knumv's
office203accountant (3), administrative (6), architect (1), association (1), charity (1), company (38), educational_institution (5), employment_agency (4), estate_agent (6), financial (3), forestry (2), government (54), insurance (6), it (3), lawyer (8), newspaper (6), ngo (13), physician (1), political_party (4), research (3), telecommunication (14), therapist (1), water_utility (1), yes (19),
official_name22415-А Самостійна Державна Пожежна Частина (1), 3 поліклінічне відділення Чернігівської міської лікарні №1 (1), 8-й навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту (військова частина Т0500) (1), Cтависький сільський клуб (1), ІІ-й Свободи провулок (1), ІІІ-й Свободи провулок (1), Академія Державної пенітенціарної служби (1), Атюшівська дільнича ветеринарна лікарня (1), Б. Хмельницького вулиця (4), Баришівська селищна територіальна громада (1), Бахмацька гімназія Бахмацької міської ради Чернігівської області (1), Берлозівський заклад дошкільної освіти (1), Берлозівський старостат Козелецької селищної ради (1), Берлозівський сільський будинок культури (1), Бобровицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України (1), Бобровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Будинок генерального судді Василя Кочубея (1), Білейківська бібліотека-філія №4 (1), Білейківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Білейківський сільский будинок культури (1), Варвинська Районна Державна Адміністрація (1), Великозліївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Величківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Вишуканий Смак (1), Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції (1), Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції (1), Відділення зв'язку Радичів (1), Відділення поштового зв'язку Короп Чернігівської дирекції Публічного акціонерного товариства "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Кам’янська Слобода Центру поштового зв’язку № 4 м. Корюківка Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відокремлений підрозділ НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» (1), Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» (1), Данинський навчально-виховний комплекс "початкова школа-заклад дошкільної освіти" Ніжинської районної ради Чернігівської області (1), Данівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Департамент соціального захисту населення Чернігівської ОДА (1), Державне підприємство «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» Державного Комітету України з Державного матеріального резерву (1), Державний дендрологічний парк загальнодержавного значення «Тростянець» НАН України (1), Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України (1), Деснянське басейнове управління водних ресурсів (1), Дитяча поліклініка №2 Чернігівської міської ради (1), Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство (1), Добрянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Досліднянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ступенів Носівської міської ради Чернігівської області (1), Дошкільний навчальний заклад "Дитячий садок №2 "Зірочка" санаторного типу (1), Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №1 "Барвінок" загального розвитку дітей (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №16 "Оленка" загального розвитку дітей (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №23 "Розвивайко" загального розвитку (1), Дошкільний навчальний заклад Ромашка (1), Дошкільний навчальний заклад ясла - садок №14 "Соколятко" загального розвитку дітей (1), Дубовогаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Прилуцької районної ради Чернігівської області (1), Дягівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), ЗНЗ Атюшівська школа І-ІІІ ступенів ім. Станіслава Ковтуна (1), Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр м. Славутич (1), Згурівська селищна територіальна громада (1), КЗ «Менський районний краєзнавчий музей ім. В. Ф. Покотила» (1), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД МИСТЕЦЬКА ШКОЛА "МЕНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА" МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1), Киселівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Кобижчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Козелецька гімназія №1 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Козелецьке відділення Ощадбанку №10024/0212 (1), Козелецький відділ Ніжинської місцевої прокуратури Чернігівської області (1), Комунальний заклад "Березнянський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради (1), Комунальний заклад "Седнівський навчально-виховний комплекс" Чернігівської районної ради Чернігівської області (1), Комунальний заклад "Сосницький навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради (1), Комунальний заклад «Куликівський заклад дошкільної освіти „Ромашка“ Куликівської селищної ради» (1), Комунальний заклад «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів» Чернігівської обласної ради (Школа-інтернат) (1), Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла - садок ) "Казка" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ладанська гімназія" Ладанської селищної ради (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів "Варвинський ліцей № 2" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Варвинський ліцей №1" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігвської області (1), Комунальний опорний заклад "Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Куликівської селищної ради (1), Конятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Корюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (1), Корюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Корюківської міської ради Чернігівської області (1), Крехаївська загальноосвітня школа І-ІІступенів Козелецького району, Чернігівської області (1), Кропивнянський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області (1), Крутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крутівської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (1), Куликівська районна державна адміністрація (1), Куликівська районна рада (1), Куликівська селищна рада (1), Куликівська центральна районна лікарня (1), Куликівський професійний аграрний ліцей (1), Куликівський районний відділ управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області (1), Куликівський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ в Чернігівській області (1), Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Любецький комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) "Пролісок" (1), Любецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. 12-ї гвардійської стрілецької Пінської Червонопрапорної ордена Суворова дивізії Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Лісопарк (1), Макошинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Марковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Менський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" комбінованого типу Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Менський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Дитяча академія" Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Менський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Мостищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області (1), Мринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мринської сільської ради Носівського району Чернігівської області (1), Міське відділення поштового зв'язку Чернігів - 1 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Міське відділення поштового зв’язку Куликівка центру поштового зв’язку №2 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" (1), Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка (1), Новозаводський районний суд міста Чернігова (1), Новошляхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області (1), Носівська ЗОШ I-III cтупенів №1 (1), Носівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Носівської міської ради Чернігівської області (1), Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області (1), Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Ніжинської міської ради Чернігівської області (1), Ніжинська міжрайонна прокуратура Чернігівської області (1), Ніжинська міська стоматологічна поліклініка (1), Ніжинська центральна міська бібліотека (1), Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства (1), Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (1), Ніжинський міський будинок культури (1), Ніжинський шкірно-венерологічний диспансер (1), Ніжинсько-Куликівський об'єднаний міський військовий комісаріат (1), ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАКЛАД "НІЖИНСЬКИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" (1), Озерянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Опорний заклад "Деснянський навчально-виховний комплекс "гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Деснянської селищної ради Чернігівської області (1), Опорний заклад Менська гімназія Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), П. Комуни вулиця (3), П. Комуни провулок (1), Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області (1), Пологовий будинок Чернігівської міської ради (1), ПрАТ «Чернігівська кондитерська фабрика „Стріла“» (1), Прогресівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області (1), Пісківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені П. Г. Тичини Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Піцерія "Вишуканий Смак" (1), Радичівська загальноосвітня школа I-III ступенів Коропського району Чернігівської області (1), Районна лікарня №2 (1), Реєстраційна служба Куликівського районного управління юстиції Чернігівської області (1), Российская Федерация (1), Рэспубліка Беларусь (1), Рівчак-Степанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Чернігівської області (1), Свято-Введенський жіночий монастир Ніжинської єпархії Української Православної Церкви (1), Семенівська гімназія №2 Семенівської міської ради Чернігівської області (1), Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Сираївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області (1), Скрипчинська філія 1-2 ступенів Козелецької ЗОШ 1-3 ступенів №3 (1), Сновська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (1), Сокиринський професійний аграрний ліцей Чернігівської області (1), Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка, Сосницької селищної ради, Чернігівської області (1), Сосницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області (1), Сосницька професійна пожежна частина №61 (1), Сосницька центральна районна лікарня (1), Сосницьке управління по газопостачанню та газифікації (1), Сосницький краєзнавчий музей імені Ю.С.Виноградського (1), Спасо-Преображенський Новгород-Сіверський чоловічий монастир (1), Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов (1), Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов (1), Спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України (1), Стависька філія I-II ступенів Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Козелецької селищної ради (1), Старобасанська загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів (1), Старобасанська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів (1), Степовохутірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Чернігівської області (1), ТОВ Архітектурне бюро «СКП-ПЛЮС» (1), Тарасо-Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Тереховка - Прокоповка - Гр. Украины (2), Україна (1), Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області (1), Урочище Рим (1), Хотинське природоохоронне науково-дослідне відділення (1), Хотинівська загальноосвітня школа I ступеня (1), Храм святих апостолів Петра і Павла (1), Хрещатенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області (1), Центральна дитяча бібліотека ім. Олександра Довженка (1), Церква Вознесіння Господьного (1), Цитадель Батуринської фортеці (1), Чемерська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів Козелецької районної ради (1), Чернігівська вечірня (змінна) загальноосвітня школа II-III ступенів №1 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю II-III ступенів (1), Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов (1), Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №14 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №20 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №25 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №28 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №29 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №30 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №33 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №34 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №35 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів №9 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Чернігівської міської ради (1), Чернігівська музична школа №1 ім.С.В.Вільконського (1), Чернігівська обласна благодійна організація батьків і дітей-інвалідів дитинства «Логос» (1), Чернігівська обласна державна адміністрація (1), Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка (1), Чернігівський дошкільний навчальний заклад №16 Чернігівської міської ради Чернігівської області (1), Чернігівський дошкільний навчальний заклад №73 (1), Чернігівський дошкільний навчальний заклад №76 “Золота рибка” Чернігівської міської ради Чернігівської області (1), Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради (1), Чернігівський ліцей №22 Чернігівської міської ради (1), Чернігівський ліцей №32 Чернігівської міської ради (1), Чернігівський міський палац культури (1), Чернігівський національний технологічний університет (1), Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка (1), Чернігівський обласний молодіжний театр (1), Чернігівський обласний радіотелевізійний передаючий центр (1), Чернігівський обласний художній музей (1), Чернігівський обласний історичний музей імені В. В. Тарновського (1), Чернігівський інформаційно-технологічний ліцей №16 Чернігівської міської ради (1), Чорнобильський спеціальний загальнозоологічний заказник загальнодержавного значення (1), Шатурський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області (1), Щорське лісництво Корюківського лісгоспу (1), Яготинська міська територіальна громада (1), биологический заказник республиканского значения «Днепро-Сожский» (1), опорний заклад - Остерська гімназія Остерської міської ради Чернігівської області (1), хутір Лісний (3),
official_name:ar2الاتحاد الروسي (1), جمهورية روسيا البيضاء (1),
official_name:ast1Federación Rusa (1),
official_name:be3Расі́йская Федэра́цыя (1), Рэспублiка Беларусь (1), Цэнтральная ФА (1),
official_name:be-tarask1Рэспубліка Беларусь (1),
official_name:cs2Běloruská republika (1), Ruská federace (1),
official_name:de2Republik Belarus (1), Russische Föderation (1),
official_name:en2Republic of Belarus (1), Russian Federation (1),
official_name:eo2Respubliko Belorusio (1), Rusa Federacio (1),
official_name:es2Federación Rusa (1), República de Belarús (1),
official_name:et1Venemaa Föderatsioon (1),
official_name:fi1Venäjän Federaatio (1),
official_name:fr2Fédération de Russie (1), La République du Bélarus (1),
official_name:lt1Baltarusijos respublika (1),
official_name:nl2Republiek Belarus (1), Russische Federatie (1),
official_name:pl2Federacja Rosyjska (1), Republika Białorusi (1),
official_name:pt2Federação Russa (1), República da Bielorrússia (1),
official_name:ru14Гостинично-туристический комплекс «Придеснянский» (1), Государственный дендрологический парк общегосударственного значения «Тростянец» НАН Украины (1), Куликовская районная государственная администрация (1), Куликовский районный совет (1), Республика Беларусь (1), Российская Федерация (1), Центральная детская библиотека им. Александра Довженко (1), ЧАО «Черниговская кондитерская фабрика „Стрела“» (1), Черниговская музыкальная школа №1 им.С.В.Вильконского (1), Черниговская областная благотворительная организация родителей и детей-инвалидов детства «Логос» (1), Черниговская областная универсальная научная библиотека им. В. Г. Короленко (1), Черниговский городской дворец культуры (1), Черниговский областной радиотелевизионный передающий центр (1), Чернобыльский специальный общезоологический заказник общегосударственного значения (1),
official_name:sk1Ruská federácia (1),
official_name:sl2Republika Belorusija (1), Ruska federacija (1),
official_name:sv2Republiken Belarus (1), Ryska Federationen (1),
official_name:uk792-й державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області (1), І-й Шевченка провулок (1), ІІ-й Вокзальний провулок (1), ІІ-й Шевченка провулок (1), Баришівська селищна територіальна громада (1), Бахмацька гімназія Бахмацької міської ради Чернігівської області (1), Бобровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Білейківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Варвинська Районна Державна Адміністрація (1), Великозліївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Данинський навчально-виховний комплекс "початкова школа-заклад дошкільної освіти" Ніжинської районної ради Чернігівської області (1), Данівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Державний заклад "Лінійна лікарня станції Сновськ Південно-Західної Залізниці" (1), Добрянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Досліднянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ступенів Носівської міської ради Чернігівської області (1), Дубовогаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Прилуцької районної ради Чернігівської області (1), Дягівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Згурівська селищна територіальна громада (1), Киселівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Кобижчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Козелецька гімназія №1 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Комунальний заклад "Березнянський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради (1), Комунальний заклад "Седнівський навчально-виховний комплекс" Чернігівської районної ради Чернігівської області (1), Комунальний заклад "Сосницький навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради (1), Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла - садок ) "Казка" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ладанська гімназія" Ладанської селищної ради (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів "Варвинський ліцей № 2" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області (1), Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Варвинський ліцей №1" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігвської області (1), Комунальний опорний заклад "Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Куликівської селищної ради (1), Корюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Корюківської міської ради Чернігівської області (1), Крехаївська загальноосвітня школа І-ІІступенів Козелецького району, Чернігівської області (1), Кропивнянський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області (1), Крутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крутівської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (1), Л. Українки вулиця (3), Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області (1), Любецький комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) "Пролісок" (1), Любецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. 12-ї гвардійської стрілецької Пінської Червонопрапорної ордена Суворова дивізії Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Макошинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області (1), Марковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Мостищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області (1), Мринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мринської сільської ради Носівського району Чернігівської області (1), Новошляхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області (1), Носівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Носівської міської ради Чернігівської області (1), Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області (1), Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Ніжинської міської ради Чернігівської області (1), О. Кошового провулок (3), Озерянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Опорний заклад "Деснянський навчально-виховний комплекс "гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Деснянської селищної ради Чернігівської області (1), П. Сагайдачного вулиця (3), Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області (1), Прогресівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області (1), Пісківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені П. Г. Тичини Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області (1), Республіка Білорусь (1), Російська Федерація (1), Рівчак-Степанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Чернігівської області (1), Семенівська гімназія №2 Семенівської міської ради Чернігівської області (1), Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Сираївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області (1), Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка, Сосницької селищної ради, Чернігівської області (1), Сосницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області (1), Степовохутірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Чернігівської області (1), Тарасо-Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (1), Хотинівська загальноосвітня школа I ступеня (1), Хрещатенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області (1), Центральний ФО (1), Чемерська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів Козелецької районної ради (1), Чорнобильський спеціальний загальнозоологічний заказник загальнодержавного значення (1), Шатурський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області (1), Я. Мудрого вулиця (2), Яготинська міська територіальна громада (1), опорний заклад - Остерська гімназія Остерської міської ради Чернігівської області (1),
official_name:yi1רוסישע פֿעדעראַציע (1),
official_name:zh2俄罗斯联邦/俄羅斯聯邦 (1), 白罗斯共和国/白羅斯共和國 (1),
official_name:zh-Hans2俄罗斯联邦 (1), 白罗斯共和国 (1),
official_name:zh-Hant2俄羅斯聯邦 (1), 白羅斯共和國 (1),
official_status4ru:муниципальный округ (1), ru:муниципальный район (2), ru:федеральный округ (1),
old_addr:place1Червона площа (1),
old_loc_ref7О251106 (3), О251109 (2), О251112 (1), О251115 (1),
old_name8981-а Бабушкіна вулиця (2), 1-го травня вулиця (1), 1-й Воровського провулок (1), 1-й Ворошилова провулок (1), 1-й Гайдара вулиця (1), 1-й Гайдара провулок (1), 1-й Жовтневий провулок (1), 1-й Колгоспний провулок (1), 1-й Орджонікідзе провулок (1), 1-й Пархоменка провулок (1), 1-й Червоноармійський провулок (1), 1-й Щорса провулок (1), 18-го Партз’їзду вулиця (1), 2-а Бабушкіна вулиця (2), 2-й Воровського провулок (1), 2-й Ворошилова провулок (1), 2-й Гайдара провулок (1), 2-й Колгоспної провулок (1), 2-й Орджонікідзе провулок (1), 2-й Пархоменка провулок (1), 2-й Радгоспний провулок (1), 2-й Щорса провулок (1), 26 Бакинських Комісарів вулиця (1), 3-й Ворошилова провулок (2), 40 років Жовтня вулиця (2), 5 Грудня вулиця (2), 5-го Грудня вулиця (2), 50 років ВЛКСМ вулиця (11), 50 років СРСР вулиця (5), 58 км (1), 9-го Січня вулиця (1), Świsłocz (1), Євлашівка (1), Івана Козловського вулиця (1), Івана Фіолетова вулиця (1), Інтернаціональна вулиця (3), Алешня (1), Антонова-Овсієнка вулиця (1), Арсенальців вулиця (1), Арсенальців провулок (1), Артема вулиця (8), Артема вулиця;Вербова вулиця (1), Артема провулок;Вербовий провулок (2), Аткильня (1), Базилевича вулиця (1), Бакинський провулок (2), Баумана вулиця (1), Бахмач-Товарний (1), Бихальцохівка (1), Богунського вулиця (2), Боженка вулиця (6), Борисенка вулиця (4), Бособрода вулиця (1), Будьогоно вулиця (1), Будьонного вулиця (10), Будьонного провулок (1), Булиговка (1), Бєлінського вулиця (4), Більшовик (1), Ванди Василевської вулиця (1), Василькова вулиця (1), Ватутiна вулиця (1), Ватутіна вулиця (1), Веселе (1), Войкова вулиця (9), Вокзальна вулиця (1), Володарського вулиця (3), Володимирівка (1), Волочаєва вулиця (1), Воровського (1), Воровського вулиця (7), Ворошилова вулиця (9), Воїнів-Інтернаціоналістів вулиця (5), Вулиця Боженка (2), Вулиця Борисенка (4), Вулиця Воровського (2), Вулиця Дундича (4), Вулиця Панфіловців (2), Вулиця Пархоменка (5), Віліса Лаціса вулиця (1), Віліса Лаціса провулок (1), Гайдара вулиця (4), Гайдара провулок (1), Гапішковка (1), Гарнієра вулиця (2), Гліба Успенського вулиця (2), Гліба Успенського провулок (2), Глібова вулиця (1), Гоголя вулиця (1), Гончарова вулиця (1), Горького (1), Горького вулиця (19), Горького вулиця;Horkoho Street;Gorkogo Street (2), Горького провулок (1), Григоро-Іванівка (1), Григорівка (1), Даневича вулиця (3), Данине (1), Дзержинського (1), Дзержинського вулиця (15), Дзержинського провулок (2), Димитрова вулиця (2), Добробоженка вулиця (1), Долорес Ібаррурі вулиця (1), Долорес Ібаррурі провулок (4), Дурні (1), Енгельса вулиця (6), Енгельса провулок (1), Жовтень (1), Жовтнева вулиця (14), Жовтневе (5), Жовтневий провулок (1), Жукова вулиця (3), Зарукавна (1), Кабули вулиця (2), Кабули провулок (1), Калініна вулиця (4), Калініна провулок (1), Карла Маркса (1), Карла Маркса вулиця (12), Карла Маркса провулок (2), Київська вулиця (1), Клари Цеткін вулиця (2), Климента Ворошилова вулиця (1), Колгоспна вулиця (9), Комаровка (1), Комсомольська вулиця (31), Комсомольське (1), Комсомольський провулок (1), Комуна (1), Комунарів вулиця (4), Комінтерну вулиця (6), Корнійчука вулиця (1), Короленка вулиця (1), Коротченка вулиця (1), Косовського вулиця (1), Котовського вулиця (10), Коцюбинського вулиця (1), Красне (1), Красіна вулиця (2), Кропив’янського вулиця (2), Крупської вулиця (7), Крупської провулок (2), Куйбишева вулиця (4), Куликівська середня школа (1), Кінотеатр Жовтень (4), Кінотеатр Перемога (2), Кірова вулиця (14), Кірова провулок (1), Кірове (1), Кіровка (1), Кіровське (1), Лащенка вулиця (3), Ленына вулиця (1), Леніна (3), Леніна вулиця (39), Леніна площа (5), Леніна провулок (2), Ленінградська вулиця (2), Ленінівка (1), Луначарського вулиця (1), Лунінців вулиця (2), Любченка вулиця (2), Макаєвської вулиця (2), Мануїльського вулиця (1), Мариновського вулиця (1), Матросова вулиця (1), Матросова провулок (2), Менжинського вулиця (1), Московська вулиця (1), Мурінсона вулиця (8), Міліцейський провулок (2), Назарівка вулиця (1), Незаможне (2), Одинцова вулиця (6), Олеко Дундича вулиця (4), Орджонікідзе вулиця (10), Островського вулиця (5), Павлика Морозова вулиця (2), Пам’ять Леніна (1), Панфіловців вулиця (2), Папанінців вулиця (4), Папанінців провулок (4), Паризької Комуни вулиця (1), Паризької Комуни провулок (1), Паризької комуни вулиця (1), Партизанська вулиця (1), Пархоменка вулиця (3), Першотравнева вулиця (5), Першотравневе (1), Петровського (1), Петровського вулиця (9), Петрівка (1), Петрівське (2), Подвойського вулиця (7), Польова вулиця (1), Поштовий провулок (1), Правди вулиця (2), Примакова вулиця (3), Пролетарська Рудня (2), Пролетарська вулиця (14), Пролетарське (4), Пыонерська вулиця (1), Піонерська вулиця (18), Піонерський провулок (2), Радгоспна вулиця (2), Радгоспне (2), Радгоспний провулок (2), Радянська Слобода (1), Радянська вулиця (18), Радянське (1), Революції вулиця (1), Рози Люксембург вулиця (2), Рокосовського вулиця (2), Русь;Русское Царство;Российская Империя;Российская Советская Федеративная Социалистическая Республика (1), Рябіна вулиця (1), С.В.Даневича вулиця (1), Сабурова вулиця (1), Свердлова вулиця (9), Свердлова провулок (5), Свердловка (1), Святе (1), Селюка вулиця (1), Семашка вулиця (4), Сергія Лазо вулиця (1), Сивкова вулиця (1), Сильченкове (1), Соколовської вулиця (1), Стаханівців вулиця (2), Строевка (1), Стрілецький (1), Суворова вулиця (1), Таращанська вулиця (5), Тельмана вулиця (2), Ткачевка (Гуты-Ткачевка) (1), Улянівка (1), Улянівське (1), Урицького вулиця (13), Урицького вулиця;Поштова вулиця (1), Училище №11 (1), Федорова вулиця (2), Фрунзе вулиця (7), Фурманова вулиця (3), Холода вулиця (3), Центральна вулиця (2), Церква на честь Собору святого Архістратига Михаїла УПЦ МП (1), Чапаева вулиця (1), Чапаєва вулиця (12), Чапаєвка (1), Челюскінців вулиця (2), Червона Буда (1), Червона Гута (1), Червона Зірка (1), Червона Поляна (1), Червона Україна (1), Червона площа (3), Червоне (2), Червоний Гай (1), Червоний Довжик (1), Червоний Колодязь (1), Червоний Куток вулиця (4), Червоний Лан (1), Червоний Маяк (1), Червоний Остер (1), Червоний Пахар (2), Червоний Плугатар (1), Червоний Ранок (1), Червоний Шлях (1), Червоних Партизан вулиця (1), Червоних Партизан провулок (1), Червоних партизан вулиця (6), Червоноармійська вулиця (19), Червоноармійське (1), Червоногвардійська вулиця (3), Червоногвардійський провулок (1), Червонокозача вулиця (2), Червонопартизанська вулиця (1), Червонофлотська вулиця (3), Червоні Гори (1), Червоні Луки (1), Червоні Партизани (2), Чернишевського вулиця (2), Черняка вулиця (1), Чернігівський національний педагогічний університет (1), Чернігівський радіомеханічний технікум (1), Чернігівський юридичний коледж (1), Чкалова вулиця (7), Чубаря вулиця (2), Чуйкова вулиця (1), Шаумяна вулиця (1), Шелудька вулиця (1), Широка вулиця (3), Шлях Ілліча (2), Шмідта вулиця (1), Щорс (4), Щорса вулиця (46), Щорса провулок (1), Щорський район (1), Якіра вулиця (1), Ярослава Галана вулиця (2), вулиця 40 років ВЛКСМ (1), вулиця Кирова (1), вулиця Котовського (6), парк Кірова (1), раз. №50 (1),
old_name:az1Çerniqov vilayəti (1),
old_name:be5Карла Маркса (1), Мяркіс (1), Ульянаўка (1), Шчорс (2),
old_name:crh2Şçors;Korjivka (2),
old_name:de9Belowesch (1), Gross-Werder (1), Kiewer Meer (1), Rajon Schtschors (1), Schtschors;Korschiwka (2), Sperrzone von Tschernobyl (1), Tschernigau;Tschernigow (2),
old_name:en1801-i Chervonoarmiiskyi Lane (1), 2nd Chervonoarmiiskyi Lane (1), 3rd Chervonoarmiiskyi Lane (1), Antoshyna Street (1), Artema Lane;Verbovyi Lane (2), Artema Street;Verbova Street (1), Bazylevycha Street (1), Bilshovyk (1), Bortsiv Revoliutsii Street (5), Bosobroda Street (1), Bozhenka Street;Bozhenko Street (3), Bykhaltsokhivka (1), Chapaieva Street (2), Chapaievka (1), Chernigov (2), Chernobyl Exclusion Zone (1), Chernobyl Nuclear Power Plant Zone of Alienation (Chernobyl Exclusion Zone) (1), Chervona Buda (1), Chervona Huta (1), Chervona Poliana (1), Chervona Ukraina (1), Chervona Zirka (1), Chervone (2), Chervoni Hory (1), Chervoni Luky (1), Chervoni Partyzany (1), Chervonoarmiiska Street (6), Chervonoarmiiska Street;Krasnoarmeyskaya Street (1), Chervonoarmiiske (1), Chervonyi Dovzhyk (1), Chervonyi Hai (1), Chervonyi Kolodiaz (1), Chervonyi Lan (1), Chervonyi Maiak (1), Chervonyi Oster (1), Chervonyi Pakhar (2), Chervonyi Pluhatar (1), Chervonyi Ranok (1), Chervonyi Shliakh (1), Chkalova Street (7), Danyne (1), Dneprovsko-Teterevsky reserve (1), Dzerzhynskoho (1), Dzerzhynskoho Street (1), Enhelsa Street (3), Frunze Lane (1), Frunze Street (4), Furmanova Street (1), Horkoho (1), Horkoho Lane (1), Horkoho Street (3), Hryhorivka (1), Hryhoro-Ivanivka (1), K. Marksa Street (1), K. Tsetkin Lane;K. Zetkin Lane (3), Kalinina Street (2), Karla Marksa (1), Karla Marksa Lane (1), Karla Marksa Street (6), Kholoda Street (1), Kiev Reservoir (1), Kirova Street (1), Kirove (1), Kirovka (1), Kirovske (1), Komsomolska Street (2), Komsomolske (1), Komuna (1), Krasina Street (2), Krasne (1), Krupskoi Street (2), Kuibysheva Street (3), Lenina Street (4), Leninivka (1), Matrosova Lane (1), Nezamozhne (2), Ostrovskoho Street (1), Pamiat Lenina (1), Pershotravneve (1), Petrivka (1), Petrivske (2), Petrovskoho (1), Pionerska Street (3), Proletarska Rudnia (2), Proletarske (3), Radhospne (2), Radianska Street (5), Radianske (1), Schorsa Street (1), Shchors (2), Shchors City Councyl (1), Shchorsa Street (6), Sheludka Street (1), Shliakh Illicha (1), Shmidta Street (1), Sverdlova Lane (1), Sverdlova Street (2), Sverdlovka (1), Sylchenkove (1), Ulianivka (1), Ulianivske (1), Urytskoho Lane (1), Vatutina Street (1), Voikova Street (1), Volodarskoho Lane (1), Volodarskoho Street (2), Volodymyrivka (1), Vorovskoho (1), Vorovskoho Street (1), Zhovten (1), Zhovtneve (5),
old_name:eo2Bjelorusio;Bjelorusujo (1), Ŝĉorsk (1),
old_name:fr1Zone d'aliénation de la centrale nucléaire de Tchernobyl (1),
old_name:hr2Černigov (2),
old_name:id1Zona Eksklusi Chernobyl (1),
old_name:it1Zona di alienazione di Černobyl' (1),
old_name:left:en1Frunze Street (1),
old_name:left:uk1Фрунзе вулиця (1),
old_name:lt3Černigovas (2), Černigovo sritis (1),
old_name:lv3Čerņigovas apgabals (1), Ščorsu;Korživka (2),
old_name:pl7Czerwona Buda (1), Rejon szczorski (1), Szczors;Korżiwka (1), Włodzimierzówka (1), dzielnica Leningradzka (1), ulica Wierzbowa (1), zaułek Pocztowy (1),
old_name:pt2Oblast de Chernigov (1), Zona de Exclusão da Usina Nuclear de Chernóbil (1),
old_name:right:en1Enhelsa Street (1),
old_name:right:uk1Енгельса вулиця (1),
old_name:ro7Cernigov;Cernigău (2), Nezamojne (2), Regiunea Cernigău (1), Șciors (2),
old_name:ru5271-й Ворошилова переулок (1), 1-й Колхозный переулок (1), 1-й Красноармейский переулок (1), 1-й Октябрьский переулок (1), 1-й Орджоникидзе переулок (1), 1-й Пархоменко переулок (1), 1-я Бабушкина улица (2), 18-го Партсъезда улица (1), 2-й Ворошилова переулок (1), 2-й Орджоникидзе переулок (1), 2-й Пархоменко переулок (1), 2-я Бабушкина улица (2), 3-й Ворошилова переулок (2), 5 Декабря улица (2), 5-го Декабря улица (2), 50 лет ВЛКСМ улица (11), 50 лет СССР улица (5), Антонова-Овсеенко улица (1), Арсенальцев переулок (1), Арсенальцев улица (1), Артёма переулок;Вербный переулок (2), Артёма улица (4), Артёма улица:Вербовая улица (1), Базилевича улица (1), Бакинский переулок (2), Баумана улица (1), Белинского улица (4), Бихальцоховка (1), Богунского улица (2), Боженко улица (6), Большевик (1), Борисенко улица (4), Будённого переулок (1), Будённого улица (7), Ванды Василевской улица (1), Василькова улица (1), Ватутина улица (1), Вилиса Лациса переулок (1), Вилиса Лациса улица (1), Владимировка (1), Воинов-Интернационалистов улица (5), Войкова улица (6), Володарского улица (7), Волочаева улица (1), Воровского (1), Воровского улица (4), Ворошилова улица (4), Гайдара переулок (1), Гайдара улица (4), Глеба Успенского переулок (2), Глеба Успенского улица (2), Глебова улица (1), Гончарова улица (1), Горького (1), Горького переулок (1), Горького улица (18), Григоро-Ивановка (1), Григоровка (1), Данино (1), Дзержинского (1), Дзержинского переулок (2), Дзержинского улица (9), Димитрова улица (2), Долорес Ибаррури переулок (4), Долорес Ибаррури улица (1), Евлашевка (1), Жовтень (1), Жовтневое (5), Ивана Фиолетова улица (1), Интернациональная улица (3), Калинина переулок (1), Калинина улица (3), Карла Маркса (1), Карла Маркса переулок (1), Карла Маркса улица (6), Кирова переулок (1), Кирова улица (5), Кировка (1), Кирово (1), Кировское (1), Клары Цеткин улица (2), Колхозная улица (1), Коминтерна улица (6), Коммуна (1), Коммунаров улица (4), Комсомольская улица (17), Комсомольский переулок (1), Комсомольское (1), Корнейчука улица (1), Котовского улица (4), Крапивянского улица (1), Красина улица (2), Красноармейская улица (11), Красногвардейская улица (3), Красногвардейский переулок (1), Красное (1), Красноказачья улица (1), Крупской переулок (1), Крупской улица (4), Куйбышева улица (3), Лащенко улица (3), Ленина переулок (1), Ленина площадь (4), Ленина улица (11), Ленинградская улица (2), Ленинградский квартал (1), Лениновка (1), Лунинцев улица (2), Любченко улица (2), Макаевской улица (2), Менжинского улица (1), Муринсона улица (8), Назарова улица (1), Незаможное (2), Одинцова улица (6), Октябрьская улица (2), Октябрьский переулок (1), Олеко Дундича улица (4), Орджоникидзе улица (7), Островского улица (2), Павлика Морозова улица (2), Память Ленина (1), Панфиловцев улица (2), Папанинцев переулок (4), Папанинцев улица (4), Парижской Коммуны переулок (1), Парижской Коммуны улица (1), Пархоменко улица (1), Первомайская улица (5), Першотравневое (1), Петровка (1), Петровского (1), Петровского улица (4), Петровское (2), Пионерская улица (6), Подвойского улица (7), Полевая улица (1), Почтовый переулок (1), Правды улица (2), Примакова улица (3), Пролетарская Рудня (2), Пролетарская улица (3), Пролетарское (3), Радгоспное (2), Радянское (1), Революции улица (1), Розы Люксембург улица (5), Рус (2), Русь;Русское Царство;Российская Империя;Российская Советская Федеративная Социалистическая Республика (1), Рябіна вулиця (1), Сабурова улица (1), Свердлова улица (5), Свердловка (1), Селюка улица (1), Семашко улица (4), Сергея Лазо улица (1), Сивкова улица (1), Сильченково (1), Советская улица (8), Соколовской улица (1), Стахановцев улица (2), Стрелецкий (1), Суворова улица (1), Таращанская улица (4), Тельмана улица (2), Улица Борисенко (2), Ульяновка (1), Ульяновское (1), Урицкого улица (1), Фрунзе улица (4), Фурманова улица (3), Фёдорова улица (2), Холода улица (1), Чапаева улица (3), Чапаевка (1), Челюскинцев улица (2), Червоная Буда (1), Червоная Гута (1), Червоная Зирка (1), Червоная Поляна (1), Червоная Украина (1), Червоноармейское (1), Червоное (2), Червоные Горы (1), Червоные Луки (1), Червоные Партизаны (1), Червоный Гай (1), Червоный Должик (1), Червоный Колодязь (1), Червоный Лан (1), Червоный Маяк (1), Червоный Остер (1), Червоный Пахарь (2), Червоный Плугатарь (1), Червоный Ранок (1), Червоный Шлях (1), Черняка улица (1), Чубаря улица (2), Шаумяна улица (1), Шелудька улица (1), Шлях Ильича (2), Щорс;Коржовка (2), Щорса переулок (1), Щорса улица (34), Энгельса улица (6), Якира улица (1), Ярослава Галана улица (2), парк Кирова (1), улица Фрунзе-улица Энгельса (1),
old_name:sv1Vitryssland (1),
old_name:tr1Çernigov Oblastı (1),
old_name:uk2231-й Воровського провулок (1), 1-й Гайдара вулиця (1), 1-й Гайдара провулок (1), 1-й Колгоспний провулок (1), 1-й Червоноармійський провулок (1), 2-й Воровського провулок (1), 2-й Гайдара провулок (1), 2-й Колгоспної провулок (1), 40 років Жовтня вулиця (2), ІІ-й Червоноармійський провулок;2-ій Червоноармійський провулок (1), ІІІ-й Червоноармійський провулок;3-ій Червоноармійський провулок (1), Антошина вулиця (1), Артема вулиця;Вербова вулиця (1), Артема провулок;Вербовий провулок (2), Базилевича вулиця (1), Бихальцохівка (1), Боженка вулиця (3), Борців Революції вулиця (5), Більшовик (1), Володарського вулиця (6), Володарського провулок (1), Володимирівка (1), Воровського (1), Воровського вулиця (1), Ворошилова вулиця (1), Гомельська область (1), Гомельський район (1), Горького (1), Горького вулиця (4), Горького провулок (1), Григоро-Іванівка (1), Григорівка (1), Данине (1), Дзержинського (1), Дзержинського вулиця (1), Енгельса вулиця (6), Енгельса провулок (1), Жовтень (1), Жовтнева вулиця (3), Жовтневе (5), К. Маркса вулиця (1), К. Цеткін провулок (3), Кабули вулиця (2), Кабули провулок (1), Карла Маркса (1), Карла Маркса вулиця (6), Карла Маркса провулок (1), Колгоспна вулиця (2), Комсомольська вулиця (4), Комсомольське (1), Комуна (1), Красне (1), Красіна вулиця (2), Крупської вулиця (3), Крупської провулок (1), Куйбишева вулиця (1), Кірова вулиця (3), Кірове (1), Кіровка (1), Кіровське (1), Леніна вулиця (10), Ленінівка (1), Маложинська сільська рада (1), Незаможне (2), Островського вулиця (1), П. Морозова вулиця (1), Пам’ять Леніна (1), Паризької комуни вулиця (1), Першотравневе (1), Петровського (1), Петрівка (1), Петрівське (2), Поштовий провулок (1), Пролетарська Рудня (2), Пролетарська вулиця (3), Пролетарське (3), Пыонерська вулиця (2), Піонерська вулиця (3), Піонерський провулок (1), Радгоспне (2), Радянська вулиця (5), Радянське (1), Рози Люксембург вулиця;Воїнів-Інтернаціоналістів вулиця (3), Свердлова вулиця (7), Свердлова провулок (6), Свердловка (1), Сильченкове (1), Таращанська вулиця (1), Улянівка (1), Улянівське (1), Урицького провулок (1), Фрунзе вулиця (2), Фрунзе провулок (1), Фурманова вулиця (1), Холода вулиця (1), Чапаєва вулиця (1), Чапаєвка (1), Червона Буда (1), Червона Гута (1), Червона Зірка (1), Червона Поляна (1), Червона Україна (1), Червоне (2), Червоний Гай (1), Червоний Довжик (1), Червоний Колодязь (1), Червоний Лан (1), Червоний Маяк (1), Червоний Остер (1), Червоний Пахар (2), Червоний Плугатар (1), Червоний Ранок (1), Червоний Шлях (1), Червоноамійська вулиця (1), Червоноармійська вулиця (1), Червоноармійське (1), Червоні Гори (1), Червоні Луки (1), Червоні Партизани (1), Чкалова вулиця (7), Шелудька вулиця (1), Шлях Ілліча (1), Щорс (2), Щорса вулиця (6), Щорська міська рада (1), Щорський район (1), парк Кірова (1),
old_name:vi1Ô Khắc Lan (1),
old_postal_code815042 (2), 15046 (4), 15545 (2),
old_ref162О251106 (3), О251109 (2), О251112 (1), О251115 (1), Р-12 (74), Р-13 (50), Т-25-12 (3), Т-25-16 (28),
old_reg_ref124Р-12 (74), Р-13 (50),
old_short_name1РСФСР (1),
old_short_name:en1RSFSR (1),
old_short_name:ru1РСФСР (1),
oneway1425-1 (4), no (443), yes (978),
oneway:conditional1yes @ (08:00-14:00) (1),
opening_date210.2021 (1), 20171107 (1),
opening_hours94507:00-18:00 (1), 07:00-20:00 (8), 07:00-21:00 (1), 07:00-22:00 (1), 07:00-23:00 (3), 07:30-18:00 (1), 07:30-19:00 (1), 08:00-05:00 (3), 08:00-14:00 (1), 08:00-18:30 (2), 08:00-20:00 (10), 08:00-21:00 (12), 08:00-22:00 (15), 08:00-23:00 (1), 08:30-18:00 (1), 09:00-00:00 (1), 09:00-16:00 (1), 09:00-17:00 (2), 09:00-18:00 (8), 09:00-19:00 (10), 09:00-20:00 (5), 09:00-21:00 (3), 09:00-23:00 (3), 10:00-01:00 (1), 10:00-05:00 (1), 10:00-17:00 (2), 10:00-18:00 (3), 10:00-19:00 (11), 10:00-20:00 (7), 10:00-21:00 (8), 10:00-22:00 (3), 10:00-23:00 (2), 11:00-00:00 (1), 11:00-01:00 (3), 11:00-19:00 (1), 11:00-24:00 (1), 12:00-00:00 (1), 24/7 (104), 7:30-22:00 (1), 8:00-20:00 (1), 8:00-22:00 (1), Fr 17:00; Sa 09:00,17:00; Su 09:00 (1), Mo 10:00-14:00,15:00-19:00; Tu-Fr 10:00-14:00,15:00-19:00 (1), Mo 15:00-19:00; Tu-Su10:00-19:00 (1), Mo,Su 08:00-13:00,13:30-18:00; Tu-Sa 08:00-13:00,13:30-19:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00, 13:30-19:00; Sa-Su 09:00-13:00, 13:30-19:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00, 14:00-17:00 (2), Mo-Fr 08:00-13:00,14:00-17:00 (4), Mo-Fr 08:00-13:00,14:00-19:00 (1), Mo-Fr 08:00-13:00; Sa 08:00-12:00; Su off (1), Mo-Fr 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00 (5), Mo-Fr 08:00-17:00; 13:00-14:00 off (4), Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-16:00 (1), Mo-Fr 08:00-17:00;13:00-14:00 off (1), Mo-Fr 08:00-17:30 (2), Mo-Fr 08:00-18:00 (3), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-17:00; Su 08:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 10:00-16:00; Su off (1), Mo-Fr 08:00-19:00 (2), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 09:00-18:00; Su 10:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 11:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-19:00; Sa-Su 08:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00, Sa-Su 08:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-13:00; (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-17:00 (2), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 08:00-17:00 (1), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 08:00-18:00 (2), Mo-Fr 08:00-20:00; Sa-Su 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 08:00-22:00 (2), Mo-Fr 08:30-13:00, 14:00-18:00 (1), Mo-Fr 08:30-15:00 (2), Mo-Fr 08:30-15:30; Sa-Su 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:00 (1), Mo-Fr 08:30-17:30 (2), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 08:30-15:00; Su 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 08:30-18:00; Sa 08:30-17:00; Su 08:30-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00, 13:00-17:00; Sa-Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-12:00,13:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,13:45-18:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-18:00 (2), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-13:00,14:00-18:00; Sa 10:00-13:00,14:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-14:00, 15:15-18:00; Sa 09:00-13:00, 13:30-16:00; (1), Mo-Fr 09:00-16:00; Sa-Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-17:00 (3), Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 10:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-17:00; Sa-Su 09:00-15:00 (2), Mo-Fr 09:00-17:30 (2), Mo-Fr 09:00-17:30; Sa 09:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-17:30; Sa,Su 09:00-15:00; Mo-Fr 13:00-14:00 off (1), Mo-Fr 09:00-17:30; Sa-Su 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00 (35), Mo-Fr 09:00-18:00; 13:00-14:00 off (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-15:00 (16), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-15:00; Su off (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-17:00; Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-17:00; Su 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 10:00-15:00 (4), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa,Su 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa,Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa,Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa,Su 10:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa-Su 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00; Sa-Su 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:00;Sa 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-18:15; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:00, 14:00-18:00; Su 09:00-13:00, 14:00-17:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-15:00 (11), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-17:00 (6), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-17:00; Su 09:00-14:00 (2), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-17:00; Su 09:00-15:00 (3), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa,Su 09:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa,Su 11:00-15:00 (1), Mo-Fr 09:00-19:00; Sa-Su 10:00-19:00 (2), Mo-Fr 09:00-19:30; Sa 09:00-14:00 (1), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-17:00 (7), Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-17:00; Su 11:00-16:00 (1), Mo-Fr 09:30-16:00 (1), Mo-Fr 09:30-17:00 (5), Mo-Fr 10:00-12:00 (1), Mo-Fr 10:00-13:00,14:00-17:00 (1), Mo-Fr 10:00-13:00; Mo-Fr 14:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-14:00,15:00-19:00 (1), Mo-Fr 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-17:00 (3), Mo-Fr 10:00-18:00 (6), Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00 (1), Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-15:00 (2), Mo-Fr 10:00-18:00; Sa-Su 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 10:00-18:30; Sa 10:00-17:30 (1), Mo-Fr 10:00-19:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 09:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-15:00 (2), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-17:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-18:00; Su 10:00-17:00 (2), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 11:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa,Su 10:00-15:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:00; Sa,Su 10:00-17:00 (2), Mo-Fr 10:00-19:00; Su 10:00-16:00 (1), Mo-Fr 10:00-19:30; Sa 10:00-17:30 (1), Mo-Fr 10:00-20:00; Sa 10:00-18:00 (3), Mo-Fr 10:00-21:00 (2), Mo-Fr 10:00-22:00 (1), Mo-Fr 10:00-23:00; Sa,Su 10:00-00:00 (1), Mo-Fr 10:00-23:00; Sa,Su 11:00-23:00 (1), Mo-Fr 10:30-18:00, Sa,Su 10:30-17:00 (1), Mo-Fr 11:00-19:00 (1), Mo-Fr 8:30-13:30,14:30-17:30 (1), Mo-Fr 9:00 - 19:00 (1), Mo-Fr 9:00-18:00;Sa 10:00-14:00 (2), Mo-Fr,Su 09:00-19:00 (1), Mo-Sa 07:00-21:00 (1), Mo-Sa 07:00-23:00 (1), Mo-Sa 08:00-00:00 (1), Mo-Sa 08:00-13:00,14:00-17:00 (1), Mo-Sa 08:00-17:00 (3), Mo-Sa 08:00-18:00 (2), Mo-Sa 08:00-20:00; Su 08:00-19:00 (1), Mo-Sa 08:00-20:00;Su 09:00-20:00 (1), Mo-Sa 08:00-21:00; Su 09:00-20:00 (1), Mo-Sa 08:00-21:00;Su 09:00-20:00 (2), Mo-Sa 08:00-22:00 (3), Mo-Sa 09:00-13:00 (1), Mo-Sa 09:00-17:00 (1), Mo-Sa 09:00-18:00 (2), Mo-Sa 09:00-18:00; Su 00:00-24:00 (1), Mo-Sa 09:00-18:00; Su 09:00-16:00 (1), Mo-Sa 09:00-18:00; Su 10:00-16:00 (1), Mo-Sa 09:00-18:00;Su 09:00-17:00 (10), Mo-Sa 09:00-19:00 (2), Mo-Sa 09:00-19:00;Su 09:00-18:00 (1), Mo-Sa 09:00-19:30, Su 09:00-17:00 (1), Mo-Sa 10:00-19:00 (2), Mo-Sa 10:00-20:00;Su 10:00-17:00 (1), Mo-Sa 10:00-20:00;Su 10:00-18:00 (9), Mo-Sa 10:00-21:00;Su 10:00-18:00 (1), Mo-Sa 10:00-21:00;Su 10:00-19:00 (1), Mo-Sa 9:00-18:00;Su 9:00-17:00 (1), Mo-Sa 9:00-19:00;Su 9:00-18:00 (2), Mo-Su 00:00-02:15,10:00-24:00 (1), Mo-Su 05:00-07:30 (1), Mo-Su 06:00-22:00 (2), Mo-Su 06:00-23:30 (1), Mo-Su 06:30-01:00 (6), Mo-Su 06:30-01:30 (2), Mo-Su 07:00-12:30,13:00-22:00 (1), Mo-Su 07:00-22:00 (2), Mo-Su 07:00-23:00 (3), Mo-Su 07:30-07:51, 12:00-12:24, 15:50-16:14 (1), Mo-Su 07:30-21:00 (1), Mo-Su 08:00 - 22:00 (1), Mo-Su 08:00-12:00,13:00-17:00 (1), Mo-Su 08:00-12:00,16:00-18:00 (1), Mo-Su 08:00-17:00 (2), Mo-Su 08:00-18:00 (3), Mo-Su 08:00-19:00 (8), Mo-Su 08:00-20:00 (33), Mo-Su 08:00-21:00 (19), Mo-Su 08:00-21:00; (1), Mo-Su 08:00-22:00 (16), Mo-Su 08:00-23:00 (5), Mo-Su 08:00-24:00 (1), Mo-Su 08:06-08:26, 13:00-13:26, 16:45-17:10 (1), Mo-Su 08:10-10:36 (1), Mo-Su 08:30-08:51, 14:00-14:21, 16:20-16:41 (1), Mo-Su 08:30-18:00 (1), Mo-Su 09:00-12:00, 12:30-16:00, 16:30-22:00 (1), Mo-Su 09:00-12:30, 13:30-18:00 (1), Mo-Su 09:00-13:00 (1), Mo-Su 09:00-16:30; Th off (1), Mo-Su 09:00-17:00 (1), Mo-Su 09:00-17:30 (1), Mo-Su 09:00-18:00 (3), Mo-Su 09:00-19:00 (8), Mo-Su 09:00-20:00 (2), Mo-Su 09:00-21:00 (4), Mo-Su 09:00-22:00 (4), Mo-Su 09:00-23:00 (3), Mo-Su 09:40-21:00 (1), Mo-Su 10:00-06:00 (1), Mo-Su 10:00-16:00 (1), Mo-Su 10:00-17:00 (2), Mo-Su 10:00-18:00 (1), Mo-Su 10:00-19:00 (2), Mo-Su 10:00-19:00; Sa 10:00-18:00 (1), Mo-Su 10:00-20:00 (9), Mo-Su 10:00-21:00 (157), Mo-Su 10:00-22:00 (22), Mo-Su 10:00-23:00 (1), Mo-Su 10:25-10:47, 13:30-13:57, 17:10-17:36 (1), Mo-Su 11:00-00:00 (1), Mo-Su 11:00-22:00 (2), Mo-Su 11:00-23:00 (2), Mo-Su 11:30-01:00 (1), Mo-Su 12:00-17:00 (1), Mo-Su 16:00-03:00 (1), Mo-Su 16:59-19:28 (1), Mo-Su 20:28-22:54 (1), Mo-Su 8:00-20:00 (1), Mo-Su 9:00-19:00 (1), Mo-Su,PH 00:00-24:00 (1), Mo-Su,PH 08:00-21:00 (2), Mo-Su,PH 09:00-02:00 (1), Mo-Su,PH 09:00-24:00 (1), Mo-Su,PH 10:00-24:00 (1), Mo-Th 08:00-01:00; Fr-Sa 08:00-02:00; Su 08:00-01:00 (1), Mo-Th 08:00-12:00, 12:48-17:00; Fr 08:00-12:00, 12:48-16:00 (2), Mo-Th 08:00-13:00, 14:00-17:00; Fr 08:00-13:00, 14:00-16:00 (1), Mo-Th 08:00-17:00; Fr 08:00-15:45 (1), Mo-Th 08:00-17:00; Fr 08:00-16:00 (1), Mo-Th 08:00-17:15; Fr 08:00-16:00 (3), Mo-Th 08:30-17:30; Fr 08:30-16:15; 12:30-13:15 off (1), Mo-Th 09:30-20:00; Sa-Su 10:00-18:00 (1), Mo-Tu 11:00-20:00; We,Th,Su 09:00-17:30 (1), Mo-Tu 12:00-23:00; We-Th 12:00-00:00; Fr-Sa 12:00-04:00; Su 12:00-23:00 (1), Sa 07:30-18:30; Su 08:30-16:00 (1), Sa,Su 08:00-15:00 (1), Sa-Su 09:00-20:00 (1), Su 08:00-16:30;Mo 08:30-18:00;Tu 08:30-18:00;We 08:30-18:00;Th 08:30-18:00;Fr 08:30-18:00;Sa 08:00-17:00 (1), Su 09:00-15:00;Mo 08:00-18:00;Tu 08:00-18:00;We 08:00-18:00;Th 08:00-18:00;Fr 08:00-18:00;Sa 08:00-16:00 (1), Su 09:00-19:00;Mo 09:00-19:00;Tu 09:00-19:00;We 09:00-19:00;Th 09:00-19:00;Fr 09:00-19:00;Sa 09:00-19:00 (1), Su 10:00-14:00; Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-14:00 (1), Th-Fr 8:30-12:30, 13:00-17:30; Tu 8:30-12:30, 13:00-17:30 (1), Tu,Th,Sa 10:30-14:30 (1), Tu-Fr 18:30-19:30; Sa-Su 13:00-14:00, 15:00-16:00, 17:00-18:00, 18:30-19:30 (1), Tu-Sa 09:00-17:00 (1), Tu-Sa 10:00-14:00 (1), Tu-Sa 10:00-14:30; We off; Fr off (1), Tu-Sa 12:00-19:00; Su 14:00-19:00; 15:30-16:00 off (1), Tu-Su 07:00-18:00 (1), Tu-Su 08:30-18:00 (1), Tu-Su 09:00-15:00 (1), Tu-Su 09:00-16:00 (1), Tu-Su 10:00-23:00 (1), Tu-Th, Sa 14:30-17:30 (1), We-Sa 09:00-18:00 (1), We-Su 11:00-13:00 (1), closed (1), mo-fr 08:00-20:00; sa 09:00-19:00; su 09:00-16:00 (1), mo-fr 7:30-18:00 (1), sa 07:00-20:00;su 08:00-20:00 (1), sunrise-sunset (1),
opening_hours:covid196open (6),
opening_hours:signed3no (3),
operator713"Прогрес" Чернігівський парашутний клуб (1), "ЧП "ЭраДон" и компания "Ваш Ломбард" (1), AND (3), ANP (4), Bierwelle (2), Buddka Bar (1), CFM (2), CityCommerce Bank (1), Coffee Boss (2), Elit (1), Freshline (1), Lifecell (1), Piligrim.ua (1), Privatbank (1), Silpo (1), Sun Oil (2), T&T-Neft (2), Ukrainian Air Force (2), Ukrnafta (1), Ultra (1), WOG (3), http://golubye-ozera.com/ (1), ua:regional (1), velorient club (2), ІнТайм (1), АЗС Приват (2), АП "Орион-Авто" (3), АТ "Укрпошта" (1), Аваль (2), Авиас (1), Аврора (1), Авіас (1), Агрофірма ім. Т.Г. Шевченко (1), Алпетри (1), Альфа-Банк (29), Анатолий (1), Аптека №28 ТОВ (1), Аркадий (1), БЕРИ ВЕЗИ ТЦ N°67 (1), БРСМ-Нафта (3), БТА (1), Бажаємо Здоров‘я (1), Бажаємо здоров'я (2), Банкомат ПриватБанка (1), Борзнянський держлісгосп (1), Брокбізнесбанк (1), Будівельні матеріали, Сантехніка, Інструмент, Велосипеди (1), ВПС України (1), Вацак (2), ГО Асоціація мисливців та рибалок "ІРБІС" (1), ДП "Городнянське лісове господарство" (4), ДП "Корюківське лісове господарство" (4), ДП "Ніжинрайагролісництво" (1), ДП "Ніжинське лісове господарство" (3), ДП "Пассервіс" (4), ДП "Прилуцьке лісове господарство" (3), ДП "УкрАвтоГаз" (2), ДП "Холминське лісове господарство" (3), ДП "Чернігівське лісове господарство" (3), Данунц ООО (1), Денмарк (1), Державна служба України з надзвичайних ситуацій (1), Державна служба зайнятості (1), Державний професійно-технічний навчальний заклад Сновське вище професійне училище лісового господарства (1), Детский сад №50 (1), Домобудівник (1), Експрес-Банк (1), КП "Комунальний ринок" (1), КП «Ліки України» (2), КТУП «Гомельоблпассажиртранс» (3), Квартал (1), Княжий Орден (1), Ковчежнюк Тетяна Миколаївна (1), Козленко Серожа (1), Коляжинське лісництво (1), Комунальне підприємство "Прилуцька міська дитяча лікарня" (1), Комунальний заклад "Регіональний ландшафтний парк "Ніжинський"" Ніжинської районної ради (3), Комунальний заклад охорони здоров'я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради (1), Корюківський лісгосп (1), Лосинівська селищна рада (1), Лукойл (1), Ліки України (2), Лісовосорочинська, Заїздська, Товкачівська сільські ради Прилуцького району (1), Мiнiстерство освiти i науки (5), МакДональдз (1), Маршал (1), Мезинський національний природний парк (1), Міністерство охорони навколишнього природного середовища України. Мезинський національний природний парк (1), Надра Банк (2), Недействующий (1), Нова Пошта (50), Нова Пошта №17 (1), Новобілоуська сільська рада, Чернігівська область (1), Ніжинська єпархія Української Православної Церкви (1), Ніжинський державний унівеситет ім. М. Гоголя (1), ОАО "ЧеЗаРа" (1), ОККО (1), Ощадбанк (8), ПЗ (1), ПСП "Злагода" (1), Парк природи Беремицьке (2), Платёжка (1), Полікомбанк (1), ПрАТ "Датагруп" (1), ПрАТ "Таксосервіс" (2), Правекс (1), Приват Банк (1), ПриватБанк (44), Приватбанк (4), Приватне підприємство "Оболонь" (1), Прилуки (1), Промінвестбанк (1), Південна залізниця (2), Південний (1), Південно-Західна (14), Південно-Західна залізниця (39), Південно-Західний (1), Південно-західна залізниця (8), Південнозахідна (4), Райфайзен банк Аваль (1), Райффайзен Банк Аваль (9), Райффайзен банк Аваль (5), Розетка. УА (11), Самутин И.В. (1), Свято-Покровська церква Чернігівської єпархії УПЦ (1), Селищна рада (1), Симпатік (1), Система охорони здоров'я Чернігівської області (1), Славутич (1), Сновський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І СТУПЕНЯ" з поглибленним вивченням іноземної мови Сновської міської ради Чернігівської області (1), Сосницька селищна рада (1), Срібний Глобус (1), ТОВ "Акура Оіл" (1), ТОВ "Альянс Маркет" (1), ТОВ "ВОГ Рітейл" (1), ТОВ "ОСТРАТЕКС" (1), ТОВ "ПОДІЛЛЯНАФТОЗБУТ" (1), ТОВ "Пассавто-ЛТД" (1), ТОВ "Прем’єр-Ліга" (1), ТОВ "ЧАК" (1), ТОВ «АТБ-маркет» (1), ТОВ «ТЕК «Ітера Україна» (1), ТЭЦ (1), Темп 2011, ЧП (1), Товариство з обмеженою відповідальністю Астра (1), УЗ (1), УПЦ КП (1), УкрПошта (2), Укрексімбанк (4), Укренерго (3), Укрзализнiця (1), Укрзалізниця (44), Укрнафта (3), Укрпошта (32), Укрсиббанк (4), Укрсоцбанк (2), Укртрасбуд (1), Управління освіти Ніжинської міської ради (1), ФАРМАЦІЯ ЧЕРНІГІВЩИНИ ТОВ (11), ФГ "Хутірське" (1), ФОП Петрунько (1), Фоззи-Фарм (1), Фокстрот (4), Фірма «СНГ» (1), Холминський держлісгосп (1), Цетехно (2), Цра 16 (1), ЧМЛ №1 (1), ЧП "Корень В.В." (1), ЧТУ (8), Черниговфото (1), Чернігівобленерго (163), Чернігівська обласна організація всеукраїнської спілки автомобілістів (1), Чернігівське Обласне Підприємство Автобусних Станцій №17499 (1), Чернігівський молокозавод (1), ЮЖД (1), Юрий (1),
operator:en4McDonald's (1), Raiffeisen Bank Aval (1), State Emergency Service of Ukraine (1), Ukrsotsbank (1),
operator:ru1Макдоналдс (1),
operator:type3government (1), public (2),
order:classic21 (1), 2 (1),
outdoor12yes (12),
outdoor_seating16no (5), yes (11),
overtaking5yes (5),
owner24ПАТ "КонтинентНафтоТрейд" (2), ПП Тішков А.А. (1), Південна залізниця (11), Південно-Західна залізниця (10),
другие | a | b | c | d | e | f | g | h | i | j | k | l | m | n | o | p | r | s | t | u | v | w | y | z |