knumv's
dam2yes (2),
damage2destroyed (2),
damb1yes (1),
dance2yes (2),
dance:style10ballet;classical_dance;stretching;fitness (1), ballet;contemporary;pop;performance (1), contemporary;ballet;jazz-modern (1), east (1), hip-hop (1), hip-hop;jazz-funk;twerk;dance-hall;heels;latino (1), pole_dance (2), pole_dance;twerk;stretching;exotic_pole_dance;strip_plastic (1), salsa;tango;hip_hop (1),
dance:teaching65yes (65),
date371125-05 (1), 1348 (2), 1434 (1), 1709-06-27 (1), 1839-1903 (1), 1918-01-29 (1), 1942 (1), 1943-11-03 (1), 1945 (1), 2000 (1), 2009-09-23 (1), 2010-11-19 (1), 2013.1-4 (1), 4 августа 1855 (1), 8.09.1854 (1), j:1078-10-03 (1), no (8), yes (12),
date:religious_title21960 (1), 2020-07-16 (1),
date_end301997 (14), 1999 (12), 2003 (4),
date_of_creation711.12.1990 (1), 12.03.1993 рік (1), 23.10.1984 рік (2), 28.12.1982 рік (1), 30.12.2010 (1), 30.12.2010 рік (1),
date_off62016-05-31 (2), 2020-04-15 (1), 2020-04-17 (1), monday (2),
date_on32020-04-17 (1), saturday (2),
date_start11933 (1),
day_off1Friday (1),
day_on1Monday (1),
days16working_days (16),
daytime_headlight1yes (1),
deanery154Dekanat Chełm (1), Dekanat Chełm - Wschód (6), Dekanat Chełm - Zachód (1), Dekanat Hańsk (2), Dekanat Hrubieszów - Południe (12), Dekanat Hrubieszów - Północ (14), Dekanat Hrubieszów Południe (1), Dekanat Hrubieszów – Północ (6), Dekanat Lubaczów (14), Dekanat Lutowiska (8), Dekanat Narol (9), Dekanat Przemyśl I (1), Dekanat Przemyśl II (2), Dekanat Przemyśl III (1), Dekanat Sanocki (1), Dekanat Tarnoszyn (21), Dekanat Tomaszów - Południe (4), Dekanat Ustrzyki Dolne (19), Dekanat Wojsk Lądowych (1), Dekanat chełmski – wschodni (4), Dekanat hański (5), Dekanat przemyski (2), Dekanat terespolski (1), Dekanat włodawski (2), Dekanat Łaszczów (6), Dekanat Żurawica (2), Diecezja siedlecka (1), Protopresbyteriát Snina (6), Локачинське благочиння (1),
default_language8be (1), hu (1), mo (1), pl (1), ro (1), ru (1), sk (1), uk (1),
defibrillator:location4Na ścianie budynku (1), Відразу за турнікетом як йти до посадкової платформи (1), На платформі поруч з ескалатором (1), біля рецепції (1),
defibrillator:location:en1near the reception (1),
defibrillator:location:uk1біля рецепції (1),
delivery52124/7 (3), Mo-Su 10:00-22:00 (1), Mo-Su 10:00-23:00 (1), Mo-Su 10:30-21:45 (1), Mo-Su 11:00-20:00 (1), Mo-Su 11:00-22:00 (1), Mo-Su 11:00-23:00 (1), Raketa, Glovo (1), no (175), only (9), yes (319), Новая почта Ин-тайм (6), Новая почта Интайм (1), Новая почта Интайм Гюнсел (1),
demarcation14double (9), single (5),
demolished3yes (3),
demolished:amenity4bar (1), cinema (1), community_centre (1), place_of_worship (1),
demolished:barrier1retaining_wall (1),
demolished:bridge2yes (2),
demolished:building217apartments (1), collapsed (13), construction (1), detached (5), factory (1), farm (1), greenhouse (1), hospital (5), house (4), industrial (10), public (1), retail (2), roof (1), ruins (4), school (1), service (1), warehouse (2), yes (163),
demolished:building:levels11 (1),
demolished:emergency2fire_hydrant (2),
demolished:highway8construction (1), primary (1), secondary (1), service (1), unclassified (4),
demolished:landuse1industrial (1),
demolished:man_made6chimney (1), storage_tank (5),
demolished:piste:type3sled (3),
demolished:power2line (1), substation (1),
demolished:railway7rail (7),
demolished:route3piste (3),
demolished:shelter1yes (1),
demolished:substation1minor_distribution (1),
denomination10820* (25), Aleszkizmus (1), Baptists (1), Charismatic Movement (1), Chassidim (1), Cвідки Єгови (1), Krishna (1), Orthodox_Church_of_Ukraine (1), Ortodox (1), Roman Catholic Church (1), Russian_Orthodox (1), Seventh-day Adventist Church (1), aanagybirtok (1), adventist (6), armenian_apostolic (16), ashkenazi (7), baptist (224), bethany (1), catholic (590), catholic, ukrainian orthodox (1), catholic;orthodox (1), charism (1), charismatic (6), christian (4), constantinopolitan_orthodox (2), evangelical (69), experimential (1), greek_catholic (573), greek_orthodox (13), greek_orthodox,_orthodox,_protestant (1), hare_krishna (1), hasidic (8), jehovahs_witness (193), jewish (9), judaism (2), kalvínska (1), karaite (5), krishna (2), latter_day_saints (3), lipovan (1), lubavitch (3), lutheran (22), messianic_jewish (1), methodist (1), millenarianism (1), mormon (13), new_apostolic (4), nondenominational (4), old_believers (15), old_catholic (1), old_orthodox (1), oldrussian (1), orthodox (3886), orthodox,pentecostal (1), orthodox;catholic (1), orthodox;greek_catholic (1), orthodox_&_catholic (1), orthodox_church-of_Ukraine (1), orthodox_church_in_Ukraine (8), pentecostal (60), polish_catholic (4), popovtsy-old_believers (2), presbyterian (2), protestant (76), quaker (3), reformed (141), roman_catholic (851), roman_catholic;greek_catholic;orthodox (1), romanian_orthodox (21), russian_orthodox (1064), seventh_day_adventist (94), shia (1), shtundists (2), slavic (26), sunni (16), temple (1), ukrainain_catholic (1), ukrainain_greek_catholic (1), ukrainian_catholic (1), ukrainian_greek_catholic (2020), ukrainian_greek_catholic,_ukrainian_orthodox (1), ukrainian_greek_catholic; ukrainian_orthodox (2), ukrainian_greek_catholic;orthodox (1), ukrainian_greek_catholic;roman_catholic (1), ukrainian_greek_catholic;ukrainian_orthodox (1), ukrainian_orthodox (620), ukrainian_orthodox;ukrainian_greek_catholic (3), ukrainian_orthodox_church_of_Kyiv_patriachate (Filaret) (2), ukrainian_orthodox_mp (23), united (3), united_reformed (1), vaishnavism (2), Église orthodoxe russe hors frontières synode du métropolite Agathange (2), Баптисти (1), Евангельские_христиане (2), Евангельские_христиане-баптисты (1), Зависимость (1), На перехресті з Училищною вул. (1), Научно-дослідний проектний інститут стандартизації і технології екобезопасної і органічної продукциї (1), Новое_поколение (1), Первомайское_кладбище (1), Православна_церква_України (1), Свидетели Иеговы (1), Свидетели_Иеговы (2), Свідки Єгови (1), УПЦ_КП (1), Українська Греко-Католицька Церква (1), Українська_Правовірна_Греко-Католицька_Церква (1), Християнство (1), мусульманство (1), правовлавие (1), пятидесятники (3), пятидесятники(не_ходи_сюда) (1), эдесь находится пляж Баунти. Обязательно надо посетить! (1), הקלויז_של_חסידי_ברסלב_הפעיל_בימי_ראש_השנה (1),
denomination:1300-16001catholic (1),
denomination:ru12ДПЦ (1), Евангельские христиане-баптисты (1), Свидетели Иеговы (1), УПЦ (2), Украинская Православная Церковь (МП) (1), баптизм (3), русская православная церковь (1), семейная церковь (1), харизматы (1),
denomination_112orthodox (6), ukrainian orthodox (6),
denotation5494600_летний_дуб (1), agricultural (84), alley (28), avenue (1660), barrier (3), border_farm (1), catholic (1), cluster (1), decoration (76), garden (22), landmark (350), memorial (3), natural_monument (849), park (87), part_of_fence (6), religious (1), roman_catholic (1), shade (2), single (163), street (295), type=conifer (1), ukrainian_orthodox (2), urban (1849), waterway (3), Вековое_дерево_груши (1), Дика_груша (1), Место_для_влюбленньіх (1), Чорна_береза (1), шовковиця (1),
department54Інститут управління і права (1), Алергологічне відділення (1), Відділення абдомінальної хірургії (1), Відділення дитячої гематології (1), Відділення нейротравми (1), Відділення патології спинного мозку (1), Відділення променевої терапії - Відділення радіонуклідної діагностики (1), Відділення радіонуклідної діагностики (1), Відділення судинної нейрохірургії (1), Відділення фізіотерапії (1), Гастроентерологічне відділення (1), Гематологічне відділення (1), Гістологічна лабораторія - Паталогоанатомічне відділення (1), Дитячі відділення (1), Діабетології (1), Ендокриногічний центр (1), Кафедра променевої діагностики (1), Маммологічний центр (1), Міжгалузевий учбово-атестаційний центр (1), Неврології та реабілітаційної медицини (1), Нейрохірургічне відділення (1), Нейрохірургії (2), Нервових хвороб (1), Оперативної хірургії і топографічної анатомії (1), Операційний блок (1), Опікове відділення (1), Ортопедо-травматологічний центр (1), Оториноларингологічне відділення (1), Оториноларингології (1), Офтальмології (1), Патологічної анатомії (1), Педагогічний інститут (1), Приймальна комісія (1), Приймальне відділення (5), Проктологічне відділенняє (1), Радіонейрохірургічне відділення (1), Реанімация (1), Реанімаційне відділення (1), Рентгенологічне відділення (1), Стоматологічний (1), Судинна хірургія (1), Торако-пульмонологічний центр (1), Урологічне відділення (1), Урології (1), Фізичного виховання і здоров'я (1), Хіміотерапевтичне відділення (1), Хірургічне відділення (1), Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологичного відбору (1), Щелепно-лицьова хірургія (1),
department:en13Cerebrovascular neurosurgery (1), Emergency room (1), Intensive care (1), Neurotrauma (1), Operative rooms (1), Operative surgery and topographical anatomy (1), Pathological anatomy (2), Physical edication and health (1), Physiotherapy (1), Radionuclear diagnostic (1), Redioneurosurgery (1), Spinal pathology (1),
department:ru2Приемный покой (1), Приёмный покой (1),
departures1007:25 (1), Jun-Aug (8), Sep-May (1),
departures_board789delay (2), no (411), realtime (53), timetable (222), yes (101),
deposit4yes (4),
depot11bus (4), railway (1), tractors (1), train (1), tram (1), trolleybus (2), сhemicals (1),
depot:vehicle:light_rail1yes (1),
depot:vehicle:metro1yes (1),
depot:vehicle:tram36yes (36),
depot:vehicle:trolleybus9yes (9),
depth1180 (18), 0.1 (3), 0.2 (2), 0.3 (1), 0.4 (2), 0.5 (11), 0.6 (1), 0.7 (8), 0.8 (12), 0.9 (2), 1 (20), 1,5 (2), 1.0 (14), 1.2 (4), 1.5 (4), 10 (1), 10 m (1), 20 (3), 25 (1), 3 (1), 300 (1), 4 (1), 521 (1), 6 (1), 640 (1), 8 (1), 800 (1),
des1"Славянская дистанция электроснабжения Дон. Ж. Д" #mapsme (1),
desc3Торговельно-офісний центр з апартаментами та підземним паркінгом (1), навіс (2),
descent815 (1), 171 (1), 400 (1), 990 (1), Вартість 60 грн/год. (серпень 2021р.) (1), Мультиспіральна ком'ютерна томографія та Магнітно-резонансна томографія (1), Новооріхівка — Зубенки (1), хвіртка д ошкільного туалету закривається закривається коли закінчуються уроки (1),
description46433 (1), (1), Юридическое Бюро - это результат и факты - Ежегодно нам доверяет около 800 клиентов - Более 420 успешных дел за 2016 год (1), (1), Аренда автомобиля с водителем, Трансфер аэропорт, ж/д и автовокзалы, курьерские услуги, персональный водитель, аренда авто на торжества, индивидуальные поездки по Украине. Такси Кременчуг, (1), Green Town (1), állíttatta a járási Rendőrkapitányság, 1999-ben. (1), Военно-исторический музей фортификационных сооружений (1), Закрытый, не используется (1), ООО "ГАЛС" (2), Русский флотоводец, командующий Черноморским флотом (1790—1798); командующий русско-турецкой эскадрой в Средиземном море (1798—1800), адмирал (1799). Не потерял в боях ни одного корабля, ни один его подчинённый не попал в плен. (1), !!! Просьба не удалять и не менять точку. Возник небольшой спор с одним мапером, идет эксперимент ))) (1), """""S""S""S""S""S" (1), "2 шт" (1), "4 контейнера под навесом и 1 для пластиковых бутылок" (1), "4шт для жильцов квартала" (1), "A" (1), "A" v (1), "B" (1), "Bez Ogródek" to pierwsze bistro w Przemyślu, gdzie zjesz zdrowe i pożywne śniadanie, lunch oraz napijesz się pysznej kawy, herbaty i świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców. Zacznij zdrowo dzień - wpadaj, Bez Ogródek! :) (1), "DA-SHI" Салон-академия профессионального макияжа Дарины Нещадиной (1), "Love is Travel" - надійна туристична агенції! Ми зробитмо все можливе для Вашого чудового, комфортного, та, головне, доступного відпочику! (1), "Resto Park" (1), "W hołdzie zamordowanym w dniu 25 marca 1945 roku, komendantowi batalionu "BCH" Stanisławowi Basajowi PS "Ryś", 15 funkcjonariuszom MO, 23 mężczyznom i 2 kobietom, mieszkańcom Kryłowa przez sotnię UPA" (1), "fresh and panini " - це чудове місце для швидкого перекусу, та хороших вражень від дуже смачних паніні . Великий асортимент приємно здивують вас , а ціни не заставлять довго вагатись . Спробуй сам і переконайся що це - найкраще місце в місті (1), "w 45. rocznicę bestialskiego mordu dokonanego przez bandy UPA w Kryłowie na 16 milicjantach i 25 osobach cywilnych w hołdzie poległym społeczeństwo Kryłowa - 9 V 1990" (1), "Єсенія"- це салон-перукарня сімейного типу, де надаються усі послуги перукарського мистецтва, а також манікюрні послуги. Ми обслуговуємо клієнтів різного віку, від 1 року і до глибокої старості. У нас помірні ціни, доступні по кишені всім. Ласкаво просим (1), "Автовокзал давно зачинено The Конста (1), "Артяга" (1), "Братська воля" Місце для відпочинку на природі. Столи і лавки, гамаки, пісочниця. Є де порибалити. ПЛАТНО. (1), "В конце 1791 года жители Таромского Днепропетровской области стали хлопотать о сооружении отдельного храма и открытии православного прихода в поселке.  4 ноября 1794 года первая церковь во имя Покрова Пресвятой Богородицы в Таромском Днепропетровской обл (2), "Вічна слава воїнам, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни" (1), "Гараж автошколи" (1), "Грицачки" хата (ніхто там не живе ) (1), "Детский клуб. Организация и проведение детских праздников ."  (1), "Звідси 27.06.1709 здійснювалось керівництво російською армією в Полтавській битві, яка вирішила долю російського народу і держави." (1), "КРЕП МАРКЕТ" Супермаркет крепежа (1), "Канцелярський порт" - мережа маркетів оптових цін. У нас Ви зможете придбати канцтвари для дітей та товари для офісу. Також можливий гуртовий продаж канцтоварів. Краща ціна на канцринку. (1), "Компанія ALEX VEKA надає послуги з виготовлення та професійного монтажу алюмінієвих та металопластикових вікон, дверей, роздвижних систем, гаражних воріт, ролетів від сертифікованого за європейськими стандартими якості та безпеки заводу виробника віконно (1), "Лінія магазинів EVA — найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент косметики, парфумерії, аксесуарів, засобів для догляду за малюками та побутових товарів відомих світових і власних брендів. (1), "Літак Брежнєва" - єдиний експонат приватного музею авіації. Бортовий номер 88612. Імовірно використовувався для перевезення Леоніда Брежнєва. (1), "Маневровий танк-паровоз 9П-388, встановлений в 2013 р на території Донецького металургійного заводу. Справжній номер 9П-082. Загашений 31 березня 1971 року. Раніше був приписаний до депо Сватове, пізніше був переданий в депо Цвіткове (1), "МедАструм – это современный медицинский центр экспертного класса, объединивший квалифицированных специалистов, которые знают, как преодолевать заболевания и предупреждать их возникновение. В активе наших докторов тысячи довольных пациентов, успешные опер (1), "Можно организовать отдых, корпоратив, свадьбу." (1), "НАчисто" - Клининг, уборка квартир домов офисов, после ремонта, генеральная уборка помещений Ирпень, Буча, Киев. тел. 0686003095 (1), "На авто вы не доедите. В заброшенном дачном поселке очень крутой спуск . Пещеры реально есть. Во вторую заразили." #mapsme (1), "На столбе под деревом должна смотреть в сторону детской площадки но 14.07.2021 смотрит прямо в низ" (1), "Нижняя школа" #mapsme (1), "Оригінальний номер - СО19-1712 . Побудований Харківським заводом у 1939 р. Тисячний паровоз (СО17-1000), зібраний після Великої Вітчизняної війни Ворошиловградським заводом Жовтневої Революції в листопаді 1949 р. Встановлений в 1978 р (1), "Парк - Победа" Монумент на входе в парк (1), "Парк для вас и вашей семьи" (1), "Паровоз Еу-683-21 першим прибув в звільнену від фашистів Знам’янку 9 грудня 1943 року і проклав дорогу для військових ешелонів в наступі на Кіровоградському напрямі. Паровоз призначений для обслуговування пасажирських і вантажних потягів. (1), "Полтаваоблэнерго" (1), "Самый старый православный храм Днепра.  Памятник архитектуры. Стиль - Классицизм."  (1), "СвитАКБ" - магазин, предлагает продажу, доставку и установку аккумуляторов для автомобилей. В продаже аккумуляторы для авто, мото и грузовых автомобилей от ведущих мировых производителей: Exide, Fiamm, Topla и других. (1), "Сосновий бiр" (1), "Сухий" фонтан діаметром 36 метрів, який є найбільшим фонтаном в Україні. Проект і виконання виконаний італійськими майстрами. (1), "Точка" самогоноваріння (1), "Трактор #mapsme (1), "УВК Україна" - національний логістичний 3PL оператор. Послуги: cкладські послуги, Доставка вантажів, автоперевезення (Україні, Міжнародні), Митно-брокерські послуги, Додаткові логістичні послуги, аутсорсинг логістичних послуг, Логістичний консалтинг (1), "Фіґура" (1), "Хлів" - галерея українського художника Олександра Гурістюка в селі Глинськ Здолбунівського району. (1), "Хорошее пиво производства г. Кременное и г. Северодонецк" #mapsme (1), "Червона книга України": анобка дволиста та зеленоцвітна, гніздівка звичайна, коручка морозниковидна, булатка довголиста та червона, лілія лісова, конюшина люпиновидна та кадило мелісовидне, а також цінної лікарської рослини конвалії звичайної. (1), "Червоної книги України": лілія лісова, коручка морозниковидна, любка дволиста та зеленоцвітна. Великі популяції лік рослин: конвалія звичайна, перстач білий та прямостоячий, фіалка триколірна, валеріана царська, цмин пісковий (1), "Шоколадний будинок", пошта початку XX століття (1), "вечно закрытая маленькая молильня" (1), "заправка немає назви, графік роботи не завжди відповідає вказаному." #mapsme (1), "зупинялись тут на ночівлю з палатками. парковка авто 35 гривень. розбиття палатки 60 гривень." #mapsme (1), "маленький родничек под крышей, рядом беседка со столом и лавками. Можно поставить 1-2 палатки." #mapsme (1), "оборудованно столом и лавками, корзиной для мусора, местом для разведения костра. Есть места для палаток." #mapsme (1), "ракушки" (5), "смотрит на детскую площадку (1), "стервОвисько". Бо там скидали відходи від нафтової свердловини. А колись ще туди скидали корів. (1), "удобное, ровное место для пяти-семи палаток, можно развести костер, вокруг много дров." #mapsme (1), "фіґура" (1), #freshstyle #агентствонедвижимости #доминанта #суворовский #чемпион #новинки #дизайн #новостройки #свежиерешения #надежнаякоманда #доминантаодесса #куплюквартиру #домуморя #работанравится #андоминанта (2), #nest (3), #rock #kharkiv #metall #song #beer #wifi #party #jackdaniels #whiskey #hardmusic #livemusic #alternative #punk (1), #Ремонт компьютерной техники #mapsme (1), #поехалиснамиодесса #чемпион #всегдалето #моресолнца #горыснега #горящиетуры #туры #luxury #школатуризма #работанравится #poehalisnamiodessa #bestpsn #poehalisnami (1), #поехалиснамиодесса #чемпион #всегдалето #моресолнца #горыснега #горящиетуры #туры #luxury #школатуризма #работанравится #poehalisnamiodessa #школатуризма #горящиетуры #туры #luxury #poehalisnami #автобусныйтур #турыпоевропе #авиатур #авиабилеты (1), #поехалиснамиодесса #чемпион #всегдалето #моресолнца #горыснега #горящиетуры #туры #luxury #школатуризма #работанравится #travelagency #poehalisnamiodessa #bestpsn #poehalisnami #harmonica (1), #поехалиснамиодесса #чемпион #всегдалето #моресолнца #горыснега #горящиетуры #туры #luxury #школатуризма #работанравится #travelagency #poehalisnamiodessa #bestpsn #poehalisnami #harmonika (1), ( Киів — Чоп) — Сухота (1), ((Березнегувате-Давидів Брід)-Калачеве)- Маломихайлівське (1), ((Благовіщенське-Миколаїв)-Довга Пристань-З.Левада) - Брід (1), ((Братське ‒ Григорівка) ‒ Цибульки) ‒ Миролюбівка (1), ((Дніпро-Миколаїв)-Ганнівка)-Майорівка (1), ((Дніпро-Миколаїв)-Ганнівка)-Мала Ганнівка (1), ((Дніпро-Миколаїв)-Покровка)-Веселий Гай (1), ((Дніпро-Миколаїв)-Покровка)-Нововолодимирівка (1), ((Калинівка-Снігурівка)-Засілля)-залізн.ст.Засілля (1), ((Кропивницький-Платонове)-Ковалівка)-Доброжанівка –Мар’янівка (1), ((Ланівці- Теофіполь)-Москалівка)-Молотків (1), ((Ланівці-Теофіполь)-Москалівка)-Гриньки (1), ((М-14)-Андрієво-Зоринська пристань)-Андрієво-Зорине (1), ((М-14)-Андрієво-Зоринська пристань)-Шмідтівка (1), ((М-14)-Андрієво-Зоринська пристань)-Яблуня (1), ((Миколаїв - Дніпро) - Грейгове) - Водокачка (1), ((Миколаїв-Берізки)-Макієве)-Новоолексіївка (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Великопілля (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Виноградне (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Галаганівський ХПП (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Новий Шлях (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Новогригорівка (1), ((Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Українка (1), ((Н-11)-Новоолександрівка)-Лоцкинський ХПП (1), ((Н-11)-Новоолександрівка)-Нове Життя (1), ((Н-11)-Новоолександрівка)-Перемога (1), ((Н-14)-Привільне)-Свобода (1), ((Н-24)-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса)- Новосафронівка (1), ((Н-24)-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса)-Маложенівка (1), ((Н-24)-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса)-Озеринівка (1), ((Н-24) — Арбузинка — Єланець — Нова Одеса) — залізнична станція Кавуни (1), ((Нечаяне-Очаків)-Козирка)-Михайлівка (1), ((Одеса-Новий Буг)-Нове)-Очаківське (1), ((Одеса-Новий Буг)-Ноукраїнка)-Шевченко (1), ((Одеса-Новоазовськ)-Данилівка)-Тронка (1), ((Одеса-Новоазовськ)-Первомайське)-Зелений Гай- Оленівка (1), ((Одеса-Новоазовськ)-Первомайське)-Новомиколаївка (1), ((Сухий Єланець-(Р-06)-Бузьке-(Н-14))-Гребеники (1), ((Шумськ-Білокриниця)-Залісці)-Забара (1), (0552) 51 73 32 (0552) 59 82 18 (0552) 35 50 26 (1), (1854-1855) защитников Севастополя (1), (Cтрий-Кіровоград)-Якушенці (1), (Іванків-Гермаківка)-Вербівка (1), (Іванківці – Притулівка) – Заголосна (1), (Івачів-Нище)-Корчунок (1), (А/д Богородчани - Гута) - Глибівка (1), (А/д Богородчани - Лесівка) - Старі Богородчани (1), (А/д Городенка-Городниця)-Передівання (1), (А/д Долина-Хуст)-Мислівка (1), (А/д Долина-Хуст)-Новоселиця (1), (А/д Долина-Хуст)-Шевченкове (1), (А/д Креховичі - Надвірна) - Бабче (1), (А/д Лука-Коломия)-Уніж (1), (А/д Мукачево - Львів)- Старі Богородчани (1), (А/д Семаківці-Чернелиця)-Колінки (1), (А/д Снятин-Тязів)- Новоселівка (1), (А/д Снятин-Тязів)-Олієво-Корнів (1), (А/д Снятин-Тязів)-Раковець (1), (А/д Снятин-Тязів)-Якубівка (1), (А/д Старі Богородчани - Росільна) - Глибоке (1), (А/д Старі Богородчани - Росільна) - Хмелівка (1), (А/д Стрий- Мамалига)-Ракiв (1), (А/д Стрий-Мамалига)-Надiїв (1), (А\д Мукачеве - Львів) - Діброва (1), (Андрушівка-Стіжок)-Антонівці (1), (Андрушівка-Стіжок)-Велика Іловиця (1), (Андрушівка-Стіжок)-Руська Гута (1), (Антонівка – Пижівка) – Садове (1), (Арбузинка - залізн. ст. Трикратне) - Шкуратове (1), (Арбузинка-залізн.ст.Трикратне) - Воля (1), (Арбузинка-залізн.ст.Трикратне) - Новий Ставок (1), (Балинівка – Чечельник) – Слобідка Балинська (1), (Бар — Гармаки) — (Бар — Комарівці) (1), (Баштанка-Березнегувате)-Одрадне (1), (Баштанка-Березнегувате)-залізн.ст.Явкине (1), (Берегове - Кам'янське) - Воловиця (1), (Бережани - Будилів) - Ясне (1), (Бережани - Вербів) - Лапшин (1), (Бережани - Вербів) - Старий Вербів (1), (Бережани - Мечищів) - Лісники (1), (Бережани - Мечищів) - Надорожнів (1), (Бережани - Розгадів) - Краснопуща (1), (Бережани - Розгадів) - Пліхів (1), (Бережани - Розгадів) - Шибалин (1), (Бережани-Монастириська) - Посухів (1), (Бережани-Монастириська)-Мирне (1), (Бережани-Розгадів) - Лапшин (1), (Бережанка – Пукляки) – Вишневе (1), (Березнегувате-Давидів Брід)-Біла Криниця (1), (Березнегувате-Давидів Брід)-Калачеве-Соколівка (1), (Березнегувате-Давидів Брід)-Калинівка (1), (Беримівці-Манаїв-Залізці)-Ратищі (1), (Благовіщенське-Миколаїв) - Панкратове (1), (Благовіщенське-Миколаїв) — Іванівка (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Бузьке (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Булацелове (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Білоусівка (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Гаївське (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Довга Пристань-Зелена Левада (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Зелена Поляна-Виноградий Яр (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Куріпчине (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Мічуріне-Підгір'я (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Чаусове Друге (1), (Благовіщенське-Миколаїв)-Щербані (1), (Благовіщенське-Миколаїв) — Семенівка — Остапівка (1), (Благовіщенське — Миколаїв) — Благодатне (1), (Благовіщенське — Миколаїв) — Костянтинівка (1), (Благовіщенське — Миколаїв) — Матвіївка (1), (Бобринець - Витязівка) - Чарівне (1), (Борщів — Заліщики) — Винятинці — Дунів — Зозулинці (1), (Братське - Антонопіль) - Кам'януватка (1), (Братське - Антонопіль) - Соколівка (1), (Братське ‒ Вознесенськ) ‒ Воронівка (1), (Братське — Григорівка) — Цибульки (1), (Братське-Вознесенськ)-Єгорівка (1), (Братське-Вознесенськ)-Вільний Яр (1), (Братське-Вознесенськ)-Павлодарівка (1), (Братське-Вознесенськ)-Петропавлівка (1), (Братське-Григорівка)-АБЗ райавтодора (1), (Братське-Григорівка)-Людмилівський БПП (1), (Братське-Григорівка)-Прищепівка (1), (Братське-Григорівка)-Сергіївка (1), (Броди — Сморжів) — Клекотів (1), (Броди — Тернопіль) — Кутище (1), (Броди — Червоноград) — Мідне (1), (Броди-Червоноград)-Волсвин (1), (Броди-Червоноград)-Кути (1), (Броди-Червоноград)-Радванці (1), (Буцні — Голенищеве) — М. Голенищівський (1), (Бучач -Нижнів)-Світле (1), (Бучач –Нижнів)-Садове (1), (Бучач-Возилів)-Жизномир (1), (Бучач-Возилів)-Ліщанці (1), (Бучач-Возилів)-Сновидів (1), (Бучач-Нижнів)-Горигляди (1), (Бучач-Нижнів)-Лядське (1), (Бучач-Товсте)-Пишківці (1), (Бучач-Товсте)-Пожежа (1), (Бучач-Товсте)-Язловець (1), (Бучач-Чортків-Скала-Подільська)-Біла (1), (Білоголови-Городище)-Нетерпинці (1), (Білоголови-Городище)-Носівці (1), (Білогір’я – Вільшаниця) – Закіт (1), (Білогір’я – Плужне) – Вікентове (1), (Білогір’я — Плужне) — Вікентове (1), (Білогір’я — Плужне) — Коритне (1), (Білогір’я — Плужне) — Синютки (9), (Васьківчики – Корчівка) – Зелена (1), (Велика Добронь – Мукачево) – Баркасово (1), (Велика Корениха-Кам'янка)-Володимирівка (1), (Велика Корениха-Кам'янка)-Нове (1), (Великі Дедеркали-Ямпіль)-Шкроботівка (1), (Вербівка – В’язівок − Цвіткове) − Дмитрове (1), (Веселинове-(Миколаїв-Берізки))-Варюшине (1), (Веселинове-(Миколаїв-Берізки))-Луб'янка (1), (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))- Ковалівський меморіал (1), (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))- Шостаківська річкова пристань (1), (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))- залізн.ст.Ясна Зоря (1), (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))-Трихати (1), (Висоцьке — Гаі) — Боратин (1), (Витязiвка — Буховецьке) — Сорочанове) — Проскурiвка (1), (Вишнівець-Ланівці)-Великі Куськівці (1), (Вишнівець-Ланівці)-Передмірка (1), (Вишнівець-Новий Олексинець)-Івання (1), (Вишнівець-Новий Олексинець)-Бакоти (1), (Вовча Балка — Коритно-Забузьке — Вівсяники) — Добрянка — Трояни (межа районів) (1), (Володимирівка — Шостаківка) — Олексіївка — Осикувате (1), (Волочиськ – Щаснівка) – Петрівщина (1), (Волочиськ — Соломна) — елеватор (1), (Врадіївка-Мала Врадіївка)-Адамівка (1), (Врадіївка-Мала Врадіївка)-Новомихайлівське (1), (Від М-19-Мишковичі-Дружба)-Лучка (1), (Від М-19-Мишковичі-Дружба)-Мар’янівка (1), (Від а/д Р-06-Нова Одеса)-Бузьке-(Олександрівка-Миколаїв) (1), (Від а/д Р-06-Нова Одеса)-Димівське-Артемівка (1), (Від а/д Р-06-Нова Одеса)-Новомиколаївка (1), (Від а/д Р-06-Нова Одеса)-Підлісне (1), (Галич-Сатанів)-Боричівка (1), (Галич-Сатанів)-Білокриниця (1), (Галич-Сатанів)-Глещава (1), (Галич-Сатанів)-Заставче (1), (Галич-Сатанів)-Кам’янка (1), (Галич-Сатанів)-Крутилів (1), (Галич-Сатанів)-Піддубина (1), (Гніздичне-Держдорога М-19)-Чеснівський Раковець (1), (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Новостроївка (1), (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Подолянське (1), (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Сіноводи (1), (Голігради-Зозулинці)-Виноградне (1), (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Андронівка (1), (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Зеленці (1), (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Партинці (1), (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Попівці (1), (Городище — Рівне — Старокостянтинів) — Капустин (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Багатківці (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Дворище (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Зарваниця (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Звенигород (1), (Городище-Зарваниця-Бучач)-Рудка (1), (Гримайлів-Яблунів ) -Клювинці (1), (Гримайлів-Яблунів) - Рудки (1), (Гримайлів-Яблунів)-Перемилів (1), (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський) – Івашківці (1), (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський) – Балабанівка (1), (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський) – Городиська (1), (Деражня – Колосівка ч/з Галузинці) – Гуляки (1), (Деражня – Колосівка) – Шиїнці (1), (Дерев’яне – Калачківці) – Демшин (1), (Дерев’яне – Калачківці) – Патринці (1), (Дерев’яне – Калачківці) – Субіч (1), (Деренівка-Іванівка)-Лозівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Андріївка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Воскресенське (1), (Дніпро-Миколаїв)-Ганнівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Горохівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Грейгове (1), (Дніпро-Миколаїв)-Григорівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Калинівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Козлівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Мішково-Погорілове (1), (Дніпро-Миколаїв)-Новолазарівка-Покровка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Новомихайлівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Новоолександрівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Романівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Троянка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Троянка)-Кротівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Троянка)-Тарасівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-Христофорівка (1), (Дніпро-Миколаїв)-залізн.ст.Добровільський (1), (Довжок – Кудринці) – Лісківці (1), (Довжок – Кудринці) – Слобідка Рихтівська (1), (Довжок – Ластівці) – Нагоряни (1), (Долинська — Гурiвка) — Пишне (1), (Дунаїв-Попівці)-Весела (1), (Житомир – Чернівці) – Воронківці (1), (Житомир – Чернівці) – Григорівка (1), (Житомир – Чернівці) – Немиринці ч/з Морозівку (1), (Житомир — Чернівці) — Меджибіж (1), (Житомир — Чернівці) — Шпичинці (1), (Житомир-Мог.Подільський)-Широка Гребля (1), (Жовнівка - Коржова) - Волощина (1), (Завалля – Гринчук) – Брага (1), (Завалля – Гринчук) – Вітківці (1), (Загаття - Климовиця - Івашковиця) - Кобалевиця (1), (Заліщики-Зелений Гай)-Печорна (1), (Заміхів – Струга) – Щербівці (1), (Заслучне – Трудове) – Говори (1), (Засілля-Киселівка-межа Херсонської обл.)-Вавилове (1), (Засілля-Киселівка-межа Херсонської обл.)-Знам'янка (1), (Засілля-межа Херсонської області)-Квітневе (1), (Збараж-Зарудечко)-Розношинці (1), (Збараж-Зарудечко)-Тарасівка (1), (Збараж-Підволочиськ)-Добромірка (1), (Збараж-Підволочиськ)-Староміщина (1), (Збараж-Підволочиськ)-Супранівка (1), (Збараж-Підволочиськ)-Шили (1), (Збараж-Хомівка)-Зарубинці (1), (Зборів-Поморяни)-Травотолоки (1), (Золотий Потік-Миколаївка)-Сокілець (1), (Золотий Потік-Стінка)-Рублин (1), (Кiровоград — Рiвне) — В'юнки (1), (Кiровоград — Рiвне) — Ганнинське (1), (Кiровоград — Рiвне) — Соколiвське — Черняхiвка — (Пiвденний обхiд м. Кiровограда) (1), (Кiровоград-Рiвне)-Iванiвка-Федорiвка-вихід на а/д Н-14 (1), (КПП "Тимкове"-Олександрівка)-Вікторівка (1), (КПП "Тимкове"-Олександрівка)-Зоряне (1), (КПП "Тимкове"-Олександрівка)-Коломіївка (1), (КПП "Тимкове"-Олександрівка)-Степківка (1), (КПП"Тимкове"-Олександрівка)-Акмечетські Ставки (1), (КПП"Тимкове"-Олександрівка)-Богданівка (1), (Кадуби-Устечко)-Берем’яни (1), (Казанка-(Р-47))-Афанасіївка (1), (Казанка-(Р-47))-Веселий Кут (2), (Казанка-(Р-47))-Володимирівка-Привілля-Зоря (1), (Казанка-(Р-47))-Воля (1), (Казанка-(Р-47))-Гречанівка (1), (Казанка-(Р-47))-Калуга (1), (Казанка-(Р-47))-Кобзарці (1), (Казанка-(Р-47))-Михайлівка (1), (Казанка-(Р-47))-Нововасилівка-Галаганівка (1), (Казанка-(Р-47))-Новопавлівське (1), (Казанка-(Р-47))-Новософіївка (1), (Казанка-(Р-47))-Новотимофіївка (1), (Казанка-(Р-47))-Новоукраїнка (1), (Казанка-(Р-47))-Павлівка (1), (Казанка-(Р-47))-Петропавлівське (1), (Казанка-(Р-47))-Світла Дача (1), (Казанка-(Р-47))-Федорівка (1), (Казанка-(Р-47))-Шевченкове (1), (Казанка-Великофедорівка)-Нова Висунь (1), (Калинівка-Снігурівка)-Білозірка (1), (Калинівка-Снігурівка)-Засілля (1), (Калинівка-Снігурівка)-Любине (1), (Калинівка-Снігурівка)-Партизанське (1), (Калинівка-Снігурівка)-Червоне (1), (Кам’янець – Подільський – Стара Ушиця) – Гораївка (1), (Кам’янець – Подільський – Стара Ушиця) – Фурманівка (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Березина (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – В. Карабчіїв (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Калинівка (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Кам’янка (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Мартинківці (1), (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Червоний Острів (1), (Кам’янець-Подільський – Устя) – Велика Слобідка (1), (Кам’янець-Подільський — Білогір’я) — Бубнівка ч/з Попівці (1), (Кам’янець-Подільський — Білогір’я) — Війтівці (1), (Кам’янець-Подільський — Білогір’я) — Курилівка ч/з Чухелі (1), (Кам’янець-Подільський — Білогір’я) — Сарнів (1), (Касперівці-Збручанське) - Пилипче (1), (Касперівці-Збручанське)-Михалків (1), (Киів — Чоп) — Дітківці (1), (Київ - Чоп) - Ганьковиця (1), (Київ - Чоп) - Ратовці - Малі Геєвці (1), (Київ - Чоп) - Середнє (1), (Київ - Чоп) - Сусково (1), (Київ – Чоп) – Коритняни – Холмок (1), (Київ – Чоп) – Соломоново – Чоп (1), (Київ — Чоп) — Іванівці — Щасливе (1), (Київ — Чоп) — Клячаново — Іванівці (1), (Київ — Чоп) — Руське — Чопівці (1), (Київ-Одеса)-Красненьке-Голоскове (1), (Київ-Одеса)-Курячі Лози-Тридуби-Секретарка (1), (Київ-Одеса)-Очеретня (1), (Київ-Одеса)-Семенівка (1), (Клуб) (1), (Копитинці — Щедрова) — (Попівці — Суслівці) (1), (Корець – Славута – Антоніни) – Долинівці (1), (Красилів — Заруддя) — (Житомир — Чернівці) (1), (Кременець — Біла Церква) — Квітневе (1), (Кременець — Біла Церква) — Миклаші (5), (Кременець — Біла Церква) — Семенів (3), (Кременець-Біла Церква- Ржищів)-Темногайці-Великі Загайці (1), (Кременець-Біла Церква-Ржищів) - Вілія (1), (Кременець-Біла Церква-Ржищів)-Матвіївці (1), (Кременець-Козин)-Сапанів (1), (Кривее Озеро-Кінецьпіль)-Гойдаї (1), (Кримка-залізн.ст.Кам'яний Міст)-Кам'яномостівський ХПП (1), (Криниця-Маріямпіль)-Красіїв (1), (Криниця-Маріямпіль)-Сеньків (1), (Криниця-Маріямпіль)-Устя-Зелене (1), (Кропивницький — Михайлівка) — Богданівка — Знам'янка Друга (1), (Кропивницький-Платонове)-Іванівка (1), (Кропивницький-Платонове)-Зелені Кошари (1), (Кропивницький-Платонове)-Краснівка-Шевченко (1), (Кропивницький-Платонове)-Михайлівка (1), (Кропивницький-Платонове)-НовомиколаївськеКовалівка (1), (Кропивницький-Платонове)-Петрівка (1), (Кропивницький-Платонове)-Романова Балка-Львів (1), (Кропивницький-Платонове)-Садибне (1), (Кропивницький-Платонове)-Соколівка (1), (Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Мар’янівка (1), (Ланівці-Вижгородок)-Коростова (1), (Ланівці-Теофіполь)-Москалівка (1), (Луганськ — Сватове) — Голикове (1), (Луганськ — Сватове) — Залиман — Красноріченське (1), (Лук'янівка-залізн.ст.Новополтавка)-Шевченкове (1), (Лук’янівка-залізн.ст.Новополтавка)-Архангельське (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - Гута - Кам'яниця (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - Домашин (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - Княгиня (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - ММТ "Верховина" (1), (Львів - Самбір - Ужгород) - Оріховиця (1), (Львів-Тернопіль)-Під'ярків (1), (Любомирка -Вищі Верещаки)-Настине (1), (Любомирівка-залізн.ст.Новоданилівка)-БілівкаНовоукраїнка (1), (Любомирівка-залізн.ст.Новоданилівка)-Дмитрівка (1), (Любомирівка-залізн.ст.Новоданилівка)-Сергіївка (1), (Лютарівка – Чернелівка) – Підлісся (1), (М-06 Киів — Чоп) — Гаі Суходільські (1), (М-19-Збараж-С200623)-з/д станція Збараж (1), (М-21) Весела-Червоний Степ (1), (Майдан Олександрівський — Говори) — Балки (1), (Маліївка-Новоочаків)-Петропавлівка (1), (Маниківці – Деражня) – (Деражня – Явтухи) ч/з Шарки (1), (Миколаїв-Берізки)-Ізбашівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Зелений Гай-Ковалівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Зоря (1), (Миколаїв-Берізки)-Києво-Олександрівське (1), (Миколаїв-Берізки)-Колосівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Новокатеринівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Олександрівка (1), (Миколаїв-Берізки)-Суха Балка (1), (Миколаїв-Берізки)-Улянове (1), (Миколаїв-Берізки)-Филимонівка-Макієве (1), (Миколаїв-Берізки)-Филимонівка-Макієве)-с.Бобрик (1), (Миколаїв-Берізки)-залізн.ст.Колосівка (1), (Миколаїв-Херсон)-Галицинове (1), (Миколаїв-Херсон)-Лупареве (1), (Миколаїв-Херсон)-Любомирівка-Першотравневе- (Казанка-(Р-47)) 0,000 - 39,257 (1), (Миколаїв-Херсон)-Першотравневе)-Степова Долина (1), (Миколаїв-база відпочинку "Чорноморка")-Солончаки (1), (Миролюбне – Круглики) – Веселе (1), (Монастириська-Підлісне)-Горожанка (1), (Монастириська-Підлісне)-Нова Гута (1), (Мукачево - Берегове - КПП "Лужанка") - Чикош Горонда - Берегуйфалу (1), (Мукачево – Берегове – КПП «Лужанка») – Дерцен – Форнош (1), (Міжгір'я — Синевир) - Стрягальня (1), (Нагірянка-Шупарка) - Більче-Золоте (1), (Надрічне -Рекшин) - Біще (1), (Накваша — Попівці — Підкамінь) — Дудин (1), (Немирів-Ямпіль) - Остапківці (1), (Нечаяне-Очаків)-Баланове (1), (Нечаяне-Очаків)-Благодатне-Козирка (1), (Нечаяне-Очаків)-Острівка-Червоне ПарутинеКаталине (1), (Нечаяне-Очаків)-Шевченко (1), (Нирків-Мишків) - Іване-Золоте (1), (Нирків-Мишків)-Якубівка (1), (Нова Одеса-Сухий Єланець-(Н-14))-Суворівка (1), (Нова Одеса-Сухий Єланець-(Олександрівка-Миколаїв))-Новошмідтівка (1), (Нова Ушиця – Куражин) – Глибівка (1), (Новий Буг-Вільне Запоріжжя)-Нововасилівка (1), (Новий Буг-Новохристофорівка)-Білоцерківка (1), (Нововасилівка-Галаганівка)-Єлизаветівка (1), (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Громівка (1), (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Немирівка (1), (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Половинники (1), (Новогригорівка -залізн.ст.Кавуни) - Новомихайлівка (1), (Новогригорівка-залізн.ст.Кавуни)-Новокрасне (1), (Новосілка – Охрімівці) – (Хмельницький – Віньківці – Ялтушків) (1), (Новоукраїнка — Братське) — Варварiвка (1), (Новоукраїнка — Братське) — Комишувате — Водяне (1), (Одеса-Новий Буг)-Велика Солона (1), (Одеса-Новий Буг)-Великосербулівка-Малосербулівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Веселий Поділ (1), (Одеса-Новий Буг)-Вільне (1), (Одеса-Новий Буг)-Григорівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Григорівське (1), (Одеса-Новий Буг)-Малоукраїнка (1), (Одеса-Новий Буг)-Мартинівське (1), (Одеса-Новий Буг)-Миколаївка (1), (Одеса-Новий Буг)-Миролюбівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Нове (1), (Одеса-Новий Буг)-Новомиколаївка (1), (Одеса-Новий Буг)-Новосвітлівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Поділля (1), (Одеса-Новий Буг)-Солдатське (1), (Одеса-Новий Буг)-Степове (1), (Одеса-Новий Буг)-Суха Балка (1), (Одеса-Новий Буг)-Тімірязєвка-Дмитрівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Улянівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Урсолівка (1), (Одеса-Новий Буг)-Щербанівське-Новоукраїнка (1), (Одеса-Новоазовськ)- Українка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Андрієво-Зоринська пристань (1), (Одеса-Новоазовськ)-Виноградне (1), (Одеса-Новоазовськ)-Глибоке (1), (Одеса-Новоазовськ)-Данилівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Зоря (1), (Одеса-Новоазовськ)-Калинівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Лимани-Вікторівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Луч (1), (Одеса-Новоазовськ)-Матіясове (1), (Одеса-Новоазовськ)-Миколаївське (1), (Одеса-Новоазовськ)-Мирне (1), (Одеса-Новоазовськ)-Новофедорівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Первомайське до автодороги Засілля-Киселівка (1), (Одеса-Новоазовськ)-Полігон (1), (Озеряни — Вороньки) — Гарт (1), (Олiмпiадiвка-вихід на а/д Т-12-15)-Федорiвка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Інгулка-Виноградівка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Каравелове (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Карлівка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Кашперо-МиколаївкаПривільне, км 1+550 - км 22+357 (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Костичі-Інгулка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Михайлівка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Новопетрівка (1), (Олександрівка-Миколаїв)-Пересадівка-(ДніпроМиколаїв) (1), (Оринин – Підпилип’я) – маслозавод (1), (Острог-Радивилів) - хутір Вільшанки (1), (Острог-Радивилів) -(Шумськ- Кути) через Малі Садки (1), (Острог-Радивилів)- Вілія (1), (Острог-Радивилів)- Людвище (1), (Острог-Радивилів)- Садки (1), (Острог-Радивилів)- Цеценівка (1), (Острог-Радивилів)-Будки-Града (1), (Острог-Радивилів)-Затишшя (1), (Острог-Радивилів)-Круголець (1), (Острог-Радивилів)-Соснівка (1), (Острог-Радивилів)-Старий Почаїв (1), (Острог-Радивилів)-Ходаки (1), (Острог-Радивилів)-Чугалі (1), (Остропіль — Вовковинці) — Бичева ч/з Мшанець (1), (Остропіль — Вовковинці) — Грушківці (1), (Остропіль — Вовковинці) — Хмільник (1), (Остропіль — Вовковинці) — х. Майдан (1), (Остропіль — Вовковінці) — (Стара Синява — Нова Синявка) (1), (ПП «Танюшівка» — Артемівськ) — СТОВ «Степ» (1), (ПП «Танюшівка» — Старобільськ — Артемівськ) — Індустріальне (1), (ПП «Танюшівка» — Старобільськ — Артемівськ) — Кудряшівка — Воєводівка (1), (ПП «Танюшівка» — Старобільськ — Артемівськ) — Тополівка (1), (Пальчинці-Медин)-Пеньківці (1), (Первомайськ-Новоукраїнка)-Новопавлівка (1), (Первомайськ-Новоукраїнка)-Синюхін БрідСтаніславчик (1), (Первомайськ-Новоукраїнка)-Тарасівка (2), (Первомайськ-Новоукраїнка)-залізн.ст.Підгородна (1), (Первомайськ — Новоукраїнка) — Благодатне (1), (Пилява-Матеушівка)-Мартинівка (1), (Полонне – Гриців) – Кіпчинці (1), (Полонне — Гриців) — М. Шкарівка (1), (Полтавка-Царедарівка)-Старі Кошари (1), (Попівці-Литячі)-Садки (1), (Постамент та скульптура висотою 3 м. Постамент шириною 5 м, висотою 2 2,5 м. кількість загиблих – 734 чол. Встановлено імен – 126 чол. Автор Зоренко І.Я.) (1), (Почаїв-Зборів)- Білоголови-Городище до С201511 (1), (Почаїв-Зборів)-Білоголови (1), (Почаїв-Зборів)-Розтоки (1), (Прибужани-Покровка)-Андрійчикове (1), (Прогресівка-(Одеса-Новоазовськ))-Анатолівка (1), (Прогресівка-(Одеса-Новоазовськ))-Березанка (1), (Прогресівка-(Одеса-Новоазовськ))-Крутоярка (1), (Прогресівка-(Одеса-Новоазовськ))-Люблине (1), (Піски-Новопавлівка)-Київське (1), (Піски-Новопавлівка)-Новобірзулівка (1), (Піски-Новопавлівка)-Плющівка (1), (Рiвне — Плетений Ташлик) — Далеке (1), (Радівці – Степівка) – Макарове (1), (Рибчине — Тарасiвка) — Веселе — Перше Травня (1), (Рунівщина — Флорівка — Нова Кочубеївка/ — Петрашівка (1), (Свалява - Довге - Липча) - Лопушанка (1), (Сватове — Красноріченське) — Мілуватка (1), (Сватове — Красноріченське) — Новомикільське (1), (Сватове — Красноріченське) — Новоолександрівка (1), (Сватове — Лисичанск — Луганськ) — Ковалівка — Макіївка — Красний Лиман (1), (Сватове — Лисичанськ — Луганськ) — Дачне (1), (Сватове — Мілове) — Новопреображенне (1), (Середнє - Лінці - Ракошино) - Пацканьово (1), (Снігурівка-Безіменне)-Василівка-Івано-Кепине (1), (Снігурівка-Безіменне)-Павло-Мар'янівка (1), (Снігурівка-Тамарине-Безіменне)-Євгенівка (1), (Сокиринці-Лука Мелешківська)-Майдан Чапельський (1), (Стара Синява — Дубова) — (Старокостянтинів — Загірне) (1), (Стара Синява — Меджибіж до а/д Стрий — Тернопіль — Кіро­воград — Знам’янка) — Буглаї (1), (Стара Синява — Меджибіж до а/д Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Западинці (1), (Старокостянтинів – Шрубків) – Вербородинці (1), (Старокостянтинів — Шрубків) — Семиреньки (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – (Остропіль – Вовковинці) (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Качуринці (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Медведівка (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Мислова (1), (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Шпичинці (1), (Стрий — Кіровоград — Знам'янка) — (Гайсин — Теплик) (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — З нам’янка) ч/з Ялинівку, Л. Березівку до а/д (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Андрійківці ч/з Малиничі (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Бахматівці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Видава (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Голенищеве (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — М. Колибань (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Рижулинці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Ружична ч/з Жучківці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Требухівці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Шпичинці (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — Юхимівці ч/з Трительники (1), (Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка) — під’їзд до с. Русанівці (1), (Стрий-Знамняка) - Никифорівці (1), (Стрий-Кіровоград) - Березівка (1), (Стрий-Кіровоград) - Гостинне (1), (Струга – Рудківці – Дністровське водосховище) – Нова Гута (1), (Струга – Рудківці – Дністровське водосховище) – Стара Гута (1), (Сухий Єланець-(Р-06))-Новоматвіївське (1), (Сухий Єланець-(Р-06))-Червоноволодимирівка (1), (Т-02-42) - Потоки (1), (Тернопіль-Жванець) - Вільхівчик (1), (Тернопіль-Жванець) - Малі Бірки (1), (Тернопіль-Жванець) - Сидорів (1), (Тернопіль-Жванець) - Сков’ятин -Шишківці (1), (Тернопіль-Жванець)-(Галич-Сатанів) (1), (Тернопіль-Жванець)-Бабинці-(Касперівці-Збручанське) (1), (Тернопіль-Жванець)-Білинівка (1), (Тернопіль-Жванець)-Великі Бірки (1), (Тернопіль-Жванець)-Новосілка (1), (Тернопіль-Жванець)-Сокиринці (1), (Тишківка — Первомайськ) — Андріївка — Трояни (1), (Трибухівка – Великий Жванчик) – Ліпини (1), (Турівка-Товсте)-Саджівка (1), (Ужгород - Палло) - Сторожниця (1), (Ужок - Підполоззя) - Буковець (1), (Ужок - Підполоззя) - Щербовець (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Баловне (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Гур'ївка (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Зайве (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Костянтинівка (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Новоодеська річкова пристань (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Новопетрівське (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Троїцька паромна переправа (1), (Ульяновка-Миколаїв)-Троїцьке (1), (Урожайне — Ємилівка) — Тернівка — Тишківка (межа району) (1), (Федорівка – зона відпочинку "Лугове") – зона відпочинку "Рибаківка" (1), (Филимонівка-Тарасівка)-Капітанка (1), (Хмельницький – Миколаїв) – В.Калинівка (1), (Хмельницький — Миколаїв) — Грузевиця ч/з Осташки (1), (Хмельове-ст.Капустине)-Запашка (1), (Хорошів — Ставищани — Вільшаниця ) — Кащенці (2), (Царедарівка-Полтавка)-Новоандріївка (1), (Ценів-Олесине)-Сеньків (1), (Червоний Став-(Казанка-(Р-47)))-Новосергіївка (1), (Червоний Став-(Казанка-(Р-47)))-Тетянівка (1), (Червоний Став-(Казанка-(Р-47)))-Червонопілля (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Брідок (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Грицьків (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – М. Левада (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Н. Пісочна (1), (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Чорниводи (1), (Чернелівка — Городок — Смотрич ) — Нафтулівка (1), (Чорна – Остропіль) – Шевченка (1), (Чорноголова - Смереково) - Буківцьово (1), (Чортків-Більче-Золоте)-Милівці (1), (Чугуїв — Мілове) — Барикине — Голубівка (1), (Чугуїв — Мілове) — Зміївка (1), (Чугуїв — Мілове) — Коломийчиха (1), (Чугуїв — Мілове) — Промінь (1), (Шепетівка – Старокостянтинів) – Демківці (1), (Шепетівка — Чуднів — Бердичів) — Черніївка (1), (Широколанівка-Березанка)-Березанка ІІ (1), (Широколанівка-Березанка)-Богданівка (1), (Широколанівка-Березанка)-Ганнівка (1), (Широколанівка-Березанка)-Журівка (1), (Широколанівка-Березанка)-Червоний Поділ (1), (Шишкине — Новоградiвка) — Осикувате (1), (Шумськ-Білокриниця)-Залужжя (1), (Шумськ-Білокриниця)-Залісці (1), (Шумськ-Білокриниця)-Обич (1), (Шумськ-Кути)-Літовище (1), (Щиборівка – Михайлівці) – Радісне (1), (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) – Карачківці ч/з Цикову (1), (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) – Киселівка (1), (Ярмолинці – Коритна) – Верхівці (1), (Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич) (1), (Ярмолинці – Сатанів) – Балакири (1), (Ярмолинці – Сатанів) – х. Борщівський (1), (Ярмолинці – Сатанів) – х. Кремінянський (1), (Ярославичі-Ярчівці)-Підгайчики (1), (а\д Більшівці-Дитятин) - Хохонів (1), (а\д Снятин - Тязів) - Рашків (1), (а\д Татарів - Кам'янець-Подільський) - Поточище (1), (а\д Тустань-Довге) - Межигірці (2), (база) (1), (від а/д М-05 — Чемерпiль) — Манькiвське (1), (дикий) (1), (закрыт для осмотра) (1), (зачынены/closed) (1), (московський патріархат) (1), (перша черга) (1), (поповнення моб. рахунку;оплата за світло-газ;плата за податки;перекидання грошей на банківські карти;оплата телебачення (xtratv, viasat), та інші вторинні послуги!) (1), (склад буфет) (1), (склад укр мясо-т) (1), *Висота труб приблизна (1), + чистая вода на розлив (1), +36 Kártyás telefon (1), +38 (050) 888-47-73 +38 (068) 581-38-88 (1), +38 (073) 071‒77‒77 (1), +38 (095) 400 00 02 (2), +38 (096) 865-90-29, (097) 896-92-38 (1), +38 093 514 65 49 +38093 212 24 96 (1), +380 (44) 434-57-66 +380 (44) 434-51-66 Направление школы: коррекционное обучение Для лиц с ограниченными физическими возможностями: для людей с нарушением слуха, для людей с ментальными расстройствами (1), +380 (44) 462-08-01 +380 (44) 462-08-87 +380 (50) 332-03-74 https://www.facebook.com/DSK.DeutscheSchuleKiew (1), +380 50 372 8707 +380 50 373 8202 (2), +380 50 396 0600 (1), +380473636403;+380974557061 (1), +380502525491;+380974557061 (1), +380661760496 Хостел, +380688624042 Коворкинг (1), +7 (86369) 5-07-44 Открыто до 17:00 (1), +7(978)700-70-83 (1), - its used up because of crimea water crisis? - no, this reservoir has been abandoned since the 1980s (1), - велосипеди вживані та нові - трюкові самокати - професійна майстерня - аксесуари - запчастини (1), - лечебно-профилактический массаж шеи, спины, поясницы, общий; - при спортивных нагрузках снятие "крепатуры" и спазмирования мышц. (1), -1 этаж (1), -Consultancy about creating a company, getting residence permit and working visa(Şirket Kurma, oturum izni ve çalışma izni danışmanlığı) - Estate Agency(Gayrimenkul Ofisi) - Interior Design(İç Mimari) (1), -Окрашивание волос любой сложности -окрашивание волос в один тон -стрижки -укладки -полировка волос -нанопластика волос -кератиновое выравнивание -ботокс для волос -Абсолютное счастье для волос -ногтевой сервис -маникюр -педикюр -наращивание ногтей -Сп... (1), / Бараші - Топорище/(O-060608) - Черняхів, через Калинівку, Селянщину (1), / Васьковичі - Шепетівка / — Зірка (1), / ДИМЕР — БОГДАНИ З ОБХОДОМ с. СУХОЛУЧЧЯ/ — ДНIПPОВСЬКО — ТЕТЕPIВСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК (1), / Дороге – Дерезувате – Широкосмоленка – Лугове (1), / Забране - Візня / - Сичівка через Луки (1), / КРЕМЕНЕЦЬ — БІЛА ЦЕРКВА — РЖИЩІВ/ — ВЕСНЯНКА ЧЕPЕЗ ПУСТОВАРIВКУ (1), / КРЕМЕНЕЦЬ — БІЛА ЦЕРКВА — РЖИЩІВ/ — КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ (1), / КиЇв — Чоп / — Шереметів через ст. Курне, Грузливець, Павлівку (1), / Київ - Ковель -Ягодин / - Чоповичі через Йосипівку (1), / Київ — Чоп / — Барашівка (1), / Київ — Чоп / — Рудокопи через Андріївку (1), / Київ — Чоп / — Ходорівка через Тетірку (1), / Київ — Чоп / — с. Бондарці (1), / Київ — Чоп / — с. Довжик (1), / М-03 - Кованчик - Твердохлібі / - Мазурівка (1), / М-03 / - Говтвянчик (1), / М-03 / - Кованчик - Твердохлібі / - Клименки (1), / М-07 / - Чудель - Тинне (1), / М-19 / - Підгайці (1), / Н-08/ − Москаленки (1), / Н-16 - Ватутіне/ - Чичиркозівка (1), / О 181115 / - Війниця (1), / Очканівка - Валок / - Каплунівка (1), / Р-15/-Шахта №10 (1), / Т-10-20 / — ТХОРІВКА — ПУСТОВАРIВКА (1), / Т-18-09 / - Трипутня (1), / ЯХНИ — КАЛИНIВКА / — ВІЛЬХІВЕЦЬ (1), /(О 17 09 120) Козельщина – Лутовинівка – Чапаєвка/ – Рибалки (1), /(О 17 09 120) М-22 – Лозки – Пригарівка – Улинівка – Чапаєвка/ – Пашківка (1), /(О 17 09 122) Козельщина - Хорішки - Великі Кринки/ - Загребелля (1), /(О 17 09 122) Козельщина - Хорішки/ - Юрочки - Костівка (1), /(О 17 09 124) Хорішки - Висока Вакулівка - Лутовинівка/ - Юрівка (1), /(С170905) Хорішки - Вільне - В’язівка/ - Юрки (1), /(Т-17-21)/Глобине - Манжелія - Піски - Козельщина/ - Зоряне (1), /(Т-17-21)/Глобине - Манжелія - Піски - Козельщина/ - Цибівка (1), /(Т-17-36) Фрунзівка - Дяченки - Комсомольськ/ - Бутенки (1), /(Т-17-36) Фрунзівка - Дяченки - Комсомольськ/ - Книшівка (1), /(Т-17-36) Фрунзівка - Дяченки - Комсомольськ/ - Харченки (1), //Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка/ – Черевки (2), //Гадяч — Опішня/ — Лютенька/ — Запсільське (1), //Запсілля — Бондарі — Нова Галещина — /М-22// — Заруддя (1), //Запсілля — Бондарі — Нова Галещина — /М-22// — Ревівка (1), //Кам’янка − Тимошівка − Баландине − Коханівка/ − Олянине/ − Богданівське (1), //М-03/ — Машівка — Карлівка/ — Калинівка (1), //М-03/ — Машівка — Карлівка/ — Тимченківка (1), //М-05/ – Бузівка – Нестерівка – /М-05// − Зелений Ріг (1), //М-05/ – Бузівка − Нестерівка – /М-05// − Цибулів – Шарнопіль – Зюбриха (1), //М-06/ - Кременець - Біла Церква - Софіївка/ — Буряки (1), //Монастирище − ст. Монастирище − Коритня / − Княжа Криниця/ − Вільна (1), //Н-03/ – Маків – санаторій/ – під’їзд до цукрового заводу (1), //Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни/ — Вищий Булатець — Лубни (1), //Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни/ — Колодна (1), //Н-08/ − /Старий Коврай − Степове − Лящівка// − Червоногірка (1), //Н-11/ — аеропорт/ — ІнГЗК (1), //Н-12/ — Краснокутськ — Богодухів/ — Мар’їне (1), //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Зайці (1), //Н-16/ – Станіславчик/ − Матусів − Самгородок (1), //Н-16// − Онопріївка/ − Антонівка (1), //Р-10/ – Думанці − Куликівка − Жаботин − Михайлівка/ − Лубенці (1), //Р-10/ – ст. Таганча/ − Мельники (1), //Т-04-08/ – Мар'ївка/ – Писарівка (1), //Т-24-09 /М-03/ − Драбів − Золотоноша/ − Свічківка/ − Старосілля (1), //Тальне − Криві Коліна – Лоташеве − Пальчик/ − Чеснопіль/ − Добрянка (1), //Тальне − Криві Коліна – Лоташеве − Пальчик/ − Чеснопіль/ − Нова Павлівка (1), //Тальне − Криві Коліна − Лоташеве − Пальчик/ − Глибочок − Колодисте − Новоселиця/ − Лоташеве (1), //Чернівці - Заставна - /М-19// - Шубранець (1), //Шпола − Мокра Калигірка − Катеринопіль/ − Товмач/ − підсобне господарство (1), /C-030204/ - Десятина (1), /IВАНКIВ — РАДОМИШЛЬ/ — ПIСКIВКА (1), /IСАЙКИ — ЩЕРБАШЕНЦI/ — ЯЦЮКИ (1), /Іванківці – Притулівка/ – Держанівка (1), /Івахни − Лукашівка − Тарасівка/ – Княжа Криниця (1), /Ізяслав – Більчин/ – Криволука (1), /Ізяслав – Тишевичі/ – /Корець – Славута – Антоніни/ ч/з Ріпки (1), /Ізяслав – Тишевичі/ – Кіндратки через Білеве (1), /Ізяслав – Тишевичі/ – Нечаївка ч/з Зубарі (1), /Іллінці — Красненьке/ — Борисівка (1), /Алушта — Судак — Феодосия/ — Генеральское (1), /Алушта — Судак — Феодосия/ — Рыбачье (1), /Алушта — Судак — Феодосия/ — п. Сатера (1), /Андрушівка - Закутинці/ — Дубівка — Скаківка (1), /Андрушівка - Закутинці/ — Котівка (1), /Апостолове — Грушівка/ — Запорізьке (1), /БIЛА ЦЕРКВА — ТЕТІЇВ — ЛИПОВЕЦЬ/ — ЧЕРЕПИН (1), /БАРАХТИ — САЛИВІНКИ/ — СТЕПАНIВКА (1), /БОГУСЛАВ — IВАНIВКА/ — МОСКАЛЕНКИ (1), /БОГУСЛАВ — СТЕБЛIВ/ — КИДАНIВКА (1), /БОРИСПIЛЬ — ЯГОТИН/ — ХМЕЛЬОВИК (1), /БРОВАРИ — ТРЕБУХІВ — ГОРА/ — ДУДАРКІВ (1), /БУДА ПОЛІДАРІВСЬКА — СИДОРОВИЧІ/ — ВОЛОДАРКА (1), /Бар — Гармаки/ — Колосівка (1), /Бар — Шаргород — Чапаєво/ — Мальчивці (1), /Бербениці — Безсали/ — Вишеньки (1), /Бербениці — Безсали/ — Сокириха (1), /Бербениці — Безсали/ — Червона Слобідка (1), /Бердичів - Ружин - Городок/ — Іванківці через Семенівку (1), /Бердичів - Ружин - Городок/ — Великі Низгірці (1), /Бердичів - Хмільник - Літин - /М-12// — Велика П’ятигірка (1), /Бердичів - Хмільник - Літин - /М-12// — Маркуші (1), /Березняки - Холодіївка - Лозуватка - Долинське/ (/О041505/) - Червоний Яр (1), /Бодаква — Нижня Будаківка/ — Забодаква (1), /Борисів – Клубівка/ – Заріччя (1), /Брусилів - Скочище/ — Грубське через Мар’янівку, Озера, Биків (1), /Білики — Червоні Квіти/ — Прогрес (1), /Білогородка – Базалія/ – Малі Жеребки (1), /Білогородка – Базалія/ – Рокитне (1), /Білогорілка — Лука/ — Ручки (1), /Білогорілка — Р-60/ — Воля (1), /ВАСИЛЬКIВ — ВЕЛИКА БУГАЇВКА/ — ЗАЛIЗНЕ (1), /ВАСИЛЬКIВ — ГЛЕВАХА/ — ЗАЛIЗНЕ (1), /ВАСИЛЬКIВ — ГЛЕВАХА/ — КРУШИНКА (1), /ВАСИЛЬКIВ — ГЛЕВАХА/ — СТАНЦIЯ ГЛЕВАХА (1), /ВАСИЛЬКIВ — КНЯЖИЧІ — ЛУКА — ГОРЕНИЧІ — /М-06/ — БОБРИЦЯ (1), /ВАСИЛЬКIВ — ЛУКА/ — ЗДОРIВКА (1), /ВОЛОДАРКА — ЛОБАЧІВ — ДЕНИХIВКА/ — НЕНАДИХА — /Т-10-14/ (1), /Валок - Багаївка - Циганське/ - Лозівка (1), /Валок - Бугаївка - Циганське/ - Витівка (1), /Валок - Бугаївка - Циганське/ - Носівка (1), /Валок - Бугаївка - Циганське/ - Трирогове (1), /Василівка – Кам'янське/ – Орлик (1), /Василівка – Кам’янське/ – Придніпрянське (1), /Василівка — Кам'янське/ — Гаймарівка (1), /Васьковичі - Шепетівка/ — Глинянка (1), /Васьковичі - Шепетівка/ — Зелений Гай (1), /Васьковичі - Шепетівка/ — Радулин (1), /Вашківці - Карапчів - Лукавці/ - Майдан (1), /Велика Багачка - Поділ/ - Гнідаші (1), /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Дадакалівка (1), /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Довжок (1), /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Солонці (1), /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Троянівка (1), /Велика Багачка — Гоголеве/ — Дакалівка (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Козаче (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Коханівка (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Никонорівка (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Шпилі (1), /Велика Рублівка — Чутове/ — Щорсівка (1), /Великомихайлівка — Маліївка/ — Березове (1), /Вереміївка — Бакумівка — Біляки/ — Тройняки (1), /Вирішальне — Залізняки — Комишня/ — Шульги (1), /Висока Піч - Червоне/ — Жерделі (1), /Висока Піч - Червоне/ — Камені (1), /Високе - Удовиченки/ - Косяки (1), /Виступовичі - Могилів-Подільський/ — Швайківка через Агатівку (1), /Витязівка — Буховецьке/ — Сорочанове (1), /Вовчик — Стадня/ — Вовча Долина (1), /Вовчик — Стадня/ — Крем’янка (1), /Войниха — Тернівщина — Стадня/ — Куп’єваха (1), /Вікно - Мосорівка/ - /Вікно - Баламутівка - Блищадь/ (1), /Вікно - Мосорівка/ - Онут (1), /Вікно - Мосорівка/ - Самушин (1), /Вікно - Мосорівка/ - Чорний потік - Онут (1), /Вільховатка — Білухівка — Попівка — Р-11/ — Знаменка (1), /Вільшана — Товста — Лозуватка/ — Сагайдачне (1), /Вільшана — Товста — Лозуватка/ — Стадниця (1), /Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта -Велика Михайлівка - /М-16// - Роздільна - Єреміївка -/М-05/ (1), /ГЛЕВАХА — ПІДГIРЦI/ — IВАНКОВИЧI (1), /ГЛЕВАХА — ПІДГІРЦІ/ — В. БУГАЇВКА (1), /ГЛЕВАХА — ПОДГIРЦI/ — ГВОЗДIВ (1), /ГОСТОМЕЛЬ — М. БУДА/ — СТАРА БУДА (1), /ГОСТОМЕЛЬ — МАКАРІВСЬКА БУДА/ — /МАКАРIВ — ЛЮБИДВА/ З ПОД'ЇЗДОМ ДО С. ЗДВИЖIВКА (1), /ГОСТОМЕЛЬ — МАКАРІВСЬКА БУДА/ — БАБИНЦI (1), /Гадяч - Опішня/ - Лютенька (1), /Гадяч – Великі Будища/ – Ціпки (1), /Гадяч – Миргород/ – Попівка (1), /Гадяч — Липова Долина/ — Бухалове (1), /Гадяч — Липова Долина/ — Пирятинщина (1), /Гадяч — Миргород/ — Бакумівка — Зубівка (1), /Гадяч — Миргород/ — Бакумівка — Зубівка/ — Зуївці (1), /Гадяч — Миргород/ — Бакумівка — Зубівка/ — Хомутець (1), /Гадяч — Опішня/ — Бабанське (1), /Гадяч — Опішня/ — Вельбівка (1), /Гадяч — Опішня/ — Заїченці (1), /Гадяч — Опішня/ — Корлюкове — Батьки (1), /Гадяч — Опішня/ — Кірякове (1), /Гадяч — Опішня/ — Манилівка (1), /Гадяч — Опішня/ — Устименки (1), /Гадяч — Опішня/ — Хрипки (1), /Гадяч — Опішня/ — Чорняки (1), /Гадяч — Опішня/ — Шкурпели — Покровське (1), /Гадяч — Сватки — Синівка/ — Максимівка (1), /Гиряві Ісківці — Старий Хутір/ — Слобідка (1), /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Балабушині Верби (1), /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Махнівка (1), /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Сиротенки (1), /Говори — Федорівка — Манжелія/ — Вітки (1), /Говори — Федорівка — Манжелія/ — Луки (1), /Городниця - Олевськ/(О-161417) - Майдан (1), /Горішні Плавні - Салівка - Озера/ - Солошине (1), /Градизьк – Погреби – Піщане/ – Кременчук (1), /Гребінка — Кулаженці — Смотрики — М-03/ — Архемівка (1), /Гребінка — Оржиця/ — Вишневе (1), /Гребінка — Оржиця/ — Хоружівка (1), /Гребінка — Рудка — Тимки — Загребелля/ — Рудка (1), /Григорівка − Трощин − /Н-02// − Глинча (1), /Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський/ – Біла (1), /Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський/ – Сивороги (1), /ДЕМИДІВ — ГОСТОМЕЛЬ/ — /ГОСТОМЕЛЬ — БЕРЕСТЯНКА — МИРЧА — /М-07/ — ЧЕPЕЗ ОЗЕРА (1), /ДИМЕР — БОГДАНИ З ОБХОДОМ с. СУХОЛУЧЧЯ/ — ПЕТРIВСЬКЕ (1), /ДИМЕР — БОГДАНИ З ОБХОДОМ с. СУХОЛУЧЧЯ/ — ТОЛОКУНЬ (1), /ДИМЕР — СИЧІВКА/ — КРУГИ (1), /ДИМЕР — СИЧІВКА/ — РОЗТIСНЕ (1), /Дашківка — Ревущине/ — Твердохліби (1), /Диканька - Решетилівка/ - Велика Рудка - /Суми - Полтава/ (1), /Диканька — Решетилівка/ — Славки — Писаренки (1), /Дмитрівка — Кобелячок — Кишеньки/ — Брачківка (1), /Дніпровське – Котлярівське/ – Рудево-Миколаївка (1), /Дніпропетровськ — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка/ на ділянці с. Лобойківка — смт Петриківка (1), /Добровеличківка - Фурманівка/ - Новоукраїнка (1), /Довгалівка - /М-03/ - Стефанівщина (1), /Донцівщина — Сари/ — Київське (1), /Дубрівка - Баранівка/ — Йосипівка (1), /Дубрівка - Баранівка/ — Середня (1), /Дунаївці – Грушка/ – Мушкутинці (1), /Дунаївці – Грушка/ – Рачинці (1), /Дунаївці – Грушка/ – Соколець (1), /Житомир - Сквира - Ставище/ — Іванків (1), /Житомир - Сквира - Ставище/ — Града (1), /Житомир - Сквира - Ставище/ — Любимівка (1), /ЗАЛIССЯ — ЗАВОРИЧI/ — СТАНЦIЯ БОБРИК (1), /ЗГУРІВКА - /М-03/ ЧЕРЕЗ СУЛИМІВКУ/ - ГОДУНІВКА (1), /Заліщики — Звенячин — Городенка/ — Йосипівка (1), /Зоряне − Христинівка − /Т-24-03 Орадівка – Христинівка − Жашків – Корсунь-Шевченківський − Мошни// − Чайківка (1), /Зіньків — Велика Пожарня/ — Гусаки (2), /Зіньків — Велика Пожарня/ — Дубівка (1), /Зіньків — Велика Пожарня/ — Хмарівка (1), /Зіньків — Новоселівка/ — Гришки — Цвітове — Сулими (1), /Зіньків — Новоселівка/ — Дуб’янщина (1), /Зіньків — Пірки/ -Слиньківщина (1), /Зіньків — Ступки — Довжик/ — Пилипенки (1), /Зіньків — Удовиченки — Морозівщина/ — Матяші (1), /КАГАРЛИК — СТАЙКИ/ — ХАЛЧА (1), /КИЇВ — ВИШГОРОД — ДЕСНА — ЧЕРНІГІВ/ — ЛЕБЕДIВКА (1), /КИЇВ — ВИШГОРОД — ДЕСНА/ — РОВЖІ (1), /КИЇВ — ЗНАМ'ЯНКА/ — ЖОВТНЕВЕ (1), /КИЇВ — ЗНАМ'ЯНКА/ — ПЕРЕСЕЛЕННЯ — /КАГАРЛИК — СУЩАНИ/ (1), /КИЇВ — ЗНАМ'ЯНКА/ — СЛОБОДА (1), /КИЇВ — КОВЕЛЬ — ЯГОДИН/ — /ФЕНЕВИЧІ — БОРОДЯНКА — МАКАРІВ — БИШІВ/ (1), /КИЇВ — КОВЕЛЬ/ — МИКУЛИЧІ (1), /КИЇВ — КОВЕЛЬ/ — МИРОЦЬКЕ (1), /КИЇВ — ЛIТОЧКИ — КIПТI/ — ПАРНЯ (1), /КИЇВ — ЛIТОЧКИ — КIПТI/ — СОБОЛIВКА (1), /КИЇВ — ОДЕСА /М-05/ — СОКОЛIВКА (1), /КИЇВ — ОДЕСА М-05/ — КАЛИНIВКА (1), /КИЇВ — ОДЕСА М-05/ — КОВАЛIВКА ЧЕРЕЗ ВIННИЦЬКI СТАВИ (1), /КИЇВ — ОДЕСА М-05/ — ТРОСТИНСЬКА НОВОСЕЛИЦЯ ЧЕРЕЗ ПIНЧУКИ (1), /КИЇВ — ОДЕСА М-05/ — ХЛЕПЧА (1), /КИЇВ — ОДЕСА/ — КОДАКИ (1), /КИЇВ — РЕВНЕ — РОГОЗIВ / — МАРТУСIВКА (1), /КИЇВ — РЕВНЕ — РОГОЗІВ/ — ВОРОНЬКІВ (1), /КИЇВ — РЕВНЕ — РОГОЗІВ/ — с. ГОРА (1), /КИЇВ — ФАСТIВ — Б. ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА/ — ПОБЕРЕЖКА ЧЕPЕЗ КРУТI ГОРБИ (1), /КИЇВ — ФАСТІВ — Б ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА / — ШКАРIВКА (1), /КИЇВ — ФАСТІВ — Б ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА/ — ВIЛЬНА ТАРАСIВКА (1), /КИЇВ — ФАСТІВ — Б ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА/ — ПОБЕРЕЖКА (1), /КИЇВ-ІВАНКІВ-ОВРУЧ/ - КОБЛИЦЯ через ЛЕОНIВКУ (1), /КОЖУХIВКА — ДЗВIНКВЕ/ — ПЛЕСЕЦЬКЕ (1), /КРЕМЕНЕЦЬ - Б ЦЕРКВА - РЖИЩІВ/ - ЗОРІВКА (1), /КРЕМЕНЕЦЬ - Б ЦЕРКВА - РЖИЩІВ/ - КРАСНОПИЛКА - БУРТИ (1), /КРЕМЕНЕЦЬ — Б. ЦЕРКВА — РЖИЩІВ / — ТАРАСIВКА — ЖИТНI ГОРИ (1), /КРЕМЕНЕЦЬ — Б. ЦЕРКВА — РЖИЩІВ/ — ТОМИЛIВКА (1), /Кам’янка – Шепетівка/ – Білеве ч/з Припутні (1), /Кам’янка − Тимошівка − Баландине − Коханівка/ − Олянине (1), /Карлівка — Лип’янка — Абрамівка/ — Ясне (1), /Карлівка — Розумівка -Бабайкове/ — Лип’янка (1), /Карлівка — Розумівка — Бабайкове/ — Федорівка (1), /Карпилівка — М-03/ — Гінці (1), /Катеринопіль − Пальчик − Ямпіль/ – Гуляйполе (1), /Катеринопіль − Пальчик − Ямпіль/ − Шостакове (1), /Київ - Чоп/ — Брусилів через Осівці (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Іванівка, через Великий Дивлин (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Великий Ліс (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Вербівка (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Путиловичі (1), /Київ — Ковель — Ягодин/(M07) — Степанівка, через Старі Новаки (1), /Київ-Іванків-Овруч/(Р-02) - Збраньківці (1), /Київ-Ковель-Ягодин/(M-07) — Кам'янка (1), /Київ-Ковель-Ягодин/(M07) - Білокоровичі (1), /Кобеляки – Просяниківка/ – Лебедине – Сухе (1), /Кобеляки — Білики — /М-22/ — Жуки (1), /Кобеляки — Просяниківка/ — Правобережна Сокілка (1), /Кобеляки — Просяниківка/ — Чкалове (1), /Кобеляки — Просяниківка/ — Шенгури (1), /Кобелячок — Салівка/ — Кобелячок (1), /Ковалиха − Попівка − Червоне/ − Сердюківка − ст. Сердюківка (1), /Козельщина — Новий Тагамлик — Селещина/ — Огуївка (1), /Козельщина — Хорошки — Великі Кринки/ — Глушкове (1), /Козельщина — Хорошки — Великі Кринки/ — Майданівка (1), /Комарів — Іванівці/ — Майорка (1), /Комсомольськ - Салівка - Озера/ - Келеберда (1), /Коноплянка - Остап’є/ - Вишняківка (1), /Коноплянка - Остап’є/ - Запсілля (1), /Коноплянка - Остап’є/ - Колосівка (1), /Коноплянка - Остап’є/ - Уханівка (1), /Коноплянка — Нове Остапове/ — Бірки (1), /Корець – Славута – Антоніни/ – Вачів (1), /Корець – Славута – Антоніни/ – Досін (1), /Кравченки - Остап’є/ - Олефіри (1), /Красилів – /Старокостянтинів – Антоніни// – Дружне (1), /Красногорівка - Балаклія/ - Шипоші (1), /Красногрівка - Балаклія/ - Герусівка (1), /Крачківка – Кривець − Рудка/ − Зелений Гай (1), /Кременчук - Власівка/ - Самусіївка (1), /Кременчук – Манжелія/ – Рокитне (1), /Кременчук — Манжелія/ — Демидівка (1), /Кременчук — Манжелія/ — Омельник (1), /Кривий Ріг — Пичугине/ — Золота Поляна — Новомайське (1), /Кримки − Суха Калигірка / − Нова Ярославка (1), /Кримки − Суха Калигірка/ − Антонівка − Глиняна Балка (1), /Кримки − Суха Калигірка/ − Витязеве (1), /Кримки − Суха Калигірка/ − Кавунівка (1), /Кримки − Суха Калигірка/ − Маслове (1), /Кримки − Суха Калигірка/ − Нечаєве (1), /Кругле — Першотравневе/ — Храпачів Яр (1), /Крута Балка — Драбинівка — Вовківка/ — Дудкин Гай (1), /Лебединське – Змагання/ – Пахарь (1), /Ленино — Мысовое/ — п/л «Алые Паруса» (1), /Лободине — Осняги — Харківці/ — Петроселівка (1), /Лободине — Осняги — Харківці/ — Чернече (1), /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ – Біленченківка (1), /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - Контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”/- Зіньків (1), /Лохвиця — Безсали/ — Западинці (1), /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Рудка (1), /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Суха Солониця (1), /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Шкадрети (1), /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Велике (1), /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Ветхалівка — Коновалове — Середняки (1), /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Заводське (1), /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Пучківщина (1), /Лохвиця — Лубни/ — Васильки (1), /Лохвиця — Лубни/ — Риги (1), /Лохвиця — Свиридівка/ — Степуки (1), /Лохвиця — Свиридівка/ — Ячники (1), /Лохвиця — Яхники — Жабки/ — Дереківщина (1), /Лубни — Оржиця/ — Полуніївка (1), /Лубни — Тишки — Ісківці/ — Ждани (1), /Лубни — Тишки — Ісківці/ — Окіп (1), /Лівинці - контрольно-пропускний пункт "Зелена"/ - Козиряни (1), /М-01 — РУДНЯ — ГОГОЛIВ — БОРИСПIЛЬ/ — ГОРОБIЇВКА (1), /М-01 — РУДНЯ — ГОГОЛIВ — БОРИСПIЛЬ/ — ПЕРШОТРАВНЕВЕ (1), /М-01 — РУДНЯ — ГОГОЛIВ — БОРИСПIЛЬ/ — СЕНЬКIВКА (1), /М-01 — РУДНЯ — ГОГОЛIВ — БОРИСПIЛЬ/ — ТАРАСIВКА — ЗАХАРIВКА — ЖЕРДОВА (1), /М-01/ - Олишівка - Куликівка (1), /М-01/ — Золотинка (1), /М-01/ — Клубівка — Олександрівка-Друга — /М-01/ (1), /М-01/ — Ладинка (1), /М-01/ — Олешня (1), /М-01/ — Рудня — Гоголів — Бориспіль (з ділянкою 44+943 - 49+429 МЖКГ м. Борисполя) (1), /М-01/ — Серединка — Сіножацьке (1), /М-01/ — Скорінець (1), /М-01/ — Шевченка (1), /М-01/ — Шестовиця (1), /М-01/ — Шпаків (1), /М-01/ — ст. Голубині (1), /М-01/- Добрянка (1), /М-02/ — Бахмач (1), /М-02/ — Заньки (1), /М-02/ — Крути — Печі — Хороше Озеро (1), /М-02/ — Матіївка (1), /М-02/ — Новий Шлях (1), /М-02/ — Носівка (1), /М-02/ — Пальчики — Веселе (1), /М-02/ — Переходівка (1), /М-02/ — Хотинівка (1), /М-02/ — Шумейкине (1), /М-02/- Лісове (1), /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Грабарівка (1), /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Давидівка (1), /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Крячківка (1), /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Мар’янське (1), /М-03 — ЛЮБАРЦI — СТАРЕ/ — ВАСИЛЬКИ (1), /М-03/ - Гора (1), /М-03/ - Давидівка (1), /М-03/ - Куклинці (1), /М-03/ - Мильці (1), /М-03/ - Нижні Млини (1), /М-03/ - Полтавський полiгjн ТПВ (1), /М-03/ - Пушкареве (1), /М-03/ - Рожаївка (1), /М-03/ - Семенівка (1), /М-03/ - Старий Мерчик - Мурафа - Краснокутськ (1), /М-03/ - Терешки - Микільське - /Т-17-12/ (1), /М-03/ - Шмиглі (1), /М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка - плотина (2), /М-03/ – Максимівка – Карлівка (1), /М-03/ – Машівка – Карлівка (1), /М-03/ – Супрунівка (1), /М-03/ — Іванівка (1), /М-03/ — Березова Рудка — Мартиновичі (1), /М-03/ — Велике Ладижене (1), /М-03/ — Верхоли (1), /М-03/ — Вікторія (1), /М-03/ — Грабинівка (1), /М-03/ — Демидівка — Плоске — Стовбина Долина (1), /М-03/ — Демина Балка — Павленки (1), /М-03/ — Драбів — Золотоноша (1), /М-03/ — Дякове (1), /М-03/ — Кованьчик — Підлепичі — Твердохліби (1), /М-03/ — Краснолуцький (1), /М-03/ — Лазірки — Райозеро (1), /М-03/ — Лисича — Охоче (1), /М-03/ — Лубни (1), /М-03/ — Малий Бакай — Мушти (1), /М-03/ — Новоселівка — Сидоренкове (1), /М-03/ — Олександрівка (1), /М-03/ — Остапівка — Богодарівка (1), /М-03/ — Повстин (1), /М-03/ — Полтава (1), /М-03/ — Рівне (1), /М-03/ — Ставки — Штомпелівка — Коломійцеве Озеро (1), /М-03/ — Ялосовецьке (1), /М-03/ — до /Ромодан — Вишневе/ (1), /М-03/ — під'їзд до м. Святогірська (1), /М-03/ — ст. Солоницька (1), /М-03/- Коломак - Шелестове - Колонтаїв (1), /М-04/ — Горлівка (1), /М-04/- Козачий Гай (1), /М-04/- Підпільне - Дерезувате - Синельникове (1), /М-05 — ПІЩАНА/ — ГЛУШКИ (1), /М-05/ - Іванівка - Петрівка - /Одеса -Вознесенськ - Новий Буг/ (1), /М-05/ – Берестовець (1), /М-05/ – Бузівка – Нестерівка – /М-05/ (1), /М-05/ – Бузівка − Нестерівка/ − Безпечна (1), /М-05/ – Добра (1), /М-05/ – Нестерівка (1), /М-05/ – Нестерівка − /М-05/ (1), /М-05/ – Подібна (1), /М-05/ – Ропотуха (1), /М-05/ – Собківка (1), /М-05/ – Тихий Хутір (1), /М-05/ − Дмитрушки − Пугачівка − Старі Бабани (1), /М-05/ − Олександрівка (1), /М-05/ − Піковець − /Н-16/ (1), /М-06/ - Верба - /М-06/ (1), /М-06/ - Гай (1), /М-06/ - Глинки (1), /М-06/ - Глинськ - Здовбиця - Новосілки (1), /М-06/ - Гоща (1), /М-06/ - Дорогобуж - Подоляни - Горбаків (1), /М-06/ - Кам’яна Верба (1), /М-06/ - Клюки - /М-19/ (1), /М-06/ - Коростишів (1), /М-06/ - Коти (1), /М-06/ - Крилів - Пашуки (1), /М-06/ - Микитичі (1), /М-06/ - Підліски (1), /М-06/ - Русивель - Майків - Жаврів - Бочаниця - до "Рівне - Тучин - Гоща - /Р-05/ (1), /М-06/ - Сапожин (1), /М-06/ - Терентіїв (1), /М-06/ - Федорівка (1), /М-06/ — Бугрин — Оженин — Острог (1), /М-06/ — Голубине (1), /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка; під'їзд до м. Канева (1), /М-06/ — Пулини — Хорошів — /М-21/ (1), /М-06/ — Романів — Романівка (1), /М-07/ - Іванчі (1), /М-07/ - Балаховичі - /О-180207/ (1), /М-07/ - Велихів - В. Вербче (1), /М-07/ - Лугини (1), /М-07/ - Ромейки (1), /М-07/ - Сошники (1), /М-07/ - Старики (1), /М-07/ — Маюничі — Велика Осниця — Красноволя — Колки — /Р-14/ — Копилля — Рожище — Торчин — Шклинь — /Н-17/ (1), /М-07/- Ворзель (1), /М-12/ (Кам’янки) - Скалат (1), /М-12/ – Грузовий двір – Копистин (1), /М-12/ – Паланка (1), /М-12/ – Свинарка (1), /М-12/ – Талалаївка (1), /М-12/ – Шельпахівка – Удич (1), /М-12/ – філія „Уманський райавтодор“ (1), /М-12/ — Волочиськ — Підволочиськ (1), /М-12/ — Сушківка — Вільшана-Слобідка — Рогова — Перегонівка (1), /М-12/ — заповідник «Хутір Надія» — /М-13/ (1), /М-12/ − Бабанка − /М-12/ (1), /М-12/ − Гродзеве − /М-12/ (1), /М-14/ - Кирпичне - /М-18/ (1), /М-14/ – Бердянське – Деревецьке (1), /М-14/ – Червоне Поле (1), /М-15/ – Баштанівка (1), /М-15/ – Спаське – Вилкове (1), /М-15/- контрольно-пропускний пункт “Долинське” (1), /М-17/- Скадовськ (1), /М-18/ - Балабине - Малокатеринівка (1), /М-18/ - Буди - Коротич (1), /М-18/ - Давидівка - Атманай 29 Разом: (1), /М-18/ - Мерефа - Зміїв (1), /М-18/ – Василівка – Олександрівка (1), /М-18/ – ЛТО Хащеве (1), /М-18/ – Розівка – Зірка (1), /М-18/ – Семихатки (1), /М-18/ – Степногірськ (1), /М-18/ – Хорошеве (1), /М-18/ – Червоне (1), /М-18/ — Георгіївське (1), /М-18/ — Данило-Іванівка — Радивонівка (1), /М-18/ — Кам’яне (1), /М-18/ — Криничне — Василівське — Матвіївка (1), /М-18/ — Лісне — Лугове (1), /М-18/ — Славгород (1), /М-18/ — Якимівка (1), /М-18/- Лугове - Оріхів (1), /М-19/ (Мишковичі) — Дружба (1), /М-19/ - Бортниця - Привільне (1), /М-19/ - Глибока (1), /М-19/ - Голуби (1), /М-19/ - Долина (1), /М-19/ - Доманове - Самари - Залухів - Мала Глуша - /Т-03-08/ - Невір - Ветли - /Р-14/ (1), /М-19/ - Киселів (1), /М-19/ - Коблин (1), /М-19/ - Свищів (1), /М-19/ - Чуньків - Кулівці - Репужинці (1), /М-21/ - Браїлів - Рижавка - Тиврів (1), /М-22/ - Ганжі - Старі Санжари (1), /М-22/ - Горбанівка (1), /М-22/ - Кунцеве (1), /М-22/ - Старі Санжари (1), /М-22/ - під’їзд до АБЗ (1), /М-22/ – Лозки – Пригарівка – Улинівка – Чапаєвка (1), /М-22/ – Полузір'я – Судівка (1), /М-22/ – Потоки (1), /М-22/ – Соснівка – Кременчук – Горішні Плавні (1), /М-22/ — А Б З (1), /М-22/ — Верхня Жужманівка (1), /М-22/ — Нижня Жужманівка (1), /М-22/ — Павлиш — Онуфріївка — Млинок — /Н-08/ (1), /М-22/ — Судіївка (1), /М-22/ — Шевченки — Малики (1), /М07/ — МАКАРІВСЬКА БУД (1), /МАКАРIВ — ЛЮБИДВА ЧЕРЕЗ ПЛАХТЯНКУ, КАТЮЖАНКУ,ВАХІВКУ/ — ДУДКИ (1), /МАКАРIВ — ЛЮБИДВА/ — ВОЛОДИМИРIВКА (1), /МАЛА ВІЛЬШАНКА — КРИВЕЦЬ/ — ЧУПИРА 2 — ГОСТРА МОГИЛА (1), /МИРIВКА — ШПЕНДIВКА/ — БЕНДЮГIВКА (1), /МИРОНІВКА — БОГУСЛАВ/ — /КИЇВ — ФАСТІВ — Б ЦЕРКВА — ЗВЕНИГОРОДКА/ — РОЗКОПАНЦІ (1), /МИРОНІВКА — ОЛЬШАНИЦЯ — РОКИТНО — ДОВГАЛІВСЬКЕ/ — СТ. РОКИТНО (1), /Максимівка — Володимирівка/ — Павловщина (1), /Максимівка — Карлівка/ — Володимирівка (1), /Максимівка — Карлівка/ — Короленківка (1), /Мала Перещепина — Галущина Гребля/ — Кустолове (1), /Мала Перещепина — Галущина Гребля/ — Малі Солонці (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Березівка (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Головки (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Гонтарі (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Мар’ївка - Васильці (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Нестеренки (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Ступки (1), /Мала Рублівка - Полтава/ - Сусідки (1), /Мала Рублівка — Полтава/ — Козлівщина (1), /Маньківка − Кищенці/ − Харківка (1), /Мартинівка — Шевченкове — Високе/ — Вакулиха (1), /Мартинівка — Шевченкове — Високе/ — Красне (1), /Мар’янське-Гоголеве/ — Кульбашне (1), /Мар’янівка - Биківка/ — Зятинець (1), /Мар’янівка - Рокита - Остап’є/ - Володимирівка (1), /Межа обл – Розбишівка – //Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"//– Розбишівка (1), /Миколаївка — Петро-Давидівка — Жадани/ — Хоменки (1), /Миргород - Хорол/ – Грушине (1), /Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ/ - Широка Долина - Якимове (1), /Миргород — Велика Багачка — Байрак — Поділ/- Вовнянка (1), /Миргород — Дібрівка — Клюшниківка/ — Деркачі (1), /Миргород — Хорол/ — Барилове (1), /Михайлівка — Бабайківка — Івано-Яризівка/ — Кущівка (1), /Монастирище − ст. Монастирище − Коритня / − Половинчик (1), /Монастирище − ст. Монастирище − Коритня/ − Бубельня (1), /Монастирище − ст. Монастирище − Коритня/ − Княжа Криниця (1), /Міцівці – Морозів/ – Варварівка (1), /Н-01 КИЇВ — ЗНАМ*ЯНКА/ — /СЕМЕНІВКА — ДЕРЕМЕЗНА/ (1), /Н-01/ – Завадівка (1), /Н-01/ – Карашина − Вільхівчик − Черепин (1), /Н-01/ – Кичинці (1), /Н-01/ – Кошмак (1), /Н-01/ – Ксаверове (1), /Н-01/ – Лісове (1), /Н-01/ – Моринці (1), /Н-01/ – Нехворощ (1), /Н-01/ – Пішки (1), /Н-01/ – Ребедайлівка (1), /Н-01/ − Косарі − Грушківка (1), /Н-02/ – Коськів (1), /Н-02/ – Лазірці (1), /Н-02/ – Райок (1), /Н-02/ – Тростянець − Курилівка (1), /Н-02/ – Чотирбоки (1), /Н-03/ - Новоселиця - Герца - контрольно-пропускний пункт “Дяківці” (1), /Н-03/ - Хотин - контрольно-пропускний пункт “Мамалига” (на м. Кишинів) (1), /Н-03/ – Вихрівка (1), /Н-03/ – Воробіївка (1), /Н-03/ – Глушковецьке (1), /Н-03/ – Гуменці (1), /Н-03/ – Гута-Блищанівська (1), /Н-03/ – Колубаївці (1), /Н-03/ – Круті Броди (1), /Н-03/ – Кубачівський кар’єр (1), /Н-03/ – Лисогірка (1), /Н-03/ – Майдан-Морозівський (1), /Н-03/ – Маків – санаторій (1), /Н-03/ – Перегінка (1), /Н-03/ – Смотрич (1), /Н-03/ – Соколівка (1), /Н-03/ – Ставище (1), /Н-03/ – Яцьківці (1), /Н-07/ — Березівка — Стара Талалаївка — Талалаївка (1), /Н-07/ — Гаврилівка (1), /Н-07/ — Переволочна (1), /Н-07/ — Рудівка — Канівщина — /Т-25-40/ (1), /Н-07/- Густиня (1), /Н-08/ - Василівка - Оріхове - Військове (1), /Н-08/ - Новопокровка – Білогір’я - Лугівське (1), /Н-08/ – Гусарка (1), /Н-08/ – Жовнине (1), /Н-08/ – Максимівка (1), /Н-08/ – Нова Дмитрівка – Золотоноша (1), /Н-08/ – Очеретувате (1), /Н-08/ – Тополівка – /О081452/ (1), /Н-08/ – пристань Іркліїв (1), /Н-08/ — Башмачка (1), /Н-08/ — Броварки (1), /Н-08/ — Відрадне (1), /Н-08/ — Кирияківка — Опришки (1), /Н-08/ — Крилівське (1), /Н-08/ — Кузнецівка (1), /Н-08/ — Микільське-на-Дніпрі (1), /Н-08/ — Мозоліївка (1), /Н-08/ — Недогарки — Світловодськ (1), /Н-08/ — Новоандріївка — /Т-04-08/ (1), /Н-08/ — Нікополь (1), /Н-08/ — Пронозівка (1), /Н-08/ — Ройове (1), /Н-08/ — Святилівка (1), /Н-08/ — Струтунівка (1), /Н-08/ − Васютинці (1), /Н-08/ − Коврай (1), /Н-08/ − Мельники − Чехівка (1), /Н-08/ − Придніпровське (1), /Н-08/ − Старий Коврай − Степове − Лящівка (1), /Н-08/ − Тимченки (1), /Н-08/ − Чорнобай (1), /Н-11/ — Дніпровка (1), /Н-11/ — Новоселівка (1), /Н-11/ — аеропорт (1), /Н-12/ – Краснокутськ - Богодухів (1), /Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/ (1), /Н-12/ — Діброва — /Н-12/ (1), /Н-15/ — Новоскелювате (1), /Н-16/ - Звенигородка (1), /Н-16/ - Козацьке - Боровикове (1), /Н-16/ – Гуляйка (1), /Н-16/ – Зеленьків (1), /Н-16/ – Ковалиха (1), /Н-16/ – Левада (1), /Н-16/ – Мар’янівка − Матусів (1), /Н-16/ – Миколаївка (1), /Н-16/ – Онопріївка (1), /Н-16/ – Станіславчик (1), /Н-16/ – Тальне (1), /Н-16/ – Чубівка (1), /Н-16/ – Шпола – /Н-16/ (1), /Н-16/ − Кам’януватка (1), /Н-16/ − Цвітковське відділення (1), /Н-16/ − тракторна бригада − Благодатне − Крутьки (1), /Н-17/ - Волиця-Дружкопільська (1), /Н-17/ - Сенкевичівка - Липа - Берестечко (1), /Н-17/ - Шклінь Другий (1), /Н-17/ - Ярівка - Вільхівка (1), /Н-17/-Угринів-Сенкевичівка (1), /Н-20/ — Кременівка — Ялта (1), /Н-22/ - Великий Олексин (1), /Н-22/ - Грабів (1), /Н-22/ - Дерев’яне (1), /Н-22/ - Житані (1), /Н-22/ - Рогачів (1), /Н-22/ — Ходоси — Кустин — /Р-05/ (1), /Н-23/ – Олексіївка (1), /Н-23/ – рибколгосп в с. Грушівка (1), /Н-23/ — Велика Костромка (1), /Н-23/ — Вільне (2), /Н-23/ — Зоря (1), /Н-23/ — Лозуватка (1), /Н-23/ — Покровське — Капулівка — /Н-23/ (1), /Н-23/ — Садове (1), /Н-23/ — Червоногригорівка (1), /Н-24/ - Арбузинка - Єланець - Нова Одеса (1), /Н-25/ - Бродець (1), /Н-25/ - Бронне - Поляни - /Т-18-12/ (1), /Н-25/ - Вербівка (1), /Н-25/ - Висоцьк (1), /Н-25/ - Городище (1), /Н-25/ - Кураш (1), /Н-25/ - Лютинськ (1), /Н-25/ - Поляни (1), /Н-25/ - Селець (1), /Н-25/ - Тихе (1), /Н-25/ - Тумень (1), /Н-25/ – Городище через Пашуки (1), /Н-25/ – Дубки (1), /Н-25/ – Котів - Рисв'янка (1), /Н-25/ – Марківці ч/з Вишневе (1), /Н-25/ – Маслопуща - Стрільськ (1), /Н-25/ – Плесна (1), /Н-25/ – Полянь (1), /Н-26/ – Стара Гнилиця – Лиман – Нижній Бишкин (1), /Н-27/ – Локнисте (1), /Н-27/ – Слобідка (1), /Н-27/ — Боромики (1), /Н-27/ — Ганнівка (1), /Н-27/ — Кобилянка (1), /Н-27/ — Ковпинка (1), /Н-27/ — Леньків (1), /Н-27/ — Моргуличі (1), /Н-27/ — Смяч (1), /Н-27/ — Сосниця (1), /Н-27/- Вознесенське (1), /Н-27/- Орлівка (1), /Н-27/- Покошичі - Мезин - Курилівка (1), /Н-28/ — Півнівщина (1), /Н-28/ — Сеньківка (1), /Н-30/ - Приморськ (1), /Н-30/ – Підгірне (1), /Н-31/ – Бутенки (1), /Н-31/ — Грицаївка (1), /Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка (1), /Н-33/ – Сухий Лиман – /М-27/ (1), /Н.-Волинський - Старокостянтинів/ — Климентіївка (1), /Н.-Волинський - Старокостянтинів/ — Острожок (1), /НЕМІШАЄВЕ-МИКОЛАЇВКА З ПІД'ЇЗДОМ ДО с.ХМІЛЬНА/ — ДIБРОВА (1), /Нелипівці — Лукачівка/ — Браїлівка (1), /Немирів — Ямпіль/ — переправа (1), /Нова Борова - Йосипівка/ — Малин через Щербатівку, Слобідку (з під’їздом до с. Крушники) (1), /Новоолексіївка — Вашківці/ — Нова Слобода (1), /Новопетрівка – Новоганнівка – Лозуватка/ – /Н-23/ (1), /Новопетрівка — Новоганнівка — Лозуватка/ — Раєво-Олександрівка (1), /Новопілля — Красівське — Веселе — Вільне — Солдатське/ — Веселі Чумаки (1), /Нові Санжари - Нехвороща/ - Зачепилівка (1), /Нові Санжари — Нехвороща/ — Великі Солониці (1), /Нові Санжари — Нехвороща/ — Довга Пустош (1), /Нові Санжари — Нехвороща/ — Дубина (1), /О 030214/ - Сенкевичівка - Жабче (на Боремель) (1), /О-030210/ - Широке (1), /О-041606/ - Надеждине (1), /О-130101/ — Єсаулівка (1), /О-1702024/ - Соснівка (2), /О-180108/ - Ялинівка (1), /О-180203/ - Бишляк (1), /О-180403/ - Здовбиця - Клинці (1), /О-180403/ - Майдан (1), /О-180406/ - Ясенівка (1), /О-180407/ – Мокре - Костянець (1), /О-180409/ - Носовиця (1), /О-180416/ - Замчисько (1), /О-180504/ - Смиків (1), /О-180701/ - Заозер’я (1), /О-180701/ - Кутинок (1), /О-180702/ - Млинок (1), /О-180705/ - Котира (1), /О-180709/ - Ніговищі (1), /О-180710/ - Ждань (1), /О-180710/ - Лисичин (1), /О-180802/ - Загора (1), /О-180803/ - Степанівка (1), /О-180804/ - В'юнівщина (1), /О-180804/ - Замлинок (1), /О-180808/ - Підгайне (1), /О-180910/ - Бокшин (1), /О-180913/ - Березівка (1), /О-181005/ - Брюшків (1), /О-181005/ - Пеньків (1), /О-181114/ - Зборів (1), /О-181204/ - Посива (1), /О-181301/ - Хотин - Іващуки (1), /О-181305/ - Боратин - Зарічне (1), /О-181305/-на Берестечко Волинської обл (1), /О-181501/ - Зозів (1), /О080512/ — Купріянівка — Троянди (1), /О080925/ — Мирне (1), /О080925/ — Першотравневе (1), /О080926/ — Кобильне (1), /О081030/ – Вікторівка (1), /О081238/ — Гірке (1), /О081342/ - Запасне (1), /О081343/ - Листівка - Терсянка (1), /О081452/ – Березівка (1), /О081491/ – Іванівка (1), /О081491/ – Більманка (1), /О081975/ - Салтичія (1), /О081976/ - /О081980/ (1), /О081976/ — Просторе — Квіткове (1), /О081977/ - Верхній Токмак (1), /О081977/ - Обіточне - Андріївка (1), /О082087/ – Андріївка (1), /О1717254/ — Маяківка (1), /О1719279/ — Їжаківка (1), /О220701/ — Приморське (1), /О250103/ — Слобідка (1), /О250104/ — Корінецьке (1), /О250107/ — Перемога (1), /О250107/ — ст. Черемушки (1), /О250205/ — Макарівка (1), /О250404/ — Берізка (1), /О250404/ — Тонка (1), /О250410/ — Булавівщина (1), /О250410/ — Сіряківщина (1), /О250501/ — Зелене (1), /О250505/ — Студенець — Лютіж (1), /О250507/ — Тополівка (1), /О250601/ — Іценків (1), /О250601/ — Однольків (1), /О250606/ — Зінченкове (1), /О250607/ — Займище з під'їздом до с. Нова (1), /О250608/ — Восьме Березня (1), /О251102/ – Дібровка (1), /О251105/ – Климентинівка (1), /О251206/ — Липів Ріг (1), /О251410/ — Ставок (1), /О251701/ — Березовий Гай (1), /О251707/ — Луб'яне з під'їздом до с. Медведівка (1), /О251707/ — Лісківщина (1), /О251711/ — Криульки (1), /О251711/ — Фроли (1), /О251810/ — Синютин (1), /О252112/ — Бірки (1), /О252125/ — Шмаївка (1), /О252130/ — Драчівщина (1), /О252203/ — Петрівка — Журавок (1), /О252203/ — ст. Камка (1), /Овруч-Кочерів/(Т-06-07) - Раківщина - Велика Фосня(Р-28) (1), /Олександрія — Дабинівка — Порубаї/ — Криничне (1), /Онопріївка − Павлівка Друга/ − Заліське (1), /Оржиця - Хорол/ – Хильківка (1), /Оржиця — Круподеренці — Яблуневе/ — Теремецьке (1), /Оржиця — Круподеринці — Яблуневе/ — Заріг (1), /Оржиця — Хорол/ — Великоселецьке (1), /Оржиця — Хорол/ — Третякове — Андріївка — Козубівка (1), /Оржиця — Чутівка — Мохнач/ — Плехів (1), /Оржиця — Чутівка — Мохнач/ — Тарасівка (1), /П — ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ — ДОБРАНИЧІВКА ДО А/Д М-03/ — ДЕМКИ (1), /П — ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ — ДОБРАНИЧІВКА ДО А/Д М-03/ — ТРУБIВЩИНА (1), /П'ятихатки – Івашинівка – /Т-04-19// – Демурино – Варварівка (1), /ПІВЦІ - ЗЕЛЕНЬКИ/ - ШАНДРА (1), /ПІВЦІ — ЗЕЛЕНЬКИ/ — ЯБЛУНIВКА (1), /ПЕРЕЯСЛАВ — ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ — СТАНЦІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКА/ — ПОМОКЛI (1), /ПЕРЕЯСЛАВ — ХМЕЛЬНИЦЬКЫЙ — ДОБРАНИЧІВКА/ — ХОЦЬКИ (1), /ПРИЛУКИ — СЕРГІЇВКА — ГОРБАЧІВКА — ЯГОТИН/ — ГРЕЧАНА ГРЕБЛЯ (1), /Павлоград - Токмак/- Омельник -Гуляйполе (1), /Панівка - Рокитне - Донівка - Недогарки/ - Пащенівка (1), /Передеріївка — Черкащани/ — Петрівка (1), /Петриківка – Шульгівка/ – Гречане (1), /Петриківка — Шульгівка/ — Судівка (1), /Петропавлівка - Роздори/ - Мар'янка (2), /Пирятин — Високе — Каплинці/ — Голобородька (1), /Пирятин — Високе — Каплинці/ — Усівка (1), /Пишненки — Покровське — Р-42/ — Арсенівка (1), /Пишненки — Саранчівка — / — Тимченки (1), /Плоске — Калашники — Мачухи/ — Снопове (1), /Побережка − Боярка/ − Чаплинка (1), /Погарщина — Качанове — ст. Венеславівка/ — Дачне (1), /Покровське — Човно-Федорівка — Волошкове/ — Кольченки (1), /Покровське — Човно-Федорівка — Волошкове/ — Мисики (1), /Полтава - Гожули - Чорноглазівка/ - Зорівка (1), /Портнівка - Козельщина/ - Заворскло (1), /Портнівка - Мала Перещепина/ - Ватажкове (1), /Портнівка - Мала Перещепина/ - Минівка (1), /Пристанційне — Липянка/ — Лисівка (1), /Пустовійтове — Обознівка — Майбородівка/ — Новий Виселок (1), /Піски — Бодаква — Вирішальне/ — Вовківське (1), /Піски — Бодаква — Вирішальне/ — Корсунівка (1), /Піски — Бодаква — Вирішальне/ — Саранчине (1), /Піски — Бодаква — Вирішальне/ — Хрулі (1), /Піски — Нижня Будаківка — Панченки/ — Онацьке (1), /Р-02/ — станція Вільча — КПП «Вільча-Олександрівка» (1), /Р-04 — КЛОЧКИ/ — КОЖЕНИКИ (1), /Р-04/ - Мурзинці (1), /Р-04/ — КОЩИЇВКА ЧЕРЕЗ ДОРОГИНКУ (1), /Р-04/ — Плоске (1), /Р-05/ - Борщівка (1), /Р-05/ - Забороль - до "Рівне-Тучин-Гоща- /Р-05/" (1), /Р-05/ - Лебеді (1), /Р-05/ - станція Моквин (1), /Р-09/ - Черкаси - Чигирин - Кременчук (1), /Р-09/ – Копіюватa − Беркозівка (1), /Р-09/ – Копіювате (1), /Р-09/ – Литвинець (1), /Р-09/ − Полствин – /Р-10/ (1), /Р-10/ – Думанці − Куликівка − Жаботин − Михайлівка (1), /Р-10/ – Яблунів (1), /Р-10/ – ст. Таганча (1), /Р-11 — Старицьківка — Сонячне/ — Зоря (1), /Р-11/ — Кошманівка (1), /Р-11/ — Старицьківка — Сонячне (1), /Р-14/ - Журавичі - Берестяне - Цумань - /Н-22/- Олика - Личани (на Пітушків) (1), /Р-14/ — Седлище — Камінь-Каширський — Ковель — /М-19/- Колодяжне — Локачі — /Н-17/ (1), /Р-15/ — Діхтів (1), /Р-18/ -Андрушівка (1), /Р-19/ — КСАВЕРІВКА ЧЕРЕЗ МАР«ЯНІВКУ (1), /Р-19/ — ПОГРЕБИ (1), /Р-24/ – Голосків ч/з Улянівку (1), /Р-24/ – Пудлівці (1), /Р-33/ - Куна - Кунка - /М-12/ (1), /Р-37/ - Веселе (1), /Р-42/ - Кибинці (1), /Р-42/ - Ковердина Балка - Самари (1), /Р-42/ - Сотницьке (1), /Р-42/ – Шишаки – Сагайдак – Поділ (1), /Р-42/ — Іванченки — Полив’яне (1), /Р-42/ — Іващенки — Полив’яне/ — Радченки (1), /Р-42/ — Бухалівка (1), /Р-42/ — Деряги (1), /Р-42/ — Марченки — Лещенки (1), /Р-42/ — Матяшівка (1), /Р-42/ — Михайлівка (1), /Р-42/ — Новооріхівка — Ромодан — Покровська Багачка (1), /Р-42/ — Оріхівка (1), /Р-42/ — Пругли (1), /Р-42/ — Ромодан (1), /Р-42/ — Тернівщина (1), /Р-48/ – /Т-23-21/ ч/з Великозалісся (1), /Р-48/ – Підліски (1), /Р-49/ – Заморочення (1), /Р-49/ – Траулин через Савичі (1), /Р-51/ — Василівка (1), /Р-56/ — Дніпровське — Васильова Гута (1), /Р-56/ — Трисвятська Слобода (1), /Р-60 — Білоцерківці/ — Вишневе — Богдани (1), /Р-60/ - Постав-Мука (1), /Р-60/ - Яцини (1), /Р-60/ — Архипівка (1), /Р-60/ — Білоцерківці (1), /Р-60/ — Вороньки (1), /Р-60/ — Гиряві Ісківці (1), /Р-60/ — Дейманівка (1), /Р-60/ — Криниця (1), /Р-60/ — Курінька (1), /Р-60/ — Мокіївка (1), /Р-60/ — Пацали (1), /Р-60/ — Пізники — /Чорнухи — Лубни/ (1), /Р-60/ — Піски-Удайські (1), /Р-60/ — Шумейкове — Дрюківщина (1), /Р-60/ — Шумейкове — Дрюківщина/ — Яблунівка (1), /Р-62/ - Долішній Шепіт - контрольно-пропускний пункт “Руська” (1), /Р-62/ — Товарниця (1), /Р-63/ - Кулішівка (1), /Р-63/ - станція Васкауци - Шишківці - контрольно-пропускний пункт “Вашківці” (1), /Р-63/ — Слобідка (1), /Р-64/ - Гудзівка (1), /Р-65/ — Горбове (1), /Р-65/ — Попівка (1), /Р-67/ — Бакланова Муравійка — Орлівка (1), /Р-67/ — Безуглівка (1), /Р-67/ — Гурбинці (1), /Р-67/ — Кейбалівка — Леляки (1), /Р-67/ — Кроти (1), /Р-67/ — Макіївка — Журавка (1), /Р-67/ — Ніжинське (1), /Р-67/ — Піски (1), /Р-67/ — Салтикова Дівиця — Вересоч — Кладьківка (1), /Р-68/ — Безбородьків (1), /Р-68/ — Селихів (1), /Р-68/ — Тростянець (1), /Р-68/ — Шевченка (1), /Р-69/ — Мажугівка (1), /Р-69/ — Слабин (1), /Р-71/ – Антонівка − Максимівка (1), /Р-73/ — Зелений Гай — Преображенка — /Т-04-20/ (1), /Р-80/ – Новотаромське (1), /Р-82/ — Загребелля — Гапішківка (1), /Р-82/ — Конятин (1), /Р-82/ — Спаське (1), /Р-83/ — Архипівка (1), /Р-83/ — Крестопівщина (1), /Р-83/ — Мохначі — Углова Рудня (1), /Р-83/ — Старі Боровичі (1), /РЖИЩIВ — ПIЇ/ — БАЛИКО — ЩУЧИНКА (1), /РЖИЩІВ - ЗОРІВКА/ - ОНАЦЬКИ (1), /РОЖНИ — ВЕЛИКА ДИМЕРКА — ГОГОЛIВ/ — ЗАЛIЗНИЧНИЙ ТУПИК ВЕЛИКА ДИМЕРКА (1), /РОЖНИ-ВЕЛИКА ДИМЕРКА-ГОГОЛIВ/-ЗАЛIЗНИЧНИЙ ТУПИК ВЕЛИКА ДИМЕРКА (1), /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Глибоке (1), /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Кругле Озеро (1), /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Лисівка (1), /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Перевіз (1), /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Солдатове (1), /Рогачів - Довбиш/ — Дібрівка (1), /Розбишівка — Рамарщина/ — Веселе (1), /Романиха — Яхники/ — Шмиглі (1), /С-030122/ - Світанок (1), /С-030208/ - Гектари - Антонівка (1), /С-030305/ - Низкиничі - Хренів (1), /С-030305/ - Тишковичі - /Т-03-05/ (1), /С-180413/ - Маяки (1), /С-180803/ - Клопіт (1), /С-181507/ - Гуменники (1), /С-181525/ - Дібрівка (1), /С-181610/ - Поляни (1), /С-181610/ - Убереж (1), /С-181610/ - Угли (1), /С080201/ – Якимівське (1), /С080203/ — /С080221/ (1), /С080519/ — Грушівка — Круглик (1), /С080716/ — Лемешинське (1), /С080719/ — Придніпровське (1), /С080722/ — Гурського (1), /С080901/ – Трудове (1), /С081702/ — Біловеж (1), /С081905/ - Стульневе (1), /С082001/ (/С082001/) – Трудове (1), /Сазонівка — Савенці — Черевки/ — Сліпорід (1), /Самари — Жоржівка — Колодяжне/ — Киселиха (1), /Селещина - Нехвороща - Світлогірське/ - Водолагівка (1), /Селещина - Нехвороща - Світлогірське/ - Лісне (1), /Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогірське/ — Гайове (1), /Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогірське/ — Канави (1), /Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогірське/ — Проскури (1), /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Вільхуватка (6), /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Канави (1), /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Коновалівка (1), /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Красногірка (1), /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Панське (1), /Селещина — Р-11/ — Базилівщина (1), /Селидове — Горіхове/ — Богданівка (1), /Селище − Журавка − Вільшана/ − Квітки (1), /Селище − Стеблів/ − Тараща (1), /Семенівка — Горошине/ — Нова Олександрівка (1), /Семенівка — Горошине/ — Слюзівка (1), /Сенча — Хитці — Сніжине/ — Лучка (1), /Сергіївка – Комишня/ – Березова Лука (2), /Сергіївка — Комишня/ — Березова Лука (1), /Сидорівка − Шендерівка/ − Гута-Стеблівська (1), /Синельникове – Запорожець/ – Панасівка (1), /Синельникове – Славгород/ – Польове (1), /Сміла − Березняки − ст. Райгород − Кам’янка/ − Ревівка (1), /Солоне — Лошкарівка/ — Широке — /Р-73/ (1), /Ставище - Вчорайше/ — Малинівка (1), /Старий Остропіль – Вовковинці/ – Адампіль (1), /Старокостянтинів – Шрубків/ – Іванківці ч/з Ілляшівку, Олександрівку (1), /Стеблів − Заріччя − Богуслав/ − Миколаївка (1), /Суми - Полтава - Надержинщина/ - Яцинова слобідка (1), /Суми - Полтава/ - Кротенки - Надержинщина (1), /Суми - Полтава/ - Тахтаулове (1), /Суми - Полтава/- Зарічне (1), /Суми — Полтава/ — Дем’янівка — Мала Рублівка (1), /Суми — Полтава/ — Олефірщина (1), /Суми — Полтава/ — Проні (1), /Суми — Полтава/ — Чернечий Яр (1), /Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль − Бершадь − Умань/ − Полянецьке (1), /Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль − Бершадь − Умань/ − Томашівка − Рижавка (1), /Т-02-02 Могилів-Подільський − Ямпіль − Бершадь − Умань/ − Громи (1), /Т-02-02 Могилів-Подільський − Ямпіль − Бершадь − Умань/ − Кочержинці (1), /Т-02-02 Могилів-Подільський − Ямпіль − Бершадь − Умань/ − Максимівка (1), /Т-03-02/ - Ліски - Писарева Воля - / О-030101/ (1), /Т-03-02/ - Щенятин (1), /Т-03-02/ - санаторій "Лісова пісня" (1), /Т-03-02/ — Шацьк — Вілиця — Прип'ять — Любохини — /Т-03-08/ (1), /Т-03-03/ - Пашева - Малеве (1), /Т-03-05/ - Біличі (1), /Т-03-05/ - Космівка - Стара Лішня (1), /Т-03-05/-Колона-Хорів-/Т-03-11/ (1), /Т-03-05/-Цукровий завод (1), /Т-03-08/ — Дубечне — Стара Вижівка — /М-07/ — Турійськ — Рожище — Ківерці — Піддубці — /Н-22/ (1), /Т-03-11/ - Бубнів - Ватин - Скірче - Чорний Ліс (1), /Т-03-12/ - Сильне - Карпилівка - Цумань - Гремяче - Яківці - /О-030537/ (1), /Т-04-01/ - Іларіонове (1), /Т-04-01/ – Мар'ївка – Раково (1), /Т-04-01/ – Миролюбівка – Тургенєвка (1), /Т-04-01/ – Роздори (1), /Т-04-01/ — Старовишневецьке (1), /Т-04-03/ — Високопілля — Велика Олександрівка — Берислав (1), /Т-04-06/ — Біляківка (1), /Т-04-08/ — Перепеляче (1), /Т-04-08/ — Пшеничне — Скелювате — Трудове — /Т-08-13/ (1), /Т-04-12/ — Кіндратівка (1), /Т-04-14/ – Тарасівка (1), /Т-04-16/ - Красне (1), /Т-04-19/ – Андріївка – Южне (1), /Т-04-19/ – Макорти – Андріївка (1), /Т-04-26/ – Лиманське (1), /Т-04-26/ — Романівка — /Т-04-16/ (1), /Т-04-27/ — Демурине (1), /Т-04-28/ - Межова (1), /Т-04-32/ – Південне (1), /Т-08-04/ — Верхній Рогачик — Нижні Сірогози (1), /Т-08-04/ — Дніпровка (1), /Т-08-05/ — Першотравневе (1), /Т-08-13/ - станція Низяни (1), /Т-08-14/ — Мирне (1), /Т-08-15/ — Багате — Івана Франка — /Т-04-01/ (1), /Т-08-19/ – Малинівка (1), /Т-08-19/ – Новокам’янка (1), /Т-08-19/ – Радивонівка (1), /Т-10-31/ — с. ДОБРАНИЧІВКА (1), /Т-13-02/ — Проказине (1), /Т-16-04/ - Кароліно-Бугаз - Грибівка (1), /Т-16-11/ – Кодима – Загнітків (1), /Т-16-11/ – кордон Вінницької обл. (Червона Гребля) (1), /Т-16-15/ – Новоселівка – Донське – /Р-55/ (1), /Т-16-22/ – Круті – Семенівка (1), /Т-16-22/ – Петрівка – Стримба (1), /Т-16-22/ – шовкорадгосп Слобідка (1), /Т-16-44/ – Ганнівка (1), /Т-17-05/ — Токарі (1), /Т-17-12/ - Бузова Пасківка (1), /Т-17-12/ - Кашубівка (1), /Т-17-12/ - Курилехівка (1), /Т-17-36/ - Вишняки - Трудовик (1), /Т-18-01/ - Заруддя - Травневе (1), /Т-18-01/ - Листвин (1), /Т-18-06/ - /Т-03-02/ (1), /Т-18-11/ - Кургани (1), /Т-18-11/ - Яцьковичі (1), /Т-18-12/- Мала Совпа (1), /Т-18-13/ - Лихачівка (1), /Т-18-15/ - Клещиха (1), /Т-18-17/ - Володимирецьке сортонасінневе п-во (1), /Т-18-17/ - Жобрин (1), /Т-18-17/ - Перетоки (1), /Т-18-17/ - Тростянець (1), /Т-18-17/ – Руда-Красна (1), /Т-18-20/ - Буща (1), /Т-18-21/ - Берег - /Т-18-22/ (1), /Т-18-22/ - Сапановчик (1), /Т-18-24/ - санаторій Корець (1), /Т-18-26/ - Карачун (1), /Т-18-29/ - Дубно - /Т-18-18/ (1), /Т-18-29/ - Хміль (1), /Т-18-31/ - Стадники (1), /Т-20-12/ – /Білогородка – Базалія/ ч/з Шибена, Великий Лазучин (1), /Т-20-12/ – Колісець (1), /Т-20-12/ – Кунча (1), /Т-22-09/ — Павлівка (1), /Т-23-17/ – Китайгород (1), /Т-23-17/ – Колодіївка (1), /Т-24-01 Городище — Шпола — Новоукраїнка — Бобринець — Устинівка/ — Лебедин — Журавка — Капітанівка. Під’їзд до Лебединського монастиря — 2,5 (1), /Т-24-01 Городище − Шпола − Новоукраїнка − Бобринець − Устинівка/ − Маслове (1), /Т-24-01 Городище − Шпола − Новоукраїнка − Бобринець − Устинівка/ − Ховківка (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевчеківський − Мошни/ − Забіляни (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ – Королівка (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Антоніна (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Велика Севастянівка (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Переможинці − Селище (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Сарни (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Селище (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Хильки (1), /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Червоний Кут (1), /Т-24-04 Канів − Ліпляве − Прохорівка − Домантове − /Н-08// – Ліпляве (1), /Т-24-04 Канів − Ліпляве − Прохорівка − Домантове − /Н-08// − залізничний переїзд (1), /Т-24-05 Жашків - Буки - Озірна/ - Кобиляки - Рижанівка (1), /Т-24-05 Жашків - Буки - Озірна/ - Мизинівка - Стара Буда - Олександрівка (1), /Т-24-05 Жашків - Буки - Озірна/ - Попівка - /Катеринопіль - Рижанівка - Яблунівка - Босівка/ (1), /Т-24-05 Жашків − Буки − Озірна/ − Кислин − Русалівка − /Т-24-05 Жашків − Буки − Озірна/ (1), /Т-24-05 Жашків − Буки − Озірна/ − Кути (1), /Т-24-06 /М-05/ – Маньківка − Іваньки − Буки/ − Жолудькове (1), /Т-24-06/М-05/ – Маньківка – Іваньки − Буки/ − Поминик (1), /Т-24-06/М-05/ – Маньківка – Іваньки − Буки/ − Поташ (1), /Т-24-06/М-05/ – Маньківка – Іваньки − Буки// − Харківка − Кищенці (1), /Т-24-08 Шевченкове - Городище - /Н-16//-Демкове (1), /Т-24-11 Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка/ - Ватутіне (1), /Т-24-11 Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка/ - Стебне (1), /Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль − Тальне − Маньківка/ − Гуляйполе (1), /Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль − Тальне − Маньківка/ − Роги (1), /Т-24-11 Звенигородка − Катеринопіль − Тальне − Маньківка/ − Молодецьке (1), /Т-24-11 Звенигородка − Катеринопіль − Тальне − Маньківка/ − Червоне (1), /Т-24-15 Тальне − Кам’янече − Нерубайка − Голованівськ – Ульянівка/ − Майданецьке − Вишнопіль (1), /Т-25-06/ — Новий Білоус — /М-01/ (1), /Т-25-13/ — Блудше — Нова Гребля (1), /Т-25-14/ — Курінь (1), /Т-25-14/ — Українське (1), /Т-25-15/ — Лисогори (1), /Т-25-15/ — Петьків (1), /Т-25-15/ — Рябухи (1), /Т-25-15/ — Стара Талалаївка (1), /Т-25-15/ — Степанівське (1), /Т-25-16/ — Гутище (1), /Т-25-16/ — Купчичі (1), /Т-25-16/ — Масалаївка (1), /Т-25-16/ — Прогони (1), /Т-25-18/ — Нові Боровичі — Загребельна Слобода (1), /Т-25-19/ — Поляна (1), /Т-25-24/ — Маціївка (1), /Т-25-24/ — Тарасівка (1), /Т-25-26/ — Данина (1), /Т-25-26/ — Мирне (1), /Т-25-27/ — Веприк (1), /Т-25-27/ — Світанок (1), /Т-25-28/ — Нічогівка (1), /Т-25-28/ — Олексіївщина (1), /Т-25-30/ — Голубівка (1), /Т-25-30/ — Довгалівка (1), /Т-25-30/ — Леляки (1), /Т-25-30/ — Никонівка (1), /Т-25-30/ — Олексинці — /Н-07/ (1), /Т-25-31/ — Городище (1), /Т-25-33/ — Сергіївське (1), /Т-25-34/ – Дмитрівка – /Т-25-44/ (1), /Т-25-34/ – Чорногорці (1), /Т-25-35/ — Кошани (1), /Т-25-36/ – Вільне (1), /Т-25-36/ — /Т-25-34/ (1), /Т-25-38/ — Кулишівка (1), /Т-25-40/ — Малківка — Богданівка — /Р-67/ (1), /Т-25-41/ - /БОРИСПІЛЬ - БЕРЕЗАНЬ - ЯГОТИН - ЖОРАВКА/ ЧЕРЕЗ ГАРАЧИЇВЩИНУ (1), /Т-25-41/ - СОТНИКІВКА (1), /Т-25-41/ - ЯГОТИН - /О-102505/ (1), /Т-25-42/ – Куковичі (1), /Т-25-44/ – Локнисте – Гориця – /Н-27/ (1), /Т-25-44/ – Подин – Мурівка (1), /Т-25-46/ – Остапівка – Синяківщина (1), /Т-25-48/ — Містки (1), /Т-25-52/ — Іллінці (1), /ТЕЛЕШІВКА — ОЛЬШАНИЦЯ — ТАРАЩА — СТАВИЩЕ/ — /Р-04/ ЧЕPЕЗ ПЕТРIВСЬКЕ, В. ВОВНЯНКУ (1), /ТЕТIЇВ — СТАДНИЦЯ/ — ГОЛОДЬКИ (1), /ТРЕБУХIВ — ГОГОЛIВ/ — ПЕРЕМОЖЕЦЬ (1), /ТУРБІВ — ПОГРЕБИЩЕ — СКВИРА / — ШАПIЇВКА (1), /Тальне − Криві Коліна − Лоташеве − Пальчик/ − Глибочок − Колодисте − Новоселиця (1), /Тальне − Криві Коліна − Лоташеве − Пальчик/ − Глибочок − Колодисте − Новоселиця/ − Тарасівка (1), /Тальне − Криві Коліна − Лоташеве − Пальчик/ − Довгеньке (1), /Тальне − Криві Коліна − Лоташеве − Пальчик/ − Корсунка − Криві Коліна (1), /Тальне − Криві Коліна − Лоташеве − Пальчик/ − Чеснопіль (1), /Тальне − Лісове − Чижівка/ − Лащова − Гордашівка − /Т-24-11 Звенигородка − Катеринопіль − Тальне − Маньківка/ (1), /Тальне − Лісове − Чижівка/ − Шаулиха (1), /Тарасівка — Березняки — Новий Калкаїв/ — Мартинівка (1), /Тарасівка — Злинка (межа району)/ — Новоукраїнка (1), /Теофіполь – Красилів – /Н-03// – Майдан-Петрівський ч/з Олійники (1), /Теофіполь – Красилів – /Н-03// – Нові Терешки (1), /Терентівка — Ковалівка — М-03/ — Бочанівка (1), /Тимки — Куйбишеве/ — Нове (1), /Тишки — Висачки/ — Грибище (1), /Томашівка – /Н-03// – Удріївці (1), /Трояни — Марківка — Дрижина Гребля/ — Комунар (1), /УСТИМІВКА-УЗИН/-/КИЇВ-ОДЕСА М-05/ ЧЕPЕЗ ПОЛОГИ, ГАЙОК, ТЕРЕЗИНЕ (1), /ФАСТIВ — ДІДІВЩИНА/ на БРУСИЛІВ (1), /ФАСТIВ — ДІДІВЩИНА/ — /ФАСТIВ — СКРИГАЛIВКА/ ЧЕРЕЗ ВЕПРИК (1), /ФАСТІВ - МИТНИЦЯ - ОБУХІВ - РЖИЩІВ - КАНІВ/ - /ВЕЛИКІ ПРИЦЬКИ/ - ДІБРОВКА (1), /ФАСТІВ - МИТНИЦЯ - ОБУХІВ - РЖИЩІВ - КАНІВ/ - /РЖИЩІВ - ПІЇ ЧЕРЕЗ УЛЯНИКИ/ (1), /ФАСТІВ - МИТНИЦЯ - ОБУХІВ - РЖИЩІВ - КАНІВ/ - ВЕЛИКІ ПРИЦЬКИ (1), /ФАСТІВ - МИТНИЦЯ - ОБУХІВ - РЖИЩІВ - КАНІВ/ - ПІВЦІ (1), /ФАСТІВ — БОРОВА — М-05/ — ПАРАДІВКА (1), /ФАСТІВ — КОЖАНКА — ФУРСИ — ЯБЛУНІВКА — ВОЛОДАРКА — / — МАТЮШІ (1), /ФАСТІВ — МИТНИЦЯ — ОБУХІВ — РЖИЩІВ — КАНІВ/ — ДЕРЕВ'ЯНА (1), /ФАСТІВ — МИТНИЦЯ — ОБУХІВ — РЖИЩІВ — КАНІВ/ — ЩЕРБАНIВКА (1), /ФАСТІВ — МИТНИЦЯ — РЖИЩІВ — КАНІВ/ — РУЛИКIВ (1), /Флорино — Голдашівка/ — Михайлівка (1), /Фрунзівка – Дмитрівка – Комсомольськ/ – Дмитрівка (1), /Фрунзівка – Дмитрівка – Комсомольськ/ – Запсілля (1), /ХОХIТВА — БIЇВЦI/ — ДЕШКИ (1), /Хитці - Плішивець/ - Броварки (1), /Хмельницький – Віньківці – Дашківці/ – Іванківці (1), /Хорол — Семенівка — Кременчук/ — Єгорівка — Малинівка (1), /Хорол — Семенівка — Кременчук/ — Олефірівка (1), /Цибулів − Шарнопіль − Зюбриха/ − Княжики − Владиславчик (1), /Цибулів − Шарнопіль − Зюбриха/ − Копіювата (1), /Цимбалове — Римарівка/ — Змажене (1), /Чемериси Барські — Козарівка/ — Діброва (1), /Чемериси Барські — Козарівка/ — Шершні (1), /Чепці – Григорівка/ – Даньківці (1), /Червона Волока — Красносілка/(C-061016) — Волошине (1), /Червона Волока — Красносілка/(С-061016) — Бобричі (1), /Черепківці - Старий Вовчинець - Біла Криниця/ - Багринівка (1), /Чернівці - Вашківці - Путила - контрольно-пропускний пункт "Руська"/ - Іспас (1), /Чорбівка — Червоні Квіти — Суха Маячка/ — Степове (1), /Чорнобай − Мельники − Чехівка/ − Журавлине (1), /Чорнобай − Мохнач/ − Новоукраїнка − Старий Коврай (1), /Чорнобай − Мохнач/ − Старий Мохнач (1), /Чорнобай − Мохнач/− Веселий Поділ (1), /Чорнухи — Лубни/ — Ковалі (1), /Чорнухи — Лубни/ — Хитці (1), /ШЕВЧЕНКОВЕ — РУСАНIВ/ — КУЛАЖИНЦI (1), /Шандрівка — Варварівка — Івано-Межеріцьке — Новогригорівка/ — Зарічне (1), /Шандрівка — Варварівка — Івано-Межеріцьке — Новогригорівка/ — Широка Балка (1), /Шахворостівка - Трудолюб/ - Малинівка (1), /Шепетівка - Чуднів - Бердичів/ — Гардишівка через Кустин (1), /Шепетівка - Чуднів - Бердичів/ — Скраглівка (1), /Шепетівка - Чуднів - Бердичів/(T-23-09) - Печанівка - Любар(H-03) (1), /Шепетівка – Судилків/ – Красносілка (1), /Шепетівка – Чуднів – Бердичів/ – Жолудки (1), /Шепетівка – Чуднів – Бердичів/ – Новичі (1), /Шилівка — Княжна Слобода/ — Довбнівка (1), /Шилівка — Княжна Слобода/ — Одрадівка (1), /Широке — Шестірня — Заградівка/ — Сергіївка — /Н-23/ (1), /Шишаки — Вишневе/ — Хвощове (1), /Шишаки — Сагайдак — Поділ/ — Мала Бузова (1), /Шишаки — Староаврамівка/ — /М-03/ (1), /Шолохове — Токівське — Мар'янське/ — Грушівка (1), /Шпола − Мокра Калигірка − Катеринопіль/ − Кайтанівка (1), /Шпола − Мокра Калигірка − Катеринопіль/ − Петраківка − Стійкове (1), /Шпола − Мокра Калигірка − Катеринопіль/ − Соболівка (1), /Шпола − Мокра Калигірка − Катеринопіль/ − Товмач (1), /Щорськ — Малософіївка — Нікополь/ — Новоіванівка — Марганець — Вищетарасівка (1), /ЯГОТИН - ВIЛЬНЕ ЧЕРЕЗ МАЛУ БЕРЕЗАНКУ/ - ЖУКIВКА (1), /ЯГОТИН — ВIЛЬНЕ/ — ЗАРIЧЧЯ (1), /ЯГОТИН — ВIЛЬНЕ/ — ШЕВЧЕНКОВЕ (1), /ЯГОТИН — М-03/ — ЗАСУПОЇВКА (1), /ЯГОТИН — М-03/ЧЕРЕЗ ЗАСУПОЇВКУ/ — ПАНФИЛИ (1), /Явдотівка — Карпівка/ — Плугатар (1), /ст. Монастирище – Тарнава − Терлиця/ − Леухи (1), /ст. Пальмира − Чорнобай − Іркліїв/ − Богодухівка − /Красенівка − Привітне/ (1), /ст. Пальмира − Чорнобай − Іркліїв/ − Ревбинці − Лихоліти (1), /ст. Скібнево – Королівка/ – Вербка (1), /ст. Скібнево – Королівка/ – Лебедівка (1), /ст. Степок - Вчорайше/ — Івниця (1), /ст. Степок - Вчорайше/ — Бровки (1), 0 этаж: Лаборатория "Пастер" 1 этаж: Урология. Телефон: +380 627 44 67 79 2 этаж: Гинекология. Телефон: +380 627 44 61 99 3 этаж: Кардиология. Телефон: +380 627 44 71 58 4 этаж: Онкология. Телефон: +380 627 44 71 85 (1), 0,4к (1), 0,4кВ 250кВА (1), 0.0169 га (1), 0.0192 га (1), 0.02 га (1), 0.023 га (1), 0.0273 га (6), 0.0283 га (1), 0.0288 га (1), 0.0298 га (1), 0.0321 га (1), 0.033 га (1), 0.0335 га (1), 0.0341 га (1), 0.0362 га (1), 0.0438 га (1), 0.0466 га (1), 0.0487 га (1), 0.0548 га (1), 0.0553 га (1),