knumv's
office502* (1), accountant (2), administrative (2), advertising_agency (3), charity (1), company (68), educational_institution (8), employment_agency (2), energy_supplier (3), estate_agent (7), foundation (1), government (165), insurance (18), it (6), lawyer (80), moving_company (1), newspaper (15), ngo (5), notary (18), physician (1), property_management (1), radio (1), religion (1), research (5), telecommunication (37), television (1), travel_agent (4), water_utility (2), yes (43),
office_11delivery service (1),
official_name399"Навчально-виховний комплекс № 57 "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія" Дніпропетровської міської ради (1), 37 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області (1), Credit Collection (коллектори Дніпропетровського РУ Приватбанку) (1), Інгулецький районний виконавчий комітет (1), Історії лоцманів дніпровських порогів (1), АТ "Ощадбанк" Філія - Дніпропетровське обласне управління (1), АТБ №418 (1), Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення МНС у Дніпропетровській області (1), Адміністративно-побутовий комбінат цеху вивезення гірничої маси з Першотравневого кар'єру управління залізничного транспорту ПАТ «Північний ГЗК» (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №9 (1), Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №7 (1), Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №8 (1), Архівний відділ Криворізької міської ради (1), Аульська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (1), Болтишська середня загальноосвітня школа Криничанського району Дніпропетровської області (1), Ботанічний заказник «Острів Таволжанін» (1), Братская могила 180 мирних жителей, расстрелянных немецко-фашистскими окупантами в 1941 г. (1), Васильківський НВК №1 ім. Коцюбинського (навчально-виховний комплекс дошкільний навчально-виховний комплекс) (1), Васильківський навчально-виховний комплекс №3 Васильківського району Дніпропетровської області (1), Василівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Ветеренарна амбулаторія на Дніпровській ВетКлініка/ВетАптека/ЗооМагазин (1), Видвиженівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Новомосковської районної ради Дніпропетровської області (1), Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство (1), Вишнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Софіївської районної ради Дніпропетровської області (1), Вишневий дошкільний навчальний заклад "Дюймовочка" Кам'янської сільської ради (1), Восьмий воєнізований гірничорятувальний загін Міністерства енергетики та захисту довкілля України (1), Вузлова лікарня на станції Верхівцеве Придніпровської залізниці (1), Відділ державної реєстрації смерті реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції (1), Відділ статистики у Солонянському районі (1), Відділення поштового зв"язку № 2 м.Кривий Ріг Криворізького поштамту Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства по (1), Відділення поштового зв"язку № 5 м.Кривий Ріг Криворізького поштамту Дніпропетровськоі дирекціі Украінського державного підприемства поштового зв"язку Укрпошта (1), Відділення поштового зв’язку № 22 м. Дніпропетровськ. Поштамту - ЦПЗ № 1 Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку №6 м.Кривий Ріг Криворізького поштамту Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку №8 м.Кривий Ріг Криворізького поштамту Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку №93 м. Кривий Ріг Криворізького поштамту Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділу паспортно-реєстраційної та міграційної роботи Дніпропетровського району (1), Відокремлений структурний підрозділ "Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" (1), Вільненський навчально-виховний комплекс "Школа - дошкільний заклад" Новомосковської районної ради Дніпропетровської області (1), Вільногірський коледж Національної металургійної академії України (1), Вільнянська філія І-ІІ ступенів комунального опорного закладу загальної середньої освіти "Раївcький НВК" Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області (1), Гаражне товариство «Верстатобудівник-1» (1), Гаражне товариство «Верстатобудівник-2» (1), Гаражне товариство «Каракуми» (1), Гаражне товариство «Старт» (1), Гвардійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новомосковська районна рада Дніпропетровська область (1), Головне управління юстиції у Дніпропетровській області Криворізький міський нотаріальний округ нотаріус (1), Горьківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дніпропетровської РДА Дніпропетровської області (1), Григорівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" імені І.Г.Прибора, Васильківського району, Дніпропетровської області (1), Губиниська загальноосвітня школа №1 (1), ДК Центрального горнообогатительного комбината (1), ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості "Кривбаспроект"» (1), Дачний кооператив «Ластівка» (1), Дебальцівський навчально - виховний комплекс (1), Дерезуватська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Синельниківської районної ради Дніпропетровської області (1), Державний Дніпропетровський навчальний центр "Дніпроагротехсервіс" (1), Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет" (1), Державний заклад «Спеціалізована багатопрофільна лікарня № 1 Міністерства охорони здоров'я України» (1), Державний лісовий заказник Балка Парна (1), Державний національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (1), Дзержинський районний виконавчий комітет (1), Дитяча музічна школа №18 (1), Дитячий навчальний заклад ясла-садок № 1 "Сонечко" загального розвитку (1), Дитячий садок "Горобинка" № 145 (1), Дитячий садок "Чомучки" № 386 (1), Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (1), Дніпродзержинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Дніпропетровській області (1), Дніпропетровский транспортно-економічний коледж (1), Дніпропетровська Обласна Клінічна Лікарня Ім.І.І.мечникова (1), Дніпропетровська державна фінансова академія (1), Дніпропетровське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (1), Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет (1), Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (1), Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії (1), Дніпропетровський райвідділ ГУМВС України в Дніпропетровській області (1), Дніпропетровський районний будинок дитячої творчості (1), Добровільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Васильківського району Дніпропетровської області (1), Довгінцевський районний виконавчий комітет (1), Дошкільний Навчальний Заклад (Ясла-Садок) № 139 (1), Дошкільний навчальний заклад ( ясла - садок) № 18 "Горобинонька" (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 2 "Веселка" загального розвитку (1), Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №6 " Калинка" (1), Дошкільний навчальний заклад №132 Дніпровської міської ради (1), Дошкільний навчальний заклад №27 Малятко (1), Дошкільній навчальній заклад №108 "Веселі малюки" (1), Дошкільній навчальній заклад №108 "Свіелячок" (1), Дубовиківська середня загальноосвітня школа Васильківського району Дніпропетровської області (1), Загальноосвітня школа I-III ступенів №32 (1), Загальноосвітня школа I-III ступенів №93 (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 (1), Зайцівська філія І-ІІ ступенів Комунального опорного закладу освіти "Кислянська ЗШ І-ІІІ ступенів" Зайцівської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області (1), Заклад дошкільної освіти Славгородський ясла - садок №1 "Сонечко" Славгородської селищної ради (1), Заклад дошкільної освіти Славгородський ясла-садок №2 "Журавочка" Славгородської селищної ради (1), Заклад дошкільної освіти №65 «Веселі стежинки» Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (1), Запорожский институт экономики и информационных технологий - Криворожское обособленное подразделение (1), Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Західно-Донбаський професійний ліцей (1), Зеленогайська середня загальноосвітня школа Васильківського району Дніпропетровської області (1), Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради Дніпропетровської області (1), КЗ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" Детальніше тут: http://kz-dtspmsd-3.webnode.com.ua/ (1), КЗ "НЦПМСД" Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4 (1), КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа №14" (1), КЗ «Дніпропетровська міська лікарня № 20»ДОР» (1), КЗ НВК №37 ім. М.Самойловича  ДВ "Квіточка" КМР (1), КЗ ОЗ «Прядівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» (1), КЗО "Голубівський ЗДО "Сонечко" Перещепинської міської ради (1), КЗО ДНЗ Ясли-сад №319 "Ромашка" компенсирующего типа (1), КЗО"Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"Дніпропетровської міської ради (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 3" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПЕРШОТРАВЕНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), КП Кривбасводоканал Центральна група ВНС №46 (1), КУ "Комунальний заклад "Нікопольський протитуберкульозний диспансер"Дніпропетровської обласної ради"" (1), Кам'янська загальноосвітня школа Червоногригорівської селищної ради (1), Кам’янське Городское Управление Внутренних Дел (1), Китайгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Клуб атлетичної гімнастики "Граніт" (1), Коммунальное учреждение образования "Дошкольное учебное заведение Ясли-сад №302 комбинированного типа" Днепропетровского городского совета (1), Комунальне підприємство "Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом"Дніпропетровської обласної ради (1), Комунальне підприємство "Криворізький протитуберкульозний диспансер №2"Дніпропетровської обласної ради" (1), Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" (1), Комунальне підприємство «Павлоградтеплоенерго» (1), Комунальне підприємство «Ритуальна служба» (1), Комунальний Заклад Освіти Спеціалізована середня загальноосвітня школа №126 з поглибленим вивченням французької мови (1), Комунальний вищий навчальний заклад "Криворізький медичний коледж" Дніпропетровської обласної ради (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад "Привовчанський ясла-садок "Ромашка" загального розвитку" (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Капітошка» (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 "Чайка" із спеціалізацією по розвиваючому навчанню (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 47 "Квітонька" (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №12 "Світлячок" Нікопольської міської ради (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №31 "Пролісок" (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад № 17 "Метелик" (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №26 "Росточок" музично-естетичного профілю (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №62 загального розвитку «Мрія», Жовтневий відділ Освіти м. Кривий Ріг (1), Комунальний заклад "Гнатівський навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів - дошкільний заклад Новомосковської районної ради Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 (опорний заклад)" Новомосковської районної ради Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад ( ясла - садок) загального розвитку № 1 "Енергетик" Підгородненської міської ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №127 комбінованого типу" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №132" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №141" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №145 комбінованого типу" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №161 комбінованого типу" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №271" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №72" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)№220 комбінованого типу" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Загальноосвітній ліцей м. Покров Дніпропетровської області" (1), Комунальний заклад "Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад" Криничанської районної ради (1), Комунальний заклад "Криворізька інфекційна лікарня №1" Криворізької міської ради (1), Комунальний заклад "Ляшківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ляшківської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області" (1), Комунальний заклад "Новомосковська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради (1), Комунальний заклад "Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області" (1), Комунальний заклад "Піщанський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів" Піщанської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад "Раївський навчально-виховний комплекс" Раївської сільської ради Раївської ОТГ Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад "Соколівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" Піщанської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад 'Вищетарасівський Психоневрологічний Інтернат' Дніпропетровської обласної ради (1), Комунальний заклад Межиріцька загальнносвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Павлоградського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад Обласний клінічний онкологічний диспансер (1), Комунальний заклад Підгородненський навчально-виховний комплекс №1 (1), Комунальний заклад вищої освіти «Павлоградський медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради (1), Комунальний заклад дошкільної освіти Зайцівський (ясла-сад) "Теремок" Зайцівської сільської ради (1), Комунальний заклад дошкільної освіти №1 "Ягідка" Роздорської селищної ради (1), Комунальний заклад дошкільної оствіти "Веселка" Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад освіти " Вишневецький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Роздорської селищної ради (1), Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 336 комбінованого типу" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №267" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №350 комбінованого типу" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) №81" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Межівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1" Межівської селищної ради" (1), Комунальний заклад освіти "Миролюбівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Раївської сільської ради" Синельниківського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад освіти "Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Раївської сільської ради" Синельниківського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад освіти "Навчально - виховний комплекс №110 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) " Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 36 "Спеціалізована середня загальноосвітня школа техніко-економічного профілю - дошкільний навчальний заклад" Дніпропетровської міської ради" (1), Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 4 "cередня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 41 "середня загальноосвітня школа вільного розвитку - дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 70 "середня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 87 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №122 "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Неповна середня загальноосвітня школа №127" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Первомайський навчально-виховний комплекс "заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад освіти" Іларіонівської селищної ради (2), Комунальний заклад освіти "Писарівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів" Синельниківської районної ради Дніпропетровської області" (1), Комунальний заклад освіти "Привовчанська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів" (1), Комунальний заклад освіти "Роздорська середня загальноосвітня школа" Роздорської селищної ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 15" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 18" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 21" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 34" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 72" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №5" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №56" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №69" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №88" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Середня загальносвітня школа №45" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа №22 з поглибленим вивченням іноземної мови" Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №375 комбінованого типу» Дніпропетровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти Варварівська середня загальноосвітня школа (1), Комунальний заклад освіти Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Покровської селищної ради Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад охорони здоров'я міська лікарня №4 (1), Комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №259 (1), Комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №33 (1), Комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №77 «Барвінок» (1), Комунальний комбінований навчальний заклад №232 «Горобинка» (1), Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №4" Криворізької міської ради (1), Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа № 2». (1), Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №6" (1), Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №9" Криворізької міської ради (1), Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська флотилія юних моряків і річковиків" Дніпровської міської ради (1), Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Тернівського району» Криворізької міської ради (1), Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна» Криворізької міської ради (1), Комунальний спеціальний заклад дошкільної освіти № 5 "Червона Шапочка" (ясла-садок) Покровської міської ради Дніпропетровської області (1), Комунально-позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №10" Криворізької міської рад (1), Комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №269» м.Дніпропетровська (1), Котівська загальноосвітня середня спеціальна допоміжна школа-інтернат (1), Криворожский кожвенерологичний диспансер (1), Криворожский профессиональный горно-металлургический лицей (1), Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 22 Криворізької міської ради (1), Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №121 (1), Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №125 (1), Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 124 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №102 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №85 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (2), Криворізька загальносвітня школа І-ІІ ступенів №30 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Перлина" Дніпропетровської обласної ради (1), Криворізький ботанічний сад НАН України (1), Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 (1), Криворізький державний цирк (1), Криворізький економічний інститут Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” (1), Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету (1), Криворізький коледж Національного авіаційного університету (1), Криворізький міський виконавчий комітет (1), Криворізький міський центр зайнятості (1), Криворізький навчально-виховний комплекс №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області (1), Криворізький навчально-виховний комплекс №81 " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Криворізької міської ради Дніпропетровської областіІ (1), Криворізький національний університет (1), Криворізький перинатальний центр (1), Криворізький торгівельный коледж (1), Криворізький учбово-виховальний комплекс №35: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Криничанська районна дитяча музична школа (1), Криничанська середня загальноосвітня школа № 1 (1), Криничанська середня загальноосвітня школа №2 Криничанського району Дніпропетровської області (1), Криничанський районний військовий комісаріат (1), Криничанський районний сектор ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області (1), Кудашівська середня загальноосвітня школа (1), Культурно-спортивный комплекс "Никопольского завода ферросплавов" (1), Курилівський дошкільний навчальний заклад "СОНЕЧКО" загального типу (1), Кіровський районний відділ Дніпропетровського міського управління ГУМВС в Дніпропетровській області (1), Логотип Самарський район. НВО № 109 КЗО "Навчально-виховне об'єднання № 109" ДМР (1), Любимівська філія комунальног озакладу "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Софіївської селищної ради Дніпропетровської області Софіївського району (1), Лівобережний дренажний канал (1), Лікарня Криворізького міського управління УМВС України в Дніпропетровській області (1), Ліцей інформаційних технологій №2 (1), Магдалинівський навчально - реабілітаційний центр (1), Майська філія І-ІІ ступенів Комунального опорного закладу освіти "Кислянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Зайцівської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області (1), Манвелівська середня загальноосвітня школа Васильківського району Дніпропетровської області (1), Мар'ївська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Софіївської районної ради Дніпропетровської області (1), Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Софіївської районної ради Дніпропетровської області (1), Миколаївська середня загальноосвітня школа Васильківського району Дніпрпетровської області (1), Многопрофільний медико-диагностичний центр ООО "БМДЦ" (1), Могилівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів ім. І.М.Шишканя Могилівської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області (1), Міське відділення міліції №4 Довгинцівського РВ КМУ ГУ МВС України в Дніпропетровській області. Пункт дільничних інспекторів міліції (1), Міське відділення поштового зв"язку №12 м.Кривий Ріг Поштамту -ЦПЗ № 2 ДД УДППЗ "Укрпошта" (1), Міський молодіжний парк дозвілля і відпочинку «Новокодацький» (1), НІкопольська середня загальноосвітня школа №9 (1), НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 — Покровський ліцей» (1), Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 - Покровська гімназія» (1), Навчально-виховний комплекс Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - Тернівський ліцей Криворізької міської ради (1), Навчально-виховний комплекс № 130 (1), Навчально-виховний комплекс №1 загальноосвітній Навчальний Заклад І-III cтупенів - дошкільний навчальний заклад (1), Науково-технічний металургійний ліцей (1), Новолександрівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Синельниківської районної ради Дніпропетровської області (1), Новомосковська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 з інтернатним відділенням Новомосковської міської ради Дніпропетровської області (1), Новомосковська об`єднана державна податкова інспекція (1), Новомосковський коледж Дніпропетровьского Державного Аграрно-економічного Університету (1), Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С.В. Литвиненка Дніпропетровської облспоживспілки (1), Новомосковський технікум Національної металургійної академії України (1), Новопосьолківський фельдшерський пункт (1), Новопільська середня загальноосвітня школа (1), Новопільський дошкільний навчальний заклад «Снігуронька» (1), Нікопольська гімназія №7 (1), Нікопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат "Гармонія" Дніпропетровської обласної ради (1), Нікопольська міська психоневрологічна лікарня (1), Нікопольська середня заагальноосвітня школа №8 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа № 10 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №11 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №12 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №13 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №16 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №17 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №18 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №19 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №2 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №20 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №21 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №22 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №23 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №24 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №25 з поглибленим трудовим і профільним навчанням (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №3 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №4 (1), Нікопольська середня загальноосвітня школа №6 (1), Нікопольська спеціалізована природничо-математична школа №26 (1), Нікопольська спеціалізована школа № 5 (1), Нікопольська школа № 1 ім. О.Коваля (1), Нікопольське педагогічне училище Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (2), Нікопольський міськрайонній центр зайнятості (1), Нікопольський навчально-виховний комплекс №15 - гімназія (1), Нікопольський об'єднаний міський військовий комісаріат (1), Нікопольський технікум Національної металургійної академіі України (1), ООО "ЦКС" (1), Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області (1), Охор. №265 Головний будинок садимби братів Бергманів (1), ПАТ "Комбінат «Придніпровський»" (1), ПАТ Інтерпайп Ніжньодніпровський трубопрокатний завод (1), Павлоградська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 19 (1), Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (1), Павлоградське управління ПАТ «Дніпропетровськгаз» (1), Павлоградський завод автоматичних ліній і машин (1), Павлоградський завод технологічного обладнання (1), Павлоградський механічний завод державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» (1), Пам'ятник Василю Пилиповичу Маргелову (1), Пам’ятний знак на честь воїнів-прикордонників Криворіжжя (1), Пам’ятник робітникам і службовцям рудоуправління ім. Карла Лібкнехта (1), Парк культури та відпочинку Придніпровський (1), Парк культури і відпочинку "Лівобережний" (1), Перший народний соціальний супермаркет (1), Покровська районна державна насіннєві інспекція (1), Покровський районний виконавчий комітет (1), Покровський районний народний історико-краєзнавчий музей (1), Поліклініка №1 Міської клінічної лікарні №1 (1), Пост 194 км (1), Поштамту- ЦПЗ № 2 Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв"язку "Укрпошта" (1), Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (1), Придніпровський енергобудівний технікум (1), Придніпровський професійний ліцей (1), Приміська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області (1), Пушкарівська сільська лікарська амбулаторія (1), Підгородненська середня загальноосвітня школа № 3 (1), Підгородненська середня загальноосвітня школа №2 (1), Підгородненська середня загальноосвітня школа №4 (1), Районний комунальний заклад охорони здоров’я "Криничанська центральна районна лікарня" (1), Саксаганський районний виконавчий комітет (1), Самарський відділ державної реєстрації актів цивільного стану (1), Самарський районний військовий комісаріат (1), Свято-Духівський храм Другого Новомосковського благочиння (1), Свято-Миколаївська Парафія Криворізької Єпархії Української православної церкви в м. Кривому Розі (1), Священномученики Криворізькі: Архієпископ Онуфрій і Єпископ Порфирій (1), Середня загальноосвітня школа №27 (2), Середня загальноосвітня школа №75 Дніпропетровської міськоЇ ради (1), Середня загальноосвітня школа №81 (1), Середня загальноосвітня школа №98 (1), Середній загальноосвітній заклад I-III ступенів Гімназія № 3 м.Новомосковськ (1), Славгородський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради (1), Служба Безпеки України (1), Солонянський РС ГУ ДСНС України (1), Софіївська виправна колонія №45 (1), Софіївська філія І ступеня Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Софіївської районої ради Дніпропетровської області (1), Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Надія» (1), Спеціалізована школа фізико-математичного профілю №129 (1), Старый Тифлисъ (1), ТОВ "Ринок "Житловий масив "Карачуни" (1), ТОВ “Новомосковська трикотажна фабрика” (1), Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Жовтневому районі (1), Тернівський районний виконавчий комітет (1), Товариство з обмеженою відповідальністю "Криворізький хлібозавод №1" (1), Торгово-розважальний центр "Сонячна галерея" (1), Тургенівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Синельниківської районної ради Дніпропетровської області (1), УПЦ Свято-Срітенський храм Кам'янська єпархія (1), Україна (1), Українська національна школа-гімназія №136 (1), Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності (1), Університет імені Альфреда Нобеля (1), Управління ДАІ ДУ МВС України в Дніпропетровській області (1), Управління Державної служби по боротьбі з економічними злочинами (1), Управління праці та соціального захисту населення Нікопольської міської ради (1), Учбово-виховний комплекс №139 (1), Учебно-воспитательный комплекс №111. Специализированная школа-дошкольное учебное заведение (1), Центр медицинской косметологии "Космет" (1), Центр подготовки и переподготовки рабочих кадров (Корпус №1) (1), Центр подготовки и переподготовки рабочих кадров (Корпус №2) (1), Центр подготовки и переподготовки рабочих кадров (Корпус №3) (1), Центральна районна бібліотека Солонянської бібліотечної системи (1), Центрально-Міський районний виконавчий комітет (1), Шевченківська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Синельниківської районної ради Дніпропетровської області (1), Шульгівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» (1), Юр'ївська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради Дніпропетровської області (1), дитячий садок КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВіТИ "ДОШКіЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК)№340 КОМБіНОВАНОГО ТИПУ" ДНіПРОПЕТРОВСЬКОЇ МіСЬКОЇ РАДИ (1), комунальний заклад освіти " Середня загальноосвітня школа №19" Дніпропетровської міської ради (1), средняя школа №97 имени П.И.Шкидченка (1),
official_name:en1337 state fire and rescue unit of the State Emergency Service in Dnipropetrovsk oblast (1), Garage Society "Karakumy" (1), Garage Society "Start" (1), Garage Society "Verstatobudivnyk-1" (1), Garage Society "Verstatobudivnyk-2" (1), Institution of pre-school education No.65 "Merry Footpaths" of Pavlograd city council of Dnipropetrovska oblast (1), Municipal institution of higher education "Pavlohrad Medical College" of Dnipropetrovsk oblast regional council (1), Pavlograd Mechanical Factory of the State Enterprise "The Production Association Yuzhny Machine-Building Plant named after A.M. Makarov" (1), Pavlograd secondary school І - ІІІ steps No.19 of Pavlohrad city council of Dnipropetrovska oblast (1), Utility company "Pavlohradteploenerho" (1), Veterinary Clinic on Dniprovska VetClinic/VetPharmacy/ZooShop (1), West Donbass Professional Lyceum (1), Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (1),
official_name:ru3737 государственная пожарно-спасательная часть главного управления ГСЧС в Днепропетровской области (1), Административно-бытовой комбинат цеха вывозки горной массы из Первомайского карьера управления железнодорожного транспорта ПАО «СевГОК» (1), Амбулатория общей практики семейной медицины №5 (1), Ботанический заказник «Остров Таволжанин» (1), Ветеренарная амбулатория на Днепровской ВетКлиника/ВетАптека/ЗооМагазин (1), Гаражное общество «Каракумы» (1), Гаражное общество «Станкостроитель-1» (1), Гаражное общество «Станкостроитель-2» (1), Гаражное общество «Старт» (1), Дачный кооператив «Ласточка» (1), Детская музыкальная школа №18 (1), Детский сад № 4 комбинированного типа для детей с ранними и затухающими проявлениями туберкулёза (1), Днепровский национальный университет имени Олеся Гончара (1), Заведение дошкольного образования №65 «Веселые дорожки» Павлоградского городского совета Днепропетровской области (1), Западно-Донбасский профессиональный лицей (1), Коммунальное внешкольное художественное учебное заведение «Криворожская городская музыкальная школа № 2» (1), Коммунальное высшее учебное заведение «Павлоградский медицинский колледж» Днепропетровского областного совета (1), Коммунальное предприятие «Павлоградтеплоэнерго» (1), Криворожская общеобразовательная школа I — III ступеней № 60 Криворожского городского совета (1), Криворожская общеобразовательная школа I-III ступеней № 22 Криворожского городского совета (1), Криворожская общеобразовательная школа I-III ступеней №128 (1), Криворожская общеобразовательная школа №88 (1), Криворожский колледж Национального авиационного университета (1), Криворожский учебно-воспитательный комплекс № 35: общеобразовательная школа I-III ступеней (1), Многопрофильный медико-диагностический центр ООО "БМДЦ" (1), ПАО Интерпайп Нижнеднепровский Трубопрокатный Завод (1), Павлоградская общеобразовательная школа І - ІІІ ступеней № 19 Павлоградского городского совета Днепропетровской области (1), Павлоградский завод автоматических линий и машин (1), Павлоградский завод технологического оборудования (1), Павлоградский механический завод государственного предприятия «Производственное объединение Южный машиностроительный завод имени А.М. Макарова» (1), Павлоградское управления ПАО «Днепропетровскгаз» (1), Приднепровский профессиональный лицей (1), Самарский районный военный комисариат (1), Свято-Николаевский Приход Криворожской Епархии Украинской православной церкви в г. Кривом Роге (1), Средняя общеобразовательная школа №27 (1), Торговый дом Евроофис (1), Храм святых равноапостольных Константина и Елены (1),
official_name:uk3837 державна пожежно-рятувальна частина головного управління ДСНС у Дніпропетровській області (1), Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 (1), Ботанічний заказник «Острів Таволжанін» (1), Ветеренарна амбулаторія на Дніпровській ВетКлініка/ВетАптека/ЗооМагазин (1), Гаражне товариство «Верстатобудівник-1» (2), Гаражне товариство «Каракуми» (1), Гаражне товариство «Старт» (1), Дитяча музічна школа №18 (1), Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (1), Заклад дошкільної освіти №65 «Веселі стежинки» Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (1), Західно-Донбаський професійний ліцей (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПЕРШОТРАВЕНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" (1), Комунальне підприємство «Павлоградтеплоенерго» (1), Комунальний заклад "Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад" Криничанської районної ради (1), Комунальний заклад "Піщанський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів" Піщанської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад "Соколівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" Піщанської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області (1), Комунальний заклад вищої освіти «Павлоградський медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради (1), Комунальний заклад освіти "Навчально - виховний комплекс №110 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) " Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 87 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №122 "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти "Неповна середня загальноосвітня школа №127" Дніпровської міської ради (1), Комунальний заклад освіти Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Покровської селищної ради Дніпропетровської області (1), Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа № 2» (1), Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 22 Криворізької міської ради (1), Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради (1), Криворізький учбово-виховальний комплекс №35: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області (1), ПАТ Інтерпайп Ніжньодніпровський трубопрокатний завод (1), Павлоградська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 19 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (1), Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (1), Павлоградське управління ПАТ «Дніпропетровськгаз» (1), Павлоградський завод автоматичних ліній і машин (1), Павлоградський завод технологічного обладнання (1), Павлоградський механічний завод державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» (1), Придніпровський професійний ліцей (1), Приміська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області (1), Самарський районний військовий комісаріат (1),
official_status1no (1),
old_addr:street2Леніна вулиця (1), Центральна площа (1),
old_amenity1bank (1),
old_description1Нехвороща — Гупалівка (1),
old_landuse1cemetery (1),
old_loc_ref76О-1716241 (1), О042001 (1), Т-04-17 (74),
old_name41591-й Дробильний провулок (2), 1-й Другої П'ятирічки провулок (1), 1-й Леніна провулок (1), 1-й Ленінський провулок (1), 1-й Петровського провулок (1), 1-й Тельмана провулок (1), 1-й Ульянова провулок (1), 1-й Щорса провулок (1), 10-річчя Жовтня вулиця (2), 17-го Вересня вулиця (1), 2-га Дробильна вулиця (2), 2-й Донецький провулок (2), 2-й Дробильний провулок (2), 2-й Другої П'ятирічки провулок (1), 2-й Леніна провулок (3), 2-й Ленінський провулок (1), 2-й Тельмана провулок (2), 2-й Ульянова провулок (1), 2-й Щорса провулок (1), 23-го Лютого вулиця (14), 25-річчя Жовтня вулиця (1), 3-й Баглійський провулок (1), 3-й Жовтневий провулок (1), 3-й Ленінський провулок (1), 3-й Уляновський провулок (2), 30 років СРСР вулиця (1), 4-й Жовтневий провулок (1), 40 Років жовтня (1), 40 років Жовтня вулиця (4), 40 років Комсомолу вулиця (6), 40 років Комсомолу провулок (1), 40-річчя Жовтня вулиця (4), 5-й Жовтневий провулок (1), 50 років ВЛКСМ вулиця (1), 50 років Жовтню вулиця (2), 50 років Жовтня вулиця (12), 50 років СРСР вулиця (5), 50 років СРСР проспект (5), 50-річчя Комсомолу вулиця (2), 55 років ВЛКСМ вулиця (1), 6-й Жовтневий провулок (1), 60 років ВЛКСМ вулиця (3), 60 років Жовтня вулиця (1), 60 років СРСР вулиця (4), 60 років колгоспу ім.Леніна вулиця (1), 60-річчя Жовтня вулиця (8), 7-й Жовтневий провулок (1), 70 років Жовтня вулиця (1), 70-річчя Жовтня вулиця (1), 8 Березня вулиця (2), 80-річчя Дніпропетровщини вулиця (4), Ukrainskaya (1), Vorontsova Avenue (9), XIX Партз’їзду вулиця (2), XX Партз’їзду вулиця (2), XXII Партз’їзду вулиця (3), XXV партз’їзду вулиця (7), XXVII Партз’їзду вулиця (1), Євдокимова вулиця (9), Єгорова вулиця (2), Єлізарове (2), Єрмака провулок (2), Івана Зінукова вулиця (2), Івана Сусаніна вулиця (2), Івана Сусаніна провулок (2), Івана Франка вулиця (1), Ігнатьєва вулиця (1), Ілліча вулиця (6), Ілліча провулок (1), Ілліча проспект (9), Іллічівська вулиця (6), Інтернаціональна вулиця (18), Інтернаціональне (1), Інтернаціоналістів вулиця (2), Іскри вулиця (2), Іскрівська вулиця (5), Аверіна вулиця (8), Аврори вулиця (11), Автопаркова вулиця (1), Автошлях Р-52 (1), Азізбекова вулиця (3), Азіна вулиця (1), Альпова вулиця (1), Ангеліної вулиця (1), Анненка вулиця (4), Антонова вулиця (1), Аркадія Гайдара вулиця (1), Аросєва вулиця (1), Арсеничева вулиця (2), Арсентьєва вулиця (3), Арсенічева вулиця (4), Артема бульвар (5), Артема вулиця (19), Артема провулок (2), Артемівська вулиця (1), Бабушкіна вулиця (7), Бабушкіна провулок (1), Бабушкінський район (1), Баглій (1), Баглія вулиця (2), Бадаєва вулиця (3), Бакуніна провулок (2), Балакіна вулиця (3), Балка колгоспна вулиця (2), Барбюса вулиця (2), Барбюса провулок (1), Баумана вулиця (12), Безпалова вулиця (7), Беспалова вулиця (1), Бессонова вулиця (1), Бесєдова вулиця (3), Благоєва вулиця (9), Блюхера вулиця (6), Боженка вулиця (5), Бойка вулиця (3), Большунова вулиця (3), Бонч-Бруєвича вулиця (3), Брагинівка (4), Братів Каменських вулиця (2), Братів Ковальчуків вулиця (2), Братів Міллер вулиця (3), Братів Трофімових вулиця (29), Братів Трофімових провулок (3), БрокБизнесБанк (1), Бубнова вулиця (1), Будьонного вулиця (23), Будьоного 3-й провулок (1), Будьоного вулиця (10), Будьоного провулок (1), Будьонівська вулиця (1), Будьонівський провулок (1), Булата вулиця (1), Булигіна вулиця (7), Бєлінського вулиця (3), Бібікова вулиця (4), Білостоцького вулиця (12), Білостоцького провулок (4), Більшовицька вулиця (1), Більшовицький провулок (2), Вакуленчука вулиця (6), Валентини Терешкової вулиця (3), Валове (1), Валявка вулиця (2), Валявки вулиця (2), Варейкіса вулиця (1), Васильєва вулиця (3), Ватутіна вулиця (12), Ватутіна провулок (1), Вахрушева вулиця (9), Верабове (1), Верещинського вулиця (2), Вершигори вулиця (2), Видвиженець (1), Винокурова вулиця (4), Власенка вулиця (2), Водоп'янова вулиця (1), Вознесенського вулиця (3), Войкова вулиця (5), Войкове (1), Войцеховича вулиця (3), Волгоградська вулиця (1), Володарського вулиця (8), Володимира Ошка вулиця (1), Володимирівка (1), Володі Дубініна вулиця (1), Воровського вулиця (11), Воровського площа (2), Воровського провулок (2), Воронцова проспект (5), Ворошилова вулиця (26), Ворошиловградська вулиця (2), Воїнів-інтернаціоналістів вулиця (1), Віленка (1), Вільгельма Піка вулиця (4), Газети «Правда» проспект (48), Гайдара вулиця (13), Галана вулиця (8), Галковського вулиця (2), Генерала Грушевого вулиця (2), Генерала Станкевича вулиця (1), Героїв Громадянської Війни вулиця (5), Героїв Краснодона вулиця (3), Героїв Революції вулиця (2), Героїв Сталінграда вулиця (25), Геруцького вулиця (1), Годовикова вулиця (2), Головка вулиця (1), Гопнер вулиця (2), Городовікова вулиця (2), Горького вулиця (11), Горького провулок (2), Готвальда вулиця (1), Готель «Европейские номера» (1), Графський театр (1), Григорьевка+Камянка (1), Гротеволя вулиця (1), Губанова вулиця (2), Губи вулиця (2), Гудкова вулиця (3), Гусєва вулиця (1), Гутовського вулиця (2), ДІІТ (1), ДК им. Ильича (1), Дедишко вулиця (2), Дельфин (1), Дем’яна Бєдного вулиця (1), Дем’яна Бєдного площа (5), Державіна вулиця (1), Джапарідзе вулиця (2), Дзержинська (1), Дзержинський район (1), Дзержинського вулиця (62), Дзержинського площа (6), Дзержинського провулок (6), Дзержинського проспект (2), Дзержинівка (1), Дибенка вулиця (5), Дибенка провулок (2), Димитрова вулиця (29), Дмитра Донського вулиця (2), Дмитра Мануїльського вулиця (2), Дмитра Мануїльського провулок (1), Дніпрельстан (2), Дніпродзержинськ (3), Дніпродзержинськ-Лівобережний (1), Дніпродзержинськ-Пасажирський (1), Дніпродзержинська ГЕС (1), Дніпродзержинська міська рада (1), Дніпропетровськ (3), Дніпропетровськ-Вантажний (1), Дніпропетровськ-Ліски (2), Дніпропетровськ-Південний (1), Дніпропетровська вулиця (8), Дніпропетровське шосе (16), Дніпропетровський механічний технікум (1), Дніпропетровський район (1), Дніпропетровський театр російської драми ім. Горького (1), До 2005 р. — «Криворіжсталь», у 2005–2007 рр. — «Міттал Стіл Кривий Ріг» (1), Дом Книги (1), Дом быта "Лада" (1), Домашній затишок (1), Дробильна вулиця (4), Другої п'ятирічки вулиця (3), Дружби вулиця (2), Дубініна вулиця (2), Дундича вулиця (1), Дьомичева-Сосновського вулиця (1), Дідика вулиця (3), Дімітрова вулиця (3), Дімітрова провулок (1), Елизаветовский котлован (1), Енгельса вулиця (17), Енгельса провулок (3), Жданова вулиця (4), Жданове (1), Желваківського вулиця (2), Железнякова вулиця (1), Железнякове (1), Желєзнякова вулиця (1), Жлоби вулиця (2), Жовтенят вулиця (3), Жовтнева вулиця (88), Жовтнева площа (2), Жовтневе (3), Жовтневий провулок (14), Жовтневий проїзд (2), Жовтневий район (2), Жовтня вулиця (1), Жукова (1), Жукова вулиця (10), Жуковського вулиця (11), ЗАО «Кондитерская фабрика „АВК Днепропетровск”» (1), Заварихина вулиця (2), Загребельного вулиця (2), Замарайкіна вулиця (2), Замполіта Бєляєва вулиця (2), Затонського вулиця (3), Захаренка вулиця (2), Землячки вулиця (4), Зонова вулиця (1), Зоря Комунізму (1), Зої Космодем'янської вулиця (4), КІМа вулиця (2), Каляєва вулиця (3), Каліниченка вулиця (3), Калініна (2), Калініна вулиця (72), Калініна провулок (11), Калініна проспект (14), Калініна узвіз (2), Калінінградська вулиця (3), Камо вулиця (2), Кантемирівська вулиця (3), Карла Лібкнехта вулиця (19), Карла Маркса (3), Карла Маркса вулиця (30), Карла Маркса провулок (3), Карла Маркса проспект (67), Карпуші вулиця (2), Каскад (1), Квірінга вулиця (2), Квітнева вулиця (1), Кириленка вулиця (8), Кириченка вулиця (1), Клари Цеткін вулиця (14), Клочка вулиця (1), Коларова вулиця (2), Колбудівська вулиця (1), Колгоспна вулиця (39), Колгоспне (1), Колгоспний провулок (9), Коллонтай вулиця (5), Кольцова вулиця (1), Кольчугіна вулиця (2), Комбідівська вулиця (2), Композитора Лисенка вулиця (1), Комсомолу України вулиця (1), Комсомольска вулиця; Центральна ім. Грищенка вулиця (1), Комсомольська вулиця (97), Комсомольське (3), Комсомольський 1-й провулок (1), Комсомольський парк (1), Комсомольський провулок (10), Комсомольський проспект (2), Комунара вулиця (1), Комунарна вулиця (7), Комунарів вулиця (5), Комунарів провулок (1), Комунарівка (3), Комунарівська (1), Комунарівська вулиця (17), Комуністична вулиця (5), Комуністичний провулок (1), Комінтерн (1), Комінтерна вулиця (2), Комінтерна провулок (1), Комінтерну вулиця (5), Комінтернівська вулиця (1), Комісара Крилова вулиця (3), Комісарівська вулиця (7), Комісарівський провулок (3), Комітетська вулиця (2), Конєва вулиця (3), Копилова вулиця (1), Копилова провулок (2), Корнійчука вулиця (11), Короленка вулиця (1), Коротченка вулиця (4), Корчагіна вулиця (3), Корчагіна провулок (1), Корчевського вулиця (1), Косарева вулиця (5), Косигіна вулиця (5), Костичева вулиця (3), Костичева провулок (3), Косіора вулиця (11), Котлован (1), Котовець (1), Котовське (1), Котовського вулиця (26), Котовського провулок (3), Коцюбинського вулиця (6), Кочкіна вулиця (2), Кочкіна провулок (2), Кошового вулиця (1), Красiна вулиця (5), Красноармійська вулиця (8), Красноармійський район (1), Красногвардійська вулиця (1), Красногвардійський район (1), Краснодарська вулиця (1), Краснодонська вулиця (3), Краснозаводська вулиця (9), Краснознам’янка (2), Красноперекопська вулиця (1), Краснопресненська вулиця (1), Краснопресненський тупик (3), Красносельська вулиця (3), Красносільська вулиця (6), Красночечелівська вулиця (2), Красікова вулиця (2), Красіна вулиця (27), Красіне (2), Крейсера "Аврора" вулиця (1), Кремлівська вулиця (15), Кремлівських Курсантів вулиця (1), Криворізький технічний університет (1), Криленка вулиця (1), Крошки вулиця (1), Крупської вулиця (24), Крупської провулок (1), Кріпака вулиця (4), Кузнецова вулиця (3), Кузнєцова вулиця (1), Куйбишева вулиця (36), Куйбишева провулок (5), Куляб’єва вулиця (2), Куна вулиця (1), Курочкіна вулиця (7), Кіма вулиця (2), Кімовка (2), Кімівська вулиця (3), Кірова бульвар (1), Кірова вулиця (103), Кірова провулок (2), Кірова проспект (17), Кірова тупик (3), Кірове (6), Кіровка (3), Кіровоградська вулиця (17), Кіровоградський провулок (5), Кіровська сільська рада (1), Кіровське (3), Кіровський провулок (2), Кіровський район (1), Кірюхіна вулиця (2), Кірінаківська вулиця (3), Лазо вулиця (3), Лалаянца вулиця (2), Лалаянца провулок (2), Ласточкіна вулиця (4), Лафарга вулиця (1), Лациса вулиця (5), Лебідя вулиця (1), Леніна (4), Леніна вулиця (246), Леніна парк (1), Леніна площа (3), Леніна провулок (1), Леніна проспект (10), Леніна улица (1), Ленінградська вулиця (20), Леніногорська вулиця (6), Ленінська вулиця (11), Ленінське (3), Ленінське лісництво (1), Ленінський район (1), Ленінського Комсомолу вулиця (3), Лепешинської вулиця (1), Лепсе вулиця (2), Лесная улица (1), Логаша вулиця (2), Логаша провулок (2), Локтюхова вулиця (2), Лукашенка вулиця (2), Луначарського вулиця (6), Луценка вулиця (2), Людмили Мокієвської провулок (2), Людмили Сталь провулок (2), Лікарняний провулок (2), Лікнеп (1), Літвінова вулиця (1), МОПРа вулиця (2), Майзенберга вулиця (1), Малишева вулиця (3), Малишева провулок (2), Малишева тупик (2), Манкевича вулиця (2), Мануйлова вулиця (2), Мануільського вулиця (2), Мануїльського вулиця (4), Марини Раскової вулиця (3), Маршала Гречка вулиця (1), Маршала Жукова вулиця (3), Маршала Жукова провулок (1), Маршала Жукова проспект (6), Маршала Конєва вулиця (1), Матлахова вулиця (3), Маяковського вулиця (2), Медична вулиця (1), Мелешкіна вулиця (3), Менжинка (1), Менжинська (4), Менжинська сільська рада (1), Менжинське (1), Менжинського вулиця (6), Меренкова вулиця (3), Миколи Вавілова вулиця (1), Миколи Островського площа (10), Миролюбівський аграрний професійний ліцей (1), Мироненка вулиця (5), Миронова вулиця (8), Миру вулиця (1), Миру провулок (1), Митрофана Андреєва вулиця (2), Михайла Фрунзе вулиця (1), Модестова вулиця (3), Модрівська вулиця (5), Молокова вулиця (2), Мопровська вулиця (3), Мопрівське (1), Морозова вулиця (5), Моріса Тореза вулиця (5), Московська вулиця (13), Московський провулок (1), Мошляка вулиця (1), Мініна вулиця (2), Набережна В.І.Леніна вулиця (48), Набережна Чудновського вулиця (3), Народна вулиця (2), Національний гірничий університет (1), Новодзержинська вулиця (1), Новоколгоспна вулиця (2), Новопетровське (1), Новопетрівське (1), Новопролетарське (1), Новофрунзенська вулиця (2), Ногинська вулиця (2), Ногинський провулок (2), Ногіна вулиця (14), О.Г. Кулика вулиця (1), Озеро им. Ленина (1), Октябрська вулиця (4), Октябрське (2), Октябрьська вулиця (4), Октябрьський провулок (2), Олександра Поля площа (9), Ольмінського вулиця (2), Олійникова вулиця (2), Орджонікідзе (6), Орджонікідзе вулиця (17), Орджонікідзевська міська рада (1), Орловська вулиця (4), Осокоровка (1), Островського вулиця (25), Островського провулок (1), Остроухова вулиця (2), Отто Брозовського вулиця (3), П.Тольятті (1), ПТУ №3 (1), Павла Корчагіна вулиця (6), Павлика Морозова вулиця (5), Павлоградське медичне училище (1), Павліка Морозова вулиця (1), Пам’ять Ілліча (1), Панкєєва вулиця (2), Папаніна вулиця (13), Паризької Комуни вулиця (1), Паризької комуни вулиця (2), Парк ім. Кірова (1), Парк імені Артема (1), Парк імені Комсомола України (1), Парк імені газети "Правда" (1), Партизана Железняка вулиця (2), Партизанська вулиця (2), Пархоменка вулиця (24), Пархоменка провулок (1), Пархоменко вулиця (3), Пелагеї Поляхової вулиця (2), Пеліна вулиця (6), Пеліна проспект (4), Первомайська вулиця (1), Перекопська вулиця (5), Перекопської Перемоги вулиця (1), Першотравнева вулиця (3), Петра Моїсеєнка вулиця (1), Петра Сиротиніна вулиця (3), Петровське (1), Петровського вулиця (51), Петровського площа (3), Петровського провулок (3), Петровського проспект (9), Петроградська вулиця (2), Петрівське (2), Плеханова вулиця (5), Площа Артема (1), Плєханова вулиця (2), Повстання вулиця (2), Погребняка вулиця (7), Под часами (1), Подбєльського вулиця (2), Подвойського вулиця (2), Покровського вулиця (3), Постишева вулиця (6), Потьомкінський палац (1), Правди вулиця (11), Примакова вулиця (1), Пролетарська вулиця (45), Пролетарське (2), Пролетарський провулок (5), Пролетарської Перемоги вулиця (2), Пролетарської Перемоги провулок (3), Професійно-технічне училище №46 (1), Професійно-технічне училище №66 (1), Профінтерна вулиця (4), Профінтерний провулок (1), Південний провулок (1), Підстанція (2), Піонерська (1), Піонерська вулиця (31), Піонерський провулок (10), Пітерська вулиця (2), П’ятирічки вулиця (2), П’ятирічок вулиця (1), Р.Люксембург вулиця (1), Радгоспна вулиця (14), Радгоспне (4), Радгоспний провулок (1), Радсело (2), Радужна вулиця (1), Радянська вулиця (107), Радянське (3), Радянський провулок (2), Радянської Армії вулиця (2), Развилка (2), Раскової вулиця (1), Революційна вулиця (10), Рембыттехника (1), Рогальова вулиця (4), Рози Люксембург (2), Рози Люксембург вулиця (12), Російська вулиця (1), Руднєва вулиця (4), Руднєва провулок (1), Рязанова вулиця (4), СМСЧ №7 (2), Савельєва вулиця (2), Садовниченка вулиця (1), Сакко вулиця (1), Самарские дачи (3), Самойлова вулиця (1), Сафонова вулиця (3), Свердлова вулиця (39), Свердлова провулок (5), Свердловське (1), Семашка вулиця (2), Семенюк вулиця (1), Сербиненко вулиця (1), Серго Орджонікідзе вулиця (1), Серго вулиця (3), Серго провулок (1), Сергія Лазо вулиця (6), Сериківська вулиця (2), Сериківський провулок (2), Сиволапа вулиця (6), Сиворонова вулиця (2), Сиворонова провулок (1), Сировця вулиця (6), Скаліка вулиця (2), Скрипника вулиця (1), Слайковського вулиця (1), Слизькоухого вулиця (8), Смольна вулиця (5), Совхозна вулиця (12), Совєтська вулиця (1), Соколовського вулиця (2), Соціалістична вулиця (2), Союзна вулиця (4), Спеціалізована медико-санітарна частина №6 (1), Старих Більшовиків вулиця (4), Стаханова вулиця (4), Стаханова провулок (1), Стаханівська вулиця (9), Стаханівців вулиця (2), Сташкова вулиця (2), Суд Ленінського району (1), Суханова вулиця (2), Сухе-Батора вулиця (1), Східна вулиця (1), Сєрова вулиця (12), Сільрадська вулиця (4), Січнева вулиця (8), Січневий провулок (1), Таманська вулиця (2), Тевосяна вулиця (3), Тельмана (1), Тельмана вулиця (26), Тельмана провулок (7), Терешкової вулиця (9), Терешкової провулок (1), Тинка вулиця (4), Тихона Бондарева вулиця (2), Ткаченка вулиця (1), Товстановського вулиця (1), Тольятті вулиця (2), Тольятті узвіз (6), Томського вулиця (5), Тупик Червоної балки провулок (1), Тупик вулиця (2), Тухачевського вулиця (5), Уборевича вулиця (7), Ульбріхта вулиця (1), Ульянова вулиця (9), Ульянової вулиця (2), Ульяновська вулиця (2), Ульянівська вулиця (1), Умникової вулиця (2), Уншліхта вулиця (2), Уральська вулиця (2), Урицького вулиця (17), Урицького провулок (4), Уріцького провулок (2), Фабриціуса вулиця (5), Фабріціуса вулиця (1), Фабріціуса провулок (2), Фадєєва вулиця (3), Файнштейна вулиця (1), Федоренка вулиця (3), Федька вулиця (1), Фесенка вулиця (1), Фрунзе (2), Фрунзе вулиця (72), Фрунзе провулок (4), Фрунзенський житловий масив (2), Фурманова вулиця (15), Фучика вулиця (7), ХХ Партз’їзда вулиця (2), Халтуріна вулиця (1), Харитонова вулиця (7), Хатаєвича вулиця (2), Хлеб (1), Холодіївка (2), Хуліана Грімау вулиця (2), Центральна площа (2), Церковь Спаса Нерукотворного (1), Цикове (1), Цини вулиця (2), Цхакая вулиця (2), Цюрупи вулиця (1), Цюрупинський провулок (1), Чапаєва вулиця (79), Чапаєвка (5), Чекістів вулиця (2), Червона Балка вулиця (1), Червона Балка провулок (2), Червона Балка тупик (3), Червона Зірка (1), Червона Українка (1), Червона вулиця (13), Червона площа (1), Червоне (1), Червоний Лиман (1), Червоний Майдан вулиця (1), Червоний Маяк (1), Червоний Плугатар (2), Червоний Прапор (1), Червоний Промінь (1), Червоний Яр (1), Червоних Бійців вулиця (2), Червоних Партизан вулиця (1), Червоноармiйська вулиця (2), Червоноармійська вулиця (38), Червоноармійське (1), Червоноармійський провулок (13), Червонобогатирська вулиця (3), Червоногвардійська вулиця (8), Червоногвардійський провулок (2), Червоного Козацтва вулиця (4), Червоногірницька вулиця (1), Червоногірська вулиця (3), Червонокозача вулиця (1), Червонопартизанська вулиця (4), Червонопартизанське (2), Червоноповстанська балка вулиця (2), Червонопрапорна вулиця (2), Червонопресненська вулиця (3), Червоноукраїнка (2), Червонофлотська вулиця (2), Чередниченка вулиця (5), Чередниченка провулок (1), Черняховського вулиця (2), Черняховського провулок (2), Чичеріна вулиця (5), Чкалова вулиця (10), Чкалова провулок (1), Чубаря вулиця (4), Шанцера вулиця (3), Шаповалова вулиця (2), Шаумяна вулиця (3), Шведа вулиця (1), Шверніка провулок (2), Шелгунова вулиця (8), Ширшова (4), Ширшова вулиця (10), Шитова вулиця (2), Школа №10 (1), Школа №11 (1), Шкільна вулиця (6), Шмідта вулиця (2), Шоріна вулиця (3), Шпіндяка вулиця (1), Штерна вулиця (2), Щаденка вулиця (4), Щелгунова вулиця (1), Щербакова вулиця (2), Щербини вулиця (3), Щербицького площа (2), Щорса вулиця (67), Щорса провулок (2), Щорськ (2), Эвакгоспиталь (1), Ювілейна вулиця (2), Ювілейне (2), Ювілейний провулок (1), Юмашева вулиця (1), Юних Комунарів вулиця (2), Юних Ленінців вулиця (11), Юхневича вулиця (2), Яворницького вулиця (1), Якіра вулиця (4), Яна Фабриціуса вулиця (1), Янова вулиця (1), Ярославського вулиця (2), Ясень (1), Яшина вулиця (2), бывшая школа Ор Авнер (1), вулиця Щербини (2), площа Миколи Островського (1), ім. В. Чкалова парк (1), ім. Леніна парк (1), імени Гутовського (1), імені Фрунзе (1),
old_name:ar1دنبروبتروفسك (1),
old_name:ast1Dnipropetrovsk (1),
old_name:az1Zaporojye vilayəti (1),
old_name:be12Арджанікідзэ (5), Днепрапятроўск (1), Жданова (1), Зара Камунізму (1), Карла Маркса (1), Катоўскае (1), Уладзіміраўка (1), Чырвоная (1),
old_name:ca1Dnipropetrovsk (1),
old_name:ceb1Zaporozhskiy Rayon (1),
old_name:cs1Dněpropetrovsk (1),
old_name:de19Dniprodserschynsk (2), Dniprodserschynsker Stausee (1), Dnipropetrowsk (2), Dnjepr (8), Ordschonikidse (2), Potemkinscher Palast (1), Rajon Dnipropetrowsk (1), Rajon Schowtnewe (1), Städtischer Garten (1),
old_name:en18081-i Shchorsa Lane (1), 10-richchia Zhovtnia Street (2), 1st Ulianova Lane (1), 2-i Shchorsa Lane (1), 23-ho Liutoho Street (14), 25-richchia Zhovtnia Street (1), 2nd Ulianova Lane (1), 3-i Bahliiskyi Lane (1), 3-i Ulianovskyi Lane (2), 40 Rokiv Komsomolu Lane (1), 40 Rokiv Komsomolu Street (6), 50 Rokiv Zhovtnia Street (2), 50 rokiv SRSR Ave (5), 60-Richchia Zhovtnia Street (6), 8 Bereznia Street (2), 80-richchia Dnipropetrovshschyny Street (4), Alpova Street (1), Anhelinoi Street (1), Annenka Street (4), Antonova Street (1), Arosieva Street (1), Arsentieva Street (3), Artema Street (11), Averina Street (2), Avrory Street (11), Babushkina Lane (1), Babushkina Street (2), Bakunin Lane (2), Balka Kolhospna Street (2), Barbiusa Lane (1), Barbiusa Street (2), Baumana Street (1), Belostockogo Street (12), Besiedova Street (3), Bespalova Street (1), Bessonova Street (1), Bielinskoho Street (1), Bilostotskoho Lane (4), Bilshovytska Street (1), Blahoieva Street (5), Bliukhera Street (6), Boika Street (2), Bolshunova Street (3), Bonch-Bruievycha Street (1), Bonch-Bruyevycha Street (1), Bozhenka Street (2), Brahynivka (2), Brativ Kamenskykh Street (2), Brativ Miller Street (3), Brativ Trofimovykh Lane (3), Brativ Trofimovykh Street (29), Bubnova Street (1), Budennogo Street (1), Budionnoho Street (1), Budonnoho Street (8), Bulyhina Street (7), Chapaeva Street (6), Chapaieva Street (7), Chapaievka (4), Chapayeva Street (5), Chekistiv Street (2), Cherednychenka Lane (1), Cherednychenka Street (5), Chervona Balka End (3), Chervona Balka Lane (2), Chervona Balka Street (1), Chervona Square (1), Chervona Street (9), Chervona Ukrainka (1), Chervone (1), Chervonoarmiiska Street (2), Chervonoarmiiske (1), Chervonoarmiiskyi Lane (8), Chervonoarmiyska Street (3), Chervonoflotska Street (1), Chervonohirnytska Street (1), Chervonohirska Street (3), Chervonoho Kozatstva Street (4), Chervonopartyzanska Street (1), Chervonopartyzanske (1), Chervonopresnenska Street (1), Chervonoukrainka (1), Chervonyi Lyman (1), Chervonyi Maiak (1), Chervonyi Pluhatar (2), Chervonyi Prapor (1), Chervonyi Promin (1), Chervonyi Yar (1), Chkalova Street (7), Chubaria Street (4), Chycherina Street (5), Communistychna Street (1), Dedyshko Street (2), Demiana Bednoho Square (5), Didyka Street (3), Dimitrova Street (5), Dnieper (3), Dniprelstan (2), Dniprodzerzhyns'k Reservoir (1), Dniprodzerzhynsk (2), Dnipropetrovsk (2), Dnipropetrovsk National University (1), Dnipropetrovsk Raion (1), Dnipropetrovska Street (5), Dnipropetrovske Road (10), Dnipropetrovske Shose (6), Domycheva-Sosnovskoho Street (1), Druzhby Street (2), Dybenka Lane (2), Dybenka Street (4), Dymytrova Street (15), Dzerzhinskogo Street (1), Dzerzhynivka (1), Dzerzhynskoho Lane (2), Dzerzhynskoho Street (14), Enhelsa Street (2), Fabrytsiusa Street (5), Fabrytsyusa Lane (2), Fabrytsyusa Street (1), Fadieieva Street (3), Fainshteina Street (1), Fedorenka Street (3), Frunze (2), Frunze Lane (2), Frunze Street (24), Frunzensky neighborhood (2), Fuchyka Street (6), Furmanova Street (13), Gorkogo str (1), Grafsky Theater (1), Haidara Street (3), Halana Street (5), Halkovskoho Street (1), Haydara Street (1), Hazety «Pravda» Avenue (48), Henerala Hrushevoho Street (2), Heroiv Hromadianskoi Viiny Street (5), Heroiv Krasnodona street (3), Heroiv Revoliutsii Street (2), Heroiv Stalinhrada Street (25), Herutskoho Street (1), Hodovykova Street (1), Holovka Street (1), Hopner Street (1), Horkoho Street (5), Horodovikova Street (2), Husieva Street (1), Hutovskoho Street (1), Illicha Avenue (9), Illicha Street (5), Illichivska Street (6), Internatsionalistiv Street (1), Internatsionalna Street (8), Internatsionalne (1), Iskrivska Street (2), Ivana Franka Street (1), Ivana Susanina Lane (2), Ivana Susanina Street (2), Kaliaieva Street (3), Kalinina (1), Kalinina Avenue (14), Kalinina Lane (8), Kalinina Street (11), Kalinychenka Street (3), Kantemyrivska Street (3), Karl Marks Avenue (42), Karl Marks avenue (1), Karla Libknekhta Street (11), Karla Libknekhta street (3), Karla Marksa (2), Karla Marksa Avenue (11), Karla Marksa Street (10), Karld Libknexta Street (3), Kharytonova Street (6), Kholodiivka (1), Khuliana Hrimau Street (2), Kima Street (1), Kimovka (1), Kirinakivska Street (3), Kiriukhina Street (2), Kirova Avenue (17), Kirova End (3), Kirova Lane (2), Kirova Street (11), Kirove (4), Kirovka (3), Kirovohradska Street (13), Kirovohradskyy Lane (5), Kirovske (3), Klary Tsetkin Street (11), Kochkina Lane (2), Kochkina Street (1), Kolbudivska Street (1), Kolchuhina Street (2), Kolgospna street (1), Kolhospna Street (12), Kolhospne (1), Kolhospnyi Lane (1), Kombidivska Street (2), Komintern (1), Kominternu Street (4), Kominternu street (1), Komisarivska Street (7), Komisarivskyi Lane (3), Komsomol'ska Street (1), Komsomolska Street (25), Komsomolske (2), Komsomolskyi 1st Lane (1), Komsomolskyi Lane (4), Komsomolu Ukrainy Street (1), Komunariv Street (2), Komunarivka (2), Komunarivska (1), Komunarivska Street (14), Komunistychna Street (3), Komunistychnyi Lane (1), Koneva Street (3), Kopylova Lane (2), Kopylova Street (1), Korchagina Street (1), Korchevskoho Street (1), Korotchenka Street (3), Kosareva Street (1), Kosiora Street (7), Kostycheva Lane (3), Kostycheva Street (3), Kosyhina Street (3), Kotovets (1), Kotovske (1), Kotovskogo Street (1), Kotovskoho Street (8), Kotsyubynskoho Street (6), Krasina Street (11), Krasine (2), Krasnoarmiiska Street (3), Krasnochechelivska Street (2), Krasnodarska Street (1), Krasnodonska Street (3), Krasnoseilska Street (3), Krasnosilska Street (6), Krasnozavodska Street (9), Krasnoznamianka (2), Kripaka Street (2), Kroshky Street (1), Krupskoi Street (3), Krylenka Street (1), Kuibysheva Street (9), Kurochkina Street (2), Kuybysheva Street (6), Kuznetsova Street (3), Kymovska Street (3), Kyrychenka Street (1), Kyrylenka Street (7), Lafarha Street (1), Lalaiantsa Lane (2), Lalaiantsa Street (2), Lastochkina Street (3), Lasytsia Street (5), Lenina (4), Lenina Avenue (7), Lenina Lane (1), Lenina Park (1), Lenina Street (55), Lenina park (1), Leninhradska Street (8), Leninohorska Street (6), Leninska Street (7), Leninske (3), Leninskoho Komsomolu Street (1), Leninskyi Raion (1), Lepeshynskoi Street (1), Lermontova Street (1), Liknep (1), Ludmili Mokievskoj lane (1), Ludmyly Stal Lane (2), Lukashenka Street (2), Lunacharskoho Street (5), Lysenka street (1), Maiakovskoho Street (2), Maizenberha Street (1), Malysheva Lane (2), Malysheva Street (3), Manuilskoho Street (2), Marshala Konyeva Street (1), Marshala Zhukova Ave (6), Marshala Zhukova Street (3), Maryny Raskovoi Street (2), Maryny Raskovoyi Street (1), Matlahova Street (3), Medychna Street (1), Menzhynka (1), Menzhynske (1), Menzhynskoho Street (2), Merenkova Street (3), Minina Street (2), Modestova Street (3), Moprivske (1), Moprovska Street (1), Morisa Toreza Street (3), Morozova Street (2), Moskovska Street (5), Mykoly Ostrovskoho Square (10), Mykoly Vavilova Street (1), Myronova Street (8), Mytrofana Anrjejeva Street (2), Naberezhna V.I.Lenina Street (48), Novodzerzhynska Street (1), Novofrunzenska Street (2), Novokolhospna street (2), Novopetrivske (1), Novopetrovske (1), Novoproletarske (1), Oktiabrska Street (3), Oktiabrske (2), Oliynykova Street (2), Olminskoho Street (2), Ordzhonikidze (5), Ordzhonikidze Municipality (1), Ordzhonikidze Street (11), Orlovska Street (4), Ostrovskogo Street (2), Ostrovskoho Lane (1), Ostrovskoho Street (4), Otto Brozovskoho Street (3), Pankieieva Street (2), Parkhomenka Street (1), Pavla Korchahina Street (4), Pavlyka Morozova Street (1), Pelina Avenue (2), Pelina Street (5), Perekopska Street (2), Petra Moiseienka Street (1), Petra Syrotynina Street (3), Petrivske (2), Petrohradska Street (1), Petrovske (1), Petrovskogo Street (1), Petrovskoho Avenue (9), Petrovskoho Square (3), Petrovskoho Street (5), Piatyrichok Street (1), Pionerska Street (7), Pionerskyi Lane (2), Pionerskyy Lane (4), Piterska Street (2), Plekhanova Street (5), Podbielskoho Street (2), Pohrebniaka Street (5), Pokrovskoho Street (3), Porokhovyi Island (1), Postysheva Street (4), Povstannya Street (2), Pravdy Street (3), Proletars'ka Street (2), Proletarska Street (22), Proletarske (2), Proletarskoi Peremohy Lane (2), Proletarskoi Peremohy Street (1), Proletarskyi Lane (2), Prymakova Street (1), Radhospna Street (6), Radhospne (3), Radianska Street (8), Radianske (2), Radianskyi Lane (1), Radselo (2), Radyanska Street (2), Revoliutsiina Street (2), Riazanova Street (4), Rohalova Street (4), Rosa Luxembourg Street (2), Rosa Luxemburg Street (3), Rosiiska Street (1), Rozy Liuksemburh (2), Rudnieva Street (3), Sadovnychenka Street (1), Safonova Street (3), Sakko Street (1), Samoilova Street (1), Savelieva Street (2), Schadenka Street (1), Scherbakova Street (2), Scherbyny Street (3), Schorsa Street (1), Schorsk (2), Semashka Street (2), Serhiia Lazo Street (5), Serho Street (3), Shantsera Street (3), Shapovalova Street (2), Shaumiana Street (1), Shchorsa Street (3), Shelhunova Street (2), Shmidta Street (1), Shorina Street (3), Shpindyaka Street (1), Shterna Street (2), Shvernika Lane (2), Shyrshova Street (7), Shytova Street (2), Sichneva street (3), Sichnevyi side street (1), Sierova Street (11), Silradska Street (4), Skrypnika Street (1), Sokolovskoho Street (2), Sotsialistychna Street (1), Sovkhozna Street (2), Soyuzna Street (4), Stakhanivska Street (4), Starykh Bilshovykiv Street (4), Stashkova Street (2), Sukhanova Street (2), Sukhe-Batora Street (1), Sverdlova Street (20), Syrovtsya Street (3), Syvolapa Street (5), Syvoronova Street (2), Tamanska Street (2), Telmana (1), Telmana Lane (5), Telmana Street (12), Tevosiana Street (3), Tkachenka Street (1), Toliatti Descent (6), Toliatti Street (2), Tomskoho Street (4), Tovstanovskoho Street (1), Tsykove (1), Tsyny Street (1), Tyhona Bondarieva Street (2), Uborevycha Street (4), Ulbrikhta Street (1), Ulianova Street (5), Ulianovoi Street (2), Ulianovska Street (2), Umnikovoi Street (2), Unshlihta Street (2), Urytskoho Lane (1), Urytskoho Street (1), Vakhrusheva Street (7), Vakulenchuka Street (6), Valove (1), Valyavky Street (2), Vereschynskoho Street (2), Vershyhory Street (2), Vilenka (1), Vlasenka Street (2), Voikova Street (1), Voikove (1), Volodarskoho Street (6), Volodymyra Oshka Street (1), Volodymyrivka (1), Vorontsova Avenue (5), Voroshylova Street (5), Voroshylovhradska street (2), Vorovskoho Square (2), Voznesenskoho Street (1), Vydvyzhenets (1), Vynokurova Street (4), XIX Partzizdu Street (2), XX Partz'izdu Street (2), XXII Partzizdu Street (1), XXII Partzyizdu Street (1), Yakira Street (3), Yanova Street (1), Yashyna Street (2), Yavornytskoho Street (1), Yehorova Street (2), Yelizarove (1), Yermaka Lane (2), Yumasheva Street (1), Yunykh Komunariv Street (2), Yunykh Lenintsiv Street (11), Yuvileine (2), Yuvileyna Street (1), Zahrebelnoho Street (1), Zampolita Bieliaieva Street (2), Zatonskoho Street (3), Zavarykhyna Street (2), Zemliachky Street (4), Zhdanova Street (1), Zhdanove (1), Zheliezniakova Street (1), Zhelvakivskoho Street (1), Zhovteniat Street (3), Zhovtneva Square (1), Zhovtneva Street (8), Zhovtneva street (5), Zhovtneve (3), Zhovtnevyi Lane (6), Zhukova Street (2), Zhukovskogo street (1), Zhukovskoho Street (1), Zoria Komunizmu (1),
old_name:eo2Dniprodzerĵinsk (1), Dnipropetrovsko (1),
old_name:es2Embalse Dniprodzerzhynsk (1), Óblast de Járkov (1),
old_name:fi1Harkovan alue (1),
old_name:fr3Dniprodzerjynsk (1), Dnipropetrovsk (1), Le réservoir de Dniprodzerjyns'k (1),
old_name:hi1द्नेप्रोपेत्रोव्स्क (1),
old_name:hu3Dnyiprodzserzsinszk (1), Dnyipropetrovszk (1), Ordzhonikidze (1),
old_name:io1Dnipropetrovsk (1),
old_name:kn1ದ್ನೇಪ್ರೋಪೇತ್ರೋವ್ಸ್ಕ (1),
old_name:lt6Dnieprodzeržinskas (2), Dniepropetrovskas (3), Zaporožės sritis (1),
old_name:lv1Zaporožjes apgabals (1),
old_name:nl1Oblast Charkov (1),
old_name:nn1Dniprodzerzjynsk-reservoaret (1),
old_name:no1Dniprodzerzjynskreservoaret (1),
old_name:pl7Dnieprodzierżyńsk (2), Dniepropetrowsk (2), Pałac Potiomkina (1), Rejon dniepropetrowski (1), Włodzimierzówka (1),
old_name:prefix1селище міського типу (1),
old_name:ro2Regiunea Harkov (1), Regiunea Zaporoje (1),
old_name:ru26941-й Ульянова переулок (1), 1-й Щорса переулок (1), 10-летия Октября улица (2), 17-го Сентября улица (1), 2-й Тельмана проулок (1), 2-й Ульянова переулок (1), 2-й Щорса переулок (1), 23-го Февраля улица (14), 25-летия Октября улица (1), 3-й Баглийский переулок (1), 3-й Октябрьский переулок (1), 3-й Ульяновский переулок (2), 4-й Октябрьский переулок (1), 40 лет Комсомола переулок (1), 40 лет Комсомола улица (6), 40 лет Октября улица (3), 5-й Октябрьский переулок (1), 50 лет Октябрю улица (2), 50 лет Октября улица (1), 50 лет СССР проспект (5), 50-летия Комсомола улица (2), 55 лет ВЛКСМ улица (1), 6-й Октябрьский переулок (1), 60 лет ВЛКСМ улица (2), 60-летия Октября улица (6), 7-й Октябрьский переулок (1), 70-летия Октября улица (1), 8 Марта улица (2), 80-летия Днепропетровщины улица (4), XIX Партсъезда улица (2), XVIII Съезда ВЛКСМ улица (1), XX Партсъезда улица (2), XXII Партсъезда улица (2), XXV партсъезда улица (7), XXVII Партсъезда улица (1), Аверина улица (8), Авроры улица (11), Автопарковая улица (1), Альпова улица (1), Ангелиной улица (1), Анненко улица (4), Антонова улица (1), Аркадия Гайдара улица (1), Аросева улица (1), Арсеничева улица (5), Арсентьева улица (3), Артёма бульвар (5), Артёма улица (11), Бабушкина переулок (1), Бабушкина улица (4), Бабушкинский район (1), Баглея улица (2), Бадаева улица (3), Бакунина переулок (2), Балакина улица (3), Балка колхозная улица (2), Барбюса переулок (1), Барбюса улица (2), Баумана улица (12), Белинского улица (3), Белостоцкого переулок (4), Белостоцкого улица (12), Беседова улица (3), Беспалова улица (1), Бессонова улица (1), Бибикова улица (4), Благоева улица (9), Блюхера улица (6), Боженко улица (5), Бойко улица (2), Больничный переулок (2), Большевистская улица (1), Большевистский переулок (2), Большунова улица (3), Бонч-Бруевича улица (2), Брагиновка (2), Братьев Каменских улица (2), Братьев Ковальчук улица (2), Братьев Миллер улица (3), Братьев Трофимовых переулок (3), Братьев Трофимовых улица (29), Бубнова улица (1), Будённовская улица (1), Будённого улица (21), Булата улица (1), Булыгина улица (7), Вакуленчука улица (6), Валовое (1), Валявки улица (2), Валявко улица (2), Варейкиса улица (1), Васильева улица (2), Ватутина улица (2), Вахрушева улица (7), Верабово (1), Верещинского улица (2), Вершигоры улица (2), Виленка (1), Винокурова улица (4), Владимира Ошко улица (1), Владимировка (1), Власенко улица (2), Вознесенского улица (1), Войкова улица (5), Войково (1), Войцеховича улица (3), Володарского улица (6), Воровского площадь (2), Воровского улица (7), Воронцова проспект (5), Ворошилова улица (8), Ворошиловградская улица (2), Восстания улица (2), Выдвиженец (1), Газеты «Правда» проспект (48), Гайдара улица (8), Галана улица (7), Галковского улица (2), Генерала Грушевого улица (2), Героев Гражданской Войны улица (5), Героев Краснодона улица (3), Героев Революции улица (2), Героев Сталинграда улица (25), Геруцкого улица (1), Годовикова улица (2), Головко улица (1), Гопнер улица (2), Городовикова улица (2), Горького улица (8), Графский театр (1), Губанова улица (2), Губы улица (1), Гудкова улица (3), Гусева улица (1), Гутовского улица (1), Дедышко улица (2), Демьяна Бедного площадь (5), Демьяна Бедного улица (1), Дзержиновка (1), Дзержинская (1), Дзержинский район (1), Дзержинского переулок (5), Дзержинского площадь (6), Дзержинского проспект (2), Дзержинского улица (29), Дидыка улица (3), Димитрова улица (27), Дмитрия Донского улица (2), Дмитрия Мануильского переулок (1), Дмитрия Мануильского улица (2), Днепрельстан (2), Днепродзержинск (2), Днепродзержинское водохранилище (1), Днепропетровск (3), Днепропетровск-Грузовой (1), Днепропетровск-Лиски (2), Днепропетровск-Южный (1), Днепропетровская улица (3), Днепропетровский механический техникум (1), Днепропетровский район (1), Днепропетровский театр русской драмы им. Горького (1), Днепропетровское шоссе (16), Дубинина улица (2), Дундича улица (1), Дыбенко переулок (2), Дыбенко улица (4), Дёмычева-Сосновского улица (1), Евдокимова улица (9), Егорова улица (2), Елизарово (1), Ермака переулок (2), Жданова улица (2), Жданово (1), Желваковского улица (2), Железнякова улица (1), Жовтенят улица (1), Жовтнева улица (4), Жовтневое (3), Жовтневый район (1), Жукова улица (7), Жуковского улица (9), Заварихина улица (2), Завод «Литмаш» (1), Загребельного улица (2), Замарайкина улица (2), Замполита Беляева улица (2), Заря Коммунизма (1), Затонского улица (3), Захаренко улица (2), Землячки улица (4), Зои Космодемьянской улица (1), Ивана Зинукова улица (2), Ивана Сусанина переулок (2), Ивана Сусанина улица (2), Ивана Франко улица (1), Илльича улица (2), Ильича проспект (9), Ильича улица (3), Ильичёвская улица (6), Интернационалистов улица (1), Интернациональная улица (10), Интернациональное (1), Искровская улица (5), Искры улица (2), КИМа улица (2), Калинина (2), Калинина переулок (10), Калинина проспект (14), Калинина спуск (2), Калинина улица (31), Калининградская улица (2), Калиниченко улица (3), Каляева улица (3), Кантемировская улица (3), Карла Либкнехта улица (18), Карла Маркса (2), Карла Маркса переулок (1), Карла Маркса проспект (64), Карла Маркса улица (22), Карпуши улица (2), Квиринга улица (2), Кима улица (1), Кимовка (1), Кимовская улица (3), Кириленко улица (7), Киринаковская улица (3), Кириченко улица (1), Кирова переулок (2), Кирова проспект (17), Кирова тупик (3), Кирова улица (45), Кировка (3), Кирово (4), Кировоградская улица (14), Кировоградский переулок (5), Кировский район (1), Кировский сельский совет (1), Кировское (3), Кирюхина улица (2), Клары Цеткин улица (13), Клочко улица (1), Коларова улица (2), Колбудовская улица (1), Колгоспное (1), Коллонтай улица (5), Колхозная улица (17), Колхозный переулок (2), Кольчугина улица (2), Комбедовская улица (2), Коминтерн (1), Коминтерна улица (7), Комиссара Крылова улица (3), Комиссаровская улица (7), Комиссаровский переулок (3), Комитетская улица (2), Коммунарная улица (2), Коммунаров переулок (1), Коммунаров улица (5), Коммунаровка (2), Коммунаровская (1), Коммунаровская улица (14), Коммунистическая улица (4), Коммунистический переулок (1), Композитора Лысенко улица (1), Комсомола Украины улица (1), Комсомольская улица (50), Комсомольская улица; Центральная им. Грищенка улица (1), Комсомольский 1-й переулок (1), Комсомольский парк (1), Комсомольский переулок (5), Комсомольское (2), Конева улица (3), Копылова переулок (2), Копылова улица (1), Корнейчука улица (3), Коротченко улица (3), Корчагина переулок (1), Корчагина улица (1), Корчагіна вулиця (1), Корчевского улица (1), Косарева улица (1), Косиора улица (7), Костычева переулок (3), Костычева улица (3), Косыгина улица (3), Котовец (1), Котовского переулок (1), Котовского улица (11), Котовское (1), Коцюбинского улица (6), Кочкина переулок (2), Кочкина улица (2), Красикова улица (2), Красина улица (26), Красино (2), Красная Балка переулок (2), Красная Балка тупик (3), Красная Балка улица (1), Красная площадь (1), Красная улица (9), Красноармейская улица (17), Красноармейский переулок (8), Краснобогатырская улица (3), Красногвардейская улица (2), Красногвардейский район (1), Красногорняцкая улица (1), Красногорская улица (3), Краснодарская улица (1), Краснодонская улица (3), Краснозаводская улица (9), Краснознаменка (2), Краснопартизанская улица (2), Красноповстанческая балка улица (2), Краснопресненская улица (3), Краснопресненский тупик (3), Красносельская улица (9), Краснофлотская улица (2), Красночечелевская улица (2), Красных Бойцов улица (2), Кремлевская улица (14), Крепака улица (2), Крошки улица (1), Крупской переулок (1), Крупской улица (8), Крыленко улица (1), Кузнецова улица (3), Куйбышева переулок (3), Куйбышева улица (19), Курочкина улица (7), Лазо улица (2), Лалаянца переулок (2), Лалаянца улица (2), Ласточкина улица (3), Лафарга улица (1), Лациса улица (5), Ленина (4), Ленина парк (1), Ленина переулок (1), Ленина площадь (3), Ленина проспект (7), Ленина улица (126), Ленинградская улица (12), Лениногорская улица (6), Ленинская улица (7), Ленинский район (1), Ленинского Комсомола улица (2), Ленинское (3), Ленинское лесничество (