knumv's
name:1Бабочка (1),
name:-2018-081Общежитие Гродненской ТЭЦ-2 (1),
name:2018-09-2019-081Общежитие Гродненских Электрических Сетей (1),
name:2019-09-1Общежитие ГТС (1),
name:An1t-Aonadh Eorpach (1),
name:Den1Europaeiske Union (1),
name:Mova4gulitsa Asaloda (4),
name:UE1nggbeye (1),
name:Uni1Eropa (1),
name:ab3Европатәи Аидгыла (1), Литва (1), Полша (1),
name:ace3Bèlarusia (1), Lithuania (1), Polandia (1),
name:ady1Еуро Зэкъотыныгъэ (1),
name:af6Dnjepr (1), Europese Unie (1), Litaue (1), Noord-Atlantiese Verdragsorganisasie (1), Pole (1), Wit-Rusland (1),
name:ak2Lituania (1), Poland (1),
name:als3Europäische Union (1), Litauen (1), Polen (1),
name:am3ሊትዌኒያ (1), አውሮፓ ህብረት (1), ፖላንድ (1),
name:an4Lituania (1), Polonia (1), Rete de carreteras europeas (1), Unión Europea (1),
name:ang3Europisce Gesamnung (1), Liþþuania (1), Polaland (1),
name:ar13الاتحاد الأوروبي (1), بولندا (1), دنيبر (1), روسيا البيضاء (1), غرودنو (2), قیرنیجا (1), ليتوانيا (1), مقاطعة أليتس (1), مقاطعة فيلنيوس (1), منظمة حلف شمال الاطلسي (1), نهر بريبيات (1), نيمان (1),
name:arc3ܚܘܝܕܐ ܐܘܪܘܦܝܐ (1), ܠܬܘܢܝܐ (1), ܦܘܠܢܕ (1),
name:arz3اتحاد اوروبى (1), بولاندا (1), ليتوانيا (1),
name:as2ইউৰোপিয়ান ইউনিয়ন (1), পোলেণ্ড (1),
name:ast4Bielorrusia (1), Lituania (1), Polonia (1), Xunión Europea (1),
name:av3Европаялъул цолъи (1), Литва (1), Польша (1),
name:ay2Lituaña (1), Puluña (1),
name:az8Avropa İttifaqı (1), Belarus (1), Dnepr çayı (1), Litva (1), Polşa (1), Prıpyat (1), Üç bacısı (1), Şimali Atlantika Müqaviləsi Təşkilatı (1),
name:azb2اوروپا بیرلیگی (1), سوژ چایی (1),
name:ba5Днепр (1), Европа берлеге (1), Литва (1), Польша (1), Припять (1),
name:ban1Uni Éropa (1),
name:bar5Eiropäische Union (1), Litaun (1), Nordatlantikvatrog-Organisation (1), Poin (1), Weißrussland (1),
name:bat-smg9Alītaus apskrėtės (1), Baltarosėjė (1), Boivīdiū seniūnėjė (1), Kalveliū seniūnėjė (1), Lietova (1), Lėnkėjė (1), Medėninkū seniūnėjė (1), Nemons (1), Vėlniaus apskrėtės (1),
name:bat_smg1Euruopas Sājonga (1),
name:bcl4Belarus (1), Lituanya (1), Polonya (1), Union Europea (1),
name:be29288"Еўраопт" (1), "Мара" (1), "Мірбудмаркет" (1), "Мірскі" (1), "Пуд" (1), - (1), 1-ы Асенні завулак (2), 1-ы Баранавіцкі завулак (1), 1-ы Велічальны завулак (2), 1-ы Віленскі завулак (1), 1-ы Грандзіцкі завулак (1), 1-ы Гродзенскі завулак (1), 1-ы Дальні завулак (2), 1-ы Жырмунскі завулак (1), 1-ы Зарэчны завулак (2), 1-ы Зорны завулак (2), 1-ы Каравайны завулак (1), 1-ы Кастрычніцкі завулак (1), 1-ы Лясны завулак (1), 1-ы Малаховіцкі завулак (1), 1-ы Мастоўскі завулак (1), 1-ы Моладзевы завулак (2), 1-ы Нагорны завулак (1), 1-ы Новы завулак (2), 1-ы Падольны завулак (1), 1-ы Пераможны завулак (1), 1-ы Прыгарадны завулак (1), 1-ы Прырэчнаы завулак (1), 1-ы Садовы завулак (1), 1-ы Спартовы завулак (1), 1-ы Тэкстыльны завулак (1), 1-ы Ціхі завулак (1), 1-ы Чыгуначны завулак (1), 1-ы Юбілейны завулак (2), 1-ы завулак Іўліева (1), 1-ы завулак Аляксандра Неўскага (2), 1-ы завулак Баўмана (2), 1-ы завулак Белуша (2), 1-ы завулак Валчэцкага (1), 1-ы завулак Вольгі Соламавай (1), 1-ы завулак Гастэлы (2), 1-ы завулак Говарава (2), 1-ы завулак Дамейкі (2), 1-ы завулак Дзяржынскага (2), 1-ы завулак Каліноўскага (1), 1-ы завулак Калініна (4), 1-ы завулак Камунараў (2), 1-ы завулак Карла Маркса (2), 1-ы завулак Карскага (3), 1-ы завулак Касманаўтаў (1), 1-ы завулак Куйбышава (2), 1-ы завулак Леніна (2), 1-ы завулак Люсі Сячко (1), 1-ы завулак Малахава (2), 1-ы завулак Мележа (1), 1-ы завулак Пляханава (2), 1-ы завулак Рысінскага (1), 1-ы завулак Свярдлова (1), 1-ы завулак Серафімовіча (2), 1-ы завулак Сечанава (2), 1-ы завулак Скрынніка (2), 1-ы завулак Тургенева (1), 1-ы завулак Фрыдрыха Энгельса (2), 1-ы завулак Чапаева (1), 1-ы завулак Чарнышэўскага (3), 1-ы завулак Чкалава (1), 1-ы завулак Энергетыкаў (1), 1-я Абутковая вуліца (2), 1-я Азёрная вуліца (2), 1-я Берагавая вуліца (1), 1-я Вільнюская вуліца (2), 1-я Заходняя вуліца (1), 1-я Магістральная вуліца (2), 1-я Малінавая вуліца (2), 1-я Маскоўская вуліца (2), 1-я Мясакамбінатаўская вуліца (2), 1-я Палявая вуліца (2), 1-я Працоўная вуліца (2), 1-я Садовая вуліца (1), 1-я Хасанаўская вуліца (2), 1-я Цюльпанавая вуліца (2), 1-я палiклiнiка (1), 100 год БНР. Беларусь навечна! (1), 1000 дробязей (5), 13-я школа (1), 2-я Абутковая вуліца (2), 2-я Азёрная вуліца (2), 2-я Берагавая вуліца (1), 2-я Заходняя вуліца (1), 2-я Крупаўская вуліца (2), 2-я Летняя вуліца (2), 2-я Магістральная вулица (1), 2-я Магістральная вуліца (1), 2-я Новапрудзкая вуліца (2), 2-я Палявая вуліца (2), 2-я Працоўная вуліца (3), 2-я Садовая вуліца (1), 2-я Хасанаўская вуліца (3), 2-я Цагляная вуліца (1), 2-я вуліца Даватара (2), 2-я вуліца Куйбышава (2), 2-і Фабрычны завулак (1), 2-і Асенні завулак (2), 2-і Вакзальны завулак (1), 2-і Велічальны завулак (1), 2-і Віленскі завулак (2), 2-і Грандзіцкі завулак (1), 2-і Гродзенскі завулак (1), 2-і Дальні завулак (2), 2-і Жырмунскі завулак (1), 2-і Заводскі завулак (1), 2-і Зорны завулак (2), 2-і Зэльвенскі завулак (1), 2-і Каравайны завулак (2), 2-і Кастрычніцкі завулак (1), 2-і Лясны завулак (2), 2-і Лётны завулак (2), 2-і Мастоўскі завулак (1), 2-і Моладзевы завулак (1), 2-і Мінскі завулак (1), 2-і Нагорны завулак (1), 2-і Падлесны завулак (3), 2-і Падольны завулак (1), 2-і Пераможны завулак (1), 2-і Першамайскі завулак (1), 2-і Прыгарадны завулак (1), 2-і Прырэчнаы завулак (1), 2-і Пясочны завулак (1), 2-і Піянерскі завулак (2), 2-і Садовы завулак (1), 2-і Спартовы завулак (1), 2-і Тэкстыльны завулак (1), 2-і Ціхі завулак (1), 2-і Чыгуначны завулак (1), 2-і Юбілейны завулак (2), 2-і завулак Іўліева (1), 2-і завулак Аляксандра Неўскага (2), 2-і завулак Арцюха (1), 2-і завулак Баўмана (2), 2-і завулак Белуша (2), 2-і завулак Валчэцкага (2), 2-і завулак Вольгі Соламавай (1), 2-і завулак Гастэлы (2), 2-і завулак Говарава (2), 2-і завулак Дамейкі (1), 2-і завулак Дзяржынскага (8), 2-і завулак Каліноўскага (1), 2-і завулак Калініна (4), 2-і завулак Камунараў (2), 2-і завулак Карла Маркса (2), 2-і завулак Карскага (1), 2-і завулак Касманаўтаў (1), 2-і завулак Куйбышава (2), 2-і завулак Леніна (1), 2-і завулак Люсі Сячко (1), 2-і завулак Максіма Горкага (2), 2-і завулак Малахава (2), 2-і завулак Матросава (1), 2-і завулак Мележа (1), 2-і завулак Пляханава (2), 2-і завулак Розы Люксембург (2), 2-і завулак Рысінскага (1), 2-і завулак Свярдлова (3), 2-і завулак Серафімовіча (1), 2-і завулак Сечанава (2), 2-і завулак Скрынніка (2), 2-і завулак Тургенева (1), 2-і завулак Фрыдрыха Энгельса (2), 2-і завулак Чапаева (3), 2-і завулак Чарнышэўскага (3), 2-і завулак Чкалава (1), 2-і завулак Энергетыкаў (1), 2000 гадоў Нараджэння Хрыстова (1), 220кВ Беласток - Рось (1), 3-я Абутковая вуліца (3), 3-я Азёрная вуліца (2), 3-я Заходняя вуліца (1), 3-я Крупаўская вуліца (2), 3-я Кіеўская вуліца (2), 3-я Магістральная вуліца (2), 3-я Садовая вуліца (1), 3-я Хасанаўская вуліца (2), 3-я вуліца Зялёны Луг (1), 3-я вуліца Куйбышава (5), 3-я вуліца Энэргетыкаў (2), 3-і Асенні завулак (2), 3-і Велічальны завулак (1), 3-і Віленскі завулак (1), 3-і Гродзенскі завулак (1), 3-і Дальні завулак (2), 3-і Каравайны завулак (1), 3-і Моладзевы завулак (1), 3-і Мінскі завулак (1), 3-і Нагорны завулак (1), 3-і Падольны завулак (3), 3-і Пераможны завулак (1), 3-і Прыгарадны завулак (1), 3-і Садовы завулак (1), 3-і Спартовы завулак (1), 3-і Юбілейны завулак (1), 3-і завулак Арцюха (1), 3-і завулак Валчэцкага (2), 3-і завулак Вольгі Соламавай (1), 3-і завулак Каліноўскага (1), 3-і завулак Калініна (3), 3-і завулак Камунараў (2), 3-і завулак Карла Маркса (2), 3-і завулак Касманаўтаў (1), 3-і завулак Куйбышава (2), 3-і завулак Леніна (1), 3-і завулак Люсі Сячко (1), 3-і завулак Пляханава (2), 3-і завулак Свярдлова (1), 3-і завулак Серафімовіча (2), 3-і завулак Скрынніка (1), 3-і завулак Фрыдрыха Энгельса (2), 3-і завулак Чапаева (1), 3-і завулак Чарнышэўскага (1), 4-ы Дальні завулак (3), 4-ы Нагорны завулак (1), 4-ы Падольны завулак (2), 4-ы Прыгарадны завулак (1), 4-ы Спартовы завулак (1), 4-ы завулак Калініна (2), 4-ы завулак Куйбышава (2), 4-ы завулак Леніна (1), 4-ы завулак Люсі Сячко (1), 4-ы завулак Свярдлова (1), 4-ы завулак Скрынніка (1), 4-ы завулак Чарнышэўскага (1), 4-я Абутковая вуліца (2), 4-я Азёрная вуліца (2), 4-я Садовая вуліца (1), 4-я Хасанаўская вуліца (2), 4-я паліклініка (1), 5 Элемент (1), 5-ы Дальні завулак (2), 5-ы Нагорны завулак (1), 5-ы Падольны завулак (1), 5-ы Прыгарадны завулак (1), 5-ы Спартовы завулак (1), 5-ы завулак Калініна (2), 5-ы завулак Куйбышава (2), 5-ы завулак Люсі Сячко (2), 5-ы завулак Свярдлова (1), 5-ы завулак Фрыдрыха Энгельса (2), 5-я Абутковая вуліца (2), 5-я Азёрная вуліца (2), 5-я школа (2), 6-ы Дальні завулак (2), 6-ы Прыгарадны завулак (2), 6-ы Спартовы завулак (1), 6-я Абутковая вуліца (2), 7 востраваў (1), 7-е неба (1), 7-ы Дальні завулак (2), 7-ы Прыгарадны завулак (2), 7-ы Спартовы завулак (1), ATM Белаграпрамбанк (5), ATM Беларусбанк (8), ATM Белінвестбанк (1), Aлені (1), BelToll пункт абслугоўвання (8), Euro Lines EU0328: Мюнхен => Мінск (1), Eurolines EU0328: Мюнхен, цэнтральны аўтавакзал => Мінск, аўтавакзал Пасажырскі (1), Eurolines EU0328: Мінск, аўтавакзал Пасажырскі => Мюнхен, цэнтральны аўтавакзал (1), Flixbus K319: Мінск, аўтавакзал Пасажырскі => Прага, FloAN Florenc (1), Flixbus K319: Прага <=> Мінск (1), Flixbus K319: Прага, КАС Фларэнцыі => Мінск, аўтавакзал Пасажырскі (1), Flixbus K320: Варшава, аэрапорт Модлін <=> Мінск (1), Flixbus K320: Варшава, аэрапорт Модлін => Мінск, Пасажырскі аўтавакзал (1), Flixbus K320: Мінск, Пасажырскі аўтавакзал => Варшава, аэрапорт Модлін (1), Iзаўка (6), Iзва (7), Iзледзь (3), Iльнозавадскі пасёлак (1), Iльнозаводская вуліца (1), Iндурка (18), Iнтэрнат №5 ГрГМУ (1), Markoŭski les (1), Mалпы (1), PayNet (27), Ёдзенцы (2), Ёдзі (2), Ёдзічы (2), Ёдкаўская сярэдняя школа (1), Ёдкі (3), Ёдкі — Дуброўня — Цябы (1), Ёлка (5), Ёткішкі (3), Ёцавічы (2), Іванаўка (22), Іванаўцы (2), Іванкі (2), Івацэвіцкі раён (1), Івашкавічы (4), Івашкаўцы (8), Івашкевічы (1), Івенка (1), Івязь (2), Івязянка (7), Івянецкі сельскі Савет (1), Ігнатава (2), Ігнатавічы (2), Ігнаткаўцы (2), Ігнацова (2), Ігольнікі (2), Ігорка (17), Іжскі сельскі Савет (1), Ізабелін (2), Ізабеліна (3), Ізабеліна — Гервяты — Міхалішкі (1), Ізабелінскі сельскі Савет (1), Ізоры (1), Ізумрудная вуліца (2), Ільназавод (4), Ільянова (1), Індрубка (2), Індура (6), Індурская шаша (46), Індурскі сельскі Савет (1), Індустрыяльная вуліца (4), Індустрыяльны праспект (2), Індывідуальная вуліца (1), Інжынерна-будаўнічы факультэт ГрДУ (1), Інжынерная вуліца (4), Інспекцыя Міністерства па Падатках і Сборах (1), Інстытут "Гроднаграмадзянпраект" (1), Інстытут біяхіміі (1), Інстытут біяхіміі біялагічна актыўных злучэнняў (1), Інстытут павышэння кваліфікацыі і перападрыхтоўкі кадраў ГрДУ (1), Інстытут паслядыпломнай адукацыі (1), Інстытут правазнаўства (1), Інтернат Белпошта (1), Інтэрвестхолад (1), Інтэрнат № 5 (1), Інтэрнат №1 ГрДУ (1), Інтэрнат №2 ГрГУ (1), Інтэрнат №3 ГрГМУ (1), Інтэрнат №3 ГрГУ (1), Інтэрнат №4 (1), Інтэрнацкая вуліца (1), Інтэрнацыянальная вуліца (15), Інтэрнацыянальны завулак (1), Інфакіёск (1), Іса (13), Ісаевічы (2), Іскрыстая вуліца (1), Іслач (2), Іспась (2), Істакі (2), Італ'янскі парк (1), Ішчална (2), Ішчальнянка (21), Ішчальняны (2), Іўе (4), Іўе — Тракелі — Радунь (1), Іўеўская вуліца (4), Іўеўскі раён (1), Іўеўскі сельскі Савет (1), Іўная (1), Ўсмешка (1), Ўсход (1), ААТ "Белкава" (1), ААТ «Іўеўская сельгастэхніка» (1), ААТ «Гроднахлебпрам» (1), АЗС (3), АЛМІ (2), АПС "Поразава" (1), АПС Галынка (1), АПС Ліда-1 (1), АПС Ліда-11 (1), АПС Ліда-12 (1), АПС Ліда-13 (1), АПС Ліда-14 (1), АПС Ліда-15 (1), АПС Ліда-2 (1), АПС Ліда-4 (1), АПС Ліда-8 (1), АПС Паўлава (1), АС Ракавічы Белпошта (1), АТС (2), Аазіс (1), Аб'екты харчавання (1), Аб'яднанне ветэранаў (1), Аб'язная вуліца (1), Абавязковая рэгістрацыя транспартных сродкаў на чаргу ў пункце пропуску (1), Абалішкі (2), Абарончыя збудаванні 1-й сусветнай вайны (1), Абарончыя ўмацаванні (1), Абелькавічы (2), Абласная бальніца (2), Абласная філармонія (2), Абманка (2), Абманічы (2), Абмен валют (1), Абрамаўшчына (12), Абрамаўшчына 1 (2), Абрамаўшчына 3 (2), Абрамішкі (2), Абруб (2), Абрубы (2), Абрыкосавая вуліца (3), Абсалютбанк (1), Абсох (1), Абутковая фабрыка (6), Абутковая фабрыка "Нёман" (1), Абухава (6), Абухаўскі сельскі Савет (1), Абуховічы (6), Абыход в. Ліпнішкі (1), Аб’язная вуліца (15), Аб’язная дарога (2), АваКава (1), Авангардная вуліца (1), Авены (2), Авечыцы (2), Авіяцыйная вуліца (3), Агародная вуліца (3), Агароднікі (38), Агароднікі — Ганцавічы (1), Агароднікі — Плябанцы — Навіцкія (1), Агароднінная фабрыка (2), Агародніцкі ручай (19), Агатова (10), Аглоблішкі (2), Агразядзіба "Шляхецкая ваколіца" (1), Агранамічная вуліца (2), Аграпрамтэхніка (2), Аграрная вуліца (1), Аграрны ўніверсітэт (1), Аграсядзіба (1), Аграсядзіба "Лявонаў хутарок" (1), Аграсядзіба "Тартак" (1), Агрызкі (2), Агульная сярэдняя адукацыя (1), Агульс (2), Ад старажытнасцi да сучаснасцi (1), Ад сцен замка да прыступак Алімпіі (1), Адамава (2), Адамавіцкая вуліца (2), Адамавічы (2), Адамаўшчына (2), Адамова (2), Адампаль (2), Адвернікі (2), Аддзел ЗАГС Зэльвенскага райвыканкама Гродзенскай вобласці (1), Аддзел адукацыі Адміністрацыі Кастрычніцкага раёна г. Гродна (1), Аддзел выданняў на замежных мовах (1), Аддзел мастацтва (1), Аддзел пагранічнай службы "Гудагай" (1), Аддзел унутранных спраў Гродзенскага райвыканкама (1), Аддзел унутранных спраў адміністрацыі Кастрычніцкага раёна (1), Аддзел унутранных спраў адміністрацыі Ленінскага раёна (1), Аддзяленне Дзяржаўнай аўтамабільнай інспекцыі (1), Аддзяленне па грамадзянству і міграцыі (2), Аддзяленне паштовай сувязі "Бародзічы" (1), Адзверна (2), Адміністрацыя Кастрычніцкага раёна г. Гродна (1), Адміністрацыя Ленінскага раёна г. Гродна (1), Аднаполь (2), Адрасна Даведачнае Бюро (1), Адэльск (2), Адэльская вуліца (3), Адэльскі сельскі Савет (1), Аелі (2), Ажалеі (2), Ажубалі (2), Ажугеры (2), Ажукальні (2), Ажулаўка (2), Ажуройсці (2), Ажуройсці - Свіршчызна (1), Ажэлішкі (2), Азарычы (2), Азгінавіцкі сельскі Савет (1), Азгінавічы (2), Аздараўленчы дзіцячы лагер “Ластаўка” (1), Аздобічы (2), Азяранскае возера (1), Азяраны (2), Азярніца (7), Азярніцкі сельскі Савет (1), Азярыска (2), Азёркі (1), Азёрная вуліца (54), Азёрны завулак (4), Азёрская вуліца (1), Азёрская шаша (13), Азёрскі сельскі Савет (1), Азёры (4), Айвенга (1), Айцвілы (2), Айцова (6), Айчынная вуліца (20), Акадэмічная вуліца (8), Аканавічы (2), Акартэлі (2), Акачы (2), Акмянеі (2), Акмяніца (1), Аколіца (2), Аколіца Баранавічы (2), Аколіца Лепі (2), Акруговая вуліца (4), Акрэсная вуліца (3), Аксамітная вуліца (3), Актыўная вулiца (1), Акульная вуліца (5), Акунёва (1), Акунінава (2), Акушкава (2), Акушкаўшчына (2), Акцябрскага вуліца (2), Акцябрская (2), Алахаўшчына (1), Алейная вуліца (9), Алейня (XIX ст.) (1), Александрова (2), Александрына (2), Александрыя (4), Алексічы (6), Алекшыцкая участковая бальніца (1), Алекшыцкі сельскі Савет (1), Алекшыцы (8), Алемпінова (2), Аленкаўцы (2), Аленічы (2), Алеся (1), Алеся-Караліна (1), Алешавічы (2), Алешкаўцы (2), Алешышкі (2), Алея актыўнага даўгалецця (1), Алея выпускнікоў ГрДУ (1), Алмі (1), Альгіняны (2), Альгіняны - Гервяты (1), Альтанка (1), Альфа Аптэка №7 (1), Альфа аптэка №20 (1), Альфа-Банк (2), Альфрэдава (2), Альхова (3), Альховая вуліца (2), Альхоўка (8), Альшанка (18), Альшанская вуліца (4), Альшаны (2), Альшымава (6), Альшымаўская вуліца (1), Альшына (2), Альшынка Падазёрная (1), Альшэўка (1), Аляксандравічы (2), Аляксандраўка (8), Аляксандраўшчына (6), Аляксеева (1), Аляксей Карпюк (1), Алякшышкі (2), Алянец (2), Аляны (2), Алянішчаўка (2), Аляхнова (2), Алёкса (2), Алёхнавічы (2), Алізова (2), Алімпійская вуліца (3), Алімпія (1), Алісеевічы (2), Алітуская вуліца (1), Алітускі завулак (1), Алітускі павет (1), Алішкаўцы (2), Амаляны (2), Амбражылевічы (2), Амбражына (2), Амбулаторыя паліклінікі № 4 (1), Амбілеўцы (2), Амега (1), Амельная (1), Амельнікі (6), Амневічы (4), Амшары (2), Амяліна (2), Ананічы (2), Ананішкі (2), Анапаль (2), Анацкі (2), Анацкі — Місуры (1), Англійскі пейзажны парк (1), Андрашоўшчына (2), Андруны (1), Андрушкі (2), Андрушоўцы (4), Андрушоўцы — Скрагі — Намейкі (1), Андрушы (2), Андрэeвічы (1), Андрэевічы (2), Андрэеўскі праезд (1), Андрэеўцы (2), Андрэйкішкі (1), Анжадава (2), Анкуды (2), Антанова (4), Антаны (2), Антанёва (2), Антасіна (2), Антонаўка (2), Антонаўскія Пасекі (2), Антонаўшчына (2), Антонішкі (2), Анцулі (2), Апаліна-Басіна (2), Апельсінавая вуліца (3), Аполін (1), Апонаўцы (2), Апорны пункт міліцыі (1), Аптымістычная вуліца (2), Аптэка (8), Аптэка (1770 г.) (1), Аптэка № 225 (1), Аптэка №1 (1), Аптэка №104 (1), Аптэка №162 (1), Аптэка №189 (1), Аптэка №212 (1), Аптэка №242 (1), Аптэка №3 (2), Аптэка №34 (1), Аптэка №36 (1), Аптэка №4 (1), Аптэка №5 (1), Аптэка №6 (1), Аптэка №61 (1), Аптэка №8 (1), Аптэка №82 (1), Аптэка №9 (1), Аптэка-музей (1), Аптэчны Рамонак (2), Аптэчны завулак (1), Аптэчны склад (3), Аптэчныя ўстановы (1), Апушыны (2), Апіта (5), Аранжарэя (1), Араны (6), Арганізацыя Паўночнаатлантычнага дагавора (1), Ардашы (2), Ардзяя (2), Арлова Гара (2), Арляняты (2), Армейская вуліца (1), Арміллярныя сонечныя гадзіны (1), Артылерыйская вуліца (2), Артылерыйскі завулак (2), Архідэя (1), Архірэйскі падворак (1), Архітэктурная вуліца (4), Арцюшы (2), Арэхавая вуліца (5), Арэхавічы (2), Арэхаускі канал (1), Арэхаўка (4), Асабнякі (2), Асава (2), Асавіца (2), Асавіяхімаўская вуліца (3), Асаны (2), Асатнікі (2), Асаўляны (6), Асенняя вуліца (6), Аславяняты (2), Асмолава (2), Асочнікі (2), Асоўка (11), Астапкаўшчына (2), Астапішкі (1), Асташа (2), Асташын (2), Асташына (2), Асташышкі (2), Астравец (3), Астравец (Р48) - Дравянікі- станцыя Гудагай (R48) (1), Астравец - Слабодка - Германішкі - Лазоўка - Ліпкі - Станцыя Гудагай (1), Астравец - Тракелі - Солы (1), Астравецкі лес (1), Астравецкі раён (1), Астравок 1 (2), Астравухі (1), Астраўная вуліца (1), Астраўцы (2), Астроускі (1), Астроўля (7), Астроўля — Далёкія — Палубнікі (1), Астроўна (2), Астроўскі (2), Астроўчыцы (2), Астрына (2), Астрына — Шчучын — Ваўкавыск (1), Астрынка (3), Астрынскі сельскі Савет (1), Асуніца (1), Асфальтабетонны завод (1), Асфальтная вуліца (9), Асінаўка (9), Асінаўшчызна (2), Асінішкі (2), Асіпаны (5), Асіпаўцы (2), Атрадная вуліца (2), Аульс (5), Аульская вуліца (13), Афган (1), Афган-2 (1), Аханяны (2), Ахонава (2), Ахрымаўцы (2), Ацмінава (2), Ачукевічы (2), Ачысныя збудаванні (1), Ашмянец (2), Ашмянка (10), Ашмянская вуліца (9), Ашмянская мытня (1), Ашмянская раённая дзіцячая бібліятэка (1), Ашмянская цэнтральная раённая бальніца (1), Ашмянская цэнтральная раённая бібліятэка (1), Ашмянскі дзяржаўны аграрна-эканамічны каледж (1), Ашмянскі краязнаўчы музей імя Францішка Багушэвіча (1), Ашмянскі мясакамбінат (1), Ашмянскі раён (1), Ашмянскі раённы выканаўчы камітэт (1), Ашмянскі сыраробны завод (1), Ашмянскі хлебакамбінат (1), Ашмянскі ільнозавод (1), Ашмянцы (4), Ашмяны (4), Ашмяны - Баброўнікі (2), Ашмяны — Клявіца — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Клявіца) (1), Ашмяны, 1341 г. (1), Ашнаравічы (2), Ашуркі (2), Ашчэп (2), Ашыўкі (2), Аэрадромная вуліца (9), Аэрадромны завулак (2), Аэрапорт Гродна (1), Аюцавічы (2), Аўгустоўская вуліца (3), Аўгустоўскі канал (31), Аўдзеевічы (4), Аўсядава (2), Аўтабаза (1), Аўтавакзал (7), Аўтавакзал Гродна (1), Аўтавакзал Ліда (1), Аўтадромная вуліца (7), Аўтазапчасткі (9), Аўтакаса (1), Аўтамабільная вуліца (3), Аўтамагазін (1), Аўтамыйня (2), Аўтастанцыя (3), Аўтастанцыя Астравец (1), Аўтастанцыя Ашмяны (1), Аўтастанцыя Дзятлава (1), Аўтастанцыя Зэльва (1), Аўтастаянка для чакання чэргі на мяжы (усе транспартныя сродкі) (1), Аўтатранс № 9 (2), Аўташколы (1), Аўтобус Еўраопт (1), Аўтобус Еўраопт: Гіпермаркет Еўраопт — Паўднёвы гарадок (1), Аўтобус Еўраопт: Паўднёвы гарадок — Гіпермаркет Еўраопт (1), Аўтобус №1 (1), Аўтобус №10 (1), Аўтобус №10: Астроўля — Аўтавакзал (1), Аўтобус №10: Астроўля — ДРСУ — Аўтавакзал (1), Аўтобус №10: Аўтавакзал — Астроўля (1), Аўтобус №10: Аўтавакзал — ДРСУ — Астроўля (1), Аўтобус №11 (1), Аўтобус №11: Аўтавакзал — Хасанаўская (1), Аўтобус №11: Хасанаўская — Аўтавакзал (1), Аўтобус №11а: Хасанаўская — Шаўчэнкі (1), Аўтобус №11а: Шаўчэнкі — Хасанаўская (1), Аўтобус №12 (1), Аўтобус №12: Лакафарба — Тухачэўскага (1), Аўтобус №12: Лакафарба — да Абутковай фабрыкі (1), Аўтобус №12: Тухачэўскага — Лакафарба (1), Аўтобус №12: Тухачэўскага — да Абутковай фабрыкі (1), Аўтобус №12: ад Абутковай фабрыкі — Тухачэўскага (1), Аўтобус №15т (1), Аўтобус №15т: Аўтаваакзал — Гастэлы (1), Аўтобус №15т: Гастэлы — Аўтаваакзал (1), Аўтобус №1: Мікрараён Чырвонаармейскі — Шайбакі (1), Аўтобус №1: Мікрараён Чырвонаармейскі — да Раённай паліклінікі (1), Аўтобус №1: Шайбакі — Мікрараён Чырвонаармейскі (1), Аўтобус №1: Шайбакі — да Кніжнага свету (1), Аўтобус №1: ад Кніжнага свету — Мікрараён Чырвонаармейскі (1), Аўтобус №1: ад Раённай паліклінікі — Шайбакі (1), Аўтобус №2 (1), Аўтобус №2: Крупскай — Лакафарба (1), Аўтобус №2: Крупскай — да Савецкай (1), Аўтобус №2: Лакафарба — Крупскай (1), Аўтобус №2: ад Савецкай — Лакафарба (1), Аўтобус №3 (1), Аўтобус №3: Аўтавакзал — Мікрараён Індустрыяльны (1), Аўтобус №3: Мікрараён Індустрыяльны — Аўтавакзал (1), Аўтобус №3: ад Рынка — Аўтавакзал (1), Аўтобус №3с: Аўтавакзал — Мікрараён Індустрыяльны (1), Аўтобус №3с: Мікрараён Індустрыяльны — Аўтавакзал (1), Аўтобус №4 (1), Аўтобус №4: Лакафарба — Школа №9 (1), Аўтобус №4: Школа №9 — Лакафарба (1), Аўтобус №4а: Малейкаўшчызна — Школа №9 (1), Аўтобус №4а: Школа №9 — Малейкаўшчызна (1), Аўтобус №5 (1), Аўтобус №5: Оптык — Патсдам (1), Аўтобус №5: Оптык — да Савецкай (1), Аўтобус №5: Патсдам — Оптык (1), Аўтобус №5: ад Савецкай — Патсдам (1), Аўтобус №5а: Патсдам — Оптык (1), Аўтобус №6 (1), Аўтобус №6: Паўднёвы гарадок — Чырвонаармейскі (1), Аўтобус №6: Чырвонаармейскі — Паўднёвы гарадок (1), Аўтобус №7 (1), Аўтобус №7: Лідахлебапрадукт — Міцкевіча (1), Аўтобус №7: Міцкевіча — Лідахлебапрадукт (1), Аўтобус №7а: Могілкі Зосіна — Міцкевіча (1), Аўтобус №7а: Міцкевіча — Могілкі Зосіна (1), Аўтобус №8 (1), Аўтобус №8: Лідаспецаўтатранс — Міцкевіча (1), Аўтобус №8: Міцкевіча — Лідаспецаўтатранс (1), Аўтобус №9 (2), Аўтобус №9: Лідаагратэхсэрвіс — Тухачэўскага (1), Аўтобус №9: Лідаагратэхсэрвіс — да Ленінскай (1), Аўтобус №9: Тухачэўскага — Лідаагратэхсэрвіс (1), Аўтобус №9: Тухачэўскага — да Раённай паліклінікі (1), Аўтобус №9: ад Кніжнага Свету — Тухачэўскага (1), Аўтобус №9: ад Ленінскай — Лідаагратэхсэрвіс (1), Аўтобус №9: ад Раённай паліклінікі — Лідаагратэхсэрвіс (1), Аўтобусны парк (3), Аўтобусны парк №2 (6), Аўтобусныя маршруты (1), БМТ-30 (1), БПС-Сбербанк (9), БПС-Сбербанк. Інфакіеск (4), БРСМ (1), БТІ (4), Бабарыха (2), Бабачка (10), Бабонеўка (2), Бабоўцы (2), Бабраўнікі (7), Бабровая вуліца (1), Бабровы завулак (1), Баброўня (3), Баброўнікі (5), Бабры (4), Бабылі (2), Бабынічы (2), Бабіна (2), Бабіна Лужына (1), Бабінск (2), Бабінішкі (1), Бабічы (6), Багатая вуліца (8), Багаткі (1), Багатырэвічы (2), Багданаўка (8), Багданаўская вуліца (2), Багданаўцы (2), Багданаўшчына (1), Багданка (2), Багданцы (2), Багданішкі (5), Багдзюкі (2), Багдзі (3), Багудзенка (2), Багудзенька (2), Багуславава (2), Багушоўка (3), Багушоўская вуліца (1), Багушы (6), Багушы — Рыча (1), Багушэвіча-2 (3), Бадзівалы (2), База "Галантарэя" (2), Базары (2), Базарэўшчына (1), Базылі (2), Байбы (2), Байканы (2), Байкі (8), Байрашы (2), Байцюлі (2), Бакалярышкі (2), Бакунова 1 (2), Бакунова 2 (2), Бакуны (5), Бакштаўскі сельскі Савет (1), Бакшты (6), Бакі (2), Балацянка (8), Балашынка (2), Балобаны (2), Балотная вуліца (2), Балотнікі (4), Балотца (2), Балоша (1), Балошынка (7), Балты (2), Балтыйская вуліца (3), Балькуны (2), Бальніца (7), Бальніца Астроўля (2), Бальніца хуткай медыцынскай дапамогі (2), Бальніца № 3 (1), Бальнічны завулак (8), Бальсі (2), Бальцінікелі (2), Бальшая Показь (2), Баля Сольная (2), Балі (4), Баліненты (2), Балічы (4), Бандары (4), Банева (1), Банк ВТБ (2), Банк Дабрабыт (2), Банк Масква-Мінск (1), Банк Решение (1), Банкамат (1), Банкамат Беларусбанк (1), Банкі, банкаматы, інфакіёскі (1), Банцавічы (2), Банюкі (2), Баніфацоўскі лес (1), Баніфацэва (1), Барава (2), Баравая вуліца (3), Баравы Млын (1), Баравы завулак (1), Баравыя (5), Баравікі (7), Баравічы (2), Барадоўшчына (2), Барадыны (2), Баранава (6), Баранавіцкая вуліца (7), Баранавіцкі завулак (1), Баранавіцкі раён (1), Баранавіцкі тупік (1), Баранавічы (6), Баранавічы I (1), Баранавічы — Ваўкавыск — Пагранічны — Гродна (1), Баранавічы-2 (1), Баранавічы-3 (1), Баранавічы-4 (1), Баранавічы-6 (1), Баранавічы-7 (1), Баранавічы-8 (1), Баранавічы-9 (1), Баранавічы-Ваўкавыск (4), Баранавічі-5 (1), Бараноўка (1), Баранскае возера (1), Баранцы (2), Бараны (1), Барані (2), Барацін (2), Барбарычы (2), Баркі (4), Барова (3), Бародзіцкая вуліца (1), Бародзіцкая сельская бібліятэка (1), Бародзіцкі дзіцячы сад - пачатковая школа (1), Бародзічы (6), Барок (4), Барсукова (1), Барсукі (2), Барташуны (2), Барташы (4), Барткішкі (2), Бартнікі (1), Бартэлі (2), Бартэшышкі (2), Барукі (2), Барунская вуліца (12), Барунскі завулак (1), Барунскі сельскі Савет (1), Баруны (2), Баруцішкі (2), Барцякі (2), Барынова (2), Барысаглебская царква (1), Барысаў — Вілейка — Ашмяны (1), Барысаўка (4), Барыскі (2), Барышына (2), Барэйкаўшчына (2), Барэйшыха (2), Басейн Дэльфін (1), Бастунскі сельскі Савет (1), Бастуны (9), Басіна (2), Батанічная вуліца (3), Батароўка (3), Батукі (2), Бахматы (2), Бацькоўская вуліца (2), Бацяны (2), Бачанцы 1 (2), Бачанцы 2 (2), Бачэшнікі (2), Баярка (16), Баяркі (2), Баяркі — Вангі — Пескаўцы (1), Баярск (2), Баярская (2), Баяры (33), Баяры Жалудоцкія (2), Баяры Лябёдскія (2), Баяры-Смалоцкія (2), Баўблі (2), Баўбы (2), Баўцічы (2), Белiта Вiтэкс (1), БелВЭБ (6), БелВЭБ. Інфакіеск (1), БелСаюзДрук (1), БелТАПАЗ (1), Белавежская вуліца (2), Белаграпрамбанк (26), Белаграпрамбанк №401 (1), Белаграпрамбанк. Інфакіеск (4), Белагруда (4), Белагрудская вуліца (1), Белагрудскі завулак (2), Белагурна (2), Белае (2), Белае возера (2), Белазёраўцы (2), Белакозы (2), Белалозы (2), Беларусбанк (60), Беларусбанк 400/155 (1), Беларусбанк ЦБП №408 (1), Беларусбанк ЦБП №419 (1), Беларусбанк № 400/146 (1), Беларусбанк №400/161 (1), Беларусбанк. Інфакіеск (25), Беларуская АЭС (1), Беларуская вуліца (6), Беларуская частка Аўгустоўскага канала (1), Беларускі завулак (1), Беларускі народны банк (1), Беларуснафта (22), Беларуснафта № 11 (1), Беларуснафта № 4 (1), Беларуснафта № 48 (1), Беларуснафта №10 (1), Беларуснафта №23 (2), Беларуснафта №50 (1), Беларуснафта №52 (2), Беларуснафта №58 (1), Беларуснафта №6 (2), Беларуснафта №7 (1), Беларуснафта №76 (1), Беларусь (3), Беларусь - Латвія (6), Беларусь - Літва (119), Беларусь - Расія (4), Беларусь — Латвія (2), Беласельскі (1), Беласток (1), Беласток - Рось (1), Беластоцкая вуліца (2), Беластоцкі завулак (2), Белая (4), Белая Вада (2), Белая Русь (1), Белая вуліца (1), Белбланкавыд (1), Белгазпрамбанк. Інфакіеск (1), Белгазпромбанк (5), Белдзяржстрах (2), Белдрук (3), Белева (2), Белевічы (6), Белеўцы (2), Белкард (2), Белкаўшчына (2), Белмаркет (1), Белнафтахім (1), Белпошта (40), Белсаюздрук (1), Белснабпрамаўская вуліца (1), Белтэлекам (4), Белы Бераг (2), Белы Дворак (2), Белыя Балоты (2), Белыя Лугі (2), Белыя камні (1), Белькава (2), Бельскія (2), Бельчыцы (2), Белякоўшчына (2), Белякі (2), Белінвестбанк (18), Белінвестбанк. Інфакіеск (2), Беліца (2), Беліца — Пескаўцы — Дубрава — Жалудок (1), Беліца — Яманты — Табала (1), Беліцкая вуліца (1), Беліцкі ВПК дзіцячы сад - сярэдняя школа (1), Беліцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа (1), Беліцкі сельскі Савет (1), Белічаны (2), Бена (2), Беневічы (2), Бенка (3), Бенкевічы (2), Беняконскі сельскі Савет (1), Беняконі (3), Беняконі (TIR) (3), Беняконі (Чырвоны калідор) (2), Беняконі (аўтобусы) (2), Беняконі (зялёны калідор) (2), Беняконі (кантроль рэг. нумара) (4), Бенін (2), Берагавая вуліца (12), Берагавы (3), Берагоўцы (2), Беражаны (2), Беражна (2), Беразавец (2), Беразнякі (4), Беразоўка (4), Бераставіца (8), Бераставіца (TIR) (3), Бераставіца (≤3,5t) (6), Бераставіцкі раён (1), Бераставіцкі раённы Савет дэпутатаў (1), Бераставіцкі раённы аддзел па надзвычайных сітуацыях (1), Бераставіцкі раённы аддзел унутранных спраў (1), Бераставіцкі раённы ваенны камисарыят (1), Бераставіцкі раённы вузел паштовай сувязі (1), Бераставіцкі раённы вузел электрасувязі (1), Бераставіцкі раённы выканаўчы камітэт (1), Бераставіцкі сельскі Савет (1), Бераставічанка (16), Бераставічаны (2), Бербашы (2), Бервенка (6), Бергелі (2), Бердаўка (4), Бердаўка — Дакудава — Пескі (1), Бердаўскі сельскі Савет (1), Бердзікі (2), Бержалаты (2), Бернікі (4), Берштаўскае возера (1), Бершты (2), Бешанкі (2), Бжэгі (2), Блажаны (2), Блакіт (1), Блакітнае возера (1), Блакітная вуліца (2), Блакітная жанчына (1), Блакітны завулак (2), Блоткаўшчына (2), Бліжняя вуліца (2), Блізная (2), Бліканы (2), Бліндаж 1-ай сусветнай вайны (7), Боблава (2), Бобра (2), Бобравічы (2), Бобры (1), Бобрыкі (2), Бойдаты (2), Бокшышкі (2), Болтуп (2), Больнікі (2), Больцінікі (2), Больцішкі (2), Больцішскі сельскі Савет (1), Бонда (2), Бор (3), Боркі (5), Бородзіцкі завулак (1), Бортнікі (2), Борці (6), Боцкавічы (2), Боўтуці (1), Брагі (2), Брагінская вуліца (2), Брадзішча (2), Брады (2), Бражэльцы (2), Бразіня (2), Бракава (2), Брама (1), Брама (19в.) (1), Брама (пач ХХ ст.) (1), Брама маёнтка Радзівілаў (1), Брама царкоўная (19ст.) (1), Брамы Гарадзенскія (1), Браносава (2), Бранцы (2), Братэрская магіла (1), Брацкая вуліца (2), Брацкая магіла (8), Брацкая магіла (1944г) (1), Брацкі праезд (1), Брацкія могілкі і помнік невядомаму салдату (1), Брацянка (8), Бровар (3), Бровар (XIX ст.) (1), Брольнікі (2), Брольніцкі сельскі Савет (1), Бросты (5), Брошкаўцы (2), Броўск (2), Бруд (1), Брузгі (7), Брузгі (≤3,5t) - зялёны калідор (1), Брузгі (≤3,5t) - чырвоны калідор (1), Брузгі - аўтобусы (1), Бруканішкі (1), Бруснічка (1), Бруснічная вуліца (3), Брыкі (2), Брындзянята (2), Брындзянята — Доўкні (1), Брындзянята — Цвермы (1), Брынюкі (2), Брычыцы (2), Брэст (1), Брэст (Казловічы) — Мінск — мяжа Расійскай Федэрацыі (Рэдзькі) (1), Брэст - Валодава (1), Брэсцкая вобласць (1), Брэсцкая вуліца (35), Бубны (4), Будаўнік (3), Будаўнічая вуліца (5), Будаўнічы ліцэй №1 (1), Будзькаўшчына (1), Будзёнаўка (2), Будзілкі (2), Будзішча (2), Будматэрыялы (7), Будныя (2), Буднікі (2), Будоўля (5), Будраны (2), Будраўцы (2), Будрэвічы (2), Будынак адміністрацыі гміны (1), Будынак былой Навагрудскай Беларускай гімназіі (1), Будынак гімназіі (1), Будынак рэальнага вучылішча (1), Будышкі (2), Буйвічы (2), Буйкі (4), Букетная вуліца (3), Букштава (2), Була (8), Булліт (1), Бульвар Ленінскага Камсамола (2), Булянка (6), Буняны (2), Буні (2), Бурдзевічы (2), Бурдукі (2), Бурнева (2), Бурносы (2), Бурцічы (2), Бурцішкі (2), Бурчакі (2), Бурштын (1), Бурштынавая вуліца (3), Буслiк (1), Бусловая вуліца (1), Буслік (3), Бусяж (9), Буцвілавічы (2), Буцюрмы (2), Буцілы (2), Бушкі (6), Бушнева (2), Буякі (2), Буянцы (2), Буянішкі (2), Быкаўка (2), Быкевічы (2), Быкова (1), Быковічы (2), Быкі (2), Былая сядзіба (1), Былыя торфараспрацоўкі "Высокая" (1), Былыя торфараспрацоўкі "Крейванцы" (1), Быльчыцы (2), Былінскія (2), Быстрыца (2), Бытавая хімія (2), Быценскі сельскі Савет (1), Бычкі (4), Бэзавая вуліца (3), Бэрдаўшчына (2), Бэрнікі (1), Бягені (2), Бяжэмцы (2), Бязводна (6), Бязводнікі (6), Бязданы (2), Бяздоннае возера (1), Бяла (28), Бялава (8), Бялавічы (4), Бялужышкі (2), Бялундзі (2), Бялымшчына (2), Бялькішкі (3), Бялюнцы (4), Бялюны (2), Бяляны (3), Бялянішкі (2), Бяляўшчына (2), Бянейкі (2), Бянейкі — Суцькі (1), Бянькі (2), Бянюны (2), Бяняны (2), Бярвенцы (2), Бярві (2), Бярдовічы (2), Бярнатаўшчына (2), Бярнуці (2), Бяроза (9), Бярозавая Рошча (1), Бярозавая Рошча (Коньскі Бор) (1), Бярозавая вуліца (13), Бярозавы завулак (1), Бярозавы праезд (1), Бярозаўка (8), Бярозка (1), Бярозна (2), Бярозы (3), Бярындзішкі (2), Бярэжкі (2), Бярэзаўцы (5), Бярэзіна (2), Бяцюны (2), Біатест №4 (1), Бібкі (2), Бібліятэка (1), Бібліятэкі (1), Бібікі (6), БігСмак (1), Бігаўшчына (2), Бікяны (1), Біланцы (2), Білборд (1), Більмоны (2), Більтаўцы (2), Білі (2), Бірвета (1), Біржыні (2), Бірузовая вуліца (2), Бірузовы завулак (2), Бірулічы (3), Біскупцы (4), Бістро (1), Біцеўцы (2), Біцэвічы (2), Біцяняты (2), Біюцішкі (2), Біялагічная вуліца (7), Біялагічны заказнік "Замкавы лес" (1), Біялагічны заказнік «Ружанская пушча» (1), Біялагічны корпус ГрДМУ (1), В. І. Чапаеў (1), Вaйгета (6), ВВК (1), ВТБ (1), Ваверка (2), Ваверка — Забалаць (1), Ваверка — Радзівонішкі — Ходараўцы — Папераўцы (1), Ваверская сярэдняя школа (1), Ваверскі сельскі Савет (1), Вавукі (2), Вавяраны (2), Вавёрка (1), Вада (2), Вадаправодная вуліца (4), Вадзяны млын (2), Вадзяны млын (XIX ст.) (1), Вадоль (2), Ваейкаўцы (2), Ваенкамат (4), Ваенна-гістарычны музей імя Багратыёна (1), Ваенная частка 05733 (1), Ваенны гарадок (1), Ваенны факультэт ГрДУ (1), Вайдагі (2), Вайдацішкі (2), Вайкалы (2), Вайкунцы (2), Вайнідзеняты (4), Вайнілавічы (2), Вайнілаўцы (2), Вайнілаўшчына (4), Вайніліха (2), Вайсковыя Могілкі (1), Вайсковыя могілкі (1), Вайташы (2), Вайцехава (2), Вайцехаўшчына (2), Вайцяшуны (2), Вайшні (2), Вайшчукі (2), Вакзальная вуліца (22), Вакзальны завулак (4), Вакольная вуліца (1), Валавічоўцы (2), Валайкуны (4), Валаткішкі (2), Валгаградская вуліца (3), Валгаградскі завулак (1), Валейбольная вуліца (2), Валейкішкі (2), Валеўка (2), Валеўскі сельскі Савет (1), Валовікі (2), Валодзькаўшчына (2), Валодкаўшчына (2), Валожын (1), Валожынка (2), Валожынскі раён (1), Валожынскі сельскі Савет (1), Валойці (2), Валока (2), Валокі (2), Валосаўка (2), Валотынь (2), Валоўка (18), Валоўнікі (2), Валынцішкі (2), Валькевічы (6), Валэйкавічы (2), Валэйкішкі (2), Валэйшы (2), Валяватка (2), Валянчыцы (4), Валіскаўшчына (2), Вампершчына (2), Вангі (2), Ванэлькі (2), Варакомшчына (2), Варакумшчына (2), Варакумшчына - Свіршчызна (1), Варанкі (2), Вараноўка (4), Вараны (4), Варзяны (2), Варнакелі (2), Варнянскі сельскі Савет (1), Варняны (6), Варняны — Гервяты — Жодзішкі — Р95 (1), Варні (2), Варона (5), Варона — Ашмяны — Юрацішкі — Іўе (1), Варонча (2), Вароны (4), Варонічы (16), Варонішкі (2), Вартачы (1), Варшаўская вуліца (8), Васарабы (2), Васеўцы (2), Васкрасенка (2), Васьмірог (1), Васюкі (2), Васявічы (2), Васілевіцкі сельскі Савет (1), Васілевічы (10), Васільковая вуліца (9), Васілішкаўскі сельскі Савет (1), Васілішкі (2), Вашкелі (2), Вашкуны (2), Вашчынікі (2), Ваянполле (2), Ваўкавыск (3), Ваўкавыск Цэнтральны (2), Ваўкавыск-Бераставіца (1), Ваўкавыск-Горад (3), Ваўкавыская вуліца (3), Ваўкавыская дыстанцыя пуці. 10 акалотак (1), Ваўкавыская дыстанцыя пуці. 3 акалотак (1), Ваўкавыская шаша (5), Ваўкавыскі (1), Ваўкавыскі завулак (1), Ваўкавыскі каледж ГрДУ (1), Ваўкавыскі раён (1), Ваўкавыскі раённы выканаўчы камітэт (1), Ваўкавыскі сельскі Савет (1), Ваўкавыя (10), Ваўкавічы (2), Ваўканоша (1), Ваўковічы (6), Ваўкоўшчына (2), Ваўкушанка (6), Ваўкі (1), Ваўпянка (14), Ваўчкі (4), Ваўчуны (2), Ведравічы (2), Веды (1), Вейшычы (2), Вектар (1), Веласіпедны (1), Вельбутова (2), Вельмуты (2), Велікасельскі сельскі Савет (1), Велічальная вуліца (2), Вензавец (2), Вензавецкі сельскі Савет (1), Вензаўшчына (2), Верабейкі (2), Вераб’евіцкі сельскі Савет (1), Вераб’евічы (6), Вераб’і (4), Верамеіха (2), Верас (2), Вераскава (2), Вераснёвая вуліца (2), Верасовая вуліца (4), Верасовы ўезд (1), Верасы (1), Верацейка (25), Верашчакі (4), Вераўскае возера (1), Вербалаты (4), Вербная вуліца (3), Вердаміцкі сельскі Савет (1), Вердамічы (2), Вердзялішкі (2), Вержа (5), Вержбалоўка (5), Вермакава (1), Вернісаж (1), Верусіно (6), Верх-Крупава (2), Верх-Ліда (2), Верхаўляны (2), Верхняя Вавёрка (2), Верхняя Свіслач (1), Верхняя вуліца (7), Верхнія Пагараны (2), Верх–Крупава — Козічы (1), Верцялішкаўскі сельскі Савет (1), Верцялішкі (2), Весялова (2), Ветлячэбніца (2), Ветлівая вуліца (2), Ветстанцыя (4), Ветэран (1), Ветэранская вуліца (1), Вехатнянка (17), Вехатніца (2), Вецявічы (6), Вечны агонь (1), Воданапорная вежа (1), Водаправодны завулак (2), Водны млын (XIX ст.) (1), Водны млын (пач. ХХ ст.) (1), Водны млын (руіны) (1), Возера Юбілейнае — мяжа Рэспублікі Польшча (1), Возерскае (2), Войдзевічы (2), Войневіцкі сельскі Савет (1), Войневічы (8), Войстам (4), Войстомская бальніца сястрынскага догляду (1), Войтавічы (2), Войтавічы - Малая Показь (1), Войтаўцы (2), Войткавічы (7), Войшнарышки (1), Волдацішкі (2), Волка (7), Волца (2), Вольгаўцы (2), Вольгаўцы — Баяркі (1), Вольдзікі (2), Вольжава (2), Волькавічы (4), Волькаўшчына (2), Вольная вуліца (1), Вольнаўскі сельскі Савет (1), Вольны завулак (2), Воля-Крупіцы (2), Воранава (5), Воранава - Палецкішкі - мяжа Літвы (1), Воранава - Тракелі (1), Воранаўскае возера (1), Воранаўская ЦРБ (1), Воранаўская вуліца (4), Воранаўская сельгастэхніка (1), Воранаўскі РЭС (1), Воранаўскі раён (1), Вораўшчына (1), Ворнішкі (2), Восава (4), Восеньская вуліца (2), Вострава (20), Востраў (2), Воступ (2), Востухава (2), Восьнікі (2), Восігіры (2), Воінам-чыгуначнікам (1), Воінам-інтэрнацыяналістам Журавы (1), Воўкаўцы (2), Воўкаўцы — Бердаўка — Бялундзі (1), Воўпа (6), Воўпаўскі сельскі Савет (1), Воўчае балота (1), Вуглавы завулак (2), Вуглы (6), Вугляны (2), Вугольнікі (2), Вузкая вуліца (2), Вулькаўцы (2), Вуліца 17 Верасня (2), Вуліца 8 Сакавіка (2), Вуліца Абрэмскага (2), Вуліца Агінскага (2), Вуліца Альшанская (1), Вуліца Асенняя (2), Вуліца Астроўскага (2), Вуліца Баброўскага (2), Вуліца Багуцкага (3), Вуліца Багушэвіча (1), Вуліца Белыя Росы (3), Вуліца Болдзіна (2), Вуліца Будзёнага (2), Вуліца Волкава (2), Вуліца Вольгі Саломавай (2), Вуліца Вялікая Альшанка (2), Вуліца Дамброўскага (2), Вуліца Данілава (2), Вуліца Дзяржынскага (2), Вуліца Друцк (1), Вуліца Заслонава (2), Вуліца Калініна (2), Вуліца Караткевіча (2), Вуліца Карбышава (1), Вуліца Карскага (2), Вуліца Каханоўскага (1), Вуліца Крынічная (2), Вуліца Ксцінская (1), Вуліца Курчатава (2), Вуліца Кутузава (1), Вуліца Ланскага (1), Вуліца Лапенкаўская (2), Вуліца Лізы Чайкінай (2), Вуліца Ліможа (2), Вуліца Міндзенская (2), Вуліца Напалеона Орды (2), Вуліца Паповіча (2), Вуліца Перамогі (1), Вуліца Пучкова (2), Вуліца Рагачоўскага (2), Вуліца Ражанскага (1), Вуліца Савецкіх Пагранічнікаў (2), Вуліца Садакова (2), Вуліца Сакалоўскаго (2), Вуліца Славінскага (2), Вуліца Суворава (2), Вуліца Таўлая (2), Вуліца Умелая (2), Вуліца Фамічова (2), Вуліца Хвойная (2), Вуліца Церашковай (2), Вуліца Ціміразева (1), Вуліца Шарыпава (1), Вуліца Юрыя Алешы (2), Вуліцы горада Ліда (1), Вусава (2), Вусенікі (2), Вусце (2), Вусцізер’е (2), Вусікі (1), Вучнёўская вуліца (2), Вучэбны цэнтр (1), Вучэбныя ўстановы (1), Выгада (5), Выгаляненты (2), Выгода (7), Выдавецкая вуліца (3), Выратавальная станцыя ОСВОД (1), Высака (2), Высацк (2), Выселка Рагачы (2), Высокая Грэбля (2), Высокая вуліца (1), Высокая горка (1), Высокі бераг (1), Высокія (2), Высоцкія (2), Выстаўная зала (1), Вытворчасць "Аўтаагрэгатаў" (2), Вычылішча алімпійскага рэзерву (1), Вышкава (2), Вышыннік (1), Вышэйшая Духоўная Семінарыя (1), Вышэйшая кропка Астравецкага раёна (1), Вышэйшая кропка Ашмянскага раёна (1), Вэркі (1), Вэрсаль (1), Вядроўка (2), Вяжы (2), Вязаўка (12), Вяканцы (1), Вялетава (2), Вяликая харальная сінагога (1), Вялыя (2), Вялікае Барава (2), Вялікае Вольжава — Дубчаны — чыгуначны пераезд переезд Белагруда (1), Вялікае Дзямідкава (2), Вялікае Мажэйкава (2), Вялікае Ольжава (2), Вялікае Поле (2), Вялікае Сяло (20), Вялікае Сяло — Жырмуны (1), Вялікае Туроўе (2), Вялікаполле (2), Вялікашылавіцкі яслі-сад - базавая школа (1), Вялікая Ізва (2), Вялікая Альшанка (2), Вялікая Бераставіца (3), Вялікая Вобрына (2), Вялікая Воля (2), Вялікая Жорнаўка (2), Вялікая Каланая (2), Вялікая Капліца (2), Вялікая Кракотка (8), Вялікая Лябёдка (10), Вялікая Мыса (2), Вялікая Мядзвядка (2), Вялікая Нявіша (2), Вялікая Палонка (2), Вялікая Почарня (2), Вялікая Рагозніца (6), Вялікая Русілаўка (2), Вялікая Свянціца (2), Вялікая Слабада (2), Вялікая Страча (2), Вялікая Страча - Клюшчаны - Рудня (1), Вялікая Траецкая вуліца (3), Вялікая Угрынь (2), Вялікая вуліца (3), Вялікі Крэўскі Камень (1), Вялікі Мох (1), Вялікі валун навасельскі (1), Вялікі камень Кеўлаўскі (1), Вялікія Ёдкавічы (2), Вялікія Азяранкі (2), Вялікія Азёркі (6), Вялікія Баброўнікі (2), Вялікія Баяры (2), Вялікія Бярозаўцы (2), Вялікія Вайшнарышкі (2), Вялікія Вераб’евічы (2), Вялікія Жухавічы (2), Вялікія Казлы (2), Вялікія Канюшаны (2), Вялікія Карнышы (2), Вялікія Князікоўцы (2), Вялікія Краглі (2), Вялікія Лезнявічы (2), Вялікія Лепі (2), Вялікія Масушыны (2), Вялікія Міхалкі (2), Вялікія Пугачы (2), Вялікія Пушчавыя (2), Вялікія Рэксці (2), Вялікія Свіранкі (2), Вялікія Свіраны (2), Вялікія Сонтакі (2), Вялікія Стаўпяняты (2), Вялікія Сцяпанішкі (2), Вялікія Сямюны (2), Вялікія Тупалы (2), Вялікія Шастакі (2), Вялікія Шумілішкі (2), Вялікія Шылавічы (2), Вялікія Эйсманты (3), Вялікія Якентаны (2), Вялікія Якентаны — Свіршчызна (1), Вялікія Яцыны (2), Вялічкоўскае возера (1), Вялічкі (2), Вяндлярня (пач.20ст.) (1), Вянечная вуліца (3), Вянечны завулак (1), Вянскі (2), Вярбовая вуліца (1), Вярбілкі (2), Вярхполле (2), Вяршок (1), Вярэбушкі (2), Вярэйкаўская сярэдняя школа (1), Вярэйкаўскі сельскі Савет (1), Вярэйкі (8), Вярэнка (5), Вясенняя (2), Вясенняя вуліца (11), Вясенні завулак (1), Вясковая вуліца (8), Вясковы (1), Вясковы магазін (1), Вясна (1), Вясновая вуліца (29), Вясновы завулак (1), Вяснянка (1), Вясола (1), Вясёлая вуліца (9), Вясёлка (1), Вясёлкавая вуліца (10), Вясёлкавы завулак (1), Вяценеўка (2), Вячкойні (2), Вячэрняя вуліца (3), Вячэрняя школа №1 (1), Вёска (1), Вётхава (2), Віганцы (2), Вігушкі (2), Відаўка (2), Відзейкі (2), Відзюны (2), Відугараўшчына (2), Відэтка (1), Візгірды (2), Віктарына (2), Віктарышкі (2), Віктасіна (2), Віктасінскае (1), Вікторышкі (1), Вікторыя (2), Вікшняны (2), Вілейка (1), Вілейская вуліца (1), Вілейскі завулак (2), Вілейскі раён (1), Вілейшы (2), Віленская вуліца (24), Віленскі завулак (7), Віленскі павет (1), Вільбікі (2), Вільня (9), Вільня — Полацк (1), Вільня-Гомель (1), Вільчашы (2), Вільчынская вуліца (1), Вільянова (2), Вілія (15), Вінаградная вуліца (7), Вінаградны завулак (1), Вінакурня (8), Вінакурня 1885 г. (1), Вінкаўцы (2), Вінтаж (1), Вінцукі (2), Вінчы (1), Вірышча (2), Віскаўцы (1), Віскоўшчына (2), Віталюр (1), Віцебская вобласць (1), Віцькі (2), Віцюлі (2), Вішава (2), Вішнева (2), Вішнеўка (8), Вішнеўскае вадасховішча (1), Вішнеўскі сельскі Савет (2), Вішнявец (4), Вішнявец-1 (1), Вішнявец-2 (1), Вішнявец-3 (1), Вішнявец-4 (1), Вішнявец-5 (1), Вішнявец-6 (1), Вішнявец-7 (1), Вішнявецкая вуліца (5), Вішнявец–5 (2), Вішнявец–7 (2), Вішнявічы (6), Вішнёвая вуліца (25), Вішнёвы завулак (3), Вішнёўка (3), Вішнёўскае возера (1), Вішнёўская вуліца (2), Віштокі (2), Віёла (1), ГАП № 1 (2), ГАП № 2 (2), ГБК (1), ГУМ (1), ГЭС "Нямнава" (1), ГЭС Альхоўка (1), Габрыялаўшчына (2), Габрэйскія могілкі (1), Гавуці (3), Гагарына (2), Гадзілуны (2), Гадуны (2), Гажанка (13), Газа (4), Газанапаўняльная станцыя (4), Газоўка (7), Газпрамнафта №4 (1), Газпрамнафта №50 (1), Гайголі (2), Гайдзі (2), Гайкаўцы (2), Гайкаўшчына (2), Гайцюнішкі (2), Гайцюнішская сажалка (1), Галавацішкі (2), Галавачы (2), Галавенчыцы (2), Галавічполе (2), Галавічы (1), Галагуры (2), Галактыка (1), Галантэя (1), Галасавічы (2), Галаўлі (6), Галаўнічы (4), Галдаўлянка (1), Галенава (2), Галерэя Тызенгаўза (1), Галковічы (2), Галоўная вуліца (4), Галоўпаштамт (1), Галоўчыцы (2), Галубы (2), Галубіна (2), Галубіцкаўшчына (2), Галунавічы (2), Галынка (23), Галынкаўскі сельскі Савет (1), Галынь (2), Галышкі (6), Гальгінішкі (2), Гальчуны (2), Гальшанка (10), Гальшанская вуліца (7), Гальшанскі замак (1), Гальшанскі сельскі Савет (1), Гальшаны (3), Галянова (2), Галяноўка (2), Галяны (2), Галяшонкі (2), Галімшчына (2), Галіны (2), Гамзічы (2), Ганарата (2), Ганаровае консульства Украіны ў Гродне (1), Ганаровая вуліца (1), Ганасаўцы (2), Ганаўшчына (2), Гандлёва офісны цэнтр ABC (1), Гандлёвае прадпрыемства "Лімож" (1), Гандлёвая вуліца (3), Гандлёвы дом Нёман (2), Гандлёвы цэнтр "OldCity" (2), Гандлёвыя рады (1), Гандлёвыя рады (XIX ст.) (1), Ганева (2), Ганненскі конь (1), Ганненскі падворак (1), Ганутка (8), Ганцавічы (4), Ганчарная вуліца (2), Ганчарскі ВПК дзіцячы сад - сярэдняя школа (1), Ганчарскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа (1), Ганчарскі сельскі Савет (1), Ганчары (17), Ганькі (6), Ганэлькі (2), Ганіёнская вуліца (3), Ганіёнскі завулак (2), Гара Міндоўга (1), Гаравыя (2), Гаравічы (2), Гаравішкі (2), Гарадзейскі сельскі Савет (1), Гарадзенскае ўзвышша (2), Гарадзенская вуліца (11), Гарадзенская кавярня (1), Гарадзенская шаша (4), Гарадзечна (2), Гарадзішча (9), Гарадзішча (11-13ст) (1), Гарадзішчанскі сельскі Савет (1), Гарадкі (2), Гараднічанка (18), Гараднічанская вуліца (6), Гарадская Паліклініка №5 (1), Гарадская бальніца №4 (2), Гарадская вуліца (3), Гарадская звалка (1), Гарадская клінічная бальніца № 3 (1), Гарадская клінічная бальніца № 4 (1), Гарадская лазня (4), Гарадская паліклініка (1), Гарадская рэзня (1), Гарадскі «стары» тэатар (1), Гарадскі парк (2), Гарадскі пляж (1), Гаражная вуліца (4), Гарант: Інтэрактыўныя паслугі перадачы дадзеных (DOCSIS) (1), Гарант: Інтэрактыўныя паслугі перадачы дадзеных (PON) (1), Гарант: Базавы пакет (1), Гарант: Пашыраны пакет (1), Гаранцы (2), Гарані (2), Гарача (10), Гарачкі (4), Гарашкі (2), Гарбарская вуліца (2), Гарбарскі завулак (1), Гарбачы (10), Гарвыканкам (1), Гардзіеўцы (2), Гаркаўшчына (2), Гарліншчына (2), Гарманціна (2), Гарнастаевічы (2), Гарны (2), Гарняты (2), Гарні (2), Гарні — Шырокае (1), Гародзькава (1), Гародзькаўскі сельскі Савет (1), Гароднікі (2), Гартынкова (2), Гаружанка (4), Гарыдзеняты (4), Гарызонт (1), Гарэцкаўшчына (2), Гаспадар (2), Гаспадарчая вуліца (12), Гаспадарчы двор (30), Гаспадарчы двор (руіны) (1), Гаспадарчы двор XIX ст. (1), Гаспадарчы двор Булгакаў (1), Гаспадарчы двор Біспінгаў (1), Гаспадарчы двор Грабоўскіх (1), Гаспадарчы двор Гюнтэраў (1), Гаспадарчы двор Корвінаў-Мілеўскіх XIX ст. (1), Гаспадарчы двор Незабытоўскіх (1), Гаспадарчы двор Патоцкіх (1), Гаспадарчы двор Слізняў (1), Гаспадарчы двор Хадкевічаў (1), Гаспадарчы двор Чачотаў (1), Гасток (6), Гастэлы-1 (2), Гасцілаўцы (2), Гасцілаўцы — Бешанкі (1), Гасціная вуліца (2), Гасцінны двор (1), Гасцініца (1), Гасцініца "Гродна" (1), Гасцініца "Турыст" (2), Гасцініца Каўбасіно (1), Гатуўка (1), Гаявішча (2), Гаяўцы (2), Гаёўка (1), Гаўдзевічы (2), Гаўе-Пяскі (2), Гаўрыланцы (1), Гаўя (16), Гваздзікяны (4), Гвардзейская вуліца (1), Гвардзейскі завулак (2), Гданьская вуліца (2), Гдралагчны заказнік «Вішнеўка» (1), Гдралагчны заказнік «Карэвін луг» (1), Геадэзічная дуга Струвэ (1), Геалагічная вуліца (2), Гедымін (1), Гезгалы (8), Гезгальскае вадасховішча (1), Гезгальская ГЭС (1), Гейлешы (2), Гейстуны (2), Гелюны (2), Генеральнае Консульства РП у Гродна (1), Генеральнае консульства Літоўскай Рэспублікі (1), Генюшы (4), Геранёнскі сельскі Савет (1), Геранёны (2), Геранёны (лакальны трафік) (1), Гербавы слуп Раецкіх (1), Гервянікі (2), Гервятка (6), Гервяты (2), Гервяцкі сельскі Савет (1), Гервішкі (1), Гердзеўцы (2), Гердушкі (2), Германішкі (7), Гернікі (2), Геруцева (6), Гештаўты (2), Гимназия №1 (1), Глебавічы (2), Глебаўцы (2), Гледнявічы (2), Глоўсевічы (2), Глухі завулак (1), Глушкі (2), Глушнева (3), Глушні (2), Глушыца (2), Глушыца 2 (2), Глыбокае (2), Глыбокае возера (1), Глядавічы (2), Глінна (2), Гліняны (2), Глінічы (2), Глінішча (2), Глінішча Страчанскае (2), Гнаінскія (2), Гневяншчына (2), Гнезна (2), Гнезнаўскі сельскі Савет (1), Гнесічы (2), Гніліца (1), Гожа (3), Гожая вуліца (1), Гожская вуліца (7), Гожская дзіцячая музычная школа мастацтваў (1), Гожская сярэдняя школа (1), Гожскі ваенна-трэніравальны палігон (1), Гожскі сельскі Савет (1), Гожскі сельскі выканаўчы камітэт (1), Гожы завулак (1), Гоза - Беларуская АЭС - Астравец (Бялькішкі) - Ашмяны (1), Голае Балота (1), Голдава (3), Голдава — Вялікае Сяло (1), Голдаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа (1), Голдзішкі (2), Голеўцы (2), Гольманты (2), Гольманцішкі (2), Гольні (6), Гольнішкі (2), Голі (2), Гомель-Вільня (2), Гомельская вуліца (9), Гонар Лідчыны (1), Горбатавічы (2), Гордзеюшка (1), Горка (2), Горна (6), Горная (2), Горная Рута (6), Горная вуліца (12), Горны завулак (2), Горныя Руткавічы (2), Горніца (22), Горшавічы (2), Гоцевічы (2), Гоўчава (2), Грабава (8), Граблі (2), Грабнікі (3), Грабяні (2), Града (1), Градаўшчызна (2), Градаўшчына (2), Гразіва (1), Грайна (6), Грамавічы (2), Грамадскія аб'яднанні (1), Грамадскія і дзяржаўныя арганізацыі (1), Грамкі (2), Гранд (1), Грандгудвін (1), Грандзіцкая вуліца (9), Грандзічы (3), Грандзічы-1 (1), Грандзічы-2 (1), Грандзічы-3 (1), Гранітэкс (3), Гранічная вуліца (1), Грачыхі (1), Граўжы (2), Граўжышкоўскі сельскі Савет (1), Граўжышкі (2), Гродзенскае абласное упраўленне МНС (1), Гродзенскае вадасховішча (1), Гродзенскае тралейбуснае упраўленне (2), Гродзенскае ўзвышша (1), Гродзенская ГЭС (2), Гродзенская ЦЭЦ-2 (1), Гродзенская абласная дзіцячая клінічная бальніца (1), Гродзенская абласная навуковая бібліятэка імя Я.Ф.Карскага (1), Гродзенская абласная станцыя пералівання крыві (1), Гродзенская аблст станцыя хуткай медыцынскай дапамогі (1), Гродзенская вобласць (2), Гродзенская вуліца (43), Гродзенская гарадская гімназія (1), Гродзенская гарадская станцыя хуткай медыцынскай дапамогі (1), Гродзенская дзіцячая школа мастацтваў (1), Гродзенская крэпасць (1), Гродзенская праўда (1), Гродзенская спецыяльная агульнаадукацыйная школа-інтэрнат для дзяцей з парушэннямі зроку (1), Гродзенская тытунёвая фабрыка «Нёман» (1), Гродзенскі абласны выканаўчы камітэт (1), Гродзенскі абласны драматычны тэатр (1), Гродзенскі абласны метадычны цэнтр народнай творчасці (1), Гродзенскі абласны перынатальны центр (1), Гродзенскі абласны суд (1), Гродзенскі гандлёвы каледж Белкаапсаюза (1), Гродзенскі гарадскі аддел па НС (1), Гродзенскі гарадскі выканаўчы камітэт (1), Гродзенскі гарадскі цэнтр культуры” (1), Гродзенскі гуманітарны каледж (1), Гродзенскі дзяржаўны аграрны ўніверсітэт (1), Гродзенскі дзяржаўны гарадцкі сацыяльна-педагагічны цэнтр (1), Гродзенскі дзяржаўны гісторыка-археалагічны музей (1), Гродзенскі дзяржаўны каледж мастацтваў (1), Гродзенскі дзяржаўны каледж тэхнікі, тэхналогій і дызайна (3), Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі каледж (1), Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт (1), Гродзенскі дзяржаўны музей гісторыі рэлігіі (1), Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж (1), Гродзенскі дзяржаўны палітэхнічны каледж (1), Гродзенскі дзяржаўны прафесійна-тэхнічны каледж бытавога абслугоўвання насельніцтва (1), Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны тэхналагічны каледж (1), Гродзенскі дзяржаўны хіміка-тэхналагічны прафесіянальны ліцэй (1), Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы (2), Гродзенскі дзіцячы хоспіс імя святога Губерта (1), Гродзенскі заапарк (1), Гродзенскі завулак (4), Гродзенскі занальны інстытут раслінаводства НАН Беларусі (1), Гродзенскі каледж бізнесу і права (1), Гродзенскі лікёра-гарэлачны завод (1), Гродзенскі міжраённы аддзел Следчага камітэта (1), Гродзенскі раён (1), Гродзенскі раённы выканаўчы камітэт (1), Гродзенскі сельскі раён электрычных сетак (1), Гродзі (6), Гродзінскі сельскі Савет (1), Гродна (19), Гродна Азот (1), Гродна — Астрына — Радунь — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Доцішкі) (1), Гродна — Баранавічы (1), Гродна — Гожа — мяжа Літоўскай Рэспублікі (Прывалкі) (1), Гродна — Квасоўка — Лунна — Ружаны — Івацэвічы (1), Гродна — Ліда (1), Гродна-Брузгі (3), ГроднаАблСаюзДрук (1), Гроднааблгаз (1), Гроднааблнафтапрадукт (2), Гроднааблсаюздрук (18), Гроднааграспецаўтатранс (2), Гроднажылбуд (2), Гроднапрамбуд (1), Гроднахлебпрам (1), Гроднаэнерга (2), Гродненское агентство по оказанию риэлтерских услуг (1), Грубянцы (2), Груздоўшчызна (2), Грунвальдзкая вуліца (2), Грунвальдская вуліца (8), Група па грамадзянству і міграцыі (1), Груск (1), Грушавая вуліца (4), Грушанцы (2), Грушаўка (6), Грушаўнік (2), Грушчаны (2), Грыбава (6), Грыбаўская вуліца (2), Грыбаўцы (6), Грыбаўшчына (2), Грыбная вуліца (5), Грыбоўская вуліца (1), Грыгі Гаравыя (2), Грыгі Далавыя (2), Грынкоўшчына (2), Грынкі (5), Грынкі 1 (2), Грынкі 3 (2), Грынцы (5), Грынявічы (2), Грынёўка (2), Грыцавічы (2), Грыцкавічы (6), Грыцкі (16), Грышкойці (2), Грыўда (19), Грыўкі (2), Грэбалы (6), Губейкі (1), Губчыцы (2), Губінка (2), Губічы (2), Гудагай (6), Гудагай-1 (1), Гудагайскі сельскі Савет (1), Гудалі (2), Гудалішкі (1), Гудаўшчына (2), Гудзевіцкі дзіцячы сад (1), Гудзевіцкі сельскі Савет (1), Гудзевічы (2), Гудзянята (2), Гудзяняты (2), Гудзянікі (2), Гудзінішкі (2), Гудзішкі (4), Гудская вуліца (2), Гудскі ВПК дзіцячы сад - базавая школа (1), Гудскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа (1), Гуды (4), Гуды — Верх–Ліда да аўтамабільнай дарогі Р89 Ліда — Тракелі — Геранёны — мяжа Літоўскай Рэспублікі (1), Гудэлі (2), Гузні (2), Гуманітарны каледж (1), Гумбачы (2), Гуменнікі (2), Гуменікі (2), Гумнішча (4), Гумнішчы (2), Гурнофель (2), Гурнікі (2), Гурчыны (2), Гуршчызна (4), Гуры (2), Гурыны (2), Гурэлі (7), Гута (9), Гутна (1), Гуцішкі (2), Гучная вуліца (1), Гушчы (2), Гушчыцы (2), Гялуці (2), Гярбелевічы (2), Гярманішкі (2), Гібулічы (6), Гібірда (2), Гідраэлектрастанцыя (1951 г.) (1), Гільвінцы (2), Гімбуты (2), Гімназія № 4 (1), Гімназія № 5 (3), Гімназія №1 (5), Гімназія №1 імя акадэміка Карскага (1), Гімназія №10 (1), Гімназія №2 (1), Гімназія №4 (1), Гімназія №6 (1), Гімназія №7 (1), Гімназія №9 імя Кірэченкі (1), Гінавічы (3), Гінеўцы (2), Гінкішкі (2), Гінэлі (2), Гіпіка (1), Гіравічы (2), Гіргеляны (2), Гірдаўка (2), Гірдзеўка (6), Гіркаўскі сельскі Савет (1), Гіркі (2), Гіры (3), Гіры (аўтавакзал) (1), Гірыкі (2), Гірычы (2), Гістарычная забудова вул. Ажэшкі (1), Гістарычная забудова вул. Замкавая (1), Гістарычная забудова вул. Савецкая (1), Д/С в. Ваверка (1), Д/С в. Далекіе (1), Д/С в. Крупава (1), Д/С в. Мажэйкава (1), Д/С в. Тарнова (1), ДАІ (2), ДАК Гродзенскага УР (2), ДАК нямецкі 1-й сусветнай вайны (10), ДАСААФ (1), ДРБУ (4), ДРБУ-118 (1), ДУК «Навагрудская раённая бібліятэка» (1), ДЦРД п. Дзітва (1), Дабравольскі сельскі Савет (1), Дабравольшчына (2), Дабраволя (2), Дабраном (1), Дабраполь (2), Дабраселецкі сельскі Савет (1), Дабрасельцы (2), Дабраўляны (4), Давыд Гарадзенскі (1), Давыду Гарадзенскаму (1), Дадатковая адукацыя (1), Дажыначная плошча (2), Дазорная вежа (1), Дайлідкі (8), Дайлідкі — Мілайшуны — Міжаны (1), Дайліды (2), Дайнава (7), Дайнава — Бельскія (1), Дайнава — Дзітва (1), Дайнава-1 (2), Дайнава-2 (2), Дайнаполе (1), Дайнова (2), Дайноўка (8), Дайноўка (Чорны тракт) - Міндзяны - Байкалы - Шунэлішкі (Р48) (1), Дакудава 1 (2), Дакудава 2 (2), Дакудава — Пораслі (1), Дакурнішкі (2), Далавая (2), Далматаўшчына (2), Дальняя вуліца (10), Далёкія (3), Даліна (2), Даліна Зарэчная (2), Даліна Прамая (2), Далінная вуліца (2), Даліняны (2), Дамаўцы (2), Дамброва (2), Дамброўка (4), Дамейкі (4), Дамуцеўцы (5), Дамянішкі (6), Дамініканская вуліца (6), Данцы (2), Данюшава (2), Данілавіцкі сельскі Савет (1), Данілавічы (2), Данілаўцы (4), Данілкі (6), Дапаможная школа №4 (1), Дарагабушка (2), Дарагляны (2), Дарані (2), Дарашы (2), Даржы (2), Дарога для памежнікаў (38), Дарога замкаў (1), Дарожна-будаўнічы трэст №6 (2), Дарожная вуліца (5), Дарошавічы (2), Дарышча (1), Дарэні (2), Дастойная вуліца (1), Дахны (2), Дачная вуліца (9), Дачы (13), Дачы ДРБУ (2), Дашкавічы (2), Дашкаўцы (2), Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці № 58 (1), Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці № 98 (1), Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці №1 (1), Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці №2 (1), Даўбенкі (2), Даўбянкі (2), Даўгаполічы (6), Даўгердзішкі (5), Даўгялавічы (2), Даўгялаўшчына (2), Даўгялы (2), Даўгялішкі (2), Даўгінава (4), Даўкшаны (4), Даўкшышкі (3), Даўкшышкі-1 (1), Даўкшышкі-2 (1), Даўлюдаўшчына (2), Даўнары (2), Даўнарышкі (2), Даўняя вуліца (1), Даўні завулак (2), Даўцюны (2), Дваржышча (2), Дварок (6), Дварцоўшчына (2), Дварчане (2), Дварчаны (8), Дварчышча (2), Дварышчанскі ВПК дзіцячы сад - сярэдняя школа (1), Дварышчанскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа (1), Дварышчанскі сельскі Савет (1), Дварэц (3), Дварэцкая вуліца (1), Дварэцкі завулак (1), Дварэцкі сельскі Савет (1), Двор-Навасёлкі (1), Дворная вуліца (5), Дворская вуліца (7), Дворцы (2), Дворышча (6), Дворышча — Крыніцы — Пецюны (1), Дворышча — Мяргенцы (1), Дворышча — Сліжы — Левашы (1), Дзевяткаўцы (2), Дзевяткі (2), Дзевятні (2), Дзевятоўка (5), Дзевятоўка-6 (2), Дзевятоўка–1 (1), Дзевятоўка–2 (1), Дзевятоўка–3 (1), Дзевятоўка–4 (3), Дзевятоўка–5 (4), Дзевятоўка–7 (4), Дзевятоўка–8 (1), Дзевятоўка–9 (1), Дзегцяры (2), Дзедзюлі (1), Дзедукі (2), Дзейбісы (2), Дзексна (2), Дзенавішкі (2), Дзенькаўцы (6), Дзеравянчыцкі сельскі Савет (1), Дзеравянчыцы (2), Дзераўная (2), Дзераўноўскі сельскі Савет (1), Дзераўнянскі сельскі Савет (1), Дзервеніскае возера (1), Дзервялі (2), Дзергілі (6), Дзеркачы (6), Дзертнікі (2), Дзертніца (2), Дзетамля (2), Дзетамлянка (2), Дзеткавічы (1), Дзеткі (2), Дзешавічы (2), Дзешкавічы (6), Дзешкаўцы Старыя (2), Дзешкаўцы-Груд (2), Дзмісевічы (2), Дзмітраўцы (2), Дзмітраўцы — Алемпінова (1), Дзмітрыеўка (1), Дзьмухавец-1 (1), Дзюраны (2), Дзягаўцы (2), Дзягенева (2), Дзягутка (2), Дзядзічы (2), Дзякавічы (1), Дзякалавічы (2), Дзякаўцы (2), Дзяляціцкае Загор’е (2), Дзяляцічы (2), Дзяліна (2), Дзяманты (2), Дзямянаўцы (2), Дзямідавічы (2), Дзянісава (2), Дзяражанка (2), Дзяракі (4), Дзярванцы (2), Дзярвелі (2), Дзяржаўны архіў Гродзенскай вобласці (1), Дзяржаўны цэнтр карэкцыйна-развіваючага навучання і рэабілітацыі (1), Дзяржаўтаінспекцыя (3), Дзяржынава (1), Дзярэчын (4), Дзярэчынскі дзіцячы сад - сярэдняя школа (1), Дзярэчынскі сельскі Савет (1), Дзятлава (6), Дзятлавічы (2), Дзятлаўка (7), Дзятлаўская вуліца (3), Дзятлаўскі завулак (1), Дзятлаўскі краяведчы музей (1), Дзятлаўскі раён (1), Дзятлаўскі раённы дом культуры (1), Дзятлаўскі сельскі Савет (1), Дзяўгуны (1), Дзікушка (5), Дзікушкі (2), Дзікушкі — Заброеўцы — Дзедукі (1), Дзікушскія Баяры (2), Дзікі пляж (1), Дзіневічы (2), Дзірмуны (2), Дзісна (10), Дзітва (15), Дзітва Шамятоўская (1), Дзітва — Банцавічы — Яўсеевічы (1), Дзітвянская вуліца (2), Дзітвянская сярэдняя школа (1), Дзітвянскі сельскі Савет (1), Дзітраўшчына (1), Дзітрыкі (5), Дзіцяча-юнацкая школа алімпійскага резерву №2 (1), Дзіцячая бальніца (2), Дзіцячая бібліятэка (2), Дзіцячая вуліца (1), Дзіцячая мастацкая школа (1),