knumv's
office611administrative (15), architect (2), association (3), builder (1), charity (2), commercial (1), company (83), coworking (2), diplomatic (21), educational_institution (1), employment_agency (2), energy_supplier (2), estate_agent (53), financial (1), forestry (1), foundation (2), government (183), insurance (6), it (6), lawyer (35), logistics (2), newspaper (2), ngo (10), notary (25), physician (2), political_party (6), property_management (3), religion (3), research (55), telecommunication (43), translation_services (3), translator (1), travel_agent (4), visa (1), yes (28), Білгород-Дністровський морський торговельний порт (1),
official_name665"Ананьївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей -дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області" (1), "Кам'янський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-гімназія" Ізмаїльської районної ради Одеської області" (1), "Радужний" масив ж/масиву "Ульянівка" (1), 16-та Державна пожежно-рятувальна частина 2-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області (1), 64-й окремий гарматний артилерійський дивізіон (1), 8 гарнізонний будинок офіцерів (1), Republica Moldova (1), România (1), UTA Găgăuzia (1), Unitățile administrativ-teritoriale din stînga Nistrului (1), ЄГОРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Євгенівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Іванівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (1), Ізмаїльська державна податкова інспекція (1), Іллінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Ісаївський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Августівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Адамівська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня (1), Амбарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Анатолівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Розквітівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Березівського району Одеської області (1), Андрієво-Іванівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Антонюківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Арцизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Арцизької районної ради Одеської області (1), Багатянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Байбузівський навчально-виховний комплекс"загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області (1), Байтальський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Баннівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Баранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області (1), Березинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Бикізький навчально-виховний комплекс " Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Благодатненська загальноосвітня школа І ступеня Лиманської районної ради Одеської області (1), Бобрицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 Любашівського району Одеської області (1), Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Богунівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Коноплянської сільської ради (1), Болгарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Болградської районної ради Одеськой області (1), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Болградської районної ради Одеської області (1), Болградський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Бородінський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області. (1), Борщівський навчально-виховний комплекс №2 "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області (1), Бранкованівська загальноосвітня школа І.ІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області (1), Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Бузинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області (1), Бурдівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Бурлачобалківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області (1), Бібліотека Ізмаїльського державного гуманітарного університету (1), Білгород-Дністровська дитячо-юнацька спортивна школа (1), Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Одеської області (1), Білгород-Дністровська місцева прокуратура (1), Білгород-Дністровська міська лікарня (1), Білгород-Дністровська об'єднана державна податкова інспекція (1), Білгород-Дністровська філія Одеського вищого професійного училища торгівлі та технології харчування (1), Білгород-Дністровське медичне училище (2), Білгород-Дністровське педагогічне училище (1), Білгород-Дністровський МВ ГУМВС (1), Білгород-Дністровський дошкільний навчальний заклад № 6 «Калинка» (1), Білгород-Дністровський дошкільний навчальний заклад №5 «Казка» (1), Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій (1), Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум (1), Білгород-Дністровський міськрайонний суд (1), Білгород-Дністровський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей» (1), Білгород-Дністровський навчально-курсовий комбінат (1), Білгород-Дністровський пологовий будинок (1), Біляївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Біляївської міської ради Одеської області (1), Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Біляївської міської ради Одеської області (1), Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Біляївської міської ради Одеської області (1), Василівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївський район Одеська область (1), Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Василівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" Кілійської районної ради Одеської області (1), Введенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Великобуялицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Іванівської районної ради Одеської області (1), Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" Біляївського району Одеської області (1), Великодолинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Овідіопольського району Одеської області (1), Великозименівський заклад загальної середньої освіти І ступеня Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області (1), Великомихайлівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), Веселодолинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Веселокутський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІступенів м.Подільська Одеської області (1), Вигодянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Вилківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Вилківської міської ради (1), Вилківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей" Вилківської міської ради (1), Виноградарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Виноградненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Виноградненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новокальчевської сільської ради об'єднаної територіальної громади (1), Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені О.О.Банєва Болградської районної ради Одеської області (1), Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Виробниче управління житлово-комунального господарства (1), Височанський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Владиченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Вовківський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад``Лиманської районної ради Одеської області (1), Вознесенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Арцизької районної ради Одеської області (1), Воробіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області (1), Військово-морський ліцей (1), Вільненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Гвардійська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Гвоздавський навчально - виховний комплекс „ Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області (1), Генеральне консульство республіки Польща в Одесі (2), Гидеримський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (1), Главанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Голицький навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-Дошкільний навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області (1), Головне управління СБУ в Одеській області - відділ в м. Ізмаїл (1), Гольмянська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів Балтської міської ради Одеської області (1), Городненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Граденицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Граденицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Гудевичівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради (1), ДЗ "Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Люстдорф" (1), ДЗ "Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Хаджибей" (1), ДЗДСС "Зелена гірка" (1), ДНЗ-ЗОШ І ступеня (1), Дальницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (1), Дачненська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Деленський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районої ради Одеської області (1), Демидівський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівської районної ради Одеської області (1), Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березівської районної ради Одеської області (1), Державна установа "Держгідрографія" (1), Джугастрівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІступенів - дитячий садок" Коноплянської сільської ради (1), Дитячий оздоровчий табір ім. Л. Шевцової Одеської дорожньої профспілкової організації залізничників і транспортних будівельників (1), Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Дмитрівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Дмитрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад імені С.С.Курогло" Болградської районної ради Одеської області (1), Доброолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Доброславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Лиманської районної ради Одеської області (1), Долинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області (1), Долинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Долинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія", Ананьївського району, Одеської області опорний заклад (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Пролісок» (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 4 «Веселка» (1), Дошкільний навчальний заклад №25 «Золотий ключик» (1), Дошкільний навчальний заклад №9 "Сонечко" (1), Діільничній пункт поліції Хмельницького відділу поліції ДУНП Малиновського району (1), ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ С.САХАНСЬКЕ ЦЕБРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ЗОРЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЛІЦЕЙ" САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Забарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Заводівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березівської районної ради Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Мигаї Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Шелехове (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Полішпакове Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 м.Подільська Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Державного підприємства "Український дитячий "Молода гвардія" (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новопетрівка Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Першотравневе Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Полезне Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Соше-Острівське Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Тростянець Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Гребеники Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (2), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Білгорода-Дністровського Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 с. Жеребкове Ананьївського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Білгорода-Дністровського Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 м.Білгорода-Дністровського Одеськой області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія (1), Загальноосвітня школа № 10 І-ІІІ ступенів (1), Загальноосвітня школа № 4 І-ІІІ ступенів (1), Загальноосвітня школа № 82 I-III ступінів (1), Загальноосвітня школа № 9 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області (1), Загальноосвітня школа №11 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області (1), Загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області (1), Загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області (1), Загальноосвітній політехнічний ліцей ІІ-ІІІ ступенів (1), Заклад дошкільної освіти ясла-садок «Сонечко» (1), Заклад загальної середньої освіти "Авангардівська гімназія" Авангардівської селищної ради (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Вишневе Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), Залізничненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Затоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 (1), Зоологічний парк «Одеський зоологічний парк» (1), Йосипівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), КЗ "Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат-військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" (1), КЗ "Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), КЗ "Тузлівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" (1), КОЗАЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМИШІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ІЗМАЇЛЬСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 5 І-ІІ СТУПЕНІВ" (1), Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Калаглійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Каланчацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Калачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад " Тарутинської районної ради Одеської області (1), Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коноплянської сільської ради (1), Калинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Калчевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Кам'янський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Карналіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Катерино-Платонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Качурівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (1), Каїрський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Кислицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Білгород-Дністровський район, Одеська область (1), Колійний пост 13 км (2), Колійний пост 22 км (1), Колійний пост 25 км (1), Колійний пост 9 км (1), Колійний піст Стр. 339 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад комбінованого типу ясла-садок №8 «Чебурашка» (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад санаторного типу ясла-сад №27 "Сніжинка" (1), Комунальний заклад "Базар'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Балтська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІ ступенів" (1), Комунальний заклад "Баштанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Борисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Білоліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Вишнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Глибоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Грабівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Гімназія І, ІІ ступенів №3 "смт.Ширяєве Одеської області (1), Комунальний заклад "Дивізійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області. (1), Комунальний заклад "Жовтоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Загнітківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Лиманська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат для дітей з вадами розумового розвитку" (1), Комунальний заклад "Макарівський освітній комплекс" Ширяївської селищної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Мар'янівський освітній комплекс" Ширяївської селищної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад " с. Новозаріцьке Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Перехрестове Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с.Павлівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" смт.Захарівка Захарівського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Нерушайська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів " Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Олександрівський освітній комплекс" Ширяївської селищної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад " Кодимська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад "Кодимський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад "Слобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Осинівський освітній комплекс " Ширяївської селищної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Рибальський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Рішельєвський ліцей" (1), Комунальний заклад "Спаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" (1), Комунальний заклад "Струмківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Татарбунарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.З. Тура" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Трапівський навчально виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Шершенецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області" (1), Комунальний заклад "Южненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 - центр позашкільної освіти - професійно-технічне училище) Южненської міської ради Одеської області" (1), Комунальний заклад «Гімназія І-ІІ ступенів № 2» (1), Комунальний заклад Кароліно-Бугазький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Сонечко (1), Комунальний заклад Южненський навчально-виховний комплекс імені В'ячеслава Чорновола (гімназія-загальноосвітня школа І- ступеня) Южненської міської ради Одеської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів №1 Березівської міської ради Одеської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів №2 Березівської міської ради Одеської області. (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І ступеня - Заклад дошкільної освіти (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ стуупенів № 3 Березівської міської ради Одеської ообласті (1), Комунальний заклад" Лисогірський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад" Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" с. Йосипівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад"Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів с.Войничеве Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад"Лиманський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області (1), Комунальний заклад"Навчально виховний комплекс " Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с.Росіянівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад"Писарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад"Южненська Авторська М.П.Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів Южненської міської ради Одеської області" (1), Комунальний неприбутковий заклад освіти Ізмаїльської міської ради "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т.Г.Шевченка" (1), Комунальний опорний навчальний заклад «Нестоїтський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (1), Концебівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Савранського району Одеської області (1), Кордонський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Коритненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Корсунський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІступенів -дошкільний навчальний заклад" (1), Красненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Краснокосянська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Кремидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Кривобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Крижанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей-дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Криничненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради (1), Кубанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (1), Кубейська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені академіка Олександра Теодорова-Балана Болградської районної ради Одеської області (1), Кубейський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Курортненська загальноосвітня школа І ступеня (1), Курісовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Кучурганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 (1), Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 - ліцей Кілійської міської ради Одеської області (1), Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3-ліцей Кілійської міської ради Одеської області (1), Лиманська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Роздільнянської районної Ради Одеській області (1), Лиманська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області (1), Лощинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Лужанський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Любашівська районна державна нотаріальна контора Одеської області (1), Любомирський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області (1), Лісківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кілійської міської ради Одеської області (1), Майорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївської міської ради Одеської області (1), Малофонтанськиий навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області (1), Малоярославецький Другий навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Малоярославецький Перший навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Мар'янівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Маринівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Матильдівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Маяківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Маяківської сільської ради Біл яївського району Одеської області Н (1), Миколаївко-Новоросійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Миколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Миколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" (1), Миколаївський навчально-виховний комплекс "Світанок" "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Мирнопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Мирнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Мирнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вилківської міської ради (1), Митний пост «Аккерман» Одеської митниці ДФС (1), Михайло-Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березівського району Одеської області (1), Михайлопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради (1), Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березівської районної ради Одеської області (1), Михайлівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Молодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Монашський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" (1), Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Міжлиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Міняйлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Cаратської районної ради Одеської області (1), НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 - ГІМНАЗІЯ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), НПС "Степова" філії ПМН ПАТ "УкрТрансНафта" (1), Навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ліцей" м. Подільська Одеської області (1), Навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"м. Подільська Одеської області (1), Навчально - виховний комплекс "Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти"Балтської районної ради Одеської області (1), Навчально - виховний комплекс "Сінненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Олеся Гончара-ліцей" Балтської міської ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - колегіум" Балтської міської ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Білинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської міської ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок " с. Великоплоске (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" села Слов'яносербка Великомихайлівського району Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"села Великокомарівка Великомихайлівського району Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" с. Познанка Перша (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" смт Любашівка (1), Навчально-виховний комплекс "Пасатська загальноосвітня школа І ступеню - дошкільний навчальний заклад" Балтської міської ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Пужайківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Чернеченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області (1), Нагірнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ренійської Районної Ради Одеської області (1), Над'ярненська загальноосвітня школа І ступеня Саратської районної ради Одеської області (1), Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Надлиманський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Немирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені академіка НАН України Івана Федоровича Кураса (1), Нерубайський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Біляївського району Одеської області (1), Новобілярський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Новогеоргіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області (1), Новогородське кладовище (1), Новоградківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Новодофінівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Новокапланський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Новомиколаївський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - дитячий садок" Вилківської міської ради Одеської області (1), Новонекрасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Новоолександрівський навчально_виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -Дошкільний навчальний заклад" (1), Новопетрівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Новопокровська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Ізмаїльської районной ради, Одеської області (1), Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області (1), Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Саратської районної ради Одеської області (1), Новосілківська загальноосвітня школа І ступеня Тарутинської районної ради Одеської області (1), Новосільський навчально – виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей" Ренійської районної ради, Одеської області (1), Новотарутинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Новотроянівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей - дошкільний навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області (1), Новоукраїнський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Новоцаричанська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Новоіванівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), ОДЕСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ "ШКОЛА МРІЇ" (1), ООО «Наталка» (2), ООО «Пілот» (1), Обласна психіатрична лікарня № 4 (1), Обласний заклад "Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського" (1), Овідіопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольського району Одеської області (1), Овідіопольський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" імені Т.Шевченка Овідіопольського району Одеської області (1), Одеська Маріїнська гімназія Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська гімназія № 5 Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська гімназія №1 імені А.П.Бистріної Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська гімназія №4 Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська гімназія №8 Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня приватна І-ІІІ ступенів художньо - естетичного профілю школа "Костанді" (1), Одеська загальноосвітня школа № 1 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 103 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 105 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 11 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 12 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 127 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 14 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 16 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 18 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 20 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 23 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 25 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 37 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 41 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 45 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 46 І-ІІІ ступенів з професійним навчанням Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 47 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 48 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 51 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 58 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 60 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 61 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 66 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 68 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 73 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 77 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 85 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №101 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №107 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №110 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №113 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №118 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №130 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №15 І- ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №22 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №27 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №30 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №38 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №39 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №43 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №52 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №55 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №57 І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М. Орлікова Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №71 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №72 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №76 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №78 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №79 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №89 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська зальноосвітня школа №122 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська приватна загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа "Вєда" (1), Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені професора П.С. Столярського (1), Одеська спеціальна школа № 75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Освітні ресурси та технологічний тренінг" № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 111 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 59 |-||| ступенів олімпійского резерву Одеської міської ради Одеської Області (1), Одеська спеціалізована школа № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №10 І-ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т.Добровольського та Г.С.Шоніна Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №119 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №17 І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №21 І-ІІІ ступенів спортивного напряму Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №32 І- ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №50 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №54 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №64 І ступеня з поглибленним вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійскої мови Одеської міської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №99 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей "Європейський" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей "Ланжеронівський" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей "ОЛІМПІЄЦЬ" спортивного напрямку Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей "Приморський" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей №9 Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально - виховний комплекс № 310 "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого типу - спеціальна загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс "Гімназія №2- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс "Гімназія №7-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс № 187 "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс № 292 "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс № 90 ім. О. С. Пушкіна "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №13 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №263 "Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови-дошкільний заклад" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №4 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №53 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №67 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №84 "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради Одеськї області (1), Одеський приватний навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад "Нарнія" (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Гармонія - ХХІ століття" Одеської області (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад -- спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Хабад"" (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов-дошкільний навчальний заклад Мрія" (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних - дошкільний навчальний заклад "Антарктика" (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеню-дошкільний навчальний заклад "Інтелект" у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю (1), Одеський санаторний навчально - виховний комплекс № 313 "Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу - загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський спеціальний навчально-виховний комплекс № 241 "Волошки" "Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу - загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський юридичний ліцей Одеської міської ради Одеської області (1), Озернянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Оксамитненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені І.І.Булгарова Болградської районної ради Одеської області (1), Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Олександрівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"Любашівського району Одеської області (1), Олександрівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Олексіївський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" (1), Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Ониськівський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Опорний загальноосвітній навчальний заклад - Петровірівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Опорний заклад "Іванівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів ім. Б. Ф. Дерев'янка Іванівської районної ради Одеської області" (1), Опорний заклад "Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району, Одеської області (1), Опорний заклад "Білчанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.О.Одарія - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області" (1), Опорний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" смт. Затишшя Захарівського району Одеської області" (1), Опорний заклад "Шабівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів" Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району, Одеської області (1), Опорний заклад Зеленогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Опорний заклад Кулевчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Опорний заклад Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" смт Любашівка Любашівського району Одеської області (1), Опорний заклад Надєждинська загальноосвітня школа І-ІІІступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Опорний заклад освіти "Раухівський заклад загальньої середньої освіти І-ІІІ ступенів Березівської районної ради Одеської області" (1), Опорний навчальний заклад - Бакшанський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області (1), Опорний навчальний заклад - Савранський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області (1), Орлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ренійської районноі ради Одеської області (1), Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Острівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), ПП «Оптіма» (1), ПП Воскобоєнко А. А. (1), ПП Гавлицька А. П. (1), ПП Дубнель С. В. (1), ПП Запорожець (1), ПП Панова П. Г. (1), ПП Романенко (1), Павлинський навчально- виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок "Іванівської районної ради Одеської області (1), Павлівська загальноосвітня школа І ступеня, Роздільнянської районної ради, Одеської області (1), Павлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Пам’ятник 103 воїнам-односельцям, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни (1), Пасицелівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (1), Перемогівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Переможненська загальноосвітня школа І ступеня Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (1), Переселенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Петропавлівський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів -ДНЗ (ясла - садок)"Саратської районної ради, Одеської області (1), Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Петрівський Перший навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад " Тарутинської районної ради Одеської області (1), Петрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березівської райради Одеської області (1), Петрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний комплекс" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Петрівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Любашівської районної ради Одеської області (1), Плахтіївська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Плахтіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа №1 І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Покрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" (1), Прибутковий заклад освіти "Приватна гімназія "Стежинка" (1), Приватна установа "Одеський навчально-виховний комплекс "Ступені" (загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок) (1), Приватне підприємство загальноосвітня школа "Майбуття" І - ІІІ ступенів (1), Приватний заклад "Заклад загальної середньої освіти "Початкова школа Острівець" (1), Приватний заклад "Одеська приватна загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ліцей "Чорноморський" (1), Приватний заклад "Одеська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Ніка-М" (1), Приватний заклад "Одеська приватна спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Гармонія", Департамент освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації (1), Приватний навчальний заклад Загальноосвітня школа І ступені ім. Теофіла Ріхтера (1), Приднестровская Молдавская Республика (1), Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Приозерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Прямобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Підгорненська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня (1), Підгірненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Радісненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області (1), Районна електромережа (1), Ренійська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 (1), Ренійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Ренійської районної ради Одеської області (1), Ренійський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Ренійської районної ради Одеської області (1), Роздільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Роздільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Роздільнянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" №1 Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Роксоланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Романівська гімназія Ананьївської районної ради (1), Руськоіванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Ряснопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ степенів - дошкільний навчальний заклад" Березівської районної ради Одеської області (1), Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області. (1), СПД Колпакчі Л. П. (1), Садовський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Салганська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня (1), Санжійська загальноосвітня школа І ступеня Овідіопольського району, Одеської області (1), Саражинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Саратський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Саратської районної ради Одеської області (1), Саф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Світлодолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Світлівська загальноосвітня школа І ступеня Лиманської районної ради Одеської області (1), Северинівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І- ІІІступенів - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області (1), Секретарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району, Одеської області (1), Семенівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Сербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Сергіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №8 (1), Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Сергіївське поштове відділення зв’язку (1), Сичавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Скосарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Слобідський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Спеціалізована загальноосвітня школа № 1 ім. О.В. Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови (1), Спеціалізована загальноосвітня школа № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови міста Ізмаїл Одеської області. (1), Спортивно-технічний клуб «Тир» (1), Ставківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради об`єднаної територіальної громади Березівського району Одеської області (1), Старомаяківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Старонекрасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної Ради Одеської області (1), Старостинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Старотроянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської области (1), Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Степова загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Стрюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївського району Одеської області (1), Суворовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльскої районної ради Одеської області (1), ТОВ «АНЦ Одеса» (1), ТОВ Ізмаїльська виробничо-комерційна фірма "Істр" (1), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРЕСТИЖ" (1), Табаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Тарутинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Тарутинський районний центр зайнятості (1), Таїровський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Теплодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради Одеської області (1), Територіальний ервісний центр МВС в Одеській області № 5143 (1), Точилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області (1), Трояндівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Троїцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради об`єднаної територіальної громади Одеської області (1), Трудівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), УДКСУ у Тарутинському районі (1), Удобненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Україна (1), Ульяновський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Утконосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), ФОП Волинець Є. О. (1), ФОП Галушка О. І. (1), ФОП Ганчев А. В. (1), ФОП Демічева (1), ФОП Дуйко А. А. (1), ФОП Манько Р. І. (1), ФОП Педос І. С. (1), Фермерське господарство «Ніка-95» (1), Фонтанський навчально виховний комплекс "Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Лиманської районної ради Одеської області (1), Фурманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Холмський заклад загальної середної освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Холоднобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Христо-Ботівська загальноосвітня школа І ступеня Лиманської районної ради Одеської області (1), Червоненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Червоноярський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Кілійської районної ради Одеської області (1), Чижевська неповна середня школа І-ІІ ступенів (1), Чистоводненська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Відділ освіти, науки, молоді та спорту Білгород-Дністровської РДА (1), Чогодарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Чорнокутський навчально-виховний комплекс "Загальнооствітня школа І,ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Чорноморська вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська гімназія №1 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Шабельницький навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Шабівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Кілійської міської ради Одеської області (1), Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Кілійської міської ради Одеської області (1), Шимківський Навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" (1), Широківський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Маразліївської сільської ради (опорна школа) (1), Шомполівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Экспериментальный завод ячеистых бетонов и изделий (1), Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Роздільнянської районної ради, Одеської області (1), Ярославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Ярівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Ясенівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області (1), Яськівський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Яськівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Одеської області (1), Яськівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Яськівської сільської ради об'єднанної територіальної громади Одеської області (1), загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Новооолександрівка Великомихайлівського району Одеської області (1), загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Яснопілля Березівського району Одеської області (1), загальноосвітня школа І-ІІІ ст. c. Новоборисівка Великомихайлівського району Одеської області (1), заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів смт.Цебрикове Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт. Цебрикове Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), заповідні озера академіка Ювеналія Зайцева (1), комунальний заклад "Будеївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" c.Оленівка Захарівського району Одеської області" (1), комунальний заклад "Сербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), комунальний заклад "Татарбунарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), м. Одеса Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" у формі Товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморський центр освіти" (1), навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" смт Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області (1), навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Торосове, Захарівського району Одеської області (1), опорний заклад "Коноплянська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Коноплянської сільської ради" (1), опорний заклад "Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миколаївської районної ради Одеської області (1), опорний навчальний заклад "Арцизький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад" Арцизької районної ради Одеської області (1),
official_name:an1Republica de Moldavia (1),
official_name:ca2República Moldava de Transnístria (1), República de Moldàvia (1),
official_name:cs1Moldavská republika (1),
official_name:de5Honorarkonsul der Bundesrepublik Deutschland (1), Konsulat von Polen in der Odesa (2), Pridnestrowische Moldauische Republik (1), Republik Moldau (1),
official_name:en4Administrative-Territorial Units from the Left Bank of the Dniester (1), Pridnestrovian Moldavian Republic (1), Republic of Moldova (1), Serhiivka Secondary School 8 (1),
official_name:eo2Moldava Respubliko (1), Ĉednestria Moldava Respubliko (1),
official_name:es1República de Moldovia (1),
official_name:fi1Moldovan tasavalta (1),
official_name:fr1République de Moldavie (1),
official_name:gag1Moldova Republikası (1),
official_name:hu1Dnyeszter Menti Moldáv Köztársaság (1),
official_name:la1Res publica Moldavica (1),
official_name:md1Република Молдовеняскэ Нистрянэ (1),
official_name:mo2Unitățile administrativ-teritoriale din stînga Nistrului (1), Република Молдовеняскэ Нистрянэ (1),
official_name:mok1Унитэциле административ-териториале дин стынга Ниструлуй (1),
official_name:na1Ripubrikin Mordowa (1),
official_name:ro2Republica Moldovenească Nistreană (1), Unitățile administrativ-teritoriale din stânga Nistrului (1),
official_name:ru8Авангардский УВК І-го степени (1), Административно-территориальные единицы левобережья Днестра (1), Общеобразовательная школа №63 I-III ступеней (1), Приднестровская Молдавская Республика (1), Республика Молдова (1), Сергеевская общеобразовательная школа I-III ступеней №8 (1), Спортивно-технический клуб «Тир» (1), Теплодарський міський Дім культури (1),
official_name:sl1Pridnjestrska moldavska republika (1),
official_name:uk568"Ананьївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей -дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області" (1), "Кам'янський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-гімназія" Ізмаїльської районної ради Одеської області" (1), ЄГОРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Євгенівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Іванівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (1), Іллінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Ісаївський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Августівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Адамівська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня (1), Адміністративно-територіальні одиниці лівобережжя Дністра (1), Амбарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Анатолівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Розквітівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Березівського району Одеської області (1), Андрієво-Іванівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (1), Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Антонюківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Арцизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Арцизької районної ради Одеської області (1), Багатянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Байбузівський навчально-виховний комплекс"загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області (1), Байтальський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Баннівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Баранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області (1), Березинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Бикізький навчально-виховний комплекс " Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Благодатненська загальноосвітня школа І ступеня Лиманської районної ради Одеської області (1), Бобрицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 Любашівського району Одеської області (1), Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Богунівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Коноплянської сільської ради (1), Болгарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Болградської районної ради Одеськой області (1), Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Болградської районної ради Одеської області (1), Болградський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Бородінський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області. (1), Борщівський навчально-виховний комплекс №2 "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області (1), Бранкованівська загальноосвітня школа І.ІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області (1), Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Бузинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області (1), Бурдівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Бурлачобалківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області (1), Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Одеської області (1), Білгород-Дністровський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей» (1), Біляївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Біляївської міської ради Одеської області (1), Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Біляївської міської ради Одеської області (1), Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Біляївської міської ради Одеської області (1), Василівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївський район Одеська область (1), Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Василівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" Кілійської районної ради Одеської області (1), Введенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Великобуялицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Іванівської районної ради Одеської області (1), Великодолинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Овідіопольського району Одеської області (1), Великозименівський заклад загальної середньої освіти І ступеня Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області (1), Великомихайлівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), Веселодолинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Веселокутський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІступенів м.Подільська Одеської області (1), Вигодянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Вилківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Вилківської міської ради (1), Вилківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей" Вилківської міської ради (1), Виноградарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Виноградненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Виноградненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новокальчевської сільської ради об'єднаної територіальної громади (1), Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені О.О.Банєва Болградської районної ради Одеської області (1), Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Височанський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Владиченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Вовківський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад``Лиманської районної ради Одеської області (1), Вознесенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Арцизької районної ради Одеської області (1), Воробіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області (1), Військово-морський ліцей (1), Вільненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Гвардійська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Гвоздавський навчально - виховний комплекс „ Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області (1), Гидеримський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (1), Главанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Голицький навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-Дошкільний навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області (1), Гольмянська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів Балтської міської ради Одеської області (1), Городненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Граденицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Граденицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Гудевичівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради (1), ДЗ "Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Люстдорф" (1), ДЗ "Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Хаджибей" (1), ДЗДСС "Зелена гірка" (1), Дачненська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Деленський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районої ради Одеської області (1), Демидівський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівської районної ради Одеської області (1), Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березівської районної ради Одеської області (1), Джугастрівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІступенів - дитячий садок" Коноплянської сільської ради (1), Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Дмитрівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Дмитрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад імені С.С.Курогло" Болградської районної ради Одеської області (1), Доброолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Доброславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Лиманської районної ради Одеської області (1), Долинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області (1), Долинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Долинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія", Ананьївського району, Одеської області опорний заклад (1), Дошкільний навчальний заклад №9 "Сонечко" (1), ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ С.САХАНСЬКЕ ЦЕБРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ЗОРЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЛІЦЕЙ" САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Забарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Заводівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березівської районної ради Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Мигаї Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Шелехове (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Полішпакове Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 м.Подільська Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Державного підприємства "Український дитячий "Молода гвардія" (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новопетрівка Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Першотравневе Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Полезне Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Соше-Острівське Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Тростянець Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Гребеники Великомихайлівського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (2), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Білгорода-Дністровського Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 с. Жеребкове Ананьївського району Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Білгорода-Дністровського Одеської області (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 м.Білгорода-Дністровського Одеськой області (1), Загальноосвітня школа № 9 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області (1), Загальноосвітня школа №11 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області (1), Загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області (1), Загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області (1), Заклад загальної середньої освіти "Авангардівська гімназія" Авангардівської селищної ради (1), Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Вишневе Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), Залізничненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Затоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 (1), Йосипівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), КЗ "Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат-військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" (1), КЗ "Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), КЗ "Тузлівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" (1), КОЗАЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМИШІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ІЗМАЇЛЬСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 5 І-ІІ СТУПЕНІВ" (1), Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Калаглійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Калачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад " Тарутинської районної ради Одеської області (1), Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коноплянської сільської ради (1), Калинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Калчевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Кам'янський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Карналіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Катерино-Платонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Качурівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (1), Каїрський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Кислицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Білгород-Дністровський район, Одеська область (1), Комунальний заклад "Базар'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Балтська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІ ступенів" (1), Комунальний заклад "Баштанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Борисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Білоліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Вишнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Глибоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Грабівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Гімназія І, ІІ ступенів №3 "смт.Ширяєве Одеської області (1), Комунальний заклад "Дивізійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області. (1), Комунальний заклад "Жовтоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Загнітківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Макарівський освітній комплекс" Ширяївської селищної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Мар'янівський освітній комплекс" Ширяївської селищної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад " с. Новозаріцьке Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Перехрестове Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с.Павлівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" смт.Захарівка Захарівського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Нерушайська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів " Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Олександрівський освітній комплекс" Ширяївської селищної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад " Кодимська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад "Кодимський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Опорний заклад "Слобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Осинівський освітній комплекс " Ширяївської селищної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Рибальський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Рішельєвський ліцей" (1), Комунальний заклад "Спаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" (1), Комунальний заклад "Струмківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Татарбунарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.З. Тура" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Трапівський навчально виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області (1), Комунальний заклад "Шершенецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад "Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області" (1), Комунальний заклад "Южненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 - центр позашкільної освіти - професійно-технічне училище) Южненської міської ради Одеської області" (1), Комунальний заклад «Гімназія І-ІІ ступенів № 2» (1), Комунальний заклад Южненський навчально-виховний комплекс імені В'ячеслава Чорновола (гімназія-загальноосвітня школа І- ступеня) Южненської міської ради Одеської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів №1 Березівської міської ради Одеської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів №2 Березівської міської ради Одеської області. (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І ступеня - Заклад дошкільної освіти (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ стуупенів № 3 Березівської міської ради Одеської ообласті (1), Комунальний заклад" Лисогірський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад" Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" с. Йосипівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад"Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів с.Войничеве Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад"Лиманський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області (1), Комунальний заклад"Навчально виховний комплекс " Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с.Росіянівка Захарівського району Одеської області" (1), Комунальний заклад"Писарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), Комунальний заклад"Южненська Авторська М.П.Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів Южненської міської ради Одеської області" (1), Комунальний опорний навчальний заклад «Нестоїтський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (1), Концебівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Савранського району Одеської області (1), Кордонський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Корсунський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІступенів -дошкільний навчальний заклад" (1), Красненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Краснокосянська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Кремидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Кривобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Крижанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей-дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Криничненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради (1), Кубанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (1), Кубейська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені академіка Олександра Теодорова-Балана Болградської районної ради Одеської області (1), Кубейський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Болградської районної ради Одеської області (1), Курортненська загальноосвітня школа І ступеня (1), Курісовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Кучурганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 (1), Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 - ліцей Кілійської міської ради Одеської області (1), Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3-ліцей Кілійської міської ради Одеської області (1), Лиманська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Роздільнянської районної Ради Одеській області (1), Лиманська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області (1), Лощинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Лужанський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Любомирський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області (1), Лісківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кілійської міської ради Одеської області (1), Майорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївської міської ради Одеської області (1), Малофонтанськиий навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області (1), Малоярославецький Другий навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Малоярославецький Перший навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Мар'янівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Маринівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Матильдівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Маяківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Маяківської сільської ради Біл яївського району Одеської області Н (1), Миколаївко-Новоросійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Миколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Миколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" (1), Миколаївський навчально-виховний комплекс "Світанок" "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Мирнопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Мирнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Мирнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вилківської міської ради (1), Михайло-Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березівського району Одеської області (1), Михайлопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради (1), Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березівської районної ради Одеської області (1), Михайлівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Молодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Монашський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" (1), Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Міжлиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Міняйлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Cаратської районної ради Одеської області (1), НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 - ГІМНАЗІЯ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ліцей" м. Подільська Одеської області (1), Навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"м. Подільська Одеської області (1), Навчально - виховний комплекс "Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти"Балтської районної ради Одеської області (1), Навчально - виховний комплекс "Сінненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Олеся Гончара-ліцей" Балтської міської ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - колегіум" Балтської міської ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Білинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської міської ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок " с. Великоплоске (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" села Слов'яносербка Великомихайлівського району Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"села Великокомарівка Великомихайлівського району Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" с. Познанка Перша (1), Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" смт Любашівка (1), Навчально-виховний комплекс "Пасатська загальноосвітня школа І ступеню - дошкільний навчальний заклад" Балтської міської ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Пужайківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області (1), Навчально-виховний комплекс "Чернеченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області (1), Нагірнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ренійської Районної Ради Одеської області (1), Над'ярненська загальноосвітня школа І ступеня Саратської районної ради Одеської області (1), Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Надлиманський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Нерубайський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Біляївського району Одеської області (1), Новобілярський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Новогеоргіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області (1), Новоградківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Новодофінівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Новокапланський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Новомиколаївський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - дитячий садок" Вилківської міської ради Одеської області (1), Новоміське кладовище (1), Новонекрасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Новоолександрівський навчально_виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -Дошкільний навчальний заклад" (1), Новопетрівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Новопокровська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Ізмаїльської районной ради, Одеської області (1), Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області (1), Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Саратської районної ради Одеської області (1), Новосілківська загальноосвітня школа І ступеня Тарутинської районної ради Одеської області (1), Новосільський навчально – виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей" Ренійської районної ради, Одеської області (1), Новотарутинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Новотроянівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей - дошкільний навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області (1), Новоукраїнський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Новоцаричанська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Новоіванівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), ОДЕСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ "ШКОЛА МРІЇ" (1), Обласний заклад "Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського" (1), Овідіопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольського району Одеської області (1), Овідіопольський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" імені Т.Шевченка Овідіопольського району Одеської області (1), Одеська Маріїнська гімназія Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська гімназія № 5 Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська гімназія №1 імені А.П.Бистріної Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська гімназія №4 Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська гімназія №8 Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня приватна І-ІІІ ступенів художньо - естетичного профілю школа "Костанді" (1), Одеська загальноосвітня школа № 1 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 103 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 105 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 11 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 12 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 127 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 14 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 16 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 18 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 20 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 23 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 25 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 37 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 41 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 45 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 46 І-ІІІ ступенів з професійним навчанням Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 47 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 48 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 51 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 58 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 60 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 61 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 66 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 68 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 73 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 77 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 85 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа № 92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №101 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №107 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №110 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №113 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №118 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №130 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №15 І- ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №22 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №27 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №30 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №38 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №39 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №43 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №52 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №55 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №57 І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М. Орлікова Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №71 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №72 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №76 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №78 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №79 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська загальноосвітня школа №89 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська зальноосвітня школа №122 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська приватна загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа "Вєда" (1), Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені професора П.С. Столярського (1), Одеська спеціальна школа № 75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Освітні ресурси та технологічний тренінг" № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 111 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа № 59 |-||| ступенів олімпійского резерву Одеської міської ради Одеської Області (1), Одеська спеціалізована школа № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №10 І-ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т.Добровольського та Г.С.Шоніна Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №119 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №17 І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №21 І-ІІІ ступенів спортивного напряму Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №32 І- ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №50 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №54 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №64 І ступеня з поглибленним вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійскої мови Одеської міської міської ради Одеської області (1), Одеська спеціалізована школа №99 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей "Європейський" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей "Ланжеронівський" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей "ОЛІМПІЄЦЬ" спортивного напрямку Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей "Приморський" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський ліцей №9 Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально - виховний комплекс № 310 "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого типу - спеціальна загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс "Гімназія №2- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс "Гімназія №7-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс № 187 "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс № 292 "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс № 90 ім. О. С. Пушкіна "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №13 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №263 "Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови-дошкільний заклад" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №4 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №53 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №67 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський навчально-виховний комплекс №84 "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради Одеськї області (1), Одеський приватний навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад "Нарнія" (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Гармонія - ХХІ століття" Одеської області (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад -- спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Хабад"" (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов-дошкільний навчальний заклад Мрія" (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних - дошкільний навчальний заклад "Антарктика" (1), Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеню-дошкільний навчальний заклад "Інтелект" у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю (1), Одеський санаторний навчально - виховний комплекс № 313 "Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу - загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський спеціальний навчально-виховний комплекс № 241 "Волошки" "Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу - загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області (1), Одеський юридичний ліцей Одеської міської ради Одеської області (1), Озернянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Оксамитненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені І.І.Булгарова Болградської районної ради Одеської області (1), Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Олександрівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"Любашівського району Одеської області (1), Олександрівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Олексіївський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" (1), Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Ониськівський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Опорний загальноосвітній навчальний заклад - Петровірівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Опорний заклад "Іванівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів ім. Б. Ф. Дерев'янка Іванівської районної ради Одеської області" (1), Опорний заклад "Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району, Одеської області (1), Опорний заклад "Білчанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.О.Одарія - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області" (1), Опорний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" смт. Затишшя Захарівського району Одеської області" (1), Опорний заклад "Шабівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів" Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району, Одеської області (1), Опорний заклад Кулевчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Опорний заклад Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" смт Любашівка Любашівського району Одеської області (1), Опорний заклад Надєждинська загальноосвітня школа І-ІІІступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Опорний заклад освіти "Раухівський заклад загальньої середньої освіти І-ІІІ ступенів Березівської районної ради Одеської області" (1), Опорний навчальний заклад - Бакшанський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області (1), Опорний навчальний заклад - Савранський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області (1), Орлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ренійської районноі ради Одеської області (1), Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Острівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Павлинський навчально- виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок "Іванівської районної ради Одеської області (1), Павлівська загальноосвітня школа І ступеня, Роздільнянської районної ради, Одеської області (1), Павлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Перемогівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Переможненська загальноосвітня школа І ступеня Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (1), Переселенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Петропавлівський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів -ДНЗ (ясла - садок)"Саратської районної ради, Одеської області (1), Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Петрівський Перший навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад " Тарутинської районної ради Одеської області (1), Петрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березівської райради Одеської області (1), Петрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний комплекс" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Петрівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Любашівської районної ради Одеської області (1), Плахтіївська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Плахтіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа №1 І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Саратської районної ради Одеської області (1), Покрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" (1), Прибутковий заклад освіти "Приватна гімназія "Стежинка" (1), Приватна установа "Одеський навчально-виховний комплекс "Ступені" (загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок) (1), Приватне підприємство загальноосвітня школа "Майбуття" І - ІІІ ступенів (1), Приватний заклад "Заклад загальної середньої освіти "Початкова школа Острівець" (1), Приватний заклад "Одеська приватна загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ліцей "Чорноморський" (1), Приватний заклад "Одеська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Ніка-М" (1), Приватний заклад "Одеська приватна спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Гармонія", Департамент освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації (1), Приватний навчальний заклад Загальноосвітня школа І ступені ім. Теофіла Ріхтера (1), Придністровська Молдавська Республіка (1), Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Приозерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Прямобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Підгорненська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня (1), Підгірненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Радісненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області (1), Ренійська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (1), Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 (1), Ренійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Ренійської районної ради Одеської області (1), Ренійський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Ренійської районної ради Одеської області (1), Роздільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Роздільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Роздільнянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" №1 Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Роксоланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Романівська гімназія Ананьївської районної ради (1), Руськоіванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Ряснопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ степенів - дошкільний навчальний заклад" Березівської районної ради Одеської області (1), Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області. (1), Садовський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Санжійська загальноосвітня школа І ступеня Овідіопольського району, Одеської області (1), Саражинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Саратський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Саратської районної ради Одеської області (1), Саф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Світлодолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Світлівська загальноосвітня школа І ступеня Лиманської районної ради Одеської області (1), Северинівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І- ІІІступенів - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області (1), Секретарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району, Одеської області (1), Семенівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Сербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Сергіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №8 (1), Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Сичавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Скосарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Слобідський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Спеціалізована загальноосвітня школа № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови міста Ізмаїл Одеської області. (1), Спортивно-технічний клуб «Тир» (1), Ставківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради об`єднаної територіальної громади Березівського району Одеської області (1), Старомаяківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Старонекрасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної Ради Одеської області (1), Старостинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Старотроянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської области (1), Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Степова загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області (1), Стрюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївського району Одеської області (1), Суворовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльскої районної ради Одеської області (1), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРЕСТИЖ" (1), Табаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області (1), Тарутинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Таїровський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області (1), Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Теплодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради Одеської області (1), Точилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області (1), Трояндівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Троїцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради об`єднаної територіальної громади Одеської області (1), Трудівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Удобненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Ульяновський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Утконосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області (1), Фонтанський навчально виховний комплекс "Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Лиманської районної ради Одеської області (1), Фурманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (1), Холмський заклад загальної середної освіти І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області (1), Холоднобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області (1), Христо-Ботівська загальноосвітня школа І ступеня Лиманської районної ради Одеської області (1), Червоненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Червоноярський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Кілійської районної ради Одеської області (1), Чижевська неповна середня школа І-ІІ ступенів (1), Чистоводненська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Відділ освіти, науки, молоді та спорту Білгород-Дністровської РДА (1), Чогодарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Чорнокутський навчально-виховний комплекс "Загальнооствітня школа І,ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області (1), Чорноморська вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська гімназія №1 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Чорноморської міської ради Одеської області (1), Шабельницький навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Миколаївської районної ради Одеської області (1), Шабівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (1), Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Кілійської міської ради Одеської області (1), Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Кілійської міської ради Одеської області (1), Шимківський Навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" (1), Широківський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Маразліївської сільської ради (опорна школа) (1), Шомполівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Лиманської районної ради Одеської області (1), Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Роздільнянської районної ради, Одеської області (1), Ярославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області (1), Ярівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області (1), Ясенівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області (1), Яськівський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Яськівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Одеської області (1), Яськівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Яськівської сільської ради об'єднанної територіальної громади Одеської області (1), загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Новооолександрівка Великомихайлівського району Одеської області (1), загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Яснопілля Березівського району Одеської області (1), загальноосвітня школа І-ІІІ ст. c. Новоборисівка Великомихайлівського району Одеської області (1), заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів смт.Цебрикове Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт. Цебрикове Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (1), комунальний заклад "Будеївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області (1), комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" c.Оленівка Захарівського району Одеської області" (1), комунальний заклад "Сербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області (1), комунальний заклад "Татарбунарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Татарбунарської районної ради Одеської області (1), м. Одеса Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" у формі Товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморський центр освіти" (1), навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" смт Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області (1), навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Торосове, Захарівського району Одеської області (1), опорний заклад "Коноплянська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Коноплянської сільської ради" (1), опорний заклад "Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миколаївської районної ради Одеської області (1), опорний навчальний заклад "Арцизький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад" Арцизької районної ради Одеської області (1),
official_short_type1ГРП (1),
old_alt_name:en1Kosa Pereboynaya Island (1),
old_loc_ref202Т-16-03;Т-16-21 (1), Т-16-04 (87), Т-16-12 (25), Т-16-12;Т-16-24 (3), Т-16-19 (3), Т-16-21 (30), Т-16-24 (20), Т-16-29 (2), Т-16-37;Т-16-46 (1), Т-16-39 (7), Т-16-46 (23),
old_name12251-й Бадаєва провулок (1), 1-й Димитрова провулок (1), 1-й Колгоспний провулок (1), 1-й Радянський провулок (2), 1-й Рози Люксембург провулок (1), 1-й Стахановський провулок (1), 1-й Чапаєвський провулок (1), 1-й Щорса провулок (4), 2-й Димитрова провулок (1), 2-й Колгоспний провулок (1), 2-й Радянський провулок (2), 2-й Стахановський провулок (1), 2-й Чапаєвський провулок (1), 2-й Щорса провулок (2), 25-ї Чапаєвської Дивізії вулиця (22), 28 Червня вулиця (1), 28-го Червня вулиця (8), 3-й Стахановський провулок (1), 3-й Чапаєвський провулок (1), 4-й Чапаєвський провулок (1), 40 років Жовтня вулиця (1), 5-й Чапаєвський провулок (1), 6-й Чапаєвський провулок (1), 60 років Жовтня вулиця (1), 7-а Степова вулиця (1), 7-й Чапаєвський провулок (1), 8 Березня вулиця (2), 8-й Чапаєвський провулок (1), 9-й Чапаєвський провулок (1), Alt-Elft (1), Eigenfeld (1), Einheim (1), Franzfeld (1), Friedensfeld (1), Friedenstal (1), Großliebental (2), Güldendorf (1), Hoffmannsfeld (1), Hoffnungsthal (1), Iazul Frumoasa (1), Josefstal (2), Kassel (1), Kipyatok (1), Kirova Street;Кирова;Кірова вулиця (1), Kleinliebental (2), Klöstitz (1), Krivoye Lake (1), Lenina;Леніна (1), Lichtental (1), Marienberg (2), Mariental (1), Moldavia;Țara Moldovei;Principatul Moldovei;Gubernia Basarabiei;Republica Moldovenească;Republica Democratică Moldovenească;Republica Sovietică Socialistă Moldovenească;Republica Sovietică Socialistă Moldova (1), Neu-Arzis (1), Neu-Berlin (1), Neu-Brienne (1), Neu-Elft (1), Neu-Freudental (1), Nikonion (1), Paris (1), Peschanoye Mouth (1), Peterstal (3), Raionul Suvorov (1), Sofiental (1), Sredniy Arm (1), Stepovoy Island (1), Swissôtel Odesa (1), Івана Луценка вулиця (1), Івана і Юрія Лип вулиця (2), Іванівка (1), Іллінське подвір'я Афонського монастиря (1), Ілліча вулиця (1), Іллічівка (1), Іллічівськ (2), Іллічівськ - Поті (2), Іллічівська вулиця (1), Іллічівська міська рада (1), Автошлях Т-16-12 (1), Автошлях Т-16-13 (1), Автошлях Т-16-20 (1), Автошлях Т-16-21 (1), Автошлях Т-16-24 (1), Автошлях Т-16-29 (1), Автошлях Т-16-34 (1), Автошлях Т-16-36 (1), Автошлях Т-16-37 (1), Автошлях Т-16-39 (1), Автошлях Т-16-41 (1), Автошлях Т-16-45 (1), Автошлях Т-16-46 (1), Александровка (2), Андрушани (1), Андріївське подвір'я Афонського монастиря (1), Артема (1), Артема вулиця (3), Бабушкіна вулиця (1), Бабушкіна провулок (1), Багрицкого вулиця (1), Бадаєва вулиця (1), Бадаєва провулок (1), Байрамча (1), Балашева вулиця (2), Балка Канаєве (2), Балтська вулиця (1), Баня № 15 (1), Баумана вулиця (1), Бебеля вулиця (8), Благоєва вулиця (1), Благоєве (4), Богатова улица (1), Богданова провулок (1), Богуна вулиця (1), Боженка вулиця (2), Бориса Дерев’янка площа (8), Бритнарове (1), Будьонного вулиця (2), Будьоного вулиця (4), Бєлінського вулиця (1), Бірюкова вулиця (1), Валегоцулово (1), Валентини Терешкової вулиця (4), Ватутіна вулиця (20), Велика Черешня (1), Велике Пономарьове (1), Веселий Кут (1), Виноградна вулиця (2), Вовкове (1), Волкова вулиця (1), Волшебница (1), Воровського (1), Воровського вулиця (1), Ворошилова вулиця (1), Гагарина вулиця (1), Гайдара бульвар (2), Гайдара вулиця (13), Ганібурове (1), Героїв Сталінграда вулиця (1), Героїв Сталінграду вулиця (1), Гоголівська вулиця (2), Гончарова вулиця (1), Госпітальна вулиця (14), Готель "Антарктика" (1), Гофманський провулок (2), Грачова вулиця (1), Греків провулок (2), Гура-Курудер (1), Дермендере (1), Дзержинське (1), Дзержинського вулиця (20), Дзержинського селище (1), Дзержинського;Dzerzhynskoho (2), Димитрова вулиця (5), Димитрова провулок (3), Дитячий оздоровчий лагерь "Антарктика" (1), Дмитрівка (1), Дніпропетровська дорога (7), Дом Трудолюбия (1), Дорохоль (1), Дьячишина вулиця (3), Дюківська вулиця, Островського вулиця (3), Енгельса вулиця (13), Железнякова вулиця (19), Жилой дом сотрудников НКВД (1), Житловий комплекс "3D" (1), Житловий комплекс "Граф Фонтан" (1), Жовтень (1), Жовтнева Революція (1), Жовтнева вулиця (12), Жовтневе (6), Жовтневої Революції вулиця (1), Жовтневої революції проспект (1), Жовтнівка (1), Жукова вулиця (1), Заславського вулиця (5), Затонського вулиця (3), Зеленая улица (1), Земська управа (1), Знаменка (1), Золотаревська вулиця (1), Зоряний (1), Калініна вулиця (15), Камчик (1), Карицкое, Еленовка (1), Карла Лібкнехта вулиця (4), Карла Маркса вулиця (32), Квіткова вулиця (1), Кебабча (1), Кирова улица (5), Кирстенёво (1), Клари Цеткін вулиця (1), Ковпака вулиця (2), Колгоспна (1), Колгоспна вулиця (2), Колхозный переулок (1), Колісне (1), Комитетская улица (1), Комсомольська вулиця (49), Комінтерну вулиця (4), Комінтернівське (2), Комінтернівський район (1), Корнюшина вулиця (1), Костецька вулиця (1), Котлеєвська вулиця (2), Котовка (1), Котовськ (3), Котовське (2), Котовський район (2), Котовського вулиця (19), Котовського провулок (4), Котовсього вулиця (1), Котовці (1), Красних зір вулиця (3), Красноокнянський район (1), Краснофлотська вулиця (7), Красні Окни (2), Крилова вулиця (1), Крупської вулиця (2), Кугюрхан, Кочус Круркан, Черсахан, Куркукхан (1), Куйбишева вулиця (4), Куйбишевське (1), Кульм (1), Кулікове-Поле (1), Курцилівка (2), Кірова вулиця (23), Кірова провулок (1), Кірове (3), Лазо вулиця (2), Ленинградская улица (1), Леніна (1), Леніна вулиця (117), Леніна провулок (2), Леніна провулок;Lenina Lane (1), Леніна проспект (34), Ленінградська вулиця (1), Ленінградське шосе (4), Леніне (1), Ленінське Друге (1), Ленінське Перше (1), Ленінталь (1), Леонтівка Шиміотова (1), Лесная (3), Луначарського провулок (1), МРЕВ (1), Майстерська вулиця (1), Мале Пономарьове (1), Малиновський провулок (1), Малиновського вулиця;Malynovskoho Street (1), Мандражинська вулиця (2), Мансбург (1), Мар'янівка (1), Маразлиенфельд (1), Мартиенский Карабан (1), Маршала Жукова вулиця (3), Маршала Жукова проспект (14), Марієнталь (1), Маслякове (1), Матеріальний 2-й провулок (1), Матеріальний 3-й провулок (1), Матроська (1), Минская улица (1), Мистецтв бульвар (3), Михайла Фрунзе вулиця (3), Морозова вулиця (2), Морозова провулок (4), Мостовий провулок (1), Музей Морського флоту (1), Мізікевича (2), Мінаївська вулиця (2), Мінора-Карузо (1), Міська вулиця (3), Міське початкове училище (1), Міхельсталь (1), Навіс зупинки трамваю Тип 4 (1), Налічна вулиця (2), Незалежності площа (7), Незаможник (1), Нова Адамівка (1), Нове Жовтневе (1), Ново-Германівка (2), Новослобідська вулиця (2), Нові Шептереди (1), Обнорського вулиця (3), Оборони Ленінграду вулиця (1), Оганесівка (1), Одеська національна наукова бібліотека імені М. Горького (1), Одинцова вулиця (1), Океан (2), Олександрівка (1), Орджонікідзе (1), Орджонікідзе вулиця (4), Особняк Когана (1), Особняк Суфлері (1), Островського вулиця (4), Павлика Морозова вулиця (1), Павлінка (1), Пантелеймонівське подвір'я Афонського монастиря (1), Пархоменка вулиця (2), Пархоменка провулок (3), Петра Великого улица (3), Петровського (1), Петровського вулиця (4), Петросталь (1), Петрівка (1), Петрівське (4), Пивзавод № 3 (1), Погорілий Хутір (1), Польова вулиця (2), Понятовська вулиця (2), Правди вулиця (3), Правди провулок (1), Приміcька 2-а вулиця (1), Пролетарська вулиця (3), Південна вулиця (4), Піонерська вулиця (11), Піонерське (1), Піонерський провулок (1), Радянська вулиця (19), Радянський провулок (2), Радянських Прикордонників вулиця (1), Радянської Армії вулиця (5), Радянської Армії провулок (1), Радянської Конституції вулиця (1), Радянської Міліції вулиця (5), Радянської армії вулиця (1), Рапалова вулиця (2), Реймарів (1), Рекордна вулиця (5), Рози Люксембург вулиця (2), Рози Люксембург провулок (1), Романовка (1), Романівська вулиця (5), Ротунда (2), Рядянська вулиця (1), Різдвяна вулиця (4), Садова вулиця (2), Сакко вулиця (2), Санаторій "Магнолія" (1), Санаторій "Чорне море" (1), Сатул-Ноу (1), Свердлова вулиця (12), Свердлове (5), Селище Кисельово (1), Сергея Лазо вулиця (1), Сергія Лазо вулиця (4), Середня вулиця (2), Скісна вулиця (6), Слобода Станілевичева (1), Слобідка-Романівка (1), Сніжинка (1), Союзний провулок (1), Спорітінська вулиця (1), Спорітінська вулиця, Бадаєва вулиця (2), Станілевичеве (1), Старо-Маюрська (1), Стразбург (1), Східна вулиця (1), ТЦ Панорама (1), Таврия-В (3), Татарбунарьска вулиця (1), Тельмана вулиця (4), Терентьєве-Лаптєве (1), Терешкової вулиця (1), Територія виробничого міжобласного художньо-рекламного комбінату "Укрпобутреклама" (1), Територія дитячого лагеря "Вогник" (1), Ткаченко вулиця (1), Тодорова вулиця (2), Тольятті провулок (1), Томіліна вулиця (2), Трусова вулиця (2), Туманово (1), Тупиково-Пролетарський провулок (1), Турлаки (1), Тіра, Аккерман (1), Ухожани (1), Фриденсталь (2), Фрикацей (1), Фрунзе вулиця (14), Фрунзе провулок (1), Фрунзівський район (1), Фурманова провулок (1), Філодорова вулиця (3), Філодорів провулок (3), Хлібзавод № 1 (1), Хутір Порозника (1), Цегельна вулиця (1), Цегляний провулок (2), Церковна вулиця (1), Церковна площа (4), Чапаєва вулиця (18), Чапаєва провулок (2), Чапаєве (2), Чапаєвка (2), Червона Зірка (2), Червона Нива (1), Червоний Агроном (1), Червоний Кут (1), Червоний Орач (2), Червоний Розселенець (1), Червоних партизан провулок (1), Червоноармійська вулиця (10), Червоноармійське (2), Червоноволодимирівка (1), Шаумяна вулиця (1), Шестакова вулиця (1), Шетри (1), Ширяєвський провулок (1), Шишкіне (1), Школа № 7 (1), Школа №29 (1), Шмідта вулиця (1), Щепкіна вулиця (1), Щорса вулиця (40), Щорса провулок (4), Щорсове (1), Яковлева вулиця (2), Якіра вулиця (10), Янівка (2), Ярослава Галана вулиця (2), в/ч 71364 (1), в/ч Д1002 (1), вулиця Ватутіна (2), вулиця Енгельса (2), вулиця Куйбишева (2), ул. Астрономическая (2), ул. Посмитного (1),
old_name:be5Катоўск (1), Катоўскі раён (2), Краснаакня́нскі раён (1), Фрунзіўскі раён (1),
old_name:bg3Котовски район (2), Кубей (1),
old_name:cs4Sofintal (2), Česká Alexandrovka (2),
old_name:de57Alexanderhilf (2), Annental (1), Bessarabka (1), Dorfstraße (2), Dzigor (2), Eigenheim (1), Freudental (1), Friedenstal (3), Friedrichsdorf (1), Frunsiwka (2), Illitschiwsk (2), Iwaniwka (1), Josefstal (1), Katzbach (1), Kominterniwske (2), Kotowsk (2), Krasni Okny (2), Kulm (1), Kurudschika (1), Kutschurgan (1), Leipzig (2), Lenintal (2), Mannsburg (1), Maraslienfeld (1), Mariental (1), Marinemuseum (1), Mintschuna (1), Neu Tarutino (1), Neuburg (2), Peterstal (1), Petersthal (2), Rajon Frunsiwka (1), Rajon Kominterniwske (1), Rajon Kotowsk (2), Rajon Krasni Okny (1), Selz (1), Selz;Limanskoje (1), Sophienthal (2), Straßburg (2), Wittenberg (1),
old_name:de:1830-19451Gnadental (1),
old_name:en8051-i Badaieva Lane (1), 1-i Chapaievskyi Lane (1), 1-i Schorsa Lane (4), 1-i Stakhanovskyi Lane (1), 1st Dymytrova Lane (1), 1st Kolhospnyi Lane (1), 1st Radianskyi Lane (2), 1st Rozy Liuksemburh Lane (1), 2-i Chapaievskyi Lane (1), 2-i Kolhospnyi Lane (1), 2-i Schorsa Lane (1), 2-i Stakhanovskyi Lane (1), 25-i Chapaievskoi Dyvizii Street (22), 2nd Dymytrova Lane (1), 2nd Radianskyi Lane (2), 3-i Chapaievskyi Lane (1), 3-i Stakhanovskyi Lane (1), 4-i Chapaievskyi Lane (1), 5-i Chapaievskyi Lane (1), 6-i Chapaievskyi Lane (1), 7-th Chapaievskyi Lane (1), 8 Bereznia Street (2), 8-i Chapaievskyi Lane (1), 9-th Chapaievskyi Lane (1), A. Koshevogo Street (1), Ankudinovo Mouth (1), Artema (1), Artema Street (3), Babushkina Lane (1), Badaieva Lane (1), Badaieva Street (2), Baumana Street (1), Belgorodskiy Island (1), Belgorodskoye Mouth (3), Bielinskoho Street (1), Biryukova Street (1), Blahoieva Street (1), Blahoieve (4), Bliukhera Street (1), Bozhenka Street (2), Budonnoho Street (1), Budonoho Street (4), Bystroe Mouth (1), Chapaieva Lane (1), Chapaieva Street (13), Chapaieve (2), Chapaievka (2), Chervona Nyva (1), Chervona Zirka (2), Chervonoarmiiska Street (2), Chervonoarmiiske (2), Chervonovolodymyrivka (1), Chervonoznamianka (1), Chervonyi Ahronom (1), Chervonyi Kut (1), Chervonyi Orach (2), Chervonyi Rozselenets (1), Derevianko Square (8), Dmytrivka (1), Dymytrova Lane (3), Dymytrova Street (5), Dzerzhins'koho settlement (1), Dzerzhynske (1), Dzerzhynskoho Lane (1), Dzerzhynskoho Street (22), Enhelsa Lane (1), Enhelsa Street (11), Frunze Lane (1), Frunze Street (14), Frunzivka (2), Frunzivka Raion (1), Gagarina Street (1), Gneushevo Mouth (1), Gulf of Odessa (1), Haidara Street (9), Heroiv Stalinhradu Street (2), Honcharova Street (1), Hrachova Street (1), Illichivka (1), Illichivsk (2), Illichivsk - Poti (2), Ivana I Yuriia Lyp Street (2), Ivanivka (1), Kalinina Street (18), Karla Libknekhta Street (1), Karla Marksa Street (17), Kiliyskoye Mouth (38), Kirova Lane (1), Kirova Street (16), Kirove (3), Kislitskiy Arm (1), Kislitskiy Island (1), Klary Tsetkin Street (1), Kolhospna (1), Kolhospna Street (1), Kolisne (1), Kominternivske (2), Kominternivske Raion (1), Komiternu Street (1), Komsomolska Street (38), Konarmiiska Street (1), Kosa Yuzhnaya Island (1), Kotlabuh Lake (1), Kotovka (1), Kotovske (2), Kotovskogo Street (1), Kotovskoho Lane (7), Kotovskoho Street (13), Kotovtsi (1), Krasni Okny (2), Krasni Okny Raion (1), Krasni Okny Settlement Council (1), Krasnyh zir Street (3), Krupskoi Lane (1), Krupskoi Street (3), Kuchurgan (1), Kugurluy Lake (1), Kuibysheva Street (7), Kuibyshevske (1), Lazo Street (6), Lenina (1), Lenina Avenue (28), Lenina Street (87), Leninhradska Street (1), Leninske Druhe (1), Leninske Pershe (1), Lenintal (2), Leona Popova Street (1), Limanskoye (1), Lunacharskoho Lane (1), Lunnyi Park (1), Malynovskyi Lane (1), Marata Shantsera Street (1), Marshala Zhukova Avenue (14), Marshala Zhukova Street (3), Mizikevycha (2), Nezalezhnosti Square (7), Nezamozhnyk (1), Nove Zhovtneve (1), O. Koshevogo Street (1), Obnorskoho Street (3), Oborony Leningradu street (1), Ochakovskoye Mouth (4), Odintsova Street (1), Ordzhonikidze (1), Ordzhonikidze Lane (1), Ordzhonikidze Street (8), Ostrovskoho Street (6), Otnozhnyy Kut Gulf (1), Parkhomenka Lane (1), Parkhomenka Street (1), Pavlinka (1), Pavlyka Morozova Street (1), Petrivka (1), Petrivske (3), Petrovskoho Street (2), Pionerska Street (4), Pionerskaya Street (6), Pionerske (1), Pionerskyi Lane (2), Pivdenna Street (4), Poludennoye Mouth (1), Polunochnyy Kut Gulf (1), Potapovskaya Beak (1), Potapovskiy Channel (1), Pravdy Lane (1), Pravdy Street (3), Proletarska Street (3), Prorva Strait (1), Pryamoy Arm (1), Prymis'ka 2nd street (1), Radianska Street (12), Radianskyi Lane (2), Radianskykh Prykordonnykiv Street (1), Rekordna Street (4), Rozy Liuksemburh Lane (1), Rozy Liuksemburh Street (2), Sadova Street (2), Sakko Street (2), School No. 7 (1), Schorsa Lane (1), Schorsa Street (25), Schorsove (1), Serhiia Lazo Street (3), Shaumiana Street (1), Shchorsa Street (10), Shestakova Street (1), Shmidta Street (1), Skisna Street (6), Solomoniv Arm (2), State Agricultural College (1), Stepovoy Atm (1), Sverdlova Street (11), Sverdlove (5), Telmana Street (4), Tereshkovoy Street (1), Toliatti Lane (1), Tseglyanny lane (1), Ukhozhany (1), Valentyny Tereshkovoi Street (4), Vatutina Street (22), Virs'koho Street (1), Vorovskoho Street (1), Vostochnoye Mouth (2), Vovkove (1), Yaroslava Galana Street (2), Zaslavskoho Street (5), Zatonskoho Street (2), Zhebriyanskaya Bay (1), Zhelannyy Gulf (1), Zhelezniakova Street (18), Zhovten (1), Zhovtneva Street (3), Zhovtneve (5), Zhovtnivka (1), Zorianyi (1),
old_name:eo2Illiĉivsk (2),
old_name:hu4Illichivsk (2), Kotovsk (2),
old_name:hy4Կոտովսկի շրջան (2), Կրասնիե Օկնիի շրջան (1), Ֆրունզովկայի շրջան (1),
old_name:it4Anan'jiv (1), Distretto di Kotovs'k (2), Kotovs'k (1),
old_name:ka5კოტოვსკი (1), კოტოვსკის რაიონი (2), კრასნიე-ოკნის რაიონი (1), ფრუნზოვკის რაიონი (1),
old_name:lt1Ivanivka (1),
old_name:mo1Iazul Frumoasa (1),
old_name:pl12Ananiew (2), Illicziwśk (2), Kotowsk (1), Kotowśk (1), Pałac Beliny-Brzozowskiego (1), Rejon frunziwski (1), Rejon kominterniwski (1), Rejon kotowśki (2), Rejon krasnookniański (1),
old_name:ro24Catzbach (1), Ciorna (1), Comuna Ocna Roșie (1), Cugurlui (1), Frecăței (1), Frunzivka (1), Illicivsk (3), Kominternivske (2), Kuibîșevske (1), Ocna Roșie (2), Raionul Frunze (1), Raionul Kominternivske (1), Raionul Ocna Roșie (1), Tisculung (2), Topal (2), Untîlivka (2), Împuțita (1),
old_name:ru10131 Мая улица (1), 1-й Бадаева переулок (1), 1-й Димитрова переулок (1), 1-й Колхозный переулок (1), 1-й Розы Люксембург переулок (1), 1-й Советский переулок (2), 1-й Стахановский переулок (1), 1-й Чапаевский переулок (1), 1-й Щорса переулок (4), 2-й Димитрова переулок (1), 2-й Колхозный переулок (1), 2-й Советский переулок (2), 2-й Стахановский переулок (1), 2-й Чапаевский переулок (1), 2-й Щорса переулок (1), 25-й Чапаевской Дивизии улица (22), 28-го Июня улица (8), 3-й Стахановский переулок (1), 3-й Чапаевский переулок (1), 4-й Чапаевский переулок (1), 40 лет Октября улица (2), 7-й Чапаевский переулок (1), 8 Марта улица (2), 8-й Чапаевский переулок (1), 9-й Чапаевский переулок (1), Артёма (1), Артёма улица (3), Бабушкина переулок (1), Бабушкина улица (1), Багрицкого улица (1), Бадаева переулок (1), Бадаева улица (2), Балтская улица (1), Баумана улица (1), Белинского улица (1), Бессарабка (1), Бирюкова улица (1), Благоева улица (1), Благоево (4), Блюхера улица (1), Богданова переулок (1), Боженко улица (2), Бориса Деревянко площадь (8), Будённого улица (1), Будёного улица (4), Валентины Терешковой улица (4), Ватутина улица (21), Вирского улица (1), Волково (1), Воровского улица (1), Восточная улица (1), Гагарина улица (1), Гайдара бульвар (2), Гайдара улица (13), Героев Сталинграда улица (3), Гидромет (1), Гончарова улица (1), Государственный аграрный техникум (1), Грачёва улица (1), Дзержинского переулок (1), Дзержинского посёлок (1), Дзержинского улица (29), Дзержинское (1), Димитрова переулок (3), Димитрова улица (5), Дмитровка (1), Дьячишина улица (3), Железнякова улица (19), Жовтень (1), Жовтневка (1), Жовтневое (5), Жукова улица (1), Заславского улица (5), Затонского улица (3), Звёздный (1), Зелёная улица (1), Ивана и Юрия Лип улица (2), Ивановка (1), Ильича улица (1), Ильичевск-Паромная (1), Ильичевский городской совет (1), Ильичовка (1), Ильичёвск (2), Ильичёвск - Поти (2), Искусств бульвар (3), Казанский рынок (1), Калаглия (1), Калинина улица (23), Карла Либкнехта улица (1), Карла Маркса улица (37), Кирова переулок (2), Кирова улица (28), Кирово (3), Кировский сквер (3), Кирпичный переулок (2), Клары Цеткин улица (1), Колесное (1), Колхозная (1), Колхозная улица (1), Колхозный переулок (1), Коминтерна улица (1), Коминтерновский район (1), Коминтерновское (2), Комитетская улица (1), Коммунарная улица (1), Комсомольская улица (48), Конноармейская улица (1), Концурово (1), Котовка (1), Котовск (3), Котовский район (2), Котовского переулок (7), Котовского улица (19), Котовское (2), Котовцы (1), Красноармейская улица (14), Красноармейский переулок (1), Краснофлотская улица (7), Красные Окны (2), Красных Зорь улица (3), Крупской переулок (1), Крупской улица (4), Крылова улица (1), Куйбышева улица (5), Куйбышевское (1), Лазо переулок (1), Лазо улица (6), Леваневского улица (1), Ленина (1), Ленина переулок (1), Ленина проспект (33), Ленина улица (113), Ленинградская улица (2), Ленинское Второе (1), Ленинское Первое (1), Ленинталь (2), Леона Попова улица (1), Луначарского переулок (1), МРЭО (1), Малиновский переулок (1), Марата Шанцера улица (1), Маршала Жукова проспект (14), Маршала Жукова улица (3), Мастерская улица (1), Матросская (1), Мизикевича (2), Морозова переулок (4), Морозова улица (2), Московская (1), Мостовой переулок (1), Музей Морского Флота (1), Независимости площадь (7), Незаможник (1), Некрасова улица (4), Новый Каракурт (1), Обнорского улица (3), Обороны Ленинграда улица (1), Одинцова улица (1), Октябрьская улица (13), Октябрьской Революции улица (1), Орджоникидзе (1), Орджоникидзе переулок (1), Орджоникидзе улица (10), Островского улица (8), Отрядная улица (2), Павлика Морозова улица (1), Павлинка (1), Пархоменко переулок (3), Пархоменко улица (3), Петровка (1), Петровского улица (5), Петровское (3), Пионерская улица (12), Пионерский переулок (2), Пионерское (1), Пожарского улица (1), Правды переулок (1), Правды улица (3), Пригородная 2-я улица (1), Пролетарская улица (3), Рекордная улица (4), Розы Люксембург переулок (1), Розы Люксембург улица (2), Садовая улица (2), Сакко улица (2), Свердлова (1), Свердлова улица (16), Свердлово (5), Сергея Лазо улица (6), Советская улица (21), Советский переулок (3), Советских Пограничников улица (1), Советской Армии улица (5), Советской Конституции улица (1), Советской Милиции улица (4), Суворовский Район (1), Татарбунарская улица (1), Тельмана улица (5), Терешковой улица (1), Территория детского лагеря "Огонек" (1), Ткаченко улица (1), Тольятти переулок (1), Ухожаны (1), Фрикацей (1), Фрунзе переулок (2), Фрунзе улица (19), Фрунзовка (2), Чапаева переулок (2), Чапаева улица (21), Чапаевка (2), Чапаево (2), Червоная Зирка (2), Червоная Нива (1), Червоноармейское (2), Червоновладимировка (1), Червонознаменка (1), Червоный Агроном (1), Червоный Кут (1), Червоный Орач (2), Червоный Расселенец (1), Чкалова улица (2), Шаумяна улица (1), Шестакова улица (1), Школа № 7 (1), Шмидта улица (1), Щепкина улица (1), Щорса переулок (2), Щорса улица (42), Щорсово (1), Эйгенгейм (1), Энгельса переулок (1), Энгельса улица (11), Южная улица (4), Якира улица (9), Ярослава Галана улица (2), Ярославская улица (4), парк Лунный (1), улица Ватутина (2), улица Куйбышева (2), улица Ленина (1), улица Энгельса (2),
old_name:ru:1830-19451Гнадендаль (1),
old_name:uk9241-й Бадаєва провулок (1), 1-й Димитрова провулок (1), 1-й Колгоспний провулок (1), 1-й Радянський провулок (2), 1-й Рози Люксембург провулок (1), 1-й Стахановський провулок (1), 1-й Чапаєвський провулок (1), 1-й Щорса провулок (4), 2-й Димитрова провулок (1), 2-й Колгоспний провулок (1), 2-й Радянський провулок (2), 2-й Стахановський провулок (1), 2-й Чапаєвський провулок (1), 2-й Щорса провулок (1), 25-ї Чапаєвської Дивізії вулиця (22), 28 Червня вулиця (1), 28-го Червня вулиця (8), 3-й Стахановський провулок (1), 4-й Чапаєвський провулок (1), 40 років Жовтня вулиця (1), 5-й Чапаєвський провулок (1), 6-й Чапаєвський провулок (1), 7-й Чапаєвський провулок (1), 8 Березня вулиця (2), 8-й Чапаєвський провулок (1), 9-й Чапаєвський провулок (1), Івана і Юрія Лип вулиця (2), Іванівка (1), Іллічівка (1), Іллічівськ (2), Іллічівськ - Поті (2), Іллічівськ-Поромна (1), Іллічівська міська рада (1), Артема (1), Артема вулиця (3), Бабушкіна провулок (1), Балашева вулиця (2), Барабой (1), Благоєве (4), Блюхера вулиця (1), Боженка вулиця (2), Бориса Дерев’янка площа (8), Будьонного вулиця (1), Будьоного вулиця (4), Бєлінського вулиця (12), Бірзула (1), Бірюкова вулиця (1), Валентини Терешкової вулиця (4), Ватутіна вулиця (21), Вовкове (1), Волкова вулиця (1), Воровського вулиця (1), Вірського вулиця (1), Гагаріна вулиця (1), Гайдара вулиця (9), Героїв Сталінграду вулиця (2), Гоголівська вулиця (2), Гончарова вулиця (1), Гофманський провулок (2), Грачова вулиця (1), Греків провулок (2), Державний аграрний технікум (1), Дзержинське (1), Дзержинського вулиця (25), Дзержинського провулок (1), Дзержинського селище (1), Димитрова вулиця (5), Димитрова провулок (3), Дмитрівка (1), Дьячишина вулиця (3), Дюківська вулиця, Островського вулиця (3), Енгельса вулиця (11), Енгельса провулок (1), Железнякова вулиця (19), Житловий комплекс "Граф Фонтан" (1), Жовтень (1), Жовтнева вулиця (13), Жовтневе (5), Жовтнівка (1), Заславського вулиця (5), Затонського вулиця (2), Золотаревська вулиця (1), Зоряний (1), Кайна-Су (2), Калаглія (2), Калініна вулиця (16), Карла Лібкнехта вулиця (1), Карла Маркса вулиця (18), Клари Цеткін вулиця (1), Колгоспна Гора (1), Колгоспна вулиця (1), Колісне (1), Комсомольська вулиця (39), Комунарна вулиця (1), Комінтерну вулиця (1), Комінтернівське (2), Комінтернівський район (1), Концурове (1), Котлеєвська вулиця (2), Котовка (1), Котовське (2), Котовський район (2), Котовського вулиця (13), Котовського провулок (7), Котовсього вулиця (1), Котовці (1), Красних зір вулиця (3), Красноармійська вулиця (1), Краснознам'янка (1), Красноокнянська селищна рада (1), Красноокнянський район (1), Краснофлотська вулиця (7), Красні Окни (2), Крупської вулиця (2), Крупської провулок (1), Куйбишева вулиця (5), Куйбишевське (1), Кінноармійська вулиця (1), Кірова вулиця (21), Кірова провулок (1), Кірове (3), Лазо вулиця (6), Лазо провулок (1), Леваневського вулиця (1), Леніна (1), Леніна вулиця (102), Леніна проспект (33), Ленінградська вулиця (1), Ленінське Друге (1), Ленінське Перше (1), Ленінталь (2), Леона Попова вулиця (1), Малиновський провулок (1), Мандражинська вулиця (2), Марата Шанцера вулиця (1), Маршала Жукова проспект (14), Матроська (1), Мистецтв бульвар (3), Московська (1), Музей Морського флоту (1), Мізікевича (2), Мінаївська вулиця (2), Міська вулиця (3), Міське початкове училище (1), Налічна вулиця (2), Незалежності площа (7), Незаможник (1), Некрасова вулиця (4), Нове Жовтневе (1), Новослобідська вулиця (2), Нойбург (2), Обнорського вулиця (3), Оборони Ленінграду вулиця (1), Одинцова вулиця (1), Орджонікідзе (1), Орджонікідзе вулиця (10), Орджонікідзе провулок (1), Островського вулиця (2), Павлинка (1), Пархоменка вулиця (2), Пархоменка провулок (1), Петерсталь (2), Петровського вулиця (4), Петрівка (1), Петрівське (3), Пожарського вулиця (1), Польова вулиця (2), Понятовська вулиця (2), Правди вулиця (2), Правди провулок (1), Приміcька 2-а вулиця (1), Пролетарська вулиця (3), Південна вулиця (4), Піонерська вулиця (8), Піонерське (1), Піонерський провулок (2), Радянська вулиця (18), Радянський провулок (2), Радянських Прикордонників вулиця (1), Радянської Армії вулиця (2), Радянської Конституції вулиця (1), Радянської Міліції вулиця (4), Рапалова вулиця (2), Рекордна вулиця (4), Рози Люксембург провулок (1), Різдвяна вулиця (4), Садова вулиця (2), Сакко вулиця (2), Свердлова (1), Свердлова вулиця (13), Свердлове (5), Сергія Лазо вулиця (5), Сергія Лазо вулиця;С. Лазо вулиця (1), Середня вулиця (2), Скісна вулиця (6), Слобідка-Романівка (1), Союзний провулок (1), Спорітінська вулиця (1), Спорітінська вулиця, Бадаєва вулиця (2), Суворовський район (1), Тельмана вулиця (5), Терешкової вулиця (1), Тодорова вулиця (2), Томіліна вулиця (2), Трусова вулиця (2), Ухожани (1), Фрикацей (1), Фрунзе вулиця (9), Фрунзе провулок (1), Фрунзівка (2), Фрунзівський район (1), Фурманова провулок (1), Філодорова вулиця (3), Філодорів провулок (3), Цегельна вулиця (1), Цегляний провулок (2), Церковна вулиця (1), Церковна площа (4), Чапаєва вулиця (16), Чапаєва провулок (2), Чапаєве (2), Чапаєвка (2), Червона Зірка (2), Червона Нива (1), Червоний Агроном (1), Червоний Кут (1), Червоний Орач (2), Червоний Розселенець (1), Червоних партизан провулок (1), Червоноармійська вулиця (13), Червоноармійське (2), Червоноармійський провулок (1), Червоноволодимирівка (1), Червонознам’янка (1), Чкалова вулиця (2), Шестакова вулиця (1), Школа № 7 (1), Щепкіна вулиця (1), Щорса вулиця (38), Щорса провулок (1), Щорсове (1), Яковлева вулиця (2), Ярослава Галана вулиця (2), вулиця Ватутіна (2), вулиця Енгельса (2), вулиця Куйбишева (2), парк Лунний (1),
old_name:uk:1830-19451Ґнадендаль (1),
old_name:vi4Huyện Kotovsk (2), Huyện Krasni Okny (1), Ô Khắc Lan (1),
old_name:zh10克拉斯尼奥克尼 (1), 克拉斯尼奥克尼低于县 (1), 克拉斯尼奥克尼区 (2), 弗伦济夫卡区 (1), 科托夫斯克区 (2), 阿纳尼耶夫 (2), 阿纳尼耶夫区 (1),
old_official_name1Білгород-Дністровський державний аграрний технікум (1),
old_ref910М-05 (73), Н-04 (30), Р-33 (19), Р-70 (88),