knumv's
observatory:type1astronomical (1),
office214080 (1), accountant (3), administrative (25), admistrative (1), advertising_agency (12), architect (10), archive (1), association (6), charity (4), company (500), consultancy (1), consulting (4), coworking (11), diplomatic (83), educational_institution (25), electronics (1), employment_agency (11), energy_supplier (15), estate_agent (46), film (1), film_production (1), financial (6), forestry (5), foundation (3), government (514), guide (3), insurance (65), it (39), lawyer (210), logistics (2), medical (1), newspaper (18), ngo (43), notary (118), patent attorney (1), physician (5), political_party (6), post_office (9), property_maintenance (1), property_management (6), publisher (3), religion (4), research (88), sales (1), security (2), tax (1), tax_advisor (1), taxi (1), telecommunication (63), therapist (1), translation (2), travel_agency (1), travel_agent (27), unknown (1), utility (1), vacant (1), visa (1), water_utility (10), yes (114),
official_name9141004-й окремий батальйон охорони та обслуговування Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України (1), 22-га окрема бригада з охорони дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав (1), Art Mall (1), Cпеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького (1), Cпеціалізована школа №189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов (1), Knauf Гіпс Київ (1), Tiffany & Co. (1), Єврейський базар (1), ІП «АІС-Столиця» (1), Іванковичівський НВК" Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Васильківського району Київської області (1), Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Інститут Кібернетики імені В.М.Глушкова (1), Інститут біоколоїдної хімії НАН України ім. Ф. Д. Овчаренка (1), Інститут біохімії ім. О.В Палладіна НАН України (1), Інститут геофізики імені С. І. Субботіна НАН України (1), Інститут геохімії навколишнього середовища Національної Академії наук України (1), Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України (1), Інститут дизайну, архітектури та журналістики (1), Інститут магнетизму НАН України (1), Інститут металофізики імені Г. В. Курдюмова НАН України (1), Інститут міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги (1), Інститут нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова НАМН України (1), Інститут отоларингології імені професора О. С. Коломійченка (1), Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України (1), Інститут по вишукуванню та проектуванню автособільних шляхів та мостів (1), Інститут рибного господарства Національної Академії аграрних наук України (1), Інститут травматології та ортопедії Національної Академії медичних наук України (1), Ірпінська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 (1), Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. художнього профілю № 1 ім. А.С.Макаренка Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінське навчально-виховне об'єднання "Освіта" Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінський навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-Коцюбинський гуманітарний ліцей" Ірпінської міської ради Київської області (1), АЗС upg №90 (1), АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ №4 ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Абрамівська сільська рада (1), Аварійно-відновлювальна дільниця з ремонту магістральних та розподільчих мереж №2 РТМ «Святошино» (1), Авіакосмічний ліцей Національного авіаційного університету (1), Авіаційний медичний центр Національного Авіаційного Університету (1), Адміністрація Державної прикордонної служби України (1), Адміністрація парку ім. О. С. Пушкіна (1), Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей № 1 імені А. С. Малишка Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №2 Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №3 Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області (1), Академія управління Міністерства внутрішніх справ (1), Амбулаторно-поліклінічний заклад «Київський міський дитячий діагностичний центр» (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 (1), Амбулаторія лікарів сімейної медицини поліклініки #1 Солом'янского району (1), Андріївська сільська рада (1), Андріївське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (2), Аркадіївський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок (1), Астрономічна обсерваторія Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1), Банк Кiпру (1), Барахтівський НВК « ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» (1), Барахтівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад" (1), Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівської селищної ради (1), Баришівська селищна територіальна громада (1), Баришівський НВК "гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Баришівської селищної ради (1), Березанська міська територіальна громада (1), Бзівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -- дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Богданівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок імені Катерини Білокур (1), Бородянська районна державна лікарня ветеринарної медицини (1), Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (1), Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів (1), Бородянське бюро технічної інвентаризації (1), Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (1), Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна (1), Боярська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 (1), Боярська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 (1), Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (1), Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів (1), Боярський академічний ліцей "Гармонія" Києво-Святошинської районної ради Київської області (1), Боярський академічний ліцей "Лідер" Києво-Святошинської районної ради Київської області (1), Боярський коледж екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України (1), Братська могила воїнів Радянської Армії (1), Братська могила воїнів Радянської Армії та партизан, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни (1), Братська могила воїнів Радянської Армії та партизана (1), Братська могила воїнів Радянської Армії, в якій похований Герой Радянського Союзу В.С. Харченко (1), Братська могила воїнів Радянської Армії, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни (1), Братська могила, у якій поховані командир Радянської Армії Хавро Ф.Г. та партизани, які загинули у жовтні 1943 року (1), Броварська гімназія ім. С.І. Олійника Броварської міської ради Київської області (1), Броварська державна дільниця ветеринарної медицини (1), Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Броварської міської ради Київської області (1), Броварська районна державна лабораторія ветеринарної медицини (1), Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 Броварської міської ради Київської області (1), Будинок дитячої та юнацької творчості (1), Будинок культури (1), Будинок соціального піклування Солом'янського району (1), Бузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Бучанське відділення поліції Ірпінського ВП ГУНП в Київській області (1), Бібліотека семейного читання імені М. Лермонтова (1), Бізнес-центр "Bizon Hub" (1), Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка (1), ВАТ «Київський ювелірний завод» (1), ВПЗ Київ 1 (1), Валентин Феліксович Войно-Ясенецький (Архіепископ Лука) (1), Великодмитровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Великокрупільський НВК Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Вечірня (змінна) спеціальна школа №27 (1), Вечірня загальноосвітня школа №20 2-3 ступенів (1), Витачівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Вишенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Вишнева міська рада Києво-Святошинського району Київської області КП "Вишнівськводоканал" (1), Вишнівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Вишнівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Вишнівська школа мистецтв (1), Вище професійне училище Національного авіаційного університету (1), Виґурівщина-Троєщина (1), Вознесенське навчально-виховне об’єднання Загальноосвітня школа I ступеня — дитячий садок (1), Войтівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок (1), Волошинівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" імені Героя України Руслана Лужевського Баришівської селищної ради Київської області (1), Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби с корупцією та організованною злочинністю (1), Відділ ДАІ Солом'янського району ГУМВС України (1), Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби бучанського міського управління юстиції у Київській області (1), Відділ освіти Бучанської міської ради київської області (1), Відділ освіти Згурівської селищної ради (1), Відділення ДАІ з обслуговування Бородянського району підпорядковане УДАІ ГУМВС України в Київській області (1), Відділення екстренної (швидкої) медичної допомоги №4 (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №1) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №10) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №11) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №12) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №14) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №15) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №16) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №17) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №2) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №3) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №4) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №5) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №6) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №7) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №8) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №9) (1), Відділення поштового зв'язку Київ 160 (1), Відділення поштового зв'язку №148 (1), Відділення поштового зв'язку №57 (1), Відділення поштового зв'язку №67 (1), Відділення поштового зв’язку №3 міста Боярка Центру поштового зв'язку № 11 міста Вишневе (1), Відділення поштового зв’язку №4 міста Боярка Центру поштового зв'язку № 11 міста Вишневе (1), Відділення реабілітації дітей с органічним ураженням центральної нервової системи (1), Відкрите акціонерне товариство «Меридіан» ім. С. П. Корольова (1), Відокремлений структурний підрозділ Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова "Вище професійне училище" (1), Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (1), Галайківське навчально-виховне об`єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок» Тетіївської районної ради Київської області (1), Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Фастівського району Київської області (1), Гвоздівський навчально-виховний комплекс (1), Глибоцька середня школа I-III ступенів (1), Гнідинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика Бориспільської районної ради Київської області (1), Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Головне слідче управління Генеральної прокуратури України (1), Головне управління ДМС у м. Києві (1), Головне управління Національної гвардії України (1), Головне управління Служби безпеки України в м.Києві та Київській області (1), Головне управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області (1), Головне управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України (1), Головне управління патрульноі поліції м. Києва (1), Головне управління юстиції у Київській області (1), Головурівська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація (1), Голосіївське управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Горбанівський заклад дошкільної освіти Калинонька (1), Гореницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Городище-Пустоварівська загальноосвітня школа I-III ступенів (1), Гостролуцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІступенів-дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Гуртожиток УДСО при ГУМВС України в місті Києві (1), Гімназія "Консул" № 86 Печерського району м. Києва (1), Гімназія "Міленіум" № 318 м. Києва (1), Гімназія 179 міста Києва (1), Гімназія № 191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва (1), Гімназія-інтернат №299 для хлопчиків (іврит) (1), Гірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" (1), ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ "ЗОЛОТА РИБКА" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), ДП "Клініка ветеринарної медицини Печерського района м. Києва" (1), ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві (1), ДПТНЗ «Бородянський професійно-аграрний ліцей» (1), Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація (1), Дарницьке районне управління ДСНС України у м. Києві (1), Дарницьке управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Демидівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (1), Денний стаціонар №1 київської міської псіхоневрологічної лікарні №2 (1), Державна бібліотека для юнацтва (1), Державна дільнича лікарня ветеринарної медицини с.Гоголів (1), Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного (1), Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського (1), Державна науково-технічна бібліотека України (1), Державна організація Комбінат "Прогрес" Державного агентства резерву України (1), Державна податкова інспекція в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві (1), Державна прикордонна служба України (1), Державна санітарно-епідеміологічна служба Оболонського района (1), Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (1), Державне підприємство "Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут" (1), Державне підприємство "Державний дорожний науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна" (1), Державне підприємство "Кримський дім" (1), Державне підприємство "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів" (1), Державне підприємство спеціального зв'язку (1), Державний вищий навчальний заклад "Київський механіко-технологічний коледж" (1), Державний вищий навчальний заклад Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди (1), Державний дендрологічний парк «Олександрія» (1), Державний департамент Адміністрація Чорнобильської зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення (1), Державний загальноосвітній навчальний заклад спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Дитяча інженерна академія» (1), Державний навчальний заклад "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" (1), Державний навчальний заклад Згурівський професійний ліцей (1), Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (1), Державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки (1), Державний центр театральних мистецтв ім. Леся Курбаса (1), Деснянське управління поліції ГУНП у місті Києві (1), Деснянське управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Деснянський районний відділ ДМС у м. Києві (1), Дитяча музична школа №14 ім. Д.Кабалевського (1), Дитячий дошкільний заклад №5/489 "Золотий Ключик" (1), Дитячо-юнацька спортивна школа №15 міста Києва (1), Дитячо-юнацька хореографічна студія імені Миколи Коломійця "Щасливе дитинство" (2), Дитячо-юнацький спортивний клуб водних видів спорту «Бригантина» (1), Дніпровське управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство (1), Дочірнє підприємство «УКРАВТОГАЗ» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (1), Дошкыльний навчальний заклад №346 (1), Дошкільний дитячий заклад №154 (1), Дошкільний навчальний заклад "Сонячний" Ясла - садочок" (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) "Сонечко" Комунальної власності Гоголівської сільської ради Броварського району Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Золотий Колосок" (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Малятко" Красилівської сільської ради (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Сонечко" Калинівської селищної ради (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Первоцвіт» Іріпнської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу "Калинка" Броварської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу "Ластівка" Броварської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Ластівка» Ірпінської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №19 "Кобзарик" (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу№1 «Лісова пісня» Ірпінської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу№24 «Світлячок» Ірпінської міської ради Київської обл.. (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу№4 «Казка» Ірпінської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу№6 «Радість» Ірпінської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу "Барвінок" Броварської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу ”Ромашка” Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 «Веснянка» Іріпнської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №530 (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)комбінованого типу "Катюша" Броварської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№11 «Берізка» Іріпнської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№17 «Веселка» Іріпнської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№3 «Сонечко» Іріпнської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№5 «Віночок» Іріпінської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№7 «Бджілка» Іріпнської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№9 «Ластівка» Іріпнської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад Веселка (1), Дошкільний навчальний заклад Журавка (1), Дошкільний навчальний заклад Центр розвитку дитини №1 Зіронька (1), Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) №8 «Колібрі» Ірпінської міської ради Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу для дітей з хронічними захворюваннями органів дихання №419 Шевченківського району м.Києва (1), Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу №640 (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №2 Дюймовочка (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №3 Ромашка (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №4 Пролісок (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №5 Берізка (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №6 Волошка (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок компенсуючого типу "Теремки" Київської області (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №4 "Берізка" (1), Дошкільний навчальний заклад № 681 (1), Дошкільний навчальний заклад № 694 (1), Дошкільний навчальний заклад №1 „Теремок” (1), Дошкільний навчальний заклад №1/128 Головного управління Міністерства внутрішних справ України в м. Києві (1), Дошкільний навчальний заклад №134 (1), Дошкільний навчальний заклад №139 (1), Дошкільний навчальний заклад №151 (1), Дошкільний навчальний заклад №175 (1), Дошкільний навчальний заклад №188 "Ластівка" (1), Дошкільний навчальний заклад №199 (1), Дошкільний навчальний заклад №2 (1), Дошкільний навчальний заклад №2 "Лісова казка" (1), Дошкільний навчальний заклад №2 "Ромашка" (1), Дошкільний навчальний заклад №340 (1), Дошкільний навчальний заклад №35 (1), Дошкільний навчальний заклад №350 (1), Дошкільний навчальний заклад №383 (1), Дошкільний навчальний заклад №395 для дітей з вадами мови (1), Дошкільний навчальний заклад №4 "Зірочка" (1), Дошкільний навчальний заклад №402 (1), Дошкільний навчальний заклад №432 (1), Дошкільний навчальний заклад №439 (1), Дошкільний навчальний заклад №455 (1), Дошкільний навчальний заклад №457 Печерського району міста Києва (1), Дошкільний навчальний заклад №458 "Печеряночка" (1), Дошкільний навчальний заклад №476 (1), Дошкільний навчальний заклад №482 "Витоки" (1), Дошкільний навчальний заклад №486 (1), Дошкільний навчальний заклад №490 (1), Дошкільний навчальний заклад №516 (1), Дошкільний навчальний заклад №583 санаторного типу для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання (1), Дошкільний навчальний заклад №6 "Казка" (1), Дошкільний навчальний заклад №602 (1), Дошкільний навчальний заклад №619 (1), Дошкільний навчальний заклад №687 (1), Дошкільний навчальний заклад №693 «Волошка» (1), Дошкільний навчальний заклад №701 (1), Дошкільний навчальний заклад №726 (1), Дошкільний навчальний заклад №728 (1), Дошкільний навчальний заклад №762 «Либідь» (1), Дошкільний навчальний заклад №79 (1), Дошкільний навчальний заклад №9 "Берізка" (1), Дошкільний начальний заклад "Джерельце" (1), Дружнянська сільська рада (1), Дубовий гай з природною водоймою (1), Дударківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Дулицьке навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Дівичківська сільська територіальна громада (1), Дільничний пункт міліції Солом'янського РУГУ (1), Еколого-природничий ліцей №116 міста Києва (1), Експериментально-виробничий центр іноваційних технологій в будівництві Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій (1), Епіцентр К (1), Епіцентр-К (1), Жуківський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок (1), ЗАТ Науково-виробнича фірма «Ферокерам» (1), ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (1), Забуянська загальноосвітня школа I-III ступенів (1), Забуянська сільська рада (1), Загальноосвітний навчальний заклад I ступеня школа-дитячий садок «Поділля» (2), Загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-II ступенів №19 (1), Загальноосвітня школа I-III ступенів №18 (1), Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок (1), Загальноосвітня школа з поглибленним вивченням англійскоі мови №137 (1), Загальноосвітній навчальний заклад "Школа екстернів" (1), Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів "Середня загальноосвітня школа №68" (1), Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа № 156" Подільського району м. Києва (1), Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа №45" (1), Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 2 ім. Д.Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу» (1), Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 85 «Перші сходинки» (1), Заклад дошкільної освіти №118 міста Києва (1), Заклад дошкільної освіти №203 "Казкова країна" (1), Заклад дошкільної освіти №219 (1), Заклад дошкільної освіти №669 "Журавлик" (1), Залізнично-автомобільний мостовий перехід через р. Дніпро в м. Києві (1), Згурівкаводексплуатація (1), Згурівська загальноосвітня школа I-III ступенів (1), Згурівська районна державна лікарня ветеринарної медицини (1), Згурівська селищна рада (1), Згурівська селищна територіальна громада (1), Згурівська філія ПАТ Київоблгаз (1), Згурівська центральна районна лікарня (1), Згурівське районне дорожнє управління (1), Згурівський навчально-виховний комплекс Гімназія — загальноосвітня школа I ступеня (1), Згурівський поліційний відділок (1), Згурівський районний відділ Державної міграційної служби України (1), Згурівський районний військовий комісаріат (1), Згурівський районний підрозділ Київобленерго (1), Згурівський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області (1), Згурівський районний суд (1), Згурівський районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (1), Здорівський навчально-виховний комплекс"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" (1), Италмоторс Украина (1), КЗ "Володарська загальноосвітня школа №2 ім. В.П. Мельника" (1), КНЗ КОР Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів (1), КНП «Київська стоматологія» Філія № 4 Дніпровського району міста Києва (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БОБРИЦЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВОЛОДАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1" ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РУДНЯНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБЄДНАННЯ "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КП БМР „Білоцерківська міська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка” (1), Калинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Броварського району Київської області (1), Калитянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калитянської селищної ради Броварського району Київської області (1), Капустинський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок (1), Катюжанський будинок культури (1), Києво-Святошинська місцева прокуратура Ірпінський відділ (1), Києво-Святошинський РВ УДМС в Київській області (1), Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (1), Київ, навчально - виховний комплекс І - ступеню «Ластівка» , Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації (1), Київ, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №148 з поглибленим вивченням української мови та літератури ім. І.Багряного (1), Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту (1), Київжитлоспецексплуатація (1), Київська Богословська Семінарія Євангельських Християн-Баптистів (1), Київська дитяча школа мистецтв імені Стефана Турчака (1), Київська дитяча школа містецтв №2 імені М. І. Вериківського (1), Київська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1 філія "Центр Охорони Здоров'я" ПАТ "Українська залізниця" (1), Київська міжобласна державна спеціалізована лабораторія ветеринарної медицини по хворобах птиці (1), Київська міська дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з автомотоспорту (1), Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги (1), Київська міська клінічна психоневрологічна лікарня № 2 (1), Київська міська курортна бальнеолікарня Федерації Профспілок України (1), Київська обласна дітяча лікарня (1), Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені М.В. Лисенка (1), Київське вище професійне училище залізничного транспорту імені В. С. Кудряшова (1), Київське регіональне вище професійне училище будівництва (1), Київське регіональне вище професійне училище будівництва та автотранспорту (1), Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра (1), Київський військовий ліцей імені Івана Богуна (1), Київський електровагоноремонтний завод імені Січневого повстання 1918 р. (1), Київський завод безалкогольних напоїв "Росинка" (1), Київський механічний завод Міністерства Оборони України (1), Київський міський клінічний ендокринологічний центр (1), Київський міський протитуберкульозний диспансер №1 (1), Київський міський психоневрологічний диспансер №2 (1), Київський міський психоневрологічний диспансер №5 (1), Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень (1), Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат (1), Київський міський центр радіаційного захисту населення м. Києва від наслідків Чорнобильської катастрофи (1), Київський національний академічний театр оперети (1), Київський природничо-науковий ліцей №145 (1), Київський університет права НАН України (1), Київський університет туризму, економіки і права (1), Київський університет імені Бориса Грінченка (1), Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання (1), Київський центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців водного транспорту (1), Клуб та бібліотека (1), Клюківське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" (1), Кодрянське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (1), Козинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Коледж Київського інституту бізнесу та технологій (1), Командування сухопутних військ Збройних Сил України (1), Комунальне некомерційне підприємство "Центр медико-санітарної допомоги №1" Оболонського району м.Києва (1), Комунальне некомерційне підприємство «ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЯ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (1), Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» (1), Комунальне некомерційне підприємство центр первинної медико-санітарної допомоги "Русанівка" (1), Комунальне підприемство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району міста Києва (1), Комунальне підприємство «Благоустрій Шевченківського району» (1), Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління Святошинського району» комунальної корпорації «Київавтодор» (1), Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління Солом'янського району» комунальної корпорації «Київавтодор» (1), Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління Шевченківського району» комунальної корпорації «Київавтодор» (1), Комунальне підприємство Бучанське управління житлово-комунального господарства (1), Комунальне підприємство Згурівський паливний склад (1), Комунальне підприємство Згурівський селищний ринок (1), Комунальне підприємство громадського харчування «Продсервіс» бучанської міської ради (1), Комунальний Заклад Дошкільної Освіти (Ясла-садок) № 145 "Материнка" Святошинського Району М. Києва (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ( ясла - садок) " Лісова пісня" Погребської сільської ради Броварського району, Київської області (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №425 (1), Комунальний заклад "Вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів №18" Деснянського району міста Києва (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук-ліцей № 293" Деснянського району міста Києва (1), Комунальний заклад "Тетіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3" (1), Комунальний заклад "Тетіївський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" (1), Комунальний заклад "Черепинське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Тетіївської міської ради Київської області (1), Комунальний заклад «Центр художньої та технічної творчості «Печерськ» (1), Комунальний заклад Київської обласної ради "Фастівський ліцей-інтернат" (1), Комунальний заклад вищої освіти Київської обласної ради Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж (1), Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Києві (1), Консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Україні (1), Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району м.Києва (1), Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району міста Києва (1), Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району (2), Консультативно-діагностичний центр №5 (1), Консультативно-діагностичний центр, філія №3 (1), Консультативно-лікувальний центр патології мовлення (для дорослих та дітей) (1), Консультативно-поліклінічне відділення інституту травматології та ортопедії АМН України (1), Консультатівно-діагностичний центр Шевченківського району №4 (1), Коржівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Баришівської селищної ради (1), Королівська загальноосвітня школа I-III ступенів (1), Королівська сільська рада (1), Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області (1), Кучаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими Бориспільської районної ради Київської області (1), Кінологічний центр Лінійного управління в метрополітені (1), Лехнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березанської міської ради Киїівської оласті (1), Лизогубовослобідський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-III ступенів — дитячий садок (1), Лизогубовослобідський фельдшерський пункт (1), Лозовоярівський навчально-виховний заклад Загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний нвачальний заклад ясла-садок (1), Лукашівський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Любарецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київськоїобласті (1), Любомирівська сільська рада (1), Любомирівський будинок культури (1), Любомирівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-II ступенів — дитячий садок (1), Любомирівський фельдшерсько-акушерський пункт (1), Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка (1), Літківська державна дільниця ветеринарної медицини (1), Літківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів ім. М.П. Стельмаха (1), Ліцей «ЕКО» №198 (1), Ліцей Броварського навчально-виховного комплексу Броварської міської ради (1), Ліцей технологічного профілю Броварського навчально-виховного об'єднання Броварської міської ради Київської області (1), Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва (1), Максимовицьке НВО "ЗОШ- І-ІІст. - ДНЗ" (1), Малоберезанське навчально-виховниче об’єднання Загальноосвітня школа I ступенів — дитячий садок (1), Мар'янівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ковалівської сільської ради Васильківського району Київської області (1), Мартусівське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок" Мартусівської сільської ради Бориспільського району Київської області (1), Мархалівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Васильківської РДА Київської області (1), Медико-соціальний центр товариства Червоного хреста Солом'янського району (1), Медична Амбулаторія Загальної Практики Сімейної Медицини с.Стави (1), Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років» (1), Мирненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Мирчанська сільська рада (1), Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі (1), Морозівський навчально-виховний комплекс "спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів - ясла-садок" імені Дениса Поповича Баришівської селищної ради (1), Музей Другої світової війни Пам’ять (1), Міжнародний дитячий садочок "Меридіан" (1), Міська клінічна лікарня №10 (1), Міське відділення поштового зв'язку Яготин (1), Міське відділення поштового зв'язку №61 (1), Міське відділення поштового зв’язку Київ-60 (1), Міський комерційний банк (1), Навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня - гімназія "Потенціал" (1), Навчально-виховний комплекс «Інтел» (1), Навчально-виховний комплекс «Струмочок» ( дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня ) (1), Навчально-виховний комплекс ЗОШ І ступеня - дошкільний навчальний заклад «Берізка» (1), Навчально-виховний комплекс №167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня-гімназія) м. Києва (1), Навчально-виховний комплекс №176 (1), Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна (1), Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» (1), Науково-практичний медичний центр кардіології та кардіохірургії (1), Національна академія наук УкраїниІнститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова (1), Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» (1), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (1), Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка (1), Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (1), Національна опера України імені Тараса Шевченка (1), Національна парламентська бібліотека України (1), Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка (1), Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки (1), Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка Національної академії наук України (1), Національний будинок органної і камерної музики України (1), Національний війсково-історичний музей України (1), Національний заповідник “Софія Київська” (1), Національний музей медицини України (1), Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (1), Національний музей народної архітектури та побуту України (1), Національний музей історії України у Другій світовій війні (1), Національний науковий центр Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича (1), Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України (1), Національний транспортний університет Гуртожиток №1 (1), Національний університет оборони України імені Івана Черняховського (1), Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» (1), Недрянський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Березанської міської ради Київської області (1), Немішаївська загальноосвітня школа №2 I-III ступенів (1), Ничипорівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок (1), Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), ООО «Коммандор» (1), Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація (1), Оболонське районне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (1), Оболонський районний відділ Управління поліції охорони в місті Києві (1), Оболонський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ головного територіального управління юстиції у місті Києві (1), Оболонський районний суд міста Києва (1), Обслуговуючий гаражний кооператив "Нивки-4" (1), Оздоровчий центр - мыська лазня - "Струмок" (1), Окремий президентський полк імені гетьмана Богдана Хмельницького (1), Олександр Олександрович Богомолець (1), Оліміпійський коледж імені Івана Піддубного (1), Опорний загальноосвітній навчальний заклад Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новоолександрівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний навчальний заклад (1), Опорний заклад освіти Яготинський навчально-виховний комплекс Спеціалізована школа — Загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Опорний навчальний заклад "Вороньківський навчально-виховний комплекс "ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Бориспільської районної ради Київської області (1), Опорний навчальний заклад Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області (1), Орнітологічний заказник загальнодержавного значення «Жорнівський заказник» (2), Освітній округ- опорний заклад освіти "Шкарівський академічний ліцей- центр позашкільної освіти" Білоцерківської районної ради Київської області (1), Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби (1), ПАТ Східно-український банк «Грант» (1), ПС Вокзальна (1), ПС Млинове (1), ПС СТ-1 (ТЕЦ-3) 35/10 кВ (1), ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КИЇВСЬКА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ РАПІД (1), Паляничинці (1), Пам'ятний бюст до 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка (1), Пам'ятний знак війську Семена Палия (1), Пам'ятний знак на честь заснування міста Києва (1), Пам'ятник Дмитру Івановичу Менделєєву (1), Пам'ятник Т.Г. Шевченку на території швейної фабрики (1), Пам'ятник воїнам-односельцям, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни (1), Пам'ятник командному пункту Сумсько-Київської стрілецької дивизії (1), Пам'ятник на відзнаку повернення Києву Магдебурзького права (1), Пам`ятник в честь воїнів-односельчан (1), Пам’ятник захисникам кордонів Вітчизни всіх поколінь (1), Парафія на честь Собору Архістратига Михаїла і всіх небесних Сил безплотних Київської Митрополії Української Православної Церкви (Московський патріархат) (1), Паришківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Парк Дарницького шовкового комбінату (1), Парк загальнодержавного значення Сирецький Гай (1), Парк імені О. С. Пушкіна (1), Пашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Перемозький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Переяславська міська територіальна громада (1), Переяславське навчально-виховне об"єднання "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" (1), Печерська районна в місті Києві державна адміністрація (1), Печерське управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Печерський районний відділ Державної міграційної служби України (1), Печерський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві (1), Плахтянська ветеринарна аптека (1), Плахтянська сільська рада (1), Подільське управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Подільський районний відділ УДСО при ГУМВС України в місті Києві (1), Позашкільний Навчальний Заклад "Центр Військово-Патріотичного та Спортивного Виховання Молоді "Десантник" (1), Покрівельні і фасадні матеріали Прушиньскі (1), Полесский государственный радиационно-экологический заповедник (1), Поліклініка радіаційного реєстру і консультативної допомоги дітям (1), Поліклініка №2 дитячої клінічної лікарні №5 (1), Поліклініка №4 дитячої клінічної лікарні №5 (1), Поминальна каплиця на честь святого Іоанна Хрестителя (1), Посольство Ісламської Республіки Іран в Україні (1), Посольство Аргентинської республіки в Україні (1), Посольство Королівства Данія (1), Посольство Королівства Марокко (1), Посольство Малайзії в Україні (1), Посольство Республіки Польща в Україні (1), Посольство Словацької Республіки в Україні (1), Посольство Сполученних Штатів Америки (1), Посольство Федеративної Республіки Німеччина (1), Посольство Японії в Україні (1), Посольство республіки Македонія (1), Почесне Консульство Республіки Чилі (1), Приватне орендне сільськогосподарське підприємство «Геворг» (1), Приватне підприємство «Київська загальноосвітня гімназія «Грейс» (1), Приватне підприємство Салом (1), Приватне підприємство Світле 2014 (1), Приватний вищий навчальний заклад “Європейський університет” (1), Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету (1), Процівська загальноосвітня школа І ступеня Бориспільської районної ради Київської області (1), Психологічний факультет Національного педагогічного університета імені Михайла Петровича Драгоманова (1), Публічна бібліотека (1), Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» (1), Публічне акціонерне товариство Акціонерний комерційний банк «Аркада» (1), Пухівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (1), Пшеничненський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ковалівської сільської ради Васильківського району Київської області (1), Підгірцівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Піївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МИХАЙЛІВСЬКА ПАРАФІЯ Церква «Архістратига Михаіла» (1), Район теплових мереж 4 «Святошино» (1), Районний науково-методичний центр управління освіти Дніпровського району (1), Ревнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Резиденція почесного консульства Федеративної Республіки Бразилія (1), Рогозівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Рожнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ст - дошкільний навчальний заклад" Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області (1), Розважівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванківської районної державної адміністрації Київської області (1), Рудницький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Русанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Рэспубліка Беларусь (1), Садова загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березанської міської ради Київської області (1), Садове Товариство "Прилісся" (1), Садове Товариство «Ландиш» (1), Салон-перукарня «Briolin» (1), Святошинська районна державна адміністрація (1), Святошинське районне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в місті Києві (1), Святошинське районне управління юстиції у місті Києві (1), Святошинське управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Святошинський районний відділ ДМС у м. Києві (1), Святошинський районний відділ поліції охорони (1), Сезенківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Селичівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Селищанський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Семиполківський Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад" Калитянської селищної ради Броварського району Київської області (1), Сеньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №104 імені О. Ольжича (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №128 (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42 (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 (1), Середня загальноосвітня школа № 205 Святошинського району м. Києва (1), Середня загальноосвітня школа №101 (1), Середня загальноосвітня школа №13 ім. Івана Хитриченка (1), Середня загальноосвітня школа №161 (1), Середня загальноосвітня школа №162 Святошинського району м.Києва (1), Середня загальноосвітня школа №174 I-III ступеня (1), Середня загальноосвітня школа №215 (1), Середня загальноосвітня школа №222 (1), Середня загальноосвітня школа №25 I-III ступенів (1), Середня загальноосвітня школа №274 (1), Середня загальноосвітня школа №281 (1), Середня загальноосвітня школа №297 I-III ступенів (1), Середня загальноосвітня школа №35 (1), Середня загальноосвітня школа №46 (1), Середня загальноосвітня школа №54 I-III ступенів (1), Середня загальноосвітня школа №63 (1), Середня загальноосвітня школа №67 (1), Середня загальноосвітня школа №69 (1), Середня загальноосвітня школа №83 I-III ступенів (1), Середня школа №319 ім. Лобановського (1), Середівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Ситняківське навчально-виховне об’єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" (1), Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського Сквирської районної ради Київської області (1), Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради Київської області (1), Сквирське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5-дошкільний навчальний заклад" Сквирської районної ради Київської області (1), Сквирський академічний ліцей Сквирської районної ради Київської області (1), Сквирський академічний ліцей інформаційних технологій "Перспектива" Сквирської районної ради,Київської області (1), Сквирський академічний ліцей № 2 Сквирської районної ради Київської області (1), Скульптура бога торгівлі Меркурія (1), Скульптурна група «Юність» (1), Слідче управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (1), Солом'янська Районна у м. Києві Державна Адміністрація (1), Солом'янський районний відділ ДМС у м. Києві (1), Солом’янське управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Сонячна електростанція фермерського господарства «Грін Терра» (1), Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №16 (1), Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №17 (1), Спеціальна медична частина №16 (1), Спеціальна середня загальноосвітня школа-інтернат № 9 для дітей зі зниженим слухом (1), Спеціальна школа-дитячий садок "Пізнайко" І ступеня (1), Спеціальна школа-інтернат І ступеня №25 Оболонського району м.Києва (1), Спеціальна школа-інтернат №15 (1), Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат 2 "Надія" (1), Спеціалізована школа I-III ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук (1), Спеціалізована школа I-III ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови (1), Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №260 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №273 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №148 імені Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури м. Києва (1-4 класи) (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови (1), Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов імені І.Кудрі №181 (1), Спеціалізована школа №110 імені Казимира Гапоненко (1), Спеціалізована школа №112 імені Тараса Шевченка (1), Спеціалізована школа №131 з поглибленим вивченням німецької мови (1), Спеціалізована школа №139 І-ІІІ ступенів с поглибленим вивченням математики (1), Спеціалізована школа №149 с поглибленим вивченням німецької мови (1), Спеціалізована школа №17 (1), Спеціалізована школа №196 (1), Спеціалізована школа №197 ім. Дмитра Луценка (1), Спеціалізована школа №271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій (1), Спеціалізована школа №52 з поглибленим вівченням інформаційних технологій I-III ступенів (1), Спеціалізована школа №64 (1), Спеціалізована школа №71 (1), Спеціалізована школа №73 с поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства (1), Спеціалізована школа №76 ім. О. Гончара (1), Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва (1), Спеціалізована школа №82 ім. Т. Г. Шевченка (1), Спеціалізована школа №88 з поглибленим вивченням російської мови (1), Спеціалізована школа-дитсадок "Лісова казка" з поглибленим вивченням іноземних мов (1), Спеціалізована школа-дитячий садок "292 "Ягідка" з поглибленим вивченням англійської мови (1), Спеціалізована школа-дитячий садок I ступеня «Сяйво» с поглибленим вивченням іноземних мов (1), Спеціалізована школа-дитячий садок I ступеня «Ясочка» (1), Спеціалізований навчально-виховний комплекс "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва (1), Спеціалізований обласний будинок дитини міста Боярка (1), Спортивно-технічний клуб Солом'янської РО ТСО України (1), Ставинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Станишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Старинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Старооржицький навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Статуя Аполлона (1), Стела з зображенням ікони Пресвятої Богородиці (1), Стела пам'яті жертв Голодомору (1), Стовп'язька загальноосвітня школа I-III ступенів (1), Стоматологічна клініка «Люкс-А» (1), Структурний відокремлений підрозділ «Київські теплові мережі» (1), Структурний підрозділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області (1), Студениківська сільська територіальна громада (1), Стуса Василя вулиця (1), Супоївський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок (1), ТОВ "Кристал Едюкейшн Груп", Приватний освітній заклад "Розумка" (1), ТОВ "Столичний Комфорт" (1), ТОВ Inter Cars Ukraine ЦС (1), ТОВ Право (1), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА" (1), Ташанська сільська територіальна громада (1), Творче об'єднання Країна У (1), Територіальне медичне об’єднання «Санаторного лікування» у місті Києві (1), Територіальний центр соціального обслуговування населення (1), Територіально відокремлене безбалансове відділення №10026/98 (1), Теріторіальний центр соціального обслуговування населення Солом'янського району (1), Тетіївська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області (1), Тетіївський районний відділ головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Київській області, 09800 м. Тетіїв вул. Цвіткова 47, тел. 5-25-16, факс 5-15-16 (1), Технічний ліцей Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва (1), Технічний ліцей м. Києва (1), Товаривство з обмеженою відповідальністю "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад "Британіка Скул" (1), Товариство Червоного Хреста (1), Товариство з додатковою відповідальністю Сквирський вентиляторний завод (1), Товариство з додатковою відповідальністю Сквирський цегельний завод Промінь (1), Товариство з обмеженою відповідальністю "Ліко-школа" (1), Товариство з обмеженою відповідальністю Виробниче підприємство Центр (2), Торговий центр Жовтневий (1), Торгівельний комплекс "Троїцький" (1), Требухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області (1), Триліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ю.С.Коваленка Фастівської районної державної адміністрації Київської області (1), Трипільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Троєщина (1), Турівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Украінський науково-дослідний інститут авіаційної технології (1), Україна (1), Українська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Обухівської районної ради Київської області (1), Українська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Обухівської районної ради Київської області (1), Українська студія хронікально-документальних фільмів (1), Українська іноземна юридична колегія (1), Український гидрометеорологічний центр (1), Український державний проектно-вишукувальний інститут лісового господарства "Укрдіпроліс" (1), Український науково-дослідний інститут спирту і біотехнології продовольчих продуктів (1), Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України (1), Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1), Український центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства (1), Університет банківської справи Національного банку України (1), Управління Державної Служби Головного Управління Державної Служби України в м. Києві та Київській області (1), Управління Державної казначейської служби України у Шевченківському районі (1), Управління Пенсійного фонду України в Печерському районі м.Києва (1), Управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області (1), Управління Служби безпеки України у м. Києві, Південний міжрайонний відділ (1), Управління державного казначейства у Бородянському районі головного управління державного казначейства України у Київській області (1), Управління державної казначейської служби України у Солом'янському районі м. Києва (1), Управління освіти Дніпровського району міста Кієва (1), Управління освіти Печерського району м. Києва (1), Управління освіти Солом’янського району м. Києва (1), Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації (1), Управління охорони здоров'я та реабілітації МВС України (1), Управління пенсійного фонду України в місті Буча (1), Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради Київської області (1), Управління теплових розподільчих мереж №1 Солом'янського району (1), Управління у справах біженців ДМС України (1), Усівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-III ступенів — дитячий садок (1), Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції (1), Фастівська житлово-експлуатаційна контора (1), Фастівська загальлсвітня школа І-ІІІ ступенів №7 (1), Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 (1), Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 (1), Фастівська загальноосвітня школа №2 (1), Фастівська загальноосвітня школа №5 (2), Фастівська місцева прокуратура (1), Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов (1), Фастівський академічний ліцей №9 (2), Фастівський дошкільний навчальний заклад № 11 "Дзвіночок" (1), Фастівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень (1), Фастівський міський палац культури (1), Фастівський хлібокомбінат ПАТ "Київхліб (1), Фельдшерсько-акушерський пункт с. Ситняки (1), Феневицька сільська рада (1), Феневицьке навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІI ступенів – дитячий садок» (2), Фермерське господарство Дідух (1), Французький ліцей (1), Філія "Переяславська" ООО СП "НІБУЛОН" (1), Філія ОЗНЗ Жоравський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів — ДНЗ ясла-садок Червонівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І ступеня — дошкільний навчальний заклад ясла-садок (1), Філія №1 "Центру первинної медико-санітарної допомоги" Русанівка "Дніпровського району" м.Києва (1), Ходосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Хотянівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Храм Святого Архістратига Божого Михаїла (1), Храм на честь Святого Миколая Мирлікійського Чудотворця (1), Храм-каплиця святого великомученика Георгія Побідоносця (1), Хрест архімандрита Олександра Вишнякова і протоієрея Павла, розстріляних 6 листопада 1941 р. (1), ЦПМСД №1 Оболонського району, філія №2 (1), Центр мобільного зв'язку МТС (1), Центр надання адміністративних послуг Дніпровської РДА в м. Києві (1), Центр надання адміністративних послуг Подільської районної у місті Києві державної адміністрації (1), Центр надання адміністративних послуг Солом'янського району (1), Центр обслуговування споживачів №4 (1), Центр первинної медико-санитарної допомоги №3 (2), Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 (1), Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Шевченківського району (1), Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 (2), Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Деснянського району м. Києва (1), Центр первинної медико-санітарної допомогі №3 (1), Центр первінної медико-санітарної допомоги №1 (1), Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів Міністерства доходів і зборів України (1), Центр практичної подготовки студентів спеціальності "Дошкільна і початкова освіта" (1), Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва (1), Центр спортивної травматології і відновлювальної медицини (1), Центр хірургічної стоматології Естет (1), Центральна районна бібліотека для дітей ім. М. Коцюбинського (1), Центральна районна поліклініка Печерського району (1), Центральний державний архів громадських об'єднань України (1), Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного (1), Центральний парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка (1), Центральний універсальний магазин (1), Циблівська сільська територіальна громада (1), Червонівська сільська рада (1), Чернечий дім сестер кармеліток босих милосердя Божого та непорочного серця Діви Марії у Києві (1), Чорнобильський спеціальний загальнозоологічний заказник загальнодержавного значення (1), Шевченківська сільська рада (1), Шевченківське районне управління міліції, 3 відділ (1), Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (1), Шевченківський районний в місті Києві військовий комісаріат (1), Шевченківський районний відділ Державної служби охорони при ГУМВС України (1), Шибенська сільська рада (1), Шибенське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (2), Школа I-III ступенів №217 (1), Школа I-III ступенів №270 (1), Школа I-III ступенів №282 (1), Школа І - ІІІ ступенів № 150 міста Києва (1), Школа І ступеня № 268 Оболонського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 186 міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 190 Деснянського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів №132 міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса (1), Школа ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва (1), Школа І–ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи (1), Школа джазового та естрадного мистецтв Дніпровського району м. Києва (1), Школа-дитячий садок "Кобзарик" (1), Школа-дитячий садок 1 ступеня «Кияночка» (1), Школа-дитячий садок I ступеня "Золотий ключик" (1), Школа-дитячий садок I ступеня "Пролісок" (1), Школа-дитячий садок I ступеня "Софія" (1), Школа-дитячий садок I ступеня "Стежина" (1), Юридичний ліцей імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, м.Київ (1), Юрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Яблунева загальносвітня школа І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області (1), Яготин 1 Міське відділення поштового зв'язку Центр поштового зв'язку № 8 Яготин Київська обласна дирекція Українського державного підприємства поштового зв"язку "Укрпошта" (1), Яготин 2 Міське відділення поштового зв'язку Центр поштового зв'язку № 8 Яготин Київська обласна дирекція Українського державного підприємства поштового зв"язку "Укрпошта" (1), Яготин 3 Міське відділення поштового зв'язку Центр поштового зв'язку № 8 Яготин Київська обласна дирекція Українського державного підприємства поштового зв"язку "Укрпошта" (1), Яготинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Яготинська міська територіальна громада (1), Яготинський навчально-виховний комплекс Спеціалізована школа — Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 (1), Ярешківський навчально- виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дитячий садок" Березанської міської ради Київської області (1), ентр науково-технічної творчості молоді «Сфера» (1), спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва (1), спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу (1), спеціалізована школа-інтернат І-ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу (1), школа І-ІІІ ступенів № 218 Деснянського району міста Києва (1), №95 (1),
official_name:ar1جمهورية روسيا البيضاء (1),
official_name:be2Палескі дзяржаўны радыяцыйна-экалагічны запаведнік (1), Рэспублiка Беларусь (1),
official_name:be-tarask1Рэспубліка Беларусь (1),
official_name:cs1Běloruská republika (1),
official_name:de4Botschaft der Islamischen Republik Iran in der Ukraine (1), Botschaft des Königreichs Dänemark (1), Botschaft von Polen in der Ukraine (1), Republik Belarus (1),
official_name:en21Embassy of the Islamic Republic of Iran in Ukraine (1), Embassy of the Kingdom of Denmark (1), Embassy of the United Arab Emirates to Ukraine (1), Institute of neurosurgery named after academician A. P. Romodanov of the NAMS of Ukraine (1), Institute of pediatrics and gynecology of NAMS of Ukraine (1), Kyiv City Anti-tuberculosis Dispensary (1), Kyiv Natural Science Lyceum № 145 (1), National Comission for State Energy and Public Utilities Regulation (1), Republic of Belarus (1), Residence of the Honoured Consulate of Federal Republic of Brazil (1), Royal Norwegian Embassy in Kyiv (1), State Border Guard Service of Ukraine (1), State Institute of Otolaryngology named after Professor O. Kolomyichenko (1), The center for re-training and professional development of the senior executive staff of the Ministry of Revenue and Duties of Ukraine (1), Ukrainian Scientific Research Institute of Alcohols and Food Biotechnology (1), Vokzalna (1), Zghurivka District Central Hospital (1), Zghurivka District Military Office (1), Zghurivka District Road Repair Service (1), Zghurivka Police Station (1), Zghurivka Village Council (1),
official_name:eo1Respubliko Belorusio (1),
official_name:es1República de Belarús (1),
official_name:fr1La République du Bélarus (1),
official_name:ja1在ウクライナ日本国大使館 (1),
official_name:lt1Baltarusijos respublika (1),
official_name:nl1Republiek Belarus (1),
official_name:pl1Republika Białorusi (1),
official_name:pt1República da Bielorrússia (1),
official_name:ru57Вокзальная (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №3) (1), ГНИ в Дарницком районе ГУ ГФС в г. Киеве (1), Главное следственное управление Генеральной прокуратуры Украины (1), Государственная санитарно-эпидемиологическая служба (1), Государственное учебное заведение Згуровский проффесиональный лицей (1), Государственный научно-исследовательский институт информатизации и моделирования экономики (1), Дарницкая районная в городе Киеве государственная администрация (1), Дарницкое районное управление ГСЧС Украины в г. Киеве (1), Дарницкое управление полиции Главного управления Национальной полиции в городе Киеве (1), Детская музыкальная школа №14 им. Д.Кабалевского (1), Згуровская общеобразовательная школа I-III степеней (1), Згуровская центральная районная больница (1), Згуровский полицейский участок (1), Згуровский посёлковый совет (1), Згуровский районный военный комиссариат (1), Згуровский районный суд (1), Згуровский районный центр социально-психологической реабилитации детей (1), Згуровский учебно-воспитательный комплекс Гимназия — общеобразовательная школа I ступеня (1), Згуровское районное дорожное управление (1), Институт геохимии окружающей среды Национальной Академии наук Украины (1), Институт искусств художественного моделирования и дизайна имени Сальвадора Дали (1), Институт педиатрии, акушерства и гинекологии НАМН Украины (1), Киевская городская клиническая больница скорой медицинской помощи (1), Киевский городской противотуберкулезный диспансер №1 (1), Киевский естественно-научный лицей №145 (1), Киевское высшее общевойсковое командное дважды краснознамённое училище имени М. В. Фрунзе (1), Консультативно-диагностический центр Шевченковского района №4 (1), Лизогубовослободской учебно-воспитательный комплекс Общеобразовательная школа I-III ступеней — детский сад (1), Национальный музей медицины Украины (1), Оболонская районная в городе Киеве государственная администрация (1), Оболонский районный отдел Управления полиции охраны в городе Киеве (1), Оболонский районный суд города Киева (1), Оболонское районное управление Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям в г. Киеве (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №1) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №10) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №11) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №12) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №14) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №15) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №16) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №17) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №2) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №4) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №5) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №6) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №7) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №8) (1), Отделение экстренной (скорой) медицинской помощи (подстанция №9) (1), Парк общегосударственного значения Сырецкий Гай (1), Республика Беларусь (1), Средняя школа №319 им. Лобановского (1), Структурное обособленное подразделение «Киевские тепловые сети» (1), Украинский научно-практический центр эндокринной хирургии, трансплантации эндокринных органов и тканей МОЗ Украины (1), Хотяновская общеобразовательная школа I-II степеней (1), Чернобыльский специальный общезоологический заказник общегосударственного значения (1), Школа-детский сад "Стежина" (1),
official_name:sl1Republika Belorusija (1),
official_name:sv1Republiken Belarus (1),
official_name:uk209Іванковичівський НВК" Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Васильківського району Київської області (1), Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. художнього профілю № 1 ім. А.С.Макаренка Ірпінської міської ради Київської області (1), Ірпінський навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-Коцюбинський гуманітарний ліцей" Ірпінської міської ради Київської області (1), АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ №4 ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей № 1 імені А. С. Малишка Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №2 Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №3 Обухівської міської ради Київської області (1), Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області (1), Аркадіївський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок (1), Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівської селищної ради (1), Баришівська селищна територіальна громада (1), Баришівський НВК "гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Баришівської селищної ради (1), Березанська міська територіальна громада (1), Бзівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -- дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Богданівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок імені Катерини Білокур (1), Боярський академічний ліцей "Гармонія" Києво-Святошинської районної ради Київської області (1), Боярський академічний ліцей "Лідер" Києво-Святошинської районної ради Київської області (1), Бучанське відділення поліції Ірпінського ВП ГУНП в Київській області (1), Великодмитровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Великокрупільський НВК Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Витачівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Вишенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Вознесенське навчально-виховне об’єднання Загальноосвітня школа I ступеня — дитячий садок (1), Войтівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок (1), Волошинівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" імені Героя України Руслана Лужевського Баришівської селищної ради Київської області (1), Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби бучанського міського управління юстиції у Київській області (1), Відділ освіти Бучанської міської ради київської області (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №1) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №10) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №11) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №12) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №14) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №15) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №16) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №17) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №2) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №3) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №4) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №5) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №6) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №7) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №8) (1), Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №9) (1), Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Фастівського району Київської області (1), Гнідинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика Бориспільської районної ради Київської області (1), Головурівська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Гореницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Гостролуцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІступенів-дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Гімназія "Консул" № 86 Печерського району м. Києва (1), Гімназія "Міленіум" № 318 м. Києва (1), Гімназія 179 міста Києва (1), Гірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Державна санітарно-епідеміологічна служба Оболонського района (1), Державний навчальний заклад Згурівський професійний ліцей (1), Дошкільний навчальний заклад Веселка (1), Дошкільний навчальний заклад Журавка (1), Дошкільний навчальний заклад Центр розвитку дитини №1 Зіронька (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №2 Дюймовочка (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №3 Ромашка (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №4 Пролісок (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №5 Берізка (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №6 Волошка (1), Дударківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Дівичківська сільська територіальна громада (1), Еколого-природничий ліцей №116 міста Києва (1), Жуківський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок (1), Загальноосвітній навчальний заклад "Школа екстернів" (1), Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа № 156" Подільського району м. Києва (1), Згурівська загальноосвітня школа I-III ступенів (1), Згурівська селищна рада (1), Згурівська селищна територіальна громада (1), Згурівська центральна районна лікарня (1), Згурівське районне дорожнє управління (1), Згурівський навчально-виховний комплекс Гімназія — загальноосвітня школа I ступеня (1), Згурівський поліційний відділок (1), Згурівський районний військовий комісаріат (1), Згурівський районний суд (1), Згурівський районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (1), Здорівський навчально-виховний комплекс"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БОБРИЦЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВОЛОДАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1" ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РУДНЯНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБЄДНАННЯ "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Калитянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калитянської селищної ради Броварського району Київської області (1), Капустинський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок (1), Київ, навчально - виховний комплекс І - ступеню «Ластівка» , Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації (1), Київ, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №148 з поглибленим вивченням української мови та літератури ім. І.Багряного (1), Козинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Комунальне підприємство Бучанське управління житлово-комунального господарства (1), Комунальний заклад "Вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів №18" Деснянського району міста Києва (1), Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук-ліцей № 293" Деснянського району міста Києва (1), Комунальний заклад Київської обласної ради "Фастівський ліцей-інтернат" (1), Консультатівно-діагностичний центр Шевченківського району №4 (1), Коржівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Баришівської селищної ради (1), Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області (1), Кучаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими Бориспільської районної ради Київської області (1), Лехнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березанської міської ради Киїівської оласті (1), Лизогубовослобідський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-III ступенів — дитячий садок (1), Лозовоярівський навчально-виховний заклад Загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний нвачальний заклад ясла-садок (1), Лукашівський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Любарецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київськоїобласті (1), Любомирівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-II ступенів — дитячий садок (1), Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва (1), Максимовицьке НВО "ЗОШ- І-ІІст. - ДНЗ" (1), Малоберезанське навчально-виховниче об’єднання Загальноосвітня школа I ступенів — дитячий садок (1), Мар'янівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ковалівської сільської ради Васильківського району Київської області (1), Мартусівське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок" Мартусівської сільської ради Бориспільського району Київської області (1), Мархалівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Васильківської РДА Київської області (1), Мирненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Морозівський навчально-виховний комплекс "спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів - ясла-садок" імені Дениса Поповича Баришівської селищної ради (1), Навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня - гімназія "Потенціал" (1), Навчально-виховний комплекс «Струмочок» ( дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня ) (1), Навчально-виховний комплекс №167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня-гімназія) м. Києва (1), Недрянський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Березанської міської ради Київської області (1), Ничипорівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок (1), Оболонський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ головного територіального управління юстиції у місті Києві (1), Оліміпійський коледж імені Івана Піддубного (1), Опорний загальноосвітній навчальний заклад Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новоолександрівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний навчальний заклад (1), Опорний заклад освіти Яготинський навчально-виховний комплекс Спеціалізована школа — Загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Опорний навчальний заклад "Вороньківський навчально-виховний комплекс "ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Бориспільської районної ради Київської області (1), Опорний навчальний заклад Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області (1), Освітній округ- опорний заклад освіти "Шкарівський академічний ліцей- центр позашкільної освіти" Білоцерківської районної ради Київської області (1), Паришківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Парк загальнодержавного значення Сирецький Гай (1), Пашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Перемозький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Переяславська міська територіальна громада (1), Переяславське навчально-виховне об"єднання "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" (1), Посольство Японії в Україні (1), Приватне підприємство «Київська загальноосвітня гімназія «Грейс» (1), Процівська загальноосвітня школа І ступеня Бориспільської районної ради Київської області (1), Підгірцівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Ревнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Республіка Білорусь (1), Рогозівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Розважівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванківської районної державної адміністрації Київської області (1), Рудницький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Русанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Садова загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березанської міської ради Київської області (1), Сезенківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради (1), Селичівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Селищанський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Баришівської селищної ради Київської області (1), Семиполківський Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад" Калитянської селищної ради Броварського району Київської області (1), Сеньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва (1), Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва (1), Середня загальноосвітня школа № 205 Святошинського району м. Києва (1), Середня загальноосвітня школа №162 Святошинського району м.Києва (1), Середівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №260 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №273 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва (1), Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови (1), Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва (1), Спеціалізований навчально-виховний комплекс "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва (1), Станишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІступенів - дошкільний навчальний заклад" (1), Старинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області (1), Старооржицький навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Студениківська сільська територіальна громада (1), Супоївський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад ясла-садок (1), ТОВ "Кристал Едюкейшн Груп", Приватний освітній заклад "Розумка" (1), Ташанська сільська територіальна громада (1), Технічний ліцей Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва (1), Технічний ліцей м. Києва (1), Товаривство з обмеженою відповідальністю "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад "Британіка Скул" (1), Товариство з обмеженою відповідальністю "Ліко-школа" (1), Требухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області (1), Трипільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області (1), Турівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дитячий садок (1), Українська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Обухівської районної ради Київської області (1), Українська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Обухівської районної ради Київської області (1), Управління пенсійного фонду України в місті Буча (1), Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради Київської області (1), Усівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-III ступенів — дитячий садок (1), Філія ОЗНЗ Жоравський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів — ДНЗ ясла-садок Червонівський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І ступеня — дошкільний навчальний заклад ясла-садок (1), Ходосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Циблівська сільська територіальна громада (1), Чорнобильський спеціальний загальнозоологічний заказник загальнодержавного значення (1), Школа І - ІІІ ступенів № 150 міста Києва (1), Школа І ступеня № 268 Оболонського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 186 міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 190 Деснянського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів №132 міста Києва (1), Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва (1), Школа ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва (1), Юридичний ліцей імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, м.Київ (1), Юрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (1), Яблунева загальносвітня школа І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області (1), Яготинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Яготинська міська територіальна громада (1), Яготинський навчально-виховний комплекс Спеціалізована школа — Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 (1), Ярешківський навчально- виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дитячий садок" Березанської міської ради Київської області (1), спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва (1), спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу (1), спеціалізована школа-інтернат І-ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу (1), школа І-ІІІ ступенів № 218 Деснянського району міста Києва (1),
official_name:zh1白罗斯共和国/白羅斯共和國 (1),
official_name:zh-Hans1白罗斯共和国 (1),
official_name:zh-Hant1白羅斯共和國 (1),
official_short_type7ГРП (1), ГРС (4), КТП (1), ОРУ (1),
old_name35271-а Радгоспна вулиця (2), 1-го Травня вулиця (5), 1-го Травня провулок (1), 1-й Будьонного провулок (2), 1-й Комінтерну провулок (1), 1-й Радянський провулок (1), 1-й Челюскінців провулок (1), 1-й Червоний провулок (3), 1-й Червоноармійський провулок (3), 1-й мікрорайон Комсомольського масиву (1), 15-та лінія (6), 17-а Лінія вулиця (2), 2-й Будьонного провулок (2), 2-й Комінтерну провулок (1), 2-й Петровського провулок (2), 2-й Челюскінців провулок (1), 2-й Червоний провулок (2), 2-й Шолохова провулок (1), 2-й Щорса провулок (1), 2-й мікрорайон Комсомольського масиву (1), 3 метра (1), 3-го Інтернаціонала вулиця (13), 3-й Комінтерну провулок (1), 3-й мікрорайон Комсомольського масиву (1), 40 років Жовтня вулиця (2), 40-річчя Жовтня вулиця (2), 40-річчя Жовтня проспект (34), 40-річчя Перемоги вулиця (5), 46к метро Дарниця - вул. Милославська - метро Дарниця (2), 50 років Жовтня вулиця (2), 50-річчя Жовтня вулиця (2), 50-річчя Перемоги бульвар (8), 60 років Жовтня вулиця (1), 60 років СРСР вулиця (1), 60-річчя СРСР вулиця (1), 7-та лінія вулиця (1), 70-річчя Жовтня вулиця (1), 8-го Березня вулиця (1), 9-го Січня вулиця (5), 9-го сіячня вулиця (1), Alma Mater (1), Belka;Byelka;Bjelka (6), Coffee Cat (1), Domino's (1), Fight Wear (1), FreeNet (1), Gagarin Hostel (1), Grezlya (2), HDI (1), Hip-Hop (1), III Інтернаціоналу провулок (1), Kotovskogo Street;Kotovskoho Street;Kotowskogo (1), MANU (1), Oktjabrskaja;Schowtnewa;Jovtneva;Showtnewa (4), Ostrovskoho Street;Ostrovskogo Street;Ostrowskogo (1), Pionerska Street;Pionerskaya Street;Pionerskaja (1), Pizza Lola (1), Puhachova Street (1), Sukhoye Boloto (1), Vano Ivano (1), Voroshilova Street;Voroshylova Street;Voroshilov Street;Woroschilow;Woroschilowa (1), Zimovishche;Simowischtsche;Zimovišče (1), ex BEERloga (1), le cave dell`vino (1), lukoil (1), minutes 5 хвилин (1), svedbank (1), swatch (1), Świsłocz (1), Івана Дубового вулиця (3), Івана Клименка вулиця (4), Івана Кудрі вулиця (4), Івана Кудрі провулок (1), Івана Лепсе бульвар (25), Івана Федька вулиця (5), Івана Фіалека вулиця (2), Івана Шевцова вулиця (5), Ілліча вулиця (4), Імекс Банк (1), Ін Тайм (1), Індустріальна вулиця (20), Інститутська вулиця (3), Інтернаціональна вулиця (3), Інтернаціональна площа (4), Історичний музей (1), АРТ-КЛУБ "44" (1), Авіації вулиця (1), Адміністративний корпус (1), Академіка Кржижановського вулиця (2), Академіка Ліхачова бульвар (3), Академіка Шліхтера вулиця (7), Академія муніципального управління (1), Алма-Атинська вулиця (33), Альта Центр (1), Альта-Центр (1), Альф (1), Анатолія Луначарського вулиця (11), Андрєєва вулиця (3), Андрія Іванова вулиця (2), Андрія Бубнова вулиця (3), Анрі Барбюса вулиця (5), Антей (1), Антонова-Овсієнка вулиця (5), Аніщенка вулиця (3), Арпас (1), Артема вулиця (45), Артема провулок (1), Аїстова вулиця (3), Бабушкіна вулиця (3), Бажаємо здоров'я (1), Бакинських Комісарів вулиця (1), Бакинських Комісарів провулок (2), Басейн Юність (1), Баумана вулиця (12), Баумана провулок (2), Безбородьків хутір (1), Берковець (1), Богунського вулиця (2), Боженка вулиця (25), Боженка провулок (2), Бонч-Бруєвича вулиця (1), Бонч-Бруєвича провулок (1), Бровари-2 (2), Бруклін (1), Будинок офіцерів (1), Будинок іподрому (1), Будьонного вулиця (26), Будьонного провулок (3), Бывшая гостиница «Авангард» (1), Бєлінського вулиця (5), Білозуба-Безпечного вулиця (1), Більшовик (2), ВДНХ (1), ВРЕР ДАІ №3 (1), Ванди Василевської вулиця (8), Василя Блюхера вулиця (3), Василя Боженка вулиця (1), Ватутіна вулиця (31), Велика кишеня (1), Виборзька вулиця (14), Високовольтна вулиця (1), Вишгородське РайДУ (1), Вишенька (1), Вишеньківська сільська рада (1), Вищий адміністративний суд України (1), Вищий господарський суд (1), Возз’єднання вулиця (3), Возз’єднання проспект (11), Войкова вулиця (5), Войкова провулок (1), Войкове (1), Войківська середня школа (1), Вокзальний провулок (2), Володарка (1), Володарського вулиця (2), Володарського провулок (1), Володимира Ульянова провулок (3), Воровського вулиця (30), Воровського провулок (1), Ворошилова вулиця (19), Ворошиловградська вулиця (2), Восьмого з’їзду Рад вулиця (2), Воїнів-Інтернаціоналістів вулиця (1), Вулиця Кутузова (1), Вулиця Лайоша Гавро (2), Вулиця Миколи Руднєва (2), Вєтрова вулиця (2), Вільгельма Піка вулиця (2), Гайдара вулиця (4), Гайдара провулок (2), Гальбича вулиця (1), Галі Тимофєєвої вулиця (2), Гамарника вулиця (4), Гастелло вулиця (1), Гвардійська вулиця (1), Генерала Ватутіна проспект (17), Героїв Революції вулиця (1), Героїв Сталінграда вулиця (1), Герцена вулиця (2), Гординського вулиця (2), Городчани (1), Горького вулиця (46), Горького провулок (6), Горького улица (2), Готель «Спорт» (1), Готель Колос (1), Грузинська випічка (1), Гуртожиток №6 (2), Дарницька залізнична лікарня (1), Дем‘яна Бідного вулиця (2), Дем’яна Бєдного вулиця (1), Депо плацкартних вагонів (1), Джиґорівка (1), Дзерджинського вулиця (1), Дзержинського вулиця (25), Дзержинського площа (6), Дзержинського провулок (2), Димитрова вулиця (17), Димитрове (2), Дитячий будинок Віночок (1), Дитячий садок (1), Дитячий садок №27 (1), Дитячий спеціалізований санаторій «Піонер» (1), Дніпродзержинська вулиця (2), Дніпропетровська вулиця (2), Дніпропетровське шосе (13), Довгалевського вулиця (1), Довгалівське (1), Дорожня клінічна лікарня №2 станції Київ (1), Дрова (1), Дружби Народів СРСР площа (7), Діброво-Ленінське (1), Дімітрова (1), Дімітрова вулиця (2), Дінь-Дінь (22), Ежена Потьє вулиця (3), Електрика Сантехніка;Elektryka Santekhnika (1), Енгельса вулиця (9), ЖЕК №704 (1), ЖК "Перлина Троєщини" (1), Жданова вулиця (2), Жданова провулок (1), Желябова вулиця (2), Жовтнева (2), Жовтнева вулиця (75), Жовтнева-330 (1), Жовтневе (6), Жовтневий провулок (9), Жовтневої Революції вулиця (4), Жовтневої Революції провулок (5), Жукова вулиця (11), Завод «Більшовик» (3), Завод Більшовик (1), Замошшя (1), Заслонова провулок (1), Зашиянівський провулок (1), Збруцька вулиця (1), Згурівська початкова школа (1), Згурівське професійно-технічне училище № 24 (1), Згурівський фізкультурно-оздоровчий комплекс (1), Зевс (1), Зимовий провулок (2), Зої Космодем’янської вулиця (4), КГБ УССР (1), Калинина улица (1), Калинова вулиця (1), Калініна вулиця (33), Калініна перевулок (1), Калініна провулок (5), Калінінградська вулиця (2), Калінінська вулиця (2), Камо вулиця (1), Канцелярія генерал-губернатора (1), Карбишева (4), Карбишева вулиця (3), Карла Лібкнехта вулиця (7), Карла Лібкнехта провулок (1), Карла Маркса вулиця (32), Карла Маркса провулок (1), Карла Маркса улица (1), Картвелішвілі вулиця (5), Каста (1), Каширіна вулиця (1), Киевский торгово-экономический институт (1), Кирпоноса вулиця (3), Київ-Жовтневий (1), Київ-Московський (1), Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин (1), Київське медичне училище №4 (1), Київське суворовське військове училище (1), Київський бібліотечний колектор (1), Київський завод верстатів-автоматів імені Максима Горького (1), Київський національний університет внутрішніх справ (1), Київський топографічний технікум (1), Київхліб (1), Клари Цеткін вулиця (2), Кловський бульвар (1), Клубний провулок (1), Книгарня Є (1), Ковпака вулиця (1), Козацьки Перекуски (1), Коккінакі вулиця (1), Колгоспна вулиця (9), Колгоспний провулок (3), Колективізації вулиця (2), Коллонтай вулиця (2), Командарма Каменєва вулиця (2), Командарма Уборевича вулиця (21), Комсомольська (1), Комсомольська вулиця (66), Комсомольське озеро (1), Комсомольський масив (1), Комсомольський провулок (5), Комсомольський спуск (2), Комсомольців 20-х років вулиця (3), Комунарська вулиця (3), Комуністична вулиця (6), Комінтерна вулиця (1), Комінтерну вулиця (17), Комісара Рикова вулиця (4), Кондуктор (1), Конфіскат (1), Коротченко улица (1), Корчагіна вулиця (4), Корчагіна провулок (2), Космо (1), Космонавта Комарова проспект (10), Косіора вулиця (4), Котовского улица (1), Котовського вулиця (35), Котовського провулок (7), Коцюбинського вулиця (2), Крайня вулиця (9), Красная звезда (1), Красноармейская улица (6), Красноводська вулиця (3), Красного Пахаря вулиця (1), Краснодонська вулиця (9), Краснодонський провулок (2), Красовського вулиця (3), Красіна вулиця (1), Красіна провулок (1), Крейсера «Аврора» вулиця (4), Крила (1), Криленка вулиця (5), Крупської вулиця (10), Кузнєцова вулиця (1), Куйбишева вулиця (9), Куйбишеве (1), Культовари (1), Кумушка (1), Куренівсько-Червоноармійська лінія (18), Курська вулиця (3), Кут (1), Кутузова вулиця (25), Кутузова провулок (5), Кіквідзе вулиця (15), Кінотеатр Загреб (1), Кірова вулиця (60), Кірова провулок (7), Кірове (3), Кіровоградська вулиця (20), Кіровська вулиця (2), ЛОР отделение (1), Лагерна вулиця (7), Ладо Кецховели провулок (1), Ладо Кецховелі провулок (1), Лазаревщина (1), Лазо вулиця (2), Лазо провулок (2), Лайоша Гавро вулиця (15), Ластовського вулиця (2), Лебедєва-Кумача вулиця (2), Леваневського вулиця (2), Леніна 1-й провулок (1), Леніна 2-й провулок (1), Леніна вулиця (234), Леніна площа (3), Леніна провулок (7), Ленінградська вулиця (7), Ленінградська площа (23), Ленінградський провулок (1), Леніне (3), Ленінська вулиця (1), Ленінське (1), Ленінський провулок (1), Ленінського Комсомолу вулиця (2), Ленінівка (1), Лизогубовослобідська середня школа (1), Лизогубовослобідська сільська рада (1), Ломоносова вулиця (1), Лук'янівський тюремний замок (1), Лукове озеро (1), Луначарського вулиця (1), Луначарського площа (4), Луначарського провулок (4), Любченка вулиця (3), Лікарня водників (1), Лікарня для вчених НАН України (1), ММЗ-2 (3), МТС (1), Макаренка вулиця (1), Макарів-1 (1), Макса Гельця вулиця (1), Малиновського вулиця (4), Мануїльського вулиця (3), Марини Раскової вулиця (15), Маршала Будьонного вулиця (3), Маршала Ворошилова вулиця (1), Маршала Гречка вулиця (33), Маршала Жукова вулиця (10), Маршала Тухачевського вулиця (2), Маршала жукова вулиця (1), Мате Залки вулиця (7), Материк (2), Матросова вулиця (5), Машинобудівельний провулок (1), Маяковського вулиця (2), Медмістечко (1), Медова вулиця (1), Межова вулиця (1), Мельникова вулиця (32), Менжинського вулиця (2), Менжинського провулок (2), Механізаторів вулиця (2), Миколи Гайцана вулиця (3), Миколи Кравченка вулиця (3), Миколи Лебедєва вулиця (4), Миколи Лукашевича вулиця (8), Миколи Островського вулиця (5), Миколи Островського провулок (5), Миколи Руднєва вулиця (4), Миколи Руднєва провулок (2), Миколи Скрипника вулиця (2), Милиция (1), Михайла Коцюбинського вулиця (2), Михайла Майорова вулиця (2), Михайла Мишина вулиця (2), Михайла Реута вулиця (5), Млин (1), Молдавська вулиця (4), Молодогвардійська вулиця (1), Молодогвардійців вулиця (1), Москва (1), Московська вулиця (10), Московська площа (2), Московський проспект (55), Музей Ленина (1), Музей пам'яті та слави воїнів-інтернаціоналістів (1), Міжколгоспна вулиця (2), Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку (1), Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (1), Мічуріна вулиця (1), Надсоснова вулиця (2), Найкращий ломбард (1), Народовольців вулиця (1), Народовольців провулок (3), Національний музей історії Великої вітчизняної війни (1), Невська вулиця (4), Новобродівська вулиця (1), ОВІР Дарницького району (1), Овражний провулок (1), Оксі банк (1), Октябрьская улица (1), Олеко Дундича вулиця (2), Олександра Горовиця вулиця (3), Олександра Мильчакова вулиця (5), Олександра Невського вулиця (1), Олександра Сабурова вулиця (10), Олексія Давидова бульвар (3), Олексіївка (1), Омеляна Горбачова вулиця (3), Онуфрія Трутенка вулиця (5), Ордена Трудового Червоного Прапора Інститут загальної і неорганічної хімії (1), Орджоникидзе улица (1), Орджонікідзе (1), Орджонікідзе вулиця (6), Осипова вулиця (8), Островского улица (2), Островського вулиця (15), Островського провулок (1), Охотська вулиця (2), Охотський провулок (4), П.К.Б.У. (1), ПТУ №17 (1), Павла Дибенка вулиця (2), Павлика Морозова вулиця (5), Павлівський провулок (1), Павліка Морозова вулиця (1), Паланського провулок (1), Панаса Любченка вулиця (4), Панельна вулиця (2), Панфілова вулиця (1), Панфіловців вулиця (2), Панфіловців провулок (2), Папаніна вулиця (3), Паризької Комуни вулиця (6), Парк Дружби Народів (1), Парк Петровского (1), Парк морячків (1), Парк імені Примакова (1), Парковка (1), Партизанський провулок (1), Пархоменка вулиця (23), Пархоменка провулок (3), Патріса Лумумби вулиця (5), Переяславської Ради площа (1), Перспективна вулиця (2), Першого Травня вулиця (1), Першотравнева вулиця (5), Петра Дегтяренка вулиця (13), Петра Красикова вулиця (3), Петра Шелеста вулиця (3), Петровского улица (1), Петровське (2), Петровського вулиця (45), Петровського провулок (5), Петропавлівська вулиця (10), Петрівка (9), Петрівське (11), Плеханова вулиця (2), Подвойського вулиця (2), Пологовий будинок №7 (1), Полупанова (2), Полупанова вулиця (5), Польова 2 вулиця (1), Польова вулиця (1), Поляна (1), Полярників провулок (2), Поліклініка (2), Попудренка вулиця (1), Постишева вулиця (7), Постишева провулок (1), Право Жовтня (1), Правожовтневська середня школа (1), Примакова вулиця (3), Проектна вулиця (2), Пролетарська вулиця (25), Пролетарський провулок (5), Професійно-технічне училище №8 м. Києва (1), Профінтерна вулиця (1), Профінтерну провулок (1), Пугачова вулиця (6), Підварська вулиця (1), Підпорядкована державна пожежна частина №33 (1), Піонерська (1), Піонерська вулиця (21), Піонерський провулок (3), Піонерів вулиця (1), П’ятирічка (1), Радгоспна вулиця (15), Радгоспний провулок (2), Радгоспівська вулиця (1), Радгоспівський провулок (1), Радищева провулок (6), Радянська вулиця (63), Радянська вулиця;улица Советская;Sovetskaya;Radianska (2), Радянське (1), Радянський провулок (6), Райффайзен Банк Аваль (58), Революції вулиця (2), Рози Люксембург вулиця (7), Рози Люксембург провулок (1), Російська вулиця (3), Руднєва провулок (2), Садовий провулок (1), Салтівські ковбаси (1), Самбір (1), Саратовська вулиця (3), Свердлова вулиця (9), Свердлова провулок (1), Світ Білизни (1), Семашка вулиця (1), Серафимовича вулиця (7), Серафимовича улица (1), Сергія Лазо вулиця (7), Сергія Струтинського вулиця (5), Скарбниця (1), Сквер Косіора (1), Складський провулок (1), Смирнова-Ласточкіна вулиця (4), Советский переулок (1), Соснова вулиця (1), Софії Перовської вулиця (2), Соціалістична вулиця (4), Спорт (1), Станція юних натуралістів (1), Старе місто (1), Старий магазин (1), Степана Разіна вулиця (4), Степана Сагайдака вулиця (6), Стещина (1), Столовая (1), Суворова вулиця (10), Суворова провулок (2), Суворова улица (1), Судовий двір (1), Сєдовців вулиця (1), Січневий провулок (2), Січневого Повстання вулиця (10), Січневого повстання вулиця (20), ТЕЦ-3 (1), ТЕЦ-3 «Привокзальна» (1), Танкова вулиця (11), Таращанська вулиця (3), Тверська вулиця (5), Твій бургер (1), Тельмана вулиця (14), Терешкової вулиця (2), Тимофія Строкача вулиця (2), Тимофія Шамрила вулиця (4), Толстого вулиця (2), Трамвай №13 (1), Трамвай №13: Старовокзальна => Контрактова площа (2), Трамвайне депо імені В. І. Леніна (1), Тролейбус;Ча-ча (1), Троллейбус (1), Тупий провулок (1), Турчиновського вулиця (1), Тухачевського вулиця (3), Украинский научный гигиенический центр (1), Укрпектин (1), Укрсоцбанк (1), Ульянових вулиця (1), Ульянових провулок (1), Універмаг Московський (1), Урицького вулиця (29), Фадєєва вулиця (3), Фадєєва провулок (3), Факультет Гидробиологии и аквакультуры (1), Федорова вулиця (2), Фрунзе вулиця (63), Фрунзе площа (1), Фрунзе провулок (1), Фрунзе улица (1), Фрунзівка;Frunzovka;Frunsowka (1), Фурманова вулиця (10), Фуршет (1), Хвилинка (1), Хиврене море (1), Хотівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" (1), Хреновка (2), Цюрупинська вулиця (2), Чао Какао (1), Чапаєва вулиця (45), Чапаєва провулок (5), Чапаєве (1), Чапаєвка (2), Чапаєвське шосе (2), Чекістів вулиця (2), Чекістів провулок (5), Челюскіна вулиця (2), Червона Зірка (1), Червона Мотовилівка (1), Червона Пресня площа (1), Червоний Шлях вулиця (5), Червоних Партизан вулиця (1), Червоноармійська вулиця (79), Червоноармійське (1), Червоноармійський провулок (10), Червоногвардійська вулиця (17), Червоногвардійський провулок (2), Червонозоряний проспект (66), Червонопартизанська вулиця (4), Червонопрапорна вулиця (9), Червоноткацька вулиця (1), Червонофлотська вулиця (7), Червонофлотський провулок (1), Чернечий острів (1), Черняховського вулиця (16), Чеслава Бєлінського провулок (1), Читинський провулок (1), Чичеріна вулиця (1), Чкалова вулиця (11), Чубаря вулиця (2), Чудновського вулиця (5), Чуйкова вулиця (2), Шаумяна вулиця (2), Шаумяна провулок (1), Шевцової вулиця (4), Шляхова вулиця (2), Щербакова вулиця (33), Щербакова провулок (2), Щолківська вулиця (3), Щорса вулиця (76), Щорса провулок (13), Юних Комунарів вулиця (3), Юних Комунарів провулок (1), Юрія Коцюбинського вулиця (2), Яблунева вулиця (1), Яблунька (2), Якіра вулиця (10), Якіра провулок (2), Яндекс.Украина (1), Янтарна (1), Ярослава Галана вулиця (9), бульвар Олексія Давидова (2), вул. Жовтнева (1), вул. Петра Дегтяренка (2), вулиця Батюка (3), вулиця Ватутіна (1), п'ятниця (1), парк імені Фрунзе (1), приватбанк (1), сквер Андрія Іванова (1),
old_name21Технічна (1),
old_name:1830-18691Загородня вулиця (1),
old_name:1850-19393Тимофіївська вулиця (3),
old_name:1869-19261Златоустівська вулиця (1),
old_name:1901-19101Обсерваторний провулок (1),
old_name:1910-19261Комерційний провулок (1),
old_name:1926-19991Володарського вулиця (1),
old_name:1926-20151Чеслава Бєлінського провулок (1),
old_name:1959-20192Панельна вулиця (2),
old_name:1999-20181Златоустівська вулиця (1),
old_name:af2Černobylis (2),
old_name:az3Çerniqov vilayəti (1), Çernobıl (2),
old_name:be3Мяркіс (1), Пэрэя́слаў-Хмэльны́цкы;Перая́слаў-Хмяльні́цкі (2),
old_name:bs2Černobil (2),
old_name:ca4Pereiaslav-Khmelnytskyi (2), Txernòbil (2),
old_name:ceb2Pereyaslav-Khmel’nyts’kyy;Pereyaslav-Khmel’nitskiy;Perejaslawl (2),
old_name:crh2Pereyaslav-Hmelnıtskıy (2),
old_name:cs3Hřbitov obce Nagorcy (1), Černobyl (2),
old_name:cv13Мускав кĕперĕ;Мускав кĕпер каçăвĕ;Çурçĕр кепер каçăвĕ (13),
old_name:da2Tjernobyl (2),
old_name:de129Dnjepr (7), Frunse-Straße (35), Kiewer Höhlenkloster (1), Kiewer Meer (1), Kiewer Straße (1), Kirowogradska-Straße (20), Kloster-Insel (1), Kotowskoho-Straße (2), Kühlteich Kernkraftwerk Tschernobyl (1), Moskauer Brücke (13), Profinterna-Straße (1), Smirnowa-Lastotschkina-Straße (4), Sperrzone von Tschernobyl (1), Wladimirskaja-Straße (40), Wäscherei "News" (1),
old_name:en20411-ho Travnia Street (3), 1-i Chervonyi Lane (2), 1-y Chelyuskintsiv Lane (1), 17-a Liniia Street (1), 1st Budonnoho Lane (1), 1st Kominternu Lane (1), 2-i Chervonyi Lane (1), 2-y Chelyuskintsiv Lane (1), 2-y Sholokhova Lane (1), 2nd Budonnoho Lane (1), 2nd Kominternu Lane (1), 2nd Petrovsky Lane (2), 3-ho Internatsionala Street (10), 3rd Internatsionalna Street (3), 3rd Kominternu Lane (1), 40-richchia Zhovtnia Avenue (34), 40-richchia Zhovtnia Street (2), 50 Rokiv Zhovtnia Street (2), 60-richchia SRSR Street (1), 8-ho Bereznia Street (1), Aistova Street (3), Akademika Krzhyzhanovskoho Street (1), Akademika Shlikhtera Street (7), Alma-Atynska Street (33), Anatoliia Lunacharskoho Street (11), Andriia Bubnova Street (3), Andriia Ivanova Street (2), Anischenka Street (3), Anri Barbiusa Street (5), Antonov Aeronautical Scientific-Technical Complex (1), Artema Lane (1), Artema Street (37), Babushkina Street (3), Bakynskykh Komisariv Lane (2), Baumana Lane (2), Baumana Street (9), Berezenschyna (1), Bielinskoho Street (2), Bonch-Bruievycha Lane (1), Bonch-Bruievycha Street (1), Bozhenka Street (17), Budonnoho Lane (1), Budonnoho Steet (2), Budonnoho Street (1), Chapaieva Lane (3), Chapaieva Street (25), Chapaievka (1), Chapaievske Highway (2), Chekistiv Lane (1), Chekistiv lane (4), Cherniakhovskoho Street (16), Chernobyl Exclusion Zone (1), Chernobyl Nuclear Power Plant Cooling Pond (1), Chernobyl Nuclear Power Plant Zone of Alienation (Chernobyl Exclusion Zone) (1), Chernobyl-2 (1), Chervonoarmiiska Street (52), Chervonoarmiiskyi Lane (6), Chervonoarmiyska Street (1), Chervonoarmiyskyy Lane (1), Chervonoflotska Street (6), Chervonohvardiiska Street (15), Chervonohvardiiska street (1), Chervonohvardiiskyi Lane (1), Chervonohvardiiskyi lane (1), Chervonopartyzanska Street (3), Chervonopartyzanska street (1), Chervonopraporna Street (9), Chervonozorianyi Avenue (66), Chervonyi Shliakh Street (4), Chervonyi Zhovten (1), Cheslava Belinskoho Lane (2), Chkalova Street (7), Chubaria Street (2), Chudnovskoho Street (4), Chudnovskoho street (1), Chycherina Street (1), Dneprovsko-Teterevsky reserve (1), Dniprodzerzhynska Street (6), Dovhalivske (1), Druzhby Narodiv SRSR Square (7), Druzhby Narodiv park (1), Dry Cleaning Number 10 "News" (1), Dymytrova Street (12), Dzerzhynskoho Square (6), Dzerzhynskoho Street (7), Engels Street (2), Enhelsa Street (1), Ezhena Potie Street (2), Fedorova Street (1), Frunze Square (1), Frunze Street (47), Furmanova Street (5), Furshet (1), Gaydara street (1), Haidara Street (1), Halbycha Street (1), Hali Tymofieievoi Street (2), Hamarnyka Street (4), Henerala Vatutina Avenue (17), Heroiv Revoliutsii Street (1), Horkoho Lane (3), Horkoho Street (35), Hvardiiska Street (1), Illicha Street (4), In Time (1), Instytutska Street (3), Internatsionalna Square (2), Internatsionalna Street (1), Ivana Dubovoho Street (2), Ivana Dubovoho street (1), Ivana Fedka Street (5), Ivana Fialeka street (2), Ivana Klymenka Street (4), Ivana Kudri Lane (1), Ivana Kudri Street (4), Ivana Lepse Boulevard (25), Ivana Shevtsova Street (5), Kalinina Street (10), Kalinina lane (1), Kalinina street (1), Kalininska Street (2), Kalynova Street (1), Karbysheva Street (3), Karl Marx Street (2), Karla Marksa Street (23), Karla Marksa Street;Karl Marx Street (1), Kartvelishvili Street (5), Khivria Sea (1), Kiev Monastery of the Caves;The Holy Dormition Kiev Pechersk Lavra (1), Kiev Reservoir (1), Kikvidze Street (15), Kindergarten (1), Kirova Lane (4), Kirova Street (35), Kirove (2), Kirovohradska Street (20), Kirovska Street (2), Kokynaky Street (1), Kolektyvizatsii Street (1), Kolektyvizatsii street (1), Kolhospna Street (3), Komandarma Kamenieva Street (2), Komandarma Uborevycha Street (21), Kominternu Street (7), Komisara Rykova Street (3), Komsomolska Street (22), Komsomolskaya Street;Komsomolska Street (1), Komsomolskyi Lane (1), Komsomolskyi masyv (1), Komunistychna Street (4), Kosmonavta Komarova Avenue (10), Kotovskogo Street (2), Kotovskoho Lane (1), Kotovskoho Street (9), Kovpaka Street (1), Krainia Street (9), Krainia street (1), Krasina Lane (1), Krasina Street (1), Krasnaya Presnya Square;Chervona Presnia Square (1), Krasnoarmeyskaya Street (1), Krasnodonska Street (8), Krasnoho Paharia Street (1), Krasnovodska Street (3), Krupskaya Street (1), Krupskoi Street (4), Krylenka Street (4), Kuibysheva Street (4), Kuibysheve (1), Kurenivsko-Chervonoarmiiska Line (18), Kurska street (3), Kut (1), Kutuzova Lane (5), Kutuzova Street (25), Kyiv Civil Engineering Institute (1), Kyiv Zhovtnevyi (1), Kyiv-Moskovskyi (1), Laherna Street (7), Laiosha Havro Street (15), Lastovsky Street (2), Lazo Lane (2), Lebedieva-Kumacha Street (1), Lenin Lane (2), Lenin Street (4), Lenina Lane (1), Lenina Street (64), Lenina street (4), Lenine (2), Leninhradska Square (23), Leninhradska Street (4), Leninivka (1), Leninska Street (1), Leninskoho Komsomolu Street (2), Levanevskoho Street (2), Lomonosova Street (1), Lunacharskoho Lane (4), Lunacharskoho Square (4), MTS (1), Maiakovskoho Street (1), Makarenka Street (1), Maksa Heltsia Street (1), Malynovskoho Street (4), Manuilskoho Street (3), Marshala Budonnoho Street (1), Marshala Hrechka Street (33), Marshala Tukhachevskoho Street (2), Marshala Zhukova Street (10), Maryny Raskovoi Street (14), Mate Zalky Street (7), Matrosova Street (1), Medmistechko (1), Mekhanizatoriv Street (2), Melnykova Street (32), Mezhova Street (1), Michaila Reuta Street (5), Moldavska Street (4), Moscow Bridge (13), Moskovska Square (1), Moskovska Street (3), Moskovskyi Avenue (55), Mykhaila Maiorova Street (1), Mykhaila Maiorova street (1), Mykhaila Myshyna Street (2), Mykoly Haitsana street (3), Mykoly Kravchenka Street (3), Mykoly Lebedieva Street (3), Mykoly Lukashevycha Street (8), Mykoly Ostrovskoho Lane (4), Mykoly Ostrovskoho Street (4), Mykoly Ostrovskoho lane (1), Mykoly Rudnieva Lane (2), Mykoly Rudnieva Street (4), Mykoly Skrypnyka Street (1), Nagortsy Cemetery (1), Nevska Street (4), Novobrodivska Street (1), Office of Housing and Communal Services of the Pripyat City Executive Committee (1), Okhotska Street (2), Okhotskyi Lane (4), Oktyabrskaya Street;Zhovtneva Street (4), Oleko Dundycha Street (2), Oleksandra Horovytsia Street (3), Oleksandra Milchakova Street (4), Oleksandra Nevskoho Street (1), Oleksandra Saburova Street (10), Oleksiia Davydova Boulevard (2), Oleksiia Davydova avenue (1), Omeliana Horbachova Street (3), Onufriia Trutenka Street (4), Ordzhonikidze Street (1), Ostrovskoho Street (2), Ostrovskoho street (1), Panasa Lubchenka Street (4), Panfilova Street (1), Panfilovtsiv Lane (2), Panfilovtsiv Street (2), Papanina Street (2), Parkhomenka Lane (1), Parkhomenka Street (12), Partyzanskyi Lane (1), Paryzkoi Komuny Street (1), Patrisa Lumumby Street (4), Pavla Dybenka Street (1), Pavlyka Morozova Street (2), Pereiaslav-Khmelnytskyi;Pereyaslav-Khmelnitsky (2), Perspektyvna Street (1), Petra Dehtiarenka Street (13), Petra Krasykova Street (2), Petra Krasykova street (1), Petrivka (9), Petrivske (4), Petrovskoho Lane (2), Petrovskoho Street (24), Petrovskoho Street;Petrovskogo Street (3), Petrovskoho Street;Petrovskogo Street;Petrowskogo Street (1), Petrovskoho street (1), Petrovsky Street (2), Piatyrichka (1), Pidvarska Street (1), Pionerska Street (4), Pionerskyi lane (1), Plekhanova Street (2), Podvoiskoho Street (2), Polupanova Street (5), Polyova 2 street (1), Popudrenka Street (1), Postysheva Street (2), Pravo Zhovtnia (1), Profinterna Street (1), Proletarska Street (12), Prymakova Street (3), Puhachova Street (6), Radianska Street (17), Radianskyi Lane (1), Radyanska street (1), Radyscheva Lane (6), Raiffeisen Bank Aval (58), Rosa Luxemburg Lane (1), Rosa Luxemburg Street (6), Saratovska Street (3), Scherbakova Street (30), Schorsa Lane (1), Schorsa Street (15), Semashka Street (1), Serafymovycha Street (6), Sergeya Lazo Street (1), Serhiia Lazo Street (3), Serhiia Strutynskoho Street (5), Shchors Street (5), Shchorsa Lane (5), Shchorsa Street (12), Shchorsa street (1), Shliakhova Street (2), Sichnevogo povstannya street (20), Sichnevoho Povstannia Street (10), Siedovtsiv Street (1), Skladskyi Lane (1), Smyrnova-Lastochkina Street (4), Sofii Perovskoi Street (1), Sosnova Street (1), Sotsialistychna Street (3), Sovetskaya Street;Radianska Street (1), Soviet Street (8), Stare Misto (1), Stavysche (1), Stepana Sahaidaka Street (6), Suvorova Lane (2), Suvorova Street (8), Sverdlova Lane (1), Sverdlova Street (2), Tankova Street (12), Tarascha (2), Tarashchanska Street (3), Telmana Street (2), Telmana street (6), Tereshkovoi Street (2), Tolstoho Street (2), Trubivschyna (1), Tsurupinska Street (2), Tukhachevskoho Street (3), Tupyi Lane (1), Tverska street (5), Tymofiia Shamryla Street (3), Tymofiia Strokacha Street (2), Ukrsotsbank (1), Ulianovykh Lane (1), Urytskoho Street (26), V.I. Lenin Nuclear Power Station (1), VIII Zizdu Rad Street (2), Vandy Vasylevskoi Street (8), Vasylia Bliukhera Street (3), Vatutin Street (9), Vatutina Street (15), Velyki Prytsky (1), Velykoho Zhovtnia Street (10), Vietrova Street (2), Vilhelma Pika Street (2), Voikova Lane (1), Voikova Street (1), Voiniv-Internatsionalistiv Street (1), Vokzalnyi Lane (1), Volodarka (1), Volodarskoho Street (2), Volodymyra Ulianova Lane (3), Voroshylova Street (2), Vorovskoho Street (15), Vozziednannia Street (1), Vozziednnannia Avenue (1), Vyborzka Street (14), Yabluneva Street (1), Yakira Street (5),