 (1), Mo-Нд 07:30-19:00 (1), Sa-Su 08:00-22:00 (1), Sa-Su 09:00-18:00 (1), Sa-Su 09:00-20:00 (1), Sa-Su 10:00-22:00 (1), Sa-Su10:00-22:30 (1), Su (1), Su 00:00-24:00 (1), Su 10:00-12:30 (1), Su 10:00-21:00;Mo 10:00-21:00;Tu 10:00-21:00;We 10:00-21:00;Th 10:00-21:00;Fr 10:00-21:00;Sa 10:00-21:00 (1), Su 21:00-24:00 (1), Su 5:00-10:00 (1), Su,Th 06:00-15:00 (1), Su-Fr (1), Su-Fr 14:00-02:00; Sa 14:00-03:00 (1), Su-Th 10:00-02:00; Fr-Sa 10:00-03:00 (1), Su-Th 11:00-23:00; Fr-Su 11:00-01:00 (1), Th 08:00-15:00; Sa 08:00-15:00; Su 08:00-15:00 (1), Th 08:00-16:00; Sa 08:00-16:00 (1), Th-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-18:00; Su 10:00-17:00; Mo-Tu 10:00-18:00 (1), Th-Fr 11:00-19:00; Sa 10:00-14:00 (1), Th-Fr 19:00-21:00; Su 10:00-12:30, 17:30-20:00 (1), Th-Sa 09:00-18:00 (1), Th-Sa 10:00-13:00; Mo, Su, We off (1), Th-Sa 10:00-14:00; We off (1), Th-Sa 10:30-14:00; We off (1), Th-Sa 11:00-14:00 (1), Tu 08:00-12:00, 12:45-17:00; We 09:00-12:00, 12:45-18:00; Th 08:00-12:00, 12:45-17:00; Fr 09:00-12:00, 12:45-18:00; Sa 08:00-12:00, 12:45-15:45; PH off (1), Tu 08:00-14:30; Th 08:00-15:00; Sa 08:00-14:30 (1), Tu 08:30-14:30; Th 08:30-14:30; Sa 08:30-14:30 (2), Tu 09:0-15:00; Th 09:00-14:30; Sa 09:00-15:00 (1), Tu 09:00-13:00, 13:30-16:30; Th 09:00-13:00, 13:30-16:30 (1), Tu 09:00-14:00; Th 09:00-13:00б 13:30-15:30; Sa 09:00-14:00 (1), Tu 09:00-14:00; Th 09:00-14:00; Sa 09:00-13:00 (1), Tu 09:00-15:00; Th 09:00-15:00 (1), Tu 09:00-16:30; Th 09:00-16:30 (1), Tu 09:00-17:30 (1), Tu 10:00-14:00; Th 10:00-14:00 (1), Tu 10:00-16:00;Fr 10:00-16:00 (1), Tu 10:00-17:00; Th 10:00-17:00 (1), Tu 12:00-15:00; Th 12:00-15:00 (1), Tu, Th 08:00-17:00; We, Fr 09:00-18:00; Sa 08:00-15:45 (1), Tu, Th 09:00-15:00; Sa 09:00-15:00; Fr 09:00-13:00 (1), Tu,Fr 08:00-19:00 (1), Tu-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-17:00; Su 08:00-14:00 (1), Tu-Fr 08:30-12:00, Tu-Fr 12:45-17:30; Sa 08:30-13:00 (1), Tu-Fr 08:30-13:00; Tu-Fr 14:00-17:30; Sa 08:30-13:00 (1), Tu-Fr 09:00-13:00,13:45-18:00;Sa 09:00-13:00,13:45-16:00 (1), Tu-Fr 09:00-13:00; Tu-Fr 13:30-17:30; Sa 09:00-13:00; Sa 13:30-15:00 (1), Tu-Fr 09:00-13:15, Tu-Fr 13:45-18:15; Sa 09:00-13:45 (1), Tu-Fr 09:00-17:00; Su 10:00-18:00 (1), Tu-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-16:45 (1), Tu-Fr 09:30-17:00; Sa 09:30-17:00 (1), Tu-Fr 10:00-12:00; Tu-Fr 13:00-15:30 (1), Tu-Sa 09:00-12:30, Tu-Fr 13:00-17:30; Sa 13:00-16:15 (1), Tu-Sa 09:00-12:45 (1), Tu-Sa 09:00-13:00; Tu-Sa 13:30-16:10; Su 12:30-13:00; Su 13:30-16:10 (1), Tu-Sa 09:00-17:00 (1), Tu-Sa 10:00-19:00; Su 10:00-16:00 (1), Tu-Su 02:00-23:00 (1), Tu-Su 08:00-16:30 (1), Tu-Su 09:00-17:00 (1), Tu-Su 09:30-16:00 (1), Tu-Su 8:00-20:00 (1), Tu-Th 10:00-14:00 (1), We 07:00-14:00 (1), We 09:00-14:00; Fr 09:00-14:00 (4), We 09:00-14:00; Fr 09:00-15:00 (1), We 10:00-13:00; Fr 10:00-13:00 (1), We 10:00-14:00; Fr 10:00-14:00 (1), We 10:00-15:00; Fr 10:00-15:00 (2), We 10:30-14:00; Fr 10:30-14:00 (1), We 11:00-16:00; Fr 11:00-16:00 (1), We 12:00-15:00; Fr 12:00-15:00 (1), We 19:00-21:00; Su 19:00-21:00; Su 10:00-12:00; Su 18:00-20:00; (1), We-Fr 11:00-18:00; Sa-Su 11:00-15:00 (1), Графік роботи: 7:00 - 23:00 (1), Пo-Нд 08:00-21:00 (1),
opening_hours:covid192open (2),
opening_hours:signed1no (1),
operator1173ANP (8), Amic-Energy (1), Aqua Plus (1), Bogdan (1), DHL (1), Delivery (1), Den oil (1), Duty Free (1), Estro (3), Fozzy Group (3), Kerbis (1), Merx (1), PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (1), Pegas Exchange (2), PrivatBank (1), Shell (1), ThinkGlobal (1), UA-07-1 (2), UA-07-2 (1), UA-07-3 (1), UA-07-4 (1), UA-07-6 (1), UA-07-ARCHARZSP (1), UA-07-CHSPT (2), UA-07-UDSNS (3), UZ (4), VolWest (11), VolWest Group (1), WOG (24), none (12), Інтайм (1), Інтертелеком (1), АТ "ЗЛАТОБАНК" (1), АТБ (1), АТП-Луцьк (1), Аванта (1), Аветра (9), Автолюкс (1), Авіас (6), Агрос (1), Акционерное общество Акционерный коммерческий банк Львов (1), Альфа-Банк (11), АльфаНафтаПродукт (1), Андрій (1), Аргос (1), Астрон (1), БРСМ-Нафта (3), Банк Форум (1), Баранчук Н. М. (1), Бобрик Богдан Михайлович (1), Богдан моторс (1), Богдан-Авто (1), Борзенко Світлана Валентинівна (1), Бортнік В. С. (1), Боярчук С. В. (1), Будинок дитячої та юнацької творчості (1), Біокурс (1), ВВТКЕ (1), ВТБ Банк (1), Васінька (1), Вацак (1), Величко Петро Микитович (1), Ветлікарня (3), Волинська обласна громадська організація "База відпочинку Пісочне" (1), Волинська обласна організація УТОС (1), Волинська обласна рада (1), Волинське крайове братство Андрія Первозваного (ПЦУ) (1), Волинське обласне територіальне протитуберкульозне об'єднання (1), Волинський ЦГМ (1), Волинський автоцентр Камаз (1), Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання туризму і краєзнавства учнівської молоді волинської обласної ради (2), Волинський центр з гідрометеорології (1), Волиньгаз (31), Волиньобленерго (130), Волиньфарм (8), Волиньфармпостач (2), Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" (1), Володимир-Волинське лісомисливське господарство (1), Володимир-Волинський центр первинноїмедичної допомоги (1), Відділення зв'язку (1), Гавура О. В. (1), Гайдучик О. М. (1), Гарна хата (1), Глуско Ритейл (3), Горбатюк Володимир (1), Государство (1), Гранд Персона (6), Губинське лісництво (2), Гурська Б. А. (1), ДВТП "Волиньфампостач" (1), ДВТП "Волиньфармпостач" (4), ДП "Волинський облавтодор" (1), ДП "Луга-Нова" (1), ДП "Старовижівське лісове господарство" (1), ДП "Укравтогаз" НАК "Нафтогаз України" (3), ДЮСШ (2), Данилюк В. А (1), Денисюк Т. І. (1), Департамент соціальної політики Луцької міської ради (1), Держкомрезерв (1), Доннікова О. П. (1), Дубік В. (1), Епіцентр К (1), ЗАТ "Київстар Дж.Ес.Ем." (1), Звірівське лісництво (1), КЗ "Луцька міська ЦБС" (1), КП "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ" (1), КП "Луцькводоканал" (3), Кий Авіа (1), Київстар (2), Ковальчук Наталія Леонтіївна (1), Ковальчук П. Х. (1), Козак Олена Вікторівна (1), Комунальне підприємство “Луцький центр первинної медичної допомоги №1” (1), Кондратський Р. (1), Костючик Петро Семенович (1), Кредитпромбанк (1), Кітіль Сергій (1), ЛДБК (1), ЛЗ (2), ЛНТУ (2), Ламінат, ДВЕРІ, клеї, ландшафтний дизайн (1), Лариса (1), ЛвЗ (1), Лещук Н. С. (1), Лукойл (2), Луцьк Експрес ТМ (1), Луцьк-Експо (1), Луцька ДЮСШ №4 (1), Луцька міська рада (2), Луцька міська централізована бібліотечна система (1), Луцька школа ТСОУ (1), Луцькводоканал (6), Луцьке підприємство електротранспорту (35), Луцький РЕМ (1), Луцький кооперативний коледж (1), Луцьксервіс (1), Луцьктепло (43), Львівська (4), Львівська Залізниця (1), Львівська залізниця (3), Лідовська О. І. (1), МОЗ України (2), МП "Октан" (1), МТС (1), Матвійчук Г. О. (1), Мед-сервіс (1), Мельничук Євген Євгенович (1), Мешкенас Володимир Бронюсович (1), Мисюк О. П. (1), Модерн-Експо (1), Мясна точка (1), Міжнародне Товариство Свідомості Крішни (1), Міністерство доходів і зборів (1), Міст Експрес (1), Національний університет харчових технологій (1), Нова Лінія (1), Нова Пошта (59), Нова пошта (1), Нікончук Л. В. (1), Нічний Експрес (1), ОККО (1), ОТП Банк (1), Оваднівський хлібзавод (1), Окко (4), Олександр (1), Оліферчук Ірина Петрівна (1), Оніщук Г. М. (1), Оранта (1), Ощадбанк (64), ПАККО (2), ПАТ "Волиньгаз" (1), ПАТ "Волиньобленерго" (66), ПАТ "Кредобанк" (2), ПАТ "Мостобуд" (1), ПАТ "Укрнафта" (1), ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» (1), ПАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» (1), ПАТ «Волиньхолдінг» (1), ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (2), ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (1), ПАТ НАСК «ОРАНТА» (1), ПАТ “Укртрансгаз” (1), ПАТ „Волиньобленерго” (3), ПП (2), ПП "Укр-Петроль" (20), ПП ТК Укр-Петроль (1), ПУМБ (1), ПФ "Вестфарм" (1), ПЦУ (8), Панасюк В. А. (1), Перша національна мережа електрозаправних комплексів Тока (2), Польова дор Куснищ (1), ПрАТ "Волинське обласне підприємство автобусних станцій" (1), ПрАТ "Володимир-Волинське АТП-10707" (3), ПрАТ Волиньобленерго (14), Правекс-Банк (1), Православна церква України (1), ПриватБанк (36), Приватбанк (5), Приватне виробничо-комерційне підприємство "Плесо" (1), Природний заповідник «Рівненський» (1), Природний заповідник «Черемський» (1), Промінвестбанк (1), Птахофабрика (2), Пінкевич К. П. (1), Радченко Іван Олександрович (1), Райффайзен Банк Аваль (13), Релігійна місія "Карітас-Спес"Луцької Дієцезії Римо-католицької церкви (1), Розетка. УА (2), Романюк Н.Ф. (1), Роси (1), СІСТЕРС АРОМА (1), СБУ (1), СП "Інфоком" (1), Садівниче товариство Дружба (1), Сальве (10), Семенюк Володимир Антонович (1), Скубій І. В. (1), Скулинець (1), Служба зайнятості України (2), Сосновий Бір (1), Спичак Т. М. (1), Старовижівська автобусна станція (1), Старовижівське РССТ (1), Старовижівський дошкільний ясла-садочок (2), Сулім Галина Панасівна (1), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (5), Сінево (1), ТЗоВ "Юмаркет 4" (1), ТКЕ (1), ТМ "Кічкарівка" (2), ТМ Кічкарівка (1), ТОВ "Астеліт" (1), ТОВ "ВЕСТКОНД" (1), ТОВ "Клевер Сторс" (1), ТОВ "Континіум-Трейд" (2), ТОВ "Тартак" (1), ТОВ "ФІРМА ПРОМІНЬ" (1), Теремно (1), Теремно Хліб (9), ТзОВ "Автоальянс-Захід" (1), ТзОВ "Волинський нафтовий дім" (1), ТзОВ "Волиньсантехкомплект" (1), ТзОВ "Волиньфарм" (19), ТзОВ "Вольньторгхліб" (1), ТзОВ "Західна фармацевтична компанія" (1), ТзОВ "Західна фармацефтична група" (1), ТзОВ "Клевер Сторс" (19), ТзОВ "Львівкисень" (1), ТзОВ "Пані Аптека" (1), ТзОВ "Торговий дім 'Схід-Захід' " (1), ТзОВ "Феміда-Інтер" (1), ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД (9), ТзОВ Сальве (1), ТзОВ Торговий дім "Аванта" (2), Торговий дім "Салют" (2), Турійська філія ПАТ "Волиньобленерго" (1), УКРАЇНСЬКА ФАРМАЦЕВТИЧНА РОЗДРІБНА КОМПАНІЯ ТОВ (5), УМВС України (1), УПЦ КП (2), УПЦ Київського патріархату (9), УПЦ МП (3), УПЦ Московського патріархату (6), УкрПошта (1), УкрСиббанк (6), Українська Греко-Католицька Церква (1), Укргазбанк (3), Укрексімбанк (4), Укренерго (3), Укрзалізниця (11), Укркоопспілка (2), Укрнафта (8), Укрпалетсистем (1), Укрпошта (83), Укртелеком (5), Укрінбанк (2), Укрінтеравтосервіс (1), УніКредит (1), Управління ДАІ МВС України у Волинській області (1), Управління культури Волинської облдержадміністрації (1), Управління служби безпеки України у Волинській області (1), ФАРМАЦІЯ ВОЛИНЬЩИНИ ТОВ (3), ФГ "КОРСОЙЛ-АГРО" (4), ФОП Редькович О.П. (1), ФОП Цвид Т.В. (1), Фармація Волиньщини ТОВ (1), Финансова компания "Либерти Финанс" (1), Фокстрот (4), Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка Національної академії наук України (1), Філюк О. М. (1), Філія "Володимир-Волинська ДЕД" ДП "Волинський облавтодор" (2), Чамбула О. І. (1), Шабат Ігор Миколайович (1), Янчук Н. М. (1), Ярощук Г. М. (1), продаж, монтаж, обсуговування систем безпеки (1), серафіма (1), холдинг инвест (1), італійська (1),
operator:en103ANP (2), ATB (1), Astelit (1), Autolux (1), Avetra (6), Bank Forum (1), Clever Stores Ltd. (19), International Society for Krishna Consciousness (1), Kreditprombank (1), Kyivstar (1), Lukoil (1), Lutsk-Expo (1), MTS (1), Nova Poshta (10), Orthodox Church of Ukraine (1), Oschadbank (1), PAKKO (2), Pani Apteka Ltd. (1), PrivatBank (11), Privatbank (2), PromInvestBank (1), Raiffeisen Bank Aval (6), Salve (6), THE MUNICIPAL ENTERPRISE VOLYN REGIONAL INFECTIOUS DISEASES HOSPITAL (1), UkrEximBank (1), Ukrinteravto (1), Ukrposhta (19), UniCredit (1), VTB Bank (2),
operator:ru3Луцк-Экспо (1), ТОВ "Астелит" (1), Финансова компания "ЛИБЕРТИ ФИНАНС" (1),
operator:short11ЛПЕ (11),
operator:type14goverment (1), government (7), private (1), public (2), religious (1), university (2),
operator:uk4Луцьк-Експо (1), Міжнародне Товариство Свідомості Крішни (1), Православна церква України (1), Фінансова компанія "ЛІБЕРТІ ФІНАНС" (1),
order:classic41 (2), 2 (1), 3 (1),
organic8no (5), yes (3),
orientation67east (16), north (3), south (37), west (11),
outdoor_seating41no (10), yes (31),
oven2wood_fired (2),
owner23ПАТ "КонтинентНафтоТрейд" (21), Сушик Л. П (1), УДП "Укрінтеравтосервіс" (1),
другие | a | b | c | d | e | f | g | h | i | j | k | l | m | n | o | p | r | s | t | u | v | w | y |