knumv's
obstacle2precipice (2),
office356accountant (3), administrative (21), association (2), company (60), comu (1), dating_agency (1), educational_institution (2), employment_agency (6), energy_supplier (3), estate_agent (7), financial (1), forestry (1), foundation (1), government (143), insurance (14), insurance_agency (1), it (2), lawyer (22), newspaper (6), ngo (13), notary (5), political_party (1), recruitment center (1), religion (2), research (9), telecommunication (18), tourism (1), travel_agent (3), utility (1), yes (5),
official_name762154-й територіальний центр комплектування військовослужбовцями за контрактом (1), FG (1), Rock'n'Roll Cafe "Villa Крокодила" (1), http://dokl.poltava.ua (1), «Мебельный центр «Сильф» (1), Єпархіальне управління Полтавської єпархії Української Православної Церкви (1), Івановоселищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Іванівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Абазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради Полтавської області (1), Аграрний коледж управління і права Полтавської державної аграрної академії (1), Агропромислова компанія "Докучаївські чорноземи" (1), Амбулаторія загальной практики сімейної медицини №1 (1), Амбулаторія загальной практики сімейної медицини №3 (1), Амбулаторія загальной практики сімейної медицини №8 (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини N6 Центру первинної медико-санітарно допомоги N3 ПМР (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №2 (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №9 (1), Амбулаторія сімейної медицини N1 (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Андріївська філія опорного закладу "Диканський НВК комплекс імені М.В. Гоголя " (1), Аптека на Грушевського (1), Аптека №1 (1), Аптека №197 Полтавського обласного комунального підприємства Полтавафарм (1), Аптека №221 Полтавського обласного комунального підприємства Полтавафарм (1), Аптека №59 (1), Аптечний кіоск №1 (1), Артелярщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Бабичівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" (1), Багачанський Перший заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Байрацька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Диканської районноїради Полтавської області (1), Байрацький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Балакліївський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Балясненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Батальйон патрульної служби, підпорядкований Полтавському міському управлінню УМВС України в Полтавській області (1), Березоволуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Петрівсько - Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Березотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (1), Березотіцький заклад дошкільної освіти "Берізка" (1), Березівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області (1), Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (2), Бобрівницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Богданівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти " Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області (1), Бодаквянський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Ботанічний сад Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (1), Броварківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Бугаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Будинок дитячої та юнацької творчості (1), Будинок науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці (1), Будівельний гіпермаркет "Епіцентр" (1), Бутоводолинський ЗЗСО І ступеня (1), Бібліотека-філіал для дітей N12 (1), Бібліотека-філіал №4 Полтавської ЦБС (1), Біленченківський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області (1), Білецьківський навчально-виховний комплекс Кременчуцької районної ради Полтавської області (1), Біликівський навчально - виховний комплекс Миргородської районної ради Полтавської області (1), Білогорільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Білоцерківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Бірківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Бірківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), ВАТ "Полтавський завод медичного скла" (2), ВСП Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії (1), Валківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полтавської районної ради, Полтавської області (1), Василівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Великобагачанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), Великобагачанське відділення поліції Миргородського відділу поліції (1), Великобудищанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Великобузівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Великорублівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради (1), Великорудківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Великоселецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Великосорочинська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради (1), Великосорочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області (1), Вельбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Веприцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Сергія Трохимовича Васюти Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Вергунівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області. (1), Верхолянська загальноосвітня школа I-II ступенів ,Полтавської районної ради,Полтавської області (1), Веселодолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (2), Виробнича територія №2 ВАТ "Полтавакондитер" (1), Вишневий навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти) Хорольської районної ради Полтавської області (1), Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія" (1), Вовчицький заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" (1), Водянобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради Полтавської області (1), Войнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області (1), Воскобійницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Восточно-европейский ресторан Жара (1), Відділення "Центральний офіс" Полтавського ГРУ Приватбанк (1), Відділення «Книжковий ряд» Полтавського ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» (1), Відділення «Октябрське» Полтавського ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» (1), Відділення «Панаса Мирного» Полтавського ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» (1), Відділення «Ринок „Полімпекс“» Полтавського ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» (1), Відділення денного стаціонару Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру (1), Відділення повного товариства "Климчук і компанія "Ломбард Капитал" (1), Відділення поліції № 1 (Крюків) Кременчуцького відділу поліції (1), Відділення поштового зв'язку №9 м.Полтава Полтавського поштамту (1), Відділення № 2 (Горішні Плавні) (1), Відділення № 2 (Горішні Плавні) Кременчуцького відділу поліції (1), Відділення №1 (Київське) Полтавського відділу поліції (1), Відділення №10 повного товариства "Тарасов і компанія, ломбард "Статус" (1), Відділення №11 повного товариства "Тарасов і компанія, ломбард "Статус" (1), Відділення №12 повного товариства "Тарасов і компанія, ломбард "Статус" (1), Відділення №149 повного товариства "Климчук і компанія "Ломбард Капитал" (1), Відділення №152 повного товариства "Климчук і компанія "Ломбард Капитал" (1), Відділення №156 повного товариства "Климчук і компанія "Ломбард Капитал" (1), Відділення №16 повного товариства "Тарасов і компанія, ломбард "Статус" (1), Відділення №160 повного товариства "Климчук і компанія "Ломбард Капитал" (1), Відділення №2 (Подільське) Полтавського відділу поліції (1), Відділення №342 повного товариства "Климчук і компанія "Ломбард Капитал" (1), Відділення №62 повного товариства "Климчук і компанія "Ломбард Капитал" (1), Відділення №9 повного товариства "Тарасов і компанія, ломбард "Статус" (1), Відокремлений підрозділ "Відділення №1 повного товариства "Ломбард "Кредит-Сервіс" Демиденко Н.О. і компанія" (1), Вільнотерешківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая Новознам'янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області (1), Вільхуватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), ГОРБАНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ (1), Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області (1), Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Полтавської області (1), Гадяцький вентиляторний завод металовиробів «Горизонт» (1), Гадяцький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області (1), Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки (1), Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ - ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради (1), Гадяч імені Сергієнка Миколи Івановича (1), Гамаліївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Гаркушинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст Миргородської районної ради Полтавської області (1), Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка Глобинської міської ради Полтавської області (1), Глобинська загальноосвітня школа І -ІІ ступенів № 3 Глобинської міської ради Полтавської області (1), Глобинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Глобинської міської ради Полтавської області (1), Глобинська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 імені Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко" Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Глобинської міської ради Полтавської області (1), Гоголівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені М. В. Гоголя Шишацької cелищної ради Полтавської області (1), Голобородьківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області (1), Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській обл. (1), Головне управління національної поліції в Полтавській області (1), Головне управління праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації (1), Горбівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Глобинської районної ради Полтавської області (1), Гостинично - ресторанный комплекс Ёлки-палки (1), Готельно-ресторанний комплекс "Рив'єра" (1), Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Глобинської районної ради Полтавської області (1), Градизька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 Глобинської районної ради Полтавської області (1), Градизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Глобинської районної ради Полтавської області (1), Градизька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Глобинського району Полтавської обласної ради (1), Гребінківське ВП ГУНП України в Полтавській області (1), Гребіньківський Центр первинної медико-санітарної допомоги (1), Гречанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Гриньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Віталійовича Лисенка Глобинської районної ради Полтавської області (1), Громадська організація "Блок Віктора Бажана" (1), Гряківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Чутівської районної ради, Полтавської області (1), Гуртожиток Полтавського державного аграрного коледжу управління і права (1), Гуртожиток Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Островського (1), ДП "Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" (1), Дабинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Дашківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Денисівська ЗОШ 1-3 ст. ім. В. В. Лесевича (1), Департамент технічної підтримки служби охорони "Явір-2000" (1), Деревківська загальноосвітня школа Котелевської районної ради (1), Державна податкова адміністрація у Полтавській області (1), Державна пожежно-рятувальна частина №9 (1), Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (1), Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" імені Василя Кричевського (1), Державне підприємство "Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (1), Державний архів Полтавської області (1), Державний навчальний заклад "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" (1), Державний навчальний заклад Полтавський політехнічний ліцей (1), Диканська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Диканське відділення поліції Миргородського відділу поліції (1), Диспансерно-поліклінічне відділення Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру (1), Дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського (1), Дитяча музична школа №3 ім. М.М. Колачевського (1), Дитячий оздоровчий комплекс "Фонтан" (1), Дмитрівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дмитрівської сільської ради Полтавської області (1), Довгалівський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради (1), Дослідна станція лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України (1), Дошкільний навчальний заклад (загального розвитку) №18 «Попелюшка» (1), Дошкільний навчальний заклад №11 Теремок (1), Друга миргородська державна нотаріальна контора (1), Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Діловий Центр Капітал (1), Дільничний пункт міліції №4 Октябрського райвідділу Полтавського міськуправління УМВС України в Полтавській області (1), Жданівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Лубенської районної ради Полтавської області (1), Жуківська філія "ЗОШ І-ІІ ступенів" Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (1), Жіноча консультація МКПБ (1), ЗАТ "Торговий дім ЦУМ" (1), Заводська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2 Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (2), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (2), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (1), Заможненська початкова школа Глобинської районної ради Полтавської області (1), Заїчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Землянківська загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Народної артистки України Р.П.Кириченко Глобинської районної ради Полтавської області (1), Зубанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Зубівський навчально-виховний комплекс Миргородської районної ради Полтавської області (1), Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Зіньківське відділення поліції Гадяцького відділу поліції (1), Зіньківський ліцей імені М.К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області (1), КНП "Диканська лікарня планового лікування" (1), КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУТІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" (1), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "3-Я МІСЬКА КЛІНІЧНА ПОЛІКЛІНІКА ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕПРИЦЬКА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «3-Я МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» (1), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ». (1), КП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКОСАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ N2" ПМР (1), КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ обласний шкірно-венерологічний диспансер (1), Кагамлицька початкова школа Глобинської районної ради Полтавської області (1), Калашниківський навчально-виховний комплекс Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (1), Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області (2), Карлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Карлівської районної ради Полтавської області (1), Карлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Карлівської районної ради Полтавської області (1), Кафедра нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою Української медичної стоматологічної академії (1), Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї Української медичної стоматологічної академії (1), Качанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради Полтавської області (1), Клюшниківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Клініка щелепно-лицевої пластичної реконструктивної та косметичної хірургії Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського (1), Книшівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Кобеляцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Кобеляцький навчально - реабілітаційний центр Полтавської обласної ради (1), Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шишацької районної ради Полтавської області (1), Козельщинське відділення поліції Кобеляцького відділу поліції (1), Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради Полтавської області (1), Комишнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Комунальне підприємство "1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" (1), Комунальне підприємство "Декоративні культури" Полтавської міської ради (1), Комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс" (1), Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради" (1), Комунальне підприємство "Полтавське міське бюро технічної інвентаризації" Полтавської міської ради (1), Комунальне підприємство "Полтавський обласний санаторій для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Полтавської обласної ради" (1), Комунальне підприємство "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" (КП "2-МКЛ ПМР") (1), Комунальний вищий навчальний заклад "Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського" Полтавської обласної ради (1), Комунальний заклад "Кременчуцька спеціалізована школа - інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М.Піддубного" Полтавської обласної ради (1), Комунальний заклад "Полтавська вечірня (змінна) школа №1 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я" № 14 Полтавської міської ради Полтавської області" (2), Комунальний заклад "Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа I-II ступенів №15 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа I-III ст № 19 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №35 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Полтавської міської ради Полтавської області" (2), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області " (1), Комунальний заклад "Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю I-III ступенів Полтавської обласної ради" (2), Комунальний заклад "Полтавський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад) № 36 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради" (1), Комунальний заклад «Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 58 «Калинка» (1), Комунальний заклад Новосанжарський заклад дошкільної освіти № 2 «Лелеченька» Новосанжарської селищної ради Полтавської області (1), Комунальний навчальний заклад Полтавської обласної ради "Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка" (1), Комунальний опорний заклад "Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області" (1), Комунальний ринок "Мотель" (1), Комунальний ринок "Речовий" (1), Корнієнківський заклад загальної середньої освіти І ступенів виконавчого комітету Рокитянської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Короваївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області (1), Корсунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака Котелевської районної ради (1), Котелевська загальноосвтіня школа №7 I ступеня Котелевської районної ради (1), Котелевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Котелевської районної ради (1), Котелевська загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради (1), Котелевське відділення поліції Гадяцького відділу поліції (1), Кошманівський навчально-виховний комплекс"загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Машівської районної ради Полтавської області (1), Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Краснолуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу В. В. Овсяннікова Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія № 22 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія № 27 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія № 28 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія № 29 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія № 7 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія №1 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія №12 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія №19 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія №20 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія №23 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія №26 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія №3 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 32 Полтавської області (1), Кременчуцька міська дитяча стоматологічна поліклініка (1), Кременчуцька міська стоматологічна поліклініка №1 (1), Кременчуцька міська стоматологічна поліклініка №2 (1), Кременчуцька міська стоматологічна поліклініка №3 (1), Кременчуцька початкова школа №15 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Полтавської обласної ради (1), Кременчуцьке районне відділення поліції Кременчуцького відділу поліції (1), Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури (1), Кременчуцький краєзнавчий музей (1), Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради (1), Кременчуцький ліцей № 11 "Гарант" Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцький ліцей № 17 " Вибір" імені М.Г. Неленя Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцький ліцей № 4 "Кремінь" Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцький ліцей № 6 "Правобережний" Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцький ліцей №10 "Лінгвіст" Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцький ліцей №13 "Авіор" Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцький ліцей №25 "Гуманітарний колегіум" Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцький ліцей №30 "Олімп" імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка (1), Кременчуцький ліцей-інтернат № 21 "СТАРТ" (1), Кротівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Кукобівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області (1), Куп'єватівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Кінологічний центр, підпорядкований УМВС України в Полтавській області (1), Лип'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Карлівської районної ради Полтавської області (1), Лисівська загальноосвітня школа І-ІІступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Литвяківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Засульської сільської ради Полтавської області (1), Ломбардне відділення (дільниця) № 40 Повного товариства "Ломбард "Україна" (1), Ломбардне відділення (дільниця) № 60 Повного товариства "Ломбард "Україна" (1), Ломбардне відділення (дільниця) № 77 Повного товариства "Ломбард "Україна" (1), Лохвицька гімназія № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області (1), Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лохвицької міської ради Полтавської області (1), Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Лохвицької міської ради Полтавської області (1), Лубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 10 Лубенської міської ради Полтавської області (1), Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лубенської міської ради Полтавської області (2), Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лубенської міської ради Полтавської області (1), Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Лубенської міської ради Полтавської області (2), Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Лубенської міської ради Полтавської області (2), Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубенської міської ради Полтавської області (2), Лубенська спеціальна загальноосвітня школа інтернат Полтавської обласної ради (2), Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області (2), Лубенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Лубенської міської ради Полтавської області (2), Лубенський навчально-виховний комплекс № 9 "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад" Лубенської міської ради Полтавської області (2), Лукімська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Лютенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.Л.Величая Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Лікарня "Придніпровська" КМП (1), Магазин "Продукти-260" (1), Магазин "Продукти-359" (1), Магазин "Продукти-792" (1), Магазин "Продукти-894" (1), Магазин світла Brille (1), Магазин №17 Новосанжарського РСТ (1), Майорщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області (1), Максимівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Малобакайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Малобудищанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Опішнянської селищної ради (1), Малоперещепинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради (1), Малютинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Манжеліївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.О.Чайки Глобинської районної ради Полтавської області (1), Мар'янівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Мар'ївська загальноосвітня школа І ступеня (1), Мартинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Матяшівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Мачухівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), Мачухівський навчально-виховний комплекс Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (1), Машівська вечірня (змінна) загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Машівської районної ради Полтавської області (1), Машівське відділення поліції Карлівського відділу поліції (1), Медичний коледж Української медичної стоматологічної академії (1), Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області (1), Миргородська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Миргородської міської ради Полтавської області (1), Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області (2), Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Миргородської міської ради Полтавської області (1), Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області (2), Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №3 Миргородської міської ради Полтавської області (2), Миргородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради (1), Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області (1), Миргородський відділ поліції (1), Миргородський навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад) "Гелікон" Миргородської міської ради Полтавської області (1), Михайликівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Млинівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Мостовівщинський ЗЗСО І-ІІ ступенів виконавчого комітету Рокитянської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Міжшкільний ресурсний центр (1), Міністерство праці і соціальної політики України. ВО "Укрпротез". ТОВ "ОРТЕЗ" (1), Місце відпочинку "Лісова Казка" (1), Міське відділення поштового зв'язку (1), Міський центр реабілітації дітей-інвалідів до 18 років м. Полтава (1), НЗГО «Лубенський МСТК ТСОУ» (1), Народний музей історії органів внутрішніх справ Полтавщини (1), Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Полтавській області (1), Нестеренківська загальноосвітня школа І ступеня (1), Новачиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області (1), Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Новомихайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Новооріхівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (медпункт) Лубенського району Полтавської області. (1), Новосанжарське відділення поліції Кобеляцького відділу поліції (1), Новосанжарський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради Полтавської області (1), Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Зіньківської районної ради Полтавської області (1), ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДИКАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІМЕНІ М.В.ГОГОЛЯ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ДИКАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), Обласна клінічна лікарня відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім'ї та репродукції людини медичної генетики (1), Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді (1), Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Глобинської районної ради Полтавської області (1), Об’єднана Полтавська міська призовна дільниця (1), Огнестрельний тир "7.62" (1), Октябрське відділення Ощадбанку № 43/078 (1), Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради (1), Опорний заклад "Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області" (1), Опорний заклад "Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лохвицької районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Карлівський ліцей №4 Карлівської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Кобеляцький ліцей №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Мартинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Карлівської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Новоаврамівський ліцей Новоаврамівської сільської ради Хорольського району Полтавської області" (1), Опорний заклад "Новооріхівський ліцей імені О.Г. Лелеченка Лубенської районної ради Полтавської області" Н (1), Опорний заклад "Оржицька загальноосвітня щкола І-ІІІ ступенів імені І. Я. Франка Оржицької районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.М.Леонтовича Засульської сільської ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради" (1), Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області (1), Опорний заклад "Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області (1), Опорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Пирятинської міської ради Полтавської області (1), Опорний заклад Чорнухинський ліцей імені Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради Полтавської області (1), Опорний заклад Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П.Борідька Шишацької районної ради Полтавської області (1), Опорний заклад освіти "Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області" (1), Опорний навчальний заклад "Скороходівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скороходівської селищної ради Чутівського району Полтавської області" (1), Опорний навчальний заклад "Трудолюбівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області" (1), Опорний навчальний заклад "Хомутецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області" (1), Опорний навчальний заклад Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Опришківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Полтавської області (1), Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Опішнянської селищної ради Полтаської області (1), Орданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Оржицьке відділення поліції Лубенського відділу поліції (1), Остап'євська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Охоронне агенство "Антарес-2000" (1), ПРОФЕСІЙНО - ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №49 СЕЛО КРАСНОГОРІВКА ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Пальчиківський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області (1), Пам'ятник генерал-лейтенантові А.І.Зигіну (1), Пам’ятний знак Жертвам сталінських репресій (1), Перший Український Міжнародний Банк (1), Петракіївський навчально-виховний комплекс Хорольської районної ради Полтавської області (1), Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Чутівського району Полтавської області (1), Петрівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Глобинської районної ради Полтавської області (1), Петрівсько-Роменський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу М.Є. Пігіди Петрівсько - Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Пирогівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Полтавської області (1), Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Пирятинської міської ради Полтавської області (1), Пирятинське відділення поліції Гребінківського відділу поліції (1), Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області (1), Пирятинщинський заклад загальної середньої освіти Іступеня Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1), Пишненківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Погребняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Погребівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Покровська загальноосвітня школа І ступеня Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Покровська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Полтавська гравіметрична обсерваторія Інституту геофізики НАН України імені С.І.Суботіна (1), Полтавська гімназія № 13 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська гімназія №21 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська гімназія №31 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська гімназія №33 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська гімназія №6 (1), Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради (1), Полтавська державна сільськогосподарська дослідна станція імені М.І. Вавилова інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН (1), Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 (1), Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №37 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 (1), Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів. Філія. (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 ім. Панаса Мирного (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 ім. Т. Г. Шевченка Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська міська державна лікарня ветеринарної медицини (1), Полтавська міська рада та виконавчий комітет (1), Полтавська міська санітарно-епідеміологічна станція (1), Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко (1), Полтавська обласна благодійна організація консультативно-реабілітаційний центр "Повернись додому" (1), Полтавська обласна державна телерадіокомпанія "Лтава" (1), Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського. Неврологічне і гематологічне відділення (1), Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня (1), Полтавська обласна організація Всеукраїнської спілки автомобілістів (1), Полтавська обласна організація Партії регіонів (1), Полтавська обласна організація товариства сприяння обороні України (1), Полтавська обласна організація українського товариства глухих (1), Полтавська обласна рада (1), Полтавська обласна рада профспілок (1), Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського (1), Полтавська регіональна дирекція ПАТ Банк "ТРАСТ" (1), Полтавська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради (2), Полтавська спеціальна школа №40 Полтавської міської ради (1), Полтавська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" ім.Софії Русової Полтавської обласної ради (1), Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 (1), Полтавська філія Повного Товариства "Чесний ломбард, ТОВ "Маст" і компанія" (068) (1), Полтавська філія державного підприємства Українськийдержавний головний науково-дослідний і виробничий інститут інженерно-технічних і екологічних вишукувань УКРНДІІНТВ" (1), Полтавська філія електромереж Полтавського району ВАТ "Полтаваобленерго" (1), Полтавське бюро технічної інвентаризації "Інвентаризатор" (1), Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги (1), Полтавське відділення Повного Товариства "Ломбард-Скарбниця" (№ 11) (1), Полтавське відділення Повного Товариства "Ломбард-Скарбниця" (№ 145) (1), Полтавське відділення Повного Товариства "Ломбард-Скарбниця" (№ 164) (1), Полтавське відділення Повного Товариства "Ломбард-Скарбниця" (№ 69) (1), Полтавське відділення Повного товариства "Ломбард-Скарбниця" (№93) (1), Полтавське відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (1), Полтавське міське управління УМВС України в Полтавській області (1), Полтавське обласне паталогоанатомічне бюро (1), Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (1), Полтавське підрядне шляхове ремонтно-будівельне управління (1), Полтавський академічний обласний театр ляльок (1), Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №1 "Веселка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №41 "Гніздечко" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №6 "Чебурашка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №77 "Джерельце" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу №78 "Пізнайко" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 34 "Журавлик" Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №12 "Ведмежатко" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №13 "Сонечко" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №14 "Теремок" при УМВС України в Полтавській області (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №17 "Школа здоров'я" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №20 "Ромашка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №21 "Метелик" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №27 "Зірочка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №35 "Берізка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №37 "Білосніжка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №39 "Чайка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №40 "Ромашка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №44 "Волошка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №46 "Бджілка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №60 "Червона шапочка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №63 "Казка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №65 "Школа здоров'я" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №71 "Вишенька" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №72 "Веснянка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №74 "Джерельце" Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №80 "Червона гвоздика" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №81 "Оленка" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №83 "Дзвіночок" (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №84 "Волошка" (1), Полтавський комерційний технікум (1), Полтавський літературно-меморіальний музей І.П. Котляревського (1), Полтавський літературно-меморіальний музей В. Короленка (1), Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного (1), Полтавський музей авіації та космонавтики імені Ю.Кондратюка (1), Полтавський міжрайонний відділ Державної служби охорони (1), Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавський міський парк культури та відпочинку "Перемога" (1), Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 (1), Полтавський навчально-виховний комплекс спеціалізований ясла-садок №26 "Перші кроки" (1), Полтавський навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради (2), Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум (1), Полтавський обласний військовий комісаріат (1), Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Полтавської обласної ради м. Полтава (1), Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер (1), Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер (1), Полтавський обласний центр зайнятості (1), Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (1), Полтавський обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом (1), Полтавський палац дитячої та юнацької творчості відділу освіти полтавського міськвиконкому (1), Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (1), Полтавський приватний навчально-виховний комплекс "Паросток" Полтавської області (ЗНЗ-ДНЗ) (1), Полтавський районний відділ УМВС України в Полтавській області (1), Полтавський районний центр зайнятості (1), Полтавський слідчий ізолятор Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Полтавській області (1), Полтавський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій (1), Полтавський художній музей (1), Полтавський юридичний інститут Національного університету "Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого" (1), Поліклініка №1 4-ої міської клінічної лікарні (1), Поліклініка №2 4-ої міської клінічної лікарні (1), Поліклінічне відділення 2-го міської клінічної лікарні (1), Поліклінічне відділення №2 міської дитячої лікарні (1), Попівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Попівський ЗЗСО І-ІІ ступенів виконавчого комітету Рокитянської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Попівський навчально-виховний комплекс №1 "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Попівський навчально-виховний комплекс №2 "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Початкова школа № 41 Полтавської міської ради (1), Початкова школа №42 Полтавської міської ради (1), Початкова школа №43 Полтавської міської ради (1), Початкова школа №44 Полтавської міської ради (1), Початкова школа №44 Полтавської міської радиСокращенное:ПШ №44 (1), Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області (1), Приватне підприємство орендний дитячий оздоровчо-виховний заклад "Орлятко" (1), Приватне сільскогосподарське підприємство "Батьківшина" (1), Приватний навчально-виховний комплекс "Ор-Авнер "Хабад Любавич" м. Полтави (1), Приватний навчально-виховний комплекс-школа Оксани Данько (1), Придніпрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Пришибський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Пронозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Професійно-технічне училище №17 м. Полтава (1), Професійно-технічне училище №31 м.Полтава (1), Професійно-технічне училище №53 с.Войниха Лубенського району Полтавської області (1), Проценківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Публічне акціонерне товариство "Полтаваобленерго" (1), Публічне акціонерне товариство "Фірма "Полтавпиво" (2), Пузиківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Глобинської районної ради Полтавської області (1), Пункт продажу телекомунікаційних карток "ПТК-системи" (1), Пустовійтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті (1), Підпорядкована державна пожежна частина №1 м. Полтава (1), Пісківська загальноосвітня школа І-III ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Радалівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Глобинської районної ради Полтавської області (1), Радивонівський заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Райозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Рашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Редакція газети "Вечірня Полтава" (1), Решетилівська загальноосвітня школа І ступеня Решетилівської міської ради (1), Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом Опорного закладу "Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" (1), Решетилівське відділення поліції Глобинського відділу поліції (1), Ризький комунальний навчально - виховний комплекс загальноосвітня школа І -ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Римарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1), Розбишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сіль (1), Розбишівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчанням Полтавської обласної ради (1), Рокитненський навчально-виховний комплекс виконавчого комітету Омельницької сільської ради (1), Рокитянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Рокитянської сільської ради (1), Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Ромоданівський прикордонний інспекційний пункт ветеринарної медицини Пост Ромодан (1), Рудківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області (1), Рунівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради Полтавської області (1), Ручківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Петрівсько-Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Савинцівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Сагайдацький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Салон комп'ютерних програм "Інтелект сервіс" (1), Салон краси "Панна" (1), Сватківський заклад загальної середньої освітиІ-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1), Свиридівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Святе джерело Горбанівської ікони Божої Матері (1), Святилівська загальноовітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Свято-Макаріївський кафедральний собор (1), Свято-Хрестовоздвиженський жіночий монастир (1), Сектор психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення УМВС України в Полтавській області (1), Семенівське відділення поліції Хорольського відділу поліції (1), Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області (1), Сербинівська загальноосвітня школа I-III ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області (1), Сергіївська загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради (1), Середняківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Петрівсько-Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської міської ради Полтавської області (1), Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (1), Собор на честь Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господня (1), Солошинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Сонячний навчально-виховний комплекс " загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад" Машівської районної ради Полтавської області (1), Соснівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Спа-центр "Лотос" (1), Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (1), Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради (1), Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (1), Спорткомплекс УМВС України в Полтавській області (1), Ставківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Стадіон "Ворскла" імені Олексія Бутовського (1), Староаврамівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Стасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М. Башкирцевої Диканської районної ради Полтавської області (1), Степанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (2), Студія аудіодизайну Music Hall (1), Сухорабівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області (1), ТОВ "Ларєон" (1), ТОВ ДК Полтава-Автосвіт (1), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ "ЛАЙФ СКУЛ" (1), Таверівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Тахтаулівський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області (1), Теплівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинської районної ради Полтавської області (1), Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян Октябрського району (1), Територіально відокремлене безбалансове відділення №10016/0112 філії Полтавського обласного управління АТ "Ощадбанк" (1), Територіально відокремлене безбалансове відділення №43/071 філії - Октябрського відділення № 43 відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" (1), Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтавський хлібокомбінат Кулиничі" (1), Токарівська АЗПСМ (1), Токарівська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини (1), Токарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Токарівська сільських рада (1), Торговельно-розважальний центр "Екватор" (1), Торговий дім "Світ сім'ї" (1), Торгово-ринковий комплекс "Алмазний" (1), Торгівельний комплекс "Автоцентр" (1), Торгівельно-офісний комплекс "Олімп" (1), Туристична агенція "Листопад" (1), Україна (1), Український Професійний Банк (1), Український державний геологорозвідувальний інститут (1), Універсальний торговий дім "Сузір'я" (1), Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області (1), Управління Служби безпеки України в Полтавській області (1), Управління державної служби охорони при УМВС України в Полтавській області (1), Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської облдержадміністрації (1), Управління по боротьбі з організованою злочинністю в Полтавській області УМВС (1), Управління соціального захисту населення Лубенської районної державної адміністації Полтавської області (1), Устивицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Федорівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" імені Г.Т.Берегового Карлівської районної ради Полтавської області (1), Филенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівЧутівської районної ради Полтавської області (1), Фонтан «Єдність» (1), Філія "Зіньківська загальноосвітня школа І ступеня" опорного закладу "Зіньквська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1Зіньківської районної ради Полтавської області" (1), Філія Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 Опорного закладу Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області (1), Фітнес-клуб "Ластівка" (1), Харківецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Хитцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1), Хлебозавод №3 (1), Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області (1), Хорольська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №3 Хорольської районної ради Полтавської області (1), Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Хорольської районної ради Полтавської області (1), Хорольський відділ поліції (2), Хорольський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Хорольської районної ради Полтавської області (1), Центр відпочинку "Полтавська битва" (1), Центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи (1), Центр розвитку духовної культури (1), Центральна клініка ветеринарної медицини (1), Центральна міська бібліотека ім. Максима Горького (1), Церква великомученика і цілителя Пантелеймона (1), Церква на честь мученика Іоанна Воїна (1), Ціпківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Чевельчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Черкащанський навчально-виховний комплекс Миргородської районної ради Полтавської області (1), Четверта Полтавська державна нотаріальна контора (1), Човно-Федорівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Чорнухинське відділення поліції Лохвицького відділу поліції (1), Чутівське відділення поліції Карлівського відділу поліції (1), Шамраївський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Шевченківська Районна у м.Полтава Рада (1), Шенгаріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Шенгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Широкодолинська загальноосвітня школа І ступеня Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Шишаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області (1), Шишацьке відділення поліції Миргородського відділу поліції (1), Школа №10 (1), Шкільне купання учнів (1), Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Яготинська міська територіальна громада (1), Якимівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (2), Ясла-садок №56 «Вербичка» (1), Ясла-садок №58 «Калинка» (1), Яхниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), опорний заклад "Омельницька загальосвітня школа І - ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області" (1), опорний заклад загальної середньої освіти Машівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області (1), філія Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області (1), філія Мар'янівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Євгена Паловича Гребінки Опорного закладу Гребінківської загальноосвітньої школи №4 Гребінківської міської ради Полтавської області (1),
official_name:en4Elementary School of Lutovynivka (1), Poltava Polytechnical College by National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute" (1), Poltava regional Academic Puppet Theater (1), Poltava regional Academic Ukrainian Gogol Theater of musical drama (1),
official_name:fr1École élementaire de Lutovynivka (1),
official_name:ru9Гадячский вентиляторный завод металоизделий «Горизонт» (1), Главное управление Пенсионного фонда Украины в Полтавской обл. (1), Лутовинивська общеобразовательная школа I-II ступеней (1), Полтавская городская государственная больница ветеринарной медицины (1), Полтавский академический областной театр кукол (1), Полтавский академический областной украинский музыкально-драматический театр имени Н. В. Гоголя (1), Полтавский городской парк культуры и отдыха "Победа" (1), Полтавский нефтяной геологоразведочный техникум (1), Полтавский политехнический колледж Национального технического университета "Харьковский политехнический институт" (1),
official_name:uk196Іванівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Абазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради Полтавської області (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Артелярщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Багачанський Перший заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Байрацька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Диканської районноїради Полтавської області (1), Байрацький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Балакліївський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Балясненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Березоволуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Петрівсько - Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Березотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (1), Бобрівницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Бодаквянський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Біленченківський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області (1), Білецьківський навчально-виховний комплекс Кременчуцької районної ради Полтавської області (1), Білогорільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Бірківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Бірківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), ВСП Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії (1), Валківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полтавської районної ради, Полтавської області (1), Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Великобудищанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Великобузівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Великорублівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради (1), Великорудківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Великоселецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Великосорочинська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради (1), Великосорочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області (1), Веприцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Сергія Трохимовича Васюти Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Вергунівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області. (1), Вишневий навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти) Хорольської районної ради Полтавської області (1), Водянобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради Полтавської області (1), Войнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Воскобійницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Вільхуватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області (1), Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Полтавської області (1), Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ - ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради (1), Гамаліївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Гаркушинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст Миргородської районної ради Полтавської області (1), Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка Глобинської міської ради Полтавської області (1), Гоголівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені М. В. Гоголя Шишацької cелищної ради Полтавської області (1), Голобородьківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській обл. (1), Гречанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Гряківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Чутівської районної ради, Полтавської області (1), Дабинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Дашківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Деревківська загальноосвітня школа Котелевської районної ради (1), Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Жданівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Лубенської районної ради Полтавської області (1), Заводська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2 Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Заїчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області (1), Зубівський навчально-виховний комплекс Миргородської районної ради Полтавської області (1), Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Зіньківський ліцей імені М.К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Калашниківський навчально-виховний комплекс Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (1), Качанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради Полтавської області (1), Клюшниківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Книшівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шишацької районної ради Полтавської області (1), Комишнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний заклад "Полтавський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад) № 36 Полтавської міської ради Полтавської області" (1), Комунальний опорний заклад "Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області" (1), Корнієнківський заклад загальної середньої освіти І ступенів виконавчого комітету Рокитянської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Корсунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Котелевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Котелевської районної ради (1), Кошманівський навчально-виховний комплекс"загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Машівської районної ради Полтавської області (1), Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Краснолуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу В. В. Овсяннікова Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1), Кременчуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Полтавської обласної ради (1), Кременчуцький ліцей №25 "Гуманітарний колегіум" Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Кротівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Кукобівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Куп'єватівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Лисівська загальноосвітня школа І-ІІступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Литвяківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Засульської сільської ради Полтавської області (1), Лохвицька гімназія № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області (1), Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Лохвицької міської ради Полтавської області (1), Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області (1), Лукімська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Лутовинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Лютенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.Л.Величая Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Максимівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Малобакайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Малобудищанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Опішнянської селищної ради (1), Мар'янівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Мар'ївська загальноосвітня школа І ступеня (1), Мартинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Матяшівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Мачухівський навчально-виховний комплекс Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (1), Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області (1), Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Миргородської міської ради Полтавської області (1), Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області (1), Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №3 Миргородської міської ради Полтавської області (1), Миргородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради (1), Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області (1), Михайликівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Млинівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Мостовівщинський ЗЗСО І-ІІ ступенів виконавчого комітету Рокитянської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Нестеренківська загальноосвітня школа І ступеня (1), Новачиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області (1), Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Новомихайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Зіньківської районної ради Полтавської області (1), ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДИКАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІМЕНІ М.В.ГОГОЛЯ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ДИКАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), Опорний заклад "Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області" (1), Опорний заклад "Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лохвицької районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Мартинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Карлівської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Новоаврамівський ліцей Новоаврамівської сільської ради Хорольського району Полтавської області" (1), Опорний заклад "Новооріхівський ліцей імені О.Г. Лелеченка Лубенської районної ради Полтавської області" Н (1), Опорний заклад "Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.М.Леонтовича Засульської сільської ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад "Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області" (1), Опорний заклад Чорнухинський ліцей імені Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради Полтавської області (1), Опорний заклад Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П.Борідька Шишацької районної ради Полтавської області (1), Опорний заклад освіти "Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області" (1), Опорний навчальний заклад "Трудолюбівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області" (1), Опорний навчальний заклад "Хомутецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області" (1), Опорний навчальний заклад Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Опришківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Полтавської області (1), Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Опішнянської селищної ради Полтаської області (1), Орданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області (1), Остап'євська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Пальчиківський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області (1), Петракіївський навчально-виховний комплекс Хорольської районної ради Полтавської області (1), Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Чутівського району Полтавської області (1), Петрівсько-Роменський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу М.Є. Пігіди Петрівсько - Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Пишненківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Покровська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Попівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Попівський навчально-виховний комплекс №1 "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Попівський навчально-виховний комплекс №2 "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області (1), Придніпрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Пришибський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Проценківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Пісківська загальноосвітня школа І-III ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Радивонівський заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області (1), Райозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Рашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Решетилівська загальноосвітня школа І ступеня Решетилівської міської ради (1), Римарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1), Рокитненський навчально-виховний комплекс виконавчого комітету Омельницької сільської ради (1), Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (1), Рунівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради Полтавської області (1), Сагайдацький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"Шишацької селищної ради Полтавської області (1), Сватківський заклад загальної середньої освітиІ-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1), Святилівська загальноовітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Сергіївська загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради (1), Середняківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Петрівсько-Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області (1), Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (1), Сонячний навчально-виховний комплекс " загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад" Машівської районної ради Полтавської області (1), Соснівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради (1), Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (1), Ставківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Староаврамівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Стасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М. Башкирцевої Диканської районної ради Полтавської області (1), Сухорабівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Таверівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області (1), Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Тахтаулівський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області (1), Токарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Устивицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Федорівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" імені Г.Т.Берегового Карлівської районної ради Полтавської області (1), Филенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівЧутівської районної ради Полтавської області (1), Харківецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Хорольська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №3 Хорольської районної ради Полтавської області (1), Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Хорольської районної ради Полтавської області (1), Хорольський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Хорольської районної ради Полтавської області (1), Ціпківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області (1), Чевельчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області (1), Черкащанський навчально-виховний комплекс Миргородської районної ради Полтавської області (1), Човно-Федорівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Шамраївський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок Решетилівської районної ради Полтавської області (1), Шенгаріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (1), Шенгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області (1), Широкодолинська загальноосвітня школа І ступеня Великобагачанської районної ради Полтавської області (1), Шишаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області (1), Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області (1), Яготинська міська територіальна громада (1), Яхниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області (1), опорний заклад "Омельницька загальосвітня школа І - ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області" (1),
official_status9Бабичівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Глобинської міської ради Полтавської області (1), Броварківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (1), Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради Полтавської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (1), Качанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради Полтавської області (1), Комунальний заклад "Полтавська спеціальна загальноосвітня школа № 39 Полтавської міської ради Полтавської області " (1), Кременчуцька гімназія № 16 Кременчуцької міської ради Полтавської області (1), Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Лубенської міської ради Полтавської області (1), Сватківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області (1),
old_addr:street6Жовтнева вулиця (1), Леніна вулиця (1), Луценка вулиця (1), Петровського вулиця (1), Радянська вулиця (1), Фрунзе вулиця (1),
old_amenity13atm (1), bank (2), college (1), hospital (1), kindergarten (7), pharmacy (1),
old_building3kindergarten (3),
old_description7/Н-08/ — Кирияківка — Опришки (1), /Т-17-06/ – Лютенька (1), /Т-17-06/ — Вельбівка (1), Баранівка — /Т-17-20/ (2), Молодиківщина- Жовтневе (1), Шишаки - Р-42 (1),
old_distance313.1 (1), 20.2 км (1), 8.8 km (1),
old_loc_ref8О-1705071 (1), О-1716241 (2), О042001 (3), Т-17-05 (1), Т-17-28 (1),
old_name16201-й Дундича провулок (1), 1-й Калініна провулок (1), 1-й Комсомольський провулок (1), 1-й Комунарівської провулок (2), 1-й Леніна провулок (1), 1-й Радянський провулок (3), 1-й Робітничий провулок (1), 1-й Щорса тупик (1), 1-й провулок Радянської вулиці (1), 2-й Дундича провулок (1), 2-й Калініна провулок (2), 2-й Леніна провулок (1), 2-й Островського провулок (1), 2-й Радянський провулок (1), 2-й Щорса тупик (1), 2-й провулок Комсомольської вулиці (2), 2-й провулок Леніна вулиці (1), 23-го З’їзду КПРС вулиця (2), 3-й Дундича провулок (1), 3-й Калініна провулок (1), 40 років Жовтня вулиця (2), 40-річчя Жовтня вулиця (1), 50 Років Жовтня (1), 50 років Жовтня площа (1), 50 років Жовтня проспект (12), 50-річчя Жовтня вулиця (2), 50-річчя СРСР вулиця (5), 60 років Жовтня вулиця (4), 60 років СРСР вулиця (3), 60-річчя Жовтня вулиця (41), 60-річчя Жовтня провулок (1), 70-річчя Жовтня вулиця (1), 8ма школа (1), Fidem Life;Фортіс (1), Frunze Sreet;Фрунзе вулиця (1), Perwomajskaja;Pervomaiskaya (1), Sovetskaya Street;Radianska Street;Радянська вулиця (1), bezPepla (1), Єрківська вулиця (1), І Комсомольска вулиця (1), ІІ Комсомольська вулиця (2), Ілліча провулок (1), Індекс-Банк (1), Інтернаціональний провулок (2), Іорданівка (1), Іскрівська вулиця (1), Аваль (1), Аврори вулиця (1), Аврори провулок (1), Аврори проїзд (4), Автошлях О-1703042 (1), Автошлях Р-52 (1), Аркадія Гайдара вулиця (2), Аркадія Гайдара провулок (1), Артема вулиця (15), Артемівка (1), Артемівська школа №1 (1), Архієрейський сад (1), БРСМ (1), Бабушкіна провулок (3), Бакинських Комісарів вулиця (1), Бакинських Комісарів провулок (1), Баумана вулиця (6), Белінського вулиця (1), Блюхера вулиця (1), Боженка вулиця (1), Бородая вулиця (1), Борців Революції площа (1), Бразильця вулиця (1), Будьонного вулиця (6), Бутиріна вулиця (2), Більшовицька вулиця (2), ВАТ "Полтавський алмазний завод" (1), Василя Чапаєва вулиця (1), Ватутіна вулиця (3), Вацлава Воровського вулиця (1), Великобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів (1), Вечірня школа №3 (1), Володарського вулиця (6), Володарського провулок (1), Володарського тупик (1), Волочаєвський провулок (1), Волочаївська вулиця (4), Воровського вулиця (11), Вороніна вулиця (4), Ворошилова вулиця (2), Ворошилова вулиця;Voroshylova Street (1), Воскова вулиця (1), Відділкова лікарня станція "Полтава-Південна" (1), Вітрила вулиця (1), Гадяч-Опішня (1), Гайдара вулиця (2), Гаєвського вулиця (1), Героїв Сталінграду вулиця (2), Головне управління земельних ресурсів (1), Гомона вулиця (3), Горького вулиця (3), Графіті "Знання" (1), Гімназія №5 (1), Гімназія №6 (1), ДТСААФ (1), Демченкове (1), Дем’яна Бєдного вулиця (2), Державна пожежно-рятувальна частина №9 (1), Дзержинське (1), Дзержинського вулиця (18), Дзержинського провулок (1), Димитрова провулок (2), Дитсадок "НВК №45" (1), Дніпропетровський провулок (2), Дніпропетровський район (1), Долорес Ібаррурі вулиця (2), Друга поліклініка (1), Дундича вулиця (3), Дінця вулиця (1), Економ Клас (6), Екіпіровка (1), Енгельса вулиця (11), Ернста Тельмана вулиця (1), Ернста Тельмана провулок (1), Ерсте Банк (1), Жовтнева вулиця (87), Жовтнева площа (1), Жовтневе (10), Жовтневий провулок (5), Жовтневої вулиці провулок (1), Жукова вулиця (2), Журавського вулиця (1), ЗОШ №3 (1), Загальноосвітня школа 1 ступеня №15 - дошкільний навчальний заклад (1), Залізнична лікарня (1), Затонського вулиця (1), Зигіна вулиця (1), Калинка (1), Калініна вулиця (53), Калініна провулок (5), Калініне (1), Кам'яні ряди (торгові ряди) (1), Карла Лібкнехта (1), Карла Лібкнехта вулиця (4), Карла Лібкнехта провулок (3), Карла Маркса Вулиця (1), Карла Маркса вулиця (17), Карла Маркса провулок (1), Карнаухова вулиця (2), Кафе-готель "Корона" (1), Келінський проспект (4), Київський райвідділ міліції N1 (1), Клари Цеткін вулиця (1), Клари Цеткін провулок (1), Кобилянської Ольги вулиця (1), Козаченка Сергія вулиця (1), Колгоспна Гора (1), Колгоспна вулиця (3), Колгоспний провулок (1), Колишній будинок Товариства Сільських господарів (1907 р) (1), Комсомольськ (2), Комсомольська вулиця (48), Комсомольська міська рада (1), Комсомольське (2), Комсомольський вулиця (1), Комсомольський парк (1), Комсомольський провулок (6), Комунар (1), Комунарська вулиця (4), Комунарів провулок (1), Комунарівська вулиця (1), Комуністична вулиця (3), Комінтерн (1), Комінтерну вулиця (1), Комінтерну вулиця (4), Комінтерну провулок (1), Комісара Овчаренко вулиця (1), Комісарівський провулок (2), Корнійчука провулок (2), Корчагінська вулиця (1), Косомольська вулиця (1), Котлова вулиця (4), Котлова провулок (1), Котлова сквер (1), Котовське (1), Котовського вулиця (12), Котовського провулок (1), Красноградське шосе вулиця (2), Краснодонська вулиця (2), Краснознаменка (1), Красіна (1), Красіна вулиця (22), Красіна провулок (2), Кременчуцкий відділ поліції №1 (1), Кременчуцька друга міська лікарня (1), Кременчуцьке міське управління УМВС (1), Кременчуцький міжшкільний навчально-виробничий комбінат №2 (1), Кривохатки (1), Кротенки (1), Кротенківський провулок (1), Крупської вулиця (14), Крупської провулок (2), Крюківський районний відділ міліції (1), Куйбишева вулиця (19), Куйбишева провулок (1), Куйбишеве (2), Куликове (1), Кінноармійська вулиця (1), Кірова вулиця (16), Кірова площа (1), Кірова провулок (2), Кірова проїзд (2), Кірове (2), Кіровоградська вулиця (3), Кіровоградський провулок (1), Лабораторія (1), Лагоди вулиця (3), Лазо вулиця (1), Лазо провулок (1), Ленін (1), Леніна (2), Леніна вулиця (157), Леніна провулок (5), Ленінградська вулиця (1), Ленінове (1), Ленінський район (1), Ленінського Комсомолу парк (1), Лихачова вулиця (2), Лохвицька міська рада (1), Лохвицьке виробниче управління житлово-комунального господарства (1), Лубеньська вулиця (4), Луначарського вулиця (6), Луценка вулиця (3), Луценка провулок (1), Луценки (1), Лікарняна вулиця (1), Ліцей №11 (1), Маршала Жукова вулиця (5), Маршала Жукова провулок (1), Маршала Конєва бульвар (3), Мате Залки вулиця (2), Мате Залки провулок (1), Машівський райвідділ міліції (1), Мега Аптека (1), Менжинського вулиця (2), Миколи Щорса вулиця (2), Миргородська спецшкола-інтернат (1), Михайла Калініна вулиця (1), Михайла Калініна провулок (1), Мороховця вулиця (1), Моріса Тореза вулиця (1), Московська вулиця (7), Муранова провулок (1), Муратова вулиця (1), Міліція (1), Міліція та міграційна служба (1), НВК N1 (1), Навчально-виховний комплекс (1), Нариманівська вулиця (2), Народний дім імені Володимира Короленка (1), Нероновича вулиця (2), Ново-Червоноармійська вулиця (1), Новополтавська вулиця (1), Ногіна провулок (1), О. Шліхтера вулиця (1), Оборона Рад (1), Огнестрельний тир "7.62" (1), Октябрський райвідділ міліції (1), Октябрський район (1), Октябрьский райсовет (1), Олеко Дундича вулиця (5), Олександра Сербиченка вулиця (3), Олександри Коллонтай вулиця (1), Оптовичок (1), Орджонікідзе вулиця (5), Оржицький провулок (1), Осмачки (1), Островського вулиця (13), Островського провулок (3), Офтальмологія (1), ПТУ №21 (1), Павлика Морозова вулиця (1), Павлика Морозова провулок (2), Падалки (1), Пальміро Тольятті вулиця (1), Панченка вулиця (1), Паризька Комуна (1), Паризької Комуни вулиця (6), Парк Комсомольський (1), Парк воїнів-інтернаціоналістів (1), Парк ім. Котлова (1), Пархоменка вулиця (10), Пархоменка проїзд (1), Пархоменко вулиця (2), Патріса Лумумби вулиця (1), Паші Ангеліної вулиця (1), Переяславська вулиця (3), Першотравнева вулиця (10), Першотравневий провулок (2), Петра Слинька вулиця (2), Петровського вулиця (19), Петровського провулок (2), Петровського проїзд (1), Петровського тупик (1), Петрівка (1), Плеханова вулиця (4), Полтавське тролейбусне депо (1), Полтавський алмазний завод (1), Полтавський обласний радіотелевізійний передавальний центр (1), Політвідділ вулиця (1), Поліція (1), Постишева вулиця (1), Постишева провулок (1), Правди вулиця (5), Примакова вулиця (4), Пролетар (1), Пролетарська вулиця (25), Пролетарське вулиця (2), Пролетарський провулок (4), Пролетарській провулок (1), Профінтерну вулиця (2), Пруд "Глинка" (1), Псел (1), Пустеля вулиця? (1), Піонерська вулиця (18), Піонерський провулок (3), П’ятирічки вулиця (1), Радгоспна вулиця (3), Радгоспний провулок (1), Радгоспний тупик (1), Радгоспівський провулок (1), Радянська Дача (1), Радянська вулиця (60), Радянське (2), Радянський провулок (3), Радянської Армії вулиця (4), Радянської Армії провулок (1), Радянської Міліції вулиця (1), Радянської України вулиця (1), Районний суд (1), Ревенка вулиця (3), Ревенка тупик (1), Революційна вулиця (1), Решетняки (1), Рози Люксембург вулиця (18), Руднєва вулиця (1), Свердлова вулиця (24), Свердлова провулок (2), Свердловське (1), Свободи вулиця (1), Свєрдлова провулок (2), Семенівський РВ УМВС України у Полтавській області (1), Сергія Білохи вулиця (1), Сергія Кірова вулиця (1), Сергія Лазо вулиця (1), Сидора Кучерова провулок (3), Соколова провулок (4), Соснівська Амбулаторія ЗПСМ (1), Спартаківська вулиця (1), Спеціалізована загальноосвітня школа № 1 (1), Спеціалізований НВК №10 (1), Спеціалізований НВК №85 "Лебідка" (1), Спорт.клуб "Допризивник" (1), Стадіон "Колос" (1), Стахановський провулок (1), Степана Разіна вулиця (2), Суконьки вулиця (1), Тевелєва вулиця (2), Тельмана вулиця (4), Тимурівська вулиця (1), Тухачевського вулиця (1), Тіп-Топ (1), УМВС України в Полтавській області (1), Ударників вулиця (1), Ульянова вулиця (4), Ульянових вулиця (1), Ульяновка (1), Улянівка (2), Урицького вулиця (4), Фадеєва провулок (1), Федоряки вулиця (1), Федька провулок (1), Фрунзе (1), Фрунзе вулиця (89), Фрунзе провулок (2), Фрунзівка (2), Фурманова (1), Фурманова вулиця (7), Фурманова провулок (3), Халтурине (1), Халтуріна вулиця (2), Художня вулиця (1), Цеткін вулиця (1), Цюрупи вулиця (2), Чапаєва (1), Чапаєва вулиця (36), Чапаєва провулок (5), Чапаєве (2), Чапаєвка (5), Челюскіна вулиця (1), Челюскіна провулок (1), Червона Знам’янка (2), Червона Зірка вулиця (1), Червоне (1), Червоний Хімік провулок (1), Червоний провулок (1), Червоних Партизан вулиця (2), Червоних Слідопитів вулиця (2), Червоноармійська вулиця (17), Червоноармійський провулок (1), Червоногвардійська вулиця (8), Червонозаводське (2), Червонознам’янка (1), Червонопрапорна вулиця (1), Червонопрапорний провулок (1), Червонофлотська вулиця (4), Червоні Казарми вулиця (1), Чичеріна вулиця (2), Шапрана вулиця (1), Швейна фабрика (недіюча) (1), Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей (1), Школа N2 (1), Школа для глухих дітей (1), Школа №1 (1), Школа №12 (1), Школа №16 (1), Школа №17 (1), Школа №19 (1), Школа №2 (1), Школа №4 (1), Школа-інтернат №1 (1), Щербакова вулиця (3), Щорса вулиця (29), Щорса провулок (1), Щорсівка (1), Якіра вулиця (1), Ярослава Галана провулок (1), Ясла-садок №59 "Малятко" (1), вулиця Войкова (2), вулиця Гвардійська (2), вулиця Жовтнева (2), вулиця Комсомольська (2), вулиця Куйбишева (2), вулиця Леніна (2), вулиця Пролетарська (3), вулиця Чапаєва (5), вулиця Щорса (2), ім.Леніна вулиця (1), ім.Фрунзе вулиця (1),
old_name:--2016-01-1568Будьонного вулиця (3), Воровського вулиця (6), Дзержинського вулиця (2), Енгельса вулиця (2), Жовтнева вулиця (4), Калініна вулиця (2), Карла Маркса вулиця (3), Комсомольська вулиця (2), Котовського вулиця (3), Куйбишева вулиця (2), Кірова вулиця (2), Леніна вулиця (5), Петра Радька вулиця (2), Петра Радька тупик (2), Петровського вулиця (2), Піонерська вулиця (2), Радянська вулиця (7), Свердлова вулиця (2), Станкіна вулиця (3), Станкіна тупик (2), Фрунзе вулиця (4), Чапаєва вулиця (2), Червоноармійська вулиця (2), Щорса вулиця (2),
old_name:az1Çerniqov vilayəti (1),
old_name:be1Ульянаўка (1),
old_name:ceb2Kremenchugskiy Rayon (2),
old_name:de11Dniprodserschynsker Stausee (1), Dnjepr (5), Komsomolsk (3), Krementschug (1), Rajon Dnipropetrowsk (1),
old_name:en6541 Radianskyi Lane (3), 1-i Komunarivskoi Lane (2), 2 Radianskyi Lane (1), 40 rokiv Zhovtnia Street (1), 40-richchia Zhovtnia Street (4), 60 Rokiv SRSR Street (1), Artema Street (10), Artemivka (1), Bakynskykh Komisariv Lane (1), Bakynskykh Komisariv Street (1), Baumana Street (5), Boarding School 1 (1), Bozhenka Street (1), Chapaieva Lane (2), Chapaieva Street (7), Chapaieve (2), Chapaievka (4), Cheliuskina Lane (1), Chervona Zirka Street (1), Chervone (1), Chervoni Kazarmy Street (1), Chervonoarmiiska Street (3), Chervonoflotska Street (2), Chervonozavodske (1), Chervonoznamianka (1), Chervonyi Lane (1), Chervonykh Partyzan Street (2), Dimitrova Lane (1), Dniprodzerzhyns'k Reservoir (1), Dnipropetrovsk Raion (1), Dnipropetrovskyi Lane (1), Dzerzhynske (1), Dzerzhynskoho Street (7), Enhelsa Street (4), Fadeieva Lane (1), Fedka Lane (1), Frunze (1), Frunze Street (76), Frunzivka (2), Furmanova Street (6), Haevskoho Street (1), Heroiv Stalinhradu Street (1), Homona Street (2), Internatsionalnyi Lane (2), Iordanivka (1), Iskrivska Street (1), Kalinina Street (33), Kalinine (1), Karla Libknekhta Lane (2), Karla Libknekhta Street (2), Karla Marksa Street (8), Kelinskyi Avenue (4), Khalturyne (1), Kinnoarmiiska Street (1), Kirova Street (6), Kirove (2), Kirovohradska Street (3), Klary Tsetkin Street (1), Kolhospna Hora (1), Kolhospna Street (2), Komintern (1), Kominterna Street (1), Komisarivskyy Lane (1), Komsomolsk (2), Komsomolska Street (22), Komsomolskaya street (3), Komsomolske (2), Komsomolskyi Lane (1), Komunarivska Street (1), Kotovske (1), Kotovskoho Street (4), Krasina Lane (1), Krasina Street (14), Krasnodonska Street (2), Krasnohradske Highway Street (2), Krasnoznamenka (1), Krotenkivskyi Lane (1), Krotenky (1), Krupskoi Street (7), Kryvokhatky (1), Kuibysheva Street (4), Kuibysheve (1), Kulykove (1), Lahody Street (3), Lenin Street (2), Lenina Street (62), Leninove (1), Likhachova Street (1), Lunacharskoho Street (5), Lutsenka Lane (1), Lutsenka Street (2), Lutsenky (1), Marshala Konieva Boulevard (2), Menzhynskoho Street (2), Morokhovtsia Street (1), Moskovska Street (6), Narymanivska Street (2), Novopoltavska Street (1), O. Shlikhtera Street (1), Oborona Rad (1), Ordzhonikidze Street (2), Ostrovskoho Lane (3), Ostrovskoho Street (2), Padalky (1), Parkhomenka Street (2), Paryzka Komuna (1), Paryzkoi Komuny Street (4), Patrisa Lumumby Street (1), Pavlyka Morozova Street (1), Pershotravneva Street (2), Petra Slynka Street (1), Petrivka (1), Petrovskoho Lane (1), Petrovskoho Street (6), Piatyrichky Street (1), Pionerska Street (6), Pionerskyy Lane (1), Plekhanova Street (3), Pravdy Street (5), Profinternu Street (1), Proletar (1), Proletarska Street (14), Proletarskyi Lane (4), Prymakova Street (3), Radhospivskyi Lane (1), Radhospna Street (2), Radianska Dacha (1), Radianska Street (43), Radianske (1), Radianskoi Armii Street (1), Reshetniaky (1), Revoliutsiina Street (1), Rozy Liuksemburh Street (12), School for Deaf Children (1), Schorsa Street (1), Schorsivka (1), Shcherbakova Street (1), Shchorsa Street (7), Sokolova Lane (3), Sovetskaya Street (1), Sukonky Street (1), Sverdlova Lane (1), Sverdlova Street (11), Sverdlovske (1), Telmana Street (4), Tevelieva Street (2), Ulianivka (2), Ulianova Street (1), Ulianovka (1), Ulianovykh Street (1), Urytskoho Street (4), Vatutina Street (2), Volodarskoho Street (4), Voronina Street (4), Voroshylova Street (1), Vorovskoho Street (6), Yaroslava Halana Lane (1), Zatonskoho Street (1), Zhovtneva Street (40), Zhovtneve (10), Zhovtnevyi Lane (2), Школа 8 Комунар (1),
old_name:en:--2016-01-1568Budyonny Street (3), Chapayev Street (2), Chervonoarmiyska Street (2), Dzerzhinsky Street (2), Engels Street (2), Frunze Street (4), Kalinin Street (2), Karl Marx Street (3), Kirov Street (2), Komsomolska Street (2), Kotovsky Street (3), Kuybyshev Street (2), Lenin Street (5), Petro Radko Dead end (1), Petro Radko Street (2), Petro Radko dead end (1), Petrovsky Street (2), Pionerska Street (2), Shchors Street (2), Soviet Street (7), Stankin Street (3), Stankin dead end (2), Sverdlov Street (2), Vorosky Street (6), Zhovtneva Street (4),
old_name:eo3Komsomolsk (2), Ĉervonosavodske (1),
old_name:es2Embalse Dniprodzerzhynsk (1), Óblast de Járkov (1),
old_name:fi1Harkovan alue (1),
old_name:fr4Le réservoir de Dniprodzerjyns'k (1), Rue Kotovskogo (1), Rue Lenine (1), Rue Sovetskaya (1),
old_name:hu1Komsomolsk (1),
old_name:hy1Պադալկի (1),
old_name:lt1Černigovo sritis (1),
old_name:lv1Čerņigovas apgabals (1),
old_name:nl1Oblast Charkov (1),
old_name:nn1Dniprodzerzjynsk-reservoaret (1),
old_name:no1Dniprodzerzjynskreservoaret (1),
old_name:pl55Czerwonozawodskie (1), Gradyżsk (1), Komsomolśk (2), Rejon dniepropetrowski (1), Ulica Październikowa (19), ulica Budionnego (1), ulica Dzierżyńskiego (2), ulica Kalinina (2), ulica Komsomolska (7), ulica Krasnoarmiejska (1), ulica Parkhomenka (1), ulica Październikowa (7), ulica Pionierska (2), ulica Radziecka (4), ulica Szczorsa (3), zaułek Pionierski (1),
old_name:pt1Oblast de Chernigov (1),
old_name:ro2Regiunea Cernigău (1), Regiunea Harkov (1),
old_name:ru10911-й Дундича переулок (1), 1-й Калинина переулок (1), 1-й Коммунаровской переулок (2), 1-й Комсомольский переулок (1), 1-й Ленина переулок (1), 1-й Рабочий переулок (1), 1-й Советский переулок (3), 2-й Дундича переулок (1), 2-й Калинина переулок (2), 2-й Ленина переулок (1), 2-й Островского переулок (1), 2-й Советский переулок (1), 2-й Щорса тупик (1), 3-й Дундича переулок (1), 3-й Калинина переулок (1), 40 лет Октября переулок (1), 40 лет Октября улица (1), 40-летия Октября улица (4), 50 Лет Октября (1), 50 лет Октября проспект (12), 50-летия СССР улица (2), 60 лет Октября улица (4), 60 лет СССР улица (2), 60-летия Октября улица (36), 70-летия Октября улица (1), Авроры проезд (4), Авроры улица (1), Александра Сербиченко улица (2), Александры Коллонтай (1), Аркадия Гайдара улица (2), Артёма улица (13), Артёмовка (1), Бабушкина переулок (3), Бакинских Комиссаров переулок (1), Бакинских Комиссаров улица (1), Баумана улица (6), Белинского улица (1), Блошенко улица (1), Блюхера улица (1), Боженко улица (1), Бородая улица (1), Борцов Революции площадь (1), Будённого улица (2), Бутырина улица (2), Ватутина улица (1), Володарского переулок (1), Володарского тупик (1), Володарского улица (4), Волочаевская улица (3), Воровского улица (7), Воронина улица (4), Ворошилова улица (1), Гаевского улица (1), Гайдара улица (1), Героев Сталинграда улица (1), Гомона улица (2), Горького улица (1), ДОСААФ (1), Демьяна Бедного улица (1), Дзержинского переулок (1), Дзержинского улица (5), Дзержинское (1), Димитрова переулок (3), Динца улица (1), Днепродзержинское водохранилище (1), Днепропетровский переулок (1), Днепропетровский район (1), Долорес Ибаррури улица (2), Дундича улица (3), Еркивская улица (1), Жовтневое (10), Жукова улица (1), Затонского улица (1), Ильича переулок (1), Интернациональный переулок (2), Иордановка (1), Искровская улица (1), Калинина вулиця (3), Калинина переулок (5), Калинина улица (43), Калинино (1), Карла Либкнехта (1), Карла Либкнехта переулок (3), Карла Либкнехта улица (2), Карла Маркса улица (13), Келинский проспект (4), Кирова вулиця (1), Кирова переулок (2), Кирова проезд (2), Кирова улица (10), Кирово (2), Кировоградская улица (3), Кировоградский переулок (1), Клары Цеткин переулок (1), Клары Цеткин улица (1), Колхозная Гора (1), Колхозная улица (2), Колхозный переулок (1), Коминтерн (1), Коминтерна улица (2), Комиссара Овчаренко улица (1), Комиссаровский переулок (1), Коммунарская улица (1), Комсомольск (2), Комсомольская улица (32), Комсомольский городской совет (1), Комсомольский парк (1), Комсомольский переулок (4), Комсомольское (2), Конноармейская улица (1), Корнейчука переулок (2), Котлова улица (3), Котовского переулок (1), Котовского улица (6), Котовское (1), Красина переулок (1), Красина улица (21), Красная Звезда улица (1), Красноармейская улица (13), Красноармейский переулок (2), Красногвардейская улица (8), Красноградское шоссе улица (2), Краснодонская улица (2), Краснознаменка (1), Краснофлотская улица (4), Красный Химик переулок (1), Красный переулок (1), Красных Партизан улица (2), Кременчугский межшкольный учебно-производственный комбинат №2 (1), Кременчугское городское управление УМВД (1), Кривохатки (1), Кротенки (1), Кротенковский переулок (1), Крупской переулок (2), Крупской улица (10), Куйбышева переулок (1), Куйбышева улица (9), Куйбышево (2), Куликово (1), Лагоды улица (3), Лазо переулок (1), Ленина переулок (2), Ленина улица (86), Ленинградская улица (1), Лениново (1), Ленинский район (1), Ликарняна улица (1), Лихачёва улица (1), Лицей №11 (1), Луначарского улица (6), Луценки (1), Луценко переулок (1), Луценко улица (2), Маршала Жукова улица (3), Маршала Конева бульвар (2), Мате Залки улица (1), Мега аптека (1), Менжинского улица (2), Милиция и миграционная служба (1), Миргородская спецшкола-интернат (1), Мориса Тореза улица (1), Московская улица (6), Наримановская улица (2), Народный дом имени Владимира Короленко (1), Ново-Красноармейская улица (1), Новополтавская улица (1), ОАО "Полтавский алмазный завод" (1), Оборона Рад (1), Октябрьская улица (75), Октябрьский переулок (3), Октябрьский район (1), Олеко Дундича улица (5), Орджоникидзе улица (3), Оржицкий переулок (1), Островского переулок (4), Островского улица (12), Павлика Морозова улица (1), Падалки (1), Панченко улица (1), Парижская Коммуна (1), Парижской Коммуны улица (3), Парк им. Котлова (1), Пархоменко улица (10), Паши Ангелиной улица (1), Первомайская улица (3), Первомайский переулок (1), Переяславская улица (3), Петровка (1), Петровского переулок (1), Петровского тупик (1), Петровского улица (18), Петушок (1), Пионерская улица (11), Пионерский переулок (2), Плеханова улица (2), Поликлиническое отделение для дорослого населения (1), Полтавский алмазный завод (1), Постышева переулок (1), Правды улица (5), Примакова улица (3), Пролетарий (1), Пролетарская улица (17), Пролетарский переулок (4), Профинтерна улица (1), Пятилетки улица (1), Радянская Дача (1), Радянское (1), Ревенко улица (3), Революционная улица (1), Решетники (1), Розы Люксембург улица (16), Свердлова переулок (1), Свердлова улица (15), Свердловское (1), Свободы улица (1), Сергея Билохы улица (1), Сергея Лазо улица (1), Сидора Кучерова переулок (2), Советская улица (49), Советский переулок (3), Советской Армии переулок (1), Советской Армии улица (4), Советской Милиции улица (1), Советской Украины улица (1), Совхозная улица (3), Совхозный переулок (2), Совхозный тупик (1), Соколова переулок (3), Спартаковская улица (1), Специализированный УВК №85 "Лебедка" (1), Стахановский переулок (1), Тевелева улица (2), Тельмана улица (3), Тимуровская улица (1), Тухачевского улица (1), Ударников улица (1), Ульянова улица (2), Ульяновка (3), Ульяновых улица (1), Фадеева переулок (1), Федько переулок (1), Фрунзе (1), Фрунзе переулок (2), Фрунзе улица (80), Фрунзовка (2), Фурманова переулок (1), Фурманова улица (7), Халтурино (1), Цюрупы улица (2), Чапаева (1), Чапаева переулок (5), Чапаева улица (24), Чапаевка (4), Чапаево (2), Челюскина переулок (1), Червоная Знаменка (2), Червоное (1), Червонозаводское (2), Червонознаменка (1), Чичерина улица (2), Шишацкий областная гимназия для одаренных детей (1), Школа для глухих детей (1), Школа-интернат №1 (1), Щербакова улица (1), Щорса проулок (1), Щорса улица (17), Щорсовка (1), Энгельса улица (7), Эрнста Тельмана переулок (1), Эрнста Тельмана улица (1), Якира улица (1), Ярослава Галана переулок (1), Ясли-детсад №59 "Малыш" (1),
old_name:ru:--2016-01-1527Будённого улица (3), Калинина улица (2), Котовского улица (3), Красноармейская улица (2), Петра Радько улица (2), Петровcкого улица (2), Пионерская улица (2), Советская улица (7), Чапаева улица (2), Щорса улица (2),
old_name:ru:--2017-01-152Куйбышева улица (2),
old_name:ru:2016-01-154Октябрьская улица (4),
old_name:sr2Кременчуг (2),
old_name:tr1Çernigov Oblastı (1),
old_name:uk875/Суми - Полтава/ - Кротенки - Надержинщина (1), 1-й Дундича провулок (1), 1-й Калініна провулок (1), 1-й Комсомольський провулок (1), 1-й Комунарівської провулок (2), 1-й Леніна провулок (1), 1-й Радянський провулок (3), 2-й Дундича провулок (1), 2-й Калініна провулок (2), 2-й Леніна провулок (1), 2-й Островського провулок (1), 2-й Радянський провулок (1), 2-й Щорса тупик (1), 23-го З’їзду КПРС вулиця (2), 3-й Дундича провулок (1), 3-й Калініна провулок (1), 40 років Жовтня вулиця (1), 40 років Жовтня провулок (1), 40-річчя Жовтня вулиця (4), 60 років СРСР вулиця (2), 60-річчя Жовтня провулок (1), Chkalova Street (2), Інтернаціональний провулок (2), Іорданівка (1), Аваль (1), Аврори вулиця (1), Аврори провулок (1), Аврори проїзд (4), Аркадія Гайдара вулиця (2), Артема вулиця (13), Артемівка (1), Бабушкіна провулок (3), Бакинських Комісарів вулиця (1), Бакинських Комісарів провулок (1), Баумана вулиця (6), Блошенка вулиця (1), Блюхера вулиця (1), Боженка вулиця (1), Бородая вулиця (1), Будьонного вулиця (3), Володарського вулиця (3), Володарського тупик (1), Волочаївська вулиця (3), Воровського вулиця (6), Вороніна вулиця (4), Ворошилова вулиця (1), Гайдара вулиця (1), Гаєвського вулиця (1), Героїв Сталінграду вулиця (1), Горького вулиця (1), Гімназія №6 (1), Дем’яна Бєдного вулиця (1), Дзержинське (1), Дзержинського вулиця (9), Дзержинського провулок (1), Димитрова провулок (2), Дніпродзержинське водосховище (1), Дніпропетровський провулок (1), Дніпропетровський район (1), Долорес Ібаррурі вулиця (2), Дундича вулиця (3), Дімітрова провулок (1), Енгельса вулиця (5), Жовтнева вулиця (63), Жовтневе (10), Жовтневий провулок (4), Затонського вулиця (1), Зигіна вулиця (1), Калініна вулиця (42), Калініна провулок (1), Калініне (1), Карла Лібкнехта вулиця (2), Карла Лібкнехта провулок (3), Карла Маркса вулиця (7), Клари Цеткін вулиця (1), Клари Цеткін провулок (1), Колгоспна Гора (1), Колгоспна вулиця (2), Колгоспний провулок (1), Комсомольськ (2), Комсомольська вулиця (26), Комсомольська міська рада (1), Комсомольське (2), Комсомольський провулок (1), Комунарська вулиця (1), Комінтерн (1), Комінтерну вулиця (1), Комісарівський провулок (1), Корнійчука провулок (2), Котлова вулиця (3), Котлова провулок (1), Котовське (1), Котовського вулиця (5), Котовського провулок (1), Красноградське шосе вулиця (2), Краснодонська вулиця (2), Краснознаменка (1), Красіна вулиця (13), Красіна провулок (1), Кременчуцька другага міська лікарня (1), Кротенки (1), Кротенківський провулок (1), Крупської вулиця (4), Крупської провулок (1), Куйбишева вулиця (12), Куйбишева провулок (1), Куйбишеве (1), Куликове (1), Кінноармійська вулиця (1), Кірова вулиця (9), Кірова провулок (1), Кірова проїзд (2), Кірове (2), Кіровоградська вулиця (3), Лагоди вулиця (3), Леніна вулиця (73), Леніна провулок (1), Ленінградська вулиця (1), Ленінове (1), Ленінський район (1), Лихачова вулиця (1), Луначарського вулиця (1), Луценка вулиця (2), Луценка провулок (1), Луценки (1), Маркса вулиця (1), Маршала Жукова вулиця (3), Маршала Жукова провулок (1), Маршала Конєва бульвар (2), Менжинського вулиця (2), Моріса Тореза вулиця (1), Московська вулиця (6), Нариманівська вулиця (2), Оборона Рад (1), Октябрський район (1), Олеко Дундича вулиця (5), Олександра Сербиченка вулиця (1), Олександри Коллонтай вулиця (1), Орджонікідзе вулиця (5), Островського вулиця (10), Островського провулок (4), Павлика Морозова вулиця (1), Падалки (1), Панченка вулиця (1), Паризька Комуна (1), Паризької Комуни вулиця (3), Парк ім. Котлова (1), Пархоменка вулиця (6), Паші Ангеліної вулиця (1), Першотравнева вулиця (1), Петровського вулиця (8), Петровського провулок (1), Петровського тупик (1), Петрівка (1), Плеханова вулиця (2), Правди вулиця (5), Примакова вулиця (3), Пролетар (1), Пролетарська вулиця (15), Пролетарський провулок (4), Профінтерну вулиця (1), Піонерська вулиця (8), Піонерський провулок (2), П’ятирічки вулиця (1), Радгоспна вулиця (2), Радгоспний провулок (1), Радгоспний тупик (1), Радгоспівський провулок (1), Радянська Дача (1), Радянська вулиця (38), Радянське (1), Радянський провулок (1), Радянської Армії вулиця (1), Радянської Армії провулок (1), Радянської Міліції вулиця (1), Радянської України вулиця (1), Ревенка вулиця (3), Революційна вулиця (1), Рози Люксембург вулиця (15), Свердлова вулиця (14), Свердлова провулок (1), Свердловське (1), Сергія Білохи вулиця (1), Сергія Лазо вулиця (1), Сидора Кучерова провулок (2), Соколова провулок (3), Стахановський провулок (1), Тевелєва вулиця (2), Тельмана вулиця (2), Тимурівська вулиця (1), Тухачевського вулиця (1), Ульянова вулиця (2), Ульянових вулиця (1), Ульяновка (1), Улянівка (2), Фадеєва провулок (1), Федька провулок (1), Фрунзе (1), Фрунзе вулиця (78), Фрунзе провулок (1), Фрунзівка (2), Фурманова вулиця (7), Фурманова провулок (1), Халтурине (1), Чапаєва вулиця (11), Чапаєва провулок (4), Чапаєве (2), Чапаєвка (4), Червона Знам’янка (2), Червона Зірка вулиця (1), Червоне (1), Червоний провулок (1), Червоних Партизан вулиця (2), Червоноармійська вулиця (11), Червоноармійський провулок (1), Червоногвардійська вулиця (3), Червонозаводське (2), Червонознам’янка (1), Червонофлотська вулиця (2), Червоні Казарми вулиця (1), Чичеріна вулиця (2), Шапрана вулиця (1), Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей (1), Щербакова вулиця (1), Щорса вулиця (19), Щорса провулок (1), Щорсівка (1), Якіра вулиця (1), Ярослава Галана провулок (1), вулиця Войкова (2), вулиця Гвардійська (2), вулиця Жовтнева (2), вулиця Комсомольська (2), вулиця Куйбишева (2), вулиця Леніна (2), вулиця Пролетарська (3), вулиця Чапаєва (5), вулиця Щорса (2),
old_name:uk:--2016-01-1568Будьонного вулиця (3), Воровського вулиця (6), Дзержинського вулиця (2), Енгельса вулиця (2), Жовтнева вулиця (4), Калініна вулиця (2), Карла Маркса вулиця (3), Комсомольська вулиця (2), Котовського вулиця (3), Куйбишева вулиця (2), Кірова вулиця (2), Леніна вулиця (5), Петра Радька вулиця (2), Петра Радька тупик (2), Петровського вулиця (2), Піонерська вулиця (2), Радянська вулиця (7), Свердлова вулиця (2), Станкіна вулиця (3), Станкіна тупик (2), Фрунзе вулиця (4), Чапаєва вулиця (2), Червоноармійська вулиця (2), Щорса вулиця (2),
old_name:uz2Kremenchug (2),
old_name:vi1Ô Khắc Lan (1),
old_name:zh3克列緬丘格 (2), 帕達爾基 (1),
old_name:zh-cn1帕达尔基 (1),
old_name:zh-hk1帕達爾基 (1),
old_name:zh-mo1帕達爾基 (1),
old_name:zh-sg1帕达尔基 (1),
old_name:zh_tw1帕達爾基 (1),
old_official_name16Київський районний відділ N1 Полтавського міського управління УМВС України в Полтавській області (1), Кременчуцька загальноосвітня школа № 16 Кременчуцької міської ради (1), Машівський районний відділ УМВС України в Полтавській області (1), Октябрська районна у м. Полтаві рада (1), Октябрський районний відділ Полтавського міського управління УМВС України в Полтавській області (1), Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області (1), Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №20 (1), Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 (1), Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №39 (I-II ступенів) (1), Полтавська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для глухих дітей I-III ступенів Полтавської обласної ради (1), Полтавська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат №1 (1), Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №59 "Малятко", центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів (1), Полтавський спеціалізований навчально-виховний комплекс №10 (1), Спеціалізований навчально-виховний комплекс №45 (1), Спеціалізований навчально-виховний комплекс №85 "Лебідка" (1), Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей (1),
old_opening_hours124/7 (1),
old_operator1ПриватБанк (1),
old_phone105325 84593 (1),
old_ref159T-17-01 (1), T-17-20 (2), О-1703042 (5), О-1704051 (1), О-1705071 (1), О042001 (3), Р-52 (84), Т-17-01 (1), Т-17-05 (2), Т-17-06 (19), Т-17-18 (1), Т-17-26 (7), Т-17-27 (27), Т-17-28 (1), Т-17-30 (1), Т-17-34 (1), Т-1706 (1), Т-1711 (1),
old_reg_ref1Р-52 (1),
old_shop1sports (1),
oneway2043-1 (4), alternating (3), no (432), yes (1604),
opening_hours176400:00-24:00 (1), 00:02-23:52 (1), 00:10-23:45 (1), 00:10-23:50 (1), 00:15-08:40,09:00-21:00,21:15-23:30 (2), 00:15-08:40,09:00-23:40 (1), 00:30-08:40,09:00-14:00,14:30-23:45 (1), 04:00-22:00 (1), 06:00-10:00 off (1), 07:00- 03:00 (1), 07:00-07:30 off; 19:00-19:30 off (1), 07:00-18:00 (1), 07:00-19:00 (1), 07:00-20:00 (5), 07:00-21:00 (1), 07:00-22:00 (6), 07:00-23:00 (2), 07:30-12:00,14:00-19:30 (1), 07:30-20:00 (1), 07:30-21:00 (5), 07:30-21:30 (1), 07:30-22:00 (3), 07:45-23:00 (1), 08:00- 17:15 (2), 08:00-12:00,13:00-17:00; Sa off (1), 08:00-13:00,14:00-18:00 (1), 08:00-13:00,14:00-19:00 (1), 08:00-14:00,14:30-21:00 (1), 08:00-17:00 (7), 08:00-18:00 (5), 08:00-19:00 (8), 08:00-20:00 (35), 08:00-21:00 (7), 08:00-22:00 (35), 08:00-23:00 (8), 08:15-13:30 (1), 08:30-12:30,15:30-20:00 (47), 08:30-17:00 (2), 08:30-18:00 (3), 08:30-18:30 (1), 08:30-20:00 (2), 08:30-21:00 (1), 09:00-13:00,14:00-18:00 (1), 09:00-17:00 (4), 09:00-17:30 (1), 09:00-18:00 (6), 09:00-18:30 (1), 09:00-19:00 (19), 09:00-20:00 (13), 09:00-21:00 (20), 09:00-22:00 (5), 09:00-23:00 (7), 0:00-24:00 (1), 0:15-08:40;09:00-23:30 (1), 10:00-19:00 (2), 10:00-20:00 (3), 10:00-21:00 (2), 10:00-22:00 (3), 10:00-23:00 (4), 10:30-23:00 (1), 10:45-20:00 (1), 11:00-22:00 (1), 11:00-23:00 (9), 11:00-23:45 (1), 12:00 - 23:00 (1), 12:00-04:00 (1), 12:00-23:00 (1), 13:00-24:00; 00:00-04:00 (1), 14:00-01:00 (1), 15:00-24:00; 00:00-03:00 (1), 24/7 (241), 7:00 - 23:00 (1), 7:00-18:00 (1), 7:00-19:00 (1), 7:00-22:00 (1), 7:30-19:30 (1), 8:00 - 17:00 (1), 8:00 - 17:15 (1), 8:00-15:00 (1), 8:00-17:00 (3), 8:00-20:00 (2), 8:30 - 17:00 (1), 9:00-18:00 (3), 9:00-20:00 (1), 9:00-21:00 (1), 9:00-23:00 (2), 9:30-24:00 (1), ;We-We 10:00-22:00; (1), Fr 12:00-22:00;Mo-Th,Sa-Su 10:00-22:00 (1), May-Sep: Mo-Su 10:00+ (1), Mo 00:00-00:00; Tu 08:00-15:00; We 08:00-15:00; Th 08:00-15:00; Fr 08:00-15:00; Sa 08:00-15:00; Su 08:00-15:00 (1), Mo 00:00-23:59; Tu 00:00-23:59; We 00:00-23:59; Th 00:00-23:59; Fr 00:00-23:59; Sa 00:00-23:59; Su 00:00-23:59 (80), Mo 00:00-23:59; Tu 00:00-23:59; We 00:00-23:59; Th 00:00-23:59; Fr 00:00-23:59; Sa 08:00-22:00; Su 00:00-23:59 (1), Mo 00:00-23:59; Tu 00:00-23:59; We 00:00-23:59; Th 00:00-23:59; Fr 00:00-23:59; Sa 09:00-21:00; Su 00:00-23:59 (1), Mo 04:00-22:00; Tu 04:00-22:00; We 04:00-22:00; Th 04:00-22:00; Fr 04:00-22:00; Sa 04:00-22:00; Su 04:00-22:00 (1), Mo 07:00-19:00; Tu 07:00-19:00; We 07:00-19:00; Th 07:00-19:00; Fr 07:00-19:00; Sa 07:00-19:00; Su 07:00-19:00 (1), Mo 07:00-23:00; Tu 07:00-23:00; We 07:00-23:00; Th 07:00-23:00; Fr 07:00-23:00; Sa 07:00-23:00; Su 07:00-23:00 (1), Mo 07:30-19:00; Tu 07:30-19:00; We 07:30-19:00; Th 07:30-19:00; Fr 07:30-19:00; Sa 08:00-16:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 07:30-20:00; Tu 07:30-20:00; We 07:30-20:00; Th 07:30-20:00; Fr 07:30-20:00; Sa 08:00-16:00; Su 08:00-14:00 (1), Mo 08:00-14:00; Tu 08:00-18:00; We-Su 08:00-17:00 (1), Mo 08:00-15:00; Tu 08:00-15:00; We 08:00-15:00; Th 08:00-15:00; Fr 08:00-15:00; Sa 08:00-15:00; Su 08:00-14:00 (1), Mo 08:00-17:00; Tu 08:00-14:00; We 08:00-18:00; Th-Su 08:00-17:00 (1), Mo 08:00-17:00; Tu 08:00-17:00; We 08:00-17:00; Th 08:00-17:00; Fr 08:00-17:00; Sa 00:00-00:00; Su 00:00-00:00 (3), Mo 08:00-17:00; Tu 08:00-17:00; We 08:00-17:00; Th 08:00-17:00; Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-17:00; Su 08:00-17:00 (2), Mo 08:00-18:00; Tu 08:00-18:00; We 08:00-18:00; Th 08:00-18:00; Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-14:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 08:00-18:00; Tu 08:00-18:00; We 08:00-18:00; Th 08:00-18:00; Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-16:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 08:00-18:00; Tu 08:00-18:00; We 08:00-18:00; Th 08:00-18:00; Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-18:00; Su 08:00-18:00 (3), Mo 08:00-19:00; Tu 08:00-19:00; We 08:00-19:00; Th 08:00-19:00; Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-19:00; Su 08:00-19:00 (4), Mo 08:00-19:00; Tu 08:00-19:00; We 08:00-19:00; Th 08:00-19:00; Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-20:00; Su 08:00-20:00 (1), Mo 08:00-20:00; Tu 08:00-20:00; We 08:00-20:00; Th 08:00-20:00; Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-16:00; Su 08:00-16:00 (2), Mo 08:00-20:00; Tu 08:00-20:00; We 08:00-20:00; Th 08:00-20:00; Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-17:00; Su 08:00-14:00 (1), Mo 08:00-20:00; Tu 08:00-20:00; We 08:00-20:00; Th 08:00-20:00; Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-20:00; Su 08:00-14:00 (1), Mo 08:00-20:00; Tu 08:00-20:00; We 08:00-20:00; Th 08:00-20:00; Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-20:00; Su 08:00-20:00 (15), Mo 08:00-20:00; Tu 08:00-20:00; We 08:00-20:00; Th 08:00-20:00; Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-19:00; Su 09:00-19:00 (1), Mo 08:00-21:00; Tu 08:00-21:00; We 08:00-21:00; Th 08:00-21:00; Fr 08:00-21:00; Sa 08:00-21:00; Su 08:00-20:00 (1), Mo 08:00-22:00; Tu 08:00-22:00; We 08:00-22:00; Th 08:00-22:00; Fr 08:00-22:00; Sa 08:00-22:00; Su 08:00-22:00 (15), Mo 08:00-23:00; Tu 08:00-23:00; We 08:00-23:00; Th 08:00-23:00; Fr 08:00-23:00; Sa 08:00-23:00; Su 08:00-23:00 (2), Mo 08:00-23:59; Tu 16:00-23:59; We 08:00-16:00; Th 08:00-16:00; Fr 08:00-16:00; Sa 00:00-00:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 08:30-19:00; Tu 08:30-19:00; We 08:30-19:00; Th 08:30-19:00; Fr 08:30-19:00; Sa 09:00-16:00; Su 09:00-16:00 (1), Mo 09:00-12:00,13:00-17:00; We 09:00-12:00; Th 09:00-12:00,13:00-18:00 (1), Mo 09:00-15:00; Tu 09:00-15:00; We 09:00-15:00; Th 09:00-15:00; Fr 09:00-15:00; Sa 00:00-00:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 09:00-17:00; Tu 09:00-17:00; We 09:00-17:00; Th 09:00-17:00; Fr 09:00-17:00; Sa 00:00-00:00; Su 00:00-00:00 (2), Mo 09:00-17:00; Tu 09:00-17:00; We 09:00-17:00; Th 09:00-17:00; Fr 09:00-17:00; Sa 08:00-17:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 09:00-17:00; Tu 09:00-17:00; We 09:00-17:00; Th 09:00-17:00; Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-14:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 09:00-17:00; Tu 09:00-17:00; We 09:00-17:00; Th 09:00-17:00; Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-16:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 09:00-17:00; Tu 09:00-17:00; We 09:00-17:00; Th 09:00-17:00; Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-17:00; Su 09:00-17:00 (1), Mo 09:00-17:00;Tu-Fr 09:00-18:00 (1), Mo 09:00-18:00; Tu 09:00-14:00; We 09:00-19:00; Th-Su 09:00-18:00 (1), Mo 09:00-18:00; Tu 09:00-18:00; We 09:00-18:00; Th 09:00-18:00; Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-13:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 09:00-18:00; Tu 09:00-18:00; We 09:00-18:00; Th 09:00-18:00; Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-14:00; Su 00:00-00:00 (2), Mo 09:00-18:00; Tu 09:00-18:00; We 09:00-18:00; Th 09:00-18:00; Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-16:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 09:00-18:00; Tu 09:00-18:00; We 09:00-18:00; Th 09:00-18:00; Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-18:00; Su 00:00-00:00 (1), Mo 09:00-18:00;Tu 09:00-18:00;We 09:00-18:00;Th 09:00-18:00;Fr 09:00-18:00 (3), Mo 09:00-19:00; Tu 09:00-19:00; We 09:00-19:00; Th 09:00-19:00; Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-18:00; Su 09:00-18:00 (1), Mo 09:00-19:00; Tu 09:00-19:00; We 09:00-19:00; Th 09:00-19:00; Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-19:00; Su 09:00-19:00 (2), Mo 09:00-19:00; Tu-Sa 09:00-18:00; Su 09:00-15:00 (1), Mo 09:00-20:00; Tu 09:00-20:00; We 09:00-20:00; Th 09:00-20:00; Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-18:00; Su 09:00-18:00 (1), Mo 09:00-20:00; Tu 09:00-20:00; We 09:00-20:00; Th 09:00-20:00; Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-19:00; Su 09:00-18:00 (1), Mo 09:00-20:00; Tu 09:00-20:00; We 09:00-20:00; Th 09:00-20:00; Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-19:00; Su 09:00-19:00 (1), Mo 09:00-20:00; Tu 09:00-20:00; We 09:00-20:00; Th 09:00-20:00; Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-20:00; Su 09:00-18:00 (1), Mo 09:00-20:00; Tu 09:00-20:00; We 09:00-20:00; Th 09:00-20:00; Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-20:00; Su 09:00-20:00 (2), Mo 09:00-21:00; Tu 09:00-21:00; We 09:00-21:00; Th 09:00-21:00; Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-21:00; Su 09:00-20:00 (1), Mo 09:00-21:00; Tu 09:00-21:00; We 09:00-21:00; Th 09:00-21:00; Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-21:00; Su 09:00-21:00 (1), Mo 10:00-17:00; Tu 10:00-17:00; We 10:00-17:00; Th 10:00-17:00; Fr 10:00-17:00; Sa 10:00-17:00; Su 10:00-17:00 (1), Mo 10:00-17:00; Tu-Su 09:00-17:00; We off (1), Mo, Th-Sa 08:00-16:00 (1), Mo, We, Fr 08:00-16:00 (1), Mo,We,Fr 8:00-17:00 (1), Mo-Fr 00:00-08:00,20:00-24:00; Sa,Su 00:00-24:00 (1), Mo-Fr 00:00-24:00 (3), Mo-Fr 00:00-24:00; Sa-Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 07:00-12:00, 12:45-18:00 (1), Mo-Fr 07:00-18:00; Sa 07:00-14:00 (1), Mo-Fr 07:00-19:00; Sa-Su 07:00-16:00 (1), Mo-Fr 07:00-19:00; Sa-Su 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 07:00-20:00; Sa,Su 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 07:00-22:00; Sa,Su 08:00-19:00 (1), Mo-Fr 07:00-22:00; Sa-Su 09:00-21:00 (1), Mo-Fr 07:30-12:00,13:00-16:30; Sa 07:30-14:00 (1), Mo-Fr 07:30-13:00; Mo-Fr 14:00-17:30; Sa, Su 07:00-15:00 (1), Mo-Fr 07:30-16:00 (1), Mo-Fr 07:30-18:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 07:30-20:00; Sa-Su 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 07:30-21:00; Sa-Su 08:00-20:00 (1), Mo-Fr 07:30-21:00; Sa-Su 09:00-21:00 (1), Mo-Fr 07:30-22:00 (1), Mo-Fr 08:00-02:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 12:40-16:40 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 12:40-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00, 13:00-17:00 (4), Mo-Fr 08:00-12:00,12:45-16:45 (1), Mo-Fr 08:00-12:00,13:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00; Mo-Fr 13:00-17:00; Sa 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:00; Mo-Th 13:00-17:15; Fr13:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-12:15, 12:45-16:45 (1), Mo-Fr 08:00-13:00, 13:30-19:00; Sa, Su 08:00-19:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00,13:30-17:30; Sa 08:00-13:00,13:30-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00,14:00-18:30; Sa 08:00-13:00,14:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-14:00; Sa-Su 06:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-15:00 (2), Mo-Fr 08:00-15:40 (1), Mo-Fr 08:00-16:00 (4), Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 07:00-11:00 (1), Mo-Fr 08:00-16:00; Sa, Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00 (26), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-12:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-12:30 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-16:00; Su 08:00-15:00 (2), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa-Su 08:00-16:00 (2), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa-Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:15 (3), Mo-Fr 08:00-17:30; Sa-Su 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00 (8), Mo-Fr 08:00-18:00, Sa,Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-13:00 (3), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-14:00 (3), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-14:00; Su 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-14:00; Su off (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-17:00; Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-17:00; Su 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:30-15:30 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (9), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-16:00; Su 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-16:00; Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-17:00, Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:30-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa,Su 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa-Su 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00;Sa-Sa 08:00-17:00;Su 08:00-15:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-16:00; Su off (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-17:00; Su 08:00-14:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 08:00-17:00; Su 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 08:00-14:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 08:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00;Sa 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00;Sa 09:00-16:00;Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00 (3), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-17:00 (19), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa,Su 08:00-18:00 (2), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 08:00-19:00 (5), Mo-Fr 08:00-21:00 (1), Mo-Fr 08:00-21:00; Sa-Su 08:00-20:00 (1), Mo-Fr 08:00-9:00 (1), Mo-Fr 08:30-11:30,14:00-20:30;Sa 08:30-13:30 (1), Mo-Fr 08:30-12:00, 12:30-17:15 (1), Mo-Fr 08:30-12:00,13:00-17:30 (1), Mo-Fr 08:30-13:00,14:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:30-13:00,14:00-16:30 (1), Mo-Fr 08:30-13:00,14:00-17:30 (2), Mo-Fr 08:30-13:00,14:00-18:30; Sa 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-13:00; Mo-We,Fr 13:45-17:15 (1), Mo-Fr 08:30-16:00; Sa 08:30-13:00 (1), Mo-Fr 08:30-16:30; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:30-16:30; Sa-Su 08:00-15:30 (1), Mo-Fr 08:30-17:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:30 (3), Mo-Fr 08:30-17:30; Sa 08:13-15:30 (1), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa,Su 07:30-19:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:30; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:30-19:00; Sa-Su 09:00-16:00 (2), Mo-Fr 08:30-20:00, Sa-Su 09:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:30-20:00, Tu-Su 08:00-15:00; Sa 08:00-12:00 (3), Mo-Fr 08:30-20:00; Sa,Su 08:00-15:00; PH off (2), Mo-Fr 08:30-21:00; Sa-Su 09:00-21:00 (1), Mo-Fr 08:45-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-11:00, 15:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00 (2), Mo-Fr 09:00-12:00,13:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00,13:00-18:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00,14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00; 13:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:30,13:15-17:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:00-18:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00, 14:30-18:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-17:30 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-17:30; Sa 08:00-13:00,14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-18:00 (2), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-18:00; Sa 09:00-13:00,14:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-18:00; Sa-Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:30,14:00-18:00; Sa 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:30,14:15-19:00; Sa-Su 09:00-13:30,14:15-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-15:00 (2), Mo-Fr 09:00-16:00 (3),